Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zapojení baterky....

vaskent (Člen)
14.03.2007 10:41:09
Offline

Zapojení baterky....

Tak už mě štvalo to pěkný počasí a že se nemužu jen tak jit projet protože práce hafo a motorka ještě rozebraná.....Tak se mi poštěstilo jednoho volného dne abych ji dal dokupy. Ted ještě dávám umělé dýchání baterce a hurá vyhnat pavouky z výfuku.....Ale řešim malé dilema. Jak má bejt správně zapojená baterie? Je tam červenej a černej kabel a kerej je plus a kerej minus? A co by se stalo kdybych to zapnul opačně? Je tam nějakej antiblbovej chránič?Díky za odpověd, vim je to hloupost ale fakt tohle nevim.....Dík a začim zdar

Honza (Člen)
14.03.2007 10:47:46
Offline

Re: Zapojení baterky....

Plus(+) je cervenej, jestli je tam nejaka ochrana proti prepolovani nevim, chrani se to vetsinou tusim diodou.


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
vaskent (Člen)
14.03.2007 11:08:36
Offline

Re: Zapojení baterky....

smile2tak ted bych asi potřeboval zjistit jestli tam je nějaká ta ochrana,...já to zapojil, protože mi červenej drát dal jen k minusu a ne k plusu (a baterku jsem otáčel at si někdo nemyslí že jsem až takovej hňup) tak jsem si myslel že to nelze zapojit opačně.....A já asi někde přehodil kabel a proto nedostal dál.....Je tam teda nějaká ta ochrana nebo vyhořela eletrika?
help

Mour (Člen)
14.03.2007 11:10:33
Offline

Re: Zapojení baterky....

...mrkni se na pojistkyidontknow

vaskent (Člen)
14.03.2007 11:13:24
Offline

Re: Zapojení baterky....

to Mour: kde je najdu? Eletrika neni muj kamarád....

ale díky zatim vám oboum

Mour (Člen)
14.03.2007 11:18:10
Offline

Re: Zapojení baterky....

Máš stejnou motku jak já, takže sou pod sedlem na blatníku v takové černé piksličce, nejsem si ale jist, zdali není ještě jedna u relé v podsedláku, to ale nevímidontknow

KOŽON (Člen)
14.03.2007 11:33:15
Offline

Re: Zapojení baterky....

eslivas to připojil naopak,tak sypej koupit pojistku,tuším je tam"30" je pod sedlemgoodgood

Bedřich (Člen)
14.03.2007 12:22:30
Offline

Re: Zapojení baterky....

Tak tu 30A pojistku jsem o víkendu taky prostřelil. Montoval jsem klakson a trochu se to šluslobigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
14.03.2007 12:24:35
Offline

Re: Zapojení baterky....

Jo a de docel blbě ven, je přes ni kryt kterej je potřeba stlačit z obou stran. Pak pojistku vyndáš dlouhejma kleštěma. Ale jsetli máš levé ruce, tak musíš sundat podsedadláksmile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
vaskent (Člen)
14.03.2007 14:02:54
Offline

Re: Zapojení baterky....

jo díky moc za rady,....ted jedu pryč ale mrknu na to hned jak se vrátím. A kde by měla bejt ta třicítka? Já pod sedlem našel krabičku ve který byly schovaný dvě 10A a tři 15A pojistky,.....

Mour (Člen)
14.03.2007 14:08:49
Offline

Re: Zapojení baterky....

...u rele v podsedlovém plastu

PSYCHO (Člen)
14.03.2007 20:12:00
Offline

Re: Zapojení baterky....

jo jo je u rele na levý straněgood pod bílou kritkou


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
ninjo (Člen)
14.03.2007 22:07:17
Offline

Re: Zapojení baterky....

vaskent psal:

smile2tak ted bych asi potřeboval zjistit jestli tam je nějaká ta ochrana,...já to zapojil, protože mi červenej drát dal jen k minusu a ne k plusu (a baterku jsem otáčel at si někdo nemyslí že jsem až takovej hňup) tak jsem si myslel že to nelze zapojit opačně.....A já asi někde přehodil kabel a proto nedostal dál.....Je tam teda nějaká ta ochrana nebo vyhořela eletrika?
help

Při zapojování alarmu jsem zjistil že ochrana je pouze na Ř.J a to tím že je tam polovodič který tam není kvůli ochraně.Zbytku moto to neva.Pokud ti na moto nefunguje vůbec nic tak je to ta 30tka co o ní všichni píšó.Ve směru jízdy se nacházá zhruba tam co máš levý koleno.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Mour (Člen)
15.03.2007 07:02:07
Offline

Re: Zapojení baterky....

ninjo psal:
vaskent psal:

smile2tak ted bych asi potřeboval zjistit jestli tam je nějaká ta ochrana,...já to zapojil, protože mi červenej drát dal jen k minusu a ne k plusu (a baterku jsem otáčel at si někdo nemyslí že jsem až takovej hňup) tak jsem si myslel že to nelze zapojit opačně.....A já asi někde přehodil kabel a proto nedostal dál.....Je tam teda nějaká ta ochrana nebo vyhořela eletrika?
help

Při zapojování alarmu jsem zjistil že ochrana je pouze na Ř.J a to tím že je tam polovodič který tam není kvůli ochraně.Zbytku moto to neva.Pokud ti na moto nefunguje vůbec nic tak je to ta 30tka co o ní všichni píšó.Ve směru jízdy se nacházá zhruba tam co máš levý koleno.

...jako u nádržeidontknowbigsmile

losmiros (Člen)
15.03.2007 08:03:06
Offline

Re: Zapojení baterky....

s kolenama je to individuální, já je mám třeba až u předního kola, když brzdímidontknow


on the road
Mour (Člen)
15.03.2007 08:35:49
Offline

Re: Zapojení baterky....

losmiros psal:

s kolenama je to individuální, já je mám třeba až u předního kola, když brzdímidontknow

...a co na to říká mužství idontknowbigsmile

losmiros (Člen)
15.03.2007 09:55:15
Offline

Re: Zapojení baterky....

to Mour

to jsem radši odoperoval, v dnešní době zbytečná věc, no néé? no ano

nebo ne? jak to máte vy? jsem myslel že jsem normálnísurprised


on the road
Mour (Člen)
15.03.2007 10:01:21
Offline

Re: Zapojení baterky....

...no já to mám taky na pussybigsmilebigsmile

losmiros (Člen)
15.03.2007 13:01:19
Offline

Re: Zapojení baterky....

bigsmilegood


on the road
maňas (Člen)
15.03.2007 19:02:11
Offline

Re: Zapojení baterky....

hlavně jak se to líbilo alternátoru,to soused opačně zapojil u plechovky a altík kaputbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vaskent (Člen)
15.03.2007 21:22:39
Offline

Re: Zapojení baterky....

Jo já ted jsem ve Francii a v neděli se vracim,tak potom hned na to skočimbigsmile   a až z toho slezu tak se pujdu zase mrknout na mašinu. Ale všem dík mate u měbeer     tak hlavně na to nezapomente a nebojte se o něj přihlásitgood

vaskent (Člen)
18.03.2007 21:36:14
Offline

Re: Zapojení baterky....

Tak lidi,jsem doma a mrknul jsem na tu třicítku.....Je to ono....Super, ještě jednou moc děkuji a hned zejtra ji jdu provětrat. Už se těším. Tak zatim čusgood

jakub (Člen)
20.03.2007 11:42:02
Offline

Re: Zapojení baterky....

nazdar chlapi potřeboval bych poradit mam bandita650 ale nebyla tam baterka a ja ted nevim jaka tam patři kolika amperova poradte diksmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr