Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » přívěs za auto na 2 motorky

inkvizitorr (Administrator)
12.03.2007 09:29:33
Offline

přívěs za auto na 2 motorky

neprodává to někdo z vás nebo nemá někdo nějaký tlačenky jak sehnat levnějc novej nebo klidně i jetej?

http://www.agados.cz/_picture/kangaro.jpg


www.agados.cz


doba je temná...
Prase (Člen)
12.03.2007 17:36:55
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky


Čau Prase
inkvizitorr (Administrator)
12.03.2007 18:53:24
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

na to sem koukal, ale budu ho teď potřebovat častějc a chci s tim ject dvaraza letos na dovolenou a když si to spočtu tak sem jenom za půjčení na 1/2 ceny vozejku... tak sem si řikal, že bych to koupil, no...idontknow


doba je temná...
Americkej (Člen)
12.03.2007 19:28:39
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

vo tom už jsi špekuloval loni a nakonec jsi zjistil,že valník na písek je výhodnější.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
PALOUS (Člen)
12.03.2007 19:53:34
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

inkvizitorr psal:

neprodává to někdo z vás nebo nemá někdo nějaký tlačenky jak sehnat levnějc novej nebo klidně i jetej?
http://www.agados.cz/_picture/kangaro.jpg
www.agados.cz

sem teď na jiným písí tak tady nemám vodkaz ale tuším,že sachr.až budu doma tati hodím vodkaz
good


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
12.03.2007 20:01:18
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky


Jebat motorky :-)
Kakin (Člen)
12.03.2007 21:19:40
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

Čus, čeče to stejný sem řešil loni ale nakonce sem ho na dovču měl půčené za balíček plzní což byla neskutečná nabídka! :)) Měl sem asi toho Agadosa na 1 enbo 2 motorky a supr věc. Ale taky bych spíš přeméšlel nad tím klasickým valníkem kterej bych si nechal upravit i na vožení motorek - přece jenom to má větší využití ..... kór na stavby a tak ... což by tě taky mohlo zajímat ne! .)) Někdo, nevim kdo už dělá právě takovovej vozejk - je to valník s prodlouženým vojem, u kterýho položíš přední bočnicu a na voji máš to "voko" na přední kolo a v podlaze to má uchytávací voka na kurty, což je maximálně výborný!! Ale teď fakt neivm u koho sem to viděl - jestli Agados, Sacher neob někdo jinej ....! ;(

BRDMEN (Člen)
12.03.2007 21:51:11
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

Tož to ja mám agados toto a musel jsem si na to udělat papíry.No 2,5t
Na to se vejde motorek.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/brdmen/vz33.jpg
inkvizitorr (Administrator)
13.03.2007 08:14:27
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

no jo, jenže malej normální vozejk mam a když potřebuju velkej tak mam dolínka... nehledě na to, že ty obyč stojej víc než ten motorkovejidontknow


doba je temná...
Mirek D (Člen)
13.03.2007 08:27:48
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

inkvizitorr psal:

neprodává to někdo z vás nebo nemá někdo nějaký tlačenky jak sehnat levnějc novej nebo klidně i jetej?
http://www.agados.cz/_picture/kangaro.jpg
www.agados.cz

Vod tý doby co maj novou továrnu tak nemám kontakt, bo kontakta šupli do důchodu. Ale esli něco potřebuješ zjistiti osobně tak tam možu zajet.


Autobus je taky Suzuki... .
luboss (Člen)
13.03.2007 08:42:14
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

kup normalni a uprostred si pridelej na motylky kus svodidel bigsmile odzkouseno bigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
13.03.2007 13:07:11
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

Inkviz: poslal jsem ti mejl, je to teda realizovatelný nebo na podobný píčoviny sereš?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
14.03.2007 11:55:54
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

Tak nic no. Nevíte někdo kde se dá pochromovat plast?help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
BRDMEN (Člen)
14.03.2007 12:44:23
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

BRDMEN (Člen)
14.03.2007 12:45:16
Offline

Re: přívěs za auto na 2 motorky

www.agados.cz - Agados s.r.o. – Velké Meziříčí – Výrobce přívěsů - 250 druhů
+ www.autovia.cz - AUTOVIA, Plzeň – přívěsy, přepravníky motocyklů
www.expotent.cz - Expotent, Praha - rychlorozkládací stany pro závodní týmy i obchodníky. Odolná Alu konstrukce, množství doplňků, reklamní potisk
+ www.marokralovice.cz - Maro Kralovice s.r.o. – Kralovice – přívěsy, přepravníky motocyklů
+ www.privesy.cz - Martin Trojan – Hradec Králové – značkové přívěsy
+ www.sacher.cz - Sacher Přívěsy – Úpice

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr