Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Den blbec

deny1234 (Člen)
19.07.2010 19:35:21
Offline

Den blbec

To zas byl dneska den , rano pritelkyne nastoupila do nove prace , a uz v poledne tam skoncila , protoze se pohadala s majitelem. Dal jsem byl vykoupat psa v rece , uklouz sem , zahucel tam , v kapse novej telefon , a klicky od auta , s dalkovym ovladanim s immobilizerem , no samozrejme tel nejde, uvidime az se vysusi , dalkove ovladani nefunkcni , diky tomu neslo nestartovat auto , a nejhorsi nakonec ,zacimco jsem rozebiral telefon ,tak muj pes bezel honit pantograf [asi 200 m od reky vede trat ] no a ten ho srazil bad Ted jsem prijel od vetose , a snad bude v poradku , je jenom celej potrhanej , vnitrni zraneni snad nema , a asi otres mozku . Tak uvidime jak mu bude zitra . Proste ten den stal vopravdu za hovno fuck Jdu si dat winewinewine

Baltazar (Člen)
19.07.2010 19:42:00
Offline

Re: Den blbec

za to může přítulkyně, vyměnit!bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Vobi (Člen)
19.07.2010 19:54:34
Offline

Re: Den blbec

Tak to je opravdu den blbec...bad ale začalo to u přítelkyně takže vyměnit bigsmilebigsmilebigsmile


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
Loser (Administrator)
19.07.2010 20:03:09
Offline

Re: Den blbec

kdyz se sere, tak se sere. Jak doporucuji vostatni. Zkus vymenit pritelkyni ... vis, jak je to v tom pribehu ze zivota.

chlapik lezi na smrtelne posteli a zena s placem sedi vedle nej. On se tak zamysli a povida: Kdyz nam vyhorel barak, byla jsi pri me. Kdyz nam povoden zborila barak, byla jsi pri me. Kdyz jsem mel tezkou autonehodu, byla jsi pri me. Kdyz me na dovolene okradli a postrelili, byla jsi pri me. No a ted kdyz umiram, jsi taky pri me. Tak me tak napada, ty kurvo stara, ze mi nosis smulu.

rek bych, ze je to k zamysleni bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
19.07.2010 20:10:07
Offline

Re: Den blbec

Takovej den měl naposledy Koudelka z STS Chvojkovice Brodbigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
jaryn (Člen)
19.07.2010 20:11:15
Offline

Re: Den blbec

vymenit starou... Najdi nekoho s kym ji vysmelis a hura do toho.


God Gave me Everything I want
fidoB6 (Člen)
19.07.2010 20:24:10
Offline

Re: Den blbec

hoď její fotku do bazarubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilea k tomu např. "vyměnim za ekvivalentně ojetou motorku, docela kouří, nutný výbrus válce, těsnění a pístní kroužky, po GO řídící jednotky"bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
deny1234 (Člen)
19.07.2010 20:27:39
Offline

Re: Den blbec

No me to zas tak ftipny nepripada pussy Copak pritelkyne , ta mi je volna , ale o toho psa mam strach toho mam fakt rad redface

Loser (Administrator)
19.07.2010 20:30:36
Offline

Re: Den blbec

deny1234 psal:

No me to zas tak ftipny nepripada pussy Copak pritelkyne , ta mi je volna , ale o toho psa mam strach toho mam fakt rad redface

neboj, ten se z toho vylejze smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Vobi (Člen)
19.07.2010 20:57:35
Offline

Re: Den blbec

deny1234 psal:

No me to zas tak ftipny nepripada pussy Copak pritelkyne , ta mi je volna , ale o toho psa mam strach toho mam fakt rad redface

JJ pejsek má přednost před přítelkyní good
bigsmilecool


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
Dado (Člen)
20.07.2010 07:47:27
Offline

Re: Den blbec

no vono to s tou přítulkyní nebude tak jednoduchéidontknowa s těma psama to máš teda taky pech, tak hodně sil sousedegood snad bude líp


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Luk (Člen)
20.07.2010 07:51:26
Offline

Re: Den blbec

kdyz se dari, tak se dari...napad me taky ten Koudelkasmile1
at se z toho pesan vylizegood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
moto moto (Člen)
20.07.2010 21:19:34
Offline

Re: Den blbec

jo jo den s křížkem podle kondiciogramu = kritický den, takovej den na tebe všechno padá smile1smile2smile2

deny1234 (Člen)
20.07.2010 22:25:26
Offline

Re: Den blbec

Tak to uz snad bude ready , pes je jakz takz v poradku , jenom nemuze stekat , ma nejakej oteklej hrtan , telefon se rozchodil po hodinovym fenovani , dalkovej ovladac taky po ususeni chodi , imobilliser jsem uz vcera zneskodnil , no a strara , alespon ji tam nikdo nevojedesmokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr