Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Olej

kuclb (Člen)
11.07.2010 16:16:22
Offline

Olej

Zdravím, psal jsem na fórum GSX 1400, bohužel je tam mrtvo, tak se obracím sem... Text jen zkopíruju, tak snad tam není moc chybsmile1 Dík za pomoc.

Pánové, omlouvám se Vám za obdobné téma...
Ale koupil jsem moto, najel zhruba 600 km a motorový olej se mi od horní rysky "vypařil" pod dolní rysku. Nikde nic neteče, z výfuků žádný modrý dým, nic. Tak nevím co by to mohlo být...
1) Chci se zeptat na Vaše nápady, co s tím.
2) Kolik oleje zhruba je mezi těma ryskama?
3) Jaký olej přesně (nejlíp nějaký odkaz) se tam lije? Koukal jsem na
http://www.suzamoto.cz/cs/shop/54-oleje … 10w40-a-1l
a http://www.motostar.cz/cs/oleje-2172/4t … -8107.html
a nevím, jestli bych je tam mohl dát, jsou to dle popisu syntetiky, ne polosyntetiky.

Díky za rady a pěkné ježdění, když už já jsem nasravný bad smile2 help

stvrto1 (Člen)
11.07.2010 19:10:18
Offline

Re: Olej

motul 5100 10W40 je polosyntetika


Suzuki Bandit 1250SA
Datel (Člen)
11.07.2010 19:10:51
Offline

Re: Olej

Tákže...

10W40 je polosyntetika.....

Něco obdobného co popisuješ se ně stalo na B12. Evidentně mě to nikdá olej nežralo a po jednej vyjížďce sem měl enom u spodní rysky, tak sem dolil půl litru abych měl mezi ryskama. Projel sem to a ejhle najednou sem měl až nad horní ryskubigsmile
Tak sem to zasejc vycucl a od tej doby žádný trablgood

Včem to ale bylo sem doposaváď jakože nepochopilidontknowsmile1

kuclb (Člen)
11.07.2010 23:08:43
Offline

Re: Olej

Datel psal:

Tákže...

10W40 je polosyntetika.....

Něco obdobného co popisuješ se ně stalo na B12. Evidentně mě to nikdá olej nežralo a po jednej vyjížďce sem měl enom u spodní rysky, tak sem dolil půl litru abych měl mezi ryskama. Projel sem to a ejhle najednou sem měl až nad horní ryskubigsmile
Tak sem to zasejc vycucl a od tej doby žádný trablgood

Včem to ale bylo sem doposaváď jakože nepochopilidontknowsmile1

Já ji dovez, pak nějaký problémy s hnátama, pak jsem najel zhruba 100km a zdálo se mi, že jako něco ubylo. Minulý týden jsem se vydal do Prahy, něco jsem pojezdil kolem a teď koukám, že olej nikde. Takže nevím, no, ale nepřijde mi, že by to žralo, kor v takovém množství, bych si snad všim, ne?
Jinak nemohli byste mi poslat nějaký odkaz na olej, nebo jestli ty mé jsou ok? Fakt nevím...help

Pajk (Člen)
11.07.2010 23:31:33
Offline

Re: Olej

kuclb psal:

Zdravím, psal jsem na fórum GSX 1400, bohužel je tam mrtvo, tak se obracím sem... Text jen zkopíruju, tak snad tam není moc chybsmile1 Dík za pomoc.
Pánové, omlouvám se Vám za obdobné téma...
Ale koupil jsem moto, najel zhruba 600 km a motorový olej se mi od horní rysky "vypařil" pod dolní rysku. Nikde nic neteče, z výfuků žádný modrý dým, nic. Tak nevím co by to mohlo být...

Taková maličkost, de vo to jestli to měříš na centrálu, tak je třeba aby se to měřilo vždycky na stejnym místě jinak poznáš prd.

kuclb (Člen)
12.07.2010 00:23:58
Offline

Re: Olej

Pajk psal:

Taková maličkost, de vo to jestli to měříš na centrálu, tak je třeba aby se to měřilo vždycky na stejnym místě jinak poznáš prd.

Jasný, že ji měřím na centrálu (nejsem artista na měření na kolech ve svislé poloze a koukat na malinký okýnko u země), v garáži, je tam vodorovná plocha. No prostě nevím, no...

Zdenek (Člen)
12.07.2010 07:28:56
Offline

Re: Olej

To Kuclb,,jak píše Pajk, stačí nepatrnej náklon, a ve vokně je volej uplně jinde. Zdenek.good

K.a.s.y.m. (Člen)
12.07.2010 07:57:53
Offline

Re: Olej

Pajk psal:
kuclb psal:

Zdravím, psal jsem na fórum GSX 1400, bohužel je tam mrtvo, tak se obracím sem... Text jen zkopíruju, tak snad tam není moc chybsmile1 Dík za pomoc.
Pánové, omlouvám se Vám za obdobné téma...
Ale koupil jsem moto, najel zhruba 600 km a motorový olej se mi od horní rysky "vypařil" pod dolní rysku. Nikde nic neteče, z výfuků žádný modrý dým, nic. Tak nevím co by to mohlo být...

Taková maličkost, de vo to jestli to měříš na centrálu, tak je třeba aby se to měřilo vždycky na stejnym místě jinak poznáš prd.

normálně to postavim na policajta..kleknu a motorku postavim aby stála rovně a pokud se v okýnku něco objevý a motorka na mě nepadá tak to neřešim..dělat nejlépe na rovině bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
12.07.2010 08:25:10
Offline

Re: Olej

K.a.s.y.m. psal:

normálně to postavim na policajta..kleknu a motorku postavim aby stála rovně a pokud se v okýnku něco objevý a motorka na mě nepadá tak to neřešim..dělat nejlépe na rovině bigsmile

přesně tak  good pak doleju tradičně svýho půl litru a jedu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
fidoB6 (Člen)
12.07.2010 08:47:54
Offline

Re: Olej

když motorka dlouho stojí, hodně se toho nalije dolu do vany, pak nastartujěš a olej se rozprská všude po motoru a v okýnku ho pak neni tolik, po chvíli zas nateče dolu. pak jen kontrolovat jestli správně funguje kontrolka na olej a zda se někdy za jízdy rozsvítí (třeba při prudkym brždění - samo podle toho,kde je snímač). když nesvítí, neni problém, když jo, dolejt volejgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Billy (Člen)
12.07.2010 09:44:23
Offline

Re: Olej

fidoB6 psal:

když motorka dlouho stojí, hodně se toho nalije dolu do vany, pak nastartujěš a olej se rozprská všude po motoru a v okýnku ho pak neni tolik, po chvíli zas nateče dolu. pak jen kontrolovat jestli správně funguje kontrolka na olej a zda se někdy za jízdy rozsvítí (třeba při prudkym brždění - samo podle toho,kde je snímač). když nesvítí, neni problém, když jo, dolejt volejgood

To zni jak nemoci yamahy bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hide (Člen)
12.07.2010 10:55:16
Offline

Re: Olej

..no nemaj snad yamahy plovak ve vane misto tlakovyho cidla?idontknow

kuclb (Člen)
12.07.2010 13:26:17
Offline

Re: Olej

K.a.s.y.m. psal:

normálně to postavim na policajta..kleknu a motorku postavim aby stála rovně a pokud se v okýnku něco objevý a motorka na mě nepadá tak to neřešim..dělat nejlépe na rovině bigsmile

No jasný, prostě tam nis nebylo. Při nepatrným náklonu se tam olej nalil, ale jinak nic. Kontrolka nesvítí, ani neproblikla....

osiris (Člen)
14.07.2010 16:54:57
Offline

Re: Olej

...na centrálu je olej přelitej víc dopředu, čli vidíš ho v okýnku míň než když stojí motorka na vodorovný ploše svisle na kolech (jsou tam rysky, tím eliminuješ drobný nuance ve snaze udržet tu kolmost)
...oleje jsou oba ok - 10w40 (castrol gps leje suzuka, motul 5100 jezdí mraky lidí bez problémů)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kuclb (Člen)
14.07.2010 18:45:09
Offline

Re: Olej

osiris psal:

...na centrálu je olej přelitej víc dopředu, čli vidíš ho v okýnku míň než když stojí motorka na vodorovný ploše svisle na kolech (jsou tam rysky, tím eliminuješ drobný nuance ve snaze udržet tu kolmost)
...oleje jsou oba ok - 10w40 (castrol gps leje suzuka, motul 5100 jezdí mraky lidí bez problémů)

Tak jsem mírně vypodložil přední kolo, aby moto byla míň nahlá dopředu a je to v podstatě stejné. co by se stalo, kdybych dolil trochu oleje a v případě,že to měřím blbě,tak by ho tam bylo trochu víc nad horní rysku? Nic se neposere?

hans (Člen)
14.07.2010 19:23:12
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
osiris psal:

...na centrálu je olej přelitej víc dopředu, čli vidíš ho v okýnku míň než když stojí motorka na vodorovný ploše svisle na kolech (jsou tam rysky, tím eliminuješ drobný nuance ve snaze udržet tu kolmost)
...oleje jsou oba ok - 10w40 (castrol gps leje suzuka, motul 5100 jezdí mraky lidí bez problémů)

Tak jsem mírně vypodložil přední kolo, aby moto byla míň nahlá dopředu a je to v podstatě stejné. co by se stalo, kdybych dolil trochu oleje a v případě,že to měřím blbě,tak by ho tam bylo trochu víc nad horní rysku? Nic se neposere?

strýťáci běžně lejou víc oleje, takže posrat by se to nemělo....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Dajda (Člen)
14.07.2010 20:22:04
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
osiris psal:

...na centrálu je olej přelitej víc dopředu, čli vidíš ho v okýnku míň než když stojí motorka na vodorovný ploše svisle na kolech (jsou tam rysky, tím eliminuješ drobný nuance ve snaze udržet tu kolmost)
...oleje jsou oba ok - 10w40 (castrol gps leje suzuka, motul 5100 jezdí mraky lidí bez problémů)

Tak jsem mírně vypodložil přední kolo, aby moto byla míň nahlá dopředu a je to v podstatě stejné. co by se stalo, kdybych dolil trochu oleje a v případě,že to měřím blbě,tak by ho tam bylo trochu víc nad horní rysku? Nic se neposere?

žádný podkládání,studenou motorku nech na kolech,řidítka rovně,klekni si,motorku si drž jednou ruku v rovině aby na tebe nepadala,popřípadě popros svoji buchtu at ti píchne a drží ti motku,policajta samo vysunutýho,aby tě máša v případě malé síly nezalehla no a koukej,co se bude odehrávat v okýnkubigsmile...takhle se měří a vždy měřilo množství oleje,na nějakým centrálu to je dost nepřesný,jak psal Osiris,olej se ti může přelejvat dopředu nebo dozadu..smile1

Dajda (Člen)
14.07.2010 20:23:31
Offline

Re: Olej

kua....
žádný podkládání,studenou motorku nech na kolech,řidítka rovně,klekni si,motorku si drž jednou ruku v rovině aby na tebe nepadala,popřípadě popros svoji buchtu at ti píchne a drží ti motku,policajta samo vysunutýho,aby tě máša v případě malé síly nezalehla no a koukej,co se bude odehrávat v okýnku...takhle se měří a vždy měřilo množství oleje,na nějakým centrálu to je dost nepřesný,jak psal Osiris,olej se ti může přelejvat dopředu nebo dozadu..

Dajda (Člen)
14.07.2010 20:30:38
Offline

Re: Olej

já třeba leju toto..již několik let,co rok,to výměna a žádnej trabl..
http://www.olejshop.cz/oleje/motocyklov … 40-1-litr/

kuclb (Člen)
14.07.2010 21:40:54
Offline

Re: Olej

Dajda psal:

kua....
žádný podkládání,studenou motorku nech na kolech,řidítka rovně,klekni si,motorku si drž jednou ruku v rovině aby na tebe nepadala,popřípadě popros svoji buchtu at ti píchne a drží ti motku,policajta samo vysunutýho,aby tě máša v případě malé síly nezalehla no a koukej,co se bude odehrávat v okýnku...takhle se měří a vždy měřilo množství oleje,na nějakým centrálu to je dost nepřesný,jak psal Osiris,olej se ti může přelejvat dopředu nebo dozadu..

díky, dobrý návod, jsem holt asi dispraktik.. Ale skutečně jsem dlouho přemýšlel, jak to udělat, aby mi to nepřepadlo na druhou stranubigsmile Jsem si nevšim bočákusmokin
Jinak opět jde o to, jestli to je na vodorovném, to netuším, ale asibylo pod rysku, dolil jsem skoro dvě deci a stále pod ryskou (spodní). Tak jsem teď úplně mimosickbadsmile2
Kdyby tam bylo tak málo oleje, to by snad už kontrolka svítila, ne? Anebo by přišly nějaké pazvuky nebo něco, ne?

Fidzi (Člen)
15.07.2010 00:09:51
Offline

Re: Olej

Bandit má kontolku na tlak, ne na hladinu. Takže pokud by kontolka svítila, tak by to bylo hodně špatnébad

Paladin86 (Člen)
15.07.2010 01:11:05
Offline

Re: Olej

hans psal:
kuclb psal:
osiris psal:

...na centrálu je olej přelitej víc dopředu, čli vidíš ho v okýnku míň než když stojí motorka na vodorovný ploše svisle na kolech (jsou tam rysky, tím eliminuješ drobný nuance ve snaze udržet tu kolmost)
...oleje jsou oba ok - 10w40 (castrol gps leje suzuka, motul 5100 jezdí mraky lidí bez problémů)

Tak jsem mírně vypodložil přední kolo, aby moto byla míň nahlá dopředu a je to v podstatě stejné. co by se stalo, kdybych dolil trochu oleje a v případě,že to měřím blbě,tak by ho tam bylo trochu víc nad horní rysku? Nic se neposere?

strýťáci běžně lejou víc oleje, takže posrat by se to nemělo....

Taky se myslim že o trochu se to neposere! good Já bych přilil a uvidíš co to bude dělat... Bud bude mizet dál a nebo jsi to špatně změřil a je to OK. idontknow

kuclb (Člen)
15.07.2010 03:08:43
Offline

Re: Olej

Fidzi psal:

Bandit má kontolku na tlak, ne na hladinu. Takže pokud by kontolka svítila, tak by to bylo hodně špatnébad

Hmm, mám ale GSX 1400. Pojedu teď domů nějakých 300km, tak doufám, že to nezkurvím nějak mocsmile2 Do háje, že já vždycky koupím něco, co není v cajku...

XJelen (Člen)
15.07.2010 08:08:18
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
Fidzi psal:

Bandit má kontolku na tlak, ne na hladinu. Takže pokud by kontolka svítila, tak by to bylo hodně špatnébad

Hmm, mám ale GSX 1400. Pojedu teď domů nějakých 300km, tak doufám, že to nezkurvím nějak mocsmile2 Do háje, že já vždycky koupím něco, co není v cajku...

je to stejný


Strýcfajtr !!!
kuclb (Člen)
15.07.2010 13:50:56
Offline

Re: Olej

XJelen psal:
kuclb psal:
Fidzi psal:

Bandit má kontolku na tlak, ne na hladinu. Takže pokud by kontolka svítila, tak by to bylo hodně špatnébad

Hmm, mám ale GSX 1400. Pojedu teď domů nějakých 300km, tak doufám, že to nezkurvím nějak mocsmile2 Do háje, že já vždycky koupím něco, co není v cajku...

je to stejný

Takže to bude požád v cajku,ale jakmile se rožne kontrolka, tak jsem právě odrovnal motor, jo? No to je skvělé... Bože, teď už jen rady, jak to vrátit původnímu majiteli, s tou spotřebou oleje litr na litr (1l oleje/1000km)

XJelen (Člen)
15.07.2010 14:13:12
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
XJelen psal:
kuclb psal:

Hmm, mám ale GSX 1400. Pojedu teď domů nějakých 300km, tak doufám, že to nezkurvím nějak mocsmile2 Do háje, že já vždycky koupím něco, co není v cajku...

je to stejný

Takže to bude požád v cajku,ale jakmile se rožne kontrolka, tak jsem právě odrovnal motor, jo? No to je skvělé... Bože, teď už jen rady, jak to vrátit původnímu majiteli, s tou spotřebou oleje litr na litr (1l oleje/1000km)

zbytečně nezmatkuj... normálně to dolej mezi čárky a jezdi vesele dál, možná sem to nečet pozorně, ale esli ti to páplo na 600km mezi čárkama, tak bych z toho nestřílel... vzduchovka si ve vedrech a při větším zatížení klíďo bere trochu víc a znám jednu šestku co se občas zastaví, že potřebuje trochu dolejt a litrovka je v pussy a že by měl zrovna strach ze zadření se mi nezdá bigsmile
a kontrolka až se rozsvítí, tak normálně zastavíš, von to zas takovej fofr není a něco to snesegood


Strýcfajtr !!!
kuclb (Člen)
15.07.2010 14:20:45
Offline

Re: Olej

XJelen psal:

zbytečně nezmatkuj... normálně to dolej mezi čárky a jezdi vesele dál, možná sem to nečet pozorně, ale esli ti to páplo na 600km mezi čárkama, tak bych z toho nestřílel... vzduchovka si ve vedrech a při větším zatížení klíďo bere trochu víc a znám jednu šestku co se občas zastaví, že potřebuje trochu dolejt a litrovka je v pussy a že by měl zrovna strach ze zadření se mi nezdá bigsmile
a kontrolka až se rozsvítí, tak normálně zastavíš, von to zas takovej fofr není a něco to snesegood

Dám na Tebe... Kdyby to žralo oleje trochu míň, tak v poho, tohle se mi zdá už docela dost. Holt o svini nezavadíš, bylo mi řečeno, že hladinu oleje měl předchozí majitel na stejným místě 3500km. U mě najednou olej žere. A to jsem lážo plážo jezdec... Jsem holt jelitosmile1 idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
15.07.2010 14:42:53
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
XJelen psal:

zbytečně nezmatkuj... normálně to dolej mezi čárky a jezdi vesele dál, možná sem to nečet pozorně, ale esli ti to páplo na 600km mezi čárkama, tak bych z toho nestřílel... vzduchovka si ve vedrech a při větším zatížení klíďo bere trochu víc a znám jednu šestku co se občas zastaví, že potřebuje trochu dolejt a litrovka je v pussy a že by měl zrovna strach ze zadření se mi nezdá bigsmile
a kontrolka až se rozsvítí, tak normálně zastavíš, von to zas takovej fofr není a něco to snesegood

Dám na Tebe... Kdyby to žralo oleje trochu míň, tak v poho, tohle se mi zdá už docela dost. Holt o svini nezavadíš, bylo mi řečeno, že hladinu oleje měl předchozí majitel na stejným místě 3500km. U mě najednou olej žere. A to jsem lážo plážo jezdec... Jsem holt jelitosmile1 idontknow

když tohle je věc kterou poznáš na motorce blbě..pokud se nejdeš svézt a někdo nejede za tebou aby viděl jak to hulí když tomu naložíš tak to nepoznáš...na stojící a studený motorce jde každý aspoň trochu olej z laufu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
olda (Člen)
16.07.2010 23:27:54
Offline

Re: Olej

Datel psal:

Tákže...

10W40 je polosyntetika.....

Něco obdobného co popisuješ se ně stalo na B12. Evidentně mě to nikdá olej nežralo a po jednej vyjížďce sem měl enom u spodní rysky, tak sem dolil půl litru abych měl mezi ryskama. Projel sem to a ejhle najednou sem měl až nad horní ryskubigsmile
Tak sem to zasejc vycucl a od tej doby žádný trablgood

Včem to ale bylo sem doposaváď jakože nepochopilidontknowsmile1

A to jsi před tím měnil olej a filtr nechal proběhnout motor a nechal tak 20 min stát a pak zkontroloval hladinu?


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
olda (Člen)
16.07.2010 23:31:30
Offline

Re: Olej

Já tam dávám polosyntetiku Midland 10W40 za 180,- litr. Plná syntetika by vyšla na 220,-.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
hlemejzd999 (Člen)
17.07.2010 17:57:52
Offline

Re: Olej

XJelen psal:

... vzduchovka si ve vedrech a při větším zatížení klíďo bere trochu víc a znám jednu šestku co se občas zastaví, že potřebuje trochu dolejt a litrovka je v pussy a že by měl zrovna strach ze zadření se mi nezdá bigsmile

ty mě musíš znát ...jinak si to nedovedu vysvětlit bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kuclb (Člen)
18.07.2010 22:42:51
Offline

Re: Olej

olda psal:

A to jsi před tím měnil olej a filtr nechal proběhnout motor a nechal tak 20 min stát a pak zkontroloval hladinu?

Hele, koupil jsem, dvakrát projel, koupil oleja pak jsem se stal kriploidním. Když mě dali dokupy, tak jsem se sebral a vyrazil do Prahy, že za týden budu zpět a po 600km vyměním olej. Takže jsem najel zhruba 650 a dolil 4dcl a je to těsně nad dolní ryskou. Přitom u majitele bylo u horní rysky, otázka jestli na stojanu, nebo jak. To už nevím... Každopádn dolito 4dcl. Jinak 20 min. můžu nechat stát na bočáku, nebo na centrálu=dle některých zkresleno....

olda (Člen)
19.07.2010 00:24:02
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
olda psal:

A to jsi před tím měnil olej a filtr nechal proběhnout motor a nechal tak 20 min stát a pak zkontroloval hladinu?

Hele, koupil jsem, dvakrát projel, koupil oleja pak jsem se stal kriploidním. Když mě dali dokupy, tak jsem se sebral a vyrazil do Prahy, že za týden budu zpět a po 600km vyměním olej. Takže jsem najel zhruba 650 a dolil 4dcl a je to těsně nad dolní ryskou. Přitom u majitele bylo u horní rysky, otázka jestli na stojanu, nebo jak. To už nevím... Každopádn dolito 4dcl. Jinak 20 min. můžu nechat stát na bočáku, nebo na centrálu=dle některých zkresleno....

Kolik to má nalítáno, kdyby ti to nějak extrémně žralo olej, měl by jsi černý výfuk a určitě i svíčky. Pokud jsi dolil olej ty 4dcl a máš to na horní rysce, tak jezdi a kontroluj olej a uvidíš jestli ti ubývá nebo ne.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
kuclb (Člen)
19.07.2010 21:50:43
Offline

Re: Olej

olda psal:

Kolik to má nalítáno, kdyby ti to nějak extrémně žralo olej, měl by jsi černý výfuk a určitě i svíčky. Pokud jsi dolil olej ty 4dcl a máš to na horní rysce, tak jezdi a kontroluj olej a uvidíš jestli ti ubývá nebo ne.

Jsem psal, že je olej nad dolní ryskou. Výfuk je trochu očouzený, svíčky jsem nezkoušel

kuclb (Člen)
12.08.2010 10:14:27
Offline

Re: Olej

Zdravím pánové, tak po delší pauze vynucené nemocí jsem najel 1000km a oleje mi to sežralo něco malinko na 1 litr. Nemohli byste mi aspoň nahodit, čím by to mohlo být, že to tak žere olej? A případně kdo by se na to mohl v Praze podívat? (Jsem od Jeseníku, ale od příštího týdne budu pobývat v Praze nějakou chvilku) Jen mimochodem, nejsem zase extra znalý rozdělávání moto, takže s tím na mě opatrně prosím smile1. Díky za typy, jsem z toho už nasraný - původní myšlenka byla v podstatě skoro bezúdržbový motor a teď 1l oleje na 1000KM

osiris (Člen)
12.08.2010 10:50:34
Offline

Re: Olej

...obrať se tady na kojaka, má v praze servis
...kroužky nebo simerinky ventilů, případně ventily


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kakac (Člen)
12.08.2010 19:38:46
Offline

Re: Olej

osiris psal:

...obrať se tady na kojaka, má v praze servis
...kroužky nebo simerinky ventilů, případně ventily

Ale bacha aby ti to nepředělal na B12 bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
kenny (Člen)
12.08.2010 19:57:17
Offline

Re: Olej

kuclb psal:

Zdravím pánové, tak po delší pauze vynucené nemocí jsem najel 1000km a oleje mi to sežralo něco malinko na 1 litr. Nemohli byste mi aspoň nahodit, čím by to mohlo být, že to tak žere olej? A případně kdo by se na to mohl v Praze podívat? (Jsem od Jeseníku, ale od příštího týdne budu pobývat v Praze nějakou chvilku) Jen mimochodem, nejsem zase extra znalý rozdělávání moto, takže s tím na mě opatrně prosím smile1. Díky za typy, jsem z toho už nasraný - původní myšlenka byla v podstatě skoro bezúdržbový motor a teď 1l oleje na 1000KM

Co se sereš do takové řitě jako je Praha
U nás je přece pěkněbigsmilebigsmilebigsmile

kuclb (Člen)
12.08.2010 20:31:56
Offline

Re: Olej

kenny psal:

Co se sereš do takové řitě jako je Praha
U nás je přece pěkněbigsmilebigsmilebigsmile

U nás je krásně!!! Ale bohužel taky bez peněz. Takže doma jsem tak max jednou za 14 dní. Jinak Kojak nemůže, páč nemá nějaké hejblátka na GSX na měření podtlaků, ale prý mám zavolat Filousovi, tak zítra volám. Jen doufám v opravu za desetikorunu, páč jinak prodávám i trenky.

Filous (Člen)
13.08.2010 06:53:43
Offline

Re: Olej

kuclb psal:
kenny psal:

Co se sereš do takové řitě jako je Praha
U nás je přece pěkněbigsmilebigsmilebigsmile

U nás je krásně!!! Ale bohužel taky bez peněz. Takže doma jsem tak max jednou za 14 dní. Jinak Kojak nemůže, páč nemá nějaké hejblátka na GSX na měření podtlaků, ale prý mám zavolat Filousovi, tak zítra volám. Jen doufám v opravu za desetikorunu, páč jinak prodávám i trenky.

...klidně zavolej, oprava nejni problém, ale utikej prodat ty trencle a prodej eště něco, bo za ty moc nedostaneš a určitě ti to nebude stačitsmile2 ...tydle vopravy bejvaj drahýsmile2 ...esi si dobře pamatuju, tag třeba jedno gufero ventilu stojí 150,- vočí a je jich tam 16ks...a práce je s tym taky celkem dost, bo musí motor ven...jag řikam, nejni problém, ale nejni to za pjetikačku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr