Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Budíky v mílých

Dejvid607 (Nový člen)
01.11.2010 20:39:55
Offline

Budíky v mílých

Potřeboval bych poradit, mám B6 z roku 2008, přivezl jsem si ji z anglie, tudíž je rychlost v mílých, jde to nějak přenastavit nebo je to na nový budíky? předem dík za info good

K.a.s.y.m. (Člen)
01.11.2010 21:00:35
Offline

Re: Budíky v mílých

na SV to prej přepínací je tak se dá předpokládat ,že na Banditovy to bude taky...zkoušel jsi manuál co jsi možná dostal k motorce??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
02.11.2010 07:58:17
Offline

Re: Budíky v mílých

K.a.s.y.m. psal:

na SV to prej přepínací je tak se dá předpokládat ,že na Banditovy to bude taky...zkoušel jsi manuál co jsi možná dostal k motorce??

...přepínací??? ...gde???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2010 08:06:57
Offline

Re: Budíky v mílých

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

na SV to prej přepínací je tak se dá předpokládat ,že na Banditovy to bude taky...zkoušel jsi manuál co jsi možná dostal k motorce??

...přepínací??? ...gde???surprised

čet jsem to jednou na SV foru tam to prej de přepnout u angličanu někou kombinací tlačítek,ale už si to moc nepamatuju a hledat se mi to nechce


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
02.11.2010 08:29:09
Offline

Re: Budíky v mílých

Jo,na SV to jde,na tom co sem měl to šlo kdyš člověk nějak dýl podržel ty dvě tlačítka na budíkách nebo jak to tenkrát byloidontknow Takže myslím že to podobně pude aji na banditovigood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
02.11.2010 21:15:40
Offline

Re: Budíky v mílých

Dejvid607 psal:

Potřeboval bych poradit, mám B6 z roku 2008, přivezl jsem si ji z anglie, tudíž je rychlost v mílých, jde to nějak přenastavit nebo je to na nový budíky? předem dík za info good

Přepni počítadlo ujetý vzdálenosti na celkovej počet mph, pak zmáčkni a drž levý tlačítko SEL na dobu 3 až 5 s a mělo by to tam bejt. Takhle to fungovalo ještě u vzducháče K6smile1.

K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2010 21:21:06
Offline

Re: Budíky v mílých

Pajk psal:
Dejvid607 psal:

Potřeboval bych poradit, mám B6 z roku 2008, přivezl jsem si ji z anglie, tudíž je rychlost v mílých, jde to nějak přenastavit nebo je to na nový budíky? předem dík za info good

Přepni počítadlo ujetý vzdálenosti na celkovej počet mph, pak zmáčkni a drž levý tlačítko SEL na dobu 3 až 5 s a mělo by to tam bejt. Takhle to fungovalo ještě u vzducháče K6smile1.

diť říkám,že to jde bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Dejvid607 (Nový člen)
03.11.2010 13:53:48
Offline

Re: Budíky v mílých

Kurna tak to by bylo super, vyzkouším a ozvu segood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr