Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

deny1234 (Člen)
03.08.2010 22:58:17
Offline

Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Zdravim panove , jelikoz mam voskakanou predni gumu , tak musim davat novou , pro jistotu jsem u Kozaksro vobjednal rovnou i hustejsi volej 15 w , gufera a prachovky , ted k veci ,volej jak mam vymenit celkem chapu ,ale podle tohohle clanku http://www.bikers-world.cz/cz/clanek/ja … vidlicich/  Potrebuju na tu vymeny gufer este nejakej pripravek abych to neposkodil idontknow Nevi nekdo prumer ty trupky , vnejsi vnitrni , kerou se to tam ma narazet ? Abych to jako mel pripraveny , budu to delat v pracovni dobe , a mam na to tak 2 -3 hodky , tak abych se na necem nezasek. surprised Jo jeste na SV foru pisou , neco vo kosteti , co se ma vrazit do vidlic , kvuliva povoleni toho spodniho imbusu sick Jinak rady typu hledej nehledam , uz to ctu na ruznejch forech asi 5 h . Diky za OBJEKTIVNI A PRINOSNE rady. Deny.

K.a.s.y.m. (Člen)
04.08.2010 07:09:50
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

když budeš chvíli hledat je tu postup na rozebrání i s obrázkama.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gerrik (Člen)
04.08.2010 16:22:58
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Myslíš tohle? http://www.suzukisv.cz/gallery/main.php … emId=11591 Není tam teda průměr ty truPky bigsmile

deny1234 (Člen)
04.08.2010 21:44:26
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Tag , jsem to snad uspesne zvladnul , i bez tech rad , ale cca 5 h prace , takze pokud to nekdo delat , tak ani nema cenu zacinat , bez toho pripravku , co tam narazi novy gufera , ten spodni imbus jde povolit upnlne v pohode pneumatickym razovym utahovakem , bez nejakyho pripravku , pokud to nekoho zajima , tak zitra zmerim presny rozmery ty novodurovy trubky , co je potrebha na narazeni noveho gufera na misto. Jo jinak volej 15 w je asi super na okruh , ale serii der v okresce za sebou fakt nezvlada .bad [Tlumic se vraci pomaleji , takze nezvlada dalsi  diru desetinu za tou prvni ] sick

hlemejzd999 (Člen)
04.08.2010 21:52:47
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

taky jsem to dělal podle toho vobrázkovýho SV návodu bigsmile, ...jen místo koštěte jsem použil hrábě,neboť koště mělo malej průmer násady a prokluzovalo mi to bigsmile...a místo přípravku jsem to tam naklepával imbusembigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
deny1234 (Člen)
04.08.2010 22:05:35
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Hmm , to je zajimavy , podle tohohle navodu , maj bejt pruziny tou casti co ma zavity blize u sebe dolu , ja to v tech vidlich mel opacne , tjt. pruziny mene napruzenou casti dolu , tak sem to tak nechal , takze doufam , ze to zitra nebudu muset predelavat  badidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
04.08.2010 22:12:06
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

deny1234 psal:

Tag , jsem to snad uspesne zvladnul , i bez tech rad , ale cca 5 h prace , takze pokud to nekdo delat , tak ani nema cenu zacinat , bez toho pripravku , co tam narazi novy gufera , ten spodni imbus jde povolit upnlne v pohode pneumatickym razovym utahovakem , bez nejakyho pripravku , pokud to nekoho zajima , tak zitra zmerim presny rozmery ty novodurovy trubky , co je potrebha na narazeni noveho gufera na misto. Jo jinak volej 15 w je asi super na okruh , ale serii der v okresce za sebou fakt nezvlada .bad [Tlumic se vraci pomaleji , takze nezvlada dalsi  diru desetinu za tou prvni ] sick

tu trubku nepotřebuješ..stači opatrně potukávat kolem dokola čimkoliv co nepoškodí gufero.A ten smeták se používá z důvodu,že někdy se ten vnitřek začne protáčet a pak je ti i pneumatickej povolovák k prdu...zkus podložit trochu pružiny..stačí tak centák až dva a bude ti olej vyhovovat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
04.08.2010 22:14:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

deny1234 psal:

Hmm , to je zajimavy , podle tohohle navodu , maj bejt pruziny tou casti co ma zavity blize u sebe dolu , ja to v tech vidlich mel opacne , tjt. pruziny mene napruzenou casti dolu , tak sem to tak nechal , takze doufam , ze to zitra nebudu muset predelavat  badidontknow

já je měl tim hustym vinutím  dolu ...myslimbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
04.08.2010 22:33:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

deny1234 psal:

Hmm , to je zajimavy , podle tohohle navodu , maj bejt pruziny tou casti co ma zavity blize u sebe dolu , ja to v tech vidlich mel opacne , tjt. pruziny mene napruzenou casti dolu , tak sem to tak nechal , takze doufam , ze to zitra nebudu muset predelavat  badidontknow

to by nemělo mít vliv na funkci..a funkci rostlináře nemyslim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
deny1234 (Člen)
04.08.2010 22:52:40
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

To K.a.s.y.m , to asi nejakej vliv mit bude, pac tam byl se mnou synovec , co pred tejden menil na Hornetu pruziny za pregresivni Wilbersy , a tvrdil mi ze urcite maj bejt tim huscim zavitem dolu , ze to bylo v navodu , no ja mu to neveril , rikam mu Hujda to bude mit jinak nez Suza , ale mozna mel pravdu , treba to nejakej kokot co to delal prede mnou dal fakt vobracene , a ted babo rad idontknow

Pajk (Člen)
04.08.2010 22:54:04
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

deny1234 psal:

Hmm , to je zajimavy , podle tohohle navodu , maj bejt pruziny tou casti co ma zavity blize u sebe dolu , ja to v tech vidlich mel opacne , tjt. pruziny mene napruzenou casti dolu

to máš správněgood

XJelen (Člen)
05.08.2010 09:01:21
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Wirth píše hustym nahoru, ale na funkci jag psal rostlinář to vliv nemá (respektive to nepoznáš ani pussy) dokonce myslim šmoula, nebo někdo to měl od předchozího majitele každou vidli jinak smile1 pro sichr bigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
05.08.2010 09:37:43
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

XJelen psal:

Wirth píše hustym nahoru, ale na funkci jag psal rostlinář to vliv nemá (respektive to nepoznáš ani pussy) dokonce myslim šmoula, nebo někdo to měl od předchozího majitele každou vidli jinak smile1 pro sichr bigsmile

...a origo je hustym dolu...ale jag píšeš, nigdo z nás při jízdě nepozná jag sou směrovaný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
faitík (Člen)
05.08.2010 09:44:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

XJelen psal:

Wirth píše hustym nahoru, ale na funkci jag psal rostlinář to vliv nemá (respektive to nepoznáš ani pussy) dokonce myslim šmoula, nebo někdo to měl od předchozího majitele každou vidli jinak smile1 pro sichr bigsmile

bigsmile no ty vole včera sem to dělal a laboroval a tůto mě nenapadlobigsmile
ale návod vod pana Suzukiho zněl jasně - hustým dolů


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Smoula.koumak (Člen)
05.08.2010 13:41:01
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

XJelen psal:

Wirth píše hustym nahoru, ale na funkci jag psal rostlinář to vliv nemá (respektive to nepoznáš ani pussy) dokonce myslim šmoula, nebo někdo to měl od předchozího majitele každou vidli jinak smile1 pro sichr bigsmile

já je měl obě stejně, ale obráceně než psali u těch novejch

...řekl bych, že na pružení to ale nemůže mít vliv vůbec, maximálně na hladinu oleje


Bandit v lese :-))
Inženýrek (Člen)
05.08.2010 16:53:55
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Smoula.koumak psal:
XJelen psal:

Wirth píše hustym nahoru, ale na funkci jag psal rostlinář to vliv nemá (respektive to nepoznáš ani pussy) dokonce myslim šmoula, nebo někdo to měl od předchozího majitele každou vidli jinak smile1 pro sichr bigsmile

já je měl obě stejně, ale obráceně než psali u těch novejch

...řekl bych, že na pružení to ale nemůže mít vliv vůbec, maximálně na hladinu oleje

No tak na hladinu voleje snad už vůbec


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
05.08.2010 20:18:42
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Inženýrek psal:
Smoula.koumak psal:
XJelen psal:

Wirth píše hustym nahoru, ale na funkci jag psal rostlinář to vliv nemá (respektive to nepoznáš ani pussy) dokonce myslim šmoula, nebo někdo to měl od předchozího majitele každou vidli jinak smile1 pro sichr bigsmile

já je měl obě stejně, ale obráceně než psali u těch novejch

...řekl bych, že na pružení to ale nemůže mít vliv vůbec, maximálně na hladinu oleje

No tak na hladinu voleje snad už vůbec

no právě to je to jediný, na co to může mít vliv ne? bigsmile inžo kurva těleso ponořené do kapaliny... ten hustší závit vytlačí víc ne?... cifix měli jsme to v té brožuře bigsmile


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
06.08.2010 16:24:18
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

XJelen psal:
Inženýrek psal:
Smoula.koumak psal:


já je měl obě stejně, ale obráceně než psali u těch novejch

...řekl bych, že na pružení to ale nemůže mít vliv vůbec, maximálně na hladinu oleje

No tak na hladinu voleje snad už vůbec

no právě to je to jediný, na co to může mít vliv ne? bigsmile inžo kurva těleso ponořené do kapaliny... ten hustší závit vytlačí víc ne?... cifix měli jsme to v té brožuře bigsmile

Ale jooo, to je jasný, ale není celý péro vždy ponořený?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
06.08.2010 16:35:40
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Inženýrek psal:
XJelen psal:
Inženýrek psal:

No tak na hladinu voleje snad už vůbec

no právě to je to jediný, na co to může mít vliv ne? bigsmile inžo kurva těleso ponořené do kapaliny... ten hustší závit vytlačí víc ne?... cifix měli jsme to v té brožuře bigsmile

Ale jooo, to je jasný, ale není celý péro vždy ponořený?

jako celý péro vždy ponořený je základ úspěchu, ne však ve vidlích, leda bys je naplnil volejem po okraj bigsmile


Strýcfajtr !!!
maňas (Člen)
06.08.2010 16:38:19
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

no právě proto,že není celý ponořený,tak čím hustější je ponořená část,tím víc oleje logicky vytlačí.smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Inženýrek (Člen)
06.08.2010 17:02:32
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

XJelen psal:
Inženýrek psal:
XJelen psal:


no právě to je to jediný, na co to může mít vliv ne? bigsmile inžo kurva těleso ponořené do kapaliny... ten hustší závit vytlačí víc ne?... cifix měli jsme to v té brožuře bigsmile

Ale jooo, to je jasný, ale není celý péro vždy ponořený?

jako celý péro vždy ponořený je základ úspěchu, ne však ve vidlích, leda bys je naplnil volejem po okraj bigsmile

No vidíš, a já si právě řikal, že skrz tu dlouhou vymezovací trubičku nahoře je. Po vokraj bys ji kvůli tomu právě plnit nemusel.
Rozdělaný sem to měl jednou a nijak extra jsem to nezkoumal. Ale tak aspoň sem zas vo něco chytřejší.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
gerrik (Člen)
09.12.2010 21:37:17
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

zvláštní, já měl ty pera taky hustším nahoru. při montáži půjdou dolů good Ale s tím proplachováním ředidlem, to se myslelo vážně? já dyž sem to slíval tak byl krásně čirý olejiček, pak mín krásný až nakonec černý fuck tak to chci propláchnout, ale ředidlem nebo benzínem surprised podotýkám že je nechci komplet rozdělávat, jsem línej bigsmile

osiris (Člen)
09.12.2010 23:08:23
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...je to jedno, co máš po ruce


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
10.12.2010 07:21:06
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

samozřejmně se počítá s tim ,že to rozpouštědlo necháš vyschnout než tam dáš olej smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
StanKr (Člen)
10.12.2010 09:27:19
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Na výměnu gufer mám skvělej recept:
1. Koupím olej
2. Koupím gufera
3. Rozeberu
4. Vyměním gufera
5. Smontuju
5. Dám novej olej
6. Projedu - teče
7 Opakuju bod 2.- 5
8. Projedu - teče
9. Odvezu Filousovi 
10. Jsem spokojenej parchant good

gerrik (Člen)
10.12.2010 09:50:29
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

a petrolej? vyprchá? idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
10.12.2010 10:02:35
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

a petrolej? vyprchá? idontknow

petrolej je mastnej.lepší je ředidlo nebo technickej benzin.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
10.12.2010 10:13:41
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

K.a.s.y.m. psal:
gerrik psal:

a petrolej? vyprchá? idontknow

petrolej je mastnej.lepší je ředidlo nebo technickej benzin.

...a to vadí, když tam zbyde mastnota po petroleji? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
10.12.2010 10:14:38
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

a petrolej? vyprchá? idontknow

...vyser se na petrák a ředidla, vypláchni to technickym a fertig...petrák je mastnej a nigdy nevyprchá do sucha a ředidlem si můžeš poškodit lakovaný spodky teleskopu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
10.12.2010 10:17:50
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
gerrik psal:

a petrolej? vyprchá? idontknow

petrolej je mastnej.lepší je ředidlo nebo technickej benzin.

...a to vadí, když tam zbyde mastnota po petroleji? bigsmile

chtělo by se mi říct ,že je to řízená provokace,ale jak tě  tak znám tak je to určitě blbost bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gerrik (Člen)
10.12.2010 10:39:26
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

ok, propláchnu to technickým benolem, pro jistotu vidle nechám ve vytaženým stavu, a jen to prokverdlám jako v šejkru good

hide (Člen)
10.12.2010 11:54:33
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Když mi gufera netečou, ale údajně se má olej pravidelně měnit a vnitřek vidlí vyčistit, mám se do toho pustit taky? Když to rozeberu poškodím tím původní gufera? Já jen že bych je tam nechal, když teda netečou a jsou dobrý.
Jo a ještě jakej volej do vidlí na B12N 03 ?? Díky za rady panovégood

faitík (Člen)
10.12.2010 13:03:26
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

vyměnit, dát nový...


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Filous (Člen)
10.12.2010 13:49:28
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

hide psal:

Když mi gufera netečou, ale údajně se má olej pravidelně měnit a vnitřek vidlí vyčistit, mám se do toho pustit taky? Když to rozeberu poškodím tím původní gufera? Já jen že bych je tam nechal, když teda netečou a jsou dobrý.
Jo a ještě jakej volej do vidlí na B12N 03 ?? Díky za rady panovégood

...vyměň ho...měl bys ho měnit po 2 letech...esi je nechceš trhat vod sebe, tag vyndej  aspoň péro...prosim tě, né tvý z kalhot, to co je f tom teleskopu, to bys byl jag ouchyl, dybys to ďál a z poklopce ti visel vocas...tlumič taky, to umej a do zbytku teleskopu nalej technickej benzín, prstem si ucpi díru po šroubu vespodu, pořádně to vypláchni, nech vykapat, votpařit a zas to sloš...a volej??? ...u tlumičáku moc značky neřešim, my používáme Motorex, origo hustota je 10W, ale s 15W nic neskazíš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hide (Člen)
11.12.2010 19:15:00
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous diky moc,  ono s tim perem to nebude tak horky, v garazi mam peknou kosu tak by toho asi moc z kalhot nevylezlo bigsmilebigsmile
Tak jsem je obe rozdal a vytah z brejli, zatim jsou kompletni i s perem uvnitr. Vsim jsem si ze jedna savle je lehce promackla od spodnich bryli a zda ze je i lehce ohlasmile2 Najel jsem s tim uz 10t km a niceho sem si nevsim ze by treba tahala k jedny strane, kdyz pustim riditka. Zadnej kres jsem s tim nemel, musel to udelat nekdo predemnou!sick
Co s tim? Nechat to bejt? Kdyz to zadelam tak ji mam natocit v brejlich jak byla nebo je to jedno?

osiris (Člen)
11.12.2010 20:19:53
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...natoč ji tím promáčklým ven ...a nebo nech srovnat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
11.12.2010 23:19:41
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Tak dobry, ohla neni, mel sem jen krivy pravitkosmile1 Meril jsem to znova a je jenom malinko vmackla od brejli..
Rozdelal sem to, ale tim stylem, ze sem vyndal to pero i s tou tyckou a na konci s tou trubici(tlumic?), proste komplet ven.
To vsechno mam vymejt benzinem a z te trubice vypumpovat olej a taky vymejt?
To pero budu muset vytahnout z te tycky ktera prochazi jim??
Ja vim ptam se jak blb, ale nechci neco zkurvit.surprised

hide (Člen)
12.12.2010 11:41:19
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Jak je ta prachovka nad guferem tak je na jejim vrchu po obvodu perko stejne jako to maj gufera. Je to normalni? Nebo co to zase je?idontknow

Filous (Člen)
12.12.2010 12:24:30
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

hide psal:

Tak dobry, ohla neni, mel sem jen krivy pravitkosmile1 Meril jsem to znova a je jenom malinko vmackla od brejli..
Rozdelal sem to, ale tim stylem, ze sem vyndal to pero i s tou tyckou a na konci s tou trubici(tlumic?), proste komplet ven.
To vsechno mam vymejt benzinem a z te trubice vypumpovat olej a taky vymejt?
To pero budu muset vytahnout z te tycky ktera prochazi jim??
Ja vim ptam se jak blb, ale nechci neco zkurvit.surprised

...blbej postup...nejdříf si měl povolit horní zátku, ta je našroubovaná na tlumiči a zajištěná kontramatkou, pod ní je vymezovací trupka a péro, vypumpovat volej a pag povolit tlumič a vypumpovat i ten...no a pag to fšechno umejt...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
12.12.2010 12:25:11
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

hide psal:

Jak je ta prachovka nad guferem tak je na jejim vrchu po obvodu perko stejne jako to maj gufera. Je to normalni? Nebo co to zase je?idontknow

...to je normální prachofka na starym modelu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hide (Člen)
12.12.2010 15:22:19
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous psal:
hide psal:

Jak je ta prachovka nad guferem tak je na jejim vrchu po obvodu perko stejne jako to maj gufera. Je to normalni? Nebo co to zase je?idontknow

...to je normální prachofka na starym modelu...

No ja mam model 03 takze je bud jen prachovka nebo cely vidle ze staryho modelu, ikdyz ty plastovy ochrany proti bordelu tam jsou ty velky z novejsiho modelu...

Snad se nic nestalo, ze sem zvolil jinej postupidontknow
A jeste bych se zeptal jak moc ma byt zasroubovana ta tycka v te zatce co je zajistena kontramatkou? Co sem to rozdelaval byla tycka zasroubovana do misky asi do pulky zavitu, dal by klidne sla. Tak nevim.

Filous (Člen)
12.12.2010 15:31:40
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

hide psal:
Filous psal:
hide psal:

Jak je ta prachovka nad guferem tak je na jejim vrchu po obvodu perko stejne jako to maj gufera. Je to normalni? Nebo co to zase je?idontknow

...to je normální prachofka na starym modelu...

No ja mam model 03 takze je bud jen prachovka nebo cely vidle ze staryho modelu, ikdyz ty plastovy ochrany proti bordelu tam jsou ty velky z novejsiho modelu...

Snad se nic nestalo, ze sem zvolil jinej postupidontknow
A jeste bych se zeptal jak moc ma byt zasroubovana ta tycka v te zatce co je zajistena kontramatkou? Co sem to rozdelaval byla tycka zasroubovana do misky asi do pulky zavitu, dal by klidne sla. Tak nevim.

...nešil, jen tam máš prostě jinou prachofku neš je origo, to vůbec ničemu nevadí, dybys měl vidle ze starýho modelu, musel bys mít i starej blatník a to nejspíš nemáš, ne???...zátku šroubuju na celou dýlku závitu...a jinym postupem si taky nic nepokazil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hide (Člen)
12.12.2010 15:39:35
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous: diky za cenny rady good Blatník je novsi model. Tolik otazek sem nemel ani kdyz sem delal ventilysmile1

Filous (Člen)
12.12.2010 15:54:09
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...nejni začsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hide (Člen)
12.12.2010 17:47:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

no a preci jeste jedna vec,ted sem prisel z garaze,zadelaval jsem zpatky ten tlumic do ty trubky a jak ho utahuju tak ani boha nejde vystredit, porad se vyklani na jednu stranu ikdyz ho otacim tak proste porad stejne na tu samou stranu, vsechno mam cisty takze bordel nikde dole neni. No jak je to mozny?surprised

Filous (Člen)
12.12.2010 20:02:49
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

hide psal:

no a preci jeste jedna vec,ted sem prisel z garaze,zadelaval jsem zpatky ten tlumic do ty trubky a jak ho utahuju tak ani boha nejde vystredit, porad se vyklani na jednu stranu ikdyz ho otacim tak proste porad stejne na tu samou stranu, vsechno mam cisty takze bordel nikde dole neni. No jak je to mozny?surprised

...možná ti to špatně sedí v tom hlinikovym hrnečku, co je na spotku tlumiče...a esi ne, tag to neřeš, našroubuj na něj zátku a ta to vystředí po zašroubování...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gerrik (Člen)
13.12.2010 09:57:08
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Hele, nevím jestli si rozumíme, nerad bych něco zkurvil, ale:
mám kompletní tlumič, kdy jsem jen vydal zátku a vytáhl péro (tlumiče). Olej jsem vylil. Mohu teď do tlumiče nalít ten tech. benzín a propláchnout?  help

Filous (Člen)
13.12.2010 10:50:43
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

Hele, nevím jestli si rozumíme, nerad bych něco zkurvil, ale:
mám kompletní tlumič, kdy jsem jen vydal zátku a vytáhl péro (tlumiče). Olej jsem vylil. Mohu teď do tlumiče nalít ten tech. benzín a propláchnout?  help

...ještě dole povol ten imbus a vyndej tlumič, ten je plnej oleje, takže ho vypumpuj, vymej, vymej vnitřek teleskopu a zas to slož...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gerrik (Člen)
13.12.2010 11:34:13
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Gufera tam ostanou? Nechci je totiž měnit, i když vím že je to lepší, ale mně to baví rozebírat  bigsmile

Michal Dk (Člen)
13.12.2010 11:51:54
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

Gufera tam ostanou? Nechci je totiž měnit, i když vím že je to lepší, ale mně to baví rozebírat  bigsmile

Zůstanou.

Filous (Člen)
13.12.2010 13:53:18
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

Gufera tam ostanou? Nechci je totiž měnit, i když vím že je to lepší, ale mně to baví rozebírat  bigsmile

...zvostane ti sesazenej celej teleskop, jen z něj vyrabuješ ten tlumič...no a tym pádem gufera zvostávaj na svym místě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.12.2010 13:59:45
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

Gufera tam ostanou? Nechci je totiž měnit, i když vím že je to lepší, ale mně to baví rozebírat  bigsmile

Má zkušenost, že když jednou vytáhneš trubku ze staršího gufera po zpětném nasazení pak prolíná olej.

Filous (Člen)
13.12.2010 14:11:33
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Mour psal:
gerrik psal:

Gufera tam ostanou? Nechci je totiž měnit, i když vím že je to lepší, ale mně to baví rozebírat  bigsmile

Má zkušenost, že když jednou vytáhneš trubku ze staršího gufera po zpětném nasazení pak prolíná olej.

...ale von je právje nebude trhat vod sebe...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.12.2010 15:23:15
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous psal:
Mour psal:
gerrik psal:

Gufera tam ostanou? Nechci je totiž měnit, i když vím že je to lepší, ale mně to baví rozebírat  bigsmile

Má zkušenost, že když jednou vytáhneš trubku ze staršího gufera po zpětném nasazení pak prolíná olej.

...ale von je právje nebude trhat vod sebe...

..píše že nechce měnit, ale baví ho rozebírat...surprisedbigsmile

Filous (Člen)
13.12.2010 15:25:15
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Mour psal:
Filous psal:
Mour psal:


Má zkušenost, že když jednou vytáhneš trubku ze staršího gufera po zpětném nasazení pak prolíná olej.

...ale von je právje nebude trhat vod sebe...

..píše že nechce měnit, ale baví ho rozebírat...surprisedbigsmile

...tag já nevimsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gerrik (Člen)
13.12.2010 18:31:39
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

jsem takovej tichej blázen, no bigsmile

nevo7 (Člen)
24.02.2011 14:37:11
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Prave to mam rozobrate, zatial len jednu vidlicu. Pekne vnutornosti.
Novy olej, gufera a po vikende to bude hotove.

A tak som sa toho bal minuly rok. Pomohol aj navod s foto SV, co tu niekde koluje link. good


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Lajoš (Člen)
27.02.2011 16:11:42
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

B12N r.v.96 kolik oleje od horní hrany při stlačených vidlíchsurprised ? Dávam Wirth.Je to 145 mm?


I pád na hubu je pohyb vpřed.
XJelen (Člen)
27.02.2011 18:32:31
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Lajoš psal:

B12N r.v.96 kolik oleje od horní hrany při stlačených vidlíchsurprised ? Dávam Wirth.Je to 145 mm?

jo


Strýcfajtr !!!
hide (Člen)
15.08.2011 18:27:29
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

No tak po pul roce sem si vsim, ze mi rosi teleskop dole tim "vypustakem" na imbus. castecne sem povolil sroub v kole abych se k nemu dostal imbusem, ale je utahlej fest a podlozka(medena?) na nem je taky, tak kde je chyba?idontknow

osiris (Člen)
15.08.2011 23:33:08
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...v těsnění, tj. tý podložce


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
16.08.2011 14:55:35
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

osiris psal:

...v těsnění, tj. tý podložce

a co s tim teda?
rozdelat a dat novou nebo tam dat naky jiny tesneni?
meni se pokazdy kdyz se to jen rozdelava?
to mi to zase vsechno vytece..

osiris (Člen)
16.08.2011 15:23:27
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...ano, vyměnit (nebo měděnou znovu vyžíhat a můžeš ji opět použít)
...jestli vyměnit pokaždý když se to rozdělává? měl bys, ale funguje to většinou i na starou, ovšem jdeš do rizika, že to poskládáš a budeš v situaci co seš teď, tzn. všechno ven


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
17.08.2011 08:03:43
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

hide psal:
osiris psal:

...v těsnění, tj. tý podložce

a co s tim teda?
rozdelat a dat novou nebo tam dat naky jiny tesneni?
meni se pokazdy kdyz se to jen rozdelava?
to mi to zase vsechno vytece..

...vyteče nevyteče, uš ti stejně vyteklo, tagže bys měl dolejt na správnou hladinu...prostě vyndej teleskop, votoč ho vzhůru nohama, vyměň podlošku nebo jí vyžíhej jag píše Osi, pag to vodšpuntuj nahoře a dolej volej na hladinu danou manuálem...pag to zas sloš a máš vyřešeno...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
17.08.2011 09:21:27
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Nechtělo by se tu nějakýmu mekanikovi sepsat kuchařku takřka step-baj-krok, v ideálním případě s fotkama, jak ty vidle udělat? + třeba tipy na úpravu (jaký jiný pružiny, příp. rozměry kroužků pro levnější variantu...). Žeby to jako bylo komplet na jednom místě v jednom článku, pro takový hňupy jak su já (možná su i sám, čort znájet).
Kdo ty vidle už někdy dělal si asi poklepe na palici co tady ta pussy na tom chce řešit... bigsmile


GSF 600 S '99
hlemejzd999 (Člen)
17.08.2011 09:35:33
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

Nechtělo by se tu nějakýmu mekanikovi sepsat kuchařku takřka step-baj-krok, v ideálním případě s fotkama, jak ty vidle udělat? + třeba tipy na úpravu (jaký jiný pružiny, příp. rozměry kroužků pro levnější variantu...). Žeby to jako bylo komplet na jednom místě v jednom článku, pro takový hňupy jak su já (možná su i sám, čort znájet).
Kdo ty vidle už někdy dělal si asi poklepe na palici co tady ta pussy na tom chce řešit... bigsmile

idontknowidontknowidontknow   
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
17.08.2011 11:35:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

Nechtělo by se tu nějakýmu mekanikovi sepsat kuchařku takřka step-baj-krok, v ideálním případě s fotkama, jak ty vidle udělat? + třeba tipy na úpravu (jaký jiný pružiny, příp. rozměry kroužků pro levnější variantu...). Žeby to jako bylo komplet na jednom místě v jednom článku, pro takový hňupy jak su já (možná su i sám, čort znájet).
Kdo ty vidle už někdy dělal si asi poklepe na palici co tady ta pussy na tom chce řešit... bigsmile

bolek009 to kdysi natočil na jůtůb ještě s iksjéčkem, jako návod by to mělo stačit, bo tam moc rozdíly nejsou. Akorát nevim jak to vylovit, ale snad ekspediční rajdr z Kadaně sám by mohl toto své dílo nějak nabídnout, když už se z tý albányje vrátil živej a s Banditem vcelku good


Strýcfajtr !!!
morganzd (Člen)
17.08.2011 11:43:09
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

letmo sem to projel a nenašel :(


GSF 600 S '99
K.a.s.y.m. (Člen)
17.08.2011 14:51:20
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

letmo sem to projel a nenašel :(

dávám to sem po několikátý ale budiž..je to ze stranek SV-čkařů,ale postup je v principu stejnej..když k tomu rozklad z mikrofiše třeba z partsdepot tak nemůžeš udělat chybu
http://www.suzukisv.cz/gallery/main.php … emId=11591


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
morganzd (Člen)
17.08.2011 14:58:00
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

ech, teď jak na to koukám, tak už sem to někdy někde viděl... dík moc! good


GSF 600 S '99
hlemejzd999 (Člen)
17.08.2011 17:05:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

K.a.s.y.m. psal:

dávám to sem po několikátý ale budiž..

no tak budeš takovej pravidelnej uploader ,no bigsmile...hezky si ten odkaz  schovej bigsmile
i já jsem ho od tebe potřeboval goodbigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hide (Člen)
17.08.2011 20:39:07
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous dikygood

Kakac (Člen)
17.08.2011 21:23:29
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Osi, bych byl pro abys to šoupnul ten odkaz do sekce technikagood
Myslím že by to nebyl špatnej nápad a doufám že kluci s SVčkama na to nemaj kopirajt tak snad nebudou nějak extrémě vyšilovat bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
morganzd (Člen)
22.08.2011 20:20:56
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Sem začal povolovat ty zátky nahoře na vidlích a ani jsem to celý nevyšrouboval a kolem závitu začal prskat volej. surprised Je todlecto normální?? Myslel jsem že když mi to už nějakej ten pátek kape tak tam bude málo a takhlec to vypadá jak kdyby tam toho bylo víc než se vleze...smile1
help


GSF 600 S '99
morganzd (Člen)
22.08.2011 23:33:17
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

No tak základem úspěchu je asi nemít to vopřený o přední kolo, že... headshake
Měl bych teď dotaz na úpravu vidlí pro socky... zakoupil jsem 15W olej a teď ta podložka. Vytřepal jsem z toho podložku tloušťky 1mm a trubku délky 250mm. Jak silnou tu podložku udělat?? Mám přes metrák... smile2


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
23.08.2011 08:03:46
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

No tak základem úspěchu je asi nemít to vopřený o přední kolo, že... headshake
Měl bych teď dotaz na úpravu vidlí pro socky... zakoupil jsem 15W olej a teď ta podložka. Vytřepal jsem z toho podložku tloušťky 1mm a trubku délky 250mm. Jak silnou tu podložku udělat?? Mám přes metrák... smile2

...ta podloška má 1,5 mm a já jich tam vonehdá přidával 6 navíc, tagže 9 mm...ale progresivy sou lepčí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gerrik (Člen)
23.08.2011 08:14:39
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

jj, 6x1,5mm a kupoval jsem podložky v železářství, na vnitřním průměru nezáleží, důležitý je vnější good

morganzd (Člen)
23.08.2011 09:17:57
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

No, na to moje mrdání... se mi fakt nevyplatí kupovat nový péra smile2
Btw. když jsem mrchu před dvouma járama kupoval, borec říkal že byl měněnej olej v tlumičích. Ale podle toho co jsem z toho včera v noci vylil, tak to asi dělal na jiný mašině nebo co :-/ Někdo tu psal že teče nejdřív docela čistej volej a na spodku je kal... no to co jsem z toho vylil bylo řidký jak polotučný mlíko, ale černý jak bota. A smrdělo to jak kočičí blití. Tahle to přece nemůže vypadat po dvou letech a najetejch cca 4000 :-/


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
23.08.2011 09:47:00
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

No, na to moje mrdání... se mi fakt nevyplatí kupovat nový péra smile2
Btw. když jsem mrchu před dvouma járama kupoval, borec říkal že byl měněnej olej v tlumičích. Ale podle toho co jsem z toho včera v noci vylil, tak to asi dělal na jiný mašině nebo co :-/ Někdo tu psal že teče nejdřív docela čistej volej a na spodku je kal... no to co jsem z toho vylil bylo řidký jak polotučný mlíko, ale černý jak bota. A smrdělo to jak kočičí blití. Tahle to přece nemůže vypadat po dvou letech a najetejch cca 4000 :-/

...to nemůže...já po dvou letech vylejvam relativně čistej volej, kerej je ještě barevnej, tagže žádnej smradlavej hnus...ale při každý výměně dělam kompletní rozborku a vyčištění...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
23.08.2011 12:18:08
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous psal:
morganzd psal:

No, na to moje mrdání... se mi fakt nevyplatí kupovat nový péra smile2
Btw. když jsem mrchu před dvouma járama kupoval, borec říkal že byl měněnej olej v tlumičích. Ale podle toho co jsem z toho včera v noci vylil, tak to asi dělal na jiný mašině nebo co :-/ Někdo tu psal že teče nejdřív docela čistej volej a na spodku je kal... no to co jsem z toho vylil bylo řidký jak polotučný mlíko, ale černý jak bota. A smrdělo to jak kočičí blití. Tahle to přece nemůže vypadat po dvou letech a najetejch cca 4000 :-/

...to nemůže...já po dvou letech vylejvam relativně čistej volej, kerej je ještě barevnej, tagže žádnej smradlavej hnus...ale při každý výměně dělam kompletní rozborku a vyčištění...

po dvouletech na rozdíl od filousa vylejvám sračku smradlavou, ale ještě teda není černej jag bota ale pořád tam je ten náznak rudýho motorexu. Ale co jsem je dělal poprvý po nákupu ojetiny to odpovídalo morgenovo popisu.
jo a v jebce po roce byla kaše nechutná, ale tam to dostává větší nářez.


Strýcfajtr !!!
morganzd (Člen)
23.08.2011 12:50:41
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...nj, ale vy najezdíte za měsíc to co já za sezónu smile2


GSF 600 S '99
morganzd (Člen)
23.08.2011 12:54:31
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

jj, 6x1,5mm a kupoval jsem podložky v železářství, na vnitřním průměru nezáleží, důležitý je vnější good

podložka má vnější průměr 36... byl jsem ve feroně a měli buď menší, nebo krapet větší :-/ eši nebude lepší si to někde nechat za pár piv vytočit na soudruhu v jednom kuse


GSF 600 S '99
osiris (Člen)
23.08.2011 13:30:36
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:
gerrik psal:

jj, 6x1,5mm a kupoval jsem podložky v železářství, na vnitřním průměru nezáleží, důležitý je vnější good

podložka má vnější průměr 36... byl jsem ve feroně a měli buď menší, nebo krapet větší :-/ eši nebude lepší si to někde nechat za pár piv vytočit na soudruhu v jednom kuse

...běž do běžnýho železářství
http://www.sroubky.cz/eshop/produkt-227 … zb-130x35/


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
23.08.2011 13:30:39
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:
gerrik psal:

jj, 6x1,5mm a kupoval jsem podložky v železářství, na vnitřním průměru nezáleží, důležitý je vnější good

podložka má vnější průměr 36... byl jsem ve feroně a měli buď menší, nebo krapet větší :-/ eši nebude lepší si to někde nechat za pár piv vytočit na soudruhu v jednom kuse

...já si je nechával točit po kusech a to s toho důvodu, že máš pag možnost "ladit", dyby ti to nevyhovovalo, prostě můžeš ubírat nebo přidávat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
24.08.2011 10:04:52
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Nebude vadit, když tam prdnu ty podl. 13.0x35 jak psal osiris? Originál má průměr 36.


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
24.08.2011 10:10:21
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

Nebude vadit, když tam prdnu ty podl. 13.0x35 jak psal osiris? Originál má průměr 36.

...nebude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
24.08.2011 10:10:46
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

Nebude vadit, když tam prdnu ty podl. 13.0x35 jak psal osiris? Originál má průměr 36.

...vážně je tam dej, to jsou přesně ony good (kopírujou vnější průměr pružiny, takže dovnitř ti nepropadnou) a pokud by jsi měl problém s menším otvorem v podložce (u některejch "zdokonalenejch" po zbastlenejch opravách), tak si díru v podložce vyvrtáš na větší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
morganzd (Člen)
24.08.2011 10:19:02
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Myslíš psychyckej problém? smile1 Né, to nemám.
Ještě se optám jak to je s olejem? Když tam přidám podložky, oleje by se asi mělo dát míň ne? Haynes píše pro UK 600 modely 521ccm, je to ok?

...kua já vim, otázek jak na gestapu, ale chci to udělat aby to bylo v cajku a hlavně to neteklo!!!, páč na stk mi na to budou extra koukat :(


GSF 600 S '99
gerrik (Člen)
24.08.2011 10:40:11
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

je to cajk, já dával 500 ml. novýho a ten zbyteček starýho odstátýho redface

morganzd (Člen)
24.08.2011 10:44:48
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

bigsmile ten můj by neodstál ani za rok! Koupil jsem 3x 500ml a holt něco zůstane


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
24.08.2011 10:53:46
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

Myslíš psychyckej problém? smile1 Né, to nemám.
Ještě se optám jak to je s olejem? Když tam přidám podložky, oleje by se asi mělo dát míň ne? Haynes píše pro UK 600 modely 521ccm, je to ok?

...kua já vim, otázek jak na gestapu, ale chci to udělat aby to bylo v cajku a hlavně to neteklo!!!, páč na stk mi na to budou extra koukat :(

...nalej ho normálně podle manuálu, ty podlošky nemaj žádnej vlif na mnošství voleje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
24.08.2011 11:10:00
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Filous psal:
morganzd psal:

Myslíš psychyckej problém? smile1 Né, to nemám.
Ještě se optám jak to je s olejem? Když tam přidám podložky, oleje by se asi mělo dát míň ne? Haynes píše pro UK 600 modely 521ccm, je to ok?

...kua já vim, otázek jak na gestapu, ale chci to udělat aby to bylo v cajku a hlavně to neteklo!!!, páč na stk mi na to budou extra koukat :(

...nalej ho normálně podle manuálu, ty podlošky nemaj žádnej vlif na mnošství voleje...

třeba je dal dolůbigsmile


...a bude hůř!
morganzd (Člen)
24.08.2011 13:23:30
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...třeba nedal, páč je teď koupil, ale myslel, že ikdyž jsou nahoře, tak jsou stejně ponořený. Navíc myslel, že tím že bude díky podložkám víc stlačená pružina, tak bude víc materiálu pružiny pod hladinou...


GSF 600 S '99
gerrik (Člen)
24.08.2011 13:25:30
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

Je vedro, nenech se vytáčet smile1

Filous (Člen)
24.08.2011 15:03:15
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

morganzd psal:

...třeba nedal, páč je teď koupil, ale myslel, že ikdyž jsou nahoře, tak jsou stejně ponořený. Navíc myslel, že tím že bude díky podložkám víc stlačená pružina, tak bude víc materiálu pružiny pod hladinou...

...míň myslet, víc dělatbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
24.08.2011 15:41:14
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...přemýšlim co tim myslíš? surprisedbigsmile


GSF 600 S '99
morganzd (Člen)
24.08.2011 15:44:09
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

gerrik psal:

Je vedro, nenech se vytáčet smile1

Je na zdechnutí!! V práci klima vyladěná na 28°C help
Nejsu vytočenej, jen se ptám... zvídavý invalida Karásek. Ještě že tu je tolik Vavrochů co rádi poradí good


GSF 600 S '99
killerrebel (Člen)
21.01.2013 15:06:41
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

zdravím, mam B 650 r.v. 2005 najeto kolem 38tis, a ještě na tom nebyl měněnej olej v tlumičích.. Je mi jasné že komplet rozebrání a vyčištění je nejlepší (ale to se mi do toho moc nechce a netroufám si na to) Myslíte že to propláchnutí technickým ben. jak jste tu psali bude stačit?? a při tom výplachu mam vydělat jen pružinu nebo ještě něco pujde ven??
Díík

osiris (Člen)
21.01.2013 15:09:56
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

...když se ti do toho nechce, tak na to ser, jezdilo to do teď, bude nějak i dál bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
21.01.2013 15:20:38
Offline

Re: Jak na výměnu gufer a oleje ve vidlicích ?

no jooo, jen bych ře že ten olej po těch kilometrech bude kapku v ass

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr