Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » číslo barvy

libac22 (Člen)
07.02.2011 12:56:45
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
libac22 psal:
Hanz psal:


..radši tu ještě připiš VINkoevil, jinak zas budou lítat pussy apod a někdo by to tady musel opakovat po miliónstodevátý, rupne mu céfka, bude tahat nohu a všeci co chcete zjistit kód barvy budete v ass....bigsmile

tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

a jináč díky moc chlape good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
osiris (Člen)
07.02.2011 13:02:06
Offline

Re: číslo barvy

libac22 psal:
osiris psal:
libac22 psal:

tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

dodatek bigsmile N

...po akci už je to zbytečný, když jsem ti už barvu napsal smile1
...ale příště bych se na to moh třeba taky vysrat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
libac22 (Člen)
07.02.2011 13:15:49
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
libac22 psal:
osiris psal:

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

dodatek bigsmile N

...po akci už je to zbytečný, když jsem ti už barvu napsal smile1
...ale příště bych se na to moh třeba taky vysrat bigsmile

goodevil díky ti evilgood


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
libac22 (Člen)
28.02.2011 15:05:35
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
libac22 psal:
Hanz psal:


..radši tu ještě připiš VINkoevil, jinak zas budou lítat pussy apod a někdo by to tady musel opakovat po miliónstodevátý, rupne mu céfka, bude tahat nohu a všeci co chcete zjistit kód barvy budete v ass....bigsmile

tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2011 15:19:00
Offline

Re: číslo barvy

libac22 psal:
osiris psal:
libac22 psal:


tak ok bigsmile dám na kolegu Hanze a připisuju vin - JS1A8112100111985  a díky za odpověd  bigsmile

...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
28.02.2011 15:20:38
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
libac22 psal:
osiris psal:


...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

to kasym: trochu mimo mísu, jak to vypadá s mojí barvou???help


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2011 15:22:33
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
libac22 psal:


tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

to kasym: trochu mimo mísu, jak to vypadá s mojí barvou???help

teď abych ti řek pravdu tak nevim..od středy jsem u našich nebyl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
libac22 (Člen)
28.02.2011 15:23:36
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
libac22 psal:
osiris psal:


...ještě ti zapomněl říct že máš připsat model (N nebo S?) cool
...yc2

tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

prej to hledali v suzuki barvách a nic , tak nevím ale tím madlem jse to vyřešilo ...good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
osiris (Člen)
28.02.2011 15:51:04
Offline

Re: číslo barvy

libac22 psal:
K.a.s.y.m. psal:
libac22 psal:


tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

prej to hledali v suzuki barvách a nic , tak nevím ale tím madlem jse to vyřešilo ...good

...to poznáš jestli se to vyřešilo, jestli to budeš mít stejný, třeba ti našli něco podobnýho
...samozřejmě každej výrobce barev (značka), potažmo prodejce nemá úplně všechno, leckdy je potřeba improvizovat a to je asi teď tvůj případ
...kde jsi to sháněl? je to poměrně hodně užívaná barva, většinou k dostání bez problému


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Martin B12 (Člen)
28.02.2011 16:28:58
Offline

Re: číslo barvy

OSI  help potřebuju stříknout zadní blatník

a nevím číslo barvy ani kolik toho potřebuju

Triumph Speedtriple 1050 r.v. 2005 ,černá lesklá
vin: SMTTE5855R5239041

smokin


street triple picco
osiris (Člen)
28.02.2011 17:00:03
Offline

Re: číslo barvy

...není martys blatník jako blatník smile1 držák značky asi za blatník nepočítáš, takže myslíš blatníček před zadní kolo? jestli to není nějaká rozložitá mrcha a stříkaný z jedný strany, tak decku?
...nevím, neznám, triumphy dle vinu nijak nevypotím, myslím ale možná PG


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
libac22 (Člen)
28.02.2011 17:31:21
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
libac22 psal:
K.a.s.y.m. psal:

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

prej to hledali v suzuki barvách a nic , tak nevím ale tím madlem jse to vyřešilo ...good

...to poznáš jestli se to vyřešilo, jestli to budeš mít stejný, třeba ti našli něco podobnýho
...samozřejmě každej výrobce barev (značka), potažmo prodejce nemá úplně všechno, leckdy je potřeba improvizovat a to je asi teď tvůj případ
...kde jsi to sháněl? je to poměrně hodně užívaná barva, většinou k dostání bez problému

no tady to asi moc neznáš , ale je to profík ...
http://www.zlatestranky.cz/firmy/Horn%C … VSK%C3%9D/


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 13:40:59
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
libac22 psal:


tak to číslo barvy v lakyrnicví vúbec nenašli musel jsem jim tam hodit madlo spolujezdce pussy bigsmile

bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

to kasym: trochu mimo mísu, jak to vypadá s mojí barvou???help

Jen tak mimo..dneska jedu na plnič a uvidíme jak to půjde třeba i na víc bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
01.03.2011 14:06:00
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


bo musíš hledat v moto barvách nebo pod suzuki katalogem..taky jsem to takhle řešil..nakonec jsem to našli v suzuki odstínech..blbý je ,že ne každech je má a nebo chce moto barvy dělat..je tak Osi??

to kasym: trochu mimo mísu, jak to vypadá s mojí barvou???help

Jen tak mimo..dneska jedu na plnič a uvidíme jak to půjde třeba i na víc bigsmile

jak třeba i na víc... když to venku vidim, tak se mi chce smile2 že mám z holčičky predátora bad


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 14:08:03
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


to kasym: trochu mimo mísu, jak to vypadá s mojí barvou???help

Jen tak mimo..dneska jedu na plnič a uvidíme jak to půjde třeba i na víc bigsmile

jak třeba i na víc... když to venku vidim, tak se mi chce smile2 že mám z holčičky predátora bad

no pokud bude čas..dneska..jinak se bude lak dělat asi až zítra..jestli to chceš mít zprasený můžu si chvátnout bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
01.03.2011 14:10:46
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


Jen tak mimo..dneska jedu na plnič a uvidíme jak to půjde třeba i na víc bigsmile

jak třeba i na víc... když to venku vidim, tak se mi chce smile2 že mám z holčičky predátora bad

no pokud bude čas..dneska..jinak se bude lak dělat asi až zítra..jestli to chceš mít zprasený můžu si chvátnout bigsmile

na lak to nejezdí bigsmile ale budu ráda, když do toho neobtisknu své prsty při mytí nebo tak... good


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 14:17:22
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


jak třeba i na víc... když to venku vidim, tak se mi chce smile2 že mám z holčičky predátora bad

no pokud bude čas..dneska..jinak se bude lak dělat asi až zítra..jestli to chceš mít zprasený můžu si chvátnout bigsmile

na lak to nejezdí bigsmile ale budu ráda, když do toho neobtisknu své prsty při mytí nebo tak... good

to myslim,že ne..ten krycí lak jsem dával na tu B6 a byl za 3 dny tvrdší než ten tvůj teď bigsmile jinak jestli to chceš bez laku stačí říct bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
01.03.2011 14:24:36
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


no pokud bude čas..dneska..jinak se bude lak dělat asi až zítra..jestli to chceš mít zprasený můžu si chvátnout bigsmile

na lak to nejezdí bigsmile ale budu ráda, když do toho neobtisknu své prsty při mytí nebo tak... good

to myslim,že ne..ten krycí lak jsem dával na tu B6 a byl za 3 dny tvrdší než ten tvůj teď bigsmile jinak jestli to chceš bez laku stačí říct bigsmilebigsmile

když už je to za den, tak už to přežiju... smokin stejně musim ještě dorazit s blinkrama a obávám se, že tenhle víkend mi to opět asi nevyjde bigsmilebigsmile však sem říkala, že do konce března jí vyvezu good


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 14:34:26
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


na lak to nejezdí bigsmile ale budu ráda, když do toho neobtisknu své prsty při mytí nebo tak... good

to myslim,že ne..ten krycí lak jsem dával na tu B6 a byl za 3 dny tvrdší než ten tvůj teď bigsmile jinak jestli to chceš bez laku stačí říct bigsmilebigsmile

když už je to za den, tak už to přežiju... smokin stejně musim ještě dorazit s blinkrama a obávám se, že tenhle víkend mi to opět asi nevyjde bigsmilebigsmile však sem říkala, že do konce března jí vyvezu good

až tu budeš tak tu budeš zatim budu řešit lak a tak příští týden nejdřív skládat ať to nepokurvym čerstvý bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
01.03.2011 14:36:32
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


to myslim,že ne..ten krycí lak jsem dával na tu B6 a byl za 3 dny tvrdší než ten tvůj teď bigsmile jinak jestli to chceš bez laku stačí říct bigsmilebigsmile

když už je to za den, tak už to přežiju... smokin stejně musim ještě dorazit s blinkrama a obávám se, že tenhle víkend mi to opět asi nevyjde bigsmilebigsmile však sem říkala, že do konce března jí vyvezu good

až tu budeš tak tu budeš zatim budu řešit lak a tak příští týden nejdřív skládat ať to nepokurvym čerstvý bigsmile

jako to umíš bigsmilebigsmile jestli dorazim tak dorazim možná až na konci března... idontknow mám ted nějak moc akcí good blinkry bych mohla poslat po zuzce a bráškovi, ty asi uvidim dřív bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 14:43:48
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


když už je to za den, tak už to přežiju... smokin stejně musim ještě dorazit s blinkrama a obávám se, že tenhle víkend mi to opět asi nevyjde bigsmilebigsmile však sem říkala, že do konce března jí vyvezu good

až tu budeš tak tu budeš zatim budu řešit lak a tak příští týden nejdřív skládat ať to nepokurvym čerstvý bigsmile

jako to umíš bigsmilebigsmile jestli dorazim tak dorazim možná až na konci března... idontknow mám ted nějak moc akcí good blinkry bych mohla poslat po zuzce a bráškovi, ty asi uvidim dřív bigsmile

Ne néé bigsmile Ok pošli to po Zuzce jestli se s ní uvidíšgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
01.03.2011 14:47:07
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


až tu budeš tak tu budeš zatim budu řešit lak a tak příští týden nejdřív skládat ať to nepokurvym čerstvý bigsmile

jako to umíš bigsmilebigsmile jestli dorazim tak dorazim možná až na konci března... idontknow mám ted nějak moc akcí good blinkry bych mohla poslat po zuzce a bráškovi, ty asi uvidim dřív bigsmile

Ne néé bigsmile Ok pošli to po Zuzce jestli se s ní uvidíšgood

už mi nadává, že na ní ass, tak se za ní musim nějakej den v tejdnu zastavit redface


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 14:59:54
Offline

Re: číslo barvy

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


jako to umíš bigsmilebigsmile jestli dorazim tak dorazim možná až na konci března... idontknow mám ted nějak moc akcí good blinkry bych mohla poslat po zuzce a bráškovi, ty asi uvidim dřív bigsmile

Ne néé bigsmile Ok pošli to po Zuzce jestli se s ní uvidíšgood

už mi nadává, že na ní ass, tak se za ní musim nějakej den v tejdnu zastavit redface

No já jí taky dlouho nevidělsmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
03.03.2011 15:35:45
Offline

Re: číslo barvy

to Kukii: jsem včera zase trochu popojel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fotografie0894.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
03.03.2011 15:39:53
Offline

Re: číslo barvy

K.a.s.y.m. psal:

to Kukii: jsem včera zase trochu popojel
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0894.jpg

goodgoodgoodgood supr supr pane... včéra sem byla u zuzky, ale na blinkry sem opět zapomněla, klasicky bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Glider (Nový člen)
11.04.2011 09:58:27
Offline

Re: číslo barvy

Ahoj chapi, potřeboval bych zjistit číslo barvy, asice šedá metalíza (GSF 650S olej-vzduch 2006) vin.: JS1B5113100102236

Díky moc!

osiris (Člen)
11.04.2011 11:19:28
Offline

Re: číslo barvy

...podle vinu máš model 2005 a tam je stříbrná yd8 ...píšeš ale šedá metalízá, což je u modelu K6 yhg

http://www.bikez.com/pictures/suzuki/2004/21037_0_2_3_bandit%201200%20s_Perry%20Swan.jpg


http://www.bikez.com/pictures/suzuki/2006/22655_0_2_3_bandit%20650_Michele%20-Rene-%20all%20alone%20first%20day.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Glider (Nový člen)
11.04.2011 11:40:14
Offline

Re: číslo barvy

Tak to jsem z toho jelen, v TP stojí šedá metalíza, jedná se o model 650SA...
Odstín odpovídá prvnímu obrázku, ale model motky je ten novější s těmi hranatými plast díly - airbox, podsedadlový plast atp.

Dále, tyto odstíny koupím jako hotovou barvu, nebo to budu muset nechat namíchat?
Dostupnost? A popřípadě, je toto kódování barev všeobecně známo, bude si lakýrník vědět rady, co po něm vlastně chci?

Dík z a pohotovou odpověďgood

osiris (Člen)
11.04.2011 12:01:52
Offline

Re: číslo barvy

...nekoukej na odlišnosti modelů, ty obrázky jsem ti sem dal jen orientační kvůli odstínu barvy, takže koukej na barvu ale ne na to na čem ta barva je
...barvu hotovou asi nikde nekoupíš, musí se míchat
...dostupnost? buď máš někde nějakej kšeft kde ti to vyroběj, nebo když si ji objednáš přes e-shop komplex3m.cz, pošlu ti ji


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Glider (Nový člen)
11.04.2011 12:16:31
Offline

Re: číslo barvy

Oki, tak na první fotce je teda yd8, nebo yhg?redface

Ondráš (Člen)
11.04.2011 12:28:32
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

... nebo když si ji objednáš přes e-shop komplex3m.cz, pošlu ti ji

Super. Udělej prosímtě tak půl deci. Chci to jen na zamáznutí škrábance.smokingood

Jestlipak očekáváš tuhle větu.evilbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
11.04.2011 12:36:25
Offline

Re: číslo barvy

Glider psal:

Oki, tak na první fotce je teda yd8, nebo yhg?redface

...ta co je psaná taky jako první, yd8


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
11.04.2011 12:37:19
Offline

Re: číslo barvy

Ondráš psal:
osiris psal:

... nebo když si ji objednáš přes e-shop komplex3m.cz, pošlu ti ji

Super. Udělej prosímtě tak půl deci. Chci to jen na zamáznutí škrábance.smokingood

Jestlipak očekáváš tuhle větu.evilbigsmile

...co ti na to mám říct? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2011 12:39:53
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Ondráš psal:
osiris psal:

... nebo když si ji objednáš přes e-shop komplex3m.cz, pošlu ti ji

Super. Udělej prosímtě tak půl deci. Chci to jen na zamáznutí škrábance.smokingood

Jestlipak očekáváš tuhle větu.evilbigsmile

...co ti na to mám říct? bigsmile

taky kšeft,ne bigsmile to bude mit ty pixli na ty jednotlivý složky dražší jak tu barvu samotnou bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Glider (Nový člen)
11.04.2011 13:27:43
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Glider psal:

Oki, tak na první fotce je teda yd8, nebo yhg?redface

...ta co je psaná taky jako první, yd8

Díky moc za info!!smile1 smile1

Čigi (Člen)
11.04.2011 17:30:25
Offline

Re: číslo barvy

Cau Osiris,

potrebuji minimalne potvrdit barvu u JS1B5111100107065. Mela by to byt ta barva na druhe fotce co jsi vlozil pred par prispevky (hnedocerveny ram a sedoneco zbytek). Jinak je predelana z S na normalni N.

Dalsi dotaz. Kdybych zabalil nadrz, podsedlovku, madlo a predni zabra do uhledneho baliku a poslal, kdy by jsi mi to mohl poslat zpet a co by stalo prelakovani Je mozné i náleply na podsedlovku?

V Nitre je problem s namichanim jakekoliv barvy a ne tak na Suzuki. Junior na chvili vypadl a dal bych mu to prelakovat, nebo se na to nemuzu divat.
Nadrz byla opravovana a prelakovavana, bublinky na obou stranach, kde byla vytahovana. Podsedlovka a madlo pouze poskrabane, zabra pod nadrz laminat take nalakovani nic moc.

Diky

Zdenda (Člen)
11.04.2011 19:47:24
Offline

Re: číslo barvy

Milý Osirisu, vím, že si zase pomyslíš něco o pičách, Filous řekne že to je na psychiatra le prostě nemůžu za to, že kolem mě sou samý flinkové a hovada. Jedu zkrátka na STK a kokot když mi de sundavat tu nálepku, tak mu povídám, prosím vás, už párkrát se mi stalo, že jste mi tady u vás sedřeli to vaší rašplí i barvu z RZ, mám úplně novouz značku, dejte prosím pozor ano. Hmm no jo.... Během chvilky ryc pičo a rejha ve znaqčkce jako kráva. Já myslel že vystříknu a že ho v zápětí zabiju. Řval sem na celou STK a pán s veteránskou Jawou rv 52, když to viděl, řekl ať mu na to vůbec nesahá a oddělal si to sám. fuckfuckfuckfuckfuckfuck

Takže tě znovu prosím o číslo barvy na ten motor (matná černá) a pokud to jde tak se pokusit dle vzorku o barvu té bílé co je na RZ. helphelphelphelphelphelphelphelphelphelphelphelp


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
11.04.2011 20:51:16
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

.......Takže tě znovu prosím o číslo barvy na ten motor (matná černá) a pokud to jde tak se pokusit dle vzorku o barvu té bílé co je na RZ. helphelphelphelphelphelphelphelphelphelphelphelp

...surprisedhelp ...jdu do koutku, do tmy, v tichosti umřít
...zdendo, prosímtě, na ten motor, protože je to matná a tu když aplikuješ v silnější vrstvě (úplně stejně to funguje i u rozdílnýho ředění při poslední vrstvě), tak měníš stupeň matu a tím potažmo i odstín výsledný barvy (zvětšováním stupně matu odstín zesvětluje), tak když to nemůžeš už vydržet smile1, objednej si (nebo kup kdekoliv jinde) černou matnou ve spreji buď http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_324.html nebo http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_327.html , protože když to poškození není velkýho rozsahu, tak nemusíš mít strach z toho že spreje stojej z hlediska odolnosti za hovno a odstříkni si z toho spreje do víčka a v tý louži si smoč to čím to tam chceš nanýst a věř že ti to udělá náramnou službu a budeš spokojenej (tím ti neříkám, že nejsem ochotnej se ti s tou matnou srát a hledat ji, já to pro tebe udělám rád, když budeš ochotnej čekat smile1)
...u tý bílý bych od tebe potřeboval vědět stupeň zašlosti toho odstínu bílý, abych věděl k čemu to má bejt naprosto nerozeznatelně stejný; nebo jinak, budeš tu značku leštit? budeš jí leštit pravidelně? případně jak moc jí budeš leštit, jestli jen tak, nebo asi tak napůl, nebo zcela a nebo do bezvědomí; na bílý barvě je to dost markantně znát ...a nebo si k těm vejš uvedeným sprejům piřkup ještě něco na tenhle způsob http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_325.html

ps: tu bílou jsem ochotnej ti zjistit hned ráno mezi osmou a devátou (jestli to stačí), už bude světlo a já aniž bych si musel dotáhnout motorku z garáže do firmy, buď sejmu barvu spektrometrem z firemního (soukromým do práce kvůli tomu taky nepojedu, značky doufejme budou stejně bílý - teď si jen nejsem jistej jestli nemám na firemním žlutou, to by byl průser), nebo sejmu prvního zákazníka a kdyby dlouho nikdo nejel, tak něco na silnici stopnu a požádám aby chvíli postál

pps: čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdíš aneb, je to nějakej rok, syky chtěl taky barvu na motor, černou na dvanáctku, slovo dalo slovo a tak nějak jsme si řekli že z toho nebudem dělat vědu, já se na ten motor ani nepodíval, protože syky mi řek myslím něco takovýho jako "nebuď vůl, já to chci jen zaštětečkovat" a tak jsme se dohodli že potřebuje úplně prachsporstě a obyčejně černou, měl pravdu, černý to asi bylo; jak jsme řekli, tak jsme udělali, dostal bez jakýhokoliv vybírání prostě tu černou (vážně nejběžnější RAL 9005) a po pár dnech ...tak co? vole je to dobrý, nic není vidět ...ale třeba má asi jiný priority, já nevím bigsmilebigsmile

ppps: jsem vůl, vím to, ale i inkviz řek že ta barva na motoru je dobrá a že to předělávat nebudem bigsmilebigsmilebigsmile

pppps: něco je myšleno i vážně cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
11.04.2011 20:58:02
Offline

Re: číslo barvy

Fajn, černou matnou zařídim. Hele tas značka je nová, leštit ji nebudu, jen chci zadělat ten 2cm vryp co ta svině mi tam udělala. Značky jsou snad stejný doufám. Ale čistě bílá to nejni.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
11.04.2011 21:00:50
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

Fajn, černou matnou zařídim. Hele tas značka je nová, leštit ji nebudu, jen chci zadělat ten 2cm vryp co ta svině mi tam udělala. Značky jsou snad stejný doufám. Ale čistě bílá to nejni.

...já taky nevím jestli jsou stejný, ale budeme doufat že jo (nějakou značku vyleštím)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
11.04.2011 21:43:29
Offline

Re: číslo barvy

Čigi psal:

Cau Osiris,

potrebuji minimalne potvrdit barvu u JS1B5111100107065. Mela by to byt ta barva na druhe fotce co jsi vlozil pred par prispevky (hnedocerveny ram a sedoneco zbytek). Jinak je predelana z S na normalni N.

Dalsi dotaz. Kdybych zabalil nadrz, podsedlovku, madlo a predni zabra do uhledneho baliku a poslal, kdy by jsi mi to mohl poslat zpet a co by stalo prelakovani Je mozné i náleply na podsedlovku?

V Nitre je problem s namichanim jakekoliv barvy a ne tak na Suzuki. Junior na chvili vypadl a dal bych mu to prelakovat, nebo se na to nemuzu divat.
Nadrz byla opravovana a prelakovavana, bublinky na obou stranach, kde byla vytahovana. Podsedlovka a madlo pouze poskrabane, zabra pod nadrz laminat take nalakovani nic moc.

Diky

...měla by to být K6 a je to ta YHG
...práce je dost, měsíc by to tady bylo, pokud budeme předpokládat, že byla už vytahovaná a musí se předělávat klempířina kvůli tomu, že benzín místama (viz. ty bubliny jak píšeš) vzlíná ven, je na tom práce dost
...cenu klempířských oprav ti říct teď nemůžu, nevím v jakým je nádrž stavu, to bude patrný až se obrousí (pohybuje se to kolem 1000,- samozřejmě dle rozsahu, víc poškozený = víc peněz)
...lakování (opět dle odstínu se může lišit cena - tvoje barva obsahuje moderní složku xirallic, zvýrazňující a tvořící efekty a je dražší) orientačně kolem 6000,- i s těma polepama
...a balení je nutný takový, aby se to v něm dalo poslat zase zpět, čili tvrdá krabice-karton, vypolstrovanej, aby se uvnitř díly nemohly hejbat a zabalený do měkkýho materiálu kterej na cestě zpět nepoškodí čerstvej lak, ideální je pěnovka, nebo měkký hadry (bublinková fólie není dobrá k přímýmu styku s čerstvým lakem, tam je potřeba izolační vrstva mezi lak a tu bublinku, třeba ten hadr) ...a jestli to chceš, tak zpátky si to nech poslat nejlíp k někomu do čech smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
12.04.2011 15:57:15
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

Fajn, černou matnou zařídim. Hele tas značka je nová, leštit ji nebudu, jen chci zadělat ten 2cm vryp co ta svině mi tam udělala. Značky jsou snad stejný doufám. Ale čistě bílá to nejni.

...aby nikoho jinýho nenapadla podobná konina, tak předem podotýkám, že dalšího případnýho zájmce o podobnej "kousek" pošlu do prdele rovnou smile1

...zdendo, promrdal jsem s tím dobrý půldruhý hodiny, banalita skončila když jsem zjistil, že značka na autě je se zrnem, čili vlastně teda metalická, nebo nějakej hybrid metly, na to jsem vyburcoval mladýho aby mi přivez z garáže svoji motorku, ten má taky na značce metlu, ale trošku tmavší odstín ...no srals mě, ale vytáh jsem z garáže i svoji motorku, taky třpitivá bílá, jen odstín něco mezi těma dvěma již dřív uvedenejma; tzn. že to opravíš bílou metalízou, třívrstvou buď HONDA NHA16P nebo YAMAHA BWC1, dle toho jestli máš značku bližší firemní dodávce, nebo mladýho motorce, nebo mojí - jestli nevíš nic o tříkrokových metalízách, tak si přečti co jsem psal tady (hlavně druhou stať): http://www.komplex3m.cz/servis.html - rozhodneš-li se pro tuhle variantu, jsem připraven ti poslat 2 x 0,1 litru barvy + speciální vodu na ředění, dál k tomu 0,1 litru čirýho laku + tužidlo + ředidlo, sakumprásk včetně nádob něco maličko přes 1000,- kačen bigsmile
ps: to je bez přepravnýho a dobírečnýho bigsmilebigsmile

...no a teď k tý černý na motor, k tomu jsem se taky ponořil a sral se s tím další, už ale jen něco přes půlhodinu (odflák jsem to a neprošel svědomitě všechny varianty a možnosti), stejně je spodek lesklej, střed válců je mat a víko hlavy polomat, tam ti teda doporučím MITSUBISHI H24 a nebo VW L1P9, samozřejmě ti to taky milerád pošlu, o specifiku většiny matnejch barev jsme si řekli už včera, tak bych ti to ulehčil a nabídnul barvu v bázi a navrch matnej lak, metodou už vejš popsanou za cca 700,- kačen (opět bez přepravnýho a dobírečnýho) bigsmile

...a nebo mi zalži, řekni že si to koupíš "tam u vás" a že pěkně děkuješ fuckbigsmile a vyser se na to a použij metodu kterou jsem ti psal včera

pps: samozřejmě je ještě varianta naplnit to do sprejů (jeden 400ml sprej kolem 400,- kačen dle druhu obsahu), opět můžu sloužit bigsmile

ppps: to o těch hovnách a smradu už jsem psal bigsmileredfacesmile1

...čili co ty na to zdendo? vážně chceš utratit za takovou píčovinu tolik peněz? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Čigi (Člen)
12.04.2011 18:59:22
Offline

Re: číslo barvy

Diky Osirisi.

Do Čech není problem, kdybych nezaspal, tak to mohlo jit na lakovani jiz na podzim. Kdyz k tvemu terminu pripocitami akcni prepravy CZ a SK posty,  tak to radeji nechame az na pristi zimu. Z USA se ma Junior dostavit uz za tri tydny. Mozna mu to jeste spadne ze stojanu a pribyde dalsi sram. Abych se na ni nemusel koukat, bude ji stale zaplachtovavat. Stejne je jeste zasrana z vyletu na Lago di Garda. Moje modra ma chyby na krase, ale lesteni je potlaci. Muze stat i bez plachty.
Takze zatim diky a uvidime co bude na podzim a pri priznive konstalaci se pak ozvu. Do jara pak casu dost.

Zdenda (Člen)
12.04.2011 23:26:28
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Zdenda psal:

Fajn, černou matnou zařídim. Hele tas značka je nová, leštit ji nebudu, jen chci zadělat ten 2cm vryp co ta svině mi tam udělala. Značky jsou snad stejný doufám. Ale čistě bílá to nejni.

...aby nikoho jinýho nenapadla podobná konina, tak předem podotýkám, že dalšího případnýho zájmce o podobnej "kousek" pošlu do prdele rovnou smile1

...zdendo, promrdal jsem s tím dobrý půldruhý hodiny, banalita skončila když jsem zjistil, že značka na autě je se zrnem, čili vlastně teda metalická, nebo nějakej hybrid metly, na to jsem vyburcoval mladýho aby mi přivez z garáže svoji motorku, ten má taky na značce metlu, ale trošku tmavší odstín ...no srals mě, ale vytáh jsem z garáže i svoji motorku, taky třpitivá bílá, jen odstín něco mezi těma dvěma již dřív uvedenejma; tzn. že to opravíš bílou metalízou, třívrstvou buď HONDA NHA16P nebo YAMAHA BWC1, dle toho jestli máš značku bližší firemní dodávce, nebo mladýho motorce, nebo mojí - jestli nevíš nic o tříkrokových metalízách, tak si přečti co jsem psal tady (hlavně druhou stať): http://www.komplex3m.cz/servis.html - rozhodneš-li se pro tuhle variantu, jsem připraven ti poslat 2 x 0,1 litru barvy + speciální vodu na ředění, dál k tomu 0,1 litru čirýho laku + tužidlo + ředidlo, sakumprásk včetně nádob něco maličko přes 1000,- kačen bigsmile
ps: to je bez přepravnýho a dobírečnýho bigsmilebigsmile

...no a teď k tý černý na motor, k tomu jsem se taky ponořil a sral se s tím další, už ale jen něco přes půlhodinu (odflák jsem to a neprošel svědomitě všechny varianty a možnosti), stejně je spodek lesklej, střed válců je mat a víko hlavy polomat, tam ti teda doporučím MITSUBISHI H24 a nebo VW L1P9, samozřejmě ti to taky milerád pošlu, o specifiku většiny matnejch barev jsme si řekli už včera, tak bych ti to ulehčil a nabídnul barvu v bázi a navrch matnej lak, metodou už vejš popsanou za cca 700,- kačen (opět bez přepravnýho a dobírečnýho) bigsmile

...a nebo mi zalži, řekni že si to koupíš "tam u vás" a že pěkně děkuješ fuckbigsmile a vyser se na to a použij metodu kterou jsem ti psal včera

pps: samozřejmě je ještě varianta naplnit to do sprejů (jeden 400ml sprej kolem 400,- kačen dle druhu obsahu), opět můžu sloužit bigsmile

ppps: to o těch hovnách a smradu už jsem psal bigsmileredfacesmile1

...čili co ty na to zdendo? vážně chceš utratit za takovou píčovinu tolik peněz? smile1

Ty vole, to si radši dojdu na úřad pro novou značkubigsmile akurát s tim šrámem na tom motoru to bude horšísmile1

Njn tak když je na tý značce taková slátanina, vezmu to sebou a ať mi namíchá aspoň přibližnou bílou a o tom matu si mi to už vysvětlil.smokin

Hele udělej nějakou tabulku barev, bude se to hodit, myslim, že by to byla docela pestrá tabulka.

Jsem tvým velkým dlužníkem stejně jako Filousův a Kovalův, no az vás potkám někde v knajpě, budu si muset vzít úvěrgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
snowflake600 (Člen)
12.04.2011 23:36:19
Offline

Re: číslo barvy

Hej Zdendo, dneska sem tě črtl v časáku bigsmile i s tou fotkou, co tu máš :)

Luk (Člen)
13.04.2011 08:02:16
Offline

Re: číslo barvy

Osi: ze sem tak smelej, jak to vypada se mnou? Vidim, ze toho mas moc a neni to s nama vubec lehkybigsmile
parapet uz mam celej opiskovanej, jak tam furt sypu zrni pro holuba...smile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
osiris (Člen)
13.04.2011 08:33:29
Offline

Re: číslo barvy

Zdenda psal:

.........Njn tak když je na tý značce taková slátanina, vezmu to sebou a ať mi namíchá aspoň přibližnou bílou a o tom matu si mi to už vysvětlil.smokin.........

...ty vole, di do prdele smile1, když jsem ti říkal ať tam dáš nějakou bílou, tak vohrnuješ nos a když ti napišu že je to buď ta HONDA NHA16P nebo YAMAHA BWC1 (opravíš to obouma), tak ty vymyslíš, že ti stačí nějaká bílá headshakehelpsmile1 (třeba EFT.01750)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2011 08:35:46
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Zdenda psal:

.........Njn tak když je na tý značce taková slátanina, vezmu to sebou a ať mi namíchá aspoň přibližnou bílou a o tom matu si mi to už vysvětlil.smokin.........

...ty vole, di do prdele smile1, když jsem ti říkal ať tam dáš nějakou bílou, tak vohrnuješ nos a když ti napišu že je to buď ta HONDA NHA16P nebo YAMAHA BWC1 (opravíš to obouma), tak ty vymyslíš, že ti stačí nějaká bílá headshakehelpsmile1 (třeba EFT.01750)

jak jsi to psal o tom hovně?? bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
13.04.2011 08:43:37
Offline

Re: číslo barvy

Luk psal:

Osi: ze sem tak smelej, jak to vypada se mnou? Vidim, ze toho mas moc a neni to s nama vubec lehkybigsmile
parapet uz mam celej opiskovanej, jak tam furt sypu zrni pro holuba...smile1

...chtěl bych to mít buď dnes, nebo zítra hotový a okamžitě poté posílám good ...přepravní službou (přeprava do 24h)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Luk (Člen)
13.04.2011 09:28:19
Offline

Re: číslo barvy

ok, dikgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Ondráš (Člen)
13.04.2011 10:41:50
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...čili co ty na to zdendo? vážně chceš utratit za takovou píčovinu tolik peněz? smile1

Jako 1700,- si se zbláznil, ne?surprised Nešlo by, že bysmísto decky udělal půl decku?help To by mohlo stačit, ne? Je to přeci jen 2 cm vryp. A dej tam nějakou levnější bílou. Ono nebude vadit že to bude krapet jiný. To z dálky stejně nebude vidět. smokinbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
13.04.2011 10:57:24
Offline

Re: číslo barvy

...kam se tady na to hrabe vlákno dobrej vtip.....bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
Zdenda (Člen)
13.04.2011 13:19:39
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Zdenda psal:

.........Njn tak když je na tý značce taková slátanina, vezmu to sebou a ať mi namíchá aspoň přibližnou bílou a o tom matu si mi to už vysvětlil.smokin.........

...ty vole, di do prdele smile1, když jsem ti říkal ať tam dáš nějakou bílou, tak vohrnuješ nos a když ti napišu že je to buď ta HONDA NHA16P nebo YAMAHA BWC1 (opravíš to obouma), tak ty vymyslíš, že ti stačí nějaká bílá headshakehelpsmile1 (třeba EFT.01750)

No jo ale to sem netušil, že to sou takový spešl barvy za ranec! Čuzrák na technický, takový sraní....fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
13.04.2011 13:21:04
Offline

Re: číslo barvy

snowflake600 psal:

Hej Zdendo, dneska sem tě črtl v časáku bigsmile i s tou fotkou, co tu máš :)

Fešáci co?smile1 Chceš autogram?smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Luk (Člen)
15.04.2011 21:00:36
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
Luk psal:

Osi: ze sem tak smelej, jak to vypada se mnou? Vidim, ze toho mas moc a neni to s nama vubec lehkybigsmile
parapet uz mam celej opiskovanej, jak tam furt sypu zrni pro holuba...smile1

...chtěl bych to mít buď dnes, nebo zítra hotový a okamžitě poté posílám good ...přepravní službou (přeprava do 24h)

dneska dorazil, paradni prace, dekujugood
mas u mewinesmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
xpekos (Člen)
24.04.2014 20:35:26
Offline

Re: číslo barvy

Zdar chlapy, pls dokážete my někdo  zjistit odstín mýho Bandita?

Je to gsf1200n. r.v. 2006 (vzhled vodník, ale vzducháč motor).

Rám je nějaká vínová metla a zbytek je šedá tmavá metalíza.

VIN: JS1CB112100101226


Díkes předemgood


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!
osiris (Člen)
25.04.2014 10:37:39
Offline

Re: číslo barvy

...yhf


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jaryn (Člen)
03.06.2014 08:52:41
Offline

Re: číslo barvy

Osi, prosím, jaká barva se dává na ráfky? Myslím tu šedivou...
(katalog Suzuki 2013, Bandit 1250, černá motorka YVB - GSXR750, bílá motka AGT - GSR750,bílá motka YWW)
Chci něco takovýho na Inazumu. Samože nepotřebuju odstíny všech tří, dávám je jako příklad. Nebo mi doporuč to, co dáváš ty... Díky...


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
03.06.2014 09:39:55
Offline

Re: číslo barvy

...to nevím, konkrétně tuhle jsme ještě nedělali a abych ti to zjistil, musel bych mít díl s tou barvou, podle fotky to nejde smile1 (ale jestli ti na tom zas tak nezáleží, když se ti líbí jen podle fotky, vlastně nevím jestli jsi ji viděl na živo), tak ti klidně nějakou podobnou napíšu smile1 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jaryn (Člen)
03.06.2014 11:39:49
Offline

Re: číslo barvy

Dám teda na tebe. Nechci nic blízko stříbrný, spíš tmavší grafit... Žádná metla. Na fotkách (malejch k tomu) vypadá v kontrastu s gumama a motkou dobře, ale pitvat se v tom nemá smysl... Jen kdyžtak poprosím o nějaký tvý doporučení z praxe...


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
03.06.2014 14:13:48
Offline

Re: číslo barvy

...počkej, počkej, že tys to na živo neviděl viď, já jen že originál to bude určitě metalíza smile1
...vybral jsem jen námátkou pár grafitovejch pro představu a mám dojem, že ty sháníš spíš víc do stříbrna, možná trochu s nádechem do modra (k tomu obrázku kola motorky bych spíš volil něco z těch dvou nahoře, spíš tu vlevo, ta vpravo už je asi moc do modra)
...jen tě upozorňuju, že je to všechno podle nějakejch fotek a nějakýho zobrazení na různejch monitorech bigsmile

http://www.suzuki.cz/_Katalog/10622/2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_20140603_131450.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jaryn (Člen)
03.06.2014 15:52:04
Offline

Re: číslo barvy

díky za vzorky. Jestli tedy můžu poprosit o kódy, tak (přirovnaje vějíř k ciferníku) se mi líbí 5., 8. a 10. hodina...smile1good


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
03.06.2014 16:27:50
Offline

Re: číslo barvy

...je jich tam 13 a jestli počítám správně, první která se ti líbí (dle tebe pětka), je z prvního vzorníku suzuki, čili bez indexu a kód je zdl ...ostatní ti psát ani nebudu, protože čím víc bys jich měl, tím víc bys byl nerozhodnej bigsmile
...a jinak, není lepší si nechat ukázat vzorníky, přímo tam kam pro to půjdeš a vybrat si na místě, na živý oko? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jaryn (Člen)
03.06.2014 16:42:11
Offline

Re: číslo barvy

Díky za ten kód... Ohledně těch vzorníků : samože není problém podle vzorníku místního lakoše. Ale co je hezký na fotkách 5x3 cm, už v reálu může vypadat jinak. A z prohlížení vzorníků začínám po minutě šilhat a slzet... Šlo mi o tvý eventuální zkušenost z praxe. Díky moc... good, poznámka o cinknutí do modra je dobrá, budu se jí držet.
(když jsem před 15 lety sháněl bílý dveře na mnou nabouranýho Favorita, neřekl bych, že dělali dva nebo tři odstíny bílý barvy. A že ta potřebná byla cinklá do červena...)idontknow


God Gave me Everything I want
drakstr (Člen)
17.02.2015 17:06:07
Offline

Re: číslo barvy

Prosil bych číslo barvy chci si jí dát na béčko a zda je těch odstínu povícero nebo je jen jeden ???

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3958_suzuki_gsf_1250_01.jpg

Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
drakstr (Člen)
19.02.2015 22:33:06
Offline

Re: číslo barvy

helphelphelp Co na béčka dávali teda ????? Red 5013M,Bandy red 5014M , Helios red Y7m, Rosso 5005M ,5000M, 5002M ??????????????????,,


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
osiris (Člen)
19.02.2015 23:11:46
Offline

Re: číslo barvy

...to musíš napsat víc informací, ne dát jen fotku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
drakstr (Člen)
19.02.2015 23:54:58
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...to musíš napsat víc informací, ne dát jen fotku smile1

Nevim na jaký roky se to dávalo  koukal jsem jen že to muže být 1250/2008


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
drakstr (Člen)
20.02.2015 00:09:36
Offline

Re: číslo barvy

drakstr psal:
osiris psal:

...to musíš napsat víc informací, ne dát jen fotku smile1

Nevim na jaký roky se to dávalo  koukal jsem jen že to muže být 1250/2008

A ještě 2007  asi prd platný info :D


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
osiris (Člen)
20.02.2015 09:15:23
Offline

Re: číslo barvy

...YHL


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
drakstr (Člen)
20.02.2015 23:04:59
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...YHL

Děkuji :) je  tam, ještě nějaká varianta odstínu podle roku ?


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
osiris (Člen)
21.02.2015 01:13:07
Offline

Re: číslo barvy

drakstr psal:
osiris psal:

...YHL

Děkuji :) je  tam, ještě nějaká varianta odstínu podle roku ?

...ne není, ale je tzv. tříkroková (dvě různý barvy na sebe a navrch čirej lak)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
drakstr (Člen)
21.02.2015 10:17:33
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:
drakstr psal:
osiris psal:

...YHL

Děkuji :) je  tam, ještě nějaká varianta odstínu podle roku ?

...ne není, ale je tzv. tříkroková (dvě různý barvy na sebe a navrch čirej lak)

Já vim už jsem to řešil s lakýrou  a ten se toho bojí ,aby to nebylo flekatý když někde tu druhou vrstvu stříkne  moc . Problém je že všechny barvy co jsem si vybral byly třívrství bigsmile . Co se ještě dávalo na rám vypadá to jako nějaká černá mat ale je taková hrubá .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
osiris (Člen)
21.02.2015 11:06:23
Offline

Re: číslo barvy

...všechny pěkný hluboký barvy jsou tříkrokový smile1 a když se to udělá špatně, tak to bohužel fakt může bejt "flekatý" ...na rámu je strukturovaná barva


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
drakstr (Člen)
21.02.2015 11:48:03
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...všechny pěkný hluboký barvy jsou tříkrokový smile1 a když se to udělá špatně, tak to bohužel fakt může bejt "flekatý" ...na rámu je strukturovaná barva

To je boj flekatý a ještě mrtě peněz v hájí bigsmile bigsmile se ozvu jak to dopadlo na konec ještě to taky teda může být citr. , peug.   EKQ   obyč metla :D


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
osiris (Člen)
21.02.2015 13:12:22
Offline

Re: číslo barvy

...dej tu yhl, neboj se toho good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
21.02.2015 13:41:38
Offline

Re: číslo barvy

Hale drakstr,  tak když se toho ten tvůj lakyra boji a nechceš vyhodit prachy za nejisté výsledek,  tak to pošli Osimu, stejně se tu jen dloube už tejden v nose bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
21.02.2015 15:21:23
Offline

Re: číslo barvy

...jo, piču, ani ho nenaváděj bigsmile, tak na dva měsíce plno


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
drakstr (Člen)
21.02.2015 23:26:40
Offline

Re: číslo barvy

:D moc mě nenavadějte protože vás mam za kopce aby ste v pondělí nelakovali YHL

bigsmilebigsmilebigsmile stejně musim do Tenaxu s kolama tak bych to vzal pod jednu cestu :D


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
fatik (Nový člen)
22.02.2015 10:17:11
Offline

Re: číslo barvy

Ahoj, potřeboval bych nalakovat víka motoru na mým Banditovi, chtěl bych do stejné barvy jako byly, tzn. ta stříbrno-šedá metalíza. O jakej odstín se jedná, a jakej typ barvy byste mi na to doporučili. Mám pod to dát i nějakej základ na hliník? A je vůbec v domácích podmínkách možný to udělat pěkně, nebo to mám rovnou zanést lakýrníkovi. Nějaký věci už jsem si lakoval a vždycky to vypadalo relativně dobře, ale všechno to byly normální nemetalický barvy.

fatik (Nový člen)
22.02.2015 10:34:33
Offline

Re: číslo barvy

Tak jsem použil magické tlačítko hledat, a odstín jsem našel. Měl by to být teda chrysler XS5 jo? Existuje pro to nějakej ekvivalent v RALu? Nebo když bych to zanesl lakýrníkovi a řekl mu tenhle název, tak si tu barvu dokáže obstarat, obávám se totiž, že v nějaké prodejně barvy-laky by to jenom podle názvu nenamíchali...

SO 545 (Člen)
22.02.2015 11:35:34
Offline

Re: číslo barvy

ale namiesaju , je to kod farby znacky chrysler.

K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2015 12:38:11
Offline

Re: číslo barvy

daj se tyhle barvy natírat štětkou nebo válečkem?bigsmileevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SO 545 (Člen)
22.02.2015 13:40:57
Offline

Re: číslo barvy

urcite.

druha vec je co od toho ocakavas.

vsetko je o hladine narocnosti.

nie jedna motorka vyzera ako prejdena valcom nie valcekom.

drakstr (Člen)
27.02.2015 00:44:43
Offline

Re: číslo barvy

osiris psal:

...dej tu yhl, neboj se toho good

Tak YHl bude goodgood teť potřebuju poradit  s rámem co je  zač ta strukturová barva na těch  rámech zda lesklá nebo polomat a zda je vhodná z hlediska  údržby  jestli neni lepší dát klasickou černou barvu nebo metlu  , aby v tý struktůře nezůstaval  bordel help help .  A pak co fouknout na motor odstín barvy mam model 2005 případně  barvu z modelu 2006


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
xpekos (Člen)
06.03.2015 20:12:48
Offline

Re: číslo barvy

Zdar jak sviňa Osi. Prosím tě, jaký odstín by měl být na B12n k6. Rám vínová metla a zbytek šedivá tmavá metla. Potřeboval bych tu tmavou šedou metlu. Díkes moc. Jinak VIN je: JS1CB112100101226bigsmile


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!
osiris (Člen)
06.03.2015 21:20:13
Offline

Re: číslo barvy

...YHF


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Olde (Nový člen)
31.08.2015 12:12:38
Offline

Re: číslo barvy

Zdarec draci. Koupil jsem trochu pomuchlanou GSF 1250 SA a musím stříknout masku. Taky pod sedlem je oloupaná barva. Moc prosím o kod barvy na tu masku a jestli jde zjistit i na ten rám. Motorka je modrošedá a ram šedá metla. VIN: JS1CH113100103132 a r.v. 2007.   
Předem děkuji za odpověd

osiris (Člen)
07.09.2015 14:13:49
Offline

Re: číslo barvy

YKZ a YHG


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr