Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

adoid (Člen)
17.09.2010 12:28:10
Offline

Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

Zdravím ve spolek, chtěl bych se optat, jestli by mi někdo neporadil ověřený servis, kde bych si mohl nechat seřídit karburátory (synchronizace) a seřídit ventilové vůle. Pokud možno v Karlových Varech, nebo v Plzni,
díky.

faitík (Člen)
17.09.2010 12:34:10
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
XJelen (Člen)
17.09.2010 14:05:15
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

faitík psal:

www.jokaro.cz good

evil dyk ty víš... bigsmile

varskej - hele když to dáš na ventily do plzně, nebude to na počkání, to je jasný. Před lety si na to řekli tejden. Takže bych bejt tebou zkusil "u zmrda" když se dobře vyspí bude to v pohodě... nebo Víťu Bicana tam by to snad taky mohlo bejt ok. Těžko říct, od jistý doby si všechno dělám sám .


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.09.2010 14:15:25
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

XJelen psal:
faitík psal:

www.jokaro.cz good

evil dyk ty víš... bigsmile

varskej - hele když to dáš na ventily do plzně, nebude to na počkání, to je jasný. Před lety si na to řekli tejden. Takže bych bejt tebou zkusil "u zmrda" když se dobře vyspí bude to v pohodě... nebo Víťu Bicana tam by to snad taky mohlo bejt ok. Těžko říct, od jistý doby si všechno dělám sám .

to bylo v mostě vidět jaký jsi měl pěkný eNko bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
faitík (Člen)
17.09.2010 14:29:40
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

XJelen psal:
faitík psal:

www.jokaro.cz good

evil dyk ty víš... bigsmile

varskej - hele když to dáš na ventily do plzně, nebude to na počkání, to je jasný. Před lety si na to řekli tejden. Takže bych bejt tebou zkusil "u zmrda" když se dobře vyspí bude to v pohodě... nebo Víťu Bicana tam by to snad taky mohlo bejt ok. Těžko říct, od jistý doby si všechno dělám sám .

Já vim-tohle téma bysme mohli probírat u pivabeerbigsmile

... a stejně bysme se nedobrali koncehelp


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nety (Člen)
17.09.2010 17:52:11
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

faitík psal:
XJelen psal:
faitík psal:

www.jokaro.cz good

evil dyk ty víš... bigsmile

varskej - hele když to dáš na ventily do plzně, nebude to na počkání, to je jasný. Před lety si na to řekli tejden. Takže bych bejt tebou zkusil "u zmrda" když se dobře vyspí bude to v pohodě... nebo Víťu Bicana tam by to snad taky mohlo bejt ok. Těžko říct, od jistý doby si všechno dělám sám .

Já vim-tohle téma bysme mohli probírat u pivabeerbigsmile

... a stejně bysme se nedobrali koncehelp

přesně smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
XJelen (Člen)
18.09.2010 08:45:16
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
faitík psal:

www.jokaro.cz good

evil dyk ty víš... bigsmile

varskej - hele když to dáš na ventily do plzně, nebude to na počkání, to je jasný. Před lety si na to řekli tejden. Takže bych bejt tebou zkusil "u zmrda" když se dobře vyspí bude to v pohodě... nebo Víťu Bicana tam by to snad taky mohlo bejt ok. Těžko říct, od jistý doby si všechno dělám sám .

to bylo v mostě vidět jaký jsi měl pěkný eNko bigsmilegood

co se ti nezdálo na mý strýcfajtr rejs úpravěsurprised?


Strýcfajtr !!!
adoid (Člen)
18.09.2010 21:08:33
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

díky za rady, jen taková drobnost, kdo je to ten "zmrd" a kdo je ten Víťa? Díky

XJelen (Člen)
19.09.2010 17:41:49
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

adoid psal:

díky za rady, jen taková drobnost, kdo je to ten "zmrd" a kdo je ten Víťa? Díky

Yamaha - "u zmrda" už leta...
Víťa Bican - KV Racing hnedkaj vedle algónu u kruháče u tesca


Strýcfajtr !!!
Kakac (Člen)
20.09.2010 18:33:15
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

Kluci buďte hodní na novýho Adoidaevil
Je tu můj chráněnec z MZ klubugood
Von je to takovej až moc hodnej kluk tak ať ho hned nesejmete bigsmilebigsmile
Ale jinak je to takovej trošku blázen(promiň adoide) ,jel na MZ sraz na 150 MZetě z Plzně do Orlové a po dálnici tzn.Plzeň-Praha-Brno-Ostrava a najel 580 Km takže to chce odvahu jet na DDRónským stroji tak daleko.bigsmile bigsmilebigsmilegood

P.S.Adoide aspoň ten věk si mohl vyplnit ,nebo se stydíš kolik jařin máš ?bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
barynek (Člen)
21.09.2010 04:24:16
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

Kakac psal:

Kluci buďte hodní na novýho Adoidaevil
Je tu můj chráněnec z MZ klubugood
Von je to takovej až moc hodnej kluk tak ať ho hned nesejmete bigsmilebigsmile
Ale jinak je to takovej trošku blázen(promiň adoide) ,jel na MZ sraz na 150 MZetě z Plzně do Orlové a po dálnici tzn.Plzeň-Praha-Brno-Ostrava a najel 580 Km takže to chce odvahu jet na DDRónským stroji tak daleko.bigsmile bigsmilebigsmilegood

P.S.Adoide aspoň ten věk si mohl vyplnit ,nebo se stydíš kolik jařin máš ?bigsmilebigsmile

chráněnec, tak to nebude strej a plesnivej jako ty, co? bigsmile Ty woe za pár už to mám, kamaráde...
k tématu - u zmrda a yamaha, to je jako voborník v CV, to je taky yamaha a ten zmrd by na to taky seděl bigsmile


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
21.09.2010 07:57:35
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

barynek psal:

k tématu - u zmrda a yamaha, to je jako voborník v CV, to je taky yamaha a ten zmrd by na to taky seděl bigsmile

no vono se tomu leta říká u zmrda, ale ten mechoš tam zas na rozdíl od voborníků je vcelku šikovnej, zmrdský měli většinou chování bad ... jak jsem psal v úvodu, kdo to překousne, tak v pohoevil

Pak máme ještě v Kynšperku u Kokotabigsmile ale to je vážně kokot i na práci bigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
21.09.2010 15:59:50
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

XJelen psal:
barynek psal:

k tématu - u zmrda a yamaha, to je jako voborník v CV, to je taky yamaha a ten zmrd by na to taky seděl bigsmile

no vono se tomu leta říká u zmrda, ale ten mechoš tam zas na rozdíl od voborníků je vcelku šikovnej, zmrdský měli většinou chování bad ... jak jsem psal v úvodu, kdo to překousne, tak v pohoevil

Pak máme ještě v Kynšperku u Kokotabigsmile ale to je vážně kokot i na práci bigsmile

u vobo je to naopak, chovani super, prace na pussy


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
21.09.2010 16:50:05
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

barynek psal:
XJelen psal:
barynek psal:

k tématu - u zmrda a yamaha, to je jako voborník v CV, to je taky yamaha a ten zmrd by na to taky seděl bigsmile

no vono se tomu leta říká u zmrda, ale ten mechoš tam zas na rozdíl od voborníků je vcelku šikovnej, zmrdský měli většinou chování bad ... jak jsem psal v úvodu, kdo to překousne, tak v pohoevil

Pak máme ještě v Kynšperku u Kokotabigsmile ale to je vážně kokot i na práci bigsmile

u vobo je to naopak, chovani super, prace na pussy

jj slyšel jsem hotový ságy bigsmile poslední myslím byl bolek s dvanáctapůlkou nedávno evil


Strýcfajtr !!!
Smoula.koumak (Člen)
21.09.2010 22:22:30
Offline

Re: Kde nechat seřídit B600 (Karlovy Vary a Plzeň)

pak ještě Lomnice u Sokolova, mám sice zkušenost jen s pneu a řetězovkou, ale v pohodě, možná trošku drahý, nemám zase moc s čím srovnávat, docela se zdají, že motkám rozumí...


Bandit v lese :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr