Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jiná barva než v techničáku-problém?

Sandman (Člen)
19.10.2010 22:54:55
Offline

Jiná barva než v techničáku-problém?

Zdravím. Plánuji koupi nové mašiny. Chlapík, co ji prodává, říká, že má nový lak v jiné barvě. Prý majitel předtím byl lakýrník, tak si udělal barvu, jakou chtěl. Nenašel jsem to nikde v diskusi.Tak jsem se chtěl zeptat, zda je možné si nechat na zakázku (nebo doma) přelakovat mašinu na jinou barvu, než jaká je zaznamenána v technické průkazu a pak si to nechat upravit na úřadě v technickém průkazu?
Nepředpokládám, že by majitel měl něco jiného v techničáku než na motorce, ale kdyby přece jenom.idontknow
Zvážil jsem aj to, že mašina může být někde bouchlá, odřená nebo kdovíco. I když se může zdát být v pořádku. Vím, že u aut je možné si změnit až 1/3 barvy karoserie, ale tohle fakt nevím.Prosím o raduhelp


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
osiris (Člen)
19.10.2010 23:06:48
Offline

Re: Jiná barva než v techničáku-problém?

...za 50 kačen ti úředník na počkání zapíše změnu barvy aniž bys motorku ukazoval


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sandman (Člen)
19.10.2010 23:36:28
Offline

Re: Jiná barva než v techničáku-problém?

osiris psal:

...za 50 kačen ti úředník na počkání zapíše změnu barvy aniž bys motorku ukazoval

Díky Osigood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
moto moto (Člen)
20.10.2010 16:13:29
Offline

Re: Jiná barva než v techničáku-problém?

A jak to je když přestříkám motorku jinou barvou kromě rámu. Chcu si nechat černou motorku šplíchnout na modro bílou a černej rám.  Taky musim nechat přepsat barvu help

Banditatom (Člen)
20.10.2010 16:14:42
Offline

Re: Jiná barva než v techničáku-problém?

moto moto psal:

A jak to je když přestříkám motorku jinou barvou kromě rámu. Chcu si nechat černou motorku šplíchnout na modro bílou a černej rám.  Taky musim nechat přepsat barvu help

jistěéééésmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr