Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » stínítko v reflektoru

tachac (Nový člen)
20.09.2010 17:19:18
Offline

stínítko v reflektoru

Zdravim všechny, minulý týden jsem si koupil B6 a zjistil jsem že má urvaný stínítko v reflektoru... Chci se zeptat jstli je to v tom světlu až tak důležitý a zda-li se s tím dá v pohodě jezdit než koupim světlo nový... Dík za rady bigsmile

Ondráš (Člen)
20.09.2010 18:07:27
Offline

Re: stínítko v reflektoru

Pokud myslíme to samé, tak já to urval, vyndal ven a jezdím bez toho. Technickou to prošlo, jen auta občas blikaj, že je oslňuji, ale to se děje jen v noci a to moc nejezdím. help
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
20.09.2010 19:27:24
Offline

Re: stínítko v reflektoru

A jak se dá vyrvat ven, aniž bych něco zkurvil?...B6.97


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
20.09.2010 19:55:35
Offline

Re: stínítko v reflektoru

fidoB6 psal:

A jak se dá vyrvat ven, aniž bych něco zkurvil?...B6.97

Vyndáš žárovku, vezmeš štipky a rozstříháš to na tak malé kousky, aby tou dírou po žárovce šly vyndat ven. Jakýpak s tim sraní.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
20.09.2010 20:04:33
Offline

Re: stínítko v reflektoru

A od tý paraboly to nejde nějak šetrně odstranit? Jestli nejde oddělit parabola od sklahelp Aby to nedopadlo tak, že nakonec vemu nůžky na plech a celou parabolu v záchvatu nervu nerozstříhambigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
20.09.2010 22:43:09
Offline

Re: stínítko v reflektoru

fidoB6 psal:

A od tý paraboly to nejde nějak šetrně odstranit? Jestli nejde oddělit parabola od sklahelp Aby to nedopadlo tak, že nakonec vemu nůžky na plech a celou parabolu v záchvatu nervu nerozstříhambigsmile

Pokud vim, tak to sklo je k parabole nějak přitmelený, nebo nějak jinak přidělaný, takže rozdělat to neni vůbec sranda a dát to dohromady je ještě horší.
To stínítko je nějakej slabej hliníkovej plech (nebo co...). Je to měkký jak bláto. Jde to dobře.good

Taky se ti ulomila nožička?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachac (Nový člen)
21.09.2010 09:27:35
Offline

Re: stínítko v reflektoru

no tak s tím budu jezdit a uvidim... díky smile1

fidoB6 (Člen)
22.09.2010 08:31:58
Offline

Re: stínítko v reflektoru

Ondráš psal:
fidoB6 psal:

A od tý paraboly to nejde nějak šetrně odstranit? Jestli nejde oddělit parabola od sklahelp Aby to nedopadlo tak, že nakonec vemu nůžky na plech a celou parabolu v záchvatu nervu nerozstříhambigsmile

Pokud vim, tak to sklo je k parabole nějak přitmelený, nebo nějak jinak přidělaný, takže rozdělat to neni vůbec sranda a dát to dohromady je ještě horší.
To stínítko je nějakej slabej hliníkovej plech (nebo co...). Je to měkký jak bláto. Jde to dobře.good

Taky se ti ulomila nožička?help

nic se mi neulomilo,jen mi to tam serebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Zlofuj (Člen)
22.09.2010 22:51:30
Offline

Re: stínítko v reflektoru

ahoj, kup parabolu z jawy a jezdi. Mě se povedlo koupit nové světlo za 301kč, dvakrát jsem upadl a clonítko mi taky upadlo. bigsmile ..nechci urazit bandita,ale origo B je jak kopie od jawy.smile1smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr