Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » číslo barvy

Xanavi (Nový člen)
07.11.2010 09:09:49
Offline

číslo barvy

Potřebuju zjistit číslo barvy Bandit 600S R.V.2002 Vin JS1A8111100119863 šedá met. podle techničáku helpdík za pomoc good

osiris (Člen)
07.11.2010 16:04:15
Offline

Re: číslo barvy

...yd8


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Xanavi (Nový člen)
07.11.2010 21:43:43
Offline

Re: číslo barvy

dík mocsmile1beer

Sobull (Člen)
10.11.2010 08:38:23
Offline

Re: číslo barvy

Dala by se zjistit i barva na jebku?
SV1000S, 2007, JS1BX412100101149
Díky.

osiris (Člen)
10.11.2010 08:57:50
Offline

Re: číslo barvy

...jaká barva to má být? ...a metalíza nebo pastelová?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
10.11.2010 10:55:07
Offline

Re: číslo barvy

Aha. No je to metla. modrá. taková ta jak je na každým druhým SVčkusmile1

Sobull (Člen)
10.11.2010 10:59:08
Offline

Re: číslo barvy

Hodil jsem ji do profilu... Dík

osiris (Člen)
10.11.2010 11:21:43
Offline

Re: číslo barvy

...yky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
10.11.2010 15:21:23
Offline

Re: číslo barvy

Díky moc.
Když sme u toho, kolik by stálo přelakování krovky zadního sedla?

osiris (Člen)
10.11.2010 16:49:42
Offline

Re: číslo barvy

...1000?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
10.11.2010 17:56:37
Offline

Re: číslo barvy

No jo, za blbost se platí.
Sem si to výhodně objednal z íbeje a barva není úplně tak jak vypadala...
Ale pořád lepší to přelakovat než posílat zpátky.

Měl bys na to v zimě čas? Přijímáš zakázky i poštou nebo jen osobně? Radši bych ti to poslal, než to dával místním patlalům...

osiris (Člen)
10.11.2010 18:15:42
Offline

Re: číslo barvy

...koukám, tvoje barva je tzv. dvoukroková, čili potřebuješ namíchat dva různý odstíny a ty pak stříkat každej zvlášť (první ve standardních dvou až třech vrstvách, druhej odstín pak dělá tu vědu tím, že ho stříkáš tolika vrstvama aby výsledek barevně odpovídal originálu, čili třeba 2, 3, 5, nebo třeba i 7 vrstev a nakonec bezbarvej lak) a navíc a to hlavně, je šíleně drahá, takže věz, než se k tomu rozhodneš, že se ta cena může vyšroubovat i přes ten litr, levnějc ti zrovna tuhle barvu nepořídím
...dál z důvodu alchymie co jsem popisoval vejš, je k týhle práci dobrý mít i originál lakovanej díl, aby se dalo porovnáváním po postupným stříkání vrstev dosáhnout shodnýho vzhledu s původním lakem (každá vrstva navíc, nebo o vrstvu míň výsledek ovlivňuje), teda pošli i madlo, nebo středovej díl podsedlovky

ps: v případě že jo, pošli to, ale čím dřív tím líp, potom je mela o volnej termín a pošli to v takovým obalu (kartonu/krabici) a vypolstrovaný, aby to bylo možný poslat v tom samým zpátky a neutrpělo to újmu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
10.11.2010 19:16:03
Offline

Re: číslo barvy

Ježiš to sem zas něco pořídil...
Ale co už, ať to udělá odborník, tady každej řekne: to se nějak umíchá... a to bych si taky nemusel moc pomoct proti současnýmu stavu.

Poslat bych to mohl příští týden, je to teda ta krovka plus takový dvě ucpávky do děr po madlu. Madlo přihodím k tomu. O termín mi nejde, do jara času dost.

Napiš mi adresu kam to můžu poslat.
Nebo místa, kde by se to případně dalo předat osobně. Jsi přímo ze Dvora? Já teď přebývám v Pardubicích, tak bych zvážil jestli se tam nevypravit.
Zatím dík

osiris (Člen)
10.11.2010 19:31:26
Offline

Re: číslo barvy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
13.11.2010 11:07:16
Offline

Re: číslo barvy

Díky, jste tam i o svátcích? nebo by se to dalo někde jinde složit?
Bych možná teď v středu vyvez paní do ZOObigsmile
Pokud ne, tak to pošlu...

osiris (Člen)
13.11.2010 12:21:02
Offline

Re: číslo barvy

...ne, je zavřeno, musel bys mi volat, protože nevím jestli budu doma, ale můžeš to zkusit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
13.11.2010 15:50:03
Offline

Re: číslo barvy

Tak jo, když pojedu, tak zavolám a uvidíme. Když to neklapne pošlu to počtou.

Sobull (Člen)
17.11.2010 19:14:02
Offline

Re: číslo barvy

Tak se výlet nekonal. Hodil sem to dneska na poštu. Přijde to se zpáteční adresou Polička. Je tam krovka a ty dvě ucpávky na stříkání plus madlo.
Akorát sem teď koukal, že sem to poslal na tu první adresu a ne na provozovnu, tak snad to nevadí...

osiris (Člen)
17.11.2010 19:35:32
Offline

Re: číslo barvy

...vadí, protože pro to budu muset na poštu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
17.11.2010 22:51:34
Offline

Re: číslo barvy

Osirisu, jaký mám číslo barvy tý tmavě modrý na mojí megatučný nevíš?help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
17.11.2010 22:53:19
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

Osirisu, jaký mám číslo barvy tý tmavě modrý na mojí megatučný nevíš?help

...kurva řikal jsem ti to do telefonu když jsem to měl v hlavě ty pussyo jedna, teď mi to musíš připomenout až budu v práci smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
17.11.2010 22:59:42
Offline

Re: číslo barvy

co kecáš voe, řikals jen: mělo by to bejt, snad, nevím, možná. Dej mi to do majlu až mi vyfotíš ten podsedlák. Furt nevím, jak to vypadá pod sedlemsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Sobull (Člen)
18.11.2010 09:33:37
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...vadí, protože pro to budu muset na poštu

Aj, tak to se omlouvám. Sem otevřel ten odkaz, vidím adresu, posílám... Až pak sem se podíval, že jich tam je víc...

osiris (Člen)
18.11.2010 10:01:05
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

co kecáš voe, řikals jen: mělo by to bejt, snad, nevím, možná. Dej mi to do majlu až mi vyfotíš ten podsedlák. Furt nevím, jak to vypadá pod sedlemsmile1

...LR5, z toho YBA


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
18.11.2010 12:13:59
Offline

Re: číslo barvy

LR5 nebo YBAsurprised
Každopádně díksmile1
A nezapomeň na mne s tím podsedlákemhelp


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
18.11.2010 12:24:22
Offline

Re: číslo barvy

...máš vícebarevnou, tak LR5 a ptáš se z toho na tmavě modrou, tj. YBA a protože s tím jdeš jinam, tak jsem ti napsal obě identifikace

...výplň, ježišikriste, musím to jít fotit ? helpsmile1  http://www.ermax.fr/pdf/notices/7704XX049_FR.pdf


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
18.11.2010 13:34:38
Offline

Re: číslo barvy

Hele nerozčiluj se, takhle se neuzdravíš. Tenhle dokument mám taky, já jen chtěl vidět jak to vypadá pod sedlem, jak to navazuje na sebe a jak se zmenší ten prostor. Tak udělej jednou dobrej skutek, za odměnu tě velebím kde se dásmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
18.11.2010 13:43:13
Offline

Re: číslo barvy

zdendoj: jak to tam vypadá? no jak? je tam tma, pod tím sedlem bigsmile
...ty umíš ale ukecávat surprised help fuck bigsmile ...dobrá, něco ti pošlu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
18.11.2010 13:47:12
Offline

Re: číslo barvy

Hele, to víš, nová motorka, takhle to bude tak minimálně roksmile1 Ale s tebou už myslim hodlám konzultovat jen řidítka, jak vyleštit ty žebra co jsou zaoxidovaný a to je snad vše. Seš rád?smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
18.11.2010 16:25:05
Offline

Re: číslo barvy

To osiris: please číslo barvičky na Bus r.v 2002 ta modrobílá kombinace. Popř jestli sou stejný s 2006. Děkujismile1

Jo VIN: JS1BN111100103193


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
18.11.2010 16:38:13
Offline

Re: číslo barvy

Banditatom psal:

To osiris: please číslo barvičky na Bus r.v 2002 ta modrobílá kombinace. Popř jestli sou stejný s 2006. Děkujismile1

Jo VIN: JS1BN111100103193

...barvičky máš ale tři, nevím kterou myslíš ...vím určitě, že s 2006 stejný nejsou ...a jinak, ty to dáváš do lakovny ne? tak proč sháníš číslo? řekni jim ať něco dělaj, když je za to platíš cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
18.11.2010 16:40:25
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Banditatom psal:

To osiris: please číslo barvičky na Bus r.v 2002 ta modrobílá kombinace. Popř jestli sou stejný s 2006. Děkujismile1

Jo VIN: JS1BN111100103193

...barvičky máš ale tři, nevím kterou myslíš ...vím určitě, že s 2006 stejný nejsou ...a jinak, ty to dáváš do lakovny ne? tak proč sháníš číslo? řekni jim ať něco dělaj, když je za to platíš cool

to jo ale já se radějc poptám vodborníkagood jak myslíš tři?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
18.11.2010 16:43:24
Offline

Re: číslo barvy

chcu to lakovat do téhle barvičky tak jestli bys hodil nějaký infohelp

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_2006.jpg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
18.11.2010 16:50:39
Offline

Re: číslo barvy

...tak si prosímtě nejdřív ujasni co chceš, ptáš se na rok 2002, na obrázku máš ale rok 2006, čím chceš teda lakovat?
...na 02 jsou tři barvy, vidí je tam ještě někdo? help nebo mám dejavu surprised smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
18.11.2010 16:57:59
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...tak si prosímtě nejdřív ujasni co chceš, ptáš se na rok 2002, na obrázku máš ale rok 2006, čím chceš teda lakovat?
...na 02 jsou tři barvy, vidí je tam ještě někdo? help nebo mám dejavu surprised smile1

dobrá tak 2006 redface!Na 2002 jsoudvěevilten modrej proužek je šamolepka teda pokud bys ji nechtěl cáknoutsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
18.11.2010 17:06:35
Offline

Re: číslo barvy

Banditatom psal:
osiris psal:

...tak si prosímtě nejdřív ujasni co chceš, ptáš se na rok 2002, na obrázku máš ale rok 2006, čím chceš teda lakovat?
...na 02 jsou tři barvy, vidí je tam ještě někdo? help nebo mám dejavu surprised smile1

dobrá tak 2006 redface!Na 2002 jsoudvěevilten modrej proužek je šamolepka teda pokud bys ji nechtěl cáknoutsmile1

...hele, vodborník je ten komu to neseš a nechává se za to platit, tak nevokecávej headshake smile1
...to i na 2006 je polep, ale barva na polep (nebo místo polepu) je taky
...když užs mě ty hovado fuckidontknowsmile1 nejdřív vyškolil s tou 02, tak ti to napíšu taky L99, 0JW, 1LF, 1LE
...2006 je LR5, YBD, YBA, YBB
...jo a 02 model máš, to sedí


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
18.11.2010 17:36:20
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Banditatom psal:
osiris psal:

...tak si prosímtě nejdřív ujasni co chceš, ptáš se na rok 2002, na obrázku máš ale rok 2006, čím chceš teda lakovat?
...na 02 jsou tři barvy, vidí je tam ještě někdo? help nebo mám dejavu surprised smile1

dobrá tak 2006 redface!Na 2002 jsoudvěevilten modrej proužek je šamolepka teda pokud bys ji nechtěl cáknoutsmile1

...hele, vodborník je ten komu to neseš a nechává se za to platit, tak nevokecávej headshake smile1
...to i na 2006 je polep, ale barva na polep (nebo místo polepu) je taky
...když užs mě ty hovado fuckidontknowsmile1 nejdřív vyškolil s tou 02, tak ti to napíšu taky L99, 0JW, 1LF, 1LE
...2006 je LR5, YBD, YBA, YBB
...jo a 02 model máš, to sedí

pardonredface jj mám 02 díkygood.von lakoš je čikula, ale dělá se to krapec potajíevil já budu lakovat jen nádrž blatník budíky podsedlo zůstané bíly pač je hezčísmile1vím vím nebude to originál, ale mrdat mě se to líbígood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
18.11.2010 18:27:42
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

Hele, to víš, nová motorka, takhle to bude tak minimálně roksmile1 Ale s tebou už myslim hodlám konzultovat jen řidítka, jak vyleštit ty žebra co jsou zaoxidovaný a to je snad vše. Seš rád?smile1

...jasně, řičím blahem ...a čekám kdy mi rupne čurák ve švu bigsmileredfacebigsmile
...tak hele, na
(vidíš co kvůli tobě dělám jo? mám u tebe flašku za zbytečný rozebrání podsedadlovejch plastů coolbigsmile)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_vypln.jpg


...jo a ty svody, vem si prosímtě do ruky magnet (ať něco děláš) a až ho k nim přiložíš, tak... ...tak naschvál, co ti to bude dělat? smile1 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lukas29 (Člen)
18.11.2010 19:27:44
Offline

Re: číslo barvy

Osi potřeboval bych zjistit číslo barvy, rok výroby, no prostě všechny informace co ti to vyhodí. Bandit 650 N VIN: JS1B5112100112228. Byl jsem stim v JP moto na škrcení výkonu kvůli papírům a tam nic nezjistily tak nevím proto se obracím na tebe.

Zdenda (Člen)
18.11.2010 19:30:52
Offline

Re: číslo barvy

Hele ty čůro, neřikej, žes to fakt rozebíral kvůli měsurprised Mě stačilo sundat sedlo a blejsknout ten přechod. Jinak jak koukám ten držák spz co mi nabízí Kožak tam asi nepásnesmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
18.11.2010 20:16:26
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

Hele ty čůro, neřikej, žes to fakt rozebíral kvůli měsurprised Mě stačilo sundat sedlo a blejsknout ten přechod. Jinak jak koukám ten držák spz co mi nabízí Kožak tam asi nepásnesmokin

...no dyť to vidíš že jsem to rozebral smile1
...vznikne ti tam mezera v napojení mezi orig zbytkem plastu a tou výplní (myšleno vejšková mezera, jako děravej schod, jestli mi rozumíš bigsmile)
...nevím jakej ti nabízí, ale na držák je tam fakt jen minimální nálitek


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
18.11.2010 20:27:31
Offline

Re: číslo barvy

lukasoj: k6, yay


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
18.11.2010 20:29:01
Offline

Re: číslo barvy

služební hlášení: vstříctnost vyčerpána, míra ochoty pro následující dekádu klesla pod kritickou mez smokin


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
18.11.2010 20:32:09
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

služební hlášení: vstříctnost vyčerpána, míra ochoty pro následující dekádu klesla pod kritickou mez smokin

...normálně řečíno "polipte si prdel, debilové"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.11.2010 20:55:21
Offline

Re: číslo barvy

Filous psal:
osiris psal:

služební hlášení: vstříctnost vyčerpána, míra ochoty pro následující dekádu klesla pod kritickou mez smokin

...normálně řečíno "polipte si prdel, debilové"bigsmile

...poslouchej, nedělal ty bys mi mluvčího? seš kurevsky dobrej goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
18.11.2010 21:08:40
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

služební hlášení: vstříctnost vyčerpána, míra ochoty pro následující dekádu klesla pod kritickou mez smokin

...normálně řečíno "polipte si prdel, debilové"bigsmile

...poslouchej, nedělal ty bys mi mluvčího? seš kurevsky dobrej goodbigsmile

...nemáš žádnej problém negřebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
18.11.2010 23:14:06
Offline

Re: číslo barvy

hele mluvčí, potřebuju držák na SPZ na ten ermaxsurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
19.11.2010 08:12:32
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

hele mluvčí, potřebuju držák na SPZ na ten ermaxsurprised

...tag si vole vem kus nerezovýho plechu, pilku, nůšky, udělej si ho a nevotravuj!!!fuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
19.11.2010 12:10:18
Offline

Re: číslo barvy

Filous psal:
Zdenda psal:

hele mluvčí, potřebuju držák na SPZ na ten ermaxsurprised

...tag si vole vem kus nerezovýho plechu, pilku, nůšky, udělej si ho a nevotravuj!!!fuckbigsmile

koukám tadle spolupráce ponese ovocebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
19.11.2010 13:04:10
Offline

Re: číslo barvy

Filous psal:
Zdenda psal:

hele mluvčí, potřebuju držák na SPZ na ten ermaxsurprised

...tag si vole vem kus nerezovýho plechu, pilku, nůšky, udělej si ho a nevotravuj!!!fuckbigsmile

Fajn, tak já si to přeci jen někde koupimsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
19.11.2010 13:42:42
Offline

Re: číslo barvy

Sobull psal:
osiris psal:

...vadí, protože pro to budu muset na poštu

Aj, tak to se omlouvám. Sem otevřel ten odkaz, vidím adresu, posílám... Až pak sem se podíval, že jich tam je víc...

...balík je tady


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
19.11.2010 14:53:02
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:
Filous psal:
Zdenda psal:

hele mluvčí, potřebuju držák na SPZ na ten ermaxsurprised

...tag si vole vem kus nerezovýho plechu, pilku, nůšky, udělej si ho a nevotravuj!!!fuckbigsmile

Fajn, tak já si to přeci jen někde koupimsmile1

...potřebuješ eště s něčim poradit???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Sobull (Člen)
19.11.2010 17:02:16
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Sobull psal:
osiris psal:

...vadí, protože pro to budu muset na poštu

Aj, tak to se omlouvám. Sem otevřel ten odkaz, vidím adresu, posílám... Až pak sem se podíval, že jich tam je víc...

...balík je tady

To je rychlost. Tak až bude v zimě čas.... Pak se mi ozvi jak se vyrovnáme. Já si k tomu sednu at nespadnubigsmile

Banditatom (Člen)
27.11.2010 18:30:12
Offline

Re: číslo barvy

To osiris: chlape cu se optat jde lakovat silon?help


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
30.11.2010 18:45:25
Offline

Re: číslo barvy

Sobull psal:
osiris psal:

...balík je tady

To je rychlost. Tak až bude v zimě čas.... Pak se mi ozvi jak se vyrovnáme. Já si k tomu sednu at nespadnubigsmile

...že jsi tu motorku koupil už starší a je stříkaná viď, nebo jsi s ní upad ty? help


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Brkos (Člen)
30.11.2010 19:24:00
Offline

Re: číslo barvy

Dneska se mi dostal do ruky blatník, moc dobře odvedená prácesmokin Díkcool

Pšán (Člen)
30.11.2010 20:03:26
Offline

Re: číslo barvy

..hele,Osi,já po tobě žádné číslo barvy nechci..
..já jen abys mohl být v klidu a měl pěkný večer..
  smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Sobull (Člen)
01.12.2010 09:11:12
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...že jsi tu motorku koupil už starší a je stříkaná viď, nebo jsi s ní upad ty? help

No já s ní neupad. Ale byla koupená jetá, takže nějaký lakování vyloučit nemůžu. I když samozřejmě byla nebouraná...headshake
Komplikuje se to?

osiris (Člen)
01.12.2010 09:28:07
Offline

Re: číslo barvy

Sobull psal:
osiris psal:

...že jsi tu motorku koupil už starší a je stříkaná viď, nebo jsi s ní upad ty? help

No já s ní neupad. Ale byla koupená jetá, takže nějaký lakování vyloučit nemůžu. I když samozřejmě byla nebouraná...headshake
Komplikuje se to?

...počítal jsem s tím, že je v originálu, ale bohužel, originál odstín k tomu nenapasuju kdybych se posral headshake ...někdo si s tím nevěděl rady a přestříkal to něčím podobným, takže veškerá práce na hovno a teď jdu hledat odstín kterej k tomu bude možný nějakým způsobem doladit nebo přiblížit smile2
...nebo jinak, to madlo bylo odstínově stejný jako podsedlovej plast? aby nebyla podsedlovka ok a jiný by bylo jen madlo (to je stříkaný, stopy po broušení, vespod zvedlá barva)
...pro představu obrázky

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sv1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sv2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sv3.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
01.12.2010 09:49:09
Offline

Re: číslo barvy

No to mě poass.
Ale z tý prostřední fotky to vypadá dost stejně, ne?
Hele teď si mě tak rozhodil, že nevim. Nikdy mi nepřišlo, že by byl někde jinej odstín. Ale k motorce se dostanu až o víkendu abych ti to nějak potvrdil... Ale zas že by bylo stříkaný jen madlo, to se mi nezdá... jak by to kdo položil, že by se stříkalo jen madlo?
Jediná fotka, kterou teď mám a dalo by se to z ní posoudit je ta v profilu.

osiris (Člen)
01.12.2010 10:06:31
Offline

Re: číslo barvy

Sobull psal:

Ale z tý prostřední fotky to vypadá dost stejně, ne?

...vypadá, ale ve skutečnosti to má flop do zelena, kdežto madlo do fialova, to je víc patrný z tý spodní fotky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
01.12.2010 14:01:26
Offline

Re: číslo barvy

Flop?idontknow
Tak co dál?
Na rovinu... bude to na první pohled poznat nebo ne?
Pokud madlo bylo jiný než zbytek, tak sem si toho do teď nevšimnul.
A pokud byla stříkaná celá, tak to je mi divný, když jsou na tom origo blinkry, origo laufy atd.
Takže já teď nevim. Mašinu uvidím až o víkendu a když zavolám bejvalýmu majiteli, tak pochybuju, že z něj vytřesu, že byla stříkaná...
Dohromady je mi fuk jestli byla nebo ne, ale štve mě, že tobě dělám akorát potíže...

osiris (Člen)
01.12.2010 14:20:01
Offline

Re: číslo barvy

...co dál? ...no přestříkám to znova, až teda vymyslím nějakej odstín kterej k tomu bude ucházející smile1
...ale neříkej mi potom, že to madlo bylo jiný než zbytek motorky a že to budem předělávat zpátky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
01.12.2010 15:51:46
Offline

Re: číslo barvy

To už by mi snad ani strach nedovolilbigsmile
S tím madlem a zbytkem... já už si teď nejsem jistej ničím. Z tý fotky v profilu něco poznáš? Já teda ne.
Pokud počkáš do víkendu, tak budu u motorky, no ale zase bez madla, tak to ti asi taky moc nepomůžu...
Pak je ještě možnost nechat to tak, pokud je to rozeznatelný jen vokem odborníka za ideálních světelnejch podmínek...smile1

osiris (Člen)
01.12.2010 16:11:24
Offline

Re: číslo barvy

...ta fotka v profilu není ani moc velká, aby se z toho dalo něco soudit; navíc, vidíš, že na tom druhým obrázku co jsem sem dal to taky není markantní, ale rozdíl tam je (pro někoho možná malej, ale pro mne větší), záleží jak to zachytí foťák, protože je tam velký množství perleti a navíc docela dost další přísady která dělá nestandardní efekt a je to znatelný víc či míň při určitým úhlu pohledu, proto jsem se snažil na tom třetím obrázku nasimulovat úhel pohledu (vzájemný postavení těch dvou částí) takovej, kdy je ten rozdíl největší, ten rozptyl leckdy třeba není ani moc velkej, ale v daným rozpětí rozdílnejch rovin to pak dělá neplechu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
01.12.2010 18:47:06
Offline

Re: číslo barvy

Zas ale tyhle dvě části tam nebudou najednou na tý motorcesmile1.
Já to nechám na tobě, ty seš odborník. Když řekneš přestříkat,přestříkáme (teda ty přestříkáš já zaplatimbigsmile).
Když řekneš mrdat, stejně to nikdo nepozná, když to nebude hledat, necháme to.
Pokud bych ti mohl nějak pomoct tím, že budu u motorky, počkáme do víkendu...

osiris (Člen)
01.12.2010 19:03:40
Offline

Re: číslo barvy

...no najednou tam pak budeš ale mít krovku a podsedlák a to by asi bylo dobrý aby bylo stejný, ne? smile1
...o těch penězích jsi to neměl psát, teď to budeš mít za raketu bigsmile ...né, neboj, spíš tahle anabáze půjde finančně na můj vrub, bohužel, to se nedá nic dělat smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
01.12.2010 20:03:30
Offline

Re: číslo barvy

A tak to zas ne... Ty nemůžeš za to, že mám motorku v nějaký neurčitý barvě.

Sobull (Člen)
02.12.2010 15:28:21
Offline

Re: číslo barvy

Osi, ještě sem psal bývalýmu majiteli. On to prej vůbec nestříkal, jemu věřím. Ale on taky nebyl první majitel, takže to moc nepomůže...
Fakt není nějaká možnost, že by ta barva byla původní? Ta motka totiž vypadá fakt dobře, žádný obvyklý znaky po bouračce... ale samo že nejsem zas tak najivní.

Poraď mi nějakou lakýrnickou fintu jak poznám, jestli byla stříkaná (kromě měrky... tu nemám), já to v sobotu omrknu.
Hrozně nerad bych skončil tak, že se ukáže že je lakovaný madlo já si toho nevšim a až bude ve stejný barvě krovka, tak už to vedle podsedláku bude vidět...

osiris (Člen)
02.12.2010 15:41:49
Offline

Re: číslo barvy

...já nevím jak vypadá motorka, mám tady jen madlo a jak už jsem psal, na něm byly stopy po přípravě na lak (po broušení) a zvedlá stará vrstva, sem tam nějaký smítko; to nejde takhle na dálku naučit tě to poznávat, když nevíš jak to má (nebo může) vypadat ať tak a nebo tak smile1
...hele, asi se budeme držet toho, že jsi nepozoroval že by mělo mít madlo jinej odstín, tak když tu krovku uděláme stejnou s madlem, tak doufám, že by jsi u toho pak taky nemusel vidět rozdíl, čili že bych tipoval, že to má všechno stejnou barvu (přinejmenším teda podsedlák a madlo, což by stačilo) good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
02.12.2010 19:15:47
Offline

Re: číslo barvy

...Osi bacha, Zetor Crystal je ďál i f modrý metle, tag aby se ti nepopletli vzorníky, znáš tosurprisedredface ...já vim, sem hrozná sviněbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SO 545 (Člen)
02.12.2010 19:37:59
Offline

Re: číslo barvy

U bandita aj s fabriky hlavne na mechanike je viacfarebnost viac ako zrejma.
Ked som to mal vsetko na stole to bol kolotoc.

Teraz to vsetko ladi aj vdaka osimu.

osiris (Člen)
02.12.2010 22:43:29
Offline

Re: číslo barvy

...filous je pěknej zmetek bigsmile ...hele, jakej byl vzorek, taková byla barva, přesně podle předlohy ...víka ze starýho geesiksera bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
16.12.2010 16:44:31
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...já nevím jak vypadá motorka, mám tady jen madlo a jak už jsem psal, na něm byly stopy po přípravě na lak (po broušení) a zvedlá stará vrstva, sem tam nějaký smítko; to nejde takhle na dálku naučit tě to poznávat, když nevíš jak to má (nebo může) vypadat ať tak a nebo tak smile1
...hele, asi se budeme držet toho, že jsi nepozoroval že by mělo mít madlo jinej odstín, tak když tu krovku uděláme stejnou s madlem, tak doufám, že by jsi u toho pak taky nemusel vidět rozdíl, čili že bych tipoval, že to má všechno stejnou barvu (přinejmenším teda podsedlák a madlo, což by stačilo) good

Jasně, souhlas... good
Je nějakej posun? To tě jako nehonim, mám čas, jen se ptámbigsmile

osiris (Člen)
16.12.2010 17:27:22
Offline

Re: číslo barvy

Sobull psal:

Je nějakej posun? To tě jako nehonim, mám čas, jen se ptámbigsmile

...jo, posunul jsem se přes vyzkoušení dalších sedmi barev k osmý ...ta je ale hodně nadějná smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
16.12.2010 20:40:52
Offline

Re: číslo barvy

Tak to sem zas někoho přived do neštěstí...
Soused řikal, že s tim moc nadělám. Že to má stejnou barvu jak jeho fóbije, jestli ti to pomůžebigsmile

osiris (Člen)
16.12.2010 21:39:56
Offline

Re: číslo barvy

Sobull psal:

.......Soused řikal, že s tim moc nadělám. Že to má stejnou barvu jak jeho fóbije, jestli ti to pomůžebigsmile

...takhle jednoduchý to fakt není bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sucre (Člen)
19.12.2010 12:45:13
Offline

Re: číslo barvy

Osi mohl bych tě taky poprosit o číslo barvy?

VINko je: JS1A8211100100640
je to černá barva :) díky

osiris (Člen)
19.12.2010 15:52:49
Offline

Re: číslo barvy

Sucre psal:

Osi mohl bych tě taky poprosit o číslo barvy?

VINko je: JS1A8211100100640
je to černá barva :) díky

...ale kurva už ...je to šestka esko K1 ??? do pytle furt vám to říkám, máte to tady všude milionkrát napsaný a furt na to serete, tak já se na to taky vyseru fucksmile1
...takže je?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sucre (Člen)
19.12.2010 16:22:47
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Sucre psal:

Osi mohl bych tě taky poprosit o číslo barvy?

VINko je: JS1A8211100100640
je to černá barva :) díky

...ale kurva už ...je to šestka esko K1 ??? do pytle furt vám to říkám, máte to tady všude milionkrát napsaný a furt na to serete, tak já se na to taky vyseru fucksmile1
...takže je?

Promiň, já se v tom nějak nevyznám... Je to šestka Sko, rok vyroby není znám... Uvedení do provozu 2002, takže výroba by mohla být K1 :)

osiris (Člen)
19.12.2010 16:24:22
Offline

Re: číslo barvy

...tááák to máš 33J ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sucre (Člen)
19.12.2010 20:43:01
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...tááák to máš 33J ;)

Děkuji moc :)

osiris (Člen)
22.12.2010 15:03:12
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Sobull psal:

Je nějakej posun? To tě jako nehonim, mám čas, jen se ptámbigsmile

...jo, posunul jsem se přes vyzkoušení dalších sedmi barev k osmý ...ta je ale hodně nadějná smile1

...tak nějak už bych to nechal (se na to vysral bigsmile)
(do silvestra už nesváží radiálka zboží, na poštu nejdu, tak bych to poslal hned z kraje ledna, ok? smile1)

http://www.komplex3m.cz/data/soubory/obrazky/fotogalerie/kryt_sv1.jpg


http://www.komplex3m.cz/data/soubory/obrazky/fotogalerie/kryt_sv2.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
22.12.2010 16:44:16
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...tak nějak už bych to nechal (se na to vysral bigsmile)
(do silvestra už nesváží radiálka zboží, na poštu nejdu, tak bych to poslal hned z kraje ledna, ok? smile1)

No bodejť, naskákal ses kolem toho už tak dost... Díkgood
Hele radiálka je něco jak PPL, že jo? V tom případě bych si to nechal poslat na jinou adresu, kde budu po novým roce k zastižení.
Šlo by to udělat, že bych ti to zaplatil předem na účet včetně poštovnýho. Jelikož ani na tý jiný adrese to asi nepřeberu já, tak ať tam nemusím nechávat peníze...

osiris (Člen)
22.12.2010 17:21:17
Offline

Re: číslo barvy

...jj, myslel jsem že to pošleš převodem, kdo se má vyplňovat se složenkama smile1
...pošli mi prosím tu jinou adresu na osiris@suzukibandit.cz a já ti obratem pošlu číslo účtu s částkou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sobull (Člen)
23.12.2010 13:44:37
Offline

Re: číslo barvy

Tak odesláno.
Doufám, že to pokrývá i nervy, o který si při tom přišelbigsmile
Díky a těším se na další spolupráci (ty asi už méněbigsmile)

pecan (Člen)
31.01.2011 12:10:38
Offline

Re: číslo barvy

Čau Osi,potřeboval bych opravit dul v nadrži a odřeny posedlak a pak to všechno nalakovat,mel by jsi na to čas?


Však oni se neposerou,a když jo tak do vlastních kalhot.
osiris (Člen)
31.01.2011 12:26:09
Offline

Re: číslo barvy

pecan psal:

Čau Osi,potřeboval bych opravit dul v nadrži a odřeny posedlak a pak to všechno nalakovat,mel by jsi na to čas?

...to je právě to, je tady těch motorek rozhrabanejch ažaž, takže jedině v případě, že bys byl ochotnej na to nějakej čas (minimálně měsíc) čekat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pecan (Člen)
31.01.2011 16:32:58
Offline

Re: číslo barvy

Hele neni žadnej problem počkat,do sezony času dost.A kdyz by to bylo trochu dyl tak mi to nevadi.


Však oni se neposerou,a když jo tak do vlastních kalhot.
osiris (Člen)
31.01.2011 16:40:35
Offline

Re: číslo barvy

pecan psal:

Hele neni žadnej problem počkat,do sezony času dost.A kdyz by to bylo trochu dyl tak mi to nevadi.

...tak mi to teda peco dej smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
31.01.2011 16:58:52
Offline

Re: číslo barvy

pecan psal:

Hele neni žadnej problem počkat,do sezony času dost.A kdyz by to bylo trochu dyl tak mi to nevadi.

To jsem si u repase tlumiče říkal taky, když jsem mu ho v červnu dával (ne osimu, ale jeden super kamarád kamaráda, kterej je na to strašnej machr). A protože se mu strašně líbil, tak když to dělal na poprvé a dal mi ho, tak mu to za 14 dní vyteklo, tak se s tím na podruhé mazlil.
Včera jsem si ho po půl roce přivezl... help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
31.01.2011 17:04:12
Offline

Re: číslo barvy

Ondráš psal:
pecan psal:

Hele neni žadnej problem počkat,do sezony času dost.A kdyz by to bylo trochu dyl tak mi to nevadi.

To jsem si u repase tlumiče říkal taky, když jsem mu ho v červnu dával (ne osimu, ale jeden super kamarád kamaráda, kterej je na to strašnej machr). A protože se mu strašně líbil, tak když to dělal na poprvé a dal mi ho, tak mu to za 14 dní vyteklo, tak se s tím na podruhé mazlil.
Včera jsem si ho po půl roce přivezl... help

surprisedto jsi ho tam měl tak dlouho voesurprised já taky lakošovi řekl, že má časredface no a teď mu volám co tejdenbigsmile on mě zabije!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pecan (Člen)
02.02.2011 14:40:22
Offline

Re: číslo barvy

Tak ja ti to teda dam,šlo by k tomu přihodit zbytek nahaty kapotaže(předni blatnik,plast za budikama,ty plasty pod nadržej a madlo) aby to bylo celi.smile1,mohl bych ti to vodvist nekdy přišti tyden pondeli nabo utery,co ty na to?Nejhorši je ta nadrz,mi to spadlo ve stodole na roh regalusmile2,sned to pujde vopravit.


Však oni se neposerou,a když jo tak do vlastních kalhot.
osiris (Člen)
02.02.2011 15:06:55
Offline

Re: číslo barvy

pecanoj: takže to chceš vlastně nastříkat všechno, kromě podsedlovky jo?
...přivízt to můžeš, zavolej mi ale ještě radši než by jsi chtěl vyjet, abych tady byl
...máš asi model K6 viď, podle barvy, motoru a faceliftu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pecan (Člen)
02.02.2011 16:48:08
Offline

Re: číslo barvy

Jo jo všechno i s podsedlovkou.A jestli to je K6 nevim bych kecalredface.Technicka zpusobilost byla schvalena 12/2006 a ja to přihlašoval 6/2007 jako prvni majitel.V techničaku je barva psana jako modra YKZ.Než vyrazim tak ti cinknu na to čislo co maš v profilu.Zatim dikas


Však oni se neposerou,a když jo tak do vlastních kalhot.
libac22 (Člen)
07.02.2011 11:44:15
Offline

Re: číslo barvy

čest neví někdo číslo barvy na gsf 600 rv. 2001  a je to ta modrá metla , předem dík za pomoc


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Hanz (Člen)
07.02.2011 11:56:24
Offline

Re: číslo barvy

libac22 psal:

čest neví někdo číslo barvy na gsf 600 rv. 2001  a je to ta modrá metla , předem dík za pomoc

..radši tu ještě připiš VINkoevil, jinak zas budou lítat pussy apod a někdo by to tady musel opakovat po miliónstodevátý, rupne mu céfka, bude tahat nohu a všeci co chcete zjistit kód barvy budete v ass....bigsmile


WD club member...
libac22 (Člen)
07.02.2011 12:07:58
Offline

Re: číslo barvy

Hanz psal:
libac22 psal:

čest neví někdo číslo barvy na gsf 600 rv. 2001  a je to ta modrá metla , předem dík za pomoc

..radši tu ještě připiš VINkoevil, jinak zas budou lítat pussy apod a někdo by to tady musel opakovat po miliónstodevátý, rupne mu céfka, bude tahat nohu a všeci co chcete zjistit kód barvy budete v ass....bigsmile

tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
osiris (Člen)
07.02.2011 12:29:36
Offline

Re: číslo barvy

libac22 psal:
Hanz psal:
libac22 psal:

čest neví někdo číslo barvy na gsf 600 rv. 2001  a je to ta modrá metla , předem dík za pomoc

..radši tu ještě připiš VINkoevil, jinak zas budou lítat pussy apod a někdo by to tady musel opakovat po miliónstodevátý, rupne mu céfka, bude tahat nohu a všeci co chcete zjistit kód barvy budete v ass....bigsmile

tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
libac22 (Člen)
07.02.2011 12:55:42
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
libac22 psal:
Hanz psal:


..radši tu ještě připiš VINkoevil, jinak zas budou lítat pussy apod a někdo by to tady musel opakovat po miliónstodevátý, rupne mu céfka, bude tahat nohu a všeci co chcete zjistit kód barvy budete v ass....bigsmile

tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

dodatek bigsmile N


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr