Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...ze by bozi mlejny

Luk (Člen)
22.11.2010 14:18:07
Offline

...ze by bozi mlejny

fakt mlely?surprised

http://zpravy.idnes.cz/pirat-z-d1-dosta … _krimi_wlk

Sem necekal, ze se z toho nedostane...ass


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Loser (Administrator)
22.11.2010 14:24:55
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

ty jo. Jsem taky myslel, ze se z toho v pohode vyseka, jak je u nas zvykem idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2010 14:29:51
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

jak se tomu říká..exemplární přiklad???by mě zajímalo kolik dostal vypořádání s poškozenouidontknow ,ale zatim neni rozsudek pravomocný takže neni důvod k radosti


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
22.11.2010 14:35:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

K.a.s.y.m. psal:

jak se tomu říká..exemplární přiklad???by mě zajímalo kolik dostal vypořádání s poškozenouidontknow ,ale zatim neni rozsudek pravomocný takže neni důvod k radosti

je to sice jantar a ta nanynka s mazdou měla naštěstí kliku,
ale myslím,že se to přehnaně medializuje a podle toho se pak
i rozhodujou soudciidontknow
takže se skutečností,spravedlností a účelností trestu to má pramálo společnýho...


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2010 14:46:24
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jak se tomu říká..exemplární přiklad???by mě zajímalo kolik dostal vypořádání s poškozenouidontknow ,ale zatim neni rozsudek pravomocný takže neni důvod k radosti

je to sice jantar a ta nanynka s mazdou měla naštěstí kliku,
ale myslím,že se to přehnaně medializuje a podle toho se pak
i rozhodujou soudciidontknow
takže se skutečností,spravedlností a účelností trestu to má pramálo společnýho...

když tě někdo na střelnici nebude chtít pustit k terči tak po něm taky hned vystřelíš???nezlob se na mě,ale auto je v tomhle úplně stejná zbraň a za tohle by jsi dostal 5 let taky z fleku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
22.11.2010 15:09:56
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

chtěl jsem něco napsat, radši jsem to smazal...
hoďte kamenem kdož jste bez viny
neschvaluju to co udělal...


Strýcfajtr !!!
fidoB6 (Člen)
22.11.2010 15:15:42
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

rozum jde ale opět stranou...prý není přímého důkazu o úmyslu.stačí kouknout na ty záběry z kamery a nemusí být ani soud...měli by ho potrestat pokusem o vraždu.při ní stáli všichni svatí že přežila (teda oba).nakonec výsměch všem, rozsudek není pravomocný...nakonec stejně vyfásne podmínku na půl rokusicksicksick


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
karlos100 (Člen)
22.11.2010 15:21:29
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:

chtěl jsem něco napsat, radši jsem to smazal...
hoďte kamenem kdož jste bez viny
neschvaluju to co udělal...

nestyď se za příspěvek,takhle tu ukamenujou měbigsmilebigsmilebigsmile
taky nesouhlasím s tím,co udělal,ale zároveň mi dost vadí
předimenzovaný moralizování iniciovaný mediama,
který se stavěj do role nejspravedlivějších na světěsick


...a bude hůř!
Kukii (Člen)
22.11.2010 15:24:37
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
XJelen psal:

chtěl jsem něco napsat, radši jsem to smazal...
hoďte kamenem kdož jste bez viny
neschvaluju to co udělal...

nestyď se za příspěvek,takhle tu ukamenujou měbigsmilebigsmilebigsmile
taky nesouhlasím s tím,co udělal,ale zároveň mi dost vadí
předimenzovaný moralizování iniciovaný mediama,
který se stavěj do role nejspravedlivějších na světěsick

rupne ti žilka a budeš tahat nohu smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
XJelen (Člen)
22.11.2010 15:30:37
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
XJelen psal:

chtěl jsem něco napsat, radši jsem to smazal...
hoďte kamenem kdož jste bez viny
neschvaluju to co udělal...

nestyď se za příspěvek,takhle tu ukamenujou měbigsmilebigsmilebigsmile
taky nesouhlasím s tím,co udělal,ale zároveň mi dost vadí
předimenzovaný moralizování iniciovaný mediama,
který se stavěj do role nejspravedlivějších na světěsick

samej dušínsmile2
hodně z nás udělalo-udělá v životě megapíčovinu za kterou se bude do konce vojny stydět a ostatní kamen do ruky a tradá bad


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
22.11.2010 15:41:19
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:

chtěl jsem něco napsat, radši jsem to smazal...
hoďte kamenem kdož jste bez viny
neschvaluju to co udělal...

nestyď se za příspěvek,takhle tu ukamenujou měbigsmilebigsmilebigsmile
taky nesouhlasím s tím,co udělal,ale zároveň mi dost vadí
předimenzovaný moralizování iniciovaný mediama,
který se stavěj do role nejspravedlivějších na světěsick

samej dušínsmile2
hodně z nás udělalo-udělá v životě megapíčovinu za kterou se bude do konce vojny stydět a ostatní kamen do ruky a tradá bad

jj,dušínů všeobecně nějak přibejvábigsmile
oficiálně se to jmenuje "průměrný občan"


...a bude hůř!
zzzmrzlinar (Člen)
22.11.2010 15:42:49
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

dostal amok a málem ženskou zabil, což určitě nechtěl.

pět let je možná trošku hodně, ale doufal jsem že nevyvázne s podmínkou

Fresh Man (Člen)
22.11.2010 15:51:38
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

na silnici je spousta idiotů , já to vidim tak : pani jela jak píča ... omezovala ho ... pán troubil a píča si myslí ... já ti ukážu... pomalu jezdit budeš, a mysela si jak ho vyškolí ... panáčkovi rupli nervy a .. tuk ... a pani dastala školu ... dyš do kriminálu tak voba ...


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2010 15:56:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Fresh Man psal:

na silnici je spousta idiotů , já to vidim tak : pani jela jak píča ... omezovala ho ... pán troubil a píča si myslí ... já ti ukážu... pomalu jezdit budeš, a mysela si jak ho vyškolí ... panáčkovi rupli nervy a .. tuk ... a pani dastala školu ... dyš do kriminálu tak voba ...

čet jsi ten článek??vyjela z dálnice rychlostí 110-130 to si nemyslim,že ho brzdila...spíš letěl jako kráva...standartně se tady po dálnici jezdí 150-160 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
22.11.2010 16:03:29
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

K.a.s.y.m. psal:
Fresh Man psal:

na silnici je spousta idiotů , já to vidim tak : pani jela jak píča ... omezovala ho ... pán troubil a píča si myslí ... já ti ukážu... pomalu jezdit budeš, a mysela si jak ho vyškolí ... panáčkovi rupli nervy a .. tuk ... a pani dastala školu ... dyš do kriminálu tak voba ...

čet jsi ten článek??vyjela z dálnice rychlostí 110-130 to si nemyslim,že ho brzdila...spíš letěl jako kráva...standartně se tady po dálnici jezdí 150-160 bigsmile

joo to moch letet ... ale panika si přesně řikala... jezdit se má 130 tak tu máš jen si počkej ... hmm provokace ... znáš ty kokoti co tě schválně brzděj na mašině ... taky ti skoro rupne žilka coolgood


Bandit pičo
Rum-cajs (Člen)
22.11.2010 16:08:36
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vzajemny vyucovani a skoleni patri do top 10 blbosti v provozu, bohuzel v CZ jsou na to lidi experti...

kazdopadne lacina chvili skolit nebude a tak ma byt, kazen je to hlavni...osobne si myslim, ze ji ani nechtel vystrelit z dalnice, snad jen postrasit mysi, a drobet mu to nevyslo...

karlos100 (Člen)
22.11.2010 16:11:40
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Fresh Man psal:
K.a.s.y.m. psal:
Fresh Man psal:

na silnici je spousta idiotů , já to vidim tak : pani jela jak píča ... omezovala ho ... pán troubil a píča si myslí ... já ti ukážu... pomalu jezdit budeš, a mysela si jak ho vyškolí ... panáčkovi rupli nervy a .. tuk ... a pani dastala školu ... dyš do kriminálu tak voba ...

čet jsi ten článek??vyjela z dálnice rychlostí 110-130 to si nemyslim,že ho brzdila...spíš letěl jako kráva...standartně se tady po dálnici jezdí 150-160 bigsmile

joo to moch letet ... ale panika si přesně řikala... jezdit se má 130 tak tu máš jen si počkej ... hmm provokace ... znáš ty kokoti co tě schválně brzděj na mašině ... taky ti skoro rupne žilka coolgood

myslíš zasraný moralisty?bigsmile ty kokoty,co ti třeba schválně zavřou mezeru uprostřed,
protože tamtudy se přece nejezdí a neuvědomujou si,že když tu jeho fábii
trefím,tak nezhebnu jen já,ale panáčkovi prostrčím přilbu tlamou až do prdele...
ovšem,oni zemřou spravedlivýbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kožak (Člen)
22.11.2010 16:13:29
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

taky nesnášim když jedu v levim 150 přiřítí se buzík povječinou v černej audině... bliká jak zbjesilej..a fakuje fuck.... to pak taky vječinou zrychlim na 130 bigsmile ...a dyby chtěl nemám problém zastavit


MRDAT!!!
Brkos (Člen)
22.11.2010 16:19:11
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

osiris (Člen)
22.11.2010 16:19:49
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

...když to neumí, nemá to kokot dělat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
22.11.2010 16:22:35
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kožak psal:

taky nesnášim když jedu v levim 150 přiřítí se buzík povječinou v černej audině... bliká jak zbjesilej..a fakuje fuck.... to pak taky vječinou zrychlim na 130 bigsmile ...a dyby chtěl nemám problém zastavit

taky nesnášim,když na mě někdo dělá fakáčebigsmile,ale když si blikne,že je rychlej,
proč mu neuhnout..
a hlavně, koukám do zrcátka,tak když vidím nějakýho letce,prostě mu uhnu,
holt pospíchá,jeho věc.. nemyslím si,že když mě předjel,že mě tím zneuctil...
přece to není závod,ale dopravaidontknow
specialita čecháčků je vychovávat ostatní,to je holt národní imbecilita...


...a bude hůř!
Fresh Man (Člen)
22.11.2010 16:23:00
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Brkos psal:

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

jak řikáš uhnu a jet si třeba do pussy f čom je problem... navíc koukám do zrcátek a uhybám eště neš se mi přilepí na prdel .. nevidim problem...cool


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
22.11.2010 16:24:52
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
Kožak psal:

taky nesnášim když jedu v levim 150 přiřítí se buzík povječinou v černej audině... bliká jak zbjesilej..a fakuje fuck.... to pak taky vječinou zrychlim na 130 bigsmile ...a dyby chtěl nemám problém zastavit

taky nesnášim,když na mě někdo dělá fakáčebigsmile,ale když si blikne,že je rychlej,
proč mu neuhnout..
a hlavně, koukám do zrcátka,tak když vidím nějakýho letce,prostě mu uhnu,
holt pospíchá,jeho věc.. nemyslím si,že když mě předjel,že mě tím zneuctil...
přece to není závod,ale dopravaidontknow
specialita čecháčků je vychovávat ostatní,to je holt národní imbecilita...

si mi to sebral z huby :) teda z pera ... vlastně s klávesnice
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Lihy (Člen)
22.11.2010 16:26:01
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jak se tomu říká..exemplární přiklad???by mě zajímalo kolik dostal vypořádání s poškozenouidontknow ,ale zatim neni rozsudek pravomocný takže neni důvod k radosti

je to sice jantar a ta nanynka s mazdou měla naštěstí kliku,
ale myslím,že se to přehnaně medializuje a podle toho se pak
i rozhodujou soudciidontknow
takže se skutečností,spravedlností a účelností trestu to má pramálo společnýho...

Souhlas.
Nehledě na to že nikdo, neví co tomu předcházelo....tipnul bych si, že mu tam pani před tim vjela a von jí to chtěl vrátit, ale přepísk to a poslal jí ze silnice....neomlouvám to jen souhlasim s názorem Karlose

Kožak (Člen)
22.11.2010 16:26:27
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Brkos psal:

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

předjíždíš šňůru pomalejších auťáků a budeš brzdit a cpát se mezi ně jen abys toho hńupa pustil ? já teda nevim proč bych to dělal a sám tak třeba riskoval ...nehledě že taky jedu rychlejc než můžu bigsmile


MRDAT!!!
Brkos (Člen)
22.11.2010 16:30:15
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kožak psal:
Brkos psal:

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

předjíždíš šňůru pomalejších auťáků a budeš brzdit a cpát se mezi ně jen abys toho hńupa pustil ? já teda nevim proč bych to dělal a sám tak třeba riskoval ...nehledě že taky jedu rychlejc než můžu bigsmile

Pokud uvidim že tam je mezera taková, abych se tam bezpečně nacpal tak ano budu brzdit a cát se... Pokud ne, tak to přišlápnu a uhnu hned jak to bude možný. Teď si vem že takovejhle střelec ve skutečnost neni střelec, ale veze někoho v ohrožení života... V tu chvíli si myslim že většina z lidí si rozum vyndá doma do krabičky a prostě jede... Je to mimo tento případ, ale stát se to běžně může.idontknow

Rum-cajs (Člen)
22.11.2010 16:30:26
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

co z toho vseho plyne? pozorne monitorovat potencialni blbce a aktivne zvetsovat vzdalenost od techto

Kožak (Člen)
22.11.2010 16:35:38
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

bigsmiletady se dohadujem a je to vo ass záleží na situaci .....ale pravda je ta že lidi sou tak nějak čím dál zlejší idontknow


MRDAT!!!
Brkos (Člen)
22.11.2010 16:36:16
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kožak psal:

bigsmiletady se dohadujem a je to vo ass záleží na situaci .....ale pravda je ta že lidi sou tak nějak čím dál zlejší idontknow

S timhle souhlasimgood

XJelen (Člen)
22.11.2010 16:38:47
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kožak psal:
Brkos psal:

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

předjíždíš šňůru pomalejších auťáků a budeš brzdit a cpát se mezi ně jen abys toho hńupa pustil ? já teda nevim proč bych to dělal a sám tak třeba riskoval ...nehledě že taky jedu rychlejc než můžu bigsmile

takhle nějak začíná v německu štau bad
louda v levým jede 130, zezadu přiletí pár letců co to ubrzděj, ale patnáctej letec vzadu už musí pomalu zastavit ačkoliv ten sejftykár jede furt svejch stotřicet a pak jejda, další to nedobrzdí - to je ale kokot žejo, když jede rychle ale co už hlavně že ten první nemusel hejbat volantem. Nechci se do tebe navážet, ale tipnul bych, že když se předjíždí dva kamiony tak píčuješ jak křeček žejo?evil
berte to jako názor člověka, co v plechovce jezdí povětšinou po dálnicích


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
22.11.2010 16:44:45
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
Kožak psal:
Brkos psal:

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

předjíždíš šňůru pomalejších auťáků a budeš brzdit a cpát se mezi ně jen abys toho hńupa pustil ? já teda nevim proč bych to dělal a sám tak třeba riskoval ...nehledě že taky jedu rychlejc než můžu bigsmile

takhle nějak začíná v německu štau bad
louda v levým jede 130, zezadu přiletí pár letců co to ubrzděj, ale patnáctej letec vzadu už musí pomalu zastavit ačkoliv ten sejftykár jede furt svejch stotřicet a pak jejda, další to nedobrzdí - to je ale kokot žejo, když jede rychle ale co už hlavně že ten první nemusel hejbat volantem. Nechci se do tebe navážet, ale tipnul bych, že když se předjíždí dva kamiony tak píčuješ jak křeček žejo?evil
berte to jako názor člověka, co v plechovce jezdí povětšinou po dálnicích

zapoměls dodat,že ten první byl čechbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Rum-cajs (Člen)
22.11.2010 16:45:48
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

no je fakt, ze kdyz jedu x kilometru za sprintem kamionu, se chvili dere dopredu jeden, chvili druhej... no to me muze jebnout

Kožak (Člen)
22.11.2010 16:56:19
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
Kožak psal:
Brkos psal:

A to je ono. Jaký si to uděláš, takový to máš. Když mě takovejhle sráč dojede, problikne, tak mu uhnu a zbytečně ho nebrzdim, protože sám nemám rád, když někdo brzdí mě... Jak tu již bylo zmiňováno, kriminál pro oba... Ono takovýhle chování jakože brzdit někoho je taky dost nebezpečný. Tohle ale už nikdo nikomu nedokáže jak to bylo... A zmedializovaný to je, to je taky pravda, pak se musí soudit jiným metrem, aby se neřeklo...headshake

předjíždíš šňůru pomalejších auťáků a budeš brzdit a cpát se mezi ně jen abys toho hńupa pustil ? já teda nevim proč bych to dělal a sám tak třeba riskoval ...nehledě že taky jedu rychlejc než můžu bigsmile

takhle nějak začíná v německu štau bad
louda v levým jede 130, zezadu přiletí pár letců co to ubrzděj, ale patnáctej letec vzadu už musí pomalu zastavit ačkoliv ten sejftykár jede furt svejch stotřicet a pak jejda, další to nedobrzdí - to je ale kokot žejo, když jede rychle ale co už hlavně že ten první nemusel hejbat volantem. Nechci se do tebe navážet, ale tipnul bych, že když se předjíždí dva kamiony tak píčuješ jak křeček žejo?evil
berte to jako názor člověka, co v plechovce jezdí povětšinou po dálnicích

psal sem 150 ale to je jedno ...tak to seš ty vtej černé audině bigsmile ....taky jezdim celej život ..a je to čim dál horší bad moc aut.. v nich moc ženskejch a borečkůevil


MRDAT!!!
Petr (Člen)
22.11.2010 17:09:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

teď už má auto každý a cesty nejsou nafukovací..
agresivita na cestě stoupá sick
je k neuvěření co si nekteří pokoušejí vydobít za privilegia třeba i násilím

netuším co se honí borcovi v hlavě že chce někoho školit takovým zp. headshake. myslím, že trest je adekvátní
tím to tu nechci moralizovat, já vedšinou kokotiny debilů obdudu zapičováním si popř bliknutím a nebo zatroubením.

otázka do davu :
co by ti musel nekdo udělat aby si vystoupil a šel by si mu rozbit hubu? evil


tož tak..
Banditatom (Člen)
22.11.2010 17:15:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Petr psal:

teď už má auto každý a cesty nejsou nafukovací..
agresivita na cestě stoupá sick
je k neuvěření co si nekteří pokoušejí vydobít za privilegia třeba i násilím

netuším co se honí borcovi v hlavě že chce někoho školit takovým zp. headshake. myslím, že trest je adekvátní
tím to tu nechci moralizovat, já vedšinou kokotiny debilů obdudu zapičováním si popř bliknutím a nebo zatroubením.

otázka do davu :
co by ti musel nekdo udělat aby si vystoupil a šel by si mu rozbit hubu? evil

moc ne u mě to jde celkem rychlesmokin
jako trest dle mého je adekvátní, ale na druhou stranu stalo se někdy někomu, že si to švihal v noci po dálnici v předjížděcím pruhu nepředpisových 150 a sprominutím nějakej .... magor se najednou rozhodne začít předjíždět kamion rychlosti tak max o 10km/h více než jede ten kamčákidontknow hoši tohle mi připadne podstatně nebezpečnější než nějáká jízda mimo obec 100-110idontknow a pokud bych se s takovíma pacientama setkával častějc nejspíš by mě ruply ty nervy takybad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Rum-cajs (Člen)
22.11.2010 17:20:34
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Petr> hele to je tezky, takhle postaveny... jako jsem startovaci, ale abych aktivne vylez a do nekoho se pustil, to si nejak nedovedu predstavit..., stejne, aji kdybych na nekoho vylit, tak bych 1.ranu nedal...

hlemejzd999 (Člen)
22.11.2010 17:29:07
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

přesně stejnou situaci jsem zažil ve čtvrtek na D1 u Hvězdonic....směrem do Prahy ...když minu benzínku ,tak jedu do táhlýho kopce  a tam jedou kamiony v pravym ,nějaký mrdalové v prostředku a já je všechny do toho kopce předjíždím v levým ...nejel jsem tedy moc pomalu ,protože jsem potřeboval všechny tyhle kokoty předjet bigsmilebigsmilebigsmile a vtom se za mnou přiblížil jeden takovej  v BMW  a začal blikat dálkovejma ....no sral jsem na něj ,protože jsem se nemohl HNED zařadit a tak jsem jen   hledal díru ,kam bych se vetřel ,ale protože to nebylo HNED , tak panáček rožnul dálkový  a pral mi je tam (bylo to ráno v 5:30)...stejně sem nemohl nic dělat a jen se zařadit před předjížděné auto po mojí pravé straně ,ale ten manévr trval max 10 sekund ,no ale co ten dělal ...myslel jsem , že se posere....idontknow...naštěstí jel do prdele ...mohl se taky zařadit přede mně a začít brzdit bigsmile...nejezdí lidi dneska  víc jako kokoti ,nebo se mi to jenom zdá ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
22.11.2010 17:37:59
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

hlemejzd999 psal:

přesně stejnou situaci jsem zažil ve čtvrtek na D1 u Hvězdonic....směrem do Prahy ...když minu benzínku ,tak jedu do táhlýho kopce  a tam jedou kamiony v pravym ,nějaký mrdalové v prostředku a já je všechny do toho kopce předjíždím v levým ...nejel jsem tedy moc pomalu ,protože jsem potřeboval všechny tyhle kokoty předjet bigsmilebigsmilebigsmile a vtom se za mnou přiblížil jeden takovej  v BMW  a začal blikat dálkovejma ....no sral jsem na něj ,protože jsem se nemohl HNED zařadit a tak jsem jen   hledal díru ,kam bych se vetřel ,ale protože to nebylo HNED , tak panáček rožnul dálkový  a pral mi je tam (bylo to ráno v 5:30)...stejně sem nemohl nic dělat a jen se zařadit před předjížděné auto po mojí pravé straně ,ale ten manévr trval max 10 sekund ,no ale co ten dělal ...myslel jsem , že se posere....idontknow...naštěstí jel do prdele ...mohl se taky zařadit přede mně a začít brzdit bigsmile...nejezdí lidi dneska  víc jako kokoti ,nebo se mi to jenom zdá ?

nezdábad todlecto je taky pěkná mrdkovinasick hold třeba mladej a nadrženej si ho hold brzdilevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
22.11.2010 18:18:43
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

...je jedno  jestli je to zmedializovaný nebo ne, takovýchle věcí se děje na českých silních nespočetně, bohužel tento byl natočen, byla z toho havárie a drobný zranění což může být Lacina rád.

...prostě to v danou situaci nezvládl a posral to, kecy, že nezvládl předjížděcí máner atd. to bych u soudu říkal taky abych si ulehčil, prostě jí to chěl dát sežrat ale nedomyslel následky co se stalo a mohlo stát. Kdyby chtěl aby se žába vysekala tak jede dál a nezastaví. Viděl co způsobil došlo mu to a zastavil. Ale to už je pozdě, to ho neomlouvá.

...možná je Lacina pohodovej týpek se kterým bych klidně zašel na pivo, ale za to co udělal si protě trest zaslouží. Bohužel je doba kdy lidi jednaj ve stresu, nezvládaj nervy a každá pussy, je v danou situaci rozhodí. Myslím že se to může stát v dnešní době komukoliv.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Mour (Člen)
22.11.2010 18:24:19
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

No vidíte, a mě skoro každé ráno ( tak 6,45) předjíždí (teda celou kolonu a docela blbě) před Tescem v Ostravě Hrabové  takový kokotek v silné bílé Felicii 1.3 a na kufru má nálepku " Bandit Pičo"

Pšán (Člen)
22.11.2010 18:32:33
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

hlemejzd999 psal:

přesně stejnou situaci jsem zažil ve čtvrtek na D1 u Hvězdonic....směrem do Prahy ...když minu benzínku ,tak jedu do táhlýho kopce  a tam jedou kamiony v pravym ,nějaký mrdalové v prostředku a já je všechny do toho kopce předjíždím v levým ...nejel jsem tedy moc pomalu ,protože jsem potřeboval všechny tyhle kokoty předjet bigsmilebigsmilebigsmile a vtom se za mnou přiblížil jeden takovej  v BMW  a začal blikat dálkovejma ....no sral jsem na něj ,protože jsem se nemohl HNED zařadit a tak jsem jen   hledal díru ,kam bych se vetřel ,ale protože to nebylo HNED , tak panáček rožnul dálkový  a pral mi je tam (bylo to ráno v 5:30)...stejně sem nemohl nic dělat a jen se zařadit před předjížděné auto po mojí pravé straně ,ale ten manévr trval max 10 sekund ,no ale co ten dělal ...myslel jsem , že se posere....idontknow...naštěstí jel do prdele ...mohl se taky zařadit přede mně a začít brzdit bigsmile...nejezdí lidi dneska  víc jako kokoti ,nebo se mi to jenom zdá ?

..no přesně tohle je situace při které p.Lacina vyzkratoval..
..v tvém případě blbeček odfčel..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2010 18:59:19
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
Fresh Man psal:
K.a.s.y.m. psal:


čet jsi ten článek??vyjela z dálnice rychlostí 110-130 to si nemyslim,že ho brzdila...spíš letěl jako kráva...standartně se tady po dálnici jezdí 150-160 bigsmile

joo to moch letet ... ale panika si přesně řikala... jezdit se má 130 tak tu máš jen si počkej ... hmm provokace ... znáš ty kokoti co tě schválně brzděj na mašině ... taky ti skoro rupne žilka coolgood

myslíš zasraný moralisty?bigsmile ty kokoty,co ti třeba schválně zavřou mezeru uprostřed,
protože tamtudy se přece nejezdí a neuvědomujou si,že když tu jeho fábii
trefím,tak nezhebnu jen já,ale panáčkovi prostrčím přilbu tlamou až do prdele...
ovšem,oni zemřou spravedlivýbigsmilebigsmilebigsmile

jo je těžký soudit co se tam stalo to ví jen on a ta ženská...pravda je taková ,že to prostě přepísk a následky si za to ponese sám ať už to dopadne jakkoliv..jen má z prdele kliku,že ty ženský nezařvali.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
22.11.2010 19:03:32
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kožak psal:

...tak to seš ty vtej černé audině bigsmile ...

ne já jsem ten v tom modrým mondeu s dvouma komínama bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
PALOUS (Člen)
22.11.2010 19:15:09
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jak se tomu říká..exemplární přiklad???by mě zajímalo kolik dostal vypořádání s poškozenouidontknow ,ale zatim neni rozsudek pravomocný takže neni důvod k radosti

je to sice jantar a ta nanynka s mazdou měla naštěstí kliku,
ale myslím,že se to přehnaně medializuje a podle toho se pak
i rozhodujou soudciidontknow
takže se skutečností,spravedlností a účelností trestu to má pramálo společnýho...

bych řek dyš mu hrozilo aš 12 tak z toho vyváz f pohogoodhorší by bylo dyby byl dyk móre to by vyváz max.s podmínkou a to aj tak by byl možná rasizmusbad


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
22.11.2010 20:04:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

bych řekl, že základem je nebrat každý probliknutí od auta za mnou jako uřážku, nadávku nebo vypičování, prostě spěchá, tak to dává bezpečně najevo good
Já blikám na dálnici každou chvilku a dycky dyž předjedu, tak ještě výstražnejma, bliknu jakože díksmile1
Taky nemám problém pustit kamioňáka, kterej se už kilák táhne za polákem a další kilák bude, když ho někdo nepustí - nedělá mně problém zpomalit na těch osm pětek, bliknout a jet 200-300metrů pomalu, než ho předjede. Vo co de? Já se na těch 150-160 stejně jako všichni osobáci zase dostanu bez problémů a jemu sem ušetřil nervy good


piča, to zas byl mozkovej průjem sickbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
22.11.2010 20:14:28
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

měl štěstí že v tom sraženým autě nejela nějaká cigánka s Natálkou ... to by asi v tomhle státě dostal doživotí v cigánském nápravném zařízení


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Kožak (Člen)
22.11.2010 20:19:54
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
Kožak psal:

...tak to seš ty vtej černé audině bigsmile ...

ne já jsem ten v tom modrým mondeu s dvouma komínama bigsmilegood

bigsmilebigsmilebigsmile to je lepčí good


MRDAT!!!
Zdenák (Člen)
22.11.2010 20:25:19
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Nevím no.... Lacinu znám osobně a Mazi ho bude znát taky....
Nějak mi to k němu prostě nejde....

Hlavně mě pořad udivuje jak tam všude píšou že je od piva (stašně důležitá informace)....

Tak nějak pořad si myslím, že úmyslně vytlačit někoho z dálnice je trochu moc....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Lachtan (Člen)
22.11.2010 20:34:31
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

chce to tužit nervy tréninkem. když vjede pán na kruhový objezd a dává přednost zprava, pouští chodce na světelný křižovatce na jejich červenou, chce zaparkovat a kilometr a půl jede dvacet a hledá místo, ve třech odbočovacích pruzích začne zatáčku v pravym a skončí v levim... bych musel troubit a blikat celou cestu do práce. tak raděj vstát trochu dřív. sere mi to strašně, ale než mít prdlou žilku idontknow


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Jimmy (Člen)
22.11.2010 20:54:18
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Asi su moc velký kliďas nebo co, ale málokdy mě někdo nebo něco vytočí k nasranosti na silnici. I když mi tam někdo vjede, zbrzdí mě, omezuje mě. Furt si říkám radši dojedu o pár minut pozděj než se půlku cesty nervovat a vyfuckovávat někoho nebo troubit. Ono je taky potřeba myslet na to, že v autech nejezdí jen borci a zkušení řidiči, ale taky ženy s dětmi, důchodci a prostě obecně nezkušení řidiči, kteří NECHTĚJÍ nikoho nasrat, ale prostě a jednoduše se bojí, nebo nemají ten odhad jestli někoho omezí když tam vjede nebo ne. Takže i s tím je potřeba počítat.

MAZI (Člen)
22.11.2010 21:08:29
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Zdenák psal:

Nevím no.... Lacinu znám osobně a Mazi ho bude znát taky....
Nějak mi to k němu prostě nejde....

Hlavně mě pořad udivuje jak tam všude píšou že je od piva (stašně důležitá informace)....

Tak nějak pořad si myslím, že úmyslně vytlačit někoho z dálnice je trochu moc....

taky ho znám příjde mi to divný a ještě si odřít nebo nabourat umyslně služební auto když člověk ví kolik pak je kolem toho papírování v těch firmách , spíš bych řek že by zajel před ní a přibrzdil ale proč jí vystrkovat ...  težko soudit možná jí chtěl přibrzdit a nečekal že se rozjela tak rychle..  kdo ví ..


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
vOjTaB6 (Člen)
22.11.2010 21:47:48
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Lacinu neznám, tu holku taky ne, takže nebudu soudit...

...ale všechno je to o výchově už od autoškoly. Od tý doby, co jsem většinu roku v Německu, tak vidím, jak jsou tady všichni mnohem ohleduplnější atd... O to víc vždycky čumim, co lidi dokážou na prázdný (v porovnání s Norimberkem) silnici vyvádět, když po týdnu ježdění po Norimberku přijedu dom a vezu mamku na nákup do posranýho okresního města a během těch dvaceti km tam a dvaceti z5 mě pětkrát zkusí někdo nabourat, nedat mi přednost a podobně, o už zmíněný aroganci nemluvě... to mam pak vždycky naběhlou žílu jak Filous... ale někoho kvulivá tomu nabourat...headshake


Bandit rulezz!!!
4Fun.cz (Člen)
22.11.2010 21:50:58
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Čůhám že debata je bouřlivá.Pravdou je ,že mnoho lidí jede v levém 130 a brzdí ty uspěchance zasebou.Proč je nepusit?Chce letět,ryskovat flastra tak ať jede, no ni?Po tomhle školení ta koza asi dlouho v levém jezdit nebude.
Na druhou stranu ,pokud takhle někomu ujedou nervy tak na silnici nemá co dělat.Trest si zasloužil,plně schvaluju.Stát se to mě tak mu dám ještě pěkně na držku.smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
osiris (Člen)
22.11.2010 23:09:16
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

MAZI psal:

.........možná jí chtěl přibrzdit a nečekal že se rozjela tak rychle..  kdo ví ..

...tywe, tys to rozsek ...a mě rozsekal bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Brkos (Člen)
22.11.2010 23:12:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

No abych vylez na někoho, to by mi musel třeba urazit zrcátko, nebo mě štrejchnout. Jsem hrozně klidnej řidič, nadávám sice furt, ale abych na někoho vlít, za to mi to nestojí. To by bylo skoro každou jízdu, protože co lidi předváděj na silnici je hrozný. Neřikám že dodržuju předpisy a sem tam neudělám nějakou prasárnu, ale když jí udělám, tak jedině tak, aby se nikomu nic nestalo a bliknutim se třebas omluvim, to je jediný co člověk v takový situaci udělat můžeevil

fidoB6 (Člen)
23.11.2010 00:22:44
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

MAZI psal:
Zdenák psal:

Nevím no.... Lacinu znám osobně a Mazi ho bude znát taky....
Nějak mi to k němu prostě nejde....

Hlavně mě pořad udivuje jak tam všude píšou že je od piva (stašně důležitá informace)....

Tak nějak pořad si myslím, že úmyslně vytlačit někoho z dálnice je trochu moc....

taky ho znám příjde mi to divný a ještě si odřít nebo nabourat umyslně služební auto když člověk ví kolik pak je kolem toho papírování v těch firmách , spíš bych řek že by zajel před ní a přibrzdil ale proč jí vystrkovat ...  težko soudit možná jí chtěl přibrzdit a nečekal že se rozjela tak rychle..  kdo ví ..

sory,ale to video si vůbec viděl?to fakt nepotřebuje dalších komentářů.už jen rychlost tý myšky vypovídá o jasnym úmyslu. řikat: "znam ho osobně a todle mi na něj nesedí", to je docela komický.a když má auto vorvaný od jejího auta, což je fakt, tak proč polemizovat? i známej se může zachovat jak piča, takže znam-neznam, prostě to udělal a šmitec.fuck
některý obhajovací reakce mi fakt přijdou trochu zcestný.koneckonců i ty, jak tu někdo psal, že ona má na tom stejnou (nebo podobnou) vinu a měla by být taky odsouzená. fakt by to chtělo trochu racionality,nic víc


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
23.11.2010 00:27:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PS: i když na někoho ukážu fuck,tak to neznamená, že mi může v klidu sejmout.zrovnatak by ona mohla jít k němu domu a zapálit mu barák nebo postřelit jeho starou.mít tendence to zvrhnout do týdle roviny je fakt ubohý.


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Luk (Člen)
23.11.2010 07:23:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos, jelen: to dusinovani je tak max. ten medialni lync okolo, trosku to pripomina kauzu "zhari z Vitkova" tam ten trest byl pro nekoho mozna taky prekvapivej...

Tady je podle me fuck co tomu predchazelo, schvalne je vystrcit asi taky nechtel, proste se mu nepovedla myska, ale kurva dyt jen obrovskym stestim nezabil dva lidi!
Jak tady par lidi psalo, agresivita u nas stoupa, skoleni, naschvaly...kdyz vyjedes ven, vidis , ze to jde i jinak...idontknow Proto sem tak trosku doufal, ze tenhle pripad bude precedens, ze jako "takle ne, panove". V tom mel mozna Lacina smolikasmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Petr (Člen)
23.11.2010 08:27:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

v dnešní době jak už to tu padlo sou lidi často pod tlakem a pak je vykolejí každá pičovina.
nicméně i přesto ho to neomlouvá, nejaká ta tolerance musí byt jinak se pozabíjíme..

já když někdy neco vypalástím,aspon bliknu vystražákama na omluvu..

Banditatom psal:

......moc ne u mě to jde celkem rychlesmokin....

bigsmilebigsmile


tož tak..
Rum-cajs (Člen)
23.11.2010 09:20:01
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

me spolehlive vytoci do cervenyho kdyz me nekdo treba "omezi a ohrozi" pri prejizdeni z pruhu do pruhu, ja na nej qiknu klaksonem abych se ohradil, a on jeste zacne picovat, gestikulovat a takpodobne... a zkusenost mam, ze tohle delaj hodne zensky (a mlady blondyny v SUV skoro 100%)

nicola.foxx (Člen)
23.11.2010 17:14:53
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Uš to tu padlo a taky bych to videl na tu mysku, akorat to trochu posral.
Kdyz jsem to videl prvne, tak jsem si predstavil f tom aute moji pani se synem a pral jsem mu, at ho vokouri a klidne z nej udelaj exemplarni pripad.
A ty kecy, ze to neudelal schvalne jsou picovina. Dyt v tom zaznamu je videt jak se ji lepi na prdel a pak to do ni posle, takze byl nasranej jako svine.
Osobne si myslim, ze za tyhle veci jako je ohrozovani nekoho na silnici a je uz jedno jestli auto, motorka,chodec nebo picus na kole v kopci a v zatacce je mega picovina.

Jo a jednou je tady vyhlaska ktera rika 130Km na dalnici a tim to hasne. Takze kdyz tam nekdo pospicha ja budu nekoho predjizdet a nebudu se moct bezpecne zaradit, tak se na nej taky klidne vyseru a pojedu tak abych nikoho neorozoval a v klidu se zaradil.

Verdikt soudu je podle toho jak si zaslouzil a hotovo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
23.11.2010 19:04:10
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

richie psal:

měl štěstí že v tom sraženým autě nejela nějaká cigánka s Natálkou ... to by asi v tomhle státě dostal doživotí v cigánském nápravném zařízení

bigsmilegoodgoodgoodgoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
PAJA (Člen)
23.11.2010 20:51:58
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
kojaksro (Člen)
23.11.2010 20:53:24
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

......sicksicksick....taky názorsurprised


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
pecan (Člen)
23.11.2010 21:55:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Muj nazor je ten že ta pussy kvaltoval a onasmokin se srala v jeho levym pruhu a jako ze pomstafuck a uleveni na duši ji to tam seknu tak na 10-15ciselcool.bohužel mu to nevyšlo a byl tak 50cm jinde než myslelsurprised.Dle myho hovado.sicksick


Však oni se neposerou,a když jo tak do vlastních kalhot.
Billy (Člen)
24.11.2010 07:45:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

Chlape ja bych chtel videt tebe jak si vystoupis ve 130 mimo dalnici a pak se te zeptal znovu na nazor bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
vOjTaB6 (Člen)
24.11.2010 07:48:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

surprised Myslel jsem, ze na takovyhle nazory tu nenarazim... Zamysli se nad sebou...bad


Bandit rulezz!!!
karlos100 (Člen)
24.11.2010 08:03:59
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vOjTaB6 psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

surprised Myslel jsem, ze na takovyhle nazory tu nenarazim... Zamysli se nad sebou...bad

Vojto,dyť je to tu vzorek populace,tak co se divíšbigsmilebigsmilebigsmile
Paja asik nikdá nelítal vzduchem ve stotřiceti,měl by si to zkusithelp


...a bude hůř!
Rum-cajs (Člen)
24.11.2010 09:40:02
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

brejlata krava je asi zbytecne silny slovo..., ale cim vic o tom premejslim, tak se klonim k nazoru ze to nebylo tak cernobily jak mediama predestreno.

Ze to lacina posral, o tom zadna, ale je mi divny, ze by nekdo kdo zjevne travi na dalnici dost casu chytil takovej rapl z niceho nic a umyslne provedl tohle..

ono stacilo, aby madam zacala po zarazeni doprava natruc trochu gasovat, a hned mela cumak o kousek dal nez lacina pocital..., a jestli na nej jeste oba v mazde picovali kdyz jel okolo...idontknow

ps - je jasny, ze tady o tom vymyslime houno, spis o tom mudruju z hlediska psychologycko-socialniho

K.a.s.y.m. (Člen)
24.11.2010 09:53:10
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Rum-cajs psal:

brejlata krava je asi zbytecne silny slovo..., ale cim vic o tom premejslim, tak se klonim k nazoru ze to nebylo tak cernobily jak mediama predestreno.

Ze to lacina posral, o tom zadna, ale je mi divny, ze by nekdo kdo zjevne travi na dalnici dost casu chytil takovej rapl z niceho nic a umyslne provedl tohle..

ono stacilo, aby madam zacala po zarazeni doprava natruc trochu gasovat, a hned mela cumak o kousek dal nez lacina pocital..., a jestli na nej jeste oba v mazde picovali kdyz jel okolo...idontknow

ps - je jasny, ze tady o tom vymyslime houno, spis o tom mudruju z hlediska psychologycko-socialniho

tak tady máš po stránce psychologický rozhřešení..bo jak se říká stokrát nic umořilo osla...prostě se to v něm nahromadilo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
24.11.2010 12:14:00
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Rum-cajs psal:

ono stacilo, aby madam zacala po zarazeni doprava natruc trochu gasovat, a hned mela cumak o kousek dal nez lacina pocital..., a jestli na nej jeste oba v mazde picovali kdyz jel okolo...idontknow

Když jsem viděl jak to řízení strhnul... Neřekl bych, že to bylo neúmyslné. Jen tak z ničeho nic netrháš volantem. To ti prostě musí jebnout.help
Taky mě teda přijde divný, že tohle udělá chlap, kterej tráví na dálnicích život, ale setkal jsem se s něčím podobným, kdy se mě nějaký frajer pokoušel vytlačit. Chvíli jsem si myslel, že by celkem možná stálo za to mu toho nového passata trochu pořít. Porovnání škody na jeho autě za třičtvrtě milionu a na mém za 20 tis by bylo zajímavésmile1,ale pak jsem radši ustoupil. Asi jsem srab, ale dělat takové píčoviny ve 130 se prostě bojim. Furt radši nechám zvítezit jeho ego, než se z té bouračky léčit rok a půl a mít trvalé následky jako má ségra.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
24.11.2010 16:47:25
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

a jak jsi na tom s obsahem mozkovny?idontknowsicksicksick

ono to taky mohlo být v určitým případě posouzený jako zabití, to by jsi se pak taky zastával mistra?headshake zkus o sobě zapřemejšlet, stát se to tobě, tak držíš hubu, a řveš ať mu napařej ještě víc...
ještě že takovejch lidí jako ty sicku nás není většinasick


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
24.11.2010 17:43:51
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

barynek psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

a jak jsi na tom s obsahem mozkovny?idontknowsicksicksick

ono to taky mohlo být v určitým případě posouzený jako zabití, to by jsi se pak taky zastával mistra?headshake zkus o sobě zapřemejšlet, stát se to tobě, tak držíš hubu, a řveš ať mu napařej ještě víc...
ještě že takovejch lidí jako ty sicku nás není většinasick

ty bláho, že bych s tebou výjimečně souhlasil?coolbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lachtan (Člen)
24.11.2010 17:51:43
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

surprisedsurprisedsurprised
milý vole, co třeba že se ta ženská cejtí za volantem nejistě, jako ta moje, která po 10ti letech zas sedla za volant, vůbec mu nemusela dělat naschvály, jenom prostě začíná řídit.
stejně jako každej jednou začínal.
dneska sou všichni šumachří a poserou je vteřiny
ty buď rád milý vole, že tam neseděla ta tvoje.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Rum-cajs (Člen)
24.11.2010 19:02:05
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Ondráš> žádná pochybnost o tom, že to udělal schválně, jsem to myslel tak, že ji nechtěl takhle vyhodit, ale jen postrašit myšou na krátko, a bohužel mu to nevyšlo

Peka (Člen)
24.11.2010 19:40:16
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

ta madam ho predtim omezila tim ze si dovolila predjizdet kamion, a za to se ji dostalo takove odmeny. rupli mu mozna nervy spechal na schuzku, mel jit o 10 minut driv a pak nemusel spechat byt vystresovanej.
Obcas jedu po D1 na prahu a kdyz valim 140 a zacne se na me nekdo lepit tak pak ten dotycnej nema se co rozcilovat a delat picoviny v jistych zemich kdyby to videli policajti tak to kvalifikujou jako trestny cin. kdyz chce nekdo valit jak prase musi pocitat s tim ze obcas tam pojede nekdo pomaleji.
Na kamion by si asi netrouf to by letel z dalnice on.


B12 neni uz je autobus :)
PAJA (Člen)
24.11.2010 19:46:14
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

barynek psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

a jak jsi na tom s obsahem mozkovny?idontknowsicksicksick

ono to taky mohlo být v určitým případě posouzený jako zabití, to by jsi se pak taky zastával mistra?headshake zkus o sobě zapřemejšlet, stát se to tobě, tak držíš hubu, a řveš ať mu napařej ještě víc...
ještě že takovejch lidí jako ty sicku nás není většinasick

Mi se to stát nemůže ,používám zrcátka a pokud mě někdo dojíždí tak uhnu,pokud se dlubu v nose a zadupal jsem ,tak se omluvím .......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
24.11.2010 19:52:02
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Lachtan psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

surprisedsurprisedsurprised
milý vole, co třeba že se ta ženská cejtí za volantem nejistě, jako ta moje, která po 10ti letech zas sedla za volant, vůbec mu nemusela dělat naschvály, jenom prostě začíná řídit.
stejně jako každej jednou začínal.
dneska sou všichni šumachří a poserou je vteřiny
ty buď rád milý vole, že tam neseděla ta tvoje.

Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin

Editoval osiris (24.11.2010 22:04:07)


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
kenny (Člen)
24.11.2010 19:52:14
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

kokotesick

PAJA (Člen)
24.11.2010 19:57:28
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kenny psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

kokotesick

Že by to byl ten tvůj brylatý pussyčonsmile1


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Meloun (Člen)
24.11.2010 20:14:25
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Ten PAJA je zas nějakej anonymní hustokrutej přísňák..bigsmilesurprised


PURE NAKED BIKE!
Inženýrek (Člen)
24.11.2010 20:14:53
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

.......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick

Za to ty seš mistr světa co?

Pané, vy jste magór!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
PAJA (Člen)
24.11.2010 20:22:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Meloun psal:

Ten PAJA je zas nějakej anonymní hustokrutej přísňák..bigsmilesurprised

Jenom jeden z davu co řek  názor smile1


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Filous (Člen)
24.11.2010 20:23:20
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

...Pájo nezlop se na mě, ale seš vůl...nejsem žádnej Dušín, jezdim jag dobytek f autě i na motorce, ale to co uďál Lacina je prostě přes čáru...i dyš chápu, že mu mohlo momentálně houknout ze stresu, z přepracování, z nasrání na šéfa nebo manželku nebo co já vim, ale prostě přestřelil a moch někoho zabít...a to nejni jako dát facku chlapovi v hospodě...a ty máš podle mě v makovici bramboračku...jo a klidně ti to řeknu do vočí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PAJA (Člen)
24.11.2010 20:26:44
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Inženýrek psal:
PAJA psal:

.......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick

Za to ty seš mistr světa co?

Pané, vy jste magór!

Mistr České republiky  určitě a neříkej mi bratře pussy


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
24.11.2010 20:30:33
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:

...Pájo nezlop se na mě, ale seš vůl...nejsem žádnej Dušín, jezdim jag dobytek f autě i na motorce, ale to co uďál Lacina je prostě přes čáru...i dyš chápu, že mu mohlo momentálně houknout ze stresu, z přepracování, z nasrání na šéfa nebo manželku nebo co já vim, ale prostě přestřelil a moch někoho zabít...a to nejni jako dát facku chlapovi v hospodě...a ty máš podle mě v makovici bramboračku...jo a klidně ti to řeknu do vočí...

Tvůj názor .....V pohodě ....Já mám jiný ......taky v pohodě.....a pak jsou tu ti mrdalové co mají HOVNO najeto ,ale nejvíc příspěvkůsmile1smokin


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Inženýrek (Člen)
24.11.2010 20:33:20
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Inženýrek psal:
PAJA psal:

.......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick

Za to ty seš mistr světa co?

Pané, vy jste magór!

Mistr České republiky  určitě a neříkej mi bratře pussy

Kdo tady mluvil vo republice?
Kdo tady mluvil vo bratrech?
idontknowidontknowbigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
24.11.2010 20:37:38
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Filous psal:

...Pájo nezlop se na mě, ale seš vůl...nejsem žádnej Dušín, jezdim jag dobytek f autě i na motorce, ale to co uďál Lacina je prostě přes čáru...i dyš chápu, že mu mohlo momentálně houknout ze stresu, z přepracování, z nasrání na šéfa nebo manželku nebo co já vim, ale prostě přestřelil a moch někoho zabít...a to nejni jako dát facku chlapovi v hospodě...a ty máš podle mě v makovici bramboračku...jo a klidně ti to řeknu do vočí...

Tvůj názor .....V pohodě ....Já mám jiný ......taky v pohodě.....a pak jsou tu ti mrdalové co mají HOVNO najeto ,ale nejvíc příspěvkůsmile1smokin

...jo, je to muj názor, ale nedá mi to, abych se tě nezeptal kolik těch mrdalů co naj hovno najeto vocať znáš??? ...myslim že sem s tebou nigdy nejel, ale taky bych si nigdy nedovolil nazvat tě mrdalem...ale to je jedno, máme každej jinej názor...

P.S. ...uš sem dlouho nekoukal na statistiky, ale myslim, že sem druhej f počtu příspjefkůcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PAJA (Člen)
24.11.2010 20:37:56
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Inženýrek psal:
PAJA psal:
Inženýrek psal:

Za to ty seš mistr světa co?

Pané, vy jste magór!

Mistr České republiky  určitě a neříkej mi bratře pussy

Kdo tady mluvil vo republice?
Kdo tady mluvil vo bratrech?
idontknowidontknowbigsmile

Co to to ... VO... idontknowsmile1

Editoval osiris (24.11.2010 22:07:24)


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
24.11.2010 20:46:59
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:
PAJA psal:
Filous psal:

...Pájo nezlop se na mě, ale seš vůl...nejsem žádnej Dušín, jezdim jag dobytek f autě i na motorce, ale to co uďál Lacina je prostě přes čáru...i dyš chápu, že mu mohlo momentálně houknout ze stresu, z přepracování, z nasrání na šéfa nebo manželku nebo co já vim, ale prostě přestřelil a moch někoho zabít...a to nejni jako dát facku chlapovi v hospodě...a ty máš podle mě v makovici bramboračku...jo a klidně ti to řeknu do vočí...

Tvůj názor .....V pohodě ....Já mám jiný ......taky v pohodě.....a pak jsou tu ti mrdalové co mají HOVNO najeto ,ale nejvíc příspěvkůsmile1smokin

...jo, je to muj názor, ale nedá mi to, abych se tě nezeptal kolik těch mrdalů co naj hovno najeto vocať znáš??? ...myslim že sem s tebou nigdy nejel, ale taky bych si nigdy nedovolil nazvat tě mrdalem...ale to je jedno, máme každej jinej názor...

P.S. ...uš sem dlouho nekoukal na statistiky, ale myslim, že sem druhej f počtu příspjefkůcool

Nebral jsem to podle toho co kdo má najeto na Motce ,ale v autě ,sám nejsem na motce 1 spíš 3jka,ale v autě jezdím od mala(hodně od mala) a proto chápu že mu prdly nervy,denně to sám zažívám na cestách a mám to kolikrát chut taky udělatredface.Řidiče dělím na Pražáky ,Karvináky a Majitele Škoda Shit......Všichni to jsou ČURÁCIsmile2


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
kenny (Člen)
24.11.2010 20:57:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Filous psal:
PAJA psal:


Tvůj názor .....V pohodě ....Já mám jiný ......taky v pohodě.....a pak jsou tu ti mrdalové co mají HOVNO najeto ,ale nejvíc příspěvkůsmile1smokin

...jo, je to muj názor, ale nedá mi to, abych se tě nezeptal kolik těch mrdalů co naj hovno najeto vocať znáš??? ...myslim že sem s tebou nigdy nejel, ale taky bych si nigdy nedovolil nazvat tě mrdalem...ale to je jedno, máme každej jinej názor...

P.S. ...uš sem dlouho nekoukal na statistiky, ale myslim, že sem druhej f počtu příspjefkůcool

Nebral jsem to podle toho co kdo má najeto na Motce ,ale v autě ,sám nejsem na motce 1 spíš 3jka,ale v autě jezdím od mala(hodně od mala) a proto chápu že mu prdly nervy,denně to sám zažívám na cestách a mám to kolikrát chut taky udělatredface.Řidiče dělím na Pražáky ,Karvináky a Majitele Škoda Shit......Všichni to jsou ČURÁCIsmile2

s tím dělením bych s tebou skoro souhlasil.To je ale podle toho co píšeš taky asi vše co máme společné.Do toho dělení bych ještě dodal flustrované pussy jako jsi ty.
Toto přece neudělá nikdo ,kdo nemá nasrané v makovici jako ten trotl.

VikecB12 (Člen)
24.11.2010 20:58:22
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Já vám nevím,nevěřím už ničemu co nám média naservírujou,takže si vot toho nechávám vodstup. Prostě se tam setkala píča s kokotem a průser byl nasvětě...Mě už nepřekvapuje na silnicích vubec nic,lidi sou magoři,já takysmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kenny (Člen)
24.11.2010 21:00:05
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

VikecB12 psal:

Já vám nevím,nevěřím už ničemu co nám média naservírujou,takže si vot toho nechávám vodstup. Prostě se tam setkala píča s kokotem a průser byl nasvětě...Mě už nepřekvapuje na silnicích vubec nic,lidi sou magoři,já takysmokin

Ok,průser může udělat každý,ale toto je moc.

Lachtan (Člen)
24.11.2010 21:20:41
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Lachtan psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

surprisedsurprisedsurprised
milý vole, co třeba že se ta ženská cejtí za volantem nejistě, jako ta moje, která po 10ti letech zas sedla za volant, vůbec mu nemusela dělat naschvály, jenom prostě začíná řídit.
stejně jako každej jednou začínal.Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin
dneska sou všichni šumachří a poserou je vteřiny
ty buď rád milý vole, že tam neseděla ta tvoje.

Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin

hele ty doktore věd
nevim jestli mí ženský pomůže pár hodin v autoškole, nebo že bych si rovnou našel jinou, ale určitě jí nepomůžou na silnici takový  kokoti, který maj názor jak ty
ty to máš v tý kedlubně dost vymrdaný a možná s tim svym názorem jednou dost narazíš. třeba v hospodě někoho tak nasereš a nestačíš se divit
možná aby sme se báli potkat tě když jedeš autem abys nás nesundal když je to tak normální

tááák a teď si ulevim
seš hovado, takovej názor tu máš jenom ty páč větších hovad tu mezi náma nejni
nazdar ty tupá hlavo
fuckfuckfuck

Editoval osiris (24.11.2010 22:09:32)


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Lachtan (Člen)
24.11.2010 21:22:20
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

pájovi

a vyplň si profil!!!


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Meloun (Člen)
24.11.2010 21:35:14
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Lachtánku nevztekej se..bigsmile
Dyk se třeba někdy na tej silnici potkáte..a to pak chudák pája..smile2bigsmile

Proč zrovna BREJLATÁ piča..?? Nechápu, co je na brejlích špatnýho, ikdyž je sám nemám..resp. jak v mateřský škole..sick
Proč zrovna majitelé škodovek?? Sám jí nemám, ale auto je snad povoz nebo ne?surprised
Jak se takovej člověk se škodou pozná na první pohled? Co je zas tohle za moudro proboha?sick


PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
24.11.2010 22:21:39
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Inženýrek (Člen)
24.11.2010 22:30:31
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

Kdepak, to je naprostý anonym se vším všudy bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
24.11.2010 23:09:44
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

A pokud možno do vočíevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
24.11.2010 23:38:20
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Paja: nějaká provokace ne? idontknowpussy


Život je boj-mašina je nej!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr