Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zítra soud

Póla (Člen)
14.03.2007 08:41:11
Offline

Zítra soud

Ahoj lidi,
tak měl zrovna Datel příjemný telefonát od soudce. Zítra máme dopoledne soud ohledně havárky.

Podle soudce tam ani nemusí Datel být osobně, protože se jedná o formalitu. Zcela bude dostačovat náš právní zástupce a i ten tam bude jen přihlížet.

Soudce našeho dědulu již osobně zná za dřívejší prohřešky. Jak jsem již psala, tak byl 4x trestán. Z toho třikrát podmínky a jednou rok na tvrdo s dvěmi roky zákazu řízení vozidel.
Děda si údajně vůbec neuvědomuje co způsobil a co se kolem něj děje.
Soudce si nechal vypracovat znalezký posudek na duševní stav dědy. Závěr - děda je NESVÉPRÁVNÝ ! Trpí údajně paranoidní schysofrenií.
Je nebezpečný svému okolí i jako chodec....

Takže soud je skutečně jen otázkou formality a razítka na papíru.

Tím snad bude celá zaležitost pro nás uzavřena. Pojišťovna má ještě něco doplácet, jinak už větší část vyplatila.

Takže při tom krásném jarním počasí Vám všem přeji kilometry bez nehod a pozor na dědky za volantem.....!!!
Datek nyní slaví dvoje narozeniny.
Přičemž ty 18.8. 2006 jsou asi ty krásnější...narodit se musel, ale přežít NE....

Bandit bude....

osiris (Člen)
14.03.2007 08:45:16
Offline

Re: Zítra soud

...tak a teď už jen titulky smile1good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
14.03.2007 08:46:09
Offline

Re: Zítra soud

To je zas dojáksmile1

Skoro jak o Čendinybigsmile


God Save The Queen!
Póla (Člen)
14.03.2007 08:51:48
Offline

Re: Zítra soud

Kelly, spešl  pro TEBE píšu poslední tečku .

Meloun (Člen)
14.03.2007 09:03:24
Offline

Re: Zítra soud

...mě jen nejde do hlavy,jak takovej nesvéprávnej občan může dostat papíry??!surprisedsurprised
Znám jednoho taky-je to cvok už od pohledu,sociálně slabší,zkrátka blázen-a ten nejenže má papíry na auto,ale i zbroják!!surprised a v současnosti dokonce jezdí s kamionem!!!!surprisedPro mě nepochopitelné!!!
Nesvěřil bych mu otevřít ani konzervu od sardinek byť by byla bez víčka!!surprisedbigsmile
Celej život dělal jen toho posledního přidavače u zedníků,nevychodil ani zvláštní školu a náš stát nemá ošetřeno ani to,aby se tací případi nedejbože dostali na za volant!fuckbad

To póla:
Teď mě jen napadá,jak budete z nesvéprávnýho dědka chtět dostat finanční vyrovnání za újmu na zdraví apod.???surprised


PURE NAKED BIKE!
Jiřina (Člen)
14.03.2007 09:10:58
Offline

Re: Zítra soud

Pola: tož gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuugoodbigsmilegood


Tož tak:-D
Póla (Člen)
14.03.2007 09:32:46
Offline

Re: Zítra soud

To Meloun: ušlý příjem, bolestné a náhradu movitých věcí jsou kryty z povinného ručení.

Jak jsem již psala tak po několika urgencích a vysvětlování likvidátorovi máme z větší části již plnění vyplaceno.
Zbývá již jen doplatek za ušlý zisk, který mohl být řádně vyčíslen až po ukončení pracovní nechopnosti.

To že děda má papíry je nyní na doktorce, která mu má každý dva roky dát potvrzení o způsobilosti k řízení.
To není náš problém.
A když tak zauvažuju, tak se pojišŤovna buď sveze po doktorce, nebo po dědovi. Ale po dědovi asi ne, protože ve chvíli dopravní nehody nebyl uznán neschopným k řízení.
Bude to na doktorce, která ho uznala schopným k řízení a která bude možná v konečné fázi hradit plnění které nám  vyplatila ČPP z POV dědy, náklady DAS na právníka, náklady zdravotní pojišťovny za léčení, soudní výlohy atd. atd...

Protože máme ze 4/5 náhradu vyplacenu, tak to jde již mimo nás.
V době nehody byl z právního hlediska schopen řídit a tudíž pojišťovna musí plnit z POV a to také dělá...


To Jiřina:  ...chlape..už jsi doma? Co tvoje listérie????
           Nevidím tě na ICQ ? Kde jsi připojen na příjem?

Loser (Administrator)
14.03.2007 09:45:08
Offline

Re: Zítra soud

safra Pola, ty by sis mohla s cendinou sednout a zacit sepisovat srdcerivne romanky. To co vy dve dycky napisete, tak at je to sebevic dlouhy, tak se to cte jak citankagoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drak (Člen)
14.03.2007 10:20:56
Offline

Re: Zítra soud

Jen dotaz: Doktorka vydala potvrzeni o zdravotní způsobilosti, ale problém je že platnost je dva roky, myslím, že doktorka v tom roli hrát nebude neboď když mu vydala potvrzení děda byl v pořádku, ale za měsíc už to mohlo být jinak. Onehdá jsem se bavil se servismanem když jsem jezdil na plyn a dělal mi ověření že je vše OK, víceméně jen koupené razítko a na můj dotaz zda se nebojí, že stím skutečně něco může být a on to potvrdil, že je vše v pořádku s klidem odpověděl: "V době potvrzení tomu tak bylo, ale co já vím co stím ten člověk udělal když odemně odjel." Bohužel má podle mě pravdu. Mimochodem byl jsem tam poprvé a naposledy smile1


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Ondráš (Člen)
14.03.2007 14:57:50
Offline

Re: Zítra soud

Drak psal:

Jen dotaz: Doktorka vydala potvrzeni o zdravotní způsobilosti, ale problém je že platnost je dva roky, myslím, že doktorka v tom roli hrát nebude neboď když mu vydala potvrzení děda byl v pořádku, ale za měsíc už to mohlo být jinak. Onehdá jsem se bavil se servismanem když jsem jezdil na plyn a dělal mi ověření že je vše OK, víceméně jen koupené razítko a na můj dotaz zda se nebojí, že stím skutečně něco může být a on to potvrdil, že je vše v pořádku s klidem odpověděl: "V době potvrzení tomu tak bylo, ale co já vím co stím ten člověk udělal když odemně odjel." Bohužel má podle mě pravdu. Mimochodem byl jsem tam poprvé a naposledy smile1

Já nevím, ale paranoidní schýzů nedostaneš ze dne na den, nebo jo? Trvá to podle mě nějakou dobu...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
14.03.2007 15:21:09
Offline

Re: Zítra soud

Tož gratulace největšígoodaspoň že takgoodZdravím rodinku Jateuvabigsmile


Jebat motorky :-)
Jerry (Člen)
14.03.2007 15:51:25
Offline

Re: Zítra soud

Taky posílám Datlovi pusinku a Póle gratulacigood


A kurva...
MAZI (Člen)
14.03.2007 21:16:26
Offline

Re: Zítra soud

no zrovna takovýho dědka potkat na silnici musí bejt ohromná radost ...... ještě žě to dopadlo takhle relativně dobře good


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
osiris (Člen)
14.03.2007 21:26:40
Offline

Re: Zítra soud

MAZI psal:

no zrovna takovýho dědka potkat na silnici musí bejt ohromná radost ...... ještě žě to dopadlo takhle relativně dobře good

...mazi kdo hledá najde woe, tak se trošku snaž smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rescuer (Člen)
14.03.2007 21:33:52
Offline

Re: Zítra soud

Něco málo z přednášek ke zkoušce z psychiatrie:
Paranoidní schizofrenie (F20.0).
Jde o nejčastější a nejobvyklejší typ schizofrenie . Bludy jsou relativně stálé, doprovázené halucinacemi. Mezi nejběžnější paranoidní poruchy myšlení počítáme bludy perzekuční, vztahovačné, originární, mesiánské, žárlivecké a bludy transformace vlastního těla. U poruch vnímání zjišťujeme hlasy, které vyhrožují, udílejí rozkazy, nebo elementární sluchové halucinace. Dále bývají přítomny halucinace čichové a chuťové, sexuální a jiné tělové. Zrakové halucinace nejsou časté.


Firefighter with the medical education and B12N:-)
Kelly01 (Člen)
14.03.2007 21:41:17
Offline

Re: Zítra soud

Případně englišsmile1

Paranoid schizophrenia (F20.0).Is concerned most frequent and nejobvyklejsi type schizophrenia . Delusions are relatively stable economy, accompanied hallucination. Among most common paranoid disturbances thinking numeration delusions persecution, egocentric, originarni, mesianske, zarlivecke and delusions transformation personal bodies. U disturbances sensation recognition voices, which threaten, dispense command, or elemental auditory hallucination. Further used to be attendant hallucination olfactory and gustatory, sexual et al. fleshy. Visual hallucination are not frequent.


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
15.03.2007 11:49:59
Offline

Re: Zítra soud

Translátor už tu dlouho nebylsmile1
Dostal cvičnou zátěž jestli ještě fungujegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
15.03.2007 21:46:14
Offline

Re: Zítra soud

Ondráš psal:

Translátor už tu dlouho nebylsmile1
Dostal cvičnou zátěž jestli ještě fungujegood

Tu Kellyho sračku mám taky tak se kochejbigsmile
Paranoik schizofrenie (F20.0).Týká se nejèastìjšího a nejobvyklejsi typu schizofrenie . Klamy jsou relativnì stálé, doprovázený pøelud. Mezi nejbìžnìjším paranoikem poruchy myšlení poèítání klamy pronásledování, egocentrický, originarni, mesianske, zarlivecke a klamy pøetvoøení osobní tìla. U poruch pocit rozpoznání hlasy, který hrozit, rozdìlovat pøíkaz, nebo elementární sluchová halucinace. Dále bývalo obsluhující pøelud èichový a chuový, sexuální et al. masitý. Vizuální pøelud není èastý.


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
15.03.2007 22:01:34
Offline

Re: Zítra soud

...jéééé, to je toho bigsmile

Paranoid Schizophrenie (F20.0).
Es geht um meisten und nejobvyklejsi Type Schizophrenie . Wahn sind relativ beständige, Geleit Halluzination. Zwischen gangbarsten paranoid Denkstörung rechnen wir Wahn perzekucni, vztahovacne, originarni, mesianske, zarlivecke und Wahn Umwandlung des eigenen des Körpers. An Wahrnehmungsstörung stellen wir fest die Stimmen, die drohen, Erteilung Weisungen, oder elementar Gehör Halluzination. Weiter sind oft anwesende Halluzination Geruchs und Geschmacks, sexuell und anderes Körper. Optisch Halluzination sind nicht häufig.

Paranoidni schizofrenie (F20.0).
Il s'agit de nejcastejsi et nejobvyklejsi type schizofrenie . Bludy est-ce que relatif persistant, chaperonné halucinacemi. Entre nejbeznejsi paranoidni avarie action de penser numération labyrinthe perzekucni, susceptible, originarni, mesianske, zarlivecke et labyrinthe transformation en qc. propre individu. Chez avarie perception établir voix, celles qui menacer, dispensant consigne, comme rudimentaire auditif halucinace. Outre rester présent halucinace olfactif et envie, sexualni et autrui de corps. Visuel halucinace ils ne sont pas fréquent.

Paranoidni schizofrenia (F20.0).
Va sugli il piú delle volte ed nejobvyklejsi modello schizofrenia . Eresia sono relativamente indeficiente, accompagnare allucinazione. Frammezzo nejbeznejsi paranoidni disturbo ragionamento calcolo eresia perzekucni, vztahovacne, originarni, mesianske, zarlivecke ed eresia transformace inerente corpo. Alle disturbo percezione determinare tono, le quali minacciare, udileji imposizione, od rudimentale acustico allucinazione. Avanti ! essere spesso astante allucinazione olfatto ed gustativo, sexualni ed altri corpo. Visivo allucinazione non-sono ripetuto.

Paranoidni schizofrenie (F20.0).
Va de nejcastejsi e nejobvyklejsi tipo schizofrenie . Error hay relativo fijo, acompañado alucinamiento. Entre nejbeznejsi paranoidni disturbio pensamiento computación error perzekucni, vztahovacne, originarni, mesianske, zarlivecke e error transformace genial cuerpo. De la disturbio percepción averiguamiento voz, el cual bravatear, impartir mandado, o fundamental auditivo alucinamiento. Adelante byvaji circunstantes alucinamiento olfatorio e gustativo, sexualni e distinto cuerpo. Óptico alucinamiento no son continuo.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jerry (Člen)
15.03.2007 22:03:19
Offline

Re: Zítra soud

surprisedsurprisedsurprisedhustý.


A kurva...
PALOUS (Člen)
15.03.2007 22:12:59
Offline

Re: Zítra soud

Osigooda co maďarsky,maďarsky umíš taky?surprisedjen že by sme to mohly našprtat na létobigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
15.03.2007 22:44:45
Offline

Re: Zítra soud

...cóóóóóó surprised bigsmile
Paranoidní schizofrenie (F20.0).
Halad ó sokszor és általában típus schizofrenie . Ábrándok fennáll relativnì folyton, kiséret halucinace. Között futó paranoidní zavar gondolkodás számol álma perzekuèní, kapcsolat, originární, mesiánské, žárlivecké és álma transformace saját test. Mellett zavar észlel megállapít hangok, hányas fenyeget, udìlení rozkazy, nebo elemi hallás halucinace. Továbbá fennáll jelen halucinace szimat és gusztus, sex és jiné test. Látás halucinace nejsou sokszor.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
15.03.2007 22:48:04
Offline

Re: Zítra soud

Latina je slabšísmile2
Paranoidni schizofrenie (F20.0).Jde de frequentissime et nejobvyklejsi typ schizofrenie . Bludy jsou relativne constans, stipator halucinacemi Inter- nejbeznejsi paranoidni laesio mens numeratio errantia perzekucni, re-fero, originarni, mesianske, aemula et errantia transformace domesticum corporalis. Apud laesio perceptio zjistujeme sententia, cuius minitabundus, udileji nutus, neve elementarni auditivus halucinace Porro antiqua praesentia halucinace ethmoides et gustus, sexualni et alium soma. Zrakove halucinace potissimum densa


God Save The Queen!
osiris (Člen)
15.03.2007 23:15:39
Offline

Re: Zítra soud

...a na ruštinu tady nemáme fonty  smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Čendina (Člen)
16.03.2007 13:35:06
Offline

Re: Zítra soud

Póla: super zprávy good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr