Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Končí osoba blízká???

Ondráš (Člen)
17.06.2011 14:11:17
Offline

Re: Končí osoba blízká???

fidoB6 psal:

Ondráš: když člověk jede jak hovado (tzn. ne podle předpisůbigsmile) tak prostě musí počítat s tim, že ho to bude bolet. Jak tu někdo psal,tak co se týká bouraček se zraněnim,atd.,to je jiná věc. Já mluvim o rychlostech,parkování na zákazu,...Ale aby lidi jezdili jak dobytek ve městě kilo, přes hlavu masku prasete a vysmátý do kamer a pak že osoba blízká, to je to co mi vadí.
Myslim si,že pak by se to na silnicích hodně zklidnilo.
Další otázka je,jak "kvalitní" novelu nebo zákon chystaj...

Přijít o řidičák jen proto, že tvůj vzor je Mirek Dušín za to nestojí.
A nevěřím, že jezdíš všude podle předpisů. evil
Mysli si co chceš, ale dokud tam nesedíš a nemusíš se rozmejšlet nad odpovědí...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
17.06.2011 14:24:09
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Jezdim taky jak se mi zlíbí, předpisově občas taky, ale zas sem si plně vědom toho, že když mi chytí nebo blejsknou, tak je to prostě v píči a konec. Na zákazech neparkuju, takže když mi chytnou,osoba blízká je mi stejně k hovnu a když vim,kde sou radary,tak tam prostě nejedu jak debil... Když mi cvaknou někde kde to neznam,tak nepopírám, že rád využiju toho že auto není psaný na mě, ale to vše neznamená, že todle podporuju. Osoba blízká je dle mýho k tomu, že když bude mít někdo z rodiny průser a fízlové pudou na mě jako na svědka,tak jim prostě naseru a hotovo. Ale ne aby se na to lidi vymlouvali kvůli silničním přestupkům.
Toť vše


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
17.06.2011 14:39:08
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Jediný co jsem chtěl říct je, že když jde o kejhák, tak se tonoucí stébla (osoby blízké) chytá.
A to třeba my se tím řízením neživíme.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Myšák (Člen)
17.06.2011 14:52:42
Offline

Re: Končí osoba blízká???

fidoB6 psal:

Když mi cvaknou někde kde to neznam,tak nepopírám, že rád využiju toho že auto není psaný na mě, ale to vše neznamená, že todle podporuju.

idontknowidontknowidontknow bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
fidoB6 (Člen)
17.06.2011 14:57:58
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Myšák psal:
fidoB6 psal:

Když mi cvaknou někde kde to neznam,tak nepopírám, že rád využiju toho že auto není psaný na mě, ale to vše neznamená, že todle podporuju.

idontknowidontknowidontknow bigsmile

Čemu nerozumíš? Blbej kdo dává,blbější kdo nebere...To neznamená že je to vždy správněbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
17.06.2011 15:00:28
Offline

Re: Končí osoba blízká???

PS: A co se týká motorek,tak stejně můžou bejt všihni v poho,protože u nás radary fotí zpředugood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
redik27 (Člen)
17.06.2011 15:02:59
Offline

Re: Končí osoba blízká???

ale mlýny melou i na druhé straně :)

http://praha.idnes.cz/prazsky-urednik-o … _krimi_wlk


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Mour (Člen)
17.06.2011 15:03:56
Offline

Re: Končí osoba blízká???

fidoB6 psal:

PS: A co se týká motorek,tak stejně můžou bejt všihni v poho,protože u nás radary fotí zpředugood

..tak se pudeš přiznat, ne? Si snad odpovědnej občan, který pyká za své činy ..si psal.

fidoB6 (Člen)
17.06.2011 15:20:01
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Já to napíšu jinak, kdyby tady fungovala slušnost na silnicích, nemuselo by být tolik smrťáků,tolik nehod...A jestli todle přispěje k tomu,aby se člověk nemusel na silnici bát o kejhák, tak sem pro všema deseti. Jestli nějakej libovej vylízanej debílek (co si honí svoje ego) potřebuje bejt nejrychlejší a tím pádem nejdrsnější, tak buď ať jde na okruh a nebo do prdele!!!!! fuckfuckfuck Všem beztak vadí osoba blízká jen kuli rychlosti a kuli parkování.
A o těch cedulích o měření rychlosti,to je recht, doteď všichni jezdili pomalu, nebyly žádný pokuty, tak hned s cedulema pryč, ať je víc pokut. Todle je na píču,že jde o prachy a ne o bezpečnostbad


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
17.06.2011 16:00:39
Offline

Re: Končí osoba blízká???

fidoB6 psal:

PS: A co se týká motorek,tak stejně můžou bejt všihni v poho,protože u nás radary fotí zpředugood

V krásném světě to žiješ.smile1 Bohužel, není skutečný.headshake
Ještě řekni, že ta fotka bude neostrá a poznávací značka nepůjde přečíst.cool
Je vidět, že si na té židli na dopravácích ještě nikdy neseděl.smokin
Ne že bych ti to přál, ale... Ale co bych se opakoval... Všechno už jsem řekl.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
17.06.2011 18:32:11
Offline

Re: Končí osoba blízká???

ja se rizenim zivim a snazim se jezdit tak aby me ten ridicak sebrat nemuseli ale znate to . nejde to nevzit za heft. viz dneska sem s tatrou frcel do rican a diky rozkopanymu mostu sem se nejak ocitl na dalnici (byla tam smerovana objizdka) bez krabicky s mitnem po trech km sjel a frcel pres vesnice do rican. v ricanech sem zase prejel 6t zakaz a pak kdyz me tam nalozili ty zkurvene velky boxy do vykopu tak sem po ceste projel x zakazu nad 6t proste sem tam bloudil a nevedel kudy. tak sem zvedavej co prijde na firmu za fotky kdyz mi sef kterej tam byl den predtim tak pekne naplanoval cestu. a jeste v brezanech je 12t zakaz. prazdnej mam 11.3 t tak nevim jestli me to tam zvazilo a blejsklo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Lajoš (Člen)
17.06.2011 19:35:00
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Jestli si někdo myslí,že to pomůže,tak ať.Ti bohatí budou jezdit jako prasata dál, protože oni tu desítku klidně zaplatí a jdou domu.Policie nic nevyřeší protože na získaní důkazu nejsou prachy ani lidi.Ekonomicky slabší motoristé se buď vycinkají z peněz nebo z bodů a nebudou obtěžovat na cestách ty movitější.Pokud nebudou policajti stát na cestách a řešit vážné přestupky ( ne buzerovat,že stojím púl kolem na trávě ) tak může být za přestupek i trest smrti a nic to nepomůže."sickKde není želobce není soudce"


I pád na hubu je pohyb vpřed.
4Fun.cz (Člen)
17.06.2011 20:10:56
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Lajoš psal:

Jestli si někdo myslí,že to pomůže,tak ať.Ti bohatí budou jezdit jako prasata dál, protože oni tu desítku klidně zaplatí a jdou domu.Policie nic nevyřeší protože na získaní důkazu nejsou prachy ani lidi.Ekonomicky slabší motoristé se buď vycinkají z peněz nebo z bodů a nebudou obtěžovat na cestách ty movitější.Pokud nebudou policajti stát na cestách a řešit vážné přestupky ( ne buzerovat,že stojím púl kolem na trávě ) tak může být za přestupek i trest smrti a nic to nepomůže."sickKde není želobce není soudce"

Tohle můžu podepsat..good


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Frodo89 (Člen)
18.06.2011 00:09:20
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Osoba blizká bude funovat i na dale, jen už né tak jak jsme byli zvyklí...
Jak si řekl sám je daná ustavou...
Návrh zákona jsem pochopil asi takto:

Pokud si tě pozvou na přestupkové řízeni jako majitele vozu. mužeš stále říct že to řídila osoba blizka... Pak dostaneš jen pokutu a trestné body žádné.

Nebo ji mužeš nabonzovat a ta osoba dostane jak body tak i pokutu.

A když osoba blízká zpáchá nějaky trestny čin a ty se na ni vymluviš... tak nasleduje POKUTA + ZPRÁVNÍ POPLATEK + Nějaká extra přirážka za to že se ejdná o trestny čin "prý do 10tisíc."

PS: Jedná se pouze o návrh zákona... Nakonec to bude stejně uplně jinak


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Pajk (Člen)
19.06.2011 23:06:10
Offline

Re: Končí osoba blízká???

Lajoš psal:

Jestli si někdo myslí,že to pomůže,tak ať.Ti bohatí budou jezdit jako prasata dál, protože oni tu desítku klidně zaplatí a jdou domu.Policie nic nevyřeší protože na získaní důkazu nejsou prachy ani lidi.Ekonomicky slabší motoristé se buď vycinkají z peněz nebo z bodů a nebudou obtěžovat na cestách ty movitější.Pokud nebudou policajti stát na cestách a řešit vážné přestupky ( ne buzerovat,že stojím púl kolem na trávě ) tak může být za přestupek i trest smrti a nic to nepomůže."sickKde není želobce není soudce"

Směřuje to k tomu, že páni policajti budou sedět na stanici, klídek , piánko a my jako volové jim tam budem nosit desátky. Všechna jejich práce bude že si tě vodkliknou žes zaplatilhelpfuck

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr