Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Boty Forma a Nitro

OndraB6 (Člen)
12.03.2007 20:39:03
Offline

Boty Forma a Nitro

Tož jednoduchý dotaz...jaké máte zkušenosti s těmato značkama?Forma je myslim celkem známá a co to Nitro?měl sem je v ruce,vypadaly celkem slušně(za tu cenu) ale nevim jak je to s kvalitou. Tož dík za případné návrhy:)

duff (Člen)
12.03.2007 20:52:54
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

zajed si do Valmezu do motopalič, dovozce SIDIgood


SP&JK = Fuck of HP
sonyk (Člen)
12.03.2007 21:19:19
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

objedal jsem s motostaru fomry za 2750 na zacatek si snima vystacim tak sem zvedavejbigsmile pak bych rad nejaky fesacky sidi nebo oxtary


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
SLUGI (Člen)
12.03.2007 21:32:25
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

...a co tyto  swifty ??

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/SWIFT.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
kavis (Člen)
12.03.2007 23:03:56
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

ja nevim, ja bych asi do Swiftaku nesel..kamos je ma necelou sezonu a zacinaj se mu treochu potrhavat..a to toho s nima moc nenajezdil. Je mozny, ze to muze byt jen vyjimecny pripad, ale trochu me nim boty sklamaly.bad


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
osiris (Člen)
12.03.2007 23:10:20
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

...kdyz je vemes do ruky, tak bys je asi nekoupil


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
13.03.2007 06:11:18
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

...na jedné fotce je má Koldan na sobě pokud se nepletu idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
13.03.2007 08:07:21
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

nepleteš, už mám oxtary. ty siwfty nejsů špatné,jen bacha na velikost páč sou volnější,tagže ně třeba ty osmičky byly velké.taky botička je trošku prostornější.každopádně mě tam překvapila ta antivibrační vložka,ta není tak dobrá ani na těch oxtarech,po chvilce jízdy ti připadalo,že máš pod botou kus hadru,prostě ta podrážka vlivem vibrací jakoby změklagood jináč z hlediska výbavy mi přišly taky v pohodě,slajdr na kotníku, i na špičce,vzadu systém zabraňující vykroucení kotníku.ale volil bych je spíš jako pohodlnější variantu na cestování. v oxtárech se cítím líp,na druhů stranu taky stály skoro dvakrát tolik,tagže je to na volbě každýho sůdruha


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mirek D (Člen)
13.03.2007 08:10:32
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

kavis psal:

ja nevim, ja bych asi do Swiftaku nesel..kamos je ma necelou sezonu a zacinaj se mu treochu potrhavat..a to toho s nima moc nenajezdil. Je mozny, ze to muze byt jen vyjimecny pripad, ale trochu me nim boty sklamaly.bad

Mám je (SWIFT)jednu sezonu a moc dlouho asi nevydrží. Dá se v nich dobře chodit, ale tím taky asi trpí. Jinak vasserfest jsou... .


Autobus je taky Suzuki... .
SLUGI (Člen)
13.03.2007 20:52:47
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

...no právě,sem měl Oxtary Speed,byly super,jenže se šroubama v kotníku tlačily,navíc v nich nějak nemám cit při řazení,sem si  připadnul  jak v přeskáčích,mám cestovní měkoučký boty vod LOUISe a paráda. Takže to vypadá cesťáky nechat,prikůpiť větší Oxtary a nějak to střídat idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
14.03.2007 08:09:25
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

jako upřímně řečeno,mně se moc nelíbil ani tvar špičky,já mám tu nejvyšší řadu oxtárů a nemůžu si je vynachválit,neměnil bych,ale je to dle měhlavně o tom,jak co komu sedne,jaků má hnátu a jak sa v tom cítísurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
15.03.2007 15:04:53
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

tak formy mam doma moje noha velikost 8 cili 42 boty sou 42 sedej dobre mensi by me asi tlacili na prstech .nijak v nich necestuju do predu a ni dozadu ale mam volnejsi patu.ale jen kdyz chodim asi je to schvalne nevim.neni zas tak volna.uvidime.41


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Skubák (Člen)
15.03.2007 15:27:59
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

Já mám XPD ... jsou very gutgoodgood


... Kdo nevalí s námi, Valí proti nám!! ...
Jiřina (Člen)
16.03.2007 02:06:17
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

Koldan psal:

nepleteš, už mám oxtary. ty siwfty nejsů špatné,jen bacha na velikost páč sou volnější,tagže ně třeba ty osmičky byly velké.taky botička je trošku prostornější.každopádně mě tam překvapila ta antivibrační vložka,ta není tak dobrá ani na těch oxtarech,po chvilce jízdy ti připadalo,že máš pod botou kus hadru,prostě ta podrážka vlivem vibrací jakoby změklagood jináč z hlediska výbavy mi přišly taky v pohodě,slajdr na kotníku, i na špičce,vzadu systém zabraňující vykroucení kotníku.ale volil bych je spíš jako pohodlnější variantu na cestování. v oxtárech se cítím líp,na druhů stranu taky stály skoro dvakrát tolik,tagže je to na volbě každýho sůdruha

Betooonmane nekecej. Ty přeci nemáš nejvyšší řadu, páč tu mám jáááááááááááá bigsmilegood


Tož tak:-D
Timerobber (Člen)
16.03.2007 02:20:53
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

Jiřina:
Máš v diskusi téma ode mě. Sorry, všim jsem si tě až teď, napiš!


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Koldan (Člen)
16.03.2007 09:20:28
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

Jiřina psal:
Koldan psal:

nepleteš, už mám oxtary. ty siwfty nejsů špatné,jen bacha na velikost páč sou volnější,tagže ně třeba ty osmičky byly velké.taky botička je trošku prostornější.každopádně mě tam překvapila ta antivibrační vložka,ta není tak dobrá ani na těch oxtarech,po chvilce jízdy ti připadalo,že máš pod botou kus hadru,prostě ta podrážka vlivem vibrací jakoby změklagood jináč z hlediska výbavy mi přišly taky v pohodě,slajdr na kotníku, i na špičce,vzadu systém zabraňující vykroucení kotníku.ale volil bych je spíš jako pohodlnější variantu na cestování. v oxtárech se cítím líp,na druhů stranu taky stály skoro dvakrát tolik,tagže je to na volbě každýho sůdruha

Betooonmane nekecej. Ty přeci nemáš nejvyšší řadu, páč tu mám jáááááááááááá bigsmilegood

mám nejvyšší řadu! nad tím je už jen série pro cirkusáky a tu nepočítámbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Myšák (Člen)
17.03.2007 16:32:38
Offline

Re: Boty Forma a Nitro

OndraB6 psal:

Tož jednoduchý dotaz...jaké máte zkušenosti s těmato značkama?Forma je myslim celkem známá a co to Nitro?měl sem je v ruce,vypadaly celkem slušně(za tu cenu) ale nevim jak je to s kvalitou. Tož dík za případné návrhy:)

Mam nitro a NEKUPUJ TO!!! Tot asi vse bigsmile

...chodit se v tom neda ani provizorne a postupne z nich odpadavaj ruzny plastovy "slajdry" (spis takovy plastovy ozdoby)


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr