Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jezdíš na motorce - budeš platit

redik27 (Člen)
26.07.2010 12:50:39
Offline

Jezdíš na motorce - budeš platit

V sobotu na Primě ve zprávách uvedli, že jako motorkáři (dále horolezci atd) riskujeme dobrovolně, takže když se nám cokoliv stane tak si máme platit zdravotní péči sami. Chvilku jsem byl jak vopařenej, ale naštěstí to snad nemá šanci na úspěch. Zřejmě to vzešlo z hlav zdravotních pojišťoven.
badidontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Smoula.koumak (Člen)
26.07.2010 13:07:29
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

ani bych se nedivil, taky ti co žerou tučný, kouřej, chlastaj, sportujou, málo šukaj, hodně šukaj, moc pracujou (to taky není zdravý), no a nakonec zbydou zase jen jedni...
a reforma je hotová


Bandit v lese :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
26.07.2010 13:08:36
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

zprávy na primě jsou stejný jak na TV Hovna..taky jsem to slyšel,ale to nemá šanci na úspěch..to by se muselo týkat i cyklstů,bruslařů a jinech co dělat stejně rizikový koníčky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
26.07.2010 13:10:05
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

to sou kokoti. To samy se da rict o kazdym ridici nebo treba vojakovi z povolani. Ten sel do tohodle zamestnani taky dobrovolne. Co dneska chces brat jako nedobrovolne riskovani? Vsechno, co delas, delas dobrovolne (krome sexu s manzelkou) idontknowidontknowidontknowheadshakeheadshakeheadshake


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
čočkin (Člen)
26.07.2010 13:26:36
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

a co kdyz manzelku nemam_?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
mr.BSE (Člen)
26.07.2010 13:26:55
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Loser psal:

to sou kokoti. To samy se da rict o kazdym ridici nebo treba vojakovi z povolani. Ten sel do tohodle zamestnani taky dobrovolne. Co dneska chces brat jako nedobrovolne riskovani? Vsechno, co delas, delas dobrovolne (krome sexu s vlastni manzelkou) idontknowidontknowidontknowheadshakeheadshakeheadshake

...jen lehká korekce...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
karlos100 (Člen)
26.07.2010 13:43:53
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

mr.BSE psal:
Loser psal:

to sou kokoti. To samy se da rict o kazdym ridici nebo treba vojakovi z povolani. Ten sel do tohodle zamestnani taky dobrovolne. Co dneska chces brat jako nedobrovolne riskovani? Vsechno, co delas, delas dobrovolne (krome sexu s vlastni manzelkou) idontknowidontknowidontknowheadshakeheadshakeheadshake

...jen lehká korekce...

blbost,Šílenejidontknowbigsmile
proč šukat s cizí manželkou,když se s jejím manželem můžeš dobře vožratgood


...a bude hůř!
mr.BSE (Člen)
26.07.2010 13:48:00
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

karlos100 psal:
mr.BSE psal:
Loser psal:

to sou kokoti. To samy se da rict o kazdym ridici nebo treba vojakovi z povolani. Ten sel do tohodle zamestnani taky dobrovolne. Co dneska chces brat jako nedobrovolne riskovani? Vsechno, co delas, delas dobrovolne (krome sexu s vlastni manzelkou) idontknowidontknowidontknowheadshakeheadshakeheadshake

...jen lehká korekce...

blbost,Šílenejidontknowbigsmile
proč šukat s cizí manželkou,když se s jejím manželem můžeš dobře vožratgood

aha, aha.
Sakra, na tuto alternativu sem nemyslel idontknowbigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
karlos100 (Člen)
26.07.2010 13:52:02
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

mr.BSE psal:
karlos100 psal:
mr.BSE psal:


...jen lehká korekce...

blbost,Šílenejidontknowbigsmile
proč šukat s cizí manželkou,když se s jejím manželem můžeš dobře vožratgood

aha, aha.
Sakra, na tuto alternativu sem nemyslel idontknowbigsmilebigsmile

to je věkembigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
cikin (Člen)
26.07.2010 14:03:22
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Smoula.koumak psal:

ani bych se nedivil, taky ti co žerou tučný, kouřej, chlastaj, sportujou, málo šukaj, hodně šukaj, moc pracujou (to taky není zdravý), no a nakonec zbydou zase jen jedni...
a reforma je hotová

Taky bych tomu docela věřil. Koho jsme si zvolili toho máme. Tady to byl jen kníže a kníže ale pan Kalousek nám teď ukáže jak se má šetřit. Já nechápal a nechápu jak mohl někdo dát hlas TOP 09 a VV. A právě tyto dvě strany nám nyní ukážou jak dodrží předvolební sliby.

Ondráš (Člen)
26.07.2010 14:47:59
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

cikin psal:

Taky bych tomu docela věřil. Koho jsme si zvolili toho máme. Tady to byl jen kníže a kníže ale pan Kalousek nám teď ukáže jak se má šetřit. Já nechápal a nechápu jak mohl někdo dát hlas TOP 09 a VV. A právě tyto dvě strany nám nyní ukážou jak dodrží předvolební sliby.

Jestli to na co se tu 20 let sralo neudělaj tyhle, tak už fakt nevim kdo...help To se můžeme jít rovnou zahrabat, protože skončíme jak Řecko.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
26.07.2010 14:55:34
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Ondráš psal:
cikin psal:

Taky bych tomu docela věřil. Koho jsme si zvolili toho máme. Tady to byl jen kníže a kníže ale pan Kalousek nám teď ukáže jak se má šetřit. Já nechápal a nechápu jak mohl někdo dát hlas TOP 09 a VV. A právě tyto dvě strany nám nyní ukážou jak dodrží předvolební sliby.

Jestli to na co se tu 20 let sralo neudělaj tyhle, tak už fakt nevim kdo...help To se můžeme jít rovnou zahrabat, protože skončíme jak Řecko.help

jakoze budeme zrat gyros a pestovat olivy? A kdyz se nam nebude chtit makat, tak budeme brat stejne, jako ti co makaj a kdyz nam to budou chtit zrusit, tak vyrazime do ulic s pochodnema ... proc negoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
redik27 (Člen)
26.07.2010 15:05:30
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Loser psal:
Ondráš psal:
cikin psal:

Taky bych tomu docela věřil. Koho jsme si zvolili toho máme. Tady to byl jen kníže a kníže ale pan Kalousek nám teď ukáže jak se má šetřit. Já nechápal a nechápu jak mohl někdo dát hlas TOP 09 a VV. A právě tyto dvě strany nám nyní ukážou jak dodrží předvolební sliby.

Jestli to na co se tu 20 let sralo neudělaj tyhle, tak už fakt nevim kdo...help To se můžeme jít rovnou zahrabat, protože skončíme jak Řecko.help

jakoze budeme zrat gyros a pestovat olivy? A kdyz se nam nebude chtit makat, tak budeme brat stejne, jako ti co makaj a kdyz nam to budou chtit zrusit, tak vyrazime do ulic s pochodnema ... proc negoodbigsmile

asi k tomu nedojde, ale přípaltek za včasné příchody bych bral. Ale nevím zda bych to u zaměstnavatele uplatnil zpětně idontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
XJelen (Člen)
26.07.2010 15:05:45
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

kein stress bigsmile
se zase novináři v létě nuděj a hledaj solokapry pro headlines idontknow
vono by to totiž nebyla zas taková sranda jelikož jsme v tý "zapráskaný" evropský unii a evropský motorkář nemůže být diskriminován bigsmile (viz příklad zrušení proplácení poplatků v plzeňském kraji, kdy z madam Emmerové vypadlo, že se to proplácení musí zrušit, protože evropská unie to vidí jako diskriminaci ostatních paciejntů, takže buďto proplácet všem a nebo nikomu) a muselo by se to sáhodlouze projednat v Brusselu a mohlo by to dopadnout tak, že se bude rokovat a rokovat a rokovat o tom kdo dobrovolně riskuje zdraví a kdo ne.... a jestli neumřeli žijí dodnes bigsmile


Strýcfajtr !!!
redik27 (Člen)
26.07.2010 15:15:57
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

myslím, že kdyby se řádně vybírali pokuty od VIP hajzlů tak to taky hodí nemalou částku. Možná by bylo i na benzín doprovákům z JČ.
A po víkendové akci Kryštof (já tedy neviděl ani jednu hlídku) mají suché nádrže a hned je brzo neuvidíme, což je dost smutné. Hlavně to vytroubili do sdělovacích prostředků a myslí si, že si ušetří práci s likvidací nehod - o pár nehod méně.
Na nás platí tvrdé tresty - jedeš v obci kilo "už si prostě nikdy nezařídíš", chlastáš za volantem "už si prostě nikdy nezařídíš" a když nebudou tvrdé tresty tak budeme potkávat taková hovada, kteří ti klidně zatáhnou ručku před čumákem, poněvadž tak nějak dodržuješ předpisy.
A pak další - školitel při závěrečných zkouškách nemohl jet se žákem, poněvadž by byla motorka přetížená bigsmile a pak si takové mladé nevyšukané pako pořídí mašinu.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Loser (Administrator)
26.07.2010 15:24:43
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

kdo sou VIP hajzlici?idontknow a proc by meli platit vic? idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kukii (Člen)
26.07.2010 15:44:37
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

to sou zase pussyidontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
26.07.2010 17:24:20
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

a v blesku to nepsali?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
26.07.2010 17:33:01
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

surprisedsurprisedsurprised


Bandit pičo
olda (Člen)
26.07.2010 20:22:58
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Ondráš psal:
cikin psal:

Taky bych tomu docela věřil. Koho jsme si zvolili toho máme. Tady to byl jen kníže a kníže ale pan Kalousek nám teď ukáže jak se má šetřit. Já nechápal a nechápu jak mohl někdo dát hlas TOP 09 a VV. A právě tyto dvě strany nám nyní ukážou jak dodrží předvolební sliby.

Jestli to na co se tu 20 let sralo neudělaj tyhle, tak už fakt nevim kdo...help To se můžeme jít rovnou zahrabat, protože skončíme jak Řecko.help

Prosíme posledního čecha, který bude opouštět republiku, aby zhasnul.smile2


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
4Fun.cz (Člen)
26.07.2010 21:27:34
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Hlavně by se těm darmošlapům mělo rázně zdělit že přijetím tohodle zákona příjdou o celkem dost voličů   surprised.Takový liebes breef by se jim tam hodil, s pár tisícema podpisů smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
redik27 (Člen)
26.07.2010 21:33:54
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Loser psal:

kdo sou VIP hajzlici?idontknow a proc by meli platit vic? idontknow

tak třeba manželka Hančíka, kulila to v Praze 130 a pokuta se tak nějak hodila pod stůl. Do toho nějakou slavnej hokejista a taky se zamlčelo.
Tohle mě sere, ale nechci protěžovat ameriku, ale co mám z doslechu a přečtené. Politik udělá nějakou blbost nebo levotu a jde od koryta dobrovolně.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
jirka silver (Člen)
27.07.2010 09:02:17
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Cikin třeba já je volil.Prostě velkej bič a malý dvorek.....jináč to nejde.
smile1


Najdete nás na každém kilometru
Rum-cajs (Člen)
27.07.2010 09:30:04
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

zdravotni pojistovny muzou lobovat a tlacit na povinny pripojisteni na sport, ale to je tak vsechno...
hned prvni otazka je, co se bude brat jako nebezpecnej sport nebo aktivita - rekl bych, ze leceni rekreacnich cutalistu stoji v souhrnu radove vic nez horolezcu...
kazdopadne motorka na silnici je furt legalni, homologovanej dopravni prostredek, takze stejna logika by se musela uplatnit na plechovky, tramvaje, traktory, letadla..., takze tudy asi ne...
a pokud vim, tak uz dneska jsou moznosti jak "financne zainteresovat" toho, kdo zpusobi nehodu s ujmou na zdravi..., takze bych to bral s rezervou

redik27 (Člen)
27.07.2010 09:58:29
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Banditatom (Člen)
27.07.2010 10:05:56
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

diť je to pussy kterou vypustil z huby nějakej ...fuck už vidím ty dědky na babetách babky s taškama rohlíku jako sportovce co si jako hazardeři připlácej! co si mám představit pod tím hazardéremidontknowsurprisedco to bude za chvíliidontknow si budem volat od nehody někoho známího na odvoz pač zhs nevozí extremní ouchylysurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
27.07.2010 10:26:32
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

No tak tebe by určo neodvezli .bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Protože spadáš do poslední kategorie bigsmilebigsmilebigsmileevil


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Lihy (Člen)
27.07.2010 10:36:28
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Třeba bych si pak ani nemusel platit zdravotní pojištěníbigsmile Bo jezdim na motorce, hulim, chlastám a bůh ví co ještě nebezpečnýho dělám...bych ušetřilbigsmile

Jinak sou to prdy do vody bo motorka je normální dopravní prostředek jako bus nebo auto, takže by asi museli změnit trochu víc věcí...to už by pro ně bylo jednodužší motorky zakázat úplně než tohletoidontknow Nehledě na to, že snad nejsou až tak uplně blbý a můžou si zjistit kolik tu jezdí motorek a o kolik potencionálních voličů by tím přišli....okurková sezóna

Banditatom (Člen)
27.07.2010 10:43:05
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Lihy psal:

Třeba bych si pak ani nemusel platit zdravotní pojištěníbigsmile Bo jezdim na motorce, hulim, chlastám a bůh ví co ještě nebezpečnýho dělám...bych ušetřilbigsmile

Jinak sou to prdy do vody bo motorka je normální dopravní prostředek jako bus nebo auto, takže by asi museli změnit trochu víc věcí...to už by pro ně bylo jednodužší motorky zakázat úplně než tohletoidontknow Nehledě na to, že snad nejsou až tak uplně blbý a můžou si zjistit kolik tu jezdí motorek a o kolik potencionálních voličů by tím přišli....okurková sezóna

goodnějak tak nudí sesmokin

To Kakač: fuckže i udělám díry do nepromokuevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
cikin (Člen)
27.07.2010 12:52:37
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Jestli jsem to správně pochopil, tak to není myšleno jenom na motorky. Např. pojedeš rychleji než máš vymeleš se tak si to zaplatíš. Pojedeš bez helmy, nedáš přednost, špatný předjíždění atd. V podstatě při každé nehodě někdo něco poruší a potom bude dotyčný platit za léčení. Nechápu proč platíme zdravotní pojištění. A pojišťovny vás velmi rádi zase připojistí. Takhle se dá ušetřit všude spoustu prostředků. To je nápad hodný pana Kalouska a jemu podobným.

Ondráš (Člen)
27.07.2010 13:22:13
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

cikin psal:

...Nechápu proč platíme zdravotní pojištění....

Aby když se na tý motorce vymázneš, aby pro tebe ta záchranka vůbec přijela...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
27.07.2010 13:38:07
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Par tech vysokopostavenejch chytraku povesit, mozna by to pomohlo, kdyz by se bal dalsi nez neco z huby takovyho vyhrne a projde v uzakoneni. Je to banda a koryta maj spokojene rozdany. Muzem se jenom nespokojene divat co na nas vymysli a nic s tim neudelame smile1. Za chvilku vymyslej dan z kubatury vzduchu v baraku kterej dejchame bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
DrIVER (Člen)
27.07.2010 21:59:30
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Taková hovadina. Každej člověk, kterej se nad tím jenom trochu zamyslí musí uznat, že je to blbost a určitě neprůchodné. Tím víc mě sere TV, že vůbec něco takového vypustí ven, ještě s komentářem, jakoby to bylo skoro hotový. Fakt ubohý, nechutnej bulvár.

Kožak (Člen)
27.07.2010 22:18:13
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

DrIVER psal:

Taková hovadina. Každej člověk, kterej se nad tím jenom trochu zamyslí musí uznat, že je to blbost a určitě neprůchodné. Tím víc mě sere TV, že vůbec něco takového vypustí ven, ještě s komentářem, jakoby to bylo skoro hotový. Fakt ubohý, nechutnej bulvár.

U mně je taky hovadina to ....že za první 3dny marodění dostaneš pussy a u doktora vyllázneš 30vočí jen tam vlezeš přezto že si pojištěnej ...a vydíš je to možný ..ale kam vocať vypadnout  ? idontknow


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
27.07.2010 23:02:55
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Kožak psal:

U mně je taky hovadina to ....že za první 3dny marodění dostaneš pussy a u doktora vyllázneš 30vočí jen tam vlezeš přezto že si pojištěnej ...a vydíš je to možný ..ale kam vocať vypadnout  ? idontknow

Freš říká na Maltu.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
28.07.2010 10:46:11
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Kožak psal:
DrIVER psal:

Taková hovadina. Každej člověk, kterej se nad tím jenom trochu zamyslí musí uznat, že je to blbost a určitě neprůchodné. Tím víc mě sere TV, že vůbec něco takového vypustí ven, ještě s komentářem, jakoby to bylo skoro hotový. Fakt ubohý, nechutnej bulvár.

U mně je taky hovadina to ....že za první 3dny marodění dostaneš pussy a u doktora vyllázneš 30vočí jen tam vlezeš přezto že si pojištěnej ...a vydíš je to možný ..ale kam vocať vypadnout  ? idontknow

Do Recka bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
28.07.2010 10:52:07
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Loser psal:
Kožak psal:
DrIVER psal:

Taková hovadina. Každej člověk, kterej se nad tím jenom trochu zamyslí musí uznat, že je to blbost a určitě neprůchodné. Tím víc mě sere TV, že vůbec něco takového vypustí ven, ještě s komentářem, jakoby to bylo skoro hotový. Fakt ubohý, nechutnej bulvár.

U mně je taky hovadina to ....že za první 3dny marodění dostaneš pussy a u doktora vyllázneš 30vočí jen tam vlezeš přezto že si pojištěnej ...a vydíš je to možný ..ale kam vocať vypadnout  ? idontknow

Do Recka bigsmile

goodgoodtam je blazebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
28.07.2010 15:42:18
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Kožak psal:
DrIVER psal:

Taková hovadina. Každej člověk, kterej se nad tím jenom trochu zamyslí musí uznat, že je to blbost a určitě neprůchodné. Tím víc mě sere TV, že vůbec něco takového vypustí ven, ještě s komentářem, jakoby to bylo skoro hotový. Fakt ubohý, nechutnej bulvár.

U mně je taky hovadina to ....že za první 3dny marodění dostaneš pussy a u doktora vyllázneš 30vočí jen tam vlezeš přezto že si pojištěnej ...a vydíš je to možný ..ale kam vocať vypadnout  ? idontknow

vykopej si před barákem hrobku (možná na ní dostaneš i dotaci od EU), zalez do ní a nech se zasypatbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Banditatom (Člen)
28.07.2010 16:07:24
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

fidoB6 psal:
Kožak psal:
DrIVER psal:

Taková hovadina. Každej člověk, kterej se nad tím jenom trochu zamyslí musí uznat, že je to blbost a určitě neprůchodné. Tím víc mě sere TV, že vůbec něco takového vypustí ven, ještě s komentářem, jakoby to bylo skoro hotový. Fakt ubohý, nechutnej bulvár.

U mně je taky hovadina to ....že za první 3dny marodění dostaneš pussy a u doktora vyllázneš 30vočí jen tam vlezeš přezto že si pojištěnej ...a vydíš je to možný ..ale kam vocať vypadnout  ? idontknow

vykopej si před barákem hrobku (možná na ní dostaneš i dotaci od EU), zalez do ní a nech se zasypatbigsmile

popř ať mě cinkne udělám mu slevičku na pomníčekevilsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jirka silver (Člen)
29.07.2010 08:24:19
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

No hoši jste jak starý placený plačky na pohřbech.smile2
Máte možnost jít do jinýho svobodnýho státu,kde to funguje jinak.
Nemocenka první tři dny nic je blbost.Vůbec nic by bylo super a pojisti se komerčně.
Vždy společný fond peněz vede k tomu,že to vyžírá někdo jiný a druhý tam spoří.
Místo,aby jste tohle pochopili tak  tu brečíte jak starý báby.
Jděte do ass
Nebo  Venezuela,Jižni Korea,Kuba.


Najdete nás na každém kilometru
vOjTaB6 (Člen)
29.07.2010 09:08:15
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Brecet nepomuze... ja bych chtel vydaneni... Jednoduse za sebe zaplatit podil na statnim dluhu (tech 120000,- nebo kolik to ted je) a od ted vode me neuvidite na socialnim a na danich ani korunu. Ja za to po vas nechci zadnej duchod, pac si na nej nasporim sam. Jediny co bych platil by bylo dphcko a zdravotni...


Bandit rulezz!!!
jirka silver (Člen)
29.07.2010 09:27:00
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Vojto to by se mi taky líbilo.Tomu rozumím.Mladej názor.

Jižní Korea ne Severní Korea sem se něják unáhlil.


Najdete nás na každém kilometru
osiris (Člen)
29.07.2010 09:41:40
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

jirka silver psal:

Jižní Korea ne Severní Korea sem se něják unáhlil.

...to mě na tobě zarazilo, ale držel jsem hubu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
29.07.2010 11:22:14
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

vOjTaB6 psal:

Brecet nepomuze... ja bych chtel vydaneni... Jednoduse za sebe zaplatit podil na statnim dluhu (tech 120000,- nebo kolik to ted je) a od ted vode me neuvidite na socialnim a na danich ani korunu. Ja za to po vas nechci zadnej duchod, pac si na nej nasporim sam. Jediny co bych platil by bylo dphcko a zdravotni...

souhlas, ale to jim vonět nebude...potřebujou, abys cedil v pravidelných intervalech a nejlíp až do konce. Včetně zdanění minimálního důchodu + zaplatit svuj dluh, kterej udělal někdo jinej.

bigsmile


bla...blabla...!
Banditatom (Člen)
29.07.2010 11:47:52
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

mi co nic nedaníme nic nenplatímesmokin teda zatímsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
29.07.2010 11:50:26
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

jirka silver psal:

No hoši jste jak starý placený plačky na pohřbech.smile2
Máte možnost jít do jinýho svobodnýho státu,kde to funguje jinak.
Nemocenka první tři dny nic je blbost.Vůbec nic by bylo super a pojisti se komerčně.
Vždy společný fond peněz vede k tomu,že to vyžírá někdo jiný a druhý tam spoří.
Místo,aby jste tohle pochopili tak  tu brečíte jak starý báby.
Jděte do ass
Nebo  Venezuela,Jižni Korea,Kuba.

jag rikasgood


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
29.07.2010 11:51:47
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Fresh Man psal:
jirka silver psal:

No hoši jste jak starý placený plačky na pohřbech.smile2
Máte možnost jít do jinýho svobodnýho státu,kde to funguje jinak.
Nemocenka první tři dny nic je blbost.Vůbec nic by bylo super a pojisti se komerčně.
Vždy společný fond peněz vede k tomu,že to vyžírá někdo jiný a druhý tam spoří.
Místo,aby jste tohle pochopili tak  tu brečíte jak starý báby.
Jděte do ass
Nebo  Venezuela,Jižni Korea,Kuba.

jag rikasgood

neboj na tebe taky příjdouevilsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Hanz (Člen)
29.07.2010 17:12:36
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

No co si budem povídat, ono s tím jiným státem to není jen tak, že si umaneš....headshakebad


WD club member...
DrIVER (Člen)
29.07.2010 19:40:53
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

jirka silver psal:

Vůbec nic by bylo super a pojisti se komerčně.

Otázka jestli by sis tím nějak pomohl. Není to principielně dost podobný? Z čeho bude platit pojišťovna? Taky z peněz ostatních střádalů, kterým se nic nestane. A když budeš chtít hodně dostat , budeš si platit drahou pojistku. Tak nějak podobně to myslím funguje v Améru, ne?

cikin (Člen)
29.07.2010 20:12:28
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

vOjTaB6 psal:

Brecet nepomuze... ja bych chtel vydaneni... Jednoduse za sebe zaplatit podil na statnim dluhu (tech 120000,- nebo kolik to ted je) a od ted vode me neuvidite na socialnim a na danich ani korunu. Ja za to po vas nechci zadnej duchod, pac si na nej nasporim sam. Jediny co bych platil by bylo dphcko a zdravotni...

Dobrý názor. A co když si nebudeš moct naspořit? Onemocníš, úraz, ztratíš možnost příjmu? Co budeš dělat potom? idontknow

Kakac (Člen)
29.07.2010 21:02:18
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

vOjTaB6 psal:

Brecet nepomuze... ja bych chtel vydaneni... Jednoduse za sebe zaplatit podil na statnim dluhu (tech 120000,- nebo kolik to ted je) a od ted vode me neuvidite na socialnim a na danich ani korunu. Ja za to po vas nechci zadnej duchod, pac si na nej nasporim sam. Jediny co bych platil by bylo dphcko a zdravotni...

Jo za sebe možná .....
Ale já mám dva kluky 4 a 7 let a myslíš že na ně to není taky rozpočítaný .....
Kurva jakej dluh mohl nadělat 4 letej klukfuckfuckfuck
žádnej, udělal jen blbě to že se narodil v téhlé zkurvené republice sick
kde krade kdejaká pussy.
Nejvíc se mi líbí ten čurák Kalousek kterej teďka bude tvrdit jak se musí šetřit a přitom promrdal takový love (padáky atd..) že tu kurvu by měli pověsit a ne udělat ministra financífuck
Sem se rozčílil jak ....eSkař bigsmilebigsmile
jdu si otevřít jedno pivko a ... srát na toass


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
4Fun.cz (Člen)
29.07.2010 22:46:14
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

Kakac psal:
vOjTaB6 psal:

Brecet nepomuze... ja bych chtel vydaneni... Jednoduse za sebe zaplatit podil na statnim dluhu (tech 120000,- nebo kolik to ted je) a od ted vode me neuvidite na socialnim a na danich ani korunu. Ja za to po vas nechci zadnej duchod, pac si na nej nasporim sam. Jediny co bych platil by bylo dphcko a zdravotni...

Jo za sebe možná .....
Ale já mám dva kluky 4 a 7 let a myslíš že na ně to není taky rozpočítaný .....
Kurva jakej dluh mohl nadělat 4 letej klukfuckfuckfuck
žádnej, udělal jen blbě to že se narodil v téhlé zkurvené republice sick
kde krade kdejaká pussy.
Nejvíc se mi líbí ten čurák Kalousek kterej teďka bude tvrdit jak se musí šetřit a přitom promrdal takový love (padáky atd..) že tu kurvu by měli pověsit a ne udělat ministra financífuck
Sem se rozčílil jak ....eSkař bigsmilebigsmile
jdu si otevřít jedno pivko a ... srát na toass

Má na rukou krev ,zmrd jeden.Zkrze ty padáky zařvali lidi.Ať se ta pussy alespoň 14 dní nevysere...evil


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
fido (Člen)
30.07.2010 00:29:26
Offline

Re: Jezdíš na motorce - budeš platit

..von je bzukoid?ass

cool..to je sestava tedabigsmile
smokin


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr