Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 (Člen)
15.10.2010 17:12:28
Offline

2x stretavacie svetla B6S 00-04

Caute,

kto ma B6S r.v. 00-04, vie, ze ta jedna cocka co je stretavacie svetlo slabo svieti. smile2 Mam tam i ziarovku +30% a stale nic. To ked ide niekto iny za mnou, presvieti ma a hadzem si potom tien, pripadne viditelnost pri tom je slaba /najma v noci pri aute oproti/.

Robil uz niekto zmenu, ze si dal 2x stretavacie svetla? Vlastne by som jednu ziarovku nechal, a druhu by som dal ako ma nahac 60-65/55W, prepojil to drotikmi. Cize stretavacie by svietili 2x, pri dialkovych by svietila jedna cocka /alebo i dialkove 2x/. Mam tam teraz Narvy. Dik za postrehy. cool


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
kojaksro (Člen)
15.10.2010 17:15:39
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

.....S-ko s čočkama svítí na pussy každé, žárovky nepomůžou, xenony ano.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
nicola.foxx (Člen)
15.10.2010 17:36:14
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

A na co ti bude dat jinou zarovku na druhou parabolu, kdyz to ma jinej sklo a budes tim akorat oslnovat protijedouci ridice. To uz to muzes rovnou prepnou tlacitkem na riditkach.

Ale jak psal Kojaksro : dej tam xenony a on ti rovnou muze prodat sadu a mas po starostech i bez dratkovani.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
15.10.2010 17:37:19
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Jo a hlavne to potkavaci svetlo ti sviti min, protoze ta cocka je narozdil od dalkovy matna a ne čirá.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nevo7 (Člen)
15.10.2010 19:25:20
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Nicola: to si mi moc nepomohol. Je pravda, ze stretavaciu parabolu mam troskuspinavu, ale nejaku inu cirost som tam nepostrehol.
Nad xenonami nerozmyslam, ale mozno pozriem na nete co to obnasa.

Ale 2 svietiace stretavacie, to by bolo ako R1. good


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Luk (Člen)
15.10.2010 20:04:01
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

kup si xenony od kojaka www.abmoto.cz, bracha je ma a sou fakt gut  good

vlasatej: mam u tebe drinkcool


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
nicola.foxx (Člen)
15.10.2010 23:52:33
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

ACH JOheadshake
Jenze na tvym becku je to jinak nez na R1 nebo SV a podobnejch motorkach. Ty maj zarovky H4 ktery maj dve vlakna a tak vyuzivaj jiny ohniska na parabolach svetlometu.
Potkavacka na tvym stroji ma matnou cocku, za kterou je zasunuta zarovka a ma urcitej sklon paraboly kterou muzes naklonit, ALE kdyz naklanis parabolu POTKAVACIHO svetla NAHORU a nebo DOLU do LEVA nebo do PRAVA, tak tim naklanis i parabolu pro DALKOVY svetlo.
Dalkovy svetlo ma cocku pred zarovkou cirou oproti potkavacce a tudiz je svetlo z dalky i jasnejsi.
Jo a dalsi vec je ze v tom jsou zarovky HB3 a HB4 kde ma kazda jinej vykon. Jedna ma 50W a druha ma 55W.
Takze i kdyby jsi to nastavil tak ze to spojis dratkem, tak proste budes oslnovat ty co jedou v protismeru.

Takze mas nekolik moznosti :
1) zarovky s vetsi svitivosti ale na tyhle typy se delaj jen +30% OSRAM a PHILIPS ostatni jsou mrdky

2) Koupit xenony na netu a nebo u Kojaksro a tim ziskas kurevsky vice svetla a je to znat (v noci ani nemusis rozsvitit dalkovy) (sam sem si je na B6S rv 00 daval)

3) Smirit se s tim jak to sviti

4) Predelat na N kde budes mit zarovky H4 ktery delaj v podstatne vetsich svitivostech

5) a nebo tam dat jinou masku trebas z ty R1 a podobnejch a tim z toho udelat jeste vjetsi bastl nez je tenhle typ vot vyrobce.

Tak uz ti to pomohlo? Jestli ne tak na tebe uz asi poslu Volfa, at te hodi do klidu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
16.10.2010 08:56:07
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 psal:

Nicola: to si mi moc nepomohol. Je pravda, ze stretavaciu parabolu mam troskuspinavu, ale nejaku inu cirost som tam nepostrehol.
Nad xenonami nerozmyslam, ale mozno pozriem na nete co to obnasa.

Ale 2 svietiace stretavacie, to by bolo ako R1. good

moc lidí nad tym už laborovalo před tebou idontknow takže vobjevuješ znova ameriku headshake
když ti píšou že je řešení xenon tak asi ti kluci zkoušeli i jiný věci...
když to chceš mít jak na r1 tak proč si nekoupíš R1 evil

vyřešil jsem to tím, že se snažím dojet dom za světla a funguje to...svítí to báječně bigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
16.10.2010 09:37:33
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

XJelen psal:
nevo7 psal:

Nicola: to si mi moc nepomohol. Je pravda, ze stretavaciu parabolu mam troskuspinavu, ale nejaku inu cirost som tam nepostrehol.
Nad xenonami nerozmyslam, ale mozno pozriem na nete co to obnasa.

Ale 2 svietiace stretavacie, to by bolo ako R1. good

moc lidí nad tym už laborovalo před tebou idontknow takže vobjevuješ znova ameriku headshake
když ti píšou že je řešení xenon tak asi ti kluci zkoušeli i jiný věci...
když to chceš mít jak na r1 tak proč si nekoupíš R1 evil

vyřešil jsem to tím, že se snažím dojet dom za světla a funguje to...svítí to báječně bigsmilebigsmile

to se nesmíš bát tmy, direktorebigsmilehelp my tady ze vzdálenějšího severu aj za tmy jezdímebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
16.10.2010 17:00:37
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

4) Predelat na N kde budes mit zarovky H4 ktery delaj v podstatne vetsich svitivostech

Ano tato možnost je ta správnágoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
17.10.2010 10:16:08
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Banditatom psal:

4) Predelat na N kde budes mit zarovky H4 ktery delaj v podstatne vetsich svitivostech

Ano tato možnost je ta správnágoodbigsmile

a nebo koupit autobusbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
pinar (Člen)
17.10.2010 11:24:13
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Asi bych to neřešil,stejně za tmy nejedeš střelbu a z čočky nevyždímeš svit jako z klas.paraboly.idontknow

mazo (Člen)
17.10.2010 11:41:11
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

ale za tmy na Slovensku sa cesty menia na zvieracie chodnicky smile2


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Banditatom (Člen)
17.10.2010 12:03:08
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

mazo psal:

ale za tmy na Slovensku sa cesty menia na zvieracie chodnicky smile2

nejen na slovenskugood půl roku zpátky oprava octavoj cca20 klacků čumák na hadry srna na hadrybigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nevo7 (Člen)
18.10.2010 22:03:10
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Nicola: dik, moc poucne.
O ziarovky sa nebojim, tu kombinaciu by som nasiel, HB i ine cislo ako 3 a 4 a nejaky ten vykon. Mozno nieco bude v tych cockach.
Skusim ponetovat tie xenony.

Luk: mozes dat foto ako tie xenony svietia, / v noci na dialku, ci rozptyl/. Diky, iste pomoze.

Musim nieco s tym spravit. Jazdim turistiku, v noci tiez dost, tak treba. Najlepsie predat, ale buduci rok planujem uz velky vylet a nechcem ist na pre mna novej moto /ale co uz roky poznam/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
nicola.foxx (Člen)
18.10.2010 22:56:12
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Hele nemas zac, akorat nechapu proc nekdo porad spekuluje nad necim co uz vymejslel nekdo pred nim a dosahl vysledku.

HB3 a HB4 nesezenes s vetsi svitivosti nez +30% !!!!!!!
Nesezenes je ani v jiny watazi, tak jako se driv davaly do aut 100W zarovky !!!!!!!

takze bud udelas N nebo xenon, nebo jina maska a nebo jina motorka a nebo nejlevnejsi reseni Vyseres se na to a pridelas si na helmu extra svitivou led diodovou baterku a ta bude mit vyhodu proti eSku, ze to bude svitit tam kam budes koukat


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
faitík (Člen)
19.10.2010 08:52:13
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 psal:

Nicola: dik, moc poucne.
O ziarovky sa nebojim, tu kombinaciu by som nasiel, HB i ine cislo ako 3 a 4 a nejaky ten vykon. Mozno nieco bude v tych cockach.
Skusim ponetovat tie xenony.

Luk: mozes dat foto ako tie xenony svietia, / v noci na dialku, ci rozptyl/. Diky, iste pomoze.

Musim nieco s tym spravit. Jazdim turistiku, v noci tiez dost, tak treba. Najlepsie predat, ale buduci rok planujem uz velky vylet a nechcem ist na pre mna novej moto /ale co uz roky poznam/.

tady máš příklad ve dne - to by ti mělo stačit

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1451_img_4330.jpg

Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.10.2010 09:38:46
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

já nevim co s těma světlama pořád máte...mě B6S svítila dobře když se dobře nastavili odklony??? a to i bez xenonů a jinejch blbostí. Jestli vám vadí jak to svítí svezte se chvíli na starý Jawce s 35W klasickou žárovkou na 6V oni vás tyhle řečičky přejdoubigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
19.10.2010 10:04:01
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

K.a.s.y.m. psal:

já nevim co s těma světlama pořád máte...mě B6S svítila dobře když se dobře nastavili odklony??? a to i bez xenonů a jinejch blbostí. Jestli vám vadí jak to svítí svezte se chvíli na starý Jawce s 35W klasickou žárovkou na 6V oni vás tyhle řečičky přejdoubigsmilebigsmilebigsmile

a nebo na iksjéčku Ďiversijónu good tam ta bludička mě vyškolila v nočním vidění goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.10.2010 10:19:19
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

já nevim co s těma světlama pořád máte...mě B6S svítila dobře když se dobře nastavili odklony??? a to i bez xenonů a jinejch blbostí. Jestli vám vadí jak to svítí svezte se chvíli na starý Jawce s 35W klasickou žárovkou na 6V oni vás tyhle řečičky přejdoubigsmilebigsmilebigsmile

a nebo na iksjéčku Ďiversijónu good tam ta bludička mě vyškolila v nočním vidění goodbigsmile

bigsmile je fakt ,že dvě H4 jsou lepší,ale že by B6S svítila s čočkama na ass je blbost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Borák (Člen)
19.10.2010 10:24:55
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

estli to nejni tim že si furt kupujete S-ka smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kakac (Člen)
19.10.2010 11:36:28
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Borák psal:

estli to nejni tim že si furt kupujete S-ka smokin

no tím to rozhodně neníbigsmile
Jenom kupujte eSka , jsou nejlepší goodbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
nevo7 (Člen)
26.10.2010 14:18:20
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Faitik: Diky.
Kasym: Co pises je blbost, fakt ten B6S svieti slabo /aspon moj pocit ale pochybujem, ze to vacsine vyhovuje/. Auto nemam, ale viem ako svietia a to iste +/- by som chcel aj od moto. Nevyhoda je, ze Bandit ci stary Fazer ma jednu malu svietiacu cocku. Ked ide za mnou kamos na X11 ci XT660, tak ma presvietia a ja si hadzem tien pred seba, co je este horsie /jedine byt posledny/.
Ked jazdim sam, ziadne auta oproti /len dialkove/, tak je to pohoda. Hovorim stale o noci. Ked som turista v noci najazdim tiez dost.

Uz som pozeral tie xenony i na motoride diskusiach. Odporucaju 4300 k /pre kazde pocasie a nelaka to policajtov/, asi 60 EUR komplet. Zimu si necham na rozmyslanie. Snad na jar to budem mat. cool


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2010 14:31:33
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

no jak myslíš..já tvrdim,že to svítí dost na to aby jsi v pohodě moh jet za sebe větší tmy dost svižnym tempem..a srovnávat to s autem který má dvakrát tolik světel mi přijde trošku z cestyidontknownic méně to že jsou motorky co svítí víc je taky pravda..v tom případě jsi si měl jednu takovou pořídit bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kakac (Člen)
26.10.2010 15:53:11
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 psal:

Faitik: Diky.
Kasym: Co pises je blbost, fakt ten B6S svieti slabo /aspon moj pocit ale pochybujem, ze to vacsine vyhovuje/. Auto nemam, ale viem ako svietia a to iste +/- by som chcel aj od moto. Nevyhoda je, ze Bandit ci stary Fazer ma jednu malu svietiacu cocku. Ked ide za mnou kamos na X11 ci XT660, tak ma presvietia a ja si hadzem tien pred seba, co je este horsie /jedine byt posledny/.
Ked jazdim sam, ziadne auta oproti /len dialkove/, tak je to pohoda. Hovorim stale o noci. Ked som turista v noci najazdim tiez dost.

Uz som pozeral tie xenony i na motoride diskusiach. Odporucaju 4300 k /pre kazde pocasie a nelaka to policajtov/, asi 60 EUR komplet. Zimu si necham na rozmyslanie. Snad na jar to budem mat. cool

No sice je to Bandit forum ,ale......
Budu ti rozporovat toho Fazera mám teďka litra 2001 a předtím jsem měl B6S 2000
a světla a svit to je jak 6V na fechtlovi a 12 V Simál tak asik takovej rozdíl je mezi B6 a Fazerem a Fazer 600 2002-3 svítí uplně stejně protože má téměř stejnou masku.
Na fazerovi svítí obě lampy na  B6 jenom jedna .... což je blbý.
A když se ti mlékovatět čočka tak už je to na pikaču.
Jinak na FZS jsou vobyčejný 2x H4 a na Bandasce HB4 a HB3.
A jedna lampa svítí jenom na novějších FZ6 ,ale tam se to omrdává a jde to velice jednoduše připojit na obě dvěbigsmile 

P.S: ale stejně je eSkový Bandit nejlepšígood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
26.10.2010 19:25:18
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Kakac psal:

P.S: ale stejně je eSkový Bandit nejlepšígood

Nemysli si, že Tě nevidím...evil
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
26.10.2010 19:26:51
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Kakac psal:
nevo7 psal:

Faitik: Diky.
Kasym: Co pises je blbost, fakt ten B6S svieti slabo /aspon moj pocit ale pochybujem, ze to vacsine vyhovuje/. Auto nemam, ale viem ako svietia a to iste +/- by som chcel aj od moto. Nevyhoda je, ze Bandit ci stary Fazer ma jednu malu svietiacu cocku. Ked ide za mnou kamos na X11 ci XT660, tak ma presvietia a ja si hadzem tien pred seba, co je este horsie /jedine byt posledny/.
Ked jazdim sam, ziadne auta oproti /len dialkove/, tak je to pohoda. Hovorim stale o noci. Ked som turista v noci najazdim tiez dost.

Uz som pozeral tie xenony i na motoride diskusiach. Odporucaju 4300 k /pre kazde pocasie a nelaka to policajtov/, asi 60 EUR komplet. Zimu si necham na rozmyslanie. Snad na jar to budem mat. cool

No sice je to Bandit forum ,ale......
Budu ti rozporovat toho Fazera mám teďka litra 2001 a předtím jsem měl B6S 2000
a světla a svit to je jak 6V na fechtlovi a 12 V Simál tak asik takovej rozdíl je mezi B6 a Fazerem a Fazer 600 2002-3 svítí uplně stejně protože má téměř stejnou masku.
Na fazerovi svítí obě lampy na  B6 jenom jedna .... což je blbý.
A když se ti mlékovatět čočka tak už je to na pikaču.
Jinak na FZS jsou vobyčejný 2x H4 a na Bandasce HB4 a HB3.
A jedna lampa svítí jenom na novějších FZ6 ,ale tam se to omrdává a jde to velice jednoduše připojit na obě dvěbigsmile 

P.S: ale stejně je eSkový Bandit nejlepšígood

di ty breptobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
27.10.2010 09:22:49
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 psal:

Uz som pozeral tie xenony i na motoride diskusiach. Odporucaju 4300 k /pre kazde pocasie a nelaka to policajtov/, asi 60 EUR komplet. Zimu si necham na rozmyslanie. Snad na jar to budem mat. cool

Radsi si vem ty 5300. Ty se nejvic podobaj beznymu dennimu svetlu. Takze z toho nemas unaveny oci, sviti to super a policajti me s timhle barevnym odstinem nikdy nestavili.

A jen aby jsi nenarazil na problem !!!!! Potrebujes jednu vybojku HB3 a druhou HB4. Oni ty zarovky a i vybojky maj jinej prumer, takze bud se ti tam jedna nevejde a nebo ti tam jedna poradne nedrzi.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nevo7 (Člen)
28.10.2010 09:01:13
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Kakac: no myslel som F6S tak r.v. 1998, ma ho kamarat. To svetlo je velke asi 10x5cm, takze svietivost slaba /a svieti len jedna strana/. Neviem ako je to u litrov ci po facelifte.

Nicola: prosim o vysvetlenie. Ked zoberiem stranku abmoto.cz. Sada xenonu ma 2 vybojky? Cize napr. 2x HB3 /a ja potrebujem len 1x HB3/ - tak do sady nepojdem.
Ked to kupim jednotlivo, blaster + vybojku HB3. Je mozne na ten jeden blaster napojit mozno neskor i samostatne kupenu vybojku HB4, alebo treba novy blaster? help

Diky, aby som mal v tom jasno a ked to pojdem kupovat neurobil chybu /aby nieco nechybalo, alebo horsie nemal toho zbytocne vela/. smile1


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Banditatom (Člen)
28.10.2010 11:09:03
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 psal:

Kakac: no myslel som F6S tak r.v. 1998, ma ho kamarat. To svetlo je velke asi 10x5cm, takze svietivost slaba /a svieti len jedna strana/. Neviem ako je to u litrov ci po facelifte.

Nicola: prosim o vysvetlenie. Ked zoberiem stranku abmoto.cz. Sada xenonu ma 2 vybojky? Cize napr. 2x HB3 /a ja potrebujem len 1x HB3/ - tak do sady nepojdem.
Ked to kupim jednotlivo, blaster + vybojku HB3. Je mozne na ten jeden blaster napojit mozno neskor i samostatne kupenu vybojku HB4, alebo treba novy blaster? help

Diky, aby som mal v tom jasno a ked to pojdem kupovat neurobil chybu /aby nieco nechybalo, alebo horsie nemal toho zbytocne vela/. smile1

napojit ti to půjde ty blasterbigsmile balast se tomu říkágood když napíšeš kojakovy mail s tím co chceš určitě ti vyhovýgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
28.10.2010 18:50:10
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

To Nevo7: máš rech ta jebka Yamaha FZS 600 do roku 2000 fakt hovno svítí a jenom jedna strana good
Ale pak už je to jedna báseň, svítí jak moja stará ochcáfka.bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
28.10.2010 19:01:43
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Kakac psal:

To Nevo7: máš rech ta jebka Yamaha FZS 600 do roku 2000 fakt hovno svítí a jenom jedna strana good
Ale pak už je to jedna báseň, svítí jak moja stará ochcáfka.bigsmile

takže na hofnosmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
28.10.2010 20:45:16
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Banditatom psal:
Kakac psal:

To Nevo7: máš rech ta jebka Yamaha FZS 600 do roku 2000 fakt hovno svítí a jenom jedna strana good
Ale pak už je to jedna báseň, svítí jak moja stará ochcáfka.bigsmile

takže na hofnosmile1

Vole co ty s tou jednou bludičkou co máš na tom autobusu ,nic ...bigsmilebigsmilebigsmile
Prostě dvě je víc než jedno a dvě maj jenom eSka takže jsou lepší goodbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
nicola.foxx (Člen)
29.10.2010 00:09:19
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Kojak ¨sro ti to muze po dohode mozna namichat.
Pokud se nedohodnete, tak musis koupit 2x balast a nebo blastr (oba nazvy sou spravny wogove) a k tom dvje vybojky a mas hotovo.
Nekde jsem tenkrat po bouracce objednaval ten blastr cca za 300kc a vybojku taky za takovyhle penize.
No a z toho vypliva, ze to muzes koupit po castech a bude ti to fungovat.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nevo7 (Člen)
12.01.2011 12:21:12
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Tak som rozhodnuty, bude to xenon 5000K, na Slovensku odporucaju stranku www.gsmalarm.sk , tak to bude odtial.
Dufam, ze na jar pri prvom nocnom vyjazde budem spokojny /ak ma neporazi este pri instalacii smile1/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
nicola.foxx (Člen)
12.01.2011 15:48:39
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Coz vo to. Spokojenej budes urcite, ale ty co pojedou proti tobe nebudou sdilet tvoje pocitybad


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
12.01.2011 17:28:35
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

nevo7 psal:

Tak som rozhodnuty, bude to xenon 5000K, na Slovensku odporucaju stranku www.gsmalarm.sk , tak to bude odtial.
Dufam, ze na jar pri prvom nocnom vyjazde budem spokojny /ak ma neporazi este pri instalacii smile1/.

hele, je to jednoduchý. Vemeš, vypojíš, dás xenén, propojíš s dodávanou krabičkou (nevim co to je, relé, trandák... nevimidontknow, nevyznam se v tom) a zasuneš na původní místo, není problém. Navíc v polokapotě je tři ass místa, kam to mužeš nacpat. Svítí to luxusně, lidi co jezdí naproti na mě nikdy neblikali, že by je to oslnovalo. A práce pokud jsi jelito tak na hodku. Pokud ne, tak za pul hodky nemáš co dělat (bez sundání masky - to je mrdat, jako vždycky..)


Bandit 4EVER!!!
nevo7 (Člen)
26.01.2011 17:36:39
Offline

Re: 2x stretavacie svetla B6S 00-04

Barynek: pohoda, roboty sa nebojim, ulozit to bude kde za tu kapotu, uvidim.

Horsie je chlapci, ze stretavacka na B6 00-04 ma byt HB4. Pozeram stranku co som sem uz daval, ze to kupim a HB4 maju len 6000K, zas z HB3 maju vsetky Kcka.
Aky to ma vlastne vplyv, ze by som dal xenom HB3 5000K namiesto tej HB4 51W? Ci musi tam byt HB3?
Zda sa mi rozdiel medzi HB3 a HB4 /klasicka ziarovka/ len vo vykone W. ???help


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr