Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Šití na míru

redik27 (Člen)
13.09.2010 09:36:35
Offline

Šití na míru

Nemáte kontakt na firmu, která šije kožené hadry na míru. Praha a okolí.

p.s. kámoška má dlouhé nohy :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
VikecB12 (Člen)
13.09.2010 09:58:31
Offline

Re: Šití na míru

PSIčko....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Miro (Člen)
13.09.2010 10:02:45
Offline

Re: Šití na míru

Mám dělenou kombošku od PSí Hubík http://www.psihubik.cz/ Po 4 letech pořád max. spokojenost. Po změření jsem ji měl za 3 neděle doma good

Jaster (Člen)
13.09.2010 12:57:33
Offline

Re: Šití na míru

mám možnost u našeho výrobce nechat něco ušít na míru, je to o něco dražší než běžně, ale tak je tomu všude. výroba tvá asi měsíc od objednávky, píšou že mají 25dní na výrobu. ale to se musí objednat s větší objednávou, protože kusově se to nevyplatí poslat do čr- doprava drahá, clo a dph.
pokud se připlatí, ušijí i přesně podle návrhu jaký chcete design. kvalitou je to někde okolo 4sr, šijeme to na stejným místě kde všichni. a kožená kombi na míru se pohybuje od 10 000kč a výše... co jsem koukal u 4sr chtěji za takovou kombi 18000kč.
ale hodně oblíbenej je psihubik a u nich je ta výhoda, když se něco poškodí, tak ti to tam opraví (za příslušný obnos peněz)


motto "Vem za heft a val"
VikecB12 (Člen)
13.09.2010 13:50:54
Offline

Re: Šití na míru

A hlavně si taky vobčas šáhněte na ten materiál a né jenom prohlídnout cedulku s cenou. Kolikrát kdyš vidím ty pákistánský voblečky řeknu si gut cena,ale jenom do doby neš si na ně sahnu. Tvrdý,nepoddajný,nebo je to prozměnu jak z kozinkybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomsth (Člen)
13.09.2010 18:00:22
Offline

Re: Šití na míru

Za mě taky PSíčko fPraze good, při šití na míru (nechával sem si tam šít gatě) si můžeš zvolit i materiál (tvrdá nebo měkčí kůže), jiný barevný provedení, vlastní logo, prostě co tě napadne. S gatěma max spokojenost, je to šitý fakt na míru good.


..svět se řítí do ďáblovy řiti..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr