Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Reflexní vesty?

kenny (Člen)
07.08.2010 08:37:35
Offline
Zdenda (Člen)
07.08.2010 08:50:01
Offline

Re: Reflexní vesty?

Že na ně seru a žádnou vestu vozit nebudu. Tady to maj ti chytráci co s tím začli, hovada nahoře se toho chytli.fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
redik27 (Člen)
07.08.2010 08:53:25
Offline

Re: Reflexní vesty?

že to bude úplně k hovnu. Nacpou to na cyklisty a motorkáře - výsledek stejný jako když začlo denní svícení. Prostě hromada reflexních teček na silnici.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
XJelen (Člen)
07.08.2010 08:56:54
Offline

Re: Reflexní vesty?

mám pocit, že vesta je při čelním pohledu na supersport asi celkem vo hovně... bohužel pohled plechovkáře na nás je většinou z příjezdu, takže to asi nebude zrovna to pravý idontknow nehledě na to že ta problémová skupina si tě nevšimne i kdybys měl modrej maják na helměbad


Strýcfajtr !!!
redik27 (Člen)
07.08.2010 09:04:17
Offline

Re: Reflexní vesty?

když to takhle půjde dál, tak to nebude mít skoro kdo kontrolovat


http://zpravy.idnes.cz/policie-kvuli-sk … domaci_abr


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Paladin86 (Člen)
07.08.2010 09:26:36
Offline

Re: Reflexní vesty?

Já o tej vestě docela začínám uvažovat za deště... Když je venku jako dneska, tak ta motorka je vidět fakt blbě. Sice v tom vypadá člověk jak kokot ale furt lepší živej kokot než mrtvej manekýn. good

redik27 (Člen)
07.08.2010 10:16:56
Offline

Re: Reflexní vesty?

Paladin86 psal:

Já o tej vestě docela začínám uvažovat za deště... Když je venku jako dneska, tak ta motorka je vidět fakt blbě. Sice v tom vypadá člověk jak kokot ale furt lepší živej kokot než mrtvej manekýn. good

za toho deště s tebou souhlasím, stačí aby dělali reflexní nepromoky.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
07.08.2010 10:19:21
Offline

Re: Reflexní vesty?

ale furt mi vysvětlete proč u nás. Myslím, že vesty stejně nepomůžou pokud tu bude zastaralá výchova motorkářů. Já bych přidal povinnou jízdu bezpečnosti na polygonu. Řidičák bude dražší, ale zase nebudou takové výdaje na havrany.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
bery (Člen)
07.08.2010 10:48:53
Offline

Re: Reflexní vesty?

řešíte pussyny
nic z toho nebude
to zakážou koupání ve vodě protože je už 70 utopenejch?
sou to jen politický kecy a vy na to skáčeteheadshake


momentalně zavostalej
redik27 (Člen)
07.08.2010 10:54:54
Offline

Re: Reflexní vesty?

bery psal:

řešíte pussyny
nic z toho nebude
to zakážou koupání ve vodě protože je už 70 utopenejch?
sou to jen politický kecy a vy na to skáčeteheadshake

aby jsi se nedivil, jou nějaký hodně akční


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
tomsth (Člen)
07.08.2010 11:00:47
Offline

Re: Reflexní vesty?

redik27 psal:

ale furt mi vysvětlete proč u nás. Myslím, že vesty stejně nepomůžou pokud tu bude zastaralá výchova motorkářů. Já bych přidal povinnou jízdu bezpečnosti na polygonu. Řidičák bude dražší, ale zase nebudou takové výdaje na havrany.

To má myšlenku good. Za sebe můžu totiž říct, že sice jezdim skoro 15 let, před béčkem jsem měl nalítaný desetitisíce na různejch jawkách apod., ale vim, že na motorce umim hovno a podle toho taky jezdim. Ustál sem už x různejch krizovek, ale určitě to šlo zvládnout vždycky mnohem líp. Takže nějakej kurz bezpečný jízdy rozhodně hodlám absolvovat. Co se týče těch vest, podle mě je nejlepší možnej stav ten stávající, tj. jestli vestu vozit a kdy v ní jezdit nechat na rozhodnutí a vkusu každého soudruha a aktuální situaci. Vestu vozim namuchlanou v podsedlovym plastu, ještě sem ji na sobě neměl, bo jezdim zatim jen za pěknýho počasí. Ale jakmile bude pršet, pod mrakem, prostě blbá viditelnost, tak si ji na sebe vemu, jak už tu padlo, lepší vypadat jak kokot než bejt mrtvej manekým..je to podobný jako s náhradníma žárovkama - mít je nemusíš, ale..


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
jimacu (Člen)
07.08.2010 11:28:02
Offline

Re: Reflexní vesty?

Pravda je, že když ležíš za řidítkyma, nebo máš Hajabusu skufrem, tak s tý vesty nikdo nevidí ani kousek.

redik27 (Člen)
07.08.2010 11:52:25
Offline

Re: Reflexní vesty?

tomsth psal:
redik27 psal:

ale furt mi vysvětlete proč u nás. Myslím, že vesty stejně nepomůžou pokud tu bude zastaralá výchova motorkářů. Já bych přidal povinnou jízdu bezpečnosti na polygonu. Řidičák bude dražší, ale zase nebudou takové výdaje na havrany.

To má myšlenku good. Za sebe můžu totiž říct, že sice jezdim skoro 15 let, před béčkem jsem měl nalítaný desetitisíce na různejch jawkách apod., ale vim, že na motorce umim hovno a podle toho taky jezdim. Ustál sem už x různejch krizovek, ale určitě to šlo zvládnout vždycky mnohem líp. Takže nějakej kurz bezpečný jízdy rozhodně hodlám absolvovat. Co se týče těch vest, podle mě je nejlepší možnej stav ten stávající, tj. jestli vestu vozit a kdy v ní jezdit nechat na rozhodnutí a vkusu každého soudruha a aktuální situaci. Vestu vozim namuchlanou v podsedlovym plastu, ještě sem ji na sobě neměl, bo jezdim zatim jen za pěknýho počasí. Ale jakmile bude pršet, pod mrakem, prostě blbá viditelnost, tak si ji na sebe vemu, jak už tu padlo, lepší vypadat jak kokot než bejt mrtvej manekým..je to podobný jako s náhradníma žárovkama - mít je nemusíš, ale..

ale nesmí ty zkoušky být jako jízda bezpečnosti na umazání bodů. Párkrát si zadrivtuješ na mokré plachtě, udělají ty, ty, ty a už to nedělej a konec. Já bych k tomu přidal psychologické testy. Mám řidičák na náklaďák a taky jsem musel na psycho testy a neublížilo mi to. Každému stejným metrem. idontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
cikin (Člen)
07.08.2010 13:04:43
Offline

Re: Reflexní vesty?

]
Psychy jsem dělal jako strojvedoucí taky, ale připadalo mě to hodně uhozený. Jenom 8 hodin stresu. A to samé jsou jízdy na umazání bodů. Když vím, že dostanu smyk tak s tím počítám a taky se podle toho chovám. Horší je moment překvapení a reakce řidiče za provozu. A umazání bodů je jen tahání peněz. Body ztratím za blbý parkování nebo rychlou jízdu apod. pak se projedu po mokré plachtě a je napraveno. Hlavně že jsem zaplatil. Pro bohatý není problém. A proč to jde jenom na jednom místě?

Banditatom (Člen)
07.08.2010 13:28:24
Offline

Re: Reflexní vesty?

jebu na ně jezdit v tom nebudufuck jsou to pussy. když motorkáři ve vestách tak i chodci, cyklisti a ostatní verbeš co se pohybuje po silnicíchsick prostě nasrat


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luk (Člen)
07.08.2010 14:06:27
Offline

Re: Reflexní vesty?

redik27 psal:
Paladin86 psal:

Já o tej vestě docela začínám uvažovat za deště... Když je venku jako dneska, tak ta motorka je vidět fakt blbě. Sice v tom vypadá člověk jak kokot ale furt lepší živej kokot než mrtvej manekýn. good

za toho deště s tebou souhlasím, stačí aby dělali reflexní nepromoky.

http://www.louis.de/_307f19513fafc548f5 … _gr=208851

delaj se, za chcance uz sem ho kolikrat ocenilgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
redik27 (Člen)
07.08.2010 14:42:24
Offline

Re: Reflexní vesty?

Luk psal:
redik27 psal:
Paladin86 psal:

Já o tej vestě docela začínám uvažovat za deště... Když je venku jako dneska, tak ta motorka je vidět fakt blbě. Sice v tom vypadá člověk jak kokot ale furt lepší živej kokot než mrtvej manekýn. good

za toho deště s tebou souhlasím, stačí aby dělali reflexní nepromoky.

http://www.louis.de/_307f19513fafc548f5 … _gr=208851

delaj se, za chcance uz sem ho kolikrat ocenilgood

jako, že jsem nepromoknul? Barva teda reflexní moc není. Ty pruhy mám na svém modríóm taky


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
XJelen (Člen)
07.08.2010 14:45:04
Offline

Re: Reflexní vesty?

redik27 psal:
Luk psal:
redik27 psal:


za toho deště s tebou souhlasím, stačí aby dělali reflexní nepromoky.

http://www.louis.de/_307f19513fafc548f5 … _gr=208851

delaj se, za chcance uz sem ho kolikrat ocenilgood

jako, že jsem nepromoknul? Barva teda reflexní moc není. Ty pruhy mám na svém modríóm taky

by ses divil bigsmile jsem ho nepřehlíd ani v devět večer za bouřky na dálnici bigsmile
fujtajksl to byla jízda bigsmile


Strýcfajtr !!!
redik27 (Člen)
07.08.2010 16:07:10
Offline

Re: Reflexní vesty?

XJelen psal:
redik27 psal:
Luk psal:


http://www.louis.de/_307f19513fafc548f5 … _gr=208851

delaj se, za chcance uz sem ho kolikrat ocenilgood

jako, že jsem nepromoknul? Barva teda reflexní moc není. Ty pruhy mám na svém modríóm taky

by ses divil bigsmile jsem ho nepřehlíd ani v devět večer za bouřky na dálnici bigsmile
fujtajksl to byla jízda bigsmile

v noci beru, ale přes den idontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Mour (Člen)
07.08.2010 16:32:14
Offline

Re: Reflexní vesty?

Jedině dement si vezme na sebe tu reflexní vestu. fuck

mazo (Člen)
07.08.2010 16:36:08
Offline

Re: Reflexní vesty?

takze u vas uz zacinaju rozmyslat...coskoro takto budu uvazovat aj u nas. Velmi sa "tesim" fuck

...ale u nas si za to mozu motorkari...sami zacali vesty nosit, mame vikend reflexnej vesty (neviem ako u vas). Asi sa v tom citia dobre idontknow , ale ako som pisal davnejsie pomoze to mozno docasne, kym si soferi nezvyknu na to, ze sme reflexny....potom naz zase prestanu vidiet...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
VikecB12 (Člen)
07.08.2010 17:15:19
Offline

Re: Reflexní vesty?

mazo psal:

takze u vas uz zacinaju rozmyslat...coskoro takto budu uvazovat aj u nas. Velmi sa "tesim" fuck

...ale u nas si za to mozu motorkari...sami zacali vesty nosit, mame vikend reflexnej vesty (neviem ako u vas). Asi sa v tom citia dobre idontknow , ale ako som pisal davnejsie pomoze to mozno docasne, kym si soferi nezvyknu na to, ze sme reflexny....potom naz zase prestanu vidiet...

No u nás s tím taky nějakej pičus začal dobrovolně a organizovaně a hnedka se toho nějaká piča chytla. Do toho mě nedostanousmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
07.08.2010 17:22:29
Offline

Re: Reflexní vesty?

Mour psal:

Jedině dement si vezme na sebe tu reflexní vestu. fuck

bigsmilebigsmilebigsmilegood....jisťééééé


MRDAT!!!
Jaster (Člen)
07.08.2010 19:18:57
Offline

Re: Reflexní vesty?

vestu mám zmačkanou v podsedlovce, měl jsme jí na sobě jen když jsem zavíral provoz na vyjížďce. ale jezdit v ní nehodlám. už vidím tradiční jarní a podzimní vyjížďky a jak má každej tu vestu. to pak bude vypadat jak hejno vos, když přidáme černý pruhy bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Drakoxxl (Člen)
07.08.2010 20:12:58
Offline

Re: Reflexní vesty?

... něco ze statistiky za rok 2009:
Jak vyplývá z další tabulky, nejtragičtější příčinou nehod řidičů motorových
vozidel v roce 2009 bylo nepřizpůsobení rychlosti dopravně technickému stavu vozovky (19,1% - prakticky každá 5. oběť nehod), následují nehody zaviněné nevěnováním
potřebné pozornosti řízení vozidla (12,1%) a nepřizpůsobením rychlosti stavu vozovky
(téměř 11,9%) atd. Celkem pak na tyto tři nejtragičtější příčiny připadá přes 43%
z celkového počtu usmrcených osob.idontknow
více zde: http://www.policie.cz/clanek/statistika … 09Mg%3d%3d
Lepší než vesty by bylo rozumější jít cestou reflexních prvků na hadrech

http://www.m-b-w.cz/prodimg.php?image=c2VndXJpbGEuanBn



Jinak jak vyplívá ze statistik, i ze selského rozumu, že v rychlosti okolo 90km/h někde na okresce za slunečného dne, dejme tomu několik desítek metrů od křižovatky, si řidič víc všimne dálkových světel a siluety biku než nějaké vesty. A pro těch pár adrenaliňáků co jezděj v hustohustým dešti nebo v tmavé noci, ty bych pro jistotu nechal ozářit v Temelíně, ať jsou pořádně vidětbigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Koldan (Člen)
07.08.2010 21:29:14
Offline

Re: Reflexní vesty?

byh řekl, že ze statistiky spíš vyplývá, že tu máme cesty na pussy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
07.08.2010 23:11:37
Offline

Re: Reflexní vesty?

Koldan psal:

byh řekl, že ze statistiky spíš vyplývá, že tu máme cesty na pussy

A taky že neumíme jezditbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
08.08.2010 08:22:24
Offline

Re: Reflexní vesty?

redik27 psal:
XJelen psal:
redik27 psal:


jako, že jsem nepromoknul? Barva teda reflexní moc není. Ty pruhy mám na svém modríóm taky

by ses divil bigsmile jsem ho nepřehlíd ani v devět večer za bouřky na dálnici bigsmile
fujtajksl to byla jízda bigsmile

v noci beru, ale přes den idontknow

mluvíme o nepromoku idontknow takže o situacích za snížené viditelnosti... ale koukal jsem mu jenom na záda bigsmile


Strýcfajtr !!!
jimacu (Člen)
08.08.2010 08:46:56
Offline

Re: Reflexní vesty?

Já nevím, ale, když se někdy podíváš na přijíždějící moto za špatnýho počasí, nebo za šera, tak vidíš jan záři reflektoru. cool
Jako zajímavej, nepovolenej fuck, bezpečnostní prvek jsem viděl  pod světlem blikačku z diod pro denní svícení. bigsmile . Ten byl vidět na dálku, jako cyklista s blikačkou v koloně. good
Tohle všechno nepomůže, když budem jezdit jak ženský, mi řekla, proč brzdíš, seš na hlavní idontknow.  ALE , ví to ten druhej ? Za každou zatáčkou stojí kamion, z pole vyjíždí traktor, z vedlejší auto, v zatáčce je písek.                                                          Mimochodem, nejezdím jak páprda. headshake  smokin

Luk (Člen)
08.08.2010 18:44:34
Offline

Re: Reflexní vesty?

XJelen psal:
redik27 psal:
Luk psal:


http://www.louis.de/_307f19513fafc548f5 … _gr=208851

delaj se, za chcance uz sem ho kolikrat ocenilgood

jako, že jsem nepromoknul? Barva teda reflexní moc není. Ty pruhy mám na svém modríóm taky

by ses divil bigsmile jsem ho nepřehlíd ani v devět večer za bouřky na dálnici bigsmile
fujtajksl to byla jízda bigsmile

redface
no jo, uplne cisty svedomi nemamsmile1

ok, mas pravdu, reflexni neni, sou tam jen ty pruhy, ale furt je videt mnohem lip nez ruzny cerny nebo tmave modryidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Sandman (Člen)
19.10.2010 22:32:45
Offline

Re: Reflexní vesty?

Chvilu tu nejsu a dočtu se takový pussyviny fuck
Ti nahoře asi nezkoušeli jet v něčem, co vlaje. Už vidím, jak někdo pojede na naháčovi po dálnici s touto vestou a udrží se v nějaké slušné stopě, dyť to bude o hubu! Si pamatuju, když jsem v hardshellu dělal řidičák na 5kilu a jel s tím 60kou, no zážitekbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
mazo (Člen)
19.10.2010 22:35:04
Offline

Re: Reflexní vesty?

mame aj dobre vesty na sklade, ktore obopnu vypracovanu figuru kazdeho motorkara :-D
ziadne plandanie vo vetre :headshake:


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
stvrto1 (Člen)
20.10.2010 08:15:29
Offline

Re: Reflexní vesty?

ved na všetkých handrách čo teraz človek kúpi sú reflexné prvky, tak na akú pussy si mám na to naťahovať ešte vestu??? To je pekne debilný nápad!!! Mám peknú kombinézu s reflexnými prvkami  a nebudem ju hyzdiť vestou!!! Som zvedavý či ten inetilgent čo to vymyslel by si natiahol reflexnú vestu na svoje nové pekne nalakované auto!!! Ako on má rád svoju plechovku, tak ja mám oveľa radšej moju motorku a kombošku a nebudem si kombošku hyzdiť chujovinami!!!


Suzuki Bandit 1250SA
K.a.s.y.m. (Člen)
20.10.2010 08:25:49
Offline

Re: Reflexní vesty?

Kdo přehlídne rozsvícenou motorku tak přehlídne v pohodě i reflexní vestu takže je to fakt pussy


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
20.10.2010 08:36:42
Offline

Re: Reflexní vesty?

Jediná vesta na kombi je džíska good

Filous (Člen)
20.10.2010 09:05:35
Offline

Re: Reflexní vesty?

Mour psal:

Jediná vesta na kombi je džíska good

...yesgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jaster (Člen)
20.10.2010 09:08:32
Offline

Re: Reflexní vesty?

vesty jsou na nic. když sem ji párkrát měl když jsme uzavírali na vyjížďkách provoz, byla mi nepříjemná jak mi vlála. rozepínala se sama. a hlavně po pár jízdách budou vesty rozervaný a zas budem muset mít jich několik v zásobě. už vidím jak na tyhle hromadný akce přijedou všichni v těch vestách, to bude jak roj vos... at si je radši vezmou oni sami politici a pracovní přilby, kdybych po nich zase nějakej dobrák chtěl házet kostky a uvidíme jestli jim to pomůže


motto "Vem za heft a val"
Drakoxxl (Člen)
20.10.2010 09:23:31
Offline

Re: Reflexní vesty?

Pro politiky bych měl tuhle vestičku bigsmile

http://www.my2copper.com/images/straight_jacket.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
osiris (Člen)
20.10.2010 09:37:52
Offline

Re: Reflexní vesty?

...jenom potřebuje třeba náměstkova švagra sestřenice prodat pár tisíců reflexních vest
...jestli je to k nepochopení, tak třeba tady: http://zpravy.idnes.cz/audit-na-ministe … nomika_brm
...nic k divení, je to pořád dokola


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
stvrto1 (Člen)
28.10.2010 14:41:44
Offline

Re: Reflexní vesty?

ešte raz ... takmer každá moto bunda reflexné prvky má ... a Tí čo sú lakomí a jazdia v bundách čo nie sú na moto určené, tak to je predsa ich problém a s tým, že niekto chce len predať vesty na sklade ... noooooo niečo na tom bude bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr