Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Myslíte že je to možné??

Cvrček (Člen)
14.03.2007 00:26:37
Offline

Myslíte že je to možné??

Mám B6 podle bývalého majitele je to rok výroby 98,ale...jak jsem zjistil,je to trošku jinak v Tp se píše že : cituji: Dovoz z rakouska,první registrace vozidla dle původního TP 27.2.98

Ale na začátku Servisní knížky jsem našel údaj na nějakém papírku z rámečkem několika podpisy a razítkykolem něj (i od kontrolního technika-prověřená stk...tam píšou)...Prostě rok výroby 1995-11-07

To tomu mám rozumět,že ta motka někde stála dva roky v prodejně,nebo někde ve skladu...nebo na ní někdo jezdil dva roky bez TP? Má nalítané 41000 cca....Co vy na to?

Krom toho tam ti Rakušáci tam maj Barvu Orange ,code barvy:Y3H
a já mám v tp červenou metalizu.Sice jí mám na 99% stříkanou na jinou,ale ta oranžová by tam byla někde poznat ne?Ani na rámu?Ten se stříkaný nezdá...nebo spíš na 90% není.Nebo to v překladu znamená červená?idontknow asi těžko....

pussybeergood,pussywinesick...Banditpussy

Mour (Člen)
14.03.2007 07:31:32
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Ty datumy by mohly být den registrace modelové řady Bandita v dojčlandu idontknow, a barvu vidíš jakou máš, jestli orange či červenou metlu, ne bigsmile

osiris (Člen)
14.03.2007 08:31:55
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

...názvem barvy se vůbec nezatěžuj, někdy název nemá mnoho společnýho s tvou představou a to nejdůležitější: nesnaž se už vůbec pochopit systém popisování barev policií, ten je jaksi zvláštní a užitečnej tak dětem z mateřský školky smile1 (i když, občas se spletou, nebo překonaj)
...prostě název orange může bejt červená jak vyšitá good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
14.03.2007 08:34:00
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Osi: U mě se policie překonala good ...nespletli se a napsali " červená " bigsmile

Meloun (Člen)
14.03.2007 09:15:23
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Podle VINu bys to měl zjistit...někde byla tabulka.nevim ale kdeidontknow
No,myslim,že 98 B6 začíná GN77B.....help
A ty krytky pod nádržej na érboxu se dělaly v 95tym takový matný(jakoby stříklý stříbřenkou)a 98 už má chromovaný-takže to vypadá na tu 98...goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
SNap (Člen)
14.03.2007 10:57:50
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Este de o to jestli mas spravne papiry bigsmile
Ja mam napr. z uplne jine motorky a taky tam bylo par rozdilu...


...:::STÁDO KONÍ POD PRDELÍ A STEJNĚ NÁM TO NESTAČÍ:::...
NAR (Nový člen)
14.03.2007 12:35:34
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Jestli se někdo nešmikl a není to datum první registrace u nás, většinou bývají v TP obě data.

Ondráš (Člen)
14.03.2007 15:01:28
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Já mám moto podle VIN rok výroby 2000, ale v techničáku mám napsáno 2001. Je to proto, že když tam neudáš datum kdy to bylo sprovozněné, tak ti tam napíšou datum registrace tady. je to v klidu. Nikdy jsem s tím nikde problém neměl. jestli se bojíš, že je to kradený, tak si VIN překontroluj v databázi kradených vozidel.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
14.03.2007 15:03:23
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Máš ji domasurprised

Máš..

Tak se tím nezatěžujsmile1


God Save The Queen!
maňas (Člen)
14.03.2007 17:44:01
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Meloun psal:

Podle VINu bys to měl zjistit...někde byla tabulka.nevim ale kdeidontknow
No,myslim,že 98 B6 začíná GN77B.....help
A ty krytky pod nádržej na érboxu se dělaly v 95tym takový matný(jakoby stříklý stříbřenkou)a 98 už má chromovaný-takže to vypadá na tu 98...goodbigsmile

Nevím jestli se nepletu ale GN77B....  jr u bandita od 1995idontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ninjo (Člen)
14.03.2007 21:58:55
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Ondráš psal:

Já mám moto podle VIN rok výroby 2000, ale v techničáku mám napsáno 2001. Je to proto, že když tam neudáš datum kdy to bylo sprovozněné, tak ti tam napíšou datum registrace tady. je to v klidu. Nikdy jsem s tím nikde problém neměl. jestli se bojíš, že je to kradený, tak si VIN překontroluj v databázi kradených vozidel.

Ehm databáze kradených je dobrá tak pro ČR.Ale když ji čórnó v zahraničí tady zjistíš p.r.d. Vím fiat marea weekend.Nemecko 17.3.2002 kradeno.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
huskyb12 (Administrator)
14.03.2007 22:11:27
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Velmi pravděpodobně je to datum homologace modelu v zemi kde byla poprvé uvedena do provozu ( nebo v EU ).
Tabulka VINů - roků výroby tu opravdu někde byla, ale nevím kde.
Je rozdíl mezi "rokem výroby" a "prvním uvedením do provozu", v dokladech málo kdy rok výroby najdeš ...


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
14.03.2007 22:18:38
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

huskyb12 psal:

Velmi pravděpodobně je to datum homologace modelu v zemi kde byla poprvé uvedena do provozu ( nebo v EU ).
Tabulka VINů - roků výroby tu opravdu někde byla, ale nevím kde.
Je rozdíl mezi "rokem výroby" a "prvním uvedením do provozu", v dokladech málo kdy rok výroby najdeš ...

..jj, a pak ještě modelovej rok si můžeš plíst (ten nemáš vůbec napsanej)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cvrček (Člen)
14.03.2007 22:54:36
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Já to ani nějak moc neřeším,jen jsem chtěl slyšet názory odborníků....Jinak moc díky.
Ani jsem nečekal tolik reakcí.good



To Kelly: Já tušil že budeš mít zase nějaké protistátní řeči...ale jen toškusmile1:)
             ....potěšils a nesklamal.good ....moje odpověd zní Mám jí...aji na sebe napsanou
             a jezdit jezdí...tak jezdímgoodbigsmile

Tak dobrou...

osiris (Člen)
14.03.2007 22:58:42
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Cvrček psal:

Já to ani nějak moc neřeším,jen jsem chtěl slyšet názory odborníků

...takže do května máš vybráno smile1 ...jen abys věděl


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
15.03.2007 06:30:48
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Tou barvou se nezatěžuj, když se někomu jeví jako červená tak ji tam napíše,jiný by to zase odhadl na oranžovou, tak by ji tam napsal.Co se týká roku výroby, nejjednoduší cesta je zavolat do autorizovanemu dealerovi Suzuki, nahlásit VIN a oni ti reknou veskere popozadovane udajegood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Bandit650 (Člen)
15.03.2007 11:13:25
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

Já si myslim něco úplně jiného,dřív se takhle omlazovaly dovozy.V TP máš napsaný datum první registrace v ČR a ne datum výroby motorky.Bandit nejsíš bude r.v.95,jezdil ty dva roky v D a pak ho sem dotách nejaký obchodníček který ho omladil.Nebo se to dělalo koupí papírů z nějaké totálky,dotáhl se banďour bez TP a klidně ho omladili i o víc let než ve tvém případě.Hlavně že jezdí ne!good


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
Meloun (Člen)
15.03.2007 11:37:27
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

...ještě mě tak napadlo prozkoumat plasty apod...
Na autech je běžný,že tam jsou data výroby + - vyražený v takový čtverečkový tabulce (opravdu odbornej výrazbigsmile)
Myslim,že jsem to tam taky na několika místech zahlíd,když jsem to měl odstrojený...
Že by kvuli omlazovaní měnili i takový věci???surprisedidontknow
Zkusil bych to no...


PURE NAKED BIKE!
pepa (Člen)
15.03.2007 12:40:47
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

mám tabulku s číslama motoru
jestli ti to pomůže surprised


GSX 1400 K7
Ondráš (Člen)
15.03.2007 13:01:09
Offline

Re: Myslíte že je to možné??

ninjo psal:
Ondráš psal:

Já mám moto podle VIN rok výroby 2000, ale v techničáku mám napsáno 2001. Je to proto, že když tam neudáš datum kdy to bylo sprovozněné, tak ti tam napíšou datum registrace tady. je to v klidu. Nikdy jsem s tím nikde problém neměl. jestli se bojíš, že je to kradený, tak si VIN překontroluj v databázi kradených vozidel.

Ehm databáze kradených je dobrá tak pro ČR.Ale když ji čórnó v zahraničí tady zjistíš p.r.d. Vím fiat marea weekend.Nemecko 17.3.2002 kradeno.

http://www.eucaris.net/ - Stačí si s tím jen dát trochu práci.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr