Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » uz je to tu zas...

Luk (Člen)
20.07.2010 11:27:44
Offline

uz je to tu zas...

http://domaci.ihned.cz/c1-45037220-moto … adit-vesty


"Někteří mají značkové oblečení za dvacet nebo třicet tisíc a zakládají si na tom. Nejsem si jistý, že si přes něj obléknou oranžovou vestu," míní Jan Spousta ze sdružení motorkářů Mototour.
bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Libor nx (Člen)
20.07.2010 13:14:24
Offline

Re: uz je to tu zas...

nestačí,že jsem slyšetbigsmile

SLUGI (Člen)
20.07.2010 13:25:43
Offline

Re: uz je to tu zas...

Libor nx psal:

nestačí,že jsem slyšetbigsmile

... nestačí, někteří důchodci v plechovkách sou hluší evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jaster (Člen)
20.07.2010 13:57:09
Offline

Re: uz je to tu zas...

stačí když se v tý plechovce pořádně rozhlídne než něco udělá. nedávno tady v okolí někoho srazily a měl i vestu a řidič auta řekl že ho přehlédl... nevim jak to dopadlo dál, ale ani ta vesta nemůže pomoci


motto "Vem za heft a val"
Póla (Člen)
20.07.2010 14:15:05
Offline

Re: uz je to tu zas...

si policajti odporují... tímto jako by říkali že za naše nehody můžou plechovkáři, protože nás přehlídnout.....
To si odporuje s všeobecným míněním,  že jsme piráti silnic a umíráme protože nezvládneme stroj a riskujeme...

A co cyklisti? Těch umřelo letos jen o 3 méně jak motorkářů....

To jsem zvědavá jak se to bude dál vyvíjet....je to zajímavá diskuze....

fidoB6 (Člen)
20.07.2010 14:21:12
Offline

Re: uz je to tu zas...

proto mam laďák a na bixenonu jezdim na dálkovýgoodať jdou všichni tihle rozumbradi do pussypussypussypussy
furt nějaký vejmysly,aby z nás dělali ty špatný.mimochodem,kolik lidí v autech jezdí ožralejch a bez papírů?
fuckfuckfuckfuckfucksickpussypussypussysickfuckass


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
SLUGI (Člen)
20.07.2010 14:35:21
Offline

Re: uz je to tu zas...

... na druhou stranu vidět hustohustý MC jak jedou v reflexních vestách s našitejma barvama musí bejt zážitek evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
nicola.foxx (Člen)
20.07.2010 21:08:13
Offline

Re: uz je to tu zas...

No k tem plechovkarum dneska ftipna zprava f týví.
Nehoda dvou aut, jeden sofer byl vozralej jako prase a druhej zmastenej pernikembigsmile prej umreli vobábad.
A motorkari jsou prej to nejhorsi na silnicichfuckbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
moto moto (Člen)
20.07.2010 21:12:26
Offline

Re: uz je to tu zas...

Já s nějakou pičovskou vestou jezdid nebudu fuckfuckfuckfuck . Minulej týden mě málem sundal borec když sem odbočoval z hlavní, protože byl línej se otočit idontknow . Blikal sem že odbočuju, pomalu sem jel tak nevim co chcou abych ještě dělal smile2headshake

osiris (Člen)
20.07.2010 21:39:19
Offline

Re: uz je to tu zas...

nicola.foxx psal:

No k tem plechovkarum dneska ftipna zprava f týví.
Nehoda dvou aut, jeden sofer byl vozralej jako prase a druhej zmastenej pernikembigsmile prej umreli vobábad.
A motorkari jsou prej to nejhorsi na silnicichfuckbigsmile

...čet jsem to a taky jsem se nad tím neslušně pousmál bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
20.07.2010 23:15:08
Offline

Re: uz je to tu zas...

...doufam že umřu dříf neš tudle zhovadilost schválej a neš budou jezdit motorky na ekologickou elechtriku...mrdat, džísku nesundamfuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
21.07.2010 01:44:59
Offline

Re: uz je to tu zas...

Filous psal:

...doufam že umřu dříf neš tudle zhovadilost schválej a neš budou jezdit motorky na ekologickou elechtriku...mrdat, džísku nesundamfuckbigsmile

černej dycky černej a neekologickej ..... na vestu zapomente .... za klauna nigdy  nebudu!!!!


Bandit pičo
Luk (Člen)
21.07.2010 07:38:40
Offline

Re: uz je to tu zas...

trosku to souvisi i s timhle... http://domaci.ihned.cz/c1-45051540-nesv … e-se-vraci

pokud nahodou zrusi sviceni u aut a budou zase svitit jen motorky, myslim ze se to bez vest v klidu obejde


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
barynek (Člen)
21.07.2010 07:51:13
Offline

Re: uz je to tu zas...

Luk psal:

trosku to souvisi i s timhle... http://domaci.ihned.cz/c1-45051540-nesv … e-se-vraci

pokud nahodou zrusi sviceni u aut a budou zase svitit jen motorky, myslim ze se to bez vest v klidu obejde

no tak ona to byla pussyvina už když to povinný svícení zavedli, hlavně že to dalo spoustu práce v PS a S (co to stálo peněz ani nemluvě) a ted to zas budou rušit, všechno je to banda zlodějů - rudý, modrý, oranžový  a všichni ostatní takysick


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
21.07.2010 08:04:13
Offline

Re: uz je to tu zas...

jen ať svítěj všichni, neni nic horšího než když mi překvapí nějakej mamrd v lesíku s tmavym autem!!!fuck
to ti imbecilové, jak se zruší povinné svícení, nebudou svítit ani v 10 večer (když nemusim,tak nebudu)fuckfuckfuck
měli by spíš lidem tlouct do hlavy ať čumí a dávaj bacha a ukazovat "nemyslíš,zaplatíš" necenzurovaně samo. banda kriplů, udělaj ty hnusný videa za šílený prachy a pak je stejně nevysílaj, páč je to drastický a "více na internetu"....idiotifuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
21.07.2010 08:20:15
Offline

Re: uz je to tu zas...

...a aby každej ještě blikal majákem a troubil bys nechtěl ? idontknowsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
21.07.2010 08:23:49
Offline

Re: uz je to tu zas...

2 fidoB6 - ale o tom to celý je, kdyby byla pořádná výuka v autoškole, ukázky videí z nehod a další jiný důležitý věci - zkrátka prevence - tak se tady nemusí řešit jestli je to pičovina nebo ne. To, že nesvítí někdo v deset večer, je prostě v hlavě toho pitomce, stejně jako když jede někdo v obytný zóně 100km/h - je to jenom o tom, jak moc nebo málo máš v hlavě nasráno. Před pár lety na Slovači nesvítili některý ani v dešti, jiný jo. Asi tak.


Bandit 4EVER!!!
Billy (Člen)
21.07.2010 09:40:56
Offline

Re: uz je to tu zas...

Filous psal:

...doufam že umřu dříf neš tudle zhovadilost schválej a neš budou jezdit motorky na ekologickou elechtriku...mrdat, džísku nesundamfuckbigsmile

Hele a co kdyby sme ti koupily ty kriklavy zeleny zvyraznovace a ty sis vecer obtahl dzisku mezi nasivkama jako za mladejch let, kdyz vomalovaval omalovanky ? smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
21.07.2010 10:13:54
Offline

Re: uz je to tu zas...

Billy psal:

Hele a co kdyby sme ti koupily ty kriklavy zeleny zvyraznovace a ty sis vecer obtahl dzisku mezi nasivkama jako za mladejch let, kdyz vomalovaval omalovanky ? smile1

Já to budu řešit světluškama... Připlácnu je vedle těch much co už tam mam.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
21.07.2010 10:30:00
Offline

Re: uz je to tu zas...

a nevyresil by tu vestu bilej passatsurprisedidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
21.07.2010 10:47:00
Offline

Re: uz je to tu zas...

nicola.foxx psal:

a nevyresil by tu vestu bilej passatsurprisedidontknow

bigsmilegoodbigsmilegoodbigsmilegood
jj mas rechtgoodzakazat motorky uplne , fsichni do pasatu-sviticich a natrenejch na voranzovobigsmilebigsmile


Bandit pičo
bolek009 (Člen)
21.07.2010 13:23:51
Offline

Re: uz je to tu zas...

Pasátů je v bazarech dost, jen doktorky už docházejí...smile2


GSF1250SA K7
nicola.foxx (Člen)
21.07.2010 13:59:36
Offline

Re: uz je to tu zas...

No tak az dojdou doktorky, tak se zacneme zajimat vo inzenyrky az z Prahybigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
21.07.2010 22:24:48
Offline

Re: uz je to tu zas...

nicola.foxx psal:

No tak az dojdou doktorky, tak se zacneme zajimat vo inzenyrky az z Prahybigsmile

mně už zajímaj jenom sestřičky :) ... a mrdat vestu


MRDAT!!!
nicola.foxx (Člen)
22.07.2010 09:14:46
Offline

Re: uz je to tu zas...

Kožak psal:
nicola.foxx psal:

No tak az dojdou doktorky, tak se zacneme zajimat vo inzenyrky az z Prahybigsmile

mně už zajímaj jenom sestřičky :) ... a mrdat vestu

No po ty péči co ti vjenovaly se ani nedivimevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
4Fun.cz (Člen)
22.07.2010 21:46:29
Offline

Re: uz je to tu zas...

nicola.foxx psal:

No tak az dojdou doktorky, tak se zacneme zajimat vo inzenyrky az z Prahybigsmile

Mno...  http://www.youtube.com/watch?v=zIFbpY2y … re=related
smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
nicola.foxx (Člen)
23.07.2010 01:01:27
Offline

Re: uz je to tu zas...

4Fun.cz psal:
nicola.foxx psal:

No tak az dojdou doktorky, tak se zacneme zajimat vo inzenyrky az z Prahybigsmile

Mno...  http://www.youtube.com/watch?v=zIFbpY2y … re=related
smokin

chytrej good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Zdenda (Člen)
24.07.2010 00:23:16
Offline

Re: uz je to tu zas...

Mrdat na nějakou vestu, není nad to mít černou motyku a černý hadry i s helmou a černym plexi.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
SLUGI (Člen)
24.07.2010 07:48:08
Offline

Re: uz je to tu zas...

Zdenda psal:

Mrdat na nějakou vestu, není nad to mít černou motyku a černý hadry i s helmou a černym plexi.smile1

... moto do černé nenechám přestříkat, ale jinak souhlas evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
olda (Člen)
24.07.2010 13:30:55
Offline

Re: uz je to tu zas...

barynek psal:

2 fidoB6 - ale o tom to celý je, kdyby byla pořádná výuka v autoškole, ukázky videí z nehod a další jiný důležitý věci - zkrátka prevence - tak se tady nemusí řešit jestli je to pičovina nebo ne. To, že nesvítí někdo v deset večer, je prostě v hlavě toho pitomce, stejně jako když jede někdo v obytný zóně 100km/h - je to jenom o tom, jak moc nebo málo máš v hlavě nasráno. Před pár lety na Slovači nesvítili některý ani v dešti, jiný jo. Asi tak.

V autoškole jo? U nás je cikán, který neví ani, kdy a kde se narodil. Děti ve třetí třídě čtou líp než on a stejně udělal (koupil) si řidičák. S autem jezdí jak dobytek.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
sonyk (Člen)
24.07.2010 16:48:40
Offline

Re: uz je to tu zas...

vesta nepomuze. muezs mit zlutou zarici kombinezu a stejne te neuvidej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
24.07.2010 17:08:10
Offline

Re: uz je to tu zas...

bigsmileJestli to schválej  budem stávkovat ne?to je teď cool a většinou i ucinebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
barynek (Člen)
24.07.2010 19:24:46
Offline

Re: uz je to tu zas...

olda psal:
barynek psal:

2 fidoB6 - ale o tom to celý je, kdyby byla pořádná výuka v autoškole, ukázky videí z nehod a další jiný důležitý věci - zkrátka prevence - tak se tady nemusí řešit jestli je to pičovina nebo ne. To, že nesvítí někdo v deset večer, je prostě v hlavě toho pitomce, stejně jako když jede někdo v obytný zóně 100km/h - je to jenom o tom, jak moc nebo málo máš v hlavě nasráno. Před pár lety na Slovači nesvítili některý ani v dešti, jiný jo. Asi tak.

V autoškole jo? U nás je cikán, který neví ani, kdy a kde se narodil. Děti ve třetí třídě čtou líp než on a stejně udělal (koupil) si řidičák. S autem jezdí jak dobytek.

to je ale taky o tom majiteli autoškoly, kterej ti to bud dá nebo ne. Navic ted rozhoduje o řp i policajt, kterej tam sedí s tebou, takže uplný pičoviny dělat za volantem taky nemůžeš. A propos - řidičák může udělat kdokoliv, v autoškole jezdit slušně a na silnici jako prase, takže to, že je to cikán asi roli hrát nebude. Je hafo bílejch co jezdí jak pussy


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
24.07.2010 19:41:19
Offline

Re: uz je to tu zas...

navíc další kravina co se vesty týká je to, že stejně nic neřeší, protože když jede člověk na motorce, stejně zpředu nikdo nepozná,jestli má vestu nebo ne (jednak se to ztratí za svítícím světlem, druhak za vysokym plexi apod). pak je otázka, zda bude k něčemu, když na motorkáře budou čumět zezadu...
teď mi navíc pobavila (no spíš totálně nasrala) zpráva na Primě, že pojišťovny by chtěly, aby si motorkáři, horolezci a další "riskující" platili léčení ze svýhofuck to je super, nějakej ožralej idiot mi sestřelí, když pojedu v obci 50 a léčbu si budu cálovat sám, protože sem motorkář!!! všechno je tu obráceně.kdyby aspoň někoho napadlo udělat to tak, že léčbu bude platit jen ten, co způsobí nehodu (a to jak sobě, tak ostatním, který zraní). to už bych pochopil jako dobrej motivační způsob


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
hans (Člen)
24.07.2010 20:33:46
Offline

Re: uz je to tu zas...

fidoB6 psal:

navíc další kravina co se vesty týká je to, že stejně nic neřeší, protože když jede člověk na motorce, stejně zpředu nikdo nepozná,jestli má vestu nebo ne (jednak se to ztratí za svítícím světlem, druhak za vysokym plexi apod). pak je otázka, zda bude k něčemu, když na motorkáře budou čumět zezadu...
teď mi navíc pobavila (no spíš totálně nasrala) zpráva na Primě, že pojišťovny by chtěly, aby si motorkáři, horolezci a další "riskující" platili léčení ze svýhofuck to je super, nějakej ožralej idiot mi sestřelí, když pojedu v obci 50 a léčbu si budu cálovat sám, protože sem motorkář!!! všechno je tu obráceně.kdyby aspoň někoho napadlo udělat to tak, že léčbu bude platit jen ten, co způsobí nehodu (a to jak sobě, tak ostatním, který zraní). to už bych pochopil jako dobrej motivační způsob

hale doktorskej, nerozčiluj se, nebo to s tebou blbě skončí evil

jinak za mně - mrdat na vestu, jedině džísku  smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
kojaksro (Člen)
24.07.2010 20:43:38
Offline

Re: uz je to tu zas...

....pořád to bude jen o :

...1 - trouba řidiči,kerej nečumí kolem sebe ( a nejen do zrcátek )

...2 - řidíči kterej má svý EGO ( pošle Ti to tam, chce se honit, nepustí Tě ), a prostě na tebe sere i když tě i vidí.

...3 - vo štěstí

.....reflexky to prostě nezachráněj.

....mě třeba přijde, že pouštění uhýbaní, a tolerance od plechovek je čím dál lepčí, pokud netrefíš na 1čku či 2jku, a i medializace nehod, reklam Besipu, statistiky tomu prospívásmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
fido (Člen)
24.07.2010 20:55:35
Offline

Re: uz je to tu zas...

...já si nemyslím, že to je čím dál lepší.

Někdy si člověk připadá jak čundrák za komančů...prezentace motorkařú medii tomu přispívá celkem negativně, pokud se k tomu přidá česká mentalita, je to slušná kombinace


bla...blabla...!
hlemejzd999 (Člen)
24.07.2010 21:01:13
Offline

Re: uz je to tu zas...

fido psal:

...já si nemyslím, že to je čím dál lepší.

Někdy si člověk připadá jak čundrák za komančů...prezentace motorkařú medii tomu přispívá celkem negativně, pokud se k tomu přidá česká mentalita, je to slušná kombinace

četl jsem „čurák za komančů“ ....nechápal jsem ,jakej je rozdíl mezi současným a z dob komančů bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
fido (Člen)
24.07.2010 21:07:26
Offline

Re: uz je to tu zas...

ted si ho nikdo nevšimne - dřívávějc byli štvaná zvěř


bla...blabla...!
kojaksro (Člen)
24.07.2010 21:08:40
Offline

Re: uz je to tu zas...

fido psal:

...já si nemyslím, že to je čím dál lepší.

Někdy si člověk připadá jak čundrák za komančů...prezentace motorkařú medii tomu přispívá celkem negativně, pokud se k tomu přidá česká mentalita, je to slušná kombinace

myslel jsem to jako, že většina plechovek si může uvědomit co dokáže napáchat motorce, když on udělá tu chybu. To díky zprávám, který jsou očas objektivní a napíšou že udělal chybu ten v autě. V zasadě je ti to kolikrát už k ničemu, páč letíš na nebeskej rum.

...že sme nepopulární, na to seru,o tom žádná.....


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
fido (Člen)
24.07.2010 21:18:00
Offline

Re: uz je to tu zas...

souhlas,
většina nás vnímá jako hovada...jinou eventualitu si nikdo nepřipouští

Ovšem je to každýho volba, že jo...taky se mi chvilku vloudila myšlenka že se na to vyseru..

bigsmile


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr