Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Návrhy na vylepšení Bandit page

syky (Administrator)
13.03.2007 16:37:47
Offline

Návrhy na vylepšení Bandit page

Nějaké návrhy na vylepšení, příp. úpravy?

Díky za podněty...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
SLUGI (Člen)
13.03.2007 17:09:43
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...seřadit fotogalerii podle roků  idontknow
...možnost hodit do profilu 2 fotky  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fik-B6S (Člen)
13.03.2007 17:13:53
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

SLUGI psal:

...seřadit fotogalerii podle roků  idontknow
...možnost hodit do profilu 2 fotky  idontknow

Souhlasím se Slugim těch fotek by mohlo bejt víc...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
pavel dolínek (Člen)
13.03.2007 18:29:41
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

ste naky exibicionistismile1


"una storia italiana"
SLUGI (Člen)
13.03.2007 20:44:32
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

woe protože mám B13 ale na B12 nejde zapomenout tak bych je tam chtěl obě goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
13.03.2007 20:49:32
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Aby se obrázky mohly dávat hned do příspěvku a nemusely se sem nejdřív rvát přes FTP a pak pracně dopisovat jména a cesty. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
15.03.2007 06:38:46
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Ondráš psal:

Aby se obrázky mohly dávat hned do příspěvku a nemusely se sem nejdřív rvát přes FTP a pak pracně dopisovat jména a cesty. good

To bylo super. Mam firemni PC radne zabezpeceny a na FTP se vubec nedostanu.smile2


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
15.03.2007 07:16:19
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Ondráš psal:

Aby se obrázky mohly dávat hned do příspěvku a nemusely se sem nejdřív rvát přes FTP a pak pracně dopisovat jména a cesty. good

a jak by se to dělalo když bys tam chtěl vložit vobrázek, kterej už někde na webu je? dva druhy vkládání vobrázkůsurprisedsurprisedsurprised


doba je temná...
syky (Administrator)
15.03.2007 08:24:11
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Jasně, to že umožňujeme ukládat obrázky na FTP je naše dobrá vůle, žádný jiný webservery pokud vím, toto vůbec neumožňuje. Běžná praxe je pouze vložit odkaz na obrázek v internetu.

Mimochodem, pro tyhle účely existují služby (i free) zvané datová úložiště (např. uschovna.cz), kam prostě nahraješ svoje datový soubory a nějakou dobu tam jsou dostupné....


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Ondráš (Člen)
15.03.2007 12:47:28
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

inkvizitorr psal:
Ondráš psal:

Aby se obrázky mohly dávat hned do příspěvku a nemusely se sem nejdřív rvát přes FTP a pak pracně dopisovat jména a cesty. good

a jak by se to dělalo když bys tam chtěl vložit vobrázek, kterej už někde na webu je? dva druhy vkládání vobrázkůsurprisedsurprisedsurprised

Pod výběrem z obrázků bys měl řádek a tam bys mohl vložit adresu toho obrázku (crtl+c a crtrl+v). Nevybral bys prostě z nabídky, ale jiný. Kdo je umí zadávat teď, tak to pro něj nebude žádná změna.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
inkvizitorr (Administrator)
15.03.2007 20:40:20
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Ondráš psal:

Nevybral bys prostě z nabídky, ale jiný. Kdo je umí zadávat teď, tak to pro něj nebude žádná změna.

a kdo to neumí, tomu budeš vysvětlovat že nemá uploadovat obrázek na server k nám, ale může používat jenom odkazovou kolonku pro zobrazení obrázkusurprised a kdo pak bude čistit ty tuny obrázků v adresáři "upload"surprised myslim, že bysme si tim moc nepomohli, respektive bysme pomohli superčolkům a těm co nemůžou na ftp a přidělali sobě dost neúměrnou kupu práce navíc....idontknow


doba je temná...
SLUGI (Člen)
16.03.2007 06:33:48
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...nešlo by do odkazů dát i pár "motoobchodů" z ČR ?
...stačí ty větší jako Nokamoto, Motostar, Motoman ...


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
syky (Administrator)
16.03.2007 07:47:51
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

INKVIZ: Myslím, že bysme mohli SLUGIMU dát práva k administraci sekcí Download a Weblinks? Co myslíš?

SLUGI: byl bys ochoten se podílet na administraci těhle sekcí?


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
inkvizitorr (Administrator)
16.03.2007 08:40:28
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

já sem určitě pro, kdo bude ochotnej spolupracovat na vývoji stránek, má u mě zelenou (jelínek)bigsmilebigsmilebigsmilegood


doba je temná...
Ondráš (Člen)
16.03.2007 12:16:45
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

inkvizitorr psal:
Ondráš psal:

Nevybral bys prostě z nabídky, ale jiný. Kdo je umí zadávat teď, tak to pro něj nebude žádná změna.

a kdo to neumí, tomu budeš vysvětlovat že nemá uploadovat obrázek na server k nám, ale může používat jenom odkazovou kolonku pro zobrazení obrázkusurprised a kdo pak bude čistit ty tuny obrázků v adresáři "upload"surprised myslim, že bysme si tim moc nepomohli, respektive bysme pomohli superčolkům a těm co nemůžou na ftp a přidělali sobě dost neúměrnou kupu práce navíc....idontknow

Já to teda někde najdu, zprovozním a pak sem dám odkaz.
Mohlo by se nechat i to, že by každý měl svůj vlastní adresář (pokud ti jde o tohle). Velikost obrázků se může omezit.
Třeba jednou za půl roku by se obrázky starší než půl roku mohly smazat. Na to nepotřebuješ prolejzat adresáře, ale stačí jen kliknout na odkaz a nechat za sebe pracovat druhé.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hans (Člen)
16.03.2007 12:59:29
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

kdo se stará o ty roštěnky??? badbad

chtělo by to nějakej apgrejd.......smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
syky (Administrator)
16.03.2007 13:33:15
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

hans psal:

kdo se stará o ty roštěnky??? badbad

chtělo by to nějakej apgrejd.......smile1

Kdo se zrovna nachomejtne ...

Pokud máš nějaký pěkný fotky, hoď je na FTP, já je šoupnu do galerie.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Piki (Nový člen)
16.03.2007 14:10:10
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Bude možnost zadat fotky mašiny do profilu? Piki


He who always asks the way will never lear to find his own.
mr.BSE (Člen)
16.03.2007 14:36:45
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Piki psal:

Bude možnost zadat fotky mašiny do profilu? Piki

myslim si,ze ne, mozna casem...bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
syky (Administrator)
16.03.2007 14:38:03
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Piki psal:

Bude možnost zadat fotky mašiny do profilu? Piki

Zkus ještě jednou projít možnosti editace profilu good


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
SLUGI (Člen)
16.03.2007 18:30:24
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

to Syky : ... pokud to zvládnu tak klidně


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Řízo (Člen)
17.03.2007 20:02:28
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Pavel_B12 psal:
Ondráš psal:

Aby se obrázky mohly dávat hned do příspěvku a nemusely se sem nejdřív rvát přes FTP a pak pracně dopisovat jména a cesty. good

To bylo super. Mam firemni PC radne zabezpeceny a na FTP se vubec nedostanu.smile2

Též su na tom podobně jak Pavel B12!

Nebylo by špatné, občas mazat inzeráty, nevím jestli to de a chce se majitelůmidontknow

Tož tak, jinak všem dnes goodbeerbeer


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
Filous (Člen)
21.03.2007 12:59:31
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...no tag já mam taky jednu technickou...todle sou sice Bandit stránky, ale dost mi tady chybjej aspoň základní informace s vobráskem fšech modelů Bandasek, co sjížděli s pásu, páč dyš sem jako neznalej vlezu, tag budu chtít i takovýdle informace...něco potkladů uš sem Inkvizoj posílal, fotky se daj stáhnout na netu, tagže vlastně tadle připomínka by vám měla bejt známá surprised ...jo a nechtějte, abych vam s tym pomáhal bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
21.03.2007 13:10:07
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Filous:co furt máš s těma Banditama?Už to,že se poslední dobou roštěnky dne podezřele často válej po Aprilkách Ti nic nenapovídá?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
21.03.2007 13:17:07
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...no jó himl, dyk sem uplně blbej idontknow ...dík žes mi votevřel voči surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.03.2007 13:39:00
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Filous psal:

...no tag já mam taky jednu technickou...todle sou sice Bandit stránky, ale dost mi tady chybjej aspoň základní informace s vobráskem fšech modelů Bandasek, co sjížděli s pásu, páč dyš sem jako neznalej vlezu, tag budu chtít i takovýdle informace...něco potkladů uš sem Inkvizoj posílal, fotky se daj stáhnout na netu, tagže vlastně tadle připomínka by vám měla bejt známá surprised ...jo a nechtějte, abych vam s tym pomáhal bigsmile

...tag helejse jóó, uš dávno jóóó fuckbigsmile http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=1239
ps: žádný fotky ani jiný info ani vot tebe, ani vot nikoho jinýho nemám smile2 tagže můžeš poslat, třeba se mi hodí něco do kšeftu víc neš mám nachystanýho good

Editoval osiris (21.03.2007 13:39:37)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.03.2007 13:45:35
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...šmankote, tag voni to hodili na tebe??? surprised ...Inkviz to chtěl po mě, dyš sem si to vymyslel, ale víš jag...čolek zahradníkem, to nejde bigsmile ...základní technický data fšech modelů ti můžu poslat, chceš???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
22.03.2007 12:00:15
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

já chci zejtra narozeniny


řikám si hurikán
osiris (Člen)
22.03.2007 12:39:30
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Filous psal:

...šmankote, tag voni to hodili na tebe??? surprised ...Inkviz to chtěl po mě, dyš sem si to vymyslel, ale víš jag...čolek zahradníkem, to nejde bigsmile ...základní technický data fšech modelů ti můžu poslat, chceš???

...no právě, že nehodili, postupně po chvilkách to tvořím sám bez jejich vědomí smile1
...něco už tak nějak mám, ale pošli data, třeba se mi něco hodí do kšeftu good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
22.03.2007 14:39:50
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

sem vogo viděl jak zase řádil vokolo USB čolek zahradníkem, vogo, ekológije neekológije, zase všcky pole zajebal egelitem


řikám si hurikán
Filous (Člen)
22.03.2007 14:46:49
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

vorel psal:

sem vogo viděl jak zase řádil vokolo USB čolek zahradníkem, vogo, ekológije neekológije, zase všcky pole zajebal egelitem

...no ale nákup s Interšpáru si vodneseš f ilegalitce, co ty ekológu???...gde myslíš, že by ty hyperkrámy furt ty tašky brali??? ...mušej je něgde vypjestovat idontknow ...brambory umí vypjestovat i blbej sedlák, ale taková igelitka, to je um a dlouholetý skušenosti surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
22.03.2007 14:56:36
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

tak to bysme si za chvíli mohli okopávat třeba laďáky apod, nééé??
až někdo přijde na to, jak pěstovat součástky, sem s tim....
smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Mour (Člen)
22.03.2007 15:00:22
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

hans psal:

tak to bysme si za chvíli mohli okopávat třeba laďáky apod, nééé??
až někdo přijde na to, jak pěstovat součástky, sem s tim....
smile1

...todlecto ví strýček Pompo goodbigsmile

Newada (Člen)
22.03.2007 15:00:43
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Woe Filous, ty už to nehul, nebo v tý vodmašťovně budeš sedět v druhym baráku. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
Ondráš (Člen)
22.03.2007 17:09:41
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Zasadil jsem flašku RUMu, vyrostla mě vopicegoodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bobule (Člen)
22.03.2007 19:20:29
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

možná bych udělal nějakej oddíl kde budou zodpovězený nejčastější dotazy typu kolik oleje a jakej, na co kterej přípravek, jak na ta apod.idontknow


to jebu
osiris (Člen)
22.03.2007 21:39:37
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

bobule psal:

možná bych udělal nějakej oddíl kde budou zodpovězený nejčastější dotazy typu kolik oleje a jakej, na co kterej přípravek, jak na ta apod.idontknow

...no co bys pak ale vodpovidal surprised bigsmile z koho by sis pak delal prdel idontknow bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
23.03.2007 08:16:35
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

před novou registraci bych umístil IQ test - kdo nemá aspoň 70 nemůže se zaregistrovat ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
23.03.2007 08:18:30
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

huskyb12 psal:

před novou registraci bych umístil IQ test - kdo nemá aspoň 70 nemůže se zaregistrovat ...

¨...já myslim, že na zdejší vosazenctvo je to hooodně vysoká laťka, já bych řek, že 55 stačí aby dotyčnej zapat surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
23.03.2007 08:37:43
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

huskyb12 psal:

před novou registraci bych umístil IQ test - kdo nemá aspoň 70 nemůže se zaregistrovat ...

by ti museli zrušit registraci woebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vorel (Člen)
23.03.2007 08:59:05
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

vogo, čokle do toho nendu


řikám si hurikán
Koldan (Člen)
23.03.2007 09:00:44
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

vorel psal:

vogo, čokle do toho nendu

hele a co dyby ste sa zaregistrovali s čoklem dohromady pod jedním nickem? vyšlo by to?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
23.03.2007 09:05:05
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Koldan psal:
vorel psal:

vogo, čokle do toho nendu

hele a co dyby ste sa zaregistrovali s čoklem dohromady pod jedním nickem? vyšlo by to?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...no...dybych se k tem dvoum přidal eště já, tag by sme to snat dohromady dali bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Newada (Člen)
23.03.2007 10:01:25
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Filous psal:
Koldan psal:
vorel psal:

vogo, čokle do toho nendu

hele a co dyby ste sa zaregistrovali s čoklem dohromady pod jedním nickem? vyšlo by to?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...no...dybych se k tem dvoum přidal eště já, tag by sme to snat dohromady dali bigsmile

To jako že tři nuly daj dohromady 70. surprised
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
Filous (Člen)
23.03.2007 10:32:49
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Howado vožralý:
...nalej si, za rohem si dej facku a pag se vomluf!!! bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
23.03.2007 11:20:23
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

bigsmilebigsmile..koukam,se to tady za chvilku prejmenuje na Forret Gump stranky..goodbigsmile


...che palle !!!
Newada (Člen)
23.03.2007 13:07:15
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

To jako, že je někdo akcionářem ty zemědělský firmy Apple. surprisedsurprisedsurprised


jak dlouho ještě?
yello (Člen)
23.03.2007 13:20:22
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Newada psal:

To jako, že je někdo akcionářem ty zemědělský firmy Apple. surprisedsurprisedsurprised

...ne,ale Forrest mel IQ  kolem 50,tak pak jeho mati musela dat doktorovi,aby moh do normalni skoly... idontknow

...coz teda tady jaksiiiii....no,nevim...bigsmilebigsmile


...che palle !!!
yello (Člen)
24.03.2007 10:36:34
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Me jenom napadlo,jestli by na strance registrace nemohl byt nakej,ja nevim,cervenej napis,at se kazdej kompletne zaregistruje.Treba at blika,nebo tak neco.
Kdyz se podivas na nove registrovany cleny,tak 19 z 20 ma jenom nick.A NEPRISPIVA!!! Nebo at jsou nektera policka oznacena hvezdickou,s poznamkou povinne.Je to sice fajn,ze mamae pres 500clenu,ale aktivnich je kolik? 50-60? Muzete rict,ze mi po tom prd je,ale snad neni cilem jenom honit cisla?
A nebylo by na skodu,kdyby byl system nastavenej tak,ze pokud clovicek do pul roku od registrace nema ani jeden prispevek,system ho automaticky odregistruje.To je snad dostatecna doba na to,aby se projevil.
A kdo si chce jenom cist,nepotrebuje se registrovat.Ale totac z toho delat nebudem...smile1


...che palle !!!
osiris (Člen)
24.03.2007 13:05:16
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...a jak ale ošetříš to, aby ti tam dotyčnej nenapsal že je ten první z dvojice čuk a gek a že bydlí na měsíci, je mu přes 3000 let (jako mě smile1 ) a že má shodný číslo s erotickou linkou ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yello (Člen)
24.03.2007 16:31:26
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...bohuzel nijak,to je vec svedomi kazdeho soudruha.Ovsem kdyby na strance registrace blikalo neco jako ze tak,jako je slusnosti kdyz nekam vlezes pozdravit a predstavit se,tak je na techto strankach slusnosti udelat si kompletni registraci.Mohlo by se stat,ze Vam na vas dotaz nikdo neodpovi...
...mozna to malinko vic zhutnit,pac ti dnesni mladi nechtej cist,protoze cist znamena myslet.A to je takova namaha...


...che palle !!!
maňas (Člen)
24.03.2007 16:53:05
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

osiris psal:

...a jak ale ošetříš to, aby ti tam dotyčnej nenapsal že je ten první z dvojice čuk a gek a že bydlí na měsíci, je mu přes 3000 let (jako mě smile1 ) a že má shodný číslo s erotickou linkou ? smile1

to ti jr tak málo jó  surprised

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
syky (Administrator)
24.03.2007 16:54:37
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Osiris: Takovou čistku o které mluvíš mám v plánu. Vymazal bych uživatele s nulovým počtem příspěvků .... třeba


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
yello (Člen)
24.03.2007 17:08:19
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

syky psal:

Osiris: Takovou čistku o které mluvíš mám v plánu. Vymazal bych uživatele s nulovým počtem příspěvků .... třeba

...ja sice nejsem Os,ale to neva...bigsmile

...nebo neco jako: pokud si chcete jen cist,registrace neni nutna.Pokud se rozhodnete zaregistrovat,at je vase registrace co nejkompletnejsi..
...no a urco vyhazet cleny,kteri maj jenom  nick a 0 prispevku co ja vim,mesic po registraci....


...che palle !!!
osiris (Člen)
24.03.2007 18:58:07
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...treba jsem to ani nepsal ja surprised ale konej good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
25.03.2007 08:27:49
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

osiris psal:
bobule psal:

možná bych udělal nějakej oddíl kde budou zodpovězený nejčastější dotazy typu kolik oleje a jakej, na co kterej přípravek, jak na ta apod.idontknow

...no co bys pak ale vodpovidal surprised bigsmile z koho by sis pak delal prdel idontknow bigsmile

surprised máš pravdu to mě nenapadlobigsmile


to jebu
Spidermila (Člen)
26.03.2007 08:19:47
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Možná by bylo srozumitelnější změnit tlačítko "Poslat" v editaci profilu na něco jako "Uložit" nebo "Potvrdit".
Změnil jsem si nastavení e-mailu a díval jsem se na to tlačítko, co že mi to pošle bigsmile A neposlalo mi to nic bigsmile

Ondráš (Člen)
26.03.2007 15:22:01
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Spidermila psal:

Možná by bylo srozumitelnější změnit tlačítko "Poslat" v editaci profilu na něco jako "Uložit" nebo "Potvrdit".
Změnil jsem si nastavení e-mailu a díval jsem se na to tlačítko, co že mi to pošle bigsmile A neposlalo mi to nic bigsmile

Buď rád, že tě to nikam neposlalosmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
29.03.2007 14:32:09
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

mel bych jeden navrh (nehce se mi cist vsechny prispevky...tak pokud uz to tu bylo, tak se omlouvam)

Co takhle trosku poupravit vyhledavani v diskuzi - nevyhledavat jen vyskyt celych slov, ale udelat i moznost vyhledavat podretezce!


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
syky (Administrator)
30.03.2007 21:49:40
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Je to tam napsaný ...

"Použij znak * pro částečné zadání." ... mě to připadá jasný ...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Loser (Administrator)
30.03.2007 21:57:06
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

aha ....sem si nevsim ... sorry .... sem prece jenom loseridontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
03.04.2007 09:25:53
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...tag eště jednu připomínku...co takle zřídit FAQ??? ...uš se vo tom tady mluvilo, tag to chcu enem voprášit...přecejenom furt dokola psát jakej volej, jakej rozměr gum, jakej filtr a podobně je docela unavující smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
03.04.2007 09:28:12
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...a čím se budeš bavit? ....zapomeneš prstoklat, bes procvičování smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Spidermila (Člen)
10.04.2007 15:35:25
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Dělali jste nějaké změny v dyzajnu? idontknow je to nějaké rozesrané bad

http://spidermila.barabi.org/bandit/suzukibandit_screen.jpg
Spidermila (Člen)
10.04.2007 15:39:54
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Jinak mám Firefox 2.0.0.3
Proklepněte to těma validátorama dole. Oba hlásí chyby.

Spidermila (Člen)
10.04.2007 16:07:17
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

už je to ok.

Cvrček (Člen)
23.04.2007 19:58:52
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

mě tedko tak napadlo....co třeba udělat suzukibandit chat?Tady...něco jako chetovací místnost...aby to fungovalo tak nějak jako na seznamu...protože jak vidím,co tu je připojených lidí a příspěvky žádné,tak...si říkám,že by se to šiklo...hm?

možna blbej nápad,ale alespon ho napíšu
beer

bobule (Člen)
23.04.2007 20:00:29
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Cvrček psal:

mě tedko tak napadlo....co třeba udělat suzukibandit chat?Tady...něco jako chetovací místnost...aby to fungovalo tak nějak jako na seznamu...protože jak vidím,co tu je připojených lidí a příspěvky žádné,tak...si říkám,že by se to šiklo...hm?

možna blbej nápad,ale alespon ho napíšu
beer

tento návrh už tu byl a byl zamítnut takže chat asi nebude, pokud s někym chceš konverzovat přímo použij icq, skype, msnsurprised


to jebu
Cvrček (Člen)
23.04.2007 20:05:16
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

bobule psal:
Cvrček psal:

mě tedko tak napadlo....co třeba udělat suzukibandit chat?Tady...něco jako chetovací místnost...aby to fungovalo tak nějak jako na seznamu...protože jak vidím,co tu je připojených lidí a příspěvky žádné,tak...si říkám,že by se to šiklo...hm?

možna blbej nápad,ale alespon ho napíšu
beer

tento návrh už tu byl a byl zamítnut takže chat asi nebude, pokud s někym chceš konverzovat přímo použij icq, skype, msnsurprised

taky pravda...

Makropul (Člen)
02.06.2007 17:18:02
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Zdravím...
Jsem tu nový a hnedka si trošku rejpnu... snad mi kvuli tomu nestrčíte hlavu do žebrování bigsmile  Nešlo by udělat zvlašť sekci pr doplňky? Jako oblečení atd.... je celkem maras prokousavat se všema strankama abych se nezeptal na něco co se už řešilo a byl poslán do míst kde slunce nesvítí surprised
Pro začínajícího motorkáře to jsou dost podstatné otázky... aspon teda pro mě.
Každopádně díky.


... Jsem tam, kde mne potřebují ...
Fik-B6S (Člen)
02.06.2007 18:52:13
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

když nevíš jestli se to řešilo tak zkus vyhledávání...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Bedřich (Člen)
04.06.2007 09:11:00
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Hele, tady se už řešilo ouplně všechno...
bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
05.06.2007 12:48:59
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Cvrček psal:

mě tedko tak napadlo....co třeba udělat suzukibandit chat?Tady...něco jako chetovací místnost...aby to fungovalo tak nějak jako na seznamu...protože jak vidím,co tu je připojených lidí a příspěvky žádné,tak...si říkám,že by se to šiklo...hm?

možna blbej nápad,ale alespon ho napíšu
beer

Pamatuj, že to je statistika za posledních asi 5 minut, takže ne vždy je úpně pravdivá, ale pokud by byl zájem. můžu jednoduchý chat dodat. Co Syky?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
06.06.2007 11:50:53
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

bo na centrum.cz na xchatu zalozit mistnost a tim ze tam bude nekolik lidi urcitou dobu kecat tak se ta mistnost pak stane stalou a nebude se muset porad zakladat


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
losmiros (Člen)
06.06.2007 17:05:55
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

mě by ten chat taky zajímal, nevím jestli by to neztratilo tady své kouzlo...

někdy vidím kolik je tady brambor a příspěvky žádný, tak bych kecnul, třeba jako že je venku hic a šel do rici.

icq, skype chápu , ale zas nemůžu mít v hokně nainstalovaný ... a nemůžeš mluvit jako se všema dohromady, jako na icq, na chatu jeden řekne to, ten zas tohle a všecko na piču, chápete?smile1
možná se to neosvědčí a já jsem lama, takže nevím jak se takový věci dělaj


on the road
sonyk (Člen)
07.06.2007 10:38:48
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

de vo to ze na xku(xchat) videj vsici vsecko kdyz chcessmile1 takze megalni diskuze ktera zbytecne nezasira forum ale s tim kouzlem tady mas pravdu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Americkej (Člen)
01.07.2007 11:44:22
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Teda Syky, fakt by to chtělo FAQ, je to pořád dokola:
Makropul (Nový člen)
Dnes 11:15:56
Offline Nahoru | Dolů | Oznámení | Citace

Předělání B6S na B6N 2003Zdravím, předpokládám že by u toho neměl být žádný zádrhel. Doufám že se jen sundá plast a pak nějaké měnší prkotiny a toť vše. Když mne někdo vyvede z omylu budu jen rád.

jo a když dám zobrazit poslední příspěvky, dá mi tak stánku a půl, zbytek musím dohledávat, to se moc nedá...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
04.07.2007 23:16:59
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

To první se tu řešilo mockrát. Já bych to nechal tak jak to je. Jen bych třeba registrovaným poslal nějaký uvítací mail, kde by měli pár dobrých rad, jak zde existovat.

K tomu druhé. Jestli hledáš něco konkrétního, tak máš nahoře odkaz Hledat.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
09.07.2007 18:24:42
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

opět se zdvojují obrázky profilů,teda né že bych ten můj ksich někomu záviděl,ale vipadá to divně když je to hned pod sebou


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Palino (Člen)
01.08.2007 17:26:48
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Myslíš, že by šlo přidat tlačítka tak, abych nemusel například z Diskuze postupně vyskákat na index a skočit do Technické, ale kliknutím na tlačítko se do ní dostal rovnou?


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ondráš (Člen)
03.08.2007 01:33:00
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Pavel_B12 psal:

Myslíš, že by šlo přidat tlačítka tak, abych nemusel například z Diskuze postupně vyskákat na index a skočit do Technické, ale kliknutím na tlačítko se do ní dostal rovnou?

Myslíš něco jako rozbalovací menu?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
03.08.2007 21:59:48
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Ondráš psal:
Pavel_B12 psal:

Myslíš, že by šlo přidat tlačítka tak, abych nemusel například z Diskuze postupně vyskákat na index a skočit do Technické, ale kliknutím na tlačítko se do ní dostal rovnou?

Myslíš něco jako rozbalovací menu?

Jestli myslíš to co já, tak anobigsmile. Prostě něco jako průzkumník ve windowsgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ondráš (Člen)
04.08.2007 12:38:29
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
04.08.2007 22:18:03
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Treba i tak. Ale úplně by stačilo pod tlačítka homepage, index...přidat ještě jednu řadu s tlačítky jednotlivých sekcí


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
yello (Člen)
13.08.2007 02:22:05
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

syky psal:

Osiris: Takovou čistku o které mluvíš mám v plánu. Vymazal bych uživatele s nulovým počtem příspěvků .... třeba

873 clenu...
...247 bez prispevku...


...che palle !!!
Koldan (Člen)
13.08.2007 07:50:32
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

nebral bych to podle příspěvků,i ten co nepíše sem může pravidelně chodit a případně se domlouvat přes fón na vyjížďkách.Bral bych to podle poslední návštěvy,prostě nastavit pokud se tu někdo nevobjeví určitou dobu,tak se mu registrace smaže.De vo to eliminovat (pro Huskyho: udělat čistku woe)ty,co sem přijdou jednou,zaregistrují se jen proto,aby mohli nahlédnout nebo se na něco zeptata víckrát už sem nepřijdou.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
13.08.2007 07:57:45
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

yello psal:
syky psal:

Osiris: Takovou čistku o které mluvíš mám v plánu. Vymazal bych uživatele s nulovým počtem příspěvků .... třeba

873 clenu...
...247 bez prispevku...

To by eliminoval profil "host" na kterej by se přihlásili lidi co se chtěj jen na něco zeptat....a nemuselo by se nic mazat.

bery (Člen)
13.08.2007 16:58:01
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

ještě bych zohlednil vyplněnou registraci. když tam je pouze nesmyslná přezdívka, žádnej příspěvek takidontknow
aspon některé položky např. odkud je, typ motorky....
tl.číslo asik nikdo nechce


momentalně zavostalej
Fik-B6S (Člen)
13.08.2007 18:00:42
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

bery psal:

ještě bych zohlednil vyplněnou registraci. když tam je pouze nesmyslná přezdívka, žádnej příspěvek takidontknow
aspon některé položky např. odkud je, typ motorky....
tl.číslo asik nikdo nechce

To není tak jednoduché jak poznáš že ta přesdívka nebo ostatní údaje nejsou nesmyslne?
Pokud to tam dotyčný napsat nechce tak prostě nenapíše a pokud budeš kontrolovat prázdné kolonky tak tam začnou psát falešné udaje...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bery (Člen)
13.08.2007 18:11:02
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

už to tu několikrát bylo přetřásáno. nepřísluší mi do toho kecat a v podstatě mi to může být jedno, ale to je věc která mi trochu vadí, tak sem vyjádřil svůj názor. nespravuji tento veb, tak je rozhodnutí na jiných, at už pracují s mým názorem nebo nesmile1good v podstatě v tomto držím hubu a krokbigsmile


momentalně zavostalej
Ondráš (Člen)
26.08.2007 03:52:02
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Ondráš psal:
inkvizitorr psal:
Ondráš psal:

Nevybral bys prostě z nabídky, ale jiný. Kdo je umí zadávat teď, tak to pro něj nebude žádná změna.

a kdo to neumí, tomu budeš vysvětlovat že nemá uploadovat obrázek na server k nám, ale může používat jenom odkazovou kolonku pro zobrazení obrázkusurprised a kdo pak bude čistit ty tuny obrázků v adresáři "upload"surprised myslim, že bysme si tim moc nepomohli, respektive bysme pomohli superčolkům a těm co nemůžou na ftp a přidělali sobě dost neúměrnou kupu práce navíc....idontknow

Já to teda někde najdu, zprovozním a pak sem dám odkaz.
Mohlo by se nechat i to, že by každý měl svůj vlastní adresář (pokud ti jde o tohle). Velikost obrázků se může omezit.
Třeba jednou za půl roku by se obrázky starší než půl roku mohly smazat. Na to nepotřebuješ prolejzat adresáře, ale stačí jen kliknout na odkaz a nechat za sebe pracovat druhé.good

Ano já vím... Po půl roce...
Je to jen návrh. Muselo by se to dodělat. Hlavně ta tabulka, kde se vkládají obrázky.
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /enhed.htm


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Cvrček (Člen)
10.09.2007 23:28:41
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

mě tak napadlo..někdy mi trochu vadí,že je u kažného jména(přezdívky napsáno člen...i když to je žena..slečna no prostě něžné pohlaví:)....myslím že by to nebylo od věci změnit  to u těch našich kočiček na členkagood.Hm co vy na to?idontknow
A jen abych předešel spekulacím..nejsem tak blbej,že bych se někdy nepodíval s kým si to vlastně píšu,nebo kdo napsal onen příspěvek...ale bylo by to trošičku přehlednější:)
díky

Koldan (Člen)
11.09.2007 07:58:08
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Cvrček psal:

mě tak napadlo..někdy mi trochu vadí,že je u kažného jména(přezdívky napsáno člen...i když to je žena..slečna no prostě něžné pohlaví:)....myslím že by to nebylo od věci změnit  to u těch našich kočiček na členkagood.Hm co vy na to?idontknow
A jen abych předešel spekulacím..nejsem tak blbej,že bych se někdy nepodíval s kým si to vlastně píšu,nebo kdo napsal onen příspěvek...ale bylo by to trošičku přehlednější:)
díky

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
11.09.2007 16:42:50
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Cvrček psal:

mě tak napadlo..někdy mi trochu vadí,že je u kažného jména(přezdívky napsáno člen...i když to je žena..slečna no prostě něžné pohlaví:)....myslím že by to nebylo od věci změnit  to u těch našich kočiček na členkagood.Hm co vy na to?idontknow
A jen abych předešel spekulacím..nejsem tak blbej,že bych se někdy nepodíval s kým si to vlastně píšu,nebo kdo napsal onen příspěvek...ale bylo by to trošičku přehlednější:)
díky

Si chceš bejt jistej, že děláš do žernský a ne do chlapa?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
11.09.2007 19:48:23
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Cvrček
Brouku sorry, ale to je návrh hodný českého parlamentu. Zákony nefungují, ale pussyviny dovedou řešit nekolik měsíců nepřetržitě.

No kurva, píšu o tom a zrovna říkají, že KDU-ČSL vypsala veřejnou soutěž na nové logo. Že se po příštích volbách už nedostanou do sněmovny je nesere. Mimochodem já navrhuji Jidáše s hadem kolem krkubigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
maňas (Člen)
11.09.2007 19:54:25
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Ondráš psal:
Cvrček psal:

mě tak napadlo..někdy mi trochu vadí,že je u kažného jména(přezdívky napsáno člen...i když to je žena..slečna no prostě něžné pohlaví:)....myslím že by to nebylo od věci změnit  to u těch našich kočiček na členkagood.Hm co vy na to?idontknow
A jen abych předešel spekulacím..nejsem tak blbej,že bych se někdy nepodíval s kým si to vlastně píšu,nebo kdo napsal onen příspěvek...ale bylo by to trošičku přehlednější:)
díky

Si chceš bejt jistej, že děláš do žernský a ne do chlapa?bigsmile

co ty víš třeba hledá jenom chlapy,tak aby si nenaběhnul bigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
12.09.2007 13:51:08
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

maňas psal:
Ondráš psal:
Cvrček psal:

mě tak napadlo..někdy mi trochu vadí,že je u kažného jména(přezdívky napsáno člen...i když to je žena..slečna no prostě něžné pohlaví:)....myslím že by to nebylo od věci změnit  to u těch našich kočiček na členkagood.Hm co vy na to?idontknow
A jen abych předešel spekulacím..nejsem tak blbej,že bych se někdy nepodíval s kým si to vlastně píšu,nebo kdo napsal onen příspěvek...ale bylo by to trošičku přehlednější:)
díky

Si chceš bejt jistej, že děláš do žernský a ne do chlapa?bigsmile

co ty víš třeba hledá jenom chlapy,tak aby si nenaběhnul bigsmilebigsmile

A sakra...surprised
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek-Ban (Člen)
25.09.2007 19:02:00
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

...idontknowpři vložení příspěvku proč to vyskočí z Tema..surprised nešlo by aby to zůstalo na příspěvku na kterym jsi ..idontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Jerry (Člen)
07.10.2007 20:47:03
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Je dobrý že v sekci novinky jsou čerstvý aktuality.
Novinky
01.03.2007: Kalendář akcí opět v provozu
Dnes jsme spustili testovací verzi Kalendáře akcí. Ondrovi tímto děkuji za pomoc...
bigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
syky (Administrator)
08.10.2007 09:20:49
Offline

Re: Návrhy na vylepšení Bandit page

Bandit 650A psal:

...idontknowpři vložení příspěvku proč to vyskočí z Tema..surprised nešlo by aby to zůstalo na příspěvku na kterym jsi ..idontknow

Cus, asi dva dny po spuštění lidi řvali, aby se to po odeslání příspěvku vrátilo na seznam témat ... takže asi tak.

Pokud jde o ty NOVINKY máte recht, asi už to fakt není moc aktuální.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr