Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pneu Avon

Bandit650 (Člen)
11.03.2007 20:41:57
Offline

Pneu Avon

Zdravim vsechny.Letos budu muset kupvat novou sadu pneu na GSF65O a tak bych se vas chtel zeptat na zkusenosti s pneu na Bandoura,mam tam Bridgestone BT-020,jsou dobre ale ta cena za nove je hrozna.Dnes jsem se dival na pneu Avon a sadu muzu mit za 6000,- ale nikoho kdo na nich jezdi neznam.Take jsem premyslel o Continentalech.ale nic o techto gumach take nevim.Nemate nekdo nejaky kontakt na pneu za dobry peniz? Dik za rady.


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
VikecB12 (Člen)
11.03.2007 20:54:02
Offline

Re: Pneu Avon

Trochu zapracuj na profiluidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
McLar (Člen)
11.03.2007 20:57:43
Offline

Re: Pneu Avon

Zdar.
Slušné ceny na stránkách www.hamletovygumy.net, tam si vybereš, jsou tam i nějaké testy, i když staršího data.


fight or die.....
VikecB12 (Člen)
11.03.2007 21:16:53
Offline

Re: Pneu Avon

Nebo si tady votchytni Inkvizitora,dela naky dobry ceny na Continentalgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
11.03.2007 21:38:56
Offline

Re: Pneu Avon

Škardík dýluje avongood


řikám si hurikán
Bandit650 (Člen)
12.03.2007 09:20:17
Offline

Re: Pneu Avon

Myslel jsem ze mi napisete jaka guma vam na Banditovi sedela a kolik jste na ni najeli,jestli klouzala a tak.Nejake doporuceni.Za odkaz dekuji.good


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
Meloun (Člen)
12.03.2007 09:41:42
Offline

Re: Pneu Avon

Už jsem to tady psal vícekrát...ale asi jako jedinej jezdim letos AVON VIPER SPORTbigsmile
A po letošních prvních 350km musim říct,žegood
Na to,jak je ještě asfalt studenej tam nebyl ani jedinej náznak uklouznutígood
Ovšem to se musíš taky rozhodovat s vědomím,jakým stylem jezdíš...
...známej jezdí na fazeru cesťáky conti force a letí na tom takovou pilu,kterou bych si nedal ani na supercorsách!surprisedbigsmile
Zkrátka se toho nebojísurprised
Avonky bych bejt tebou klidně bral...nebo ve stejný cenový relaci Continental road attackgood


PURE NAKED BIKE!
Jarken (Člen)
12.03.2007 10:06:18
Offline

Re: Pneu Avon

Meloun - jednu sadu Avon Viper Sport už mám ve sklepě good, nasadím ji před dovolenou a tuším, že za těch cca 5000 očekávaných Km půjde do kytek smile2 no né?no ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Bandit650 (Člen)
12.03.2007 10:12:51
Offline

Re: Pneu Avon

Byl jsem vcera na výstave v Praze a pokecal s týpkem co Avon prodava,delaji ted nove sportovne turisticke pneu ktere maji tvrdy stred a mekke boky.Sadu na šestku mi nabízel za 6000 a zaručoval najetí 10000km.Hodne o nich přemýšlím.idontknow


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
strompler (Člen)
12.03.2007 10:19:24
Offline

Re: Pneu Avon

smile1smile1smile1Dycky to do jara zapomenu, i když si to fšecko napišu. Mám tam taky AVON - nevim jaky, jezdi se na tom dobre, tak kdo vi kolik to ujede? S tou dovolenou resim podobny problem jako Jarken - ale jsem veci hlad tak asi budu prezouvat v Chorvatsku - gumu mi tam vezmou plechovkariidontknowidontknowidontknow


starý člen!!!
Meloun (Člen)
12.03.2007 11:56:37
Offline

Re: Pneu Avon

Jarken:
Nooo,tak 5 tisíc je málo!surprisedBer v potaz to,že tvá jebka má malinko jiný stádo koní než moje stará B6surprisedsmile2smile1
Navíc nejsem zrovna palič...
Jinak mi ty viperky přijdou malinko tvrdší než třeba Corsa...
Řekl bych nastejno s road attack,takže 10tis musej dát...


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr