Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » morafská sekce

andre.marek (Člen)
12.08.2013 15:53:38
Offline

Re: morafská sekce

Přesně tu 452 jsem myslel. Na mapě to vypadá dobře, ale víš jak to v tom kraji vypadá... Některé cesty téměř nejetelné. Mimochodem v jak hrozném stavu je ta cesta z Losin na sedlo?

Banditatom (Člen)
12.08.2013 16:47:26
Offline

Re: morafská sekce

andre.marek psal:

Přesně tu 452 jsem myslel. Na mapě to vypadá dobře, ale víš jak to v tom kraji vypadá... Některé cesty téměř nejetelné. Mimochodem v jak hrozném stavu je ta cesta z Losin na sedlo?

hadi trošku polepený díry ale stav vícemnéně stejný a při troše odvahy se dalo hoblovat něčímbigsmile teda už vím čím ale raděj držím ustabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
12.08.2013 17:32:01
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:

hadi trošku polepený díry ale stav vícemnéně stejný a při troše odvahy se dalo hoblovat něčímbigsmile teda už vím čím ale raděj držím ustabigsmile

Pokud tam není úsek nového asfaltu, tak netuším, kde tam je místo kde by se dalo hoblovat /to není trocha odvahy, ale absolutní ztráta pudu sebezáchovy/. I když já tam posledně jel ve špatnou dobu - zrovna čerstvě opraveno jemným štěrkem s asfaltovou emulzí - cestáři pod kopcem zrovna balili nářadí.

Tak když už víš co drhne, tak to můžeš odstranit, aby ti tam už konečně nic nezavazelo bigsmile
Jenom nevím, jestli Japonští soudruzi mysleli na někoho jako jsi ty když tu motorku projektovali - asi nečekali takové náklony idontknow.

Banditatom (Člen)
12.08.2013 17:55:51
Offline

Re: morafská sekce

andre.marek psal:
Banditatom psal:

hadi trošku polepený díry ale stav vícemnéně stejný a při troše odvahy se dalo hoblovat něčímbigsmile teda už vím čím ale raděj držím ustabigsmile

Pokud tam není úsek nového asfaltu, tak netuším, kde tam je místo kde by se dalo hoblovat /to není trocha odvahy, ale absolutní ztráta pudu sebezáchovy/. I když já tam posledně jel ve špatnou dobu - zrovna čerstvě opraveno jemným štěrkem s asfaltovou emulzí - cestáři pod kopcem zrovna balili nářadí.

Tak když už víš co drhne, tak to můžeš odstranit, aby ti tam už konečně nic nezavazelo bigsmile
Jenom nevím, jestli Japonští soudruzi mysleli na někoho jako jsi ty když tu motorku projektovali - asi nečekali takové náklony idontknow.

hele bordel nikde celkem se to dalo až na hadysick a někerý zatáčky byli na projetí pěknýgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
12.08.2013 22:21:00
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:
andre.marek psal:
Banditatom psal:

hadi trošku polepený díry ale stav vícemnéně stejný a při troše odvahy se dalo hoblovat něčímbigsmile teda už vím čím ale raděj držím ustabigsmile

Pokud tam není úsek nového asfaltu, tak netuším, kde tam je místo kde by se dalo hoblovat /to není trocha odvahy, ale absolutní ztráta pudu sebezáchovy/. I když já tam posledně jel ve špatnou dobu - zrovna čerstvě opraveno jemným štěrkem s asfaltovou emulzí - cestáři pod kopcem zrovna balili nářadí.

Tak když už víš co drhne, tak to můžeš odstranit, aby ti tam už konečně nic nezavazelo bigsmile
Jenom nevím, jestli Japonští soudruzi mysleli na někoho jako jsi ty když tu motorku projektovali - asi nečekali takové náklony idontknow.

hele bordel nikde celkem se to dalo až na hadysick a někerý zatáčky byli na projetí pěknýgood

...no a druhá strana Červenohorského sedla směrem na Jeseník nádherná good ...teda až na ty vysypané Poláky smile2

VikecB12 (Člen)
12.08.2013 23:35:53
Offline

Re: morafská sekce

Tu Andělskou horu si taky chodím 2x do roka dávat,je to supr usek,ale je tam fajn,kdyš necháš mozek doma,to je pak poježděníčkobigsmilegoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
16.08.2013 16:07:40
Offline

Re: morafská sekce

nepojede se někdo zítra projet na Pezinsků Babu? po O?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Janna (Člen)
28.08.2013 21:55:17
Offline

Re: morafská sekce

Nejede někdo na projížďku o víkendu?help Aj bych jela někam na výlet.

jura (Člen)
28.08.2013 22:27:59
Offline

Re: morafská sekce

Koldan psal:

nepojede se někdo zítra projet na Pezinsků Babu? po O?

Baba uz nie je co byvala,semafory,policajti,Moravaci,co to maju blizko na sk,by sme mohli ak bude pekne,na Sklene Teplice,Hodrusa Hamre,Harmanec.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
jura (Člen)
30.08.2013 20:29:57
Offline

Re: morafská sekce

Tak ziadny hrdinovia?Uz nikdo nikambigsmile


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Hanz (Člen)
31.08.2013 20:11:39
Offline

Re: morafská sekce

já bych aj někam vyrazil evil, sice mám v pussy ložisko v krku, ale jebat, tak kde, kdy, s kým, kam a proč? bigsmile


WD club member...
jura (Člen)
31.08.2013 20:22:41
Offline

Re: morafská sekce

Tak nevim,ma prset zitra ,ale mozna ne,tak jestli ches,tak mi brnkni,muzeme vyjet.00420737349437


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Banditatom (Člen)
31.08.2013 21:18:19
Offline

Re: morafská sekce

Hanz psal:

já bych aj někam vyrazil evil, sice mám v pussy ložisko v krku, ale jebat, tak kde, kdy, s kým, kam a proč? bigsmile

krom toho že to ložisko měníš už měsíc tak prej zítra nikam nemůžu!!! prej muším slavit tchýniny narozeninysmile2 příští víkend mám prej volno tak uděláme výlet hmm?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
31.08.2013 22:29:59
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:

krom toho že to ložisko měníš už měsíc tak prej zítra nikam nemůžu!!! prej muším slavit tchýniny narozeninysmile2 příští víkend mám prej volno tak uděláme výlet hmm?

A už mu to zčíná bigsmile
Příští víkend mám volný, to by se mi i líbilo. Pokud tedy pojede ještě někdo jiný než vy dva. Na vás samotné nemám hlavu. Naštěstí...

Banditatom (Člen)
31.08.2013 22:34:51
Offline

Re: morafská sekce

andre.marek psal:
Banditatom psal:

krom toho že to ložisko měníš už měsíc tak prej zítra nikam nemůžu!!! prej muším slavit tchýniny narozeninysmile2 příští víkend mám prej volno tak uděláme výlet hmm?

A už mu to zčíná bigsmile
Příští víkend mám volný, to by se mi i líbilo. Pokud tedy pojede ještě někdo jiný než vy dva. Na vás samotné nemám hlavu. Naštěstí...

proč? víš že jezdíme pijánkoredfacebigsmile něco vymyslím pěknýho asi sk smile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jura (Člen)
04.09.2013 12:04:52
Offline

Re: morafská sekce

proč? víš že jezdíme pijánkoredfacebigsmile něco vymyslím pěknýho asi sk smile1
Tak jak?Vyrazate niekam?SK?Pridal by som sa,ma byt pekne...


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Banditatom (Člen)
05.09.2013 11:48:40
Offline

Re: morafská sekce

no čus opičáci dostali jsme doma děsnou chuť na brynzové haluškysmokin

takže sobota odjezd po domluvě směr čadca oravská lesnáevil orava kubín ( vyžerem kilerovi ledničku a pak by se vydělo podle času co vy na to? v neděli se mě prej nechcebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
05.09.2013 12:06:05
Offline

Re: morafská sekce

...přes týden se maká na panském....v sobotu na svojem.....a v neděli se jezdí goodbigsmilebigsmile

Za sebe nevím, zavolám idontknow

Banditatom (Člen)
05.09.2013 12:07:12
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:

...přes týden se maká na panském....v sobotu na svojem.....a v neděli se jezdí goodbigsmilebigsmile

Za sebe nevím, zavolám idontknow

v neděli je snad cyklovýtet né?evilbigsmilejá v neděli jdu grilovat k tatinkovibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
05.09.2013 12:11:56
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:
Mour psal:

...přes týden se maká na panském....v sobotu na svojem.....a v neděli se jezdí goodbigsmilebigsmile

Za sebe nevím, zavolám idontknow

v neděli je snad cyklovýtet né?evilbigsmilejá v neděli jdu grilovat k tatinkovibigsmilebigsmilebigsmile

...tatínkovi Mamutka ? bigsmilebigsmilebigsmile

Nevím ale jak teď přes víkend, jelikož ten příští týden chcu jet do hen těch čech ke Kojakoj goodbigsmile

Pšán (Člen)
05.09.2013 18:44:04
Offline

Re: morafská sekce

..zítra oslava,sobota nepoužitelný..
..v neděli bych mohl být funkční..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
05.09.2013 19:14:39
Offline

Re: morafská sekce

Pšán psal:

..zítra oslava,sobota nepoužitelný..
..v neděli bych mohl být funkční..

V patek birel kofola sobota hen hen v nedeli nemuzu...chapesbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
05.09.2013 20:09:23
Offline

Re: morafská sekce

Já taky v neděli nemůžu, v sobotu bych se rád projel. Sice v pátek taky oslava, ale nebudu to přehánět a ráno bych vyrazil. V neděli pak do Příbora na pouť. bigsmile

Banditatom (Člen)
05.09.2013 20:55:49
Offline

Re: morafská sekce

andre.marek psal:

Já taky v neděli nemůžu, v sobotu bych se rád projel. Sice v pátek taky oslava, ale nebudu to přehánět a ráno bych vyrazil. V neděli pak do Příbora na pouť. bigsmile

v sobotu se povozíme v neděli dojdete na grilovačku co?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SLUGI (Člen)
05.09.2013 21:30:38
Offline

Re: morafská sekce

... NE 15.9. nic ?  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
05.09.2013 22:24:16
Offline

Re: morafská sekce

luci padám nrmožemsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
06.09.2013 06:19:14
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:

luci padám nrmožemsmile2

jen strci hlavu do chomoutu tak nic nemuzusmile1vsichni jsme ti rikali nedelej to.ale to ne.Mamutek ma vlastni hlavusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
06.09.2013 08:53:06
Offline

Re: morafská sekce

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

luci padám nrmožemsmile2

jen strci hlavu do chomoutu tak nic nemuzusmile1vsichni jsme ti rikali nedelej to.ale to ne.Mamutek ma vlastni hlavusmile1

to mě říká ten pravej.... mamutek by právě chtěl bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
06.09.2013 09:48:59
Offline

Re: morafská sekce

...hele, tak v kolik? kde? ...kdybych tu trávu pokosil dnes idontknow

....a jelikož jsem s paní 22 let, tak už zas můžu kam chci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile  ...samozřejmě za předpokladu, že mám peníze surprised

Banditatom (Člen)
06.09.2013 09:54:36
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:

...hele, tak v kolik? kde? ...kdybych tu trávu pokosil dnes idontknow

....a jelikož jsem s paní 22 let, tak už zas můžu kam chci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile  ...samozřejmě za předpokladu, že mám peníze surprised

za předpokladu že ti paní peníze půjčíbigsmilebigsmilebigsmile já nic smile2 zkus ondru ten se chtěl jet projetsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Daniel (Člen)
06.09.2013 12:30:36
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:

...hele, tak v kolik? kde? ...kdybych tu trávu pokosil dnes idontknow

....a jelikož jsem s paní 22 let, tak už zas můžu kam chci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile  ...samozřejmě za předpokladu, že mám peníze surprised

Nazdar, nechceš si zajet transpublik?? http://transpublik.cz/
Paní vem klidně sebou taky jedu s polovičkou.

andre.marek (Člen)
06.09.2013 14:29:32
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:

za předpokladu že ti paní peníze půjčíbigsmilebigsmilebigsmile já nic smile2 zkus ondru ten se chtěl jet projetsmile1

Jakože ty nejedeš? Jakto, co halušky???

Mour (Člen)
06.09.2013 14:55:35
Offline

Re: morafská sekce

Daniel psal:
Mour psal:

...hele, tak v kolik? kde? ...kdybych tu trávu pokosil dnes idontknow

....a jelikož jsem s paní 22 let, tak už zas můžu kam chci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile  ...samozřejmě za předpokladu, že mám peníze surprised

Nazdar, nechceš si zajet transpublik?? http://transpublik.cz/
Paní vem klidně sebou taky jedu s polovičkou.

Díky za info, já moc na takové akce nejsu smile1

Mour (Člen)
06.09.2013 15:00:51
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:
Mour psal:

...hele, tak v kolik? kde? ...kdybych tu trávu pokosil dnes idontknow

....a jelikož jsem s paní 22 let, tak už zas můžu kam chci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile  ...samozřejmě za předpokladu, že mám peníze surprised

za předpokladu že ti paní peníze půjčíbigsmilebigsmilebigsmile já nic smile2 zkus ondru ten se chtěl jet projetsmile1

jak nic? to už Ti všechno sebrala? bigsmilebigsmilebigsmile 

....to musíš tak : Jednou mi Ivča řekla, "že by jí jako zajímalo, jak je to možné, že utratím víc než vydělám?" surprised   bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Hanz (Člen)
06.09.2013 20:28:36
Offline

Re: morafská sekce

já bych taky zajel aj někde na slovač, tak pište, kdy, kde, co a jak, možu (narozdíl od někoho smajlíkstrouhajícímrkvičku bigsmile ) so i ne evil


WD club member...
andre.marek (Člen)
06.09.2013 23:06:18
Offline

Re: morafská sekce

Tak co zítra? Jede někdo někam? Takovou vyhlídkovou jízdu... bigsmile

andre.marek (Člen)
07.09.2013 09:21:03
Offline

Re: morafská sekce

Tak já vyrážím asi směr skřítek. Tentokrát bez vyčuhujícího plátna smile1

Hanz (Člen)
07.09.2013 09:33:16
Offline

Re: morafská sekce

..já vyjedu nějak před polednem na ty Slováky, kdyby se chtěl někdo přidat, tak sem ještě do té 11té písněte, kde dáme scuka


WD club member...
Mour (Člen)
07.09.2013 10:31:57
Offline

Re: morafská sekce

Já dnes ne e,přiveze mi chlapík dřevogood ...tak asi zítra s Pšánem dáme asi scuka až mu zavolám až se vzbudí .... winewinewine  bigsmilebigsmilebigsmile

Pšán (Člen)
07.09.2013 10:45:47
Offline

Re: morafská sekce

..vzhůru jsem i vypráno již mám a telefón žádnýidontknowsmile1
..hele,Moure,vypadá to zítra na kukačku do Branné..
..ještě musím zjistit,jestli ta domluva ze včerejška platí atd.


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Hanz (Člen)
07.09.2013 11:08:08
Offline

Re: morafská sekce

ok, dám si dneska sólíčko a jestli někam pojedete zítra, tak se nejspíš přidám, napište večer kdy, kde a atd. smile1


WD club member...
Banditatom (Člen)
08.09.2013 16:10:07
Offline

Re: morafská sekce

hoja ogaři tož jakapak jste pojezdili?smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
08.09.2013 18:18:23
Offline

Re: morafská sekce

Skvěle, těm kdo nemohli když je tak pěkne to muselo být hodně líto cool
Já jsem byl pouze s Katkou a dali jsme si pěkných 420km. Slezská Harta - Skřítek - Jablonné nad Orlicí - Lanškroun - Červenohorské sedlo - Bruntál - Opava a přes Hradec nad Moravicí domů.
good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2759_mapa.jpg
Banditatom (Člen)
08.09.2013 19:55:25
Offline

Re: morafská sekce

pěknýgood příště zkus směr hanušovice králíky krom pěkný ČS tvrze je tam vcelku pěkná krajina(silnice sice nic moc ale je tam pěkně)good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
08.09.2013 19:58:15
Offline

Re: morafská sekce

andre.marek psal:

Slezská Harta - Skřítek - Jablonné nad Orlicí - Lanškroun - Červenohorské sedlo - Bruntál - Opava a přes Hradec nad Moravicí domů.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 9_mapa.jpg

....jsme Tě možná někde potkali....jeli jsme po desáté z Opavy - Bruntál - Šumperk - Králíky a dál přes hřeben Orlických hor ... v Neratově jsme stihli koncert brněnského kontrabasového orchestru a potom ... až dom...cool

Mour (Člen)
08.09.2013 20:04:09
Offline

Re: morafská sekce

Já dnes tak nějak: Ostravice,Bílá, Makov 2x, Soláň, Rožnov,Příbor - pouť, Bílovec (u Hanky plno smile2 ) tak teda u ségry kafe a do dom .... pěkných 193 km goodbigsmile

andre.marek (Člen)
08.09.2013 20:26:06
Offline

Re: morafská sekce

V Příboře na pouti jsem byl dnes taky, ale autem. Potřeboval jsem odvézt králíky z výstavy. Byl to krásný víkend...
A v tu sobotu jsem potkal neskutečné množství motorek.

Banditatom (Člen)
08.09.2013 20:27:08
Offline

Re: morafská sekce

mi měli taky fajn víkendbigsmile jsem zvědavej kolik takových pěkných víkendu ještě budě bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
08.09.2013 20:33:16
Offline

Re: morafská sekce

...krásnej víkend...f páteg sem se u Huskyho strašně, ale fakt strašně vožralgoodbigsmile, celou sobotu sem se klepalsmile2headshake, večír sme vodjeli autej na chajdalupu a dneska byli na houbách, kerý tady teť smrděj po bytěsick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
08.09.2013 20:39:05
Offline

Re: morafská sekce

Filous psal:

...krásnej víkend...f páteg sem se u Huskyho strašně, ale fakt strašně vožralgoodbigsmile, celou sobotu sem se klepalsmile2headshake, večír sme vodjeli autej na chajdalupu a dneska byli na houbách, kerý tady teť smrděj po bytěsick

jak smrdějfuckbigsmile co mi paneláčníci by jsme za to dalibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
08.09.2013 21:01:00
Offline

Re: morafská sekce

Filous psal:

...krásnej víkend...

...koukám, že jak je sluníčko, na motorku Tě nic nedostane...tak holt až zase začne pršet bigsmile

...my si dali v pátek Praha-Rokytnice-Náchod-Suchý vrch-Skřítek-Opava ... takže v pátek okolo 440km a dnes 375km = za dva dny ježdění hezkých 815 km cool a včera jsem to po delším čase trošku přeleštil redface

VikecB12 (Člen)
08.09.2013 21:10:27
Offline

Re: morafská sekce

Já měl víkend taky plodnej,v sobotu sme stihli udělat fasádu na baráku a ještě sem měl večer energii na to,abych sedl na mašinu a jel si nachalupu vožrat držku a dneska po vystřízlivění vejlet na mašině do Ostrožské nové vsi vobhlídnout jejich krásný štěřkáče nebo pískovny nebo co to jegood Takže nebejt toho kreše,byl by to hezkej víkendgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2013 06:33:44
Offline

Re: morafská sekce

ja mel vikend taky peknej..na baraku pribylo 6 rad zdiva a ted me boli celej clovek smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
10.09.2013 20:05:51
Offline

Re: morafská sekce

Tak dneska pěkných sotopade goodbigsmile ...a navečír už trochu kosa smile2

Petr J. (Člen)
10.09.2013 21:28:21
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:

...a navečír už trochu kosa

...v pátek navečír bylo na Skřítku +7,5....a to bylo přes den +25... help

Mour (Člen)
10.09.2013 21:34:52
Offline

Re: morafská sekce

Petr J. psal:
Mour psal:

...a navečír už trochu kosa

...v pátek navečír bylo na Skřítku +7,5....a to bylo přes den +25... help

No tak to dnes bylo určitě víc, měl jsem ale pod bundou jenom staré Bandit triko, krátký rukáv surprised

Banditatom (Člen)
15.09.2013 10:19:24
Offline

Re: morafská sekce

o půl druhé tzn. 13:30 v lubině na jehlanu? někde někam kousek?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
15.09.2013 10:58:24
Offline

Re: morafská sekce

Byl jsem nyní good ....odpoledne mám hokej bigsmile

andre.marek (Člen)
15.09.2013 11:27:59
Offline

Re: morafská sekce

Já dnes asi nee, jsem po službě a musím něco udělat i doma...
Užijte si to.

Banditatom (Člen)
15.09.2013 12:45:15
Offline

Re: morafská sekce

předběžně příští nedělej? konečně by jsme dali haluškygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
26.09.2013 08:00:01
Offline

Re: morafská sekce

...já můžu někam jenom v sobotu surprisedidontknow  bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
26.09.2013 08:40:41
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:

...já můžu někam jenom v sobotu surprisedidontknow  bigsmilebigsmilebigsmile

F sobotu mam prej grilovacku tzn veprik na rozni pivik do pupikubigsmile vyser se v nedeli na sport a pojed udelat neco lro rodinu bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
26.09.2013 09:04:53
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:
Mour psal:

...já můžu někam jenom v sobotu surprisedidontknow  bigsmilebigsmilebigsmile

F sobotu mam prej grilovacku tzn veprik na rozni pivik do pupikubigsmile vyser se v nedeli na sport a pojed udelat neco lro rodinu bigsmile

...Ali má v neděli v Ostravě závody....nebudu chybět a pak mám hokej goodbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
26.09.2013 13:25:15
Offline

Re: morafská sekce

Tak co vopicaci v tu nedeli? Teda krom hokejistybigsmile zajel bych nekde na kofi und milksmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
26.09.2013 16:16:58
Offline

Re: morafská sekce

A já to stihl dneskagood V devět sem vypadl z domu,nakroužil pěknejch 320km,jednou zmokl a teď sem dofrčel pěkně vyvětranej dom. U Trampa sem byl sám,nikde ani nohagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
26.09.2013 16:22:33
Offline

Re: morafská sekce

VikecB12 psal:

A já to stihl dneskagood V devět sem vypadl z domu,nakroužil pěknejch 320km,jednou zmokl a teď sem dofrčel pěkně vyvětranej dom. U Trampa sem byl sám,nikde ani nohagood

tebe se nikdo neptal cos dělal dneskabigsmile surprised tady sedm celsíku hnus tyfusovitejsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
26.09.2013 16:39:09
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

A já to stihl dneskagood V devět sem vypadl z domu,nakroužil pěknejch 320km,jednou zmokl a teď sem dofrčel pěkně vyvětranej dom. U Trampa sem byl sám,nikde ani nohagood

tebe se nikdo neptal cos dělal dneskabigsmile surprised tady sedm celsíku hnus tyfusovitejsick

Já vím,chtěl sem si dat červenohorský sedlo a pojezdit v jeseníkách,ale za olomócem začlo chcat a libava byla v mlze a hnus už na dálku,tak sem to stočil na Tovačov,Kojetín,Zdounky,Buchláky,pak kafíčko na chalupě u Vyškova a šoustkama dom.good Nikde žádný pumpičky ani jiná chátra turistická,takže parádagood Mám rád podzimgood
A cestou sem už potkal jenom nějaký mašiny BMW,nic jinýho asi už nejezdí ci fixidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
26.09.2013 18:02:20
Offline

Re: morafská sekce

tady u nás je šit celý týden...
celý týden taky jezdím makat do kostelce na hané a tam celý týden svítí slunko...

kurva... bych se tak svez a piču..smile2


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
26.09.2013 18:04:46
Offline

Re: morafská sekce

U nás na jihu dneska aji semtam slunko pralobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
26.09.2013 18:10:01
Offline

Re: morafská sekce

VikecB12 psal:

U nás na jihu dneska aji semtam slunko pralobigsmile

neser fuckbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honza (Člen)
26.09.2013 21:03:13
Offline

Re: morafská sekce

VikecB12 psal:

U Trampa sem byl sám,nikde ani nohagood

Kua škoda, taky mě to tam dneska táhlo, nakonec jsem se coural jinde...smile2


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2013 21:17:28
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

U nás na jihu dneska aji semtam slunko pralobigsmile

neser fuckbigsmile

tady dneska bylo taky fajně  good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1231331_676779092332582_692385473_n.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1237923_676777978999360_706177334_n.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1378744_676778328999325_550644094_n.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
26.09.2013 21:34:14
Offline

Re: morafská sekce

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:
VikecB12 psal:

U nás na jihu dneska aji semtam slunko pralobigsmile

neser fuckbigsmile

tady dneska bylo taky fajně  good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5473_n.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 7334_n.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 4094_n.jpg

už ti někdo šlápnul na ulitu?bigsmile co má paňmáma s haxnou?help


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2013 22:31:39
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:

už ti někdo šlápnul na ulitu?bigsmile co má paňmáma s haxnou?help

ále nic ...vo ten fofrklacek se vopírá ,  jen když nemůže chodit po vášnivej noci bigsmile ...sem holt samec , no bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
28.09.2013 13:27:26
Offline

Re: morafská sekce

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

už ti někdo šlápnul na ulitu?bigsmile co má paňmáma s haxnou?help

ále nic ...vo ten fofrklacek se vopírá ,  jen když nemůže chodit po vášnivej noci bigsmile ...sem holt samec , no bigsmile

Tak zase ale jednou v roce se to dá přetrpět s tou berloubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
28.09.2013 13:31:16
Offline

Re: morafská sekce

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

už ti někdo šlápnul na ulitu?bigsmile co má paňmáma s haxnou?help

ále nic ...vo ten fofrklacek se vopírá ,  jen když nemůže chodit po vášnivej noci bigsmile ...sem holt samec , no bigsmile

prej samecbigsmilebigsmilebigsmile

tak co chachaři co zítra? nikdo se nechce povozit?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
28.09.2013 16:20:04
Offline

Re: morafská sekce

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

už ti někdo šlápnul na ulitu?bigsmile co má paňmáma s haxnou?help

ále nic ...vo ten fofrklacek se vopírá ,  jen když nemůže chodit po vášnivej noci bigsmile ...sem holt samec , no bigsmile

Tak zase ale jednou v roce se to dá přetrpět s tou berloubigsmile

bigsmilegood ...vidis, to je zajimací ...ale co ty ostatní dny ? ... ze by nejakej zastup ? bigsmile
chudinka ...si toho bere nejak moc bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
andre.marek (Člen)
29.09.2013 17:29:21
Offline

Re: morafská sekce

Bohužel jsem byl na víkend pryč, tak jsem se nemohl ozvat a přitom bylo tak krásně...
Ale zase jsem si užil krásné přírody na Oravě, lesů a hřibů. good

mamutek (Člen)
29.09.2013 21:31:12
Offline

Re: morafská sekce

blbý to bylosmile2

ondro: hadebigsmile


Mamuti ještě nevymřeli, tak bacha na ně!!!
Banditatom (Člen)
13.10.2013 10:59:22
Offline

Re: morafská sekce

dnes 12h lubina papoil... kdyby někdo někamsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
13.10.2013 15:06:59
Offline

Re: morafská sekce

Banditatom psal:

dnes 12h lubina papoil... kdyby někdo někamsmile1

co prudíš, když maj všicí ještě pod kůží bigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
13.10.2013 18:57:57
Offline

Re: morafská sekce

Kukii psal:
Banditatom psal:

dnes 12h lubina papoil... kdyby někdo někamsmile1

co prudíš, když maj všicí ještě pod kůží bigsmilebigsmile

já na to střízlivej nevlezubigsmile děsně se bojím :-d


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
20.10.2013 16:04:21
Offline

Re: morafská sekce

No myslím,že kocovináři udělali chybu bigsmilebigsmile ....krásných slunečných 15O km ...vyjeto v 11:38, u Hanky 13:42 a 15:17 doma a 15:23 pivko na zápraží bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_motka_vylet_1_201013.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_motka_vylet_2_201013.jpg
VikecB12 (Člen)
20.10.2013 17:12:44
Offline

Re: morafská sekce

Jojo,bylo nádherně,stihl sem dat 160fčera sám a dneska po dlouhé době se Šárkou celkem pěknejch 140km po jihugood fšechno na starcovi,adventura je umytá a už se mě nechce ju zasíratsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
andre.marek (Člen)
20.10.2013 17:21:15
Offline

Re: morafská sekce

Taky jsem se provětral. Vyrazil jsem později - až kolem třetí, to už u nás taky svítilo a bylo celkem dobře. good

Banditatom (Člen)
20.10.2013 18:24:49
Offline

Re: morafská sekce

kocovinka...vystřízlivění (částečné) gril špízy, klobásky slivovička a jsem na tom stejně jak včerabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
20.10.2013 18:31:13
Offline

Re: morafská sekce

taky sem vyjel a paráda:)

na chlastání sem se včera vysral, bo náladu neměl,a v 7 ráno sledovat motoGP chtěl sem, tak v jednu vyrazivší na skuteru, zjistil, že to počasí je dobré dosti i na motorkej, no tak jel semcool bigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
20.10.2013 20:04:33
Offline

Re: morafská sekce

tomasNJ psal:

taky sem vyjel a paráda:)

na chlastání sem se včera vysral, bo náladu neměl,a v 7 ráno sledovat motoGP chtěl sem, tak v jednu vyrazivší na skuteru, zjistil, že to počasí je dobré dosti i na motorkej, no tak jel semcool bigsmilegood

...a nepotkali jsme se tak 13:37 před Bílovcem, bo jsem tam předjel pilota Triumfu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
20.10.2013 20:07:34
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:
tomasNJ psal:

taky sem vyjel a paráda:)

na chlastání sem se včera vysral, bo náladu neměl,a v 7 ráno sledovat motoGP chtěl sem, tak v jednu vyrazivší na skuteru, zjistil, že to počasí je dobré dosti i na motorkej, no tak jel semcool bigsmilegood

...a nepotkali jsme se tak 13:37 před Bílovcem, bo jsem tam předjel pilota Triumfu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tysurprised...bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
20.10.2013 20:38:12
Offline

Re: morafská sekce

tak gpčka sem prosral ale taky sem to protáh...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_1910201329.jpg


no nejni to pěhný ? :)


MRDAT!!!
huskyb12 (Administrator)
20.10.2013 20:59:19
Offline

Re: morafská sekce

Kožak psal:

no nejni to pěhný ? :)

když vidim ten poser proužek, tak motýl může bejt naprosto v klídečku :)


ale di, Ty brepto ...
Kožak (Člen)
20.10.2013 21:14:15
Offline

Re: morafská sekce

huskyb12 psal:
Kožak psal:

no nejni to pěhný ? :)

když vidim ten poser proužek, tak motýl může bejt naprosto v klídečku :)

phe...za chvilku byl tuhejbigsmile


MRDAT!!!
huskyb12 (Administrator)
20.10.2013 22:56:09
Offline

Re: morafská sekce

Kožak psal:
huskyb12 psal:
Kožak psal:

no nejni to pěhný ? :)

když vidim ten poser proužek, tak motýl může bejt naprosto v klídečku :)

phe...za chvilku byl tuhejbigsmile

spálils ho retkem ? :)))


ale di, Ty brepto ...
tomasNJ (Člen)
21.10.2013 01:13:45
Offline

Re: morafská sekce

Mour psal:
tomasNJ psal:

taky sem vyjel a paráda:)

na chlastání sem se včera vysral, bo náladu neměl,a v 7 ráno sledovat motoGP chtěl sem, tak v jednu vyrazivší na skuteru, zjistil, že to počasí je dobré dosti i na motorkej, no tak jel semcool bigsmilegood

...a nepotkali jsme se tak 13:37 před Bílovcem, bo jsem tam předjel pilota Triumfu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

v tu dobu sem drandil skutra...evilbigsmile
a nestává se, že by mě něgdo předjelbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kožak (Člen)
21.10.2013 05:45:44
Offline

Re: morafská sekce

huskyb12 psal:
Kožak psal:
huskyb12 psal:


když vidim ten poser proužek, tak motýl může bejt naprosto v klídečku :)

phe...za chvilku byl tuhejbigsmile

spálils ho retkem ? :)))

to ne ....no asi umřel stářim...bigsmile


MRDAT!!!
Mour (Člen)
21.10.2013 07:53:56
Offline

Re: morafská sekce

tomasNJ psal:
Mour psal:
tomasNJ psal:

taky sem vyjel a paráda:)

na chlastání sem se včera vysral, bo náladu neměl,a v 7 ráno sledovat motoGP chtěl sem, tak v jednu vyrazivší na skuteru, zjistil, že to počasí je dobré dosti i na motorkej, no tak jel semcool bigsmilegood

...a nepotkali jsme se tak 13:37 před Bílovcem, bo jsem tam předjel pilota Triumfu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

v tu dobu sem drandil skutra...evilbigsmile
a nestává se, že by mě něgdo předjelbigsmile

..néé? idontknow ....tak teda mě se to stává někdy surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
27.10.2013 17:53:12
Offline

Re: morafská sekce

....tak dnes super good ....27.10 a my na motkách na Červenohorském sedlo, Ramzovské sedlo, Rejvíz a do dom cca 287,45 km surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

....a co Vy Ondro ...kolem komína nebo víc?
....taky zdravím Fijata goodbigsmilebigsmilebigsmile

andre.marek (Člen)
27.10.2013 17:55:16
Offline

Re: morafská sekce

To jste stihli tolik???
My jenom kolem komína - ten Hradec nad Moravicí, Opava a přes Kružberk a Vítkov domů - dnes docela dost foukalo a nějak jsem z toho neměl ten požitek...
Ale jinak bylo krásně.

Mour (Člen)
27.10.2013 18:39:38
Offline

Re: morafská sekce

....nó, vlastně jme stáli jenom 3x, od Hanky poprvé na Červenohorském sedle, pak v Jeseníku na benzín a následně v Rejvízu na oběd good  ....jelení žebírka byly výborné goodbigsmile

andre.marek (Člen)
27.10.2013 19:10:53
Offline

Re: morafská sekce

Zdálo se mi to docela dost, ale ta na 3 zastávky asi dobré. good
A foukalo tam?
Na ten Hradec a kolem Opavy to byla docela síla.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr