Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pojištění proti odcizení....

Fik-B6S (Člen)
13.03.2007 19:24:52
Offline

Pojištění proti odcizení....

Chtěl bych si sjednat na sezonu pojištění proti krádeži (samo že na bandasku)...
máte s tím tady někdo zkušenosti?
nevite jaké jsou sazby nějak se nemužu na internetu dopatrat...
jediné co jsem našel slušně popsané bylo u kooperativy...
Poraďte co a jak?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Milan (Člen)
13.03.2007 20:07:42
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

Před časem jsem po tom pátral, ale ty sazby jsou tak vysoký, že si tu motorku v pojišťovně vlastně předplatíš a to nemluvím o zajištění, který si pojišťovna vynutí ještě před uzavřením pojistky.(alarm, satelitní vyhledávání atd.). Pak ti jenom velkoryse vrátí cos jim nacpal. Tak nějak to vycházelo u Český.bad


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Kelly01 (Člen)
13.03.2007 20:10:18
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

My nevzdělaní máme kooperativu i se zákonným kolem 8500 u dvanáctkysurprised


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
13.03.2007 20:41:33
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

... mám SHERLOG  goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
MAZI (Člen)
13.03.2007 20:42:13
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

Zeptejte se Póly od Datla ta do toho dělá.... bigsmile já jsem spokojenej  ale levnější produkt je jen do konce března podstatné při ceně jsou jestli máš padáky případně elektronické a mechanické zabezpečení ..... póla vám to přiblíží když budete chtít myslím


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Fik-B6S (Člen)
13.03.2007 20:58:10
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

Milan psal:

Před časem jsem po tom pátral, ale ty sazby jsou tak vysoký, že si tu motorku v pojišťovně vlastně předplatíš a to nemluvím o zajištění, který si pojišťovna vynutí ještě před uzavřením pojistky.(alarm, satelitní vyhledávání atd.). Pak ti jenom velkoryse vrátí cos jim nacpal. Tak nějak to vycházelo u Český.bad

Jde o to že se jedná o havarijku a vysoká je proto že si dáš malou spoluučast... havarie mě celkem nezajíma tam bych si dal klidně 50% spoluučast protože když si to rozbiješ z vlastní viny tak je to tvoje chyba ale když ti ji někdo ukrade tak je to horší...
za to hold nemužeš...bad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Zdenda (Člen)
13.03.2007 21:51:44
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

Co to meleteidontknow
Jaký přeplácení atd ???idontknow
Mam funglovku, zabezpečení jedině zámek na kolo, proti pádu padáky nic víc a platim devítku a to mám kompletní pojištění allrisk i v zimě. Stačí sebemenší pád a pak jste moc rádi, že tu pojistku máte, bo vám zaplatí úplně vše. Já bych bez pojistky nevyjel jak na motce, tak v autě, kor v dnešním provozu a stavu silnic atd.. A v mínusu rozhodně nejsemidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
13.03.2007 22:40:31
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

Zdenda psal:

Co to meleteidontknow
Jaký přeplácení atd ???idontknow
Mam funglovku, zabezpečení jedině zámek na kolo, proti pádu padáky nic víc a platim devítku a to mám kompletní pojištění allrisk i v zimě. Stačí sebemenší pád a pak jste moc rádi, že tu pojistku máte, bo vám zaplatí úplně vše. Já bych bez pojistky nevyjel jak na motce, tak v autě, kor v dnešním provozu a stavu silnic atd.. A v mínusu rozhodně nejsemidontknow

A to ta pojistka je aj na rukavice?surprisedboty?surprisedaj hadry?surprisedbigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
13.03.2007 22:48:11
Offline

Re: Pojištění proti odcizení....

To víš že nějaký příslušenství tam budegood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr