Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Akce Lidl od 21.10

deny1234 (Člen)
17.10.2010 18:30:36
Offline

Akce Lidl od 21.10

Zda se podle tematu na motorkarich , ze v Lidlu budou mit od ctvrtka akci , na cistici a mazaci spreje na retez , mozna i dalsi veci na moto , me teda letak jeste neprisel , ale par tech cisticu urcite beru , jdu se tam ve ctvrtek rano poprat z duchodcema good A uz cekam na brezen na "mototyden " beru termopradlo , rukavice , plachtu, tankbag ,ledvinak , a asi tu nabijecku na baterku , jestli teda nevemu tu co maj ted od ctvrtka surprised

hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 18:37:48
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

podle tohodle to budou věci jen na auta : http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … date=14180 ......vydrž do jara bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
17.10.2010 18:40:35
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

...místo čistidla si kup půl litru petroleje a esi chceš něco na mazání řetězu, co na ňom vopravdu vydrží a co nebudeš mít hnet na ráfku místo na řetězu, tag kup něco nelídlofskýho...zbytek budiš...ale třeba hadry sou s ňákou igelitovou membránou a třeba kluk vod nás, co je tam koupil f poslední akci v nich nejezdí, bo to vůbec nedejchá a potí se f tom jako prase...a dyš sem si tam naposlet skusil vzít na ruku rukavice, tag teda děs, hrůza a utrpení...na druhou stranu třeba nabíječku mam a jako udržovadlo baterky dobrý....


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
deny1234 (Člen)
17.10.2010 18:43:28
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hlemejzd999 psal:

podle tohodle to budou věci jen na auta : http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … date=14180 ......vydrž do jara bigsmile

No podle tohohle by snad meli mit i ty cistice http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … amp;fid=18 Tenhle letak sem stahl taky , ale to je jen cast toho co maj mit idontknow

deny1234 (Člen)
17.10.2010 18:53:15
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

To Filous , jojo petroleje sem koupil ve vyprodeji 10 plechovek , po 8 korunach goodNa retez pouzivam bilou vazelinu  z Auto Kelly , bo je zadara , kdyz uz mi Kojaksro , zapomel poslat to mazadlo vod Castrolu , k voleji Motul bigsmile Vo hadrech sem nic nepsal , ale vo termopradle , a to si teda zase borci treba z BMW fora nemuzou vynachvalit , i na dlouhy cesty po evrope , prej neni vo nic horsi nez treba Moira good Rukavy mam tytok http://www.motostar.cz/cs/vystroj-2181/ … 52f16527bd Ale je v nich ted uz dost zima , tak ty z lidlu za petibabu budou na tech par dni co je kolem 0 C stacit

hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 18:55:00
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Filous psal:

...místo čistidla si kup půl litru petroleje a esi chceš něco na mazání řetězu, co na ňom vopravdu vydrží a co nebudeš mít hnet na ráfku místo na řetězu, tag kup něco nelídlofskýho...zbytek budiš...ale třeba hadry sou s ňákou igelitovou membránou a třeba kluk vod nás, co je tam koupil f poslední akci v nich nejezdí, bo to vůbec nedejchá a potí se f tom jako prase...a dyš sem si tam naposlet skusil vzít na ruku rukavice, tag teda děs, hrůza a utrpení...na druhou stranu třeba nabíječku mam a jako udržovadlo baterky dobrý....

já tam onehdá koupil ty čističe ve spreji ...good , smrdí to jak trychlór a čistí to řetěz bezvadně...enem sem měl strach ,esli to nesežere O kroužky bigsmile...jinak mazání tam nebrat ,radši Motul  ,nebo Panolingoodgood...počkám si na jaře na tankvak - to je asi tak vše upotřebitelný odsud good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 18:57:05
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hlemejzd999 psal:

já tam onehdá koupil ty čističe ve spreji ...good , smrdí to jak trychlór a čistí to řetěz bezvadně...enem sem měl strach ,esli to nesežere O kroužky bigsmile...jinak mazání tam nebrat ,radši Motul  ,nebo Panolingoodgood...počkám si na jaře na tankvak - to je asi tak vše upotřebitelný odsud good

...nebo tu bílou vazelínu ve spreji  za á80kč..ta je taky dobrá


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 19:01:42
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Filous psal:

ale třeba hadry sou s ňákou igelitovou membránou a třeba kluk vod nás, co je tam koupil f poslední akci v nich nejezdí, bo to vůbec nedejchá a potí se f tom jako prase...

tak to nemusíš do lidlu ...takový hadry jsem koupil v motošopu a asi po měsíci žiletka ,rozpárat tu síťovou podšívku a operace :„membránaven“ bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
deny1234 (Člen)
17.10.2010 19:06:32
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

já tam onehdá koupil ty čističe ve spreji ...good , smrdí to jak trychlór a čistí to řetěz bezvadně...enem sem měl strach ,esli to nesežere O kroužky bigsmile...jinak mazání tam nebrat ,radši Motul  ,nebo Panolingoodgood...počkám si na jaře na tankvak - to je asi tak vše upotřebitelný odsud good

...nebo tu bílou vazelínu ve spreji  za á80kč..ta je taky dobrá

Jo tu bilou pouzivam , docela drzi , ja to mazu tak kazdych 200-300 km , tak mam dost velkou spotrebu idontknow Snad ten tanvak bude drzet lip nez ten co mam vod Luise ,vyhozeny penize ,uz mi aspon 6 ulitnul , ta g ho ani uz nevozimsick

deny1234 (Člen)
17.10.2010 20:04:24
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

XJelen (Člen)
17.10.2010 20:05:46
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

termoprádlo nic moc, asi kucí z BMW fora maj jiný představy. Jako fungovat funguje ale ten komfort sick cokoliv od sensoru, progressu nebo moiry tenhle hadr strčí do kapsy. Komfortem myslím třeba to že když večer přijedu a sundám to, tak to nemám obtisknutý na těle ještě dvě hodiny headshake nebo že nohavice drží na svým místě a nikam nesjíždí a neshrnujou se. A příjemný na těle si představuju taky jinak. Bejvaly dobrý ponožky, ale loni se náhle objevily stejný, ale z jinýho materiálu, takže taky nebrat. Nabíjedlo jak psal Filous používám s úspěchem už leta a pro jistotu jsem si koupil ještě jednu do regálu.


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
17.10.2010 20:12:21
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

tankvak s lidloj jogoodmám ho už 3rokem a furt ok ale mazadla na řetězsick raděj mlčímbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
deny1234 (Člen)
17.10.2010 20:18:41
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

No ja ze by Moira byla asik lepsi ,ale trochu to leze do penez , s tema vecma kolem me letos 1 km na bandasce vysel draz nez taxik sick Ale zase sem tenhle mesic konecne splatil exekuci za bejvalyho manzela my pritelkyne, 140 k za dva roky , tak si na jare asi koupim plnotucnou, at to trochu jede good

Banditatom (Člen)
17.10.2010 20:30:06
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

deny1234 psal:

No ja ze by Moira byla asik lepsi ,ale trochu to leze do penez , s tema vecma kolem me letos 1 km na bandasce vysel draz nez taxik sick Ale zase sem tenhle mesic konecne splatil exekuci za bejvalyho manzela my pritelkyne, 140 k za dva roky , tak si na jare asi koupim plnotucnou, at to trochu jede good

idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
17.10.2010 20:45:52
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Banditatom psal:
deny1234 psal:

No ja ze by Moira byla asik lepsi ,ale trochu to leze do penez , s tema vecma kolem me letos 1 km na bandasce vysel draz nez taxik sick Ale zase sem tenhle mesic konecne splatil exekuci za bejvalyho manzela my pritelkyne, 140 k za dva roky , tak si na jare asi koupim plnotucnou, at to trochu jede good

idontknow

nenecha zavrit manzelku do kriminalu kvul inejaky pice, si myslim že tim chtěl říct...
jinak ohledně peněz a moiry, sensoru a craftu, to ej fuck - jak psal XJelen, radsi priplatit a mít komfort kterej vydrží, než cajk v akci kterej je shit a stejne budu muset koupit pořádnej cajk za další peníze. JInými slovy, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci , nebo jak to je...idontknow


Bandit 4EVER!!!
bobule (Člen)
17.10.2010 21:06:44
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

já si tam pudu koupit rajský, ty tam sou nejvícgood


to jebu
Jaster (Člen)
17.10.2010 21:17:50
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 21:38:48
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

jedinej ten čistič...ten mám vyzkoušenej good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
17.10.2010 21:53:52
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
hans (Člen)
17.10.2010 21:54:17
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

jakožto chudej příbuznej s chudýma známejma, co tam taky nakupujou, mám bohatý zkušenosti s těmahle věcma z lidlu, penny a plusu onehdá, takže:

boty tronic - kvalitnější než oxtar za trojnásobek
hadry tronic - na tu bídu dobrý. bunda co má známej je v pohodě....
rukavice nebrat, strašně se potěj....
nabíječka dobrá, ale na jaře bude za 120 kč ta menší...
nepromoky protejkaj - potvrzeno na 4 kusech z 5ti...ale jako nouzovka dobrý...
návleky na boty k nezaplacení good
návleky na ruce k hovnu...
helma z lidlu na jawu a skutry v létě dobrá, na velkou moto nebo do zimy k hovnu...
čistič čistí...good
mazadlo maže všechno krom řetězu....
tankvak tronic na jawu výbornej, na bandasce blbě drží....
tankvaky co měli letos na jaře v lidlu jsou na tom ještě hůř...
kukla dobrá...
ledviňák dobrej....
na termoprádlo jsem se neodvážil...stačí mi starý pyžamo....většina enduráků z BMW ví hovno co je to zima na motorce...

a to je asi tak všechno....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Jaster (Člen)
17.10.2010 22:14:28
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

kojaksro psal:
Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.

nechával jsem motul zaschnout do druhýho dne. takový ty sračky co neuschly jsem otřel, ale stejně to z něj lítalo. ten PDL nastříkám, zateče všude a nic neotírám. neni potřeba a řetěz čistej i namazanej. táta tuhle přivezl Tectane za 130kč, at zkusíme něco levnějšího a horší než motul.


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
17.10.2010 22:20:37
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

kojaksro psal:
Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.

...goodgoodgood...ámen...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 22:22:59
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

gdo chce zkusit levné termoprádlo - mám triko i spodky ,byl jsem překvapenej cenou  a zatim parádagood vlhko odvádí fakt dobře: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni … tm?from=20


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 22:24:05
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

ty vole já ten řetěz dycky nechám bílej vod toho motulu ...at je jako vidět , že je to namazaný surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
deny1234 (Člen)
17.10.2010 22:38:37
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hlemejzd999 psal:

gdo chce zkusit levné termoprádlo - mám triko i spodky ,byl jsem překvapenej cenou  a zatim parádagood vlhko odvádí fakt dobře: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni … tm?from=20

Ty voe , to snad radci zkusim to z Lidlu , tam aspon pisou slozeni materialu http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … rdate=9604 Navic nebudu nosit pradlo svych uhlavnich nepratel fuck

kojaksro (Člen)
17.10.2010 22:42:13
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Jaster psal:
kojaksro psal:
Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.

nechával jsem motul zaschnout do druhýho dne. takový ty sračky co neuschly jsem otřel, ale stejně to z něj lítalo. ten PDL nastříkám, zateče všude a nic neotírám. neni potřeba a řetěz čistej i namazanej. táta tuhle přivezl Tectane za 130kč, at zkusíme něco levnějšího a horší než motul.

....jako že to vyčistí i řetězbigsmile? Neblázni chlape. Ono to právě není jenom o namazání, ale i o čištění. .....a to jsou řidčejší maziva než Motul.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
deny1234 (Člen)
17.10.2010 22:48:51
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

A navic v pradle z Lidlu budes vypadat jak pilot Gripenu

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3080_cz_42963_01_v_20100223121040.jpg


A muzes jezdit i v Alpach bez kombinezy bigsmile

Jaster (Člen)
17.10.2010 22:59:27
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

kojaksro psal:
Jaster psal:
kojaksro psal:


....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.

nechával jsem motul zaschnout do druhýho dne. takový ty sračky co neuschly jsem otřel, ale stejně to z něj lítalo. ten PDL nastříkám, zateče všude a nic neotírám. neni potřeba a řetěz čistej i namazanej. táta tuhle přivezl Tectane za 130kč, at zkusíme něco levnějšího a horší než motul.

....jako že to vyčistí i řetězbigsmile? Neblázni chlape. Ono to právě není jenom o namazání, ale i o čištění. .....a to jsou řidčejší maziva než Motul.

řetěz to nečistí, bohužel bigsmile ale motul mi spíš zasvinil ten řetěz, tou bílou sračkou, tu jsem stíral po těch 20min a už mi lepil ten hadr k řetězu, takže se to moc dobře neotřelo. zatim jsem moc olejů na řetěz nevyzkoušel. jen pdl, motul, castrol a tectane. u všech jsem nechával zaschnout, otíral i neotíral a nejlíp z nich vyšel ten pdl, ten fakt otírat nemusím, ale když ho otřu, tak aspon nemám po 1000km ten řetěz od bordelu


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
17.10.2010 23:09:09
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Jaster psal:
kojaksro psal:
Jaster psal:


nechával jsem motul zaschnout do druhýho dne. takový ty sračky co neuschly jsem otřel, ale stejně to z něj lítalo. ten PDL nastříkám, zateče všude a nic neotírám. neni potřeba a řetěz čistej i namazanej. táta tuhle přivezl Tectane za 130kč, at zkusíme něco levnějšího a horší než motul.

....jako že to vyčistí i řetězbigsmile? Neblázni chlape. Ono to právě není jenom o namazání, ale i o čištění. .....a to jsou řidčejší maziva než Motul.

řetěz to nečistí, bohužel bigsmile ale motul mi spíš zasvinil ten řetěz, tou bílou sračkou, tu jsem stíral po těch 20min a už mi lepil ten hadr k řetězu, takže se to moc dobře neotřelo. zatim jsem moc olejů na řetěz nevyzkoušel. jen pdl, motul, castrol a tectane. u všech jsem nechával zaschnout, otíral i neotíral a nejlíp z nich vyšel ten pdl, ten fakt otírat nemusím, ale když ho otřu, tak aspon nemám po 1000km ten řetěz od bordelu

jo a řetěz čistím motulem, docela to s nim pouští.


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
17.10.2010 23:13:34
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

deny1234 psal:
hlemejzd999 psal:

gdo chce zkusit levné termoprádlo - mám triko i spodky ,byl jsem překvapenej cenou  a zatim parádagood vlhko odvádí fakt dobře: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni … tm?from=20

Ty voe , to snad radci zkusim to z Lidlu , tam aspon pisou slozeni materialu http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … rdate=9604 Navic nebudu nosit pradlo svych uhlavnich nepratel fuck

na balení je samozřejmě složení taky  a plus molekuly stříbra ,abys nesmrděl.bigsmile...myslim, že to z lidlu se tomuhle nevyrovná


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
17.10.2010 23:38:32
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hlemejzd999 psal:
deny1234 psal:
hlemejzd999 psal:

gdo chce zkusit levné termoprádlo - mám triko i spodky ,byl jsem překvapenej cenou  a zatim parádagood vlhko odvádí fakt dobře: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni … tm?from=20

Ty voe , to snad radci zkusim to z Lidlu , tam aspon pisou slozeni materialu http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … rdate=9604 Navic nebudu nosit pradlo svych uhlavnich nepratel fuck

na balení je samozřejmě složení taky  a plus molekuly stříbra ,abys nesmrděl.bigsmile...myslim, že to z lidlu se tomuhle nevyrovná

...du to zkusit, dík za tip good ...když bude stát za hovno, tak ti nakopu prdel bigsmileredfacebigsmile ...né, kdepák, za tu cenu není co řešit i kdyby nebylo světový smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
18.10.2010 07:24:46
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

kojaksro psal:
Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.

nechci do tého moc kecat bo máš servis tak víš co děláš,ale abych ještě řetěz po namazání votíral to se na to můžuass pár mazadel jsem zkusil a zatim nejlepší co jsem našel vod Valvoline ten bílej...nastříkáš a klidně rovnou jedeš a nic z toho nelítá,ale pravda neni to pro leštiče a pro ty co maj rádi zlatej řetěz,ale na to já assbigsmilebigsmile
Momentálně zkoušíme z kámošem vývojový vzorky od Coyota tak jsem zvědavej..první nástřeli stály za hovno,ale docela se lepšej..dávám tomu rok a bude to možná použitelný bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
18.10.2010 07:54:12
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

deny1234 psal:
hlemejzd999 psal:

gdo chce zkusit levné termoprádlo - mám triko i spodky ,byl jsem překvapenej cenou  a zatim parádagood vlhko odvádí fakt dobře: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni … tm?from=20

Ty voe , to snad radci zkusim to z Lidlu , tam aspon pisou slozeni materialu http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … rdate=9604 Navic nebudu nosit pradlo svych uhlavnich nepratel fuck

panáček je pytlák?!surprised no tak to bude pokutička!!!!evilbigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
18.10.2010 10:03:34
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hans psal:

jakožto chudej příbuznej s chudýma známejma, co tam taky nakupujou, mám bohatý zkušenosti s těmahle věcma z lidlu, penny a plusu onehdá, takže:

boty tronic - kvalitnější než oxtar za trojnásobek
hadry tronic - na tu bídu dobrý. bunda co má známej je v pohodě....
rukavice nebrat, strašně se potěj....
nabíječka dobrá, ale na jaře bude za 120 kč ta menší...
nepromoky protejkaj - potvrzeno na 4 kusech z 5ti...ale jako nouzovka dobrý...
návleky na boty k nezaplacení good
návleky na ruce k hovnu...
helma z lidlu na jawu a skutry v létě dobrá, na velkou moto nebo do zimy k hovnu...
čistič čistí...good
mazadlo maže všechno krom řetězu....
tankvak tronic na jawu výbornej, na bandasce blbě drží....
tankvaky co měli letos na jaře v lidlu jsou na tom ještě hůř...
kukla dobrá...
ledviňák dobrej....
na termoprádlo jsem se neodvážil...stačí mi starý pyžamo....většina enduráků z BMW ví hovno co je to zima na motorce...

a to je asi tak všechno....

Já teda koupil plachtugood, zámek na kotoučgood, řetěz na zamčenígood, nepromok, kterej netečegood a interkomgood

Jasně, že to neni nějakej výkřik techniky, nebo kdo ví co zázračného, ale na to moje mrdání...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
18.10.2010 13:42:51
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levný věci.....

to Hans:
- k čemu návleky na boty? Není lepší mít rovnou pořádný boty? Co nepromoknou, třeba s Gore-Texem....

- k čemu nepromok, co proteče? Ani jako nouzovka. V nouzi mít mokrý trenky, nic moc...

- většina enduráků jezdí, i když silničáři už doma dávno jen listují katalogy a pláčí nad počasím ... pořádnému thermoprádlu se Lidl nevyrovná, ale pořád je to o hodně lepší, než obyčejné bavlněné tričko

Tož tak...

hans (Člen)
18.10.2010 14:01:31
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Petr J. psal:

Nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levný věci.....

to Hans:
- k čemu návleky na boty? Není lepší mít rovnou pořádný boty? Co nepromoknou, třeba s Gore-Texem....

- k čemu nepromok, co proteče? Ani jako nouzovka. V nouzi mít mokrý trenky, nic moc...

- většina enduráků jezdí, i když silničáři už doma dávno jen listují katalogy a pláčí nad počasím ... pořádnému thermoprádlu se Lidl nevyrovná, ale pořád je to o hodně lepší, než obyčejné bavlněné tričko

Tož tak...

- málokterý boty jsou nepromokavý, ani ty s goretexem. pokud máš motorku dělanou tak, že ti nelítá voda na nohy, budiž. pokud jedeš na jawě a v dešti ti to cáká všechno na nohy, pak jsou návleky k nezaplacení...

- nepromok, kterej prosakuje na dvou třech místech švem je za 500 jako nouzovka dobrej (v kombinaci s motohadrama, na džíny to pak není)...

- termoprádlu se lidl opravdu nevyrovná, ale nikdá jsem ho nepotřeboval...a to jezdím pravidelně na elefanta, štědrodenní vyjížďky, novoroční vyjížďky, celoročně na moto do práce...a proto říkám, že většina BMWéčkařů ví pytel, co je to zima....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
18.10.2010 16:54:38
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

hans psal:

- málokterý boty jsou nepromokavý, ani ty s goretexem. pokud máš motorku dělanou tak, že ti nelítá voda na nohy, budiž. pokud jedeš na jawě a v dešti ti to cáká všechno na nohy, pak jsou návleky k nezaplacení...

- termoprádlu se lidl opravdu nevyrovná, ale nikdá jsem ho nepotřeboval...a to jezdím pravidelně na elefanta, štědrodenní vyjížďky, novoroční vyjížďky, celoročně na moto do práce...a proto říkám, že většina BMWéčkařů ví pytel, co je to zima....good

Hele mám několikero bot a ty s Gore-Texem nepromoknou ani náhodou...a to jsme v tom jeli stovky km v dešti...návleky jsou k ničemu. Dobrá Gore-Texová bota, přes to nepromok nebo Gore-Texové oblečení a voda nemá šanci...good

BMWéčkaře bych sem takto netahal, dost z nich jezdí za každého počasí...alespoň ti na GS...

zdenek 1 (Člen)
18.10.2010 18:32:48
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:
Jaster psal:

olej na řetěz z lídlu to teda bych si nekoupil. ono i ten motul neni nic moc. ten i druhej den neni pořádně zaschlej a měl sem zaprasený zadní kolo pokaždý. ale profi dry lube používám ted. sice je drahej, ale po 2-4min zaschne na řetězu a můžu jet, ráfek čistej stále. ani se na řetěz nechytá tolik bordelu a prachu. mám tak těch  400ml na sezónu. oblečení jak píše filous, kámoš si koupil kalhoty a po projížďce asi 50km byl propocenej a smrděl jako prasebigsmile ale ty tankvaky prej nejsou špatný, jen ve větším dešti propustí vodu, jinak na nádrži drží pevně. někomu ale i poškrábali lak ty magnety. ale ten čistič na řetěz bych zkusil

....hele nechci nic říkat ale prostě blbě mažeš, jesli nacákáš mazání a necháš to bejt tak se nedivím že ti to pak sere se na kolo. Pokud namažu řetěz tak ho nechám 20 min, ( krásně to nateče do kroužkům a rozpouštědla vyprchají ) a pak ho celý otřu hadrem do sucha. Na co nechávat mazání ( kerý lepí ) všude na článkách natož z boku řetězu, akorát se Ti na to budou lepit včechny sračky.

nechci do tého moc kecat bo máš servis tak víš co děláš,ale abych ještě řetěz po namazání votíral to se na to můžuass pár mazadel jsem zkusil a zatim nejlepší co jsem našel vod Valvoline ten bílej...nastříkáš a klidně rovnou jedeš a nic z toho nelítá,ale pravda neni to pro leštiče a pro ty co maj rádi zlatej řetěz,ale na to já assbigsmilebigsmile
Momentálně zkoušíme z kámošem vývojový vzorky od Coyota tak jsem zvědavej..první nástřeli stály za hovno,ale docela se lepšej..dávám tomu rok a bude to možná použitelný bigsmilegood

Hej,K.a.s.y.m.e jak se prosím přesně jmenuje ten bílý Valvoline??? Já ho taky používal a byl super,ale minule jsem koupil u toho stejného prodejce jako minule taky Valvoline (vypadal stejně jak ten před tím) ale po nastříkáni z průhlední a zastříká všechno kolem!!!tak že to určitě není ten stejný co jsem měl !!! ten jak jsi psal zůstal na řetězu bílý a vůbec nestříkal......good  dík.


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
18.10.2010 18:42:44
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

asík myslíš todlec,co? smile1
http://www.obchod-praha.cz/auto-moto/mo … -s34937650
já jsem s timhle naprosto spokojenej.po nastříkání hned suchy vůbec nic z toho nelítá..akorát to neni pro ty co maj rádi zlatej řetěz bigsmile já mám rád bílej tak jsem spokojenejbigsmilebigsmile
to co jsi koupil je určitě ten teflonovej valvoline,co?? ten si skovej pokud jezdíš na kole a nebo ho někomu kdo jezdí prodej..na ty je prej supr co mi bylo řečeno.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenek 1 (Člen)
18.10.2010 19:02:35
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

No to je kur.. on goodbigsmile sem se byl kuknut včil v garaži,a já koupil nějaký lubrikant proti korozi (jsem se na to nějak nedíval jak jsem to kupoval) to jsem ale čurák bigsmile nechci se ale vymlouvat na někoho,ale chtěl jsem po něm přímo na řetěz na motorku.......dík.


když to jede,je to OK
hans (Člen)
18.10.2010 20:25:29
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Petr J. psal:
hans psal:

- málokterý boty jsou nepromokavý, ani ty s goretexem. pokud máš motorku dělanou tak, že ti nelítá voda na nohy, budiž. pokud jedeš na jawě a v dešti ti to cáká všechno na nohy, pak jsou návleky k nezaplacení...

- termoprádlu se lidl opravdu nevyrovná, ale nikdá jsem ho nepotřeboval...a to jezdím pravidelně na elefanta, štědrodenní vyjížďky, novoroční vyjížďky, celoročně na moto do práce...a proto říkám, že většina BMWéčkařů ví pytel, co je to zima....good

Hele mám několikero bot a ty s Gore-Texem nepromoknou ani náhodou...a to jsme v tom jeli stovky km v dešti...návleky jsou k ničemu. Dobrá Gore-Texová bota, přes to nepromok nebo Gore-Texové oblečení a voda nemá šanci...good

BMWéčkaře bych sem takto netahal, dost z nich jezdí za každého počasí...alespoň ti na GS...

no tak v tom případě jsou k ničemu i nepromoky, to je zase lepší zainvestovat do kvalitního oblečení s goretexem, ne?? smile1

ale jo, spousta enduráků jezdí furt, ale většinou ty co maj Géeso za půl míče a hadry od Rukky za 50 tisíc tak maj termoprádlo jenom jako takovou pózu na sraz bych řek ....
ale je fakt, že na elefantovi jich na géesu potkávám spousty a u těch spíš smekám ať maj na sobě cokoli good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Inženýrek (Člen)
18.10.2010 22:59:56
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

K.a.s.y.m. psal:

asík myslíš todlec,co? smile1
http://www.obchod-praha.cz/auto-moto/mo … -s34937650
já jsem s timhle naprosto spokojenej.po nastříkání hned suchy vůbec nic z toho nelítá..akorát to neni pro ty co maj rádi zlatej řetěz bigsmile já mám rád bílej tak jsem spokojenejbigsmilebigsmile
to co jsi koupil je určitě ten teflonovej valvoline,co?? ten si skovej pokud jezdíš na kole a nebo ho někomu kdo jezdí prodej..na ty je prej supr co mi bylo řečeno.bigsmilebigsmile

Taky používám tohlensto svistvo. Na mazani je to uplně super mě připadá. Akorat teda to nevypadá ouplně jako nejlíp po nastříkání, což je nějak tak mezi, oproti mejm hodnotám...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
19.10.2010 07:35:01
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Inženýrek psal:
K.a.s.y.m. psal:

asík myslíš todlec,co? smile1
http://www.obchod-praha.cz/auto-moto/mo … -s34937650
já jsem s timhle naprosto spokojenej.po nastříkání hned suchy vůbec nic z toho nelítá..akorát to neni pro ty co maj rádi zlatej řetěz bigsmile já mám rád bílej tak jsem spokojenejbigsmilebigsmile
to co jsi koupil je určitě ten teflonovej valvoline,co?? ten si skovej pokud jezdíš na kole a nebo ho někomu kdo jezdí prodej..na ty je prej supr co mi bylo řečeno.bigsmilebigsmile

Taky používám tohlensto svistvo. Na mazani je to uplně super mě připadá. Akorat teda to nevypadá ouplně jako nejlíp po nastříkání, což je nějak tak mezi, oproti mejm hodnotám...

neni to mazadlo pro leštili,ale funguje dobřegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
19.10.2010 07:39:59
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Petr J. psal:
hans psal:

- málokterý boty jsou nepromokavý, ani ty s goretexem. pokud máš motorku dělanou tak, že ti nelítá voda na nohy, budiž. pokud jedeš na jawě a v dešti ti to cáká všechno na nohy, pak jsou návleky k nezaplacení...

- termoprádlu se lidl opravdu nevyrovná, ale nikdá jsem ho nepotřeboval...a to jezdím pravidelně na elefanta, štědrodenní vyjížďky, novoroční vyjížďky, celoročně na moto do práce...a proto říkám, že většina BMWéčkařů ví pytel, co je to zima....good

Hele mám několikero bot a ty s Gore-Texem nepromoknou ani náhodou...a to jsme v tom jeli stovky km v dešti...návleky jsou k ničemu. Dobrá Gore-Texová bota, přes to nepromok nebo Gore-Texové oblečení a voda nemá šanci...good

BMWéčkaře bych sem takto netahal, dost z nich jezdí za každého počasí...alespoň ti na GS...

s těma botama no nevim.. asi je to o botech, ale aj já mám gore-tex botky a tečou.. návleky jsou k nezaplacení.. za to kilo nebo dvě nebo kolik stáli mi už několikrát zachránili papuč good


Život je boj-mašina je nej!!!
čočkin (Člen)
19.10.2010 22:45:09
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Filous psal:

...místo čistidla si kup půl litru petroleje a esi chceš něco na mazání řetězu, co na ňom vopravdu vydrží a co nebudeš mít hnet na ráfku místo na řetězu, tag kup něco nelídlofskýho...zbytek budiš...ale třeba hadry sou s ňákou igelitovou membránou a třeba kluk vod nás, co je tam koupil f poslední akci v nich nejezdí, bo to vůbec nedejchá a potí se f tom jako prase...a dyš sem si tam naposlet skusil vzít na ruku rukavice, tag teda děs, hrůza a utrpení...na druhou stranu třeba nabíječku mam a jako udržovadlo baterky dobrý....

Ta nabíječka je supr, automatická a na všechny druhy baterek, dokonce má i 6 voltú, takže ji mam i na JAWU.   Jen je otázka jak dlouho vydrží.


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Pajk (Člen)
19.10.2010 23:43:47
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

cockin psal:

Ta nabíječka je supr, automatická a na všechny druhy baterek, dokonce má i 6 voltú, takže ji mam i na JAWU.   Jen je otázka jak dlouho vydrží.

Vydrží proč né, ale to je ta za dvě kila, tahleta co ted nabízí na 6 V neni, je jenom na 12V s různým nabíjecím proudem a elektronikou která si to všechno vošéfuje a jegood. Na zimu ji napíchnu na baterku, vo nic se nestarám, na jaře vodpojim, startuju a vodjíždím. Pravda, že to jde i s tou levnější která je i na různý napětí, akorát ta funguje trochu jinak.

katjis (Člen)
20.10.2010 11:35:24
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Pánové našla jsem ten leták, který vás tak rajcuje http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz … date=14149
Ale musím vám říct, že sice s těmahle prostředkama nemám zkušenosti, ale mám zkušenosti z klasickejma W5 na domácnost. Sic to sem nepatří, ale možná si rozmyslíte některé věci kupovat.
Mám W5 doma a funguje jakoby na oko, takže jsem se rozhodla vys..t na tyhle Lídloviny, protože nechci abych to měla jen na oko.bad
Samozřejmě z formy úspor jsem si tam trubička koupila rukavice jakože pevný klouby, membrána, půl kůže, půl textil. Do pytle ty ruce z toho tak páchly. Membrána úplně k h.... a po měsíci používání se začaly trhat.
A takhle mě Lidl přesvědčil, že věci ohledně mašiny fakt né.
Každej jí dejte to co vám dala, když jste na ní jezdily.

K


Royal ripper..
Petr J. (Člen)
20.10.2010 12:32:06
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

to Kukii: máme se ženou oba Gore-texové Oxtary (resp. TCX) a vždy zvládly vše v naprosté pohodě...jen je vždy před další LongWay ještě z venku stříkám impregnací na kůži pro GTX obuv

to Hans: nepromok není k ničemu, třeba na offroad vozím oblečení, které promokne, ale zato se v tom člověk nepotí...pak je třeba mít dobrej nepromok...nebo do teplých krajů na lehké oblečení, když přijde průtrž

Jinak na GS máme se ženou oba jak oblečení Rukka,tak rukavice Rukka a i spodní prádlo Rukka bigsmile  ... po první delší cestě člověk nelituje těch peněz. Třeba letos na jaře cestou do Řecka nám v Rakousku lilo a bylo +7, v Athenách slunce a +35, v Bulharských horách slunce ale +1 ... a to je pak člověk sakra rád za dobré oblečení. Takže smysl to rozhodně má good

jardagsf (Člen)
21.10.2010 21:58:36
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

njn woe , smysl to ma ale ty prachy za rukku jsou nesmysl smile1
peknou maji v linzi v jednom kramu - chodim se tam semo tamo na ni kouknout - uz asi 3 roky a furt je stejna idontknowbigsmilebigsmile je asi za 4000E
jardagsf - busator - otrhanek - na new kapoty se tesici a do mesice je ocekavajici goodgoodgoodcoolcoolcoolbigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Kim (Člen)
22.10.2010 17:47:25
Offline

Re: Akce Lidl od 21.10

Petr J. psal:

to Kukii: máme se ženou oba Gore-texové Oxtary (resp. TCX) a vždy zvládly vše v naprosté pohodě...jen je vždy před další LongWay ještě z venku stříkám impregnací na kůži pro GTX obuv

to Hans: nepromok není k ničemu, třeba na offroad vozím oblečení, které promokne, ale zato se v tom člověk nepotí...pak je třeba mít dobrej nepromok...nebo do teplých krajů na lehké oblečení, když přijde průtrž

Jinak na GS máme se ženou oba jak oblečení Rukka,tak rukavice Rukka a i spodní prádlo Rukka bigsmile  ... po první delší cestě člověk nelituje těch peněz. Třeba letos na jaře cestou do Řecka nám v Rakousku lilo a bylo +7, v Athenách slunce a +35, v Bulharských horách slunce ale +1 ... a to je pak člověk sakra rád za dobré oblečení. Takže smysl to rozhodně má good

no jo,ale ty seš velkej cestovatel,nám,komínářům stačí shit,třeba ten z lídlubigsmile
ps:správnej motorkář jezdí navostrobigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr