Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » co koupit 600 nebo 1200

Mirunda (Člen)
24.07.2010 18:37:38
Offline

co koupit 600 nebo 1200

Prosím o radu chtěl bych si pořídit Bandita a tak se zeptám přímo odborníků.
Co poradíte 600 nebo 1200 chci to tak do roku 2003 a musí to být S okapotované.
Byl jsem si projet 1200 a pěkný na 600 taky dobrý ale jsem klidnější povahy a myslím, že 1200 je asi zbytečný. finančně je to podobný.
Potřebuju poradit .
Je mě 34 a po dlouhý době chci něco hezkýho.
A samozřejmě tímto klidně přijímám nabídky kdyby
jste někdo něco prodával.
Rok 2001 - 2003 novější nepotřebuju - škoda peněz na to že na to nemám moc času.
Děkuji za rady v čem je jaký rozdíl.

barynek (Člen)
24.07.2010 19:41:56
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

1) vyplň si profil!
2) v bazaru je jich tady mraky, stačí si vybrat. Když si vybereš někdo se určitě nabídne ti ji okouknout nebo poradit (stačí abys úspěšně prošel bodem č.1). Pokud je tady od nás, tak se nemáš čeho bát.
3) není to tvoje pravděpodobně první motorka, takže bych šel do 12ky. Když na ní budeš jezdit rozumně, nebudeš ji muset za rok dva měnit, tak jako třeba šestku.
4) rozdíly?surprised Kromě motoru a rozměru zadní gumy nic, co by stálo za úvahu - kromě výkonu a krouťáku, což je logický...
5) pochvala za eSkogood


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
24.07.2010 19:44:15
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

eSko jo ? idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rostyk (Člen)
24.07.2010 19:52:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Určitě 12,já byl v podobné situaci 2 roky zpátky,koupil 6 a teď kupoval 12.Už jsi dost starý abys to v poho dalbigsmile


Dohnat a předehnat
Mirunda (Člen)
24.07.2010 19:54:40
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

profil aktualizován, jsem to asi blbě odeslal.
No po pravdě je to první motorka takhle silná.
Naposledy jsem jezdil na něčem v 18 letech a pak už jen auto a motorka mě nic neříkala.
Před dvěma měsíci jsem si usmyslel, že si něco koupím ale nevěděl jsem zda mě to bude bavit nebo ne a měl jsem stzrach zda jsem to nezapoměl tak jsem koupil Hondu Varadero 125 jen na zkoušku zda ( udržím rovnováhu ) . Za měsíc jsem na tom udělal 2tis km a samozřejmě chci něco lepšího to bylo jen tak na pokus.
Vzhledově se zamlouvají endura, tak kolem baráku a do města.
Ale na poporučení od známého servisáka který tvrdí na jednoválce  a dvouválce se vyprdnout abych šel do Bandita.
Měl jem v pácu tu 600 ale dnes jsem jel na 1200 a pěkný.
Určitě nechci na tom někde závodit stačí aby to předjelo auto a dál to frčelo tak 120a na pohodu.
Proto si řikám, že ta 1200 je asi moc.
Ale nemusí se pořát řadit což mě vyhovuje z auta tam mám silnou naftu.
Takže nevím. Ze silný motorky mám strach a respekt.
A názor že ted koupím 600 a za dva roky budu koukat po lepším je ale taky možný.
A určitě S - obyčejná se mě moc nezamlouvá ( ale tim nechci nikoho urazit jen můj názor)

Marián (Člen)
24.07.2010 20:04:00
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

kecy vo tom aby sis koupil rovnou 12, ze je to vo hlave bych bejt tebou moc neposlouchal...jak na to sednes,hlava jde vetsinou stranou.
jo pokud se naucis na sestce,pak ji s klidnym svedomim prodej a kup si dvanactku.
radsi udelat dva mensi kroky nahoru,nez jeden velkej a posledni.
rek bych,ze premejslis podle me spravne a pokud mas ze silny masiny respekt,je to dobre abys nedopad nak spatne. Nejhorsi je ztratit aspon mirnej respekt z toho stada, co mas pod sebou.
Takze rozhodnuti je na tobe a preju dobrej vybergood


...sam mezi jebkarema...
barynek (Člen)
24.07.2010 20:06:04
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

profil aktualizován, jsem to asi blbě odeslal.
No po pravdě je to první motorka takhle silná.
Naposledy jsem jezdil na něčem v 18 letech a pak už jen auto a motorka mě nic neříkala.
Před dvěma měsíci jsem si usmyslel, že si něco koupím ale nevěděl jsem zda mě to bude bavit nebo ne a měl jsem stzrach zda jsem to nezapoměl tak jsem koupil Hondu Varadero 125 jen na zkoušku zda ( udržím rovnováhu ) . Za měsíc jsem na tom udělal 2tis km a samozřejmě chci něco lepšího to bylo jen tak na pokus.
Vzhledově se zamlouvají endura, tak kolem baráku a do města.
Ale na poporučení od známého servisáka který tvrdí na jednoválce  a dvouválce se vyprdnout abych šel do Bandita.
Měl jem v pácu tu 600 ale dnes jsem jel na 1200 a pěkný.
Určitě nechci na tom někde závodit stačí aby to předjelo auto a dál to frčelo tak 120a na pohodu.
Proto si řikám, že ta 1200 je asi moc.
Ale nemusí se pořát řadit což mě vyhovuje z auta tam mám silnou naftu.
Takže nevím. Ze silný motorky mám strach a respekt.
A názor že ted koupím 600 a za dva roky budu koukat po lepším je ale taky možný.
A určitě S - obyčejná se mě moc nezamlouvá ( ale tim nechci nikoho urazit jen můj názor)

ten jednoválec a dvouválec je věcí názoru - ale to je normální, stejně jako to eSko a eNko (že jo, hlemejzd999fuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile)
jestli jsi už jezdil a teď jsi měl Varadero, tak bych se tý 12ky nebál - starej jsi na t už dost, abys nejezdil jak pussysmile1
a jestli se ti zamlouvaj endura, jak píšeš, tak se vyass na servisáka a jdi do toho, co se ti líbí, nebo se stane, že za chvíli budeš bandu (jedno jestli 6ku nebo 12ku) prodávat a koupíš stejně enduro. 120km/h udělá dneska každá motorka bez problémů, takže to stejně nakonec bude o tvý volbě a preferenci vzhledu.


Bandit 4EVER!!!
Mirunda (Člen)
24.07.2010 20:08:31
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

asi to tak udělám, nejsem závodník na ježdění mám auto - tohle chci na pohodičku - ale 125 byla jen zkouška jestli na to budu mít chuť a čas když to nemá klimatizaci a prší na měsmile1.
Udělám krok a půjdu na tu 600 nemá cenu někam spěchat.
Jen chci předjet kamion a zase pohoda a to se 125 nejde.
To jen že mě ten známí sehnal na svezení 1200 a jelo to pěkně ale asi zustanu při zemi.

Mirunda (Člen)
24.07.2010 20:19:24
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

enduro ve hře je Suzuka Freewinder 650 ale jednoválec a jsou to samí pozitivní vybrace během jízdy.
Ale enduro je jiný posaz prostě něco jiného.
Ale taky ten můj názor je tím že teď enduro mám a nic jiného jsem nezkoušel.

Michal Dk (Člen)
24.07.2010 20:25:28
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Nic ve zlým začneš s otázkou jestli 6 nebo 12 tku a  vo dva příspěvky seš na freewindoj.

kojaksro (Člen)
24.07.2010 20:28:48
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

asi to tak udělám, nejsem závodník na ježdění mám auto - tohle chci na pohodičku - ale 125 byla jen zkouška jestli na to budu mít chuť a čas když to nemá klimatizaci a prší na měsmile1.
Udělám krok a půjdu na tu 600 nemá cenu někam spěchat.
Jen chci předjet kamion a zase pohoda a to se 125 nejde.
To jen že mě ten známí sehnal na svezení 1200 a jelo to pěkně ale asi zustanu při zemi.

....Souhlas v lecčems s Marianem, ale já bych šel do 1200, oproti 125cm, to rozdíl bude jak ne B6 tak na 12.

...na pohodový ježděný, i blbnutí je B12 jak dělaná, je pravda, B6 je hravější díky nižší váze...ale za mě B12

...je to jen na tobě co vyberešgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
barynek (Člen)
24.07.2010 20:40:08
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Marián psal:

kecy vo tom aby sis koupil rovnou 12, ze je to vo hlave bych bejt tebou moc neposlouchal...jak na to sednes,hlava jde vetsinou stranou.
jo pokud se naucis na sestce,pak ji s klidnym svedomim prodej a kup si dvanactku.
radsi udelat dva mensi kroky nahoru,nez jeden velkej a posledni.
rek bych,ze premejslis podle me spravne a pokud mas ze silny masiny respekt,je to dobre abys nedopad nak spatne. Nejhorsi je ztratit aspon mirnej respekt z toho stada, co mas pod sebou.
Takze rozhodnuti je na tobe a preju dobrej vybergood

takže pokaždý, když sedneš na motorku, jezdíš jako debil, protože si prostě nemůžeš pomoct? To je nesmysl. Neříkám nesvézt se, nezkusit co to dá sem tam - ale od toho máš okruhy, navíc při dnešním objemu provozu jezdi jako bezmozek jedině pitomec, kterej to nemá v hlavě v pořádku a je mu to jedno, jestli se zabije nebo skončí na kriplkáře.
To, že je spousta jinejch faktorů, který můžou ovlivnit i jízdu s rozmyslem, je jiná věc.
Ale vždycky je to o hlavě a jak ji používáš.


Bandit 4EVER!!!
Mirunda (Člen)
24.07.2010 20:41:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

budu přemýšlet dál, je na to čas. Jen jsem potřeboval poradit stím obsahem 1200 prostě z mého přesvědčení je to moc- má pře tím respekt.
Ale je pravda že rozdíl ve výkonu 53 nebo 72 Kw není nic hroznýho.
70kw má leckerá jiná motorka taky.
Jen šlo o informaci třeba jestli se 1200 v něčem sere více než 600 nebo tak.
Asi pro ovladatelnost a to že to bude lehčí řešil 600.
Prolezu tady bazar zajedu se na něco podívat a uvidíme.
Děkuji za názory.
přeji hezký večer.

Marián (Člen)
24.07.2010 20:53:44
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Marián psal:

kecy vo tom aby sis koupil rovnou 12, ze je to vo hlave bych bejt tebou moc neposlouchal...jak na to sednes,hlava jde vetsinou stranou.
jo pokud se naucis na sestce,pak ji s klidnym svedomim prodej a kup si dvanactku.
radsi udelat dva mensi kroky nahoru,nez jeden velkej a posledni.
rek bych,ze premejslis podle me spravne a pokud mas ze silny masiny respekt,je to dobre abys nedopad nak spatne. Nejhorsi je ztratit aspon mirnej respekt z toho stada, co mas pod sebou.
Takze rozhodnuti je na tobe a preju dobrej vybergood

takže pokaždý, když sedneš na motorku, jezdíš jako debil, protože si prostě nemůžeš pomoct? To je nesmysl. Neříkám nesvézt se, nezkusit co to dá sem tam - ale od toho máš okruhy, navíc při dnešním objemu provozu jezdi jako bezmozek jedině pitomec, kterej to nemá v hlavě v pořádku a je mu to jedno, jestli se zabije nebo skončí na kriplkáře.
To, že je spousta jinejch faktorů, který můžou ovlivnit i jízdu s rozmyslem, je jiná věc.
Ale vždycky je to o hlavě a jak ji používáš.

spatne si me pochopil cece, jako debil rozhodne nejezdim, jezdim tak, abych se pokazdy vratil domu...
ale s vekem se na to budes divat trosku jinac a uz te nebude moc zrat jestli mas 6 nebo 12,abys byl vic hustokrutej.
a ver mi,ze na normalni silnici ti i ta 6 staci, kor kdyz jezdis s tim mozkem...smile1


...sam mezi jebkarema...
Pajk (Člen)
24.07.2010 21:17:54
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

budu přemýšlet dál, je na to čas. Jen jsem potřeboval poradit stím obsahem 1200 prostě z mého přesvědčení je to moc- má pře tím respekt.
Ale je pravda že rozdíl ve výkonu 53 nebo 72 Kw není nic hroznýho.
70kw má leckerá jiná motorka taky.
Jen šlo o informaci třeba jestli se 1200 v něčem sere více než 600 nebo tak.
Asi pro ovladatelnost a to že to bude lehčí řešil 600.
Prolezu tady bazar zajedu se na něco podívat a uvidíme.
Děkuji za názory.
přeji hezký večer.

A co 650 na tu si nepomyslel, samozřejmě vzducháčgood. Bude lepší než 6stka a hlavně novější, dělali ji 05 a 06.
A nemusíš mít trauma z 12ky, že bys jí nezvlád i když vona jede stejně vo prd víc akorát bys měl většího pinďourabigsmile
Ta moje ale na prodej nenísmile1

Mirunda (Člen)
24.07.2010 21:23:35
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

tu 2005 a víš nechci zbytečně moc peněz na to že pro samou práci na to nemám moc času. stačí 02-03 ty jsou hezký

7martin (Člen)
24.07.2010 21:26:48
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Ahoj, mám 650 S, jsem děsně spokojenej, ale ze začátku jsem se bál hodně, páč do tý doby vlastnil jen Jawu 350.  Teď bych bral raději 12ku-kus železa je kus železa bigsmile a člověk si připadá tak nějak větší bigsmile. Ale vozím se luxusně i na tý menší...


...co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak dva volné dny...
hide (Člen)
24.07.2010 21:49:07
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

12ka a v Nku je jednoznacna volba!! Když jsem poprvé jel na pořádný mašině, byla to B6, jako dobry, ale pak jsem okusil 12ku a tu jsem si jako PRVNI poradnou motorku po pincku taky koupil a nikdy toho nebudu litovat!! Dokonce si po 3.sezone rikam, ze by naky ten konik navic neskodil. No a tak pokukuju po nejakym supersportu... Ale bandita 1200 si necham jako skvelou motorku, ktera je fakt jedinecna!!cool

Pajk (Člen)
24.07.2010 21:49:39
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

tu 2005 a víš nechci zbytečně moc peněz na to že pro samou práci na to nemám moc času. stačí 02-03 ty jsou hezký

Nó, já bych řek, že tam cenovej rozdíl bude ale malej. Ty 650 jsou tak plus mínus okolo 70 a máš to vo 3 roky mladší. A když vyjížděla tahle fungl krásná z fabriky, tak 02 už něco zažila a možná těch pár tisíc co na ní ušetříš na pořizovací ceně, tak do ní můžeš zase nacpat. Samozřejmě nemusíš, bude záležet kus vod kusu, ale předpoklad je, spíš že mladší bude lepší pokud se neválelasmile1.

Kim (Člen)
24.07.2010 22:36:07
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

...kup si autobus,pohodlnej,pro dva až tři lidi,hafo kroutaku,na cestovaní supr....jé,jsem vedleredfacebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Mirunda (Člen)
25.07.2010 00:03:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

ještě jsem přišel na jednu věc, má 600 ukazatel stavu paliva na té 1200 jsem to viděl?
at o tom přemíšlím jak přemýšlím, stále nevím zda 600 nebo 1200.
Jsem zvědav co sem za nějaký čas napíšu co jsem nakonec vybral.

Kakac (Člen)
25.07.2010 00:09:31
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Hida a podobný hlemežď a hlavně Ondráše vůbec neposlouchej
Jak napsal předseda Barynek velká pochvala za eSko a aji za roky podle mě nejkrásnější banditi goodgoodsmile1
Když jsem si kupoval velkou motyku bylo mě tak jak tobě ,láska mě určila Bandita 600 S protože je krásnej ,ale když se dívám zpět ,tak bych si koupil 1200.good
První rok jsem najel asik 8000 km ,mám rodinu sem si říkal nebudu blbnout, nebude moc času ani financ ,ale ......
Pak mě začal chybět krouťák .....smile2
Ne jezdit pilu 200 a víc ,ale jet klidek 90 a otočit plynem a ona akceleruje.....
U B6 to je ob dva kvalty dolů aby to trochu akcelerovalo ,a řadit a držet ji trochu pod krkem.....
Tak mě to přestalo bavit a začal zhánět B12 v eSku za slušný many a .... světe div se nikdo ji nechce za solidní love prodat surprised
Tak jsem zkončil u klavírů s ladičkama ,ale v litru.....redface
Takže asik další level bude něco silnějšího chtěl bych něco v eSku bo moc vlasů nemám a pohodlí v mým věku je důležitý,ale nevím .........co idontknow
Takže za mě B12 ,ale rozhodně v eSku nejlíp 2003 good
Takže nedej na rady Ondráše a spol. a poslouchej co ti radí Barynekgoodgood
S ním souhlasím a hlavně se nedej svést ze svého cíle ..... jediný co změň je číslice místo B6 S na B12 Sgood
A budeš spokojenej parchant smokinsmokin


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
corimec (Člen)
25.07.2010 00:29:02
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Za mne taky 1200goodjestli pujdeš do šestky a přijdeš tomu na chut stejně budeš chtít 12 a mezitim budeš šperkovat 6 a pak 12ku,přesně tak jsem to dělal jásmile1

jaryn (Člen)
25.07.2010 06:09:37
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

nikdy jsem motorku nemel. Prvni byla predloni B6. Stacilo mi 1500 km,abych chtel B12. Vykon a kroutak,kterej ani nevyuziju,nemusim tolik radit,jezdim na pohodu. A kdyz uz chces blbnout,mam kde brat. Jestli umis na ty 125,zadnej strach z 1200. Staci jen respekt,nohy v teple a chladnou hlavu. Jinak vitej a hodne stesti pri koupi.j


God Gave me Everything I want
sonyk (Člen)
25.07.2010 08:27:16
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mam 6 n 200 to jede .předjíždět se s tím dá jedna báseň. S 12 budeš min radit. Já bych 6 za 12 ani po třech letech nemenil. A mas minus za to sko


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
XJelen (Člen)
25.07.2010 08:42:26
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

je to tady moc dlouhý, nechce se mě to číst celý.redface
došel jsem až někam za Mariána... taky bych se přikláněl k tý šestce... jestli jsi od 18 pořádně nejezdil, tak třeba za rok zjistíš, že ti to nesedí a radši bys něco v jiným stylu (endůrko, čopřík, sportík) a budeš to dávat stejně pryč. Moje rozhodování po delší odmlce bylo hodně široký, ale měl jsem kliku na kamarády, co mi v podstatě půjčili od každýho něco a já postupně zjistil co chci a pak koupil šestku, sice jebku, ale podobnýho ražení (na začátek jsem s ní měl zábavy ažaž po kalifáči kerej byl poslední). Po roce šla do světa a od tý doby dvanda. Kupovat rovnou dvandu je myslím píčovina, navíc v rovině jak píšeš že do toho nechceš moc investovat.


Strýcfajtr !!!
Mirunda (Člen)
25.07.2010 12:46:48
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Tak jak se říká ráno moudřejší večera, a po douhém rovnání v hlavě půjdu do 600.
Stejně jsem to tak měl v plánu ale že se vyskytla 1200 z roku 2003 cca za 65-69tis tak jsem o tom uvažoval.
Vzhledově jsou stejný, ten výkon zatím teď určitě nepotřebuju, musím se učit na něčem normálním, a na to kochání ve 130 bohatě stačí 600.
Jsem táta od rodiny a tak musím opatrně mám to pro zábavu.
A trápit 1200 ježděním kolem komína když na normální ježdění mám auto je škoda nechám ho někomu kdo si to užije.
Teoreticky by ta 600 mohla jezdit i za míň ( ne že by to bylo zas tak duležitý to se u motorky asi moc neřeší).
Jen mě teda někdo napište kdo máte 600 jestli to má na display palivoměr. jedná se o rok 02-03.
Moc díky a doufám že až něco koupím že se někde potkáme.

Marián (Člen)
25.07.2010 12:52:08
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

urcite to nebude zrat min, ale srandu si s tim urcite uzijes velkou a chvalim tvuj rozumny pristupsmile1good
navic mi neprijde vuci tobe odpovedny cpat ti neco silnyho,kdyz s tim nemas zkusenosti a navic se toho bojis,to by meli nekteri trosku pochopit!


...sam mezi jebkarema...
Rostyk (Člen)
25.07.2010 13:01:22
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

V tomhle roku to má 12 i 6 stejné,palivoměr na displejigood.Jinak za mě ,je to tvoje rozhodnutí,ale budeš toho litovat.Jak jsem psal já dva roky zpátky kupoval taky 6,ale po roce už pokukoval po 12.Nejezdím žádnou kudlu ale po roce ježdění ve dvou ,trochu chyběl výkon.Teda počítám že budeš jezdit s baťužkem.Tu 12 když netočíš tak je hodná,vstupní náklady jsou +- stejné,a ohledně spotřeby,12 mi bere míň jak 6,prostě to tak netočíš.Jinak šťasný kup a hodně pohodových kiláku...smokin


Dohnat a předehnat
tomsth (Člen)
25.07.2010 13:01:29
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Jen mě teda někdo napište kdo máte 600 jestli to má na display palivoměr. jedná se o rok 02-03.
Moc díky a doufám že až něco koupím že se někde potkáme.

..mám 6-ku 02, palivoměr v budíku má good


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Mirunda (Člen)
25.07.2010 13:05:11
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Díky za info.
To se to kecá když už máte něco najeto tak beru tu 1200.
Já chci nahoru pomalu odzkouším to a pak třeba za rok - dva se uvidí.
Jsem v tom čerstvej musím opatrně.

Paladin86 (Člen)
25.07.2010 13:34:17
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Díky za info.
To se to kecá když už máte něco najeto tak beru tu 1200.
Já chci nahoru pomalu odzkouším to a pak třeba za rok - dva se uvidí.
Jsem v tom čerstvej musím opatrně.

Já jsem byl v podobnej situaci jako ty. Měl jsem TDR 125 a chtěl jsem B6. Ale pak se vyskytla B12 za stejný peníze. A jsem rád, že jsem vzal dvanáctku. Ten výkon od spodu je velice příjemnej. Bezpečně předjíždět bez toho aby jsi musel jít ze šestky na trojku. Podle toho, co píšeš, tak máš k mašině respekt, takže si myslim že B12 zvládneš! Prostě to první 1000 km točit do 5000 ot. good

Kakac (Člen)
25.07.2010 14:12:06
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Díky za info.
To se to kecá když už máte něco najeto tak beru tu 1200.
Já chci nahoru pomalu odzkouším to a pak třeba za rok - dva se uvidí.
Jsem v tom čerstvej musím opatrně.

Je to sice fakt . Díval jsem se na to stejně ,ale uvidíš že si stejně koupíš B12 nebo jinou jebku.Hlavně s krouťákem bigsmile
Pro mě to byl krok stranou koupit B6 ,ale to vidím až z odstupem času smile1
Ale uvidíš že i B6 ti dá dobrou školu jízdy, ovládání a rozledu při jízdě a aji si zábavičky užiješ takže .....hodně štěstígood

P.S. a nezapomeň si to pojistit u Pólybigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Pajk (Člen)
25.07.2010 17:59:11
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Paladin86 psal:

Bezpečně předjíždět bez toho aby jsi musel jít ze šestky na trojku.

blbost, dá se v pohodě předjíždět aniž bys tam musel nějak hrozně podřazovat a furt budeš rychlejší než většina aut i bez podřazení. Neznám tady kopec kterej by B12 vyjela na nejvyšší kvalt a B650 musela vo kvalt dolusmile1

4Fun.cz (Člen)
25.07.2010 18:12:14
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Co ti na to mám říct....žena si udělala papíry,posadil jsem ji na 12ku a po pár langsám projížďkách je spokojená jako želva.Nic jiného už nechce.Tak hodně zdaru smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Kakac (Člen)
25.07.2010 18:58:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Pajk psal:
Paladin86 psal:

Bezpečně předjíždět bez toho aby jsi musel jít ze šestky na trojku.

blbost, dá se v pohodě předjíždět aniž bys tam musel nějak hrozně podřazovat a furt budeš rychlejší než většina aut i bez podřazení. Neznám tady kopec kterej by B12 vyjela na nejvyšší kvalt a B650 musela vo kvalt dolusmile1

No to pochybuju bigsmile
Až pojede nějaká audina A4 tak 100 a ty ju začneš předjíždět na 6 kvalt a ona ti přišlápne tak se budeš divit bigsmilebigsmile jak tam budeš házet kvalty dolů abys ju co nejdřív předjelbigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
hlemejzd999 (Člen)
25.07.2010 19:40:22
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:

Až pojede nějaká audina A4 tak 100 a ty ju začneš předjíždět na 6 kvalt a ona ti přišlápne tak se budeš divit bigsmilebigsmile jak tam budeš házet kvalty dolů abys ju co nejdřív předjelbigsmilebigsmile

to se musí tajně bigsmile...jakoby nic se přiblížit ,zpomalit na její rychlost a dělat , že se kochášbigsmile ....no a v nestřeženém okamžiku tomu naložit a seš v prdeli a on se ti už jen vzdaluje v zrcátkách bigsmilegood...jinak to nepude ,no bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kakac (Člen)
25.07.2010 19:58:55
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

hlemejzd999 psal:
Kakac psal:

Až pojede nějaká audina A4 tak 100 a ty ju začneš předjíždět na 6 kvalt a ona ti přišlápne tak se budeš divit bigsmilebigsmile jak tam budeš házet kvalty dolů abys ju co nejdřív předjelbigsmilebigsmile

to se musí tajně bigsmile...jakoby nic se přiblížit ,zpomalit na její rychlost a dělat , že se kochášbigsmile ....no a v nestřeženém okamžiku tomu naložit a seš v prdeli a on se ti už jen vzdaluje v zrcátkách bigsmilegood...jinak to nepude ,no bigsmilebigsmilebigsmile

Takhle předjíždí eNkaři ?? šneku ? bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Pajk (Člen)
25.07.2010 20:40:09
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:

Až pojede nějaká audina A4 tak 100 a ty ju začneš předjíždět na 6 kvalt a ona ti přišlápne tak se budeš divit bigsmilebigsmile jak tam budeš házet kvalty dolů abys ju co nejdřív předjelbigsmilebigsmile

ne, von se bude divit protože mu kopnu do tý gestapácký plechovkybigsmile, páč tohle se nědělásick. Jak se lekne ubere, sem před nim a než se z toho vzpamatuje sem v čudugoodbigsmilebigsmile

Kakac (Člen)
25.07.2010 20:51:08
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Pajk psal:
Kakac psal:

Až pojede nějaká audina A4 tak 100 a ty ju začneš předjíždět na 6 kvalt a ona ti přišlápne tak se budeš divit bigsmilebigsmile jak tam budeš házet kvalty dolů abys ju co nejdřív předjelbigsmilebigsmile

ne, von se bude divit protože mu kopnu do tý gestapácký plechovkybigsmile, páč tohle se nědělásick. Jak se lekne ubere, sem před nim a než se z toho vzpamatuje sem v čudugoodbigsmilebigsmile

Osobní zkušenost fuckfuck
Jeli jsme ve 4 ,Fazer 1000,Fazer FZ6,XJ 600 a já B6.začali jsme asik tak v 110 a já na konci jsem musel ob dva kvalty protože nás natahoval jak kunda fuck a ještě předemnou XJ to taky žádná výhra v akceleraci a končil jsem v 170 abych tu kundu předjel. pussy na okresce u Dukovan.Prostě pussy


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
LukinB6 (Člen)
25.07.2010 20:58:14
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Díky za info.
To se to kecá když už máte něco najeto tak beru tu 1200.
Já chci nahoru pomalu odzkouším to a pak třeba za rok - dva se uvidí.
Jsem v tom čerstvej musím opatrně.

Já jsem už pátý rok spokojený s B6kou. Sice je pravda že tam chybí ten krouťák, ale 2 dlouhé dovolené do Alp jsem dal bez problémů, s baťohem to také jede a ve dvou se držet za Killerem na dálnici také šlo i když trpěla holka.bigsmile Klidně se té šestky neboj, není to motorka na závody, ale na turystiku. Jsem moc spokojený parchant.cool


GSX1250FA
Pajk (Člen)
25.07.2010 21:11:58
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:

Osobní zkušenost fuckfuck
Jeli jsme ve 4 ,Fazer 1000,Fazer FZ6,XJ 600 a já B6.začali jsme asik tak v 110 a já na konci jsem musel ob dva kvalty protože nás natahoval jak kunda fuck a ještě předemnou XJ to taky žádná výhra v akceleraci a končil jsem v 170 abych tu kundu předjel. pussy na okresce u Dukovan.Prostě pussy

bigsmilebigsmile no jó, to víš s tim XJečkem než to rozpohyboval, ten musí hódně dolu, tak už si moh bej před nim. Poslední ve skupině hólt musí vždycky víc tahat, to je jásný bigsmile.

hlemejzd999 (Člen)
25.07.2010 21:12:51
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:

Takhle předjíždí eNkaři ?? šneku ? bigsmilebigsmilebigsmile

já nepředjíždim , páč sem šnek smile1...to já jen teoretizuju...ale nějakej eNkař střelec by tady moch o tom pohovořit bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
25.07.2010 21:15:24
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

jo a mimochodem ...teď tam mám namoutnutý to malý plackysklo,tag bych moch někoho zkusit předjet bigsmile...ale to jsem asi uhnul od tématu bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kakac (Člen)
25.07.2010 21:26:29
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

hlemejzd999 psal:

jo a mimochodem ...teď tam mám namoutnutý to malý plackysklo,tag bych moch někoho zkusit předjet bigsmile...ale to jsem asi uhnul od tématu bigsmilebigsmilebigsmile

Máš tam hliníkovou lopatu ,co ?bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
hlemejzd999 (Člen)
25.07.2010 21:34:24
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:
hlemejzd999 psal:

jo a mimochodem ...teď tam mám namoutnutý to malý plackysklo,tag bych moch někoho zkusit předjet bigsmile...ale to jsem asi uhnul od tématu bigsmilebigsmilebigsmile

Máš tam hliníkovou lopatu ,co ?bigsmilebigsmile

ne , je to ta ocelová ...srdcovka bigsmile
doba pokročila ,a  výzkum aerodynamiky taky bigsmile

http://img412.imageshack.us/img412/3759/148la.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kakac (Člen)
25.07.2010 21:41:51
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Ta je pěkná i s úchytem na krk řízení bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Filous (Člen)
25.07.2010 22:30:25
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Marián psal:

kecy vo tom aby sis koupil rovnou 12, ze je to vo hlave bych bejt tebou moc neposlouchal...jak na to sednes,hlava jde vetsinou stranou.
jo pokud se naucis na sestce,pak ji s klidnym svedomim prodej a kup si dvanactku.
radsi udelat dva mensi kroky nahoru,nez jeden velkej a posledni.
rek bych,ze premejslis podle me spravne a pokud mas ze silny masiny respekt,je to dobre abys nedopad nak spatne. Nejhorsi je ztratit aspon mirnej respekt z toho stada, co mas pod sebou.
Takze rozhodnuti je na tobe a preju dobrej vybergood

takže pokaždý, když sedneš na motorku, jezdíš jako debil, protože si prostě nemůžeš pomoct? To je nesmysl. Neříkám nesvézt se, nezkusit co to dá sem tam - ale od toho máš okruhy, navíc při dnešním objemu provozu jezdi jako bezmozek jedině pitomec, kterej to nemá v hlavě v pořádku a je mu to jedno, jestli se zabije nebo skončí na kriplkáře.
To, že je spousta jinejch faktorů, který můžou ovlivnit i jízdu s rozmyslem, je jiná věc.
Ale vždycky je to o hlavě a jak ji používáš.

...na první vjetu sem si votpovjeděl "ano" a pag sem se dočet, že sem debil a pitomecbigsmile...no asi jo,páč já si fakt nemůžu pomoct, bo jag na to vlezu, tag se ňák přepnu do jinýho módu nebo co???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
25.07.2010 22:39:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Nece se mi to číst,ale za mě..Klidně vem B12,páč ten motor je naladěnej natolik komfortně a měkce,že ikdyž uděláš nějakej kiks s plynem nebo spojkou,tak ti to pazoury neutrhne..nemá v podstatě výkonový díry a s originál vejfukem je to jak vysavač..Budeš naprosto v klidu,věř mi..good..Když chceš,tak to jede,když ne,tak se plahočíšgood


PURE NAKED BIKE!
Mirunda (Člen)
25.07.2010 22:40:09
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Já mám po všem rozhodnuto jdu do 600, na začátek na zkoušku tím asi nic neskazím.
Neberte si to špatně co jste mě doporučovali 1200 ale fakt raději mějaký čas počkám.
Mám už nějaké 600 rozjednaný tak ted jen dovybrat a dobře se rozhodnout.
Chlapi díky za pomoc

hlemejzd999 (Člen)
25.07.2010 22:55:28
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Filous psal:

a pag sem se dočet, že sem debil a pitomecbigsmile...no asi jo,páč já si fakt nemůžu pomoct, bo jag na to vlezu, tag se ňák přepnu do jinýho módu nebo co???surprisedbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile  heh , to je prdel bigsmilebigsmilebigsmile  taky mi  asi dycky dočasně jebne  a to si řikám - pussyvole - už seš otec vod rodiny ,neblbni....no , ...někdy neposlechnu bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenek (Člen)
25.07.2010 22:56:23
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Neděláš dobře Míro. Zdenek.smile1

hlemejzd999 (Člen)
25.07.2010 22:56:46
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Já mám po všem rozhodnuto jdu do 600, na začátek na zkoušku tím asi nic neskazím.
Neberte si to špatně co jste mě doporučovali 1200 ale fakt raději mějaký čas počkám.
Mám už nějaké 600 rozjednaný tak ted jen dovybrat a dobře se rozhodnout.
Chlapi díky za pomoc

to víš ,že jo ...přikúpit možeš dycky bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
4Fun.cz (Člen)
25.07.2010 23:26:22
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Meloun psal:

Nece se mi to číst,ale za mě..Klidně vem B12,páč ten motor je naladěnej natolik komfortně a měkce,že ikdyž uděláš nějakej kiks s plynem nebo spojkou,tak ti to pazoury neutrhne..nemá v podstatě výkonový díry a s originál vejfukem je to jak vysavač..Budeš naprosto v klidu,věř mi..good..Když chceš,tak to jede,když ne,tak se plahočíšgood

Tag todle klidně podepíšu...smokin
Absolutní souhlas  smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Ondráš (Člen)
26.07.2010 01:45:03
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:

Hida a podobný hlemežď a hlavně Ondráše vůbec neposlouchej

bigsmile
Aby ses neposral...asssmokin
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
26.07.2010 07:57:33
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Díky za info.
To se to kecá když už máte něco najeto tak beru tu 1200.
Já chci nahoru pomalu odzkouším to a pak třeba za rok - dva se uvidí.
Jsem v tom čerstvej musím opatrně.

ja ti to schvalujugood
sel sem taky cestou B6 - B12, ale nelituju toho.
Nejsem zadnej strelec, duvod byl ten, ze ve dvou s bagazi uz se sestka dosta zapoti.
Na to rozkoukani je sestka fajnova.
Pokud budes jezdit prevazne sam, obcas chces nekoho svizne predjet a pak se zas kochat, je sestka naprosto dostacujicigood
Dalsi plus jsou lehce nizsi naklady...spotreba, gumy, retezovka.


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kakac (Člen)
26.07.2010 08:04:06
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Ondráš psal:
Kakac psal:

Hida a podobný hlemežď a hlavně Ondráše vůbec neposlouchej

bigsmile
Aby ses neposral...asssmokin
bigsmile

To já jen abys do něho neklavíroval nějaký eNkařskýpussyviny bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
karlos100 (Člen)
26.07.2010 08:23:35
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Luk psal:
Mirunda psal:

Díky za info.
To se to kecá když už máte něco najeto tak beru tu 1200.
Já chci nahoru pomalu odzkouším to a pak třeba za rok - dva se uvidí.
Jsem v tom čerstvej musím opatrně.

ja ti to schvalujugood
sel sem taky cestou B6 - B12, ale nelituju toho.
Nejsem zadnej strelec, duvod byl ten, ze ve dvou s bagazi uz se sestka dosta zapoti.
Na to rozkoukani je sestka fajnova.
Pokud budes jezdit prevazne sam, obcas chces nekoho svizne predjet a pak se zas kochat, je sestka naprosto dostacujicigood
Dalsi plus jsou lehce nizsi naklady...spotreba, gumy, retezovka.

Taky jsem šel 6-12... Myslím,že jsem udělal dobře..
šestku jsem jako první velkou motorku po x-letech měl vopravdu rád,
myslím,že na pohodový ježdění je dobrá a až když jsem jí začal dost prohánět,
zjistil jsem,kde už nestačí a začal koukat vejš a dvanáctka je jen logický pokračování..
Jestli koukáš po jinejch motorkách,vem šestku a za rok za dva jí vyměň za jinou
mašinu,dle gusta.. Jen to Skosickheadshakebigsmile ale tahle bitva S-N patří holt k místnímu folklórubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Paladin86 (Člen)
26.07.2010 09:06:23
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Pajk psal:
Paladin86 psal:

Bezpečně předjíždět bez toho aby jsi musel jít ze šestky na trojku.

blbost, dá se v pohodě předjíždět aniž bys tam musel nějak hrozně podřazovat a furt budeš rychlejší než většina aut i bez podřazení. Neznám tady kopec kterej by B12 vyjela na nejvyšší kvalt a B650 musela vo kvalt dolusmile1

Ale já psal bezpečně! Když chceš předjet rychle, a třeba ještě se spolujezdcem a plnou bagáží, tak se počítá každej kůň. A když třeba jedu z prahy do budějc tak je tam plno míst kde auto nikdy nepředjede ale motorka v pohodě jo. A pokud nechceš smrdět za nákladákem, tak ti nestačí že seš na šestej kvalt o trochu rychlejší než auta. Ale prostě musíš podřadit. Já jsem jel na B6. Jede to dobře ale furt to je jenom šestka. Prostě jí musíš mít ve vyšších otáčkách než B12.

Pajk (Člen)
26.07.2010 23:40:37
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Paladin86 psal:

Já jsem jel na B6. Jede to dobře ale furt to je jenom šestka. Prostě jí musíš mít ve vyšších otáčkách než B12.

He, ale neni to žádná 6ková jebkabigsmile. Samo, že má na jakejkoliv kvalt vyšší točky v porovnání s B12, točí samozřejmě aby jela potvorabigsmile.
Na 6 kvalt full gas 100 - 140 km za 5,1s, bych řek furt i na dnešní dobu šestek slušný s ohledem na koncepci motoru čtvrt století starou.

Mirek D (Člen)
27.07.2010 08:45:12
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Před 8-léty mi bylo 29 let a po 10 letech na Jawce 350 jsem usoudil že dost bylo omezování se, cpaní prachu do podniku atd. a pořídil jsem B 6 S funglovku 2002 červenou. Na Jawce jsem měl natočíno skoro 100 tis. km, ale na Bandasce jsem se v podstatě učil jezdit znovu. Jinej charakter motoru, diametrálně odlišný brzdy atd... . Za 5 let jsme natočili přes 60 tis., projeli Alpy, Pyreneje, zajebaný Chorvatsko, 2 x lehce upadli. Když jsem jel na výlet s "dvanáctkama" tak jsem nestíhal. Taky jsem měl tou dobou "nad cent". Ale jezdil jsem převážně sólo.
Prodal jsem ju až přišla neodolatelná nabídka na funglovku "autobus" (GSX 1400). Taky r. 2008 byl poslední kdy se GSX mělo prodávat v EU. B12 už nebyla vzduch a olej a novou B12,5 "s bazénem" jsem právě kvůli tomu bazénu nějak tou dobou nemusel.  Po kilometrech na B6 přechod na GSX 1.4 byl v pohodě.
Co mě sralo na B6 byla spojka tahaná lankem oproti hydraulice na B6. Zase B6 nepapkala tolik gumy a zadní byla 160-ka.
Pokud nejseš psychouš spoustu radosti užiješ na B6.


Autobus je taky Suzuki... .
barynek (Člen)
27.07.2010 18:50:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Filous psal:

...na první vjetu sem si votpovjeděl "ano" a pag sem se dočet, že sem debil a pitomecbigsmile...no asi jo,páč já si fakt nemůžu pomoct, bo jag na to vlezu, tag se ňák přepnu do jinýho módu nebo co???surprisedbigsmile

bigsmile nejsi bigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
27.07.2010 18:55:00
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Marián psal:

spatne si me pochopil cece, jako debil rozhodne nejezdim, jezdim tak, abych se pokazdy vratil domu...
ale s vekem se na to budes divat trosku jinac a uz te nebude moc zrat jestli mas 6 nebo 12,abys byl vic hustokrutej.
a ver mi,ze na normalni silnici ti i ta 6 staci, kor kdyz jezdis s tim mozkem...smile1

však jsem taky napsal, že je to nesmysl ... taky jezdím tak, abch se dycká vrátil..
jinak jestli mám 6ku nebo 12ku. Já jsem šel postupně od 350, přes GS500 až po dvandu a tak mi prostě vyplývá z toho všeho, že bych radši šel do 12. Nejde mi o to bejt hustokrutej machr. Ta 500 a 600 je hodně podobná (když pominu počet válců) - lehká, jde sama do zatáček, ale musíš jí hodně točit a často řadit a to mě nebaví. Tohel je pro mě důvod, proč vzít něco s větším kroutákem (navíc jezdim hodně ve dvou, tož tak..)


Bandit 4EVER!!!
Kakac (Člen)
27.07.2010 22:02:24
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Marián psal:

spatne si me pochopil cece, jako debil rozhodne nejezdim, jezdim tak, abych se pokazdy vratil domu...
ale s vekem se na to budes divat trosku jinac a uz te nebude moc zrat jestli mas 6 nebo 12,abys byl vic hustokrutej.
a ver mi,ze na normalni silnici ti i ta 6 staci, kor kdyz jezdis s tim mozkem...smile1

však jsem taky napsal, že je to nesmysl ... taky jezdím tak, abch se dycká vrátil..
jinak jestli mám 6ku nebo 12ku. Já jsem šel postupně od 350, přes GS500 až po dvandu a tak mi prostě vyplývá z toho všeho, že bych radši šel do 12. Nejde mi o to bejt hustokrutej machr. Ta 500 a 600 je hodně podobná (když pominu počet válců) - lehká, jde sama do zatáček, ale musíš jí hodně točit a často řadit a to mě nebaví. Tohel je pro mě důvod, proč vzít něco s větším kroutákem (navíc jezdim hodně ve dvou, tož tak..)

A koho vozíš ???
Mě jsi ještě nesvezl bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
barynek (Člen)
28.07.2010 02:45:02
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:
barynek psal:
Marián psal:

spatne si me pochopil cece, jako debil rozhodne nejezdim, jezdim tak, abych se pokazdy vratil domu...
ale s vekem se na to budes divat trosku jinac a uz te nebude moc zrat jestli mas 6 nebo 12,abys byl vic hustokrutej.
a ver mi,ze na normalni silnici ti i ta 6 staci, kor kdyz jezdis s tim mozkem...smile1

však jsem taky napsal, že je to nesmysl ... taky jezdím tak, abch se dycká vrátil..
jinak jestli mám 6ku nebo 12ku. Já jsem šel postupně od 350, přes GS500 až po dvandu a tak mi prostě vyplývá z toho všeho, že bych radši šel do 12. Nejde mi o to bejt hustokrutej machr. Ta 500 a 600 je hodně podobná (když pominu počet válců) - lehká, jde sama do zatáček, ale musíš jí hodně točit a často řadit a to mě nebaví. Tohel je pro mě důvod, proč vzít něco s větším kroutákem (navíc jezdim hodně ve dvou, tož tak..)

A koho vozíš ???
Mě jsi ještě nesvezl bigsmilebigsmilebigsmile

to bych musel mít autobus, na takovou tonáž assbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
DonPepon (Člen)
28.07.2010 08:23:50
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

to Mirunda

hele,B12 a B6 není zas takový rozdíl,B12 víc jak 200km/h podle gpsky nedábigsmile,dokonce mi přijde že některý 600ccm jedou lípsmokin,tak bych se spíš rozhodoval podle stavu a cenysmokin

VikecB12 (Člen)
28.07.2010 09:07:26
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

No podle gpsky dá v pohodě 230 s mou váhou a kufrem za prdelousmokingood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
28.07.2010 09:51:31
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Protože máš velkou kinetickou energiibigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
28.07.2010 10:05:07
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kelly01 psal:

Protože máš velkou kinetickou energiibigsmile

Už berete i fyziku pro 7. třídu. Dobrý.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
28.07.2010 11:03:52
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

hele von je fakt dobrej bigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
28.07.2010 11:05:18
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

...hovno, někdo mu prolomil heslo a píše to za něj cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
28.07.2010 12:15:18
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

osiris psal:

...hovno, někdo mu prolomil heslo a píše to za něj cool

myslis, ze nekdo prisel na ultrasilny heslo - slepejstudentspassatem ? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
WenzelB6 (Člen)
28.07.2010 17:54:27
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

spíš emcénadruhou  , goodto je věčný heslo ze základkybigsmile

zdenek 1 (Člen)
28.07.2010 21:07:37
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Prosím o radu chtěl bych si pořídit Bandita a tak se zeptám přímo odborníků.
Co poradíte 600 nebo 1200 chci to tak do roku 2003 a musí to být S okapotované.
Byl jsem si projet 1200 a pěkný na 600 taky dobrý ale jsem klidnější povahy a myslím, že 1200 je asi zbytečný. finančně je to podobný.
Potřebuju poradit .
Je mě 34 a po dlouhý době chci něco hezkýho.
A samozřejmě tímto klidně přijímám nabídky kdyby
jste někdo něco prodával.
Rok 2001 - 2003 novější nepotřebuju - škoda peněz na to že na to nemám moc času.
Děkuji za rady v čem je jaký rozdíl.

nejlíp nic...bigsmile


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
29.07.2010 11:41:34
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

zdenek 1 psal:
Mirunda psal:

Prosím o radu chtěl bych si pořídit Bandita a tak se zeptám přímo odborníků.
Co poradíte 600 nebo 1200 chci to tak do roku 2003 a musí to být S okapotované.
Byl jsem si projet 1200 a pěkný na 600 taky dobrý ale jsem klidnější povahy a myslím, že 1200 je asi zbytečný. finančně je to podobný.
Potřebuju poradit .
Je mě 34 a po dlouhý době chci něco hezkýho.
A samozřejmě tímto klidně přijímám nabídky kdyby
jste někdo něco prodával.
Rok 2001 - 2003 novější nepotřebuju - škoda peněz na to že na to nemám moc času.
Děkuji za rady v čem je jaký rozdíl.

nejlíp nic...bigsmile

surprisedidontknowheadshake

kup 12ctku a neřešgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
29.07.2010 12:09:35
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kukii (Člen)
29.07.2010 12:17:45
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
29.07.2010 12:21:16
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

evilnechceš to vzít i přezeměsmile1

To hlemejžď: pochvala za starý B6Ngood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
29.07.2010 12:22:30
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Banditatom psal:
Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

evilnechceš to vzít i přezeměsmile1

To hlemejžď: pochvala za starý B6Ngood

seš trochu z ruky brachu smile1 a zasíráme technickou redface


Život je boj-mašina je nej!!!
hlemejzd999 (Člen)
29.07.2010 12:37:46
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

příští tejden jedině ráno až dopolodne , páč mám celej víkend odpolední v Kolbence helpbad


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
29.07.2010 12:38:57
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Banditatom psal:

To hlemejžď: pochvala za starý B6Ngood

na to moje mrdání...bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kukii (Člen)
29.07.2010 12:41:59
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

hlemejzd999 psal:
Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

příští tejden jedině ráno až dopolodne , páč mám celej víkend odpolední v Kolbence helpbad

neva snad se brzo vzbudim po pátečním reji, kdyžtak se ozvu sms... good


Život je boj-mašina je nej!!!
hlemejzd999 (Člen)
29.07.2010 12:44:18
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:
hlemejzd999 psal:
Kukii psal:

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

příští tejden jedině ráno až dopolodne , páč mám celej víkend odpolední v Kolbence helpbad

neva snad se brzo vzbudim po pátečním reji, kdyžtak se ozvu sms... good

good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zdenek 1 (Člen)
29.07.2010 21:03:37
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Banditatom psal:
Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

evilnechceš to vzít i přezeměsmile1

To hlemejžď: pochvala za starý B6Ngood

Zase nemáš parťáka na ježdění? Pojeď začátkem září , jedem s babama někde za hranice...


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
30.07.2010 10:44:50
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

zdenek 1 psal:
Banditatom psal:
Kukii psal:


ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

evilnechceš to vzít i přezeměsmile1

To hlemejžď: pochvala za starý B6Ngood

Zase nemáš parťáka na ježdění? Pojeď začátkem září , jedem s babama někde za hranice...

kam?kdy? a pisni to do cestování ať nás nejvyší satan nerozcupebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
30.07.2010 19:00:52
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

vrknout nebo vrznout???bigsmilebigsmilebigsmile možná proto se ptal Banditatom, ne?bigsmilehelp


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
30.07.2010 19:02:13
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

vrknout nebo vrznout???bigsmilebigsmilebigsmile možná proto se ptal Banditatom, ne?bigsmilehelp

goodchytrej na S-kařeevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
30.07.2010 19:18:52
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Banditatom psal:
barynek psal:
Kukii psal:


ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

vrknout nebo vrznout???bigsmilebigsmilebigsmile možná proto se ptal Banditatom, ne?bigsmilehelp

goodchytrej na S-kařeevilbigsmilebigsmilebigsmile

heleeeeeeeeeeeeefuckfuckfuck
bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Mirunda (Člen)
30.07.2010 20:56:10
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Před pár dny jsem založil toto forum kde jste mě radili co koupit, po velkém rozhodnutí, že si koupím 600, jsem nakonec dospěl k názoru že skončím u 1200, zítra si jedu projet 1200 a učiním rozhodnutí, je to 2003 rok, pěkná tak uvidím, potom dám vědět jak to vlastně dopadlo a moje pocity, a když to dopadne rád se někde s Vámi potkám, kdo je z východních čech někde od Náchoda na získání nějakých typů a triků.

barynek (Člen)
30.07.2010 23:14:55
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Před pár dny jsem založil toto forum kde jste mě radili co koupit, po velkém rozhodnutí, že si koupím 600, jsem nakonec dospěl k názoru že skončím u 1200, zítra si jedu projet 1200 a učiním rozhodnutí, je to 2003 rok, pěkná tak uvidím, potom dám vědět jak to vlastně dopadlo a moje pocity, a když to dopadne rád se někde s Vámi potkám, kdo je z východních čech někde od Náchoda na získání nějakých typů a triků.

tak tak, rozhodni se podle sebegood
kolem Náchoda je spoustu lidí, ale bacha na cajty v okolí Třebechovic, to jsou hrozný sviněbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile (sorry vlado1200bigsmile )


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
30.07.2010 23:20:05
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Kukii psal:
hlemejzd999 psal:

si kupte všichni dvanáctky ...mě je to jedno ass..stejně jezdim všude poslední bigsmilebigsmile

ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

vrknout nebo vrznout???bigsmilebigsmilebigsmile možná proto se ptal Banditatom, ne?bigsmilehelp

hele učitelskej, ty zas myslíš na prasárny, to by ti bylo podobný bigsmile vrknout, jako projet se po okolí, pokecat a tak smile1 vždyt je to krajan, tak se musim družit bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
smilflek (Člen)
31.07.2010 06:04:23
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Před pár dny jsem založil toto forum kde jste mě radili co koupit, po velkém rozhodnutí, že si koupím 600, jsem nakonec dospěl k názoru že skončím u 1200, zítra si jedu projet 1200 a učiním rozhodnutí, je to 2003 rok, pěkná tak uvidím, potom dám vědět jak to vlastně dopadlo a moje pocity, a když to dopadne rád se někde s Vámi potkám, kdo je z východních čech někde od Náchoda na získání nějakých typů a triků.

zdar,myslim, že s 12 neuděláš chybu, já koupil B6, mam ji půl roku, najel jsem na ní 6 tisíc km a už bych ji dal pryč...
nic proti šestce, ale když jedeš pohodu kolem 4-5 tisíc otáček (tzn. 100km/h na šestku) a chceš předjet plechofku nebo kamion, musíš podřazovat...šestka prostě od spodu netáhne, to by se ti s B12 stát nemělo...
B6 se musí držet f otáčkách, jinak nejede evil


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
barynek (Člen)
31.07.2010 07:26:04
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:
barynek psal:
Kukii psal:


ty nemel a příští sobotu bud někde doma, pojedu tam, tak bysme si mohli trochu vrknout good

vrknout nebo vrznout???bigsmilebigsmilebigsmile možná proto se ptal Banditatom, ne?bigsmilehelp

hele učitelskej, ty zas myslíš na prasárny, to by ti bylo podobný bigsmile vrknout, jako projet se po okolí, pokecat a tak smile1 vždyt je to krajan, tak se musim družit bigsmile

hele, já ani pořádně nevim, co děláš (ale myslim že v bance?), takže tě nemůžu tak kvalitně oslovit jako ty smile1)
jinak já a prasárny? to si mě pletešbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
31.07.2010 08:48:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Kukii psal:
barynek psal:


vrknout nebo vrznout???bigsmilebigsmilebigsmile možná proto se ptal Banditatom, ne?bigsmilehelp

hele učitelskej, ty zas myslíš na prasárny, to by ti bylo podobný bigsmile vrknout, jako projet se po okolí, pokecat a tak smile1 vždyt je to krajan, tak se musim družit bigsmile

hele, já ani pořádně nevim, co děláš (ale myslim že v bance?), takže tě nemůžu tak kvalitně oslovit jako ty smile1)
jinak já a prasárny? to si mě pletešbigsmilebigsmilebigsmile

jj pravdu máš, banka good a opravdu se nepletu, bo tebe se splést nedá smile1smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Mirunda (Člen)
01.08.2010 09:34:55
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Tak jsem nakonec šťastný majitel B1200 S rok 03, až nyní uznávám všechny ty řeči kolem krouťáku, je to špiča.
Strašně jsem se toho bál, ale po městě to taky jede 50-60 žádný problém, a mimo město tam dám 5 a pohoda si to bublá 120-130 a když potřebuju předjet vubec neřeším kvalt jen prostě přidám a letí to jako střela.
Fakt super, jsem nadšen.
Jdu mejt a leštit.
Děkuji za rady - které jsem ale nechtěl moc poslouchat furt jsem si mlel svou jen 600.

7martin (Člen)
01.08.2010 10:14:12
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

gratuluju, ať to sviští goodgoodgood


...co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak dva volné dny...
jaryn (Člen)
01.08.2010 10:47:49
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

blahopreju. Nahod fotku a at ti to jezdi...goodgoodgood


God Gave me Everything I want
Zdenek (Člen)
01.08.2010 18:47:44
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Zvolils správně, ať ti slouží. Zdenek.good

Banditatom (Člen)
01.08.2010 19:28:14
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

no vidíšgoodať sloužígood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
7martin (Člen)
01.08.2010 19:49:05
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Tak jsem nakonec šťastný majitel B1200 S rok 03, až nyní uznávám všechny ty řeči kolem krouťáku, je to špiča.
Strašně jsem se toho bál, ale po městě to taky jede 50-60 žádný problém, a mimo město tam dám 5 a pohoda si to bublá 120-130 a když potřebuju předjet vubec neřeším kvalt jen prostě přidám a letí to jako střela.
Fakt super, jsem nadšen.
Jdu mejt a leštit.
Děkuji za rady - které jsem ale nechtěl moc poslouchat furt jsem si mlel svou jen 600.

a S  good


...co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak dva volné dny...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr