Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Proč chcípá B12 při volnoběhu pod 1,5ot?

MotorheadB12 (Člen)
01.11.2010 14:16:49
Offline

Proč chcípá B12 při volnoběhu pod 1,5ot?

idontknow zdar,par rad odborníku,mame s ženou v garáži dvě B12 ale jsou upně jiný,jako na vlastnostech jedna je rok 00 a ta druha 96 jedna nemuže mit volnobech pod 1500ot jinak to chcipne a druha nemuže mít volnoběh větší než 1000ot jinak pri řazení jedničky to jebe jako kráva.A oběma nam příde každá mototrka uplně jiná..ale obě jedou parádně!tak proto se táži je nakej zásadní rozdíl mezi B12 N rv2000 a to samí rv96 ? JO jedna je přeci jen jiná má červenej rám a černej zbytek a je bez nápisusmokin

Banditatom (Člen)
01.11.2010 17:59:43
Offline

Re: Proč chcípá B12 při volnoběhu pod 1,5ot?

MotorheadB12 psal:

idontknow zdar,par rad odborníku,mame s ženou v garáži dvě B12 ale jsou upně jiný,jako na vlastnostech jedna je rok 00 a ta druha 96 jedna nemuže mit volnobech pod 1500ot jinak to chcipne a druha nemuže mít volnoběh větší než 1000ot jinak pri řazení jedničky to jebe jako kráva.A oběma nam příde každá mototrka uplně jiná..ale obě jedou parádně!tak proto se táži je nakej zásadní rozdíl mezi B12 N rv2000 a to samí rv96 ? JO jedna je přeci jen jiná má červenej rám a černej zbytek a je bez nápisusmokin

kdy byla naposled na servise?idontknow já jen že 1500 volnoběh je moc a chcípat by teda určitě neměla! a u te druhé (nevím s toho co jsi napsal která je která ale to může být tim že jsem tukansurprised) takže ta co má otáčky pod 1000ot/min jak je na tom spoka? nemá tendenci tahat? a malou pecku ti to udělá fšdiskygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MotorheadB12 (Člen)
01.11.2010 18:29:13
Offline

Re: Proč chcípá B12 při volnoběhu pod 1,5ot?

ta s tema 500 otackama je ta moje a spojka de do řitě to jo,a ta druha když měla otačky na 1tis/ot tak jako všechno v cajku ale jak se přidá plyn tak to scípne.ale jinak jede parádně plynulej prubeh vsech otacek, líta jak závodní:) jen ten volnobech nevim jakej je spravně..

kojaksro (Člen)
01.11.2010 18:49:11
Offline

Re: Proč chcípá B12 při volnoběhu pod 1,5ot?

MotorheadB12 psal:

ta s tema 500 otackama je ta moje a spojka de do řitě to jo,a ta druha když měla otačky na 1tis/ot tak jako všechno v cajku ale jak se přidá plyn tak to scípne.ale jinak jede parádně plynulej prubeh vsech otacek, líta jak závodní:) jen ten volnobech nevim jakej je spravně..

....rozhozený karbce, možná i směs.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
sonyk (Člen)
02.11.2010 17:21:05
Offline

Re: Proč chcípá B12 při volnoběhu pod 1,5ot?

mam podobny problem. jede jak svina ale chcipa i kdyz je pekne ohrata takjze sem musel zvednout otacky. Resit to budu az na jare tim ze udelame karbce atd. Do zimy me to nedelalo a po zime jo takze myslim ze se neco usadilo taky. Jinak ale jede jak svina pak


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr