Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » fascinující cestopisy jedné motorkářky

Kukii (Člen)
12.10.2010 20:29:01
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal:

kua, co dodat...bigsmile
rek bych ze to docela vystih Osi s tim letadlemgood

V podstate jde hlavne o prevenci, padz kdyz to krapne, tak je proste pozde bycha honitevil
Mozna uz se budu opakovat, ale jde hlavne o celkovou projektovou bezpecnost, zalohovani systemu, aktivni i pasivni zabezpecovaci systemy. Dal vselijake kontroly a zkousky, treba  naplni moji prace je kontrolovat tlakovou nadobu reaktoru a hlavni cirkulacni potrubi. Zitra odjizdi nase skupina (25 lidi) na Dukovany a budem tam mesic delat kontroly na 4. bloku. Patri sem i kazdorocni skoleni personalu a docela prisny psychotesty. Proste se dela vsechno pro to aby k takovejm udalostem nedoslo.

Kdyz by se nedejboze neco opravdu stalo, tak jsou samozrejme k dispozici havarijni plany, krizovej stab. Jsou tam lidi co se zabejvaj vymejslenim ruznejch "cokdyz..." Jsou sestaveny "manualy" co delat kdyz se neco posere. Neni moc prostor pro improvizaci, proste kdyz se posere to, udelas tohle.
O lidi je postarano tak, ze jsou samozrejme systemy varovani, sireny, rozhlas. V celym arealu je nekolik podzemnich krytu, kam se vejde veskerej personal pritomnej na elne. Je tam filtrovanej vzduch a melo by se tam dat vydrzet 2-3 dny nez prijde pomoc zvenci. Pro kazdyho je tam balicek jak sem psal nekde vejs (kombineza, respirator, jodova profylaxe). Samozrejme to sou vsechno veci, ktery te ochrani "jen" pred kontaminaci. Pred zarenim je ochrana pouze vzdalenosti (bejt co nejdal), casem (delat tam co nejkratsi dobu) a stinenim (schovat se za poradne tlustou olovenou stenu, pripadne beton i voda dobre odstini, ale blbe se s tim pohybujesmile1)

V tomhle trosku panuje takovej ten strach z neznama, clovek se vzdycky boji toho co nezna, co nevidi, na co si nemuze sahnout...
Doufam, ze jsem to aspon trosku priblizil, u beer by se o tom kecalo lipsmokin Kdyz vas bude neco zajimat, klidne se ptejte...

to bude dlouhá noc u ohnivé vody smile1smile1smile1jinač klobouk dolu good


Život je boj-mašina je nej!!!
VikecB12 (Člen)
12.10.2010 21:47:13
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Kukii psal:
VikecB12 psal:

Luku,kurva už se rozpovídej,taky mě to zajímágood No asi by dneska dostal člověk slušivej gumovej vobleček s dejchacím přístrojem a šel by schytávat záření stejně jako soudruzismokinbigsmile Mě povolat nemužou,mám modrou,takže bych vám v krytu utěšoval manželkygoodbigsmile

hele vikecoj, aby ty manželky neutěšovali nakonec tebe s tim tvým protijaderným postojem evilsmokinsmile1

goodevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
12.10.2010 22:21:34
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Progear 650 psal:

Osi a Filous: už to nehulte....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Dostali svoji dávku. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
13.10.2010 10:02:51
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

takže Luku, jestli jsem to pochopil dobře,existuje slušná ochrana před blbostí
obsluhy a i před úmyslnou akcí,ale když se to posere nějak neočekávaně,
je to prostě v hajzlu a my na západě si budeme přát dobrej vítr,aby
radioaktivní spad padal na ázii..bigsmile
Prostě jak v tom vtipu:
Když zazní radiační poplach, prosíme občany,aby se zahalili do bílého
prostěradla a vydali se směrem ke hřbitovu,odolní si mohou začít kopat
vlastní hroby...


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
13.10.2010 10:34:25
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

karlos100 psal:

takže Luku, jestli jsem to pochopil dobře,existuje slušná ochrana před blbostí
obsluhy a i před úmyslnou akcí,ale když se to posere nějak neočekávaně,
je to prostě v hajzlu a my na západě si budeme přát dobrej vítr,aby
radioaktivní spad padal na ázii..bigsmile
Prostě jak v tom vtipu:
Když zazní radiační poplach, prosíme občany,aby se zahalili do bílého
prostěradla a vydali se směrem ke hřbitovu,odolní si mohou začít kopat
vlastní hroby...

a já jak čůrák půlku vojny proběhal v ipcho bigsmile dokonce jsem jednou v tom i jeřábníkoval bigsmile (ale to jsem byl spíš drškatej, tak to bylo za trest)


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
13.10.2010 17:38:51
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

karlos100 psal:

takže Luku, jestli jsem to pochopil dobře,existuje slušná ochrana před blbostí
obsluhy a i před úmyslnou akcí.

Stejně tak je to i na železnici. Současný systémy ti nedovolí postavit výhybky a návěstidla tak, aby jely 2 vlaky proti sobě. To že strojvedoucí nerespektuje červenou na návěstidle (který má mimo jiné zopakovaný i ve hnacím vozidle) je jiná věc.help
Bylo i za dob první republiky, ale tehdy to řešili mechanicky. Dnes elektronicky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
14.10.2010 10:39:54
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

akorat v nasem pripade, kdyz by ten strojvedouci jel na cervenou, tak by se mu odstavil motor a vlak se sam zastavilsmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
14.10.2010 10:44:49
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal:

akorat v nasem pripade, kdyz by ten strojvedouci jel na cervenou, tak by se mu odstavil motor a vlak se sam zastavilsmokin

Luku,takže tam jste úplně k ničemu,když je všechno automatickýbigsmilebigsmilebigsmile
To je dobrá prácegood


...a bude hůř!
Luk (Člen)
14.10.2010 10:56:56
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

my to neridime, my jim jen dame stempl na technickou, ze to este nerupnesmokinbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
14.10.2010 11:17:59
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal:

my to neridime, my jim jen dame stempl na technickou, ze to este nerupnesmokinbigsmile

takže až to rupne,odcházíš na Pankrácbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
14.10.2010 11:34:26
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

karlos100 psal:
Luk psal:

my to neridime, my jim jen dame stempl na technickou, ze to este nerupnesmokinbigsmile

takže až to rupne,odcházíš na Pankrácbigsmile

na Bory to má blíž bigsmile


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
14.10.2010 12:37:01
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

XJelen psal:
karlos100 psal:
Luk psal:

my to neridime, my jim jen dame stempl na technickou, ze to este nerupnesmokinbigsmile

takže až to rupne,odcházíš na Pankrácbigsmile

na Bory to má blíž bigsmile

a kamos tam dela bacharegoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kukii (Člen)
14.10.2010 12:43:23
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:


takže až to rupne,odcházíš na Pankrácbigsmile

na Bory to má blíž bigsmile

a kamos tam dela bacharegoodbigsmile

by ti nosil buchty vid? goodbigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
hlemejzd999 (Člen)
14.10.2010 13:13:26
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

kurva to by bylo dobrý se tam jít poodívat na echskurzi ,jako bandit pičozájezd good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
14.10.2010 13:17:28
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

hlemejzd999 psal:

kurva to by bylo dobrý se tam jít poodívat na echskurzi ,jako bandit pičozájezd good

Na Bory??surprisedbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
14.10.2010 13:33:50
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

kurva to by bylo dobrý se tam jít poodívat na echskurzi ,jako bandit pičozájezd good

Na Bory??surprisedbigsmilebigsmile

no ...,tam taky bigsmile   - jak je to v tej písničce : Boryš umí po skalinách ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
14.10.2010 13:58:56
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

hlemejzd999 psal:

kurva to by bylo dobrý se tam jít poodívat na echskurzi ,jako bandit pičozájezd good

...gdysy, v rámci jednoho pičosrazu tam ekskurze probjehla...ale lepčí by bylo neofiko, že by nás vzal Luk třeba k tomu kotli, co f tom tu elechtriku vařejgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
14.10.2010 14:02:20
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

kurva to by bylo dobrý se tam jít poodívat na echskurzi ,jako bandit pičozájezd good

...gdysy, v rámci jednoho pičosrazu tam ekskurze probjehla...ale lepčí by bylo neofiko, že by nás vzal Luk třeba k tomu kotli, co f tom tu elechtriku vařejgoodbigsmile

chceš dostat svojí dávku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
14.10.2010 14:52:02
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

kurva to by bylo dobrý se tam jít poodívat na echskurzi ,jako bandit pičozájezd good

...gdysy, v rámci jednoho pičosrazu tam ekskurze probjehla...ale lepčí by bylo neofiko, že by nás vzal Luk třeba k tomu kotli, co f tom tu elechtriku vařejgoodbigsmile

to bych si došla asi taky trošku šlehnout good


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.10.2010 15:00:14
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

zajímavý by to asi bylo,ale ofiko nás k reaktoru nikdo asi nepustí a neofiko si to nikdo na triko neveme,ale podívat bych jel to ne,že ne smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
14.10.2010 16:17:03
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Kukii psal:
Luk psal:
XJelen psal:

na Bory to má blíž bigsmile

a kamos tam dela bacharegoodbigsmile

by ti nosil buchty vid? goodbigsmilebigsmile

buchtu by dělal on redface
kdyby tě šoupli do Slavkova, tak bych se na tebe zašel podívat, prověrky mám furt platný a průkazku mám taky bigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
14.10.2010 17:41:55
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal:

akorat v nasem pripade, kdyz by ten strojvedouci jel na cervenou, tak by se mu odstavil motor a vlak se sam zastavilsmokin

Fyzikálním zákonům nemůžete poroučet ani vy... smokin

BTW. Problém vozidel která se sami řídí není ani tak technickej, jako legislativní, protože podle Ženevský úmluvy z roku 68 musí mít řidič vozidlo po celou dobu jízdy pod kontrolou, což při řízení automatem neni.help
U vlaků je to jednoduší a dost často se to používá (viz třeba automatická metra), ale u aut je to furt problém.

Viz třeba tady: http://vislab.it/movies
Opravdu to není auto řízené na dálku, ale auto, které se řídí samo!


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
14.10.2010 18:32:00
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

...jen tě poopravím, nebyl to rok 68, ale druhá půlka roku 67, v 68 pak hned proběhlo připomínkový řízení a novelizace s dodatkovým protokolem v článku 12, písmeno e


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
béšestka (Člen)
14.10.2010 20:52:48
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal: ,,Zitra odjizdi nase skupina (25 lidi) na Dukovany a budem tam mesic delat kontroly na 4. bloku.''
Tak to hlavně nevojebtesmile1 Néé že se budete měsíc nalejvat v Dalešickým pivováru a pak jim tu technickou dáteheadshakebigsmile Už před 15 rokama to tam stálo zapussydo jaký míry do toho investovaliidontknow


Prstořeza známej:-)
Filous (Člen)
14.10.2010 21:46:12
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

osiris psal:

...jen tě poopravím, nebyl to rok 68, ale druhá půlka roku 67, v 68 pak hned proběhlo připomínkový řízení a novelizace s dodatkovým protokolem v článku 12, písmeno e

...voe a nebyls náhodou i u podepisování Mnichofský dohodysurprisedbigsmile ...ty snat musíš pamatovat i to dyš mrtvý moře bylo marodsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
14.10.2010 21:57:44
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Filous psal:
osiris psal:

...jen tě poopravím, nebyl to rok 68, ale druhá půlka roku 67, v 68 pak hned proběhlo připomínkový řízení a novelizace s dodatkovým protokolem v článku 12, písmeno e

...voe a nebyls náhodou i u podepisování Mnichofský dohodysurprisedbigsmile ...ty snat musíš pamatovat i to dyš mrtvý moře bylo marodsurprisedbigsmile

...ty vole, myslel bych si že zrovna ty budeš vědět že jsem si to celý vycucal z prstu a že jsem chtěl chytit ondráše bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
14.10.2010 21:59:52
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...jen tě poopravím, nebyl to rok 68, ale druhá půlka roku 67, v 68 pak hned proběhlo připomínkový řízení a novelizace s dodatkovým protokolem v článku 12, písmeno e

...voe a nebyls náhodou i u podepisování Mnichofský dohodysurprisedbigsmile ...ty snat musíš pamatovat i to dyš mrtvý moře bylo marodsurprisedbigsmile

...ty vole, myslel bych si že zrovna ty budeš vědět že jsem si to celý vycucal z prstu a že jsem chtěl chytit ondráše bigsmile

...máš bodgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
14.10.2010 22:09:33
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

No body ma dva. Jsem se po tom sel kouknout na net a vono nic.
A to mrtvy more marod si tutove jeste pamatuje. Dyt je to jako vcera co slezl ze stromu a shodil srstevil Nebo je to jako predevcirem.

VIVAD CALVADOSgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
14.10.2010 22:43:04
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

osiris psal:

...ty vole, myslel bych si že zrovna ty budeš vědět že jsem si to celý vycucal z prstu a že jsem chtěl chytit ondráše bigsmile

Ale znejistěl jsem...help
smile1cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
14.10.2010 22:47:18
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Ondráš psal:
osiris psal:

...ty vole, myslel bych si že zrovna ty budeš vědět že jsem si to celý vycucal z prstu a že jsem chtěl chytit ondráše bigsmile

Ale znejistěl jsem...help
smile1cool

...redfacesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Luk (Člen)
15.10.2010 15:12:53
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

No tak s exkurzi vas asi zklamubad
Neofiko se tam nedostane vubec nikdo, projit se da jedine pres branu s ochrankou, detektory kovu (dokonce je tam snimac na dlan, jak v mišnimpoziblcool)...a ze bych rek "joo to je Fanda, von se de mrknout na kybl" by me asi nesezralihelpbigsmile
a na ofiko sem malej pan. Vobcas se tam mihne naka exkurze, ale to je spis nabor z nakejch technickejch skol. Ze by tam jezdily deti skolni vejlety, to teda nebigsmilebigsmile

Ondras: to neni porouceni fyzikalnim zakonum, ty samozreme platej pro kazdyho, ale proste kdyz ten strojvudce dela co nema, "chytra masina" si poradi samasmile1

viz. http://zpravy.idnes.cz/cesti-homerove-s … _domaci_hv

v tom druhym pripade s tou prdeli nebylo nutny odstavovat uplne, ale operatori nezasahli uplne spravne, takze to prebrala automatika a odstavila celej blok

b6ka: v Dalesicich sme byli zrovna dneska mnamkabeerbeerbeergood
jinak sem psal nekde vejs, ze zrovna do Dukovan se ted naka ta miliarda vrazila...

osi: za me si taky jeden pripisredfacebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Banditatom (Člen)
15.10.2010 18:23:03
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

hustohustý počtenísurprised
To Luk: a když jdeš vyšetřovat reaktor máš aleposň gumový rukavice. takový ty gyndařský?smile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
15.10.2010 18:26:58
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Luk psal:

Ondras: to neni porouceni fyzikalnim zakonum, ty samozreme platej pro kazdyho, ale proste kdyz ten strojvudce dela co nema, "chytra masina" si poradi samasmile1

viz. http://zpravy.idnes.cz/cesti-homerove-s … _domaci_hv

Tohle by mělo umět ETCS, ale to je zatim ve fázi vývoje, páč přechod na to nechce nikdo zaplatit. help
Neřikam, že si poradí sama, ale převede se do bezpečnějšího stavu. To jest zastaví.
Jinak se samozřejmě bezpečnostní nárky na železnici a jadernou energetiku nedaj srovnávat.
Možná jen na východě. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
15.10.2010 18:33:53
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Banditatom psal:

To Luk: a když jdeš vyšetřovat reaktor máš aleposň gumový rukavice. takový ty gyndařský?smile1

Myslim, že má jenom pláštěnku a igelitový pytlíky na rukou a nohou. Dyť to už za bolševika věděli, že tohle stačí, tak jaký pak copak evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Banditatom (Člen)
15.10.2010 18:36:08
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

spidys psal:
Banditatom psal:

To Luk: a když jdeš vyšetřovat reaktor máš aleposň gumový rukavice. takový ty gyndařský?smile1

Myslim, že má jenom pláštěnku a igelitový pytlíky na rukou a nohou. Dyť to už za bolševika věděli, že tohle stačí, tak jaký pak copak evil

goodle gurmánsmokin
jaderná energetika je prdlajs proti tomu co se válí v ruských docích. Myslím ty jejich vyřazený jaderný ludrybad tak bych se fakt podívat nechtělsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
15.03.2011 08:32:50
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Tak,jedeme dálsmokin Fanoušci a obhájci jádra,jak je to možný,vždyť dneska je to tak stoprocentně bezpečný,ůplně jiný bezpečnostní systémy,materiál,perfektní personál,prostě bezva zdroj energiegood http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 … diace.html
Na těch satelitních snímcích vypadá střecha reaktoru dost podobně té černobylskéevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2011 08:42:14
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

no a čet jsi to pořádně?? u všech těch scénářů píšou "mohlo by","může se stát" atd. navíc zprávy od takovýhle novinářů jsou stejně kvalitní jak od TV Hovna...já si pořád stojim za tim,že je to pořád lepší jak kdybych za barákem elektrárnu na uhlí a zničenou krajinu jako to maj krušnohorci


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2011 13:34:45
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

http://www.rozhlas.cz/mozaika/veda/_zpr … ma--864698 občas je dobrý si vyslechnout jak to opravdu bylo a ne jak to překroutěj media smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
15.03.2011 14:02:39
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Jsem k tomu četla zajímavej článek co mi poslal Billy a nevypadá to tak zle... otázkou je kde je pravda noo idontknow http://www.edgeoftheworld.cz/2011/03/15 … -reaktoru/


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2011 14:46:58
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Žirafa psal:

Jsem k tomu četla zajímavej článek co mi poslal Billy a nevypadá to tak zle... otázkou je kde je pravda noo idontknow http://www.edgeoftheworld.cz/2011/03/15 … -reaktoru/

goodgooddobrej článek


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
15.03.2011 15:51:59
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Ale šak v černobylu se oficiálně taky nic moc hroznýho nestalo,oficiální počet obětí je 27,takže pohodičkasmokin
Netvrdím že to co se děje v japoncku je pro nás nějakej obrovskej problém,ale nadhodil sem to proto,že je v dnešní době kdekdo přesvědčenej že se nic stat nemůže. Ale jak vidno,kdyš zasáhne nějakej živel je veškerý bezpečí pryč. No,takže můžeme každejch 25let uhlodnout kousek země a udělat z ní na pár století/tisiciletí neobyvatelnou krajinu,hlavně že to vynáší a lidi se nemusí uskromňovat ve svém spotřebním mrháním fším co kolem sebe mágood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
15.03.2011 15:59:46
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

VikecB12 psal:

Ale šak v černobylu se oficiálně taky nic moc hroznýho nestalo,oficiální počet obětí je 27,takže pohodičkasmokin
Netvrdím že to co se děje v japoncku je pro nás nějakej obrovskej problém,ale nadhodil sem to proto,že je v dnešní době kdekdo přesvědčenej že se nic stat nemůže. Ale jak vidno,kdyš zasáhne nějakej živel je veškerý bezpečí pryč. No,takže můžeme každejch 25let uhlodnout kousek země a udělat z ní na pár století/tisiciletí neobyvatelnou krajinu,hlavně že to vynáší a lidi se nemusí uskromňovat ve svém spotřebním mrháním fším co kolem sebe mágood

vikecu, ďi už s tim do prdele bigsmile okamžitě se zvedni z tý židle, vypni ten zasranej komp, vyšroubuj každou třetí žárovku ve svým baráku, nezapomeň na garáž!, lednici si nech zapnutou a televizi máš povolenou jenom tři hodiny denně a to ještě jenom od desíti do jedný... abys jako nezasíral tím jádrem ten náš environment evil
ty vole ty si snad ještě větší negativista jag já goodbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
15.03.2011 16:07:35
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

VikecB12 psal:

Ale šak v černobylu se oficiálně taky nic moc hroznýho nestalo,oficiální počet obětí je 27,takže pohodičkasmokin
Netvrdím že to co se děje v japoncku je pro nás nějakej obrovskej problém,ale nadhodil sem to proto,že je v dnešní době kdekdo přesvědčenej že se nic stat nemůže. Ale jak vidno,kdyš zasáhne nějakej živel je veškerý bezpečí pryč. No,takže můžeme každejch 25let uhlodnout kousek země a udělat z ní na pár století/tisiciletí neobyvatelnou krajinu,hlavně že to vynáší a lidi se nemusí uskromňovat ve svém spotřebním mrháním fším co kolem sebe mágood

Takže modrá nebo zelená planeta? smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vOjTaB6 (Člen)
15.03.2011 16:21:24
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Ale šak v černobylu se oficiálně taky nic moc hroznýho nestalo,oficiální počet obětí je 27,takže pohodičkasmokin
Netvrdím že to co se děje v japoncku je pro nás nějakej obrovskej problém,ale nadhodil sem to proto,že je v dnešní době kdekdo přesvědčenej že se nic stat nemůže. Ale jak vidno,kdyš zasáhne nějakej živel je veškerý bezpečí pryč. No,takže můžeme každejch 25let uhlodnout kousek země a udělat z ní na pár století/tisiciletí neobyvatelnou krajinu,hlavně že to vynáší a lidi se nemusí uskromňovat ve svém spotřebním mrháním fším co kolem sebe mágood

Takže modrá nebo zelená planeta? smokin

vystrelit na Mesic... voba...cool

bigsmile


Bandit rulezz!!!
VikecB12 (Člen)
15.03.2011 19:24:47
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

XJelen psal:
VikecB12 psal:

Ale šak v černobylu se oficiálně taky nic moc hroznýho nestalo,oficiální počet obětí je 27,takže pohodičkasmokin
Netvrdím že to co se děje v japoncku je pro nás nějakej obrovskej problém,ale nadhodil sem to proto,že je v dnešní době kdekdo přesvědčenej že se nic stat nemůže. Ale jak vidno,kdyš zasáhne nějakej živel je veškerý bezpečí pryč. No,takže můžeme každejch 25let uhlodnout kousek země a udělat z ní na pár století/tisiciletí neobyvatelnou krajinu,hlavně že to vynáší a lidi se nemusí uskromňovat ve svém spotřebním mrháním fším co kolem sebe mágood

vikecu, ďi už s tim do prdele bigsmile okamžitě se zvedni z tý židle, vypni ten zasranej komp, vyšroubuj každou třetí žárovku ve svým baráku, nezapomeň na garáž!, lednici si nech zapnutou a televizi máš povolenou jenom tři hodiny denně a to ještě jenom od desíti do jedný... abys jako nezasíral tím jádrem ten náš environment evil
ty vole ty si snad ještě větší negativista jag já goodbigsmilebigsmilebigsmile

No jo,já slyším aji trávu růstbigsmile
No na jádru se s vama prostě neshodnusmile2
A kdyby se to stalo u nás,tak by vás to taky nijak nezneklidňovaloidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
16.03.2011 07:23:17
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 … nance.html
No nevím jestli je to tam v pohodě,zasypávání z vrtulníku je stejný jako v tom černobylubad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 07:39:02
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

VikecB12 psal:

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227919-v-poskozene-elektrarne-rekordne-vzrostla-radiace-evakuovali-zamestnance.html
No nevím jestli je to tam v pohodě,zasypávání z vrtulníku je stejný jako v tom černobylubad

Vikecu řeknu to znova..čti ten článek pořádne...pořád píšou "preventivně"..."mohlo by"..."muže se stát"... atd..navíc zasejpaj sklad VYHOŘELÉHO PALIVA a PREVENTIVNĚ ho zasypávaj(což chápu jako kdyby se něco MOHLO státsmile1 )...přečti si ten článek co sem dávala Žirafka možná dost pochopíš o co tam jde evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
16.03.2011 07:52:19
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

VikecB12 psal:

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227919-v-poskozene-elektrarne-rekordne-vzrostla-radiace-evakuovali-zamestnance.html
No nevím jestli je to tam v pohodě,zasypávání z vrtulníku je stejný jako v tom černobylubad

Woe nezlob a bez tahat ytongy bigsmile, tak jako taky z teho nemam radost ze se mozna muze jeste neco posrat a neco sem doleti vetrem, ale s tim uz kurna nic nenadelame, maximalne zenskejm vyroste bradavice na cele a nebo treti koza bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 07:56:22
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

Billy psal:
VikecB12 psal:

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227919-v-poskozene-elektrarne-rekordne-vzrostla-radiace-evakuovali-zamestnance.html
No nevím jestli je to tam v pohodě,zasypávání z vrtulníku je stejný jako v tom černobylubad

Woe nezlob a bez tahat ytongy bigsmile, tak jako taky z teho nemam radost ze se mozna muze jeste neco posrat a neco sem doleti vetrem, ale s tim uz kurna nic nenadelame, maximalne zenskejm vyroste bradavice na cele a nebo treti koza bigsmile

nebo budeš mít dva čuráky.. bigsmile
http://zpravy.idnes.cz/drabova-radioakt … domaci_bar


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
21.03.2011 10:47:13
Offline

Re: fascinující cestopisy jedné motorkářky

VikecB12 psal:

Tak,jedeme dálsmokin Fanoušci a obhájci jádra,jak je to možný,vždyť dneska je to tak stoprocentně bezpečný,ůplně jiný bezpečnostní systémy,materiál,perfektní personál,prostě bezva zdroj energiegood http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 … diace.html
Na těch satelitních snímcích vypadá střecha reaktoru dost podobně té černobylskéevil

mas bodgoodbigsmile

dobrej zdroj http://www.sujb.cz/?c_id=1079
na tnczety, novinky, blesky a supryass

co k tomu dodat...to zemetreseni by asi v pohode zvladli, jak je pak vyplachla ta voda to uz byl pruserbad

Nicmene do cernobylu to ma este hodne daleko.
U nas doufam tsunami nehrozi. Hystreicka reakce nemecka s odstavenim starsich bloku zrejme souvisi s blizicimi se volbamismokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr