Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nejistý předek

gerrik (Člen)
12.07.2010 23:22:45
Offline

Nejistý předek

Tak chlapi, doufám že mi porozumíte a nebudete mít nejapné připomínky, jsem velmi plachý bigsmile Jde o to že, poslední dobou mi přijde, že předek motorky je nějaký nejistý. Stačí přejíždět ty podélný praskliny co jsou zalitý tou tekutou sračkou a už cítím jak to kolo jakoby ujíždí. Neni to vedrem, dělalo to i před tím. Může to být těma šíleně měkkými vidlemi? Docela je to na hovno, absolutně mi to znechucuje jízdu sick

kojaksro (Člen)
13.07.2010 06:51:30
Offline

Re: Nejistý předek

gerrik psal:

Tak chlapi, doufám že mi porozumíte a nebudete mít nejapné připomínky, jsem velmi plachý bigsmile Jde o to že, poslední dobou mi přijde, že předek motorky je nějaký nejistý. Stačí přejíždět ty podélný praskliny co jsou zalitý tou tekutou sračkou a už cítím jak to kolo jakoby ujíždí. Neni to vedrem, dělalo to i před tím. Může to být těma šíleně měkkými vidlemi? Docela je to na hovno, absolutně mi to znechucuje jízdu sick

....normálka, ujíždí to na tom všemsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2010 07:09:43
Offline

Re: Nejistý předek

ty zalitý praskliny klouzou normáln to neni nic divnýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Abak (Člen)
13.07.2010 07:45:05
Offline

Re: Nejistý předek

Taky by to mohlo být pneumatikou. Obdobné problémy jsem měl, když jsem měl už sjetou pneumatiku. Docela jsem s motorkou bojoval, zvláště když byly nějaké nesrovnalosti na silnici nebo vyjeté koleje a já přes ně projížděl.

karlos100 (Člen)
13.07.2010 07:47:12
Offline

Re: Nejistý předek

Hadi prostě kloužou,je třeba se nezesrat,vono se kolo zas chytnebigsmilebigsmilebigsmile
Jsme s Xrohym ve stejný zatáčce,na stejným hadovi,
málem vyfrčeli na enduro vložku,synchronizovanej skočdopolingbigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2010 07:49:04
Offline

Re: Nejistý předek

karlos100 psal:

Hadi prostě kloužou,je třeba se nezesrat,vono se kolo zas chytnebigsmilebigsmilebigsmile
Jsme s Xrohym ve stejný zatáčce,na stejným hadovi,
málem vyfrčeli na enduro vložku,synchronizovanej skočdopolingbigsmile

mi kluci řikaj furt jak na tom hadovi můžu jezdit(no jo no Hondaři bigsmile )ale mě to baví aspoň to neni nudagoodsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gerrik (Člen)
13.07.2010 08:00:12
Offline

Re: Nejistý předek

Tak pak je to ok, já měl strach že mám něco s motkou smokin

karlos100 (Člen)
13.07.2010 08:09:24
Offline

Re: Nejistý předek

gerrik psal:

Tak pak je to ok, já měl strach že mám něco s motkou smokin

kloužou mokrý a pak taky rozpečený,jinak to není nic hroznýho,
jen to cukne ve vidlích.. Je to i o dobrý měkký gumě na předku,
bridžka mi klouzala fest,mišelína powerka držela,sportka je asi ta
nejlepší pryž co jsem tam kdy měl a teď raceattack taky supergood
nic se neboj,složit se to dá kdykolibigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
13.07.2010 08:19:30
Offline

Re: Nejistý předek

Já mám stejnej pocit z předku kdyš je guma za polovinou životnosti,pak se mě blbě trefuje do zatáček,fšelijak se s tím peru a nejezdí se mě zrovna nejlípsmile2 Pak dám novou gumu a motorka je jako vyměněnágood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
13.07.2010 10:01:15
Offline

Re: Nejistý předek

což hadi, ale takový zebry na přechodech, to je teprv paráda, ještě krapet po dešti, hned se trénuje na plochou dráhu. stačí i přerušovaná na silnicích...fuck
...no a pak listí na podzim, hovna kolem kravínů, přejetí psi a kočky, vyfrézovaný silnice (to je taky lambáda jak hovado)...sick
tak mi napadá,že je u nás jen pár úseků, který sou dobrýbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
gerrik (Člen)
13.07.2010 11:17:13
Offline

Re: Nejistý předek

Faktem je, že ta guma už stoji za pussy

PFremer (Člen)
13.07.2010 12:23:04
Offline

Re: Nejistý předek

Taky jsem se jednou málem zesral, když mi to podklouzlo sick...
To se stává.bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2010 12:30:18
Offline

Re: Nejistý předek

proto mám na předku bridgestone battlax racing a je klíííd....normální gumu na silnici jsem měl na Banditovi jen když jsem ho koupil..od tý doby jezdim jen slicky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
13.07.2010 18:48:58
Offline

Re: Nejistý předek

fidoB6 psal:

což hadi, ale takový zebry na přechodech, to je teprv paráda, ještě krapet po dešti, hned se trénuje na plochou dráhu. stačí i přerušovaná na silnicích...fuck
...no a pak listí na podzim, hovna kolem kravínů, přejetí psi a kočky, vyfrézovaný silnice (to je taky lambáda jak hovado)...sick
tak mi napadá,že je u nás jen pár úseků, který sou dobrýbigsmilebigsmilebigsmile

Před pár dny jsem se vrátil z motodovči z Chorvatska a nejvíc lambáda byla na divně vyfrézlejch zatáčkách na pobřeží, to sem myslel, že snad jedu na lochnesce, ale největší dancing byl na offroud cestě na Kamenjaku na Istriibigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_motodovca_chorvatsko_2010_83.jpg



No a po dojezdu domů po cca 3500 s baťůžkem takhle vypadá guma idontknow

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_motodovca_chorvatsko_2010_94.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
fidoB6 (Člen)
13.07.2010 18:52:12
Offline

Re: Nejistý předek

tak v chorvacku ti mamlasi maj ty silnice frézovaný schválně, kor v těch "horských" silnicích.to je snad každá serpentina vydrápaná. sicksurprised


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Koldan (Člen)
13.07.2010 22:31:25
Offline

Re: Nejistý předek

tag to mně podélný nevadí, těm se dá uhnůt, daleko víc ňa serů příčný hrby, na cestě ze Slovače co dvacet metrů hrba jag sfiňa, kolikrát ňa to málem vyhodilo ze sicny, nedá sa po tem jet rychlejc jag stofků, no prostě jag D1 z Vyškova na Brnofuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bedřich (Člen)
13.07.2010 22:55:37
Offline

Re: Nejistý předek

2 Drakoxxl: pěkná placka mám něco podobnýho na zadku podovolený a to jsme to kroutili v Alpách. Tuhle gumu už asi nikdy víceidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
gerrik (Člen)
05.10.2010 19:30:19
Offline

Re: Nejistý předek

Už jsme asi zjistili čím to bude, ta nejistota. Guma je cca 10 let stará, a je pěkně odskákaná, jsou tam zuby. Takže na jaře půjde nová, snad to bude OK good

Michal Dk (Člen)
05.10.2010 20:14:15
Offline

Re: Nejistý předek

gerrik psal:

Už jsme asi zjistili čím to bude, ta nejistota. Guma je cca 10 let stará, a je pěkně odskákaná, jsou tam zuby. Takže na jaře půjde nová, snad to bude OK good

..vogo deset let stará?surpriseda to na tom jezdíš?

SO 545 (Člen)
05.10.2010 21:15:21
Offline

Re: Nejistý předek

ako je mozne dochovat 10rokov pneu na motorke ?
Stala ?

gerrik (Člen)
05.10.2010 21:20:30
Offline

Re: Nejistý předek

Já tu motku i s tou gumou koupil bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr