Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Dejvid607 (Nový člen)
01.07.2010 23:05:32
Offline

Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Zdar chlapi, potřeboval bych poradit se zapojením zatracenejch drátů v budíkách, nějak se mi jich pár vytrhlo při menší nehodě a nevím kterej kam patří, tak jestli někdo náhodou nemáte schéme zapojení drátů v budíkách nebo nevíte kde bych to mohl sehnat. Díky za odpovědigood

Bedřich (Člen)
01.07.2010 23:24:02
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Někde tu někdo pověsil odkaz na manuál, kde jsou schéma


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bolek009 (Člen)
02.07.2010 06:28:34
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Mohu poradit, když nemá vyplněný profil? bigsmile
GSF1250_K7_voda http://www.edisk.cz/stahni/55260/GSF125 … .41MB.html
a
GSF650_K7_voda http://www.edisk.cz/stahni/84397/GSF650 … .28MB.html


GSF1250SA K7
hlemejzd999 (Člen)
02.07.2010 11:37:12
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

bolek009 psal:

Mohu poradit, když nemá vyplněný profil? bigsmile
GSF1250_K7_voda http://www.edisk.cz/stahni/55260/GSF125 … .41MB.html
a
GSF650_K7_voda http://www.edisk.cz/stahni/84397/GSF650 … .28MB.html

ještě , že to nejde stáhnout bigsmile...až si ho vyplní ,tak mu to tam dej znova good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Dejvid607 (Nový člen)
04.07.2010 08:35:37
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Už ho mám vyplněnejgood

MaraKM (Člen)
14.03.2011 20:19:33
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Čau lidi, omlouvám se že oživuji staré vlákno, ale potřeboval bych to samé... akorát schéma budíků na B6 04 (ty s ukazatelem paliva). Mohu dát i VIN-ko bandasky

Po nehodě mi uletěla dioda signalizace pravého blinkru a plošňák je trochu poškozen v určité části (kryt budíků se rozdrtil na pravé straně)... nezdá se mi tady ještě jedna část jestli tam nechybí taky dioda i s odporem smdéčka.... Neměl by někdo schéma?!


Nic lidského mi není cizí
Čigi (Člen)
17.04.2011 15:13:43
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Dnes jsem umyl Bandita 650 a pri prvnim zapnuti klicku nic na dislpeji. Zapl jsem podruhe a naskocil. Nastartovani OK. Jedu kousek, mrknu a zase tma. Rucicka otackomeru stala na cca 1600. Po vypnuti rucicka stale vysi. V budikach sucho. Odpojeni konektoru nepomohlo. Otackomer stale na 1600. Nove zapojeni zase nic. Doufam, ze dela problem pouze vlhkost v konektoru pod nadrzi. Pokud jsem neco odpalil, tak me drbne. Funguji pouze kontrolky. Nyni jiz vim, proc jej Junior cely rok nemyje, potrebuje ochranou vrstvu sracky
Poradi a uklidni nekdo?
Diky

Čigi (Člen)
18.04.2011 22:48:17
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Nikdo tomu elektronickemu bordelu nerozumi? Rozebral jsem a vycistil co se dalo. Vynechal jsem snad pouze cidlo stojanu. Cumim do schematu a jsem z toho jelen. Pouze do spinaci skrinky jsem se nedostal, protoze jsem nemel torx s dirou. Do podsviceni a kontrolek strom jde, jinak je vsechno mrtve.
Je otazne, na co se ten bordel potrebuje. Mazani sviti, otacky jsou v uchu, rychlost v oku, hodinky na ruce a dokud neco v nadrzi sploucha, tak jeste neni prazdna.

Bedřich (Člen)
19.04.2011 20:01:02
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

to je hodně divný... to se poždé zastaví ta ručička? Co to píše na displeji, normálně to naběhne, ty zvuky atd? se stojanem to nebude mít nic společnýho.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Čigi (Člen)
20.04.2011 09:03:36
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Bedřich psal:

to je hodně divný... to se poždé zastaví ta ručička? Co to píše na displeji, normálně to naběhne, ty zvuky atd? se stojanem to nebude mít nic společnýho.

To čidlo stojanu jsem nemyslel važně. Pouze nemístný žert zoufalce.
Když píši, ze displej je černý, tak nic nepíše. Otačkoměr po sepnutí neudělá test do maximálky. Proto nic nezabzučí. Že zůstal zaseknutý na určitych otáčkách, je jen důsledek  odejítí signálu. Pak magnet rafiku nepustí zpět.
Svítí pouze podsvícení a kontrolky. Pojistka přístrojovky je OK. Dnes jsem se vybavil meřákem a uvidim co vypátám. Laicky mi to mozek vyhodnocuje, že do plošňáku k displeji a otáčkoměru nejde štrom. Ve schématu je na patici dvanáct pinů a na plošňáku šestnáct.
Průser je, že ja a elektrika se nemáme rádi. Přesto se do ní hrabu. Zatím nic nikoho nezabilo.

Čigi (Člen)
20.04.2011 20:45:52
Offline

Re: Schéma zapojení budíků na bandoura rok výroby 2008

Když se tady nenajde nikdo, kdo by té zasrané elektrice rozumel, budu si dopisovat sam se sebou. Snad mě to povytáhne z těch duševních sraček.

Já1:  Tak co Čigi, jak pokračuješ ?
Já2:  Je to na hovno. Do desky štróm jde, tak nevím co dál. Již jsem prolezl celý kabel tam a zpět a hovno jsem našel. Tak jsem to poskladal dokopy, smířený s tím, že zítra zajedu do servisu. Pro jistotu jsem to jeste nakopl a kousek projel. Naštěstí opravdu pouze kousek, protože za chvili ztrácela výkon, musel jsem vytáhnout sytič, za chvíli nestačilo ani to. Při natáčení pouze zablafala a já musel necelého půl kilasu mašinu tlačit na chalupu. Být to víc, tak ji hodím do škarpy. Zbaběle jsem si nechal přilbu na hlavě, doufaje, že mě chalupáře místní čumilové nepoznají a nebudou se od radosti třískat vo zem.
Já 1:  To je teda špatný, zatím slez z toho parapetu na pátém patře, skoky bez gumy odlož.  Jistě se nějaká dobrá duše najde a fundovaně poradí.
Já2:  Již nevěřím. Všickni tady pouze slopou beer wine a na všecko pussy a ass. Moje help nikoho nedojme. bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr