Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...ze by bozi mlejny

Lachtan (Člen)
24.11.2010 23:46:02
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Lachtan psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

surprisedsurprisedsurprised
milý vole, co třeba že se ta ženská cejtí za volantem nejistě, jako ta moje, která po 10ti letech zas sedla za volant, vůbec mu nemusela dělat naschvály, jenom prostě začíná řídit.
stejně jako každej jednou začínal.
dneska sou všichni šumachří a poserou je vteřiny
ty buď rád milý vole, že tam neseděla ta tvoje.

Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin

zdravím tě ty Pájo nebo Pavlíčku tady ta silniční lopata jak si mě nazval,možná ta tvoje drahá polovička řídí neskutečně báječně možná úplně nejlíp v celym Moravskoslezskym kraji,tak buď rád,že je tak šikovná a buď rád,že nepotkala Lacinu ona a zkus neurážet nikoho koho si v životě neviděl,možná se některý lidi bojej jezdit ,když potkávaj na silnicích takový lidi jako je  LACINA  a s takovejma názorama jako máš ty.buď rád,že se to nestalo Vám.tak pa vy dvě velký jedničky.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Lachtan (Člen)
24.11.2010 23:59:33
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

a do profilu si ani nic nedoplńuj myslim,že si tě budou pamatovat všichni,protože takhle chytrejch a úplně dokonalejch jako si ty a tvoje partnerka tu moc neni asi se ti nikdo znás jen tak nevyrovná.zdravíme jedničky.pa Silniční lopata


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 08:11:55
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Na silnici se nebojim mladejch holek v malejch autech, roztrzitejch "podnikatelek" v SUVckach, ani duchodcu s kloboukem, prazaku, brnaku, ani jinejch sort lidi, protoze u kazdyho uz podle vizaze vim, co me muze cekat, pocitam s tim a proste treba tem starejm lidem vodpustim, ze sem se za nima chvilku musel tahnout 50, kdyz jedou 5km k doktorovi, pac vim, ze jinak se tam dostat nedokazou... ...mladej holce vodpustim, ze ji to chciplo na krizovatce atd...

...ale ceho se fakt bojim, jsou takovy skryty kokoti jako je PAJA...


Bandit rulezz!!!
karlos100 (Člen)
25.11.2010 08:14:51
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Jeden provokující pitomec a strhne se tu takovejch vášníbigsmilebigsmilebigsmile
už jsme všichni dlouho neseděli na motorce a nevětrali hlavu,co??
Jen mi trochu překvapuje,že tu padaj pinďouři a dobytek a nikdo mu
nevpálil nějakou hodně vtipnou repliku,čekal bych že srážka trouby
s banditama vyvolá srandu a ne rvačkuhelp
PS: pokud Paja není něčí vtip,je to opravdu blb...


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
25.11.2010 08:29:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

moravskoslezský kraj...co chceš vědět víc ?bigsmile


Strýcfajtr !!!
Rum-cajs (Člen)
25.11.2010 08:56:02
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vOjTaB6 psal:

......ale ceho se fakt bojim, jsou takovy skryty kokoti jako je PAJA.....

vidim dve moznosti

- bud paja neni skrytej kokot, anobrz uplne normalni kokot

- nekdo provokuje a kralovsky se bavi...

karlos100 (Člen)
25.11.2010 09:23:03
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

moravskoslezský kraj...co chceš vědět víc ?bigsmile

vopatrně woe,si nasereš celou áziibigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
25.11.2010 09:31:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
XJelen psal:
kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

moravskoslezský kraj...co chceš vědět víc ?bigsmile

vopatrně woe,si nasereš celou áziibigsmilebigsmilebigsmile

celou ne... v nejhošim jenom tu severní, parťákům to vysvětlím vosobně a Jarken mě třeba ani nenechá zavřít bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
25.11.2010 09:34:55
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:


moravskoslezský kraj...co chceš vědět víc ?bigsmile

vopatrně woe,si nasereš celou áziibigsmilebigsmilebigsmile

celou ne... v nejhošim jenom tu severní, parťákům to vysvětlím vosobně a Jarken mě třeba ani nenechá zavřít bigsmilegood

název "Severní ázie" mě teda fakt dostalbigsmilebigsmilebigsmile
a myslíš,že ta jižní je jiná,lepší???surprised


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2010 09:37:51
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:


vopatrně woe,si nasereš celou áziibigsmilebigsmilebigsmile

celou ne... v nejhošim jenom tu severní, parťákům to vysvětlím vosobně a Jarken mě třeba ani nenechá zavřít bigsmilegood

název "Severní ázie" mě teda fakt dostalbigsmilebigsmilebigsmile
a myslíš,že ta jižní je jiná,lepší???surprised

no určitě..maj tam co chlastat bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
25.11.2010 09:40:00
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:


celou ne... v nejhošim jenom tu severní, parťákům to vysvětlím vosobně a Jarken mě třeba ani nenechá zavřít bigsmilegood

název "Severní ázie" mě teda fakt dostalbigsmilebigsmilebigsmile
a myslíš,že ta jižní je jiná,lepší???surprised

no určitě..maj tam co chlastat bigsmile

myslíš ty chemický sloučeniny,který vydávaj za víno????
to už je mi milejší slivovicebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2010 09:44:37
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


název "Severní ázie" mě teda fakt dostalbigsmilebigsmilebigsmile
a myslíš,že ta jižní je jiná,lepší???surprised

no určitě..maj tam co chlastat bigsmile

myslíš ty chemický sloučeniny,který vydávaj za víno????
to už je mi milejší slivovicebigsmilebigsmilebigsmile

tak teď sis to posral na jížní asii bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Radek-Ban (Člen)
25.11.2010 11:03:38
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Filous psal:
PAJA psal:


Tvůj názor .....V pohodě ....Já mám jiný ......taky v pohodě.....a pak jsou tu ti mrdalové co mají HOVNO najeto ,ale nejvíc příspěvkůsmile1smokin

...jo, je to muj názor, ale nedá mi to, abych se tě nezeptal kolik těch mrdalů co naj hovno najeto vocať znáš??? ...myslim že sem s tebou nigdy nejel, ale taky bych si nigdy nedovolil nazvat tě mrdalem...ale to je jedno, máme každej jinej názor...

P.S. ...uš sem dlouho nekoukal na statistiky, ale myslim, že sem druhej f počtu příspjefkůcool

Nebral jsem to podle toho co kdo má najeto na Motce ,ale v autě ,sám nejsem na motce 1 spíš 3jka,ale v autě jezdím od mala(hodně od mala) a proto chápu že mu prdly nervy,denně to sám zažívám na cestách a mám to kolikrát chut taky udělatredface.Řidiče dělím na Pražáky ,Karvináky a Majitele Škoda Shit......Všichni to jsou ČURÁCIsmile2

Ty to máš v hlavě pěkně vydlabanýsick docela by mě zajímal tvůj věksurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kukii (Člen)
25.11.2010 11:06:53
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:

Jeden provokující pitomec a strhne se tu takovejch vášníbigsmilebigsmilebigsmile
už jsme všichni dlouho neseděli na motorce a nevětrali hlavu,co??
Jen mi trochu překvapuje,že tu padaj pinďouři a dobytek a nikdo mu
nevpálil nějakou hodně vtipnou repliku,čekal bych že srážka trouby
s banditama vyvolá srandu a ne rvačkuhelp
PS: pokud Paja není něčí vtip,je to opravdu blb...

tak kde máš nějakou tu svou repliku? smokin


Život je boj-mašina je nej!!!
Luk (Člen)
25.11.2010 11:10:56
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vOjTaB6 psal:

Na silnici se nebojim mladejch holek v malejch autech, roztrzitejch "podnikatelek" v SUVckach, ani duchodcu s kloboukem, prazaku, brnaku, ani jinejch sort lidi, protoze u kazdyho uz podle vizaze vim, co me muze cekat, pocitam s tim a proste treba tem starejm lidem vodpustim, ze sem se za nima chvilku musel tahnout 50, kdyz jedou 5km k doktorovi, pac vim, ze jinak se tam dostat nedokazou... ...mladej holce vodpustim, ze ji to chciplo na krizovatce atd...

...ale ceho se fakt bojim, jsou takovy skryty kokoti jako je PAJA...

mas bodgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
25.11.2010 11:23:07
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kukii psal:
karlos100 psal:

Jeden provokující pitomec a strhne se tu takovejch vášníbigsmilebigsmilebigsmile
už jsme všichni dlouho neseděli na motorce a nevětrali hlavu,co??
Jen mi trochu překvapuje,že tu padaj pinďouři a dobytek a nikdo mu
nevpálil nějakou hodně vtipnou repliku,čekal bych že srážka trouby
s banditama vyvolá srandu a ne rvačkuhelp
PS: pokud Paja není něčí vtip,je to opravdu blb...

tak kde máš nějakou tu svou repliku? smokin

nemámredface a opakovat že to je kokot nechcibigsmile


...a bude hůř!
Rum-cajs (Člen)
25.11.2010 11:26:48
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

stejne 5 let natvrdo je imho nesmysl, zakaz rizeni OK, klidne moh bejt delsi, ale kdyz chteli exemplarne trestat, tak mel dostat extra pokutu a odskodny pro madam v radu milionu

Inženýrek (Člen)
25.11.2010 11:57:41
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Filous psal:
PAJA psal:

Tvůj názor .....V pohodě ....Já mám jiný ......taky v pohodě.....a pak jsou tu ti mrdalové co mají HOVNO najeto ,ale nejvíc příspěvkůsmile1smokin

...jo, je to muj názor, ale nedá mi to, abych se tě nezeptal kolik těch mrdalů co naj hovno najeto vocať znáš??? ...myslim že sem s tebou nigdy nejel, ale taky bych si nigdy nedovolil nazvat tě mrdalem...ale to je jedno, máme každej jinej názor...

P.S. ...uš sem dlouho nekoukal na statistiky, ale myslim, že sem druhej f počtu příspjefkůcool

Nebral jsem to podle toho co kdo má najeto na Motce ,ale v autě ,sám nejsem na motce 1 spíš 3jka,ale v autě jezdím od mala(hodně od mala) a proto chápu že mu prdly nervy,denně to sám zažívám na cestách a mám to kolikrát chut taky udělatredface.Řidiče dělím na Pražáky ,Karvináky a Majitele Škoda Shit......Všichni to jsou ČURÁCIsmile2

Jo tak to seš ty ten známej automobilovej závodník na šlapacím vozítku? :D

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_fullsize_4_izrzf_slapaci-auticko.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
25.11.2010 12:38:36
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

To PApáJA: uvažoval jsi už o návštěvě gyndy??idontknow

To Xjelen: no počkej, já ti dám severní asii, já ti dám slivovicifuckbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
25.11.2010 13:13:30
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
barynek psal:
PAJA psal:

Dobře ji tak brylaté krávě ,jeho lituji že narazil na takovou pussy ,ale prý už nikdy nesedne za volant ,takže výchovný účinek to mělo goodsmokin

a jak jsi na tom s obsahem mozkovny?idontknowsicksicksick

ono to taky mohlo být v určitým případě posouzený jako zabití, to by jsi se pak taky zastával mistra?headshake zkus o sobě zapřemejšlet, stát se to tobě, tak držíš hubu, a řveš ať mu napařej ještě víc...
ještě že takovejch lidí jako ty sicku nás není většinasick

Mi se to stát nemůže ,používám zrcátka a pokud mě někdo dojíždí tak uhnu,pokud se dlubu v nose a zadupal jsem ,tak se omluvím .......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick

Pajo, znáš mě? neznáš! víš jak řídím? nevíš! Až mě poznáš, pak dělej závěry a urážej jak je libo. Takhle bych tě poprosil o to, aby držel hubu a nesral se do mněfuckevil. To že někdo dodržuje rychlost není trestný. A i když se podívám do zrcátek a nikdo tam není, tak se zařadím a předjedu, to že frajer, co jede 200 se mi tam najednou objeví z ničeho nic, není můj problém, ale jeho.
A to jestli se mrdám po silnici 130, nebo ne, do toho ti taky nic není.
Uklidni se, vem si diazepam a odpočívej. Na svalový napětí je dobrej Guajacuran apod. Tak když se ti zase v hlavě začnou vařit piliny, tak si zobni a bude ti lípgood. Pěknoho dne přeji.
Jo a až někoho vytlačíš a zabiješ ho, nebo bude mít trvalé následky a  typujdeš sedět, tak si na mně vzpomeň. Řeči typu "mě se tohle stát nemůže" mluví za vše.

2 fidoB6 - tak aspoň jednou ne? Děláme pokroky bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
25.11.2010 13:41:22
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

barynek psal:
PAJA psal:
barynek psal:


a jak jsi na tom s obsahem mozkovny?idontknowsicksicksick

ono to taky mohlo být v určitým případě posouzený jako zabití, to by jsi se pak taky zastával mistra?headshake zkus o sobě zapřemejšlet, stát se to tobě, tak držíš hubu, a řveš ať mu napařej ještě víc...
ještě že takovejch lidí jako ty sicku nás není většinasick

Mi se to stát nemůže ,používám zrcátka a pokud mě někdo dojíždí tak uhnu,pokud se dlubu v nose a zadupal jsem ,tak se omluvím .......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick

Pajo, znáš mě? neznáš! víš jak řídím? nevíš! Až mě poznáš, pak dělej závěry a urážej jak je libo. Takhle bych tě poprosil o to, aby držel hubu a nesral se do mněfuckevil. To že někdo dodržuje rychlost není trestný. A i když se podívám do zrcátek a nikdo tam není, tak se zařadím a předjedu, to že frajer, co jede 200 se mi tam najednou objeví z ničeho nic, není můj problém, ale jeho.
A to jestli se mrdám po silnici 130, nebo ne, do toho ti taky nic není.
Uklidni se, vem si diazepam a odpočívej. Na svalový napětí je dobrej Guajacuran apod. Tak když se ti zase v hlavě začnou vařit piliny, tak si zobni a bude ti lípgood. Pěknoho dne přeji.
Jo a až někoho vytlačíš a zabiješ ho, nebo bude mít trvalé následky a  typujdeš sedět, tak si na mně vzpomeň. Řeči typu "mě se tohle stát nemůže" mluví za vše.

2 fidoB6 - tak aspoň jednou ne? Děláme pokroky bigsmile

klííídek učitelskejgood musíš si říkat je blbej je blbej je blbej a vono to přejdebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
25.11.2010 14:55:54
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
PAJA (Člen)
25.11.2010 15:35:13
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

fidoB6 psal:

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej

Ty PRAŽSKÁ BUZNO,komu tykáš takového ČURÁKA jako jsi ty měl radši ten tvůj fotr VLADKO stříknou do kopřiv sick


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 15:38:34
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
fidoB6 psal:

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej

Ty PRAŽSKÁ BUZNO,komu tykáš takového ČURÁKA jako jsi ty měl radši ten tvůj fotr VLADKO stříknou do kopřiv sick

...co tady zkousis...
....co tady blejes...
....kravy sme s tebou nikdo nepasli, tak se chovej slusne...
...na takovyhle anonymni vylevy mas Motorkare...
...a jestli mas vopravdu takovy koule jako ted u ty klavesnice, tak se prijed ukazat na nejakej sraz a muzeme podiskutovat...


Bandit rulezz!!!
PAJA (Člen)
25.11.2010 15:38:44
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Lachtan psal:
PAJA psal:
Lachtan psal:

surprisedsurprisedsurprised
milý vole, co třeba že se ta ženská cejtí za volantem nejistě, jako ta moje, která po 10ti letech zas sedla za volant, vůbec mu nemusela dělat naschvály, jenom prostě začíná řídit.
stejně jako každej jednou začínal.Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin
dneska sou všichni šumachří a poserou je vteřiny
ty buď rád milý vole, že tam neseděla ta tvoje.

Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin

hele ty doktore věd
nevim jestli mí ženský pomůže pár hodin v autoškole, nebo že bych si rovnou našel jinou, ale určitě jí nepomůžou na silnici takový  kokoti, který maj názor jak ty
ty to máš v tý kedlubně dost vymrdaný a možná s tim svym názorem jednou dost narazíš. třeba v hospodě někoho tak nasereš a nestačíš se divit
možná aby sme se báli potkat tě když jedeš autem abys nás nesundal když je to tak normální

tááák a teď si ulevim
seš hovado, takovej názor tu máš jenom ty páč větších hovad tu mezi náma nejni
nazdar ty tupá hlavo
fuckfuckfuck

Ty mi můžeš vykouřit .....mimochodem můžeš přijet až bude hrát buzeranská Sparta na Baníku ,rád tě počkám na nádraží ONÁNE !smokin


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
25.11.2010 15:39:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

38


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
25.11.2010 15:40:54
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Lachtan psal:

pájovi

a vyplň si profil!!!

Nic ti po něm není ! Nebo to tady je nějaká podmínka ?


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
bubák (Člen)
25.11.2010 15:44:22
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

ty vee tady to žije...že by další adept s bílým Passatem a doktorkou ?....idontknowidontknow


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
PAJA (Člen)
25.11.2010 15:44:42
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Lachtan psal:
PAJA psal:
Lachtan psal:


surprisedsurprisedsurprised
milý vole, co třeba že se ta ženská cejtí za volantem nejistě, jako ta moje, která po 10ti letech zas sedla za volant, vůbec mu nemusela dělat naschvály, jenom prostě začíná řídit.
stejně jako každej jednou začínal.
dneska sou všichni šumachří a poserou je vteřiny
ty buď rád milý vole, že tam neseděla ta tvoje.

Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin

zdravím tě ty Pájo nebo Pavlíčku tady ta silniční lopata jak si mě nazval,možná ta tvoje drahá polovička řídí neskutečně báječně možná úplně nejlíp v celym Moravskoslezskym kraji,tak buď rád,že je tak šikovná a buď rád,že nepotkala Lacinu ona a zkus neurážet nikoho koho si v životě neviděl,možná se některý lidi bojej jezdit ,když potkávaj na silnicích takový lidi jako je  LACINA  a s takovejma názorama jako máš ty.buď rád,že se to nestalo Vám.tak pa vy dvě velký jedničky.

Bud ráda že se to nestalo tobě a pokud se bojíš jezdit tak kvedlej vařečkou v kuchyni a neser se na cestu ,pokud ,ale vaříš jak jezdíš,tak by tě zachránilo jenom to že vypadáš jako modelka good


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Inženýrek (Člen)
25.11.2010 15:45:42
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Lachtan psal:

pájovi

a vyplň si profil!!!

Nic ti po něm není ! Nebo to tady je nějaká podmínka ?

Podmínka asi určitě né. Já bych řek spíš slušnost, když chceš někde máchat ručičkama, tak se pod to umět i podepsat. Ale tu slušnost ty stejně žádnou nemáš, vo tom žádná, tak to bude asi nakonec vopravdu jedno idontknow


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
25.11.2010 15:47:42
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Pája:
...nechtěl sem uš reagovat, ale esi ti je vopravdu jako mě, tag to tě trochu lituju, bo si něgde krapíteg zamrznul...jo a na žádný akce týdle party rači nejezdi...v zájmu tvýho zdraví...víc uš na tebe reagovat nebudu...a vostatní by tě taky měli nechat virtuálně umřít...a fodbal si strč doprdele a to jag se Spartou nebo s ňákym přiblblym Baníkem...ale to ja zas muj názor, páč polodementní fodbalový fanoušky a zvlášť uplně dementní fanoušky Baníku miluju jag vosinu f prdeli...hofg


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PAJA (Člen)
25.11.2010 15:48:21
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Banditatom psal:
barynek psal:
PAJA psal:


Mi se to stát nemůže ,používám zrcátka a pokud mě někdo dojíždí tak uhnu,pokud se dlubu v nose a zadupal jsem ,tak se omluvím .......podle odpovědi jsi cestovní mrdal který tyto problémy přimo vytváří sick

Pajo, znáš mě? neznáš! víš jak řídím? nevíš! Až mě poznáš, pak dělej závěry a urážej jak je libo. Takhle bych tě poprosil o to, aby držel hubu a nesral se do mněfuckevil. To že někdo dodržuje rychlost není trestný. A i když se podívám do zrcátek a nikdo tam není, tak se zařadím a předjedu, to že frajer, co jede 200 se mi tam najednou objeví z ničeho nic, není můj problém, ale jeho.
A to jestli se mrdám po silnici 130, nebo ne, do toho ti taky nic není.
Uklidni se, vem si diazepam a odpočívej. Na svalový napětí je dobrej Guajacuran apod. Tak když se ti zase v hlavě začnou vařit piliny, tak si zobni a bude ti lípgood. Pěknoho dne přeji.
Jo a až někoho vytlačíš a zabiješ ho, nebo bude mít trvalé následky a  typujdeš sedět, tak si na mně vzpomeň. Řeči typu "mě se tohle stát nemůže" mluví za vše.

2 fidoB6 - tak aspoň jednou ne? Děláme pokroky bigsmile

klííídek učitelskejgood musíš si říkat je blbej je blbej je blbej a vono to přejdebigsmile

Ty kokote,odpovídáš na mé názory a pak se divíš že ti odpovím ......Ty budeš takový Igor Hnízdo ve třídě hrdina ,ale na cestách zesraný ass


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
kojaksro (Člen)
25.11.2010 15:51:37
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

38

....dík a adresasmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 15:52:51
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:
PAJA psal:
kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

38

....dík a adresasmokin

bigsmile jedu taky...


Bandit rulezz!!!
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2010 15:56:48
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

to si někdo dělá prdel,ne ? člověk mého věku a takovejhle pussyus......takovýhle děti (nevěřim mu ten věk) by sem neměli chodit bigsmile...nebo možná chodí ,ale rozumu maj asi víc , než tenhle idontknow


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
25.11.2010 15:58:52
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

.....jako už to beru žertem, páč 38 letej chlap s těmahle názorama. Jako masakrbigsmile

....ty woe mazecbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2010 16:01:20
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:

.....jako už to beru žertem, páč 38 letej chlap s těmahle názorama. Jako masakrbigsmile

....ty woe mazecbigsmile

...ani vzdáleně podobný (naštěstí)nemá moje jedenáctiletá dcera


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PAJA (Člen)
25.11.2010 16:06:29
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:
PAJA psal:
kojaksro psal:

....to Pája, mohl by jsi mi pražakovi čurákovismokin, prosím sdělit svůj věk. Díky.

38

....dík a adresasmokin

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Meloun (Člen)
25.11.2010 16:09:30
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Dyk je to lidi proboha eSkař!!surprised Čemu se divíte?surprised
To člověka deptá holt..smile2

PAJA: Ty střelče..přijeď někdy ukázat na okruh, jakej jsi rajdr..evilsmokin


PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
25.11.2010 16:11:24
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
kojaksro psal:
PAJA psal:


38

....dík a adresasmokin

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

...ne počkám kdo se přidá. Chtěl jsem jen vědět kolik je člověku který má takový názor. Čekal jsem názor max.20-letého klučiny. Čekal jsem že řekneš, že to byla provokace, páč to prostě není možný.  Tot vše.... smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
PAJA (Člen)
25.11.2010 16:12:25
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vOjTaB6 psal:
kojaksro psal:
PAJA psal:


38

....dík a adresasmokin

bigsmile jedu taky...

V davu jsi hrdinaidontknow,zítra má být ještě hezky ,ráno v 8 když vyjedeš ,tak v 11 bych ti mohl ukopnou květák kanadou číslo 10 smokin


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
25.11.2010 16:17:52
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

kojaksro psal:
PAJA psal:
kojaksro psal:


....dík a adresasmokin

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

...ne počkám kdo se přidá. Chtěl jsem jen vědět kolik je člověku který má takový názor. Čekal jsem názor max.20-letého klučiny. Čekal jsem že řekneš, že to byla provokace, páč to prostě není možný.  Tot vše.... smokin

Žádná provokace.....Pokud se na cestě chová jako zmrd ,okamžitě reaguji....pokud ho vyprovokovala a to asi jo a ještě mu ukázala fuck tak ho můžu docela i POCHOPIT  co udělal (neschvaluji to ) .Já osobně bych šel před ní a trošku bych si pohrál s brzdama to na takové brylaté mrdky funguje 100%good


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
25.11.2010 16:21:47
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Meloun psal:

Dyk je to lidi proboha eSkař!!surprised Čemu se divíte?surprised
To člověka deptá holt..smile2

PAJA: Ty střelče..přijeď někdy ukázat na okruh, jakej jsi rajdr..evilsmokin

Čím na okruh ...motkou ? autem ? ....Psal jsem že na motce jsem slabší .Jinak autem na cestě pořád jezdím jako na okruhu ,bez nehod a s plným počtem bodů s ročním nájezdem cca 80000kmsmile1


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Meloun (Člen)
25.11.2010 16:24:01
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Kojaku - vem si taky tu kanadu!!surprised Ty ale budeš mít tak 14..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
PAJA (Člen)
25.11.2010 16:24:52
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Jinak tahle debata už mě nebaví,jedu zrovna pryč ,takže plkejte a lezte si vzájemně do assPa vy Pražské  pussypussypussy


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Meloun (Člen)
25.11.2010 16:25:56
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Meloun psal:

Dyk je to lidi proboha eSkař!!surprised Čemu se divíte?surprised
To člověka deptá holt..smile2

PAJA: Ty střelče..přijeď někdy ukázat na okruh, jakej jsi rajdr..evilsmokin

Čím na okruh ...motkou ? autem ? ....Psal jsem že na motce jsem slabší .Jinak autem na cestě pořád jezdím jako na okruhu ,bez nehod a s plným počtem bodů s ročním nájezdem cca 80000kmsmile1

Čoveče..vem klidně i ten svuj rally speciál..goodbigsmile
Když už nic, tak se aspoň mrknem,jak to valíš driftama jako Hirvónen..smokin


PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
25.11.2010 16:26:04
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Meloun psal:

Kojaku - vem si taky tu kanadu!!surprised Ty ale budeš mít tak 14..bigsmile

...ne mám patnáctku ( 49-50 )smile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 16:40:11
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Meloun psal:
PAJA psal:
Meloun psal:

Dyk je to lidi proboha eSkař!!surprised Čemu se divíte?surprised
To člověka deptá holt..smile2

PAJA: Ty střelče..přijeď někdy ukázat na okruh, jakej jsi rajdr..evilsmokin

Čím na okruh ...motkou ? autem ? ....Psal jsem že na motce jsem slabší .Jinak autem na cestě pořád jezdím jako na okruhu ,bez nehod a s plným počtem bodů s ročním nájezdem cca 80000kmsmile1

Čoveče..vem klidně i ten svuj rally speciál..goodbigsmile
Když už nic, tak se aspoň mrknem,jak to valíš driftama jako Hirvónen..smokin

auto: Skoda 120 tuzing kytkchaaar made by debil
za volantem: debil...

bigsmile

PAJA: Uz nereaguju, jed delat ramena zpatky pred tu zakladku, z ktery si v tech pul ctvrty vylezl...


Bandit rulezz!!!
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 17:06:23
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

ALL: tak tohle je mazec...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 17:11:34
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Progear 650 psal:

ALL: tak tohle je mazec...bigsmilebigsmilebigsmile

ty tu moc nemudruj a di mu ukazat, jakou mame vsichni dohromady silu...
bigsmile


Bandit rulezz!!!
VikecB12 (Člen)
25.11.2010 17:17:02
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

No,tendle cyp mě nechává v klidusmokin Sem si prolezl pár jeho příspěvků nazpět a je tam toho co by mě zvedlo ze židle víc....Jeden pán by řek "chuj s tym"evil a měl by pravdusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 17:25:31
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vOjTaB6 psal:
Progear 650 psal:

ALL: tak tohle je mazec...bigsmilebigsmilebigsmile

ty tu moc nemudruj a di mu ukazat, jakou mame vsichni dohromady silu...
bigsmile

Když já ještě furt nemám na ty svoje pracky zbrojní průkaz a tak nesmim chodit ani ven...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Michal Dk (Člen)
25.11.2010 17:34:10
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Příroda si zažertovala a vás to takhle prudíbigsmile

vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 17:36:09
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Michal Dk psal:

Příroda si zažertovala a vás to takhle prudíbigsmile

bigsmile

Vikecu: Taky sem na ty jeho zvratky juknul, myslim, ze ma Marcus s Pytlikem a Tomym docela konkureci a mohli by prijit vo cenu... bigsmile


Bandit rulezz!!!
Kožak (Člen)
25.11.2010 17:39:59
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Progear 650 psal:
vOjTaB6 psal:
Progear 650 psal:

ALL: tak tohle je mazec...bigsmilebigsmilebigsmile

ty tu moc nemudruj a di mu ukazat, jakou mame vsichni dohromady silu...
bigsmile

Když já ještě furt nemám na ty svoje pracky zbrojní průkaz a tak nesmim chodit ani ven...bigsmilebigsmilebigsmile

stačí když zařveš smile1


MRDAT!!!
Banditatom (Člen)
25.11.2010 17:46:05
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:

Jinak tahle debata už mě nebaví,jedu zrovna pryč ,takže plkejte a lezte si vzájemně do assPa vy Pražské  pussypussypussy

surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilepane bože je totok možnébigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile už jsi zkoušel nějakou terapii??idontknowheadshake

teď mě tak napadá nejsi ty ten s tou bílou tuzink filckou co vo ni mluvil Moursurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brkos (Člen)
25.11.2010 17:59:48
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Pajo, ty si hrozný kokot!idontknow

XJelen (Člen)
25.11.2010 18:02:38
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

vOjTaB6 psal:
Michal Dk psal:

Příroda si zažertovala a vás to takhle prudíbigsmile

bigsmile

Vikecu: Taky sem na ty jeho zvratky juknul, myslim, ze ma Marcus s Pytlikem a Tomym docela konkureci a mohli by prijit vo cenu... bigsmile

vojto neblbni ty vole pytlík ne... Marcus dejme tomu, Tommy byl taky excelentní ale pytlík to celkem rozchodil good tohle je jiná liga bigsmile


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
25.11.2010 18:27:47
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
vOjTaB6 psal:
Michal Dk psal:

Příroda si zažertovala a vás to takhle prudíbigsmile

bigsmile

Vikecu: Taky sem na ty jeho zvratky juknul, myslim, ze ma Marcus s Pytlikem a Tomym docela konkureci a mohli by prijit vo cenu... bigsmile

vojto neblbni ty vole pytlík ne... Marcus dejme tomu, Tommy byl taky excelentní ale pytlík to celkem rozchodil good tohle je jiná liga bigsmile

pravda, pravda...bigsmile


Bandit rulezz!!!
barynek (Člen)
25.11.2010 20:00:05
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

fidoB6 psal:

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej

hele, vzhledem k jeho příspěvkům o botě č.10 a fanouškovství Baníku bych to viděl na vymaštěnou vyholenou hlavu s IQ ... radši nemluvitsick (nechci se dotknout slušnejch severoaziatů)
mě je po něm hovno, jednou na to dojede a i když nejsem kurva, tak bych to tomuhle individuu přál, aby to na vlastní kůži poznal...
srat na něj ... fuckfuckfucksicksicksicksickassassass


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
25.11.2010 20:09:14
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

barynek psal:
fidoB6 psal:

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej

hele, vzhledem k jeho příspěvkům bych to viděl na vymaštěnou vyholenou hlavu... fuckfuckfucksicksicksicksickassassass

Ták a Filous si tě podábigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
25.11.2010 20:11:52
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

VikecB12 psal:
barynek psal:
fidoB6 psal:

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej

hele, vzhledem k jeho příspěvkům bych to viděl na vymaštěnou vyholenou hlavu... fuckfuckfucksicksicksicksickassassass

Ták a Filous si tě podábigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
25.11.2010 20:20:59
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

.... a pak si koupím motorku, hektolitra...


(beztak kecá bigsmile)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
barynek (Člen)
25.11.2010 20:34:55
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Vikecoj - nee, Filous neee. Zavolá progýrovi a bude poassbadbad už ted jsem mrtvejhelp
bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
25.11.2010 20:45:43
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

barynek psal:
fidoB6 psal:

Ty bláho, a vyleze z něj , že mu je 26, fofínek mu koupil Audi RS Milión a už řídí od doby, co se ještě houpal tátovi v pytli. Člověk věku staršího nemůže říct takovýdle srance typu "mi se to stát nemůže". Ignorovat takovýdle vylízaný burany vidlácký, beztak mu dělá radost, jaký vášně tady rozproudil, nebo si nedokáže kvuli jeho "kvíkvé" domyslet co vlastně píšefuck
Je směšnej

hele, vzhledem k jeho příspěvkům o botě č.10 a fanouškovství Baníku bych to viděl na vymaštěnou vyholenou hlavu s IQ ... radši nemluvitsick (nechci se dotknout slušnejch severoaziatů)
mě je po něm hovno, jednou na to dojede a i když nejsem kurva, tak bych to tomuhle individuu přál, aby to na vlastní kůži poznal...
srat na něj ... fuckfuckfucksicksicksicksickassassass

...hele hele učitelskej, neser se do nás skinheadsfuck ...nebo si tě s Huskym podámecool

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_p6220181.jpeg

[/IMG]

P.S. ...ty vole Husky, jaký sme byli přet šesti rokama krásný, vlasatý a štíhlý kucíbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 20:51:43
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous: tebe s Houskou poznávám dobře, ale tu tvojí džísku moc nee....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
25.11.2010 20:54:13
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Progear 650 psal:

Filous: tebe s Houskou poznávám dobře, ale tu tvojí džísku moc nee....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...taky mě to zarazilosurprised...tenkrát eště byla ve stavu, gdy mohla do pračky, coš uš teť nejnibigsmile ...a navíc uš mi asi k tý bundě přirostlabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 20:55:42
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:
Progear 650 psal:

Filous: tebe s Houskou poznávám dobře, ale tu tvojí džísku moc nee....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...taky mě to zarazilosurprised...tenkrát eště byla ve stavu, gdy mohla do pračky, coš uš teť nejnibigsmile ...a navíc uš mi asi k tý bundě přirostlabigsmile

no právě...smile1 ale za mě teda lepší je tedka jako správná špinavka, na tý fotce seš moc nažehlenej cukrouš...bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
25.11.2010 20:56:41
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:

...hele hele učitelskej, neser se do nás skinheadsfuck ...nebo si tě s Huskym podámecool

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 20181.jpeg[/IMG]

P.S. ...ty vole Husky, jaký sme byli přet šesti rokama krásný, vlasatý a štíhlý kucíbigsmilebigsmilebigsmile

hele, já mam na hlavě to co ty s Houskou, ale nemyslim si, že bysme byli intelektově tak jak jsem popsal u "mistra všechno umim nejlíp"...evil
naopak, vy dva jste moc pěkný klucí jak bucíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
PS: tak co, vylepšil jsem to?evilbigsmilehelp


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
25.11.2010 20:58:44
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Progear 650 psal:
Filous psal:
Progear 650 psal:

Filous: tebe s Houskou poznávám dobře, ale tu tvojí džísku moc nee....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...taky mě to zarazilosurprised...tenkrát eště byla ve stavu, gdy mohla do pračky, coš uš teť nejnibigsmile ...a navíc uš mi asi k tý bundě přirostlabigsmile

no právě...smile1 ale za mě teda lepší je tedka jako správná špinavka, na tý fotce seš moc nažehlenej cukrouš...bigsmilebigsmile

...volebigsmile ...řikej to mý panibigsmile ...aš pojedeš kolem, tag se staf, Yežišek ti u mě nechal takovou praktickou kravinusurprised ...eště jako poděkování za transport z posledního Mostugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 21:27:10
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:


...taky mě to zarazilosurprised...tenkrát eště byla ve stavu, gdy mohla do pračky, coš uš teť nejnibigsmile ...a navíc uš mi asi k tý bundě přirostlabigsmile

no právě...smile1 ale za mě teda lepší je tedka jako správná špinavka, na tý fotce seš moc nažehlenej cukrouš...bigsmilebigsmile

...volebigsmile ...řikej to mý panibigsmile ...aš pojedeš kolem, tag se staf, Yežišek ti u mě nechal takovou praktickou kravinusurprised ...eště jako poděkování za transport z posledního Mostugood

Ty brdo ! bigsmile Stavim se teda brzo a jsem napjatej...bigsmilegoodcool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
25.11.2010 21:30:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Progear 650 psal:
Filous psal:
Progear 650 psal:


no právě...smile1 ale za mě teda lepší je tedka jako správná špinavka, na tý fotce seš moc nažehlenej cukrouš...bigsmilebigsmile

...volebigsmile ...řikej to mý panibigsmile ...aš pojedeš kolem, tag se staf, Yežišek ti u mě nechal takovou praktickou kravinusurprised ...eště jako poděkování za transport z posledního Mostugood

Ty brdo ! bigsmile Stavim se teda brzo a jsem napjatej...bigsmilegoodcool

...bigsmile...abys nebyl sklamanej, zas takovej zázrak to nejnibigsmile ...ale napínat se s tym můžeš, to zas josurprised ...ale víc ti neřeknu, abys měl překvapeníbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 21:35:10
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:


...volebigsmile ...řikej to mý panibigsmile ...aš pojedeš kolem, tag se staf, Yežišek ti u mě nechal takovou praktickou kravinusurprised ...eště jako poděkování za transport z posledního Mostugood

Ty brdo ! bigsmile Stavim se teda brzo a jsem napjatej...bigsmilegoodcool

...bigsmile...abys nebyl sklamanej, zas takovej zázrak to nejnibigsmile ...ale napínat se s tym můžeš, to zas josurprised ...ale víc ti neřeknu, abys měl překvapeníbigsmile

Ty woe ty seš tajemnej jak hrad v Karpatech...bigsmilebigsmilebigsmilecoolgood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
25.11.2010 21:37:14
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Progear 650 psal:
Filous psal:
Progear 650 psal:


Ty brdo ! bigsmile Stavim se teda brzo a jsem napjatej...bigsmilegoodcool

...bigsmile...abys nebyl sklamanej, zas takovej zázrak to nejnibigsmile ...ale napínat se s tym můžeš, to zas josurprised ...ale víc ti neřeknu, abys měl překvapeníbigsmile

Ty woe ty seš tajemnej jak hrad v Karpatech...bigsmilebigsmilebigsmilecoolgood

...dyš nezapomenu, tag ti to vemu f sobotu na hockey...ale musíš mi slíbit, že si to rozbalíš aš pot stromečkembigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 21:38:24
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Filous psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:


...bigsmile...abys nebyl sklamanej, zas takovej zázrak to nejnibigsmile ...ale napínat se s tym můžeš, to zas josurprised ...ale víc ti neřeknu, abys měl překvapeníbigsmile

Ty woe ty seš tajemnej jak hrad v Karpatech...bigsmilebigsmilebigsmilecoolgood

...dyš nezapomenu, tag ti to vemu f sobotu na hockey...ale musíš mi slíbit, že si to rozbalíš aš pot stromečkembigsmile

ok, vem mi to....good díky....good ale s tim stromečkem nevim nevim....surprisedhelp


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
25.11.2010 21:42:38
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

tím pádem to tušímgood http://www.prosporty.cz/pomucky-ke-cvic … ovaci-pera  kua to budou jelita za krkembigsmile


Jebat motorky :-)
Progear 650 (Člen)
25.11.2010 21:46:45
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PALOUS psal:

tím pádem to tušímgood http://www.prosporty.cz/pomucky-ke-cvic … ovaci-pera  kua to budou jelita za krkembigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
25.11.2010 21:48:45
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PALOUS psal:

tím pádem to tušímgood http://www.prosporty.cz/pomucky-ke-cvic … ovaci-pera  kua to budou jelita za krkembigsmile

...seš vedle, todle by zpřetrhalbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
25.11.2010 21:51:45
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny


Jebat motorky :-)
Kukii (Člen)
25.11.2010 22:55:51
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
Lachtan psal:
PAJA psal:


Zaplat ji pár hodin v autoškole ,nebo si najdi babu co umí řídit jako já a né silniční lopatu smokin

zdravím tě ty Pájo nebo Pavlíčku tady ta silniční lopata jak si mě nazval,možná ta tvoje drahá polovička řídí neskutečně báječně možná úplně nejlíp v celym Moravskoslezskym kraji,tak buď rád,že je tak šikovná a buď rád,že nepotkala Lacinu ona a zkus neurážet nikoho koho si v životě neviděl,možná se některý lidi bojej jezdit ,když potkávaj na silnicích takový lidi jako je  LACINA  a s takovejma názorama jako máš ty.buď rád,že se to nestalo Vám.tak pa vy dvě velký jedničky.

Bud ráda že se to nestalo tobě a pokud se bojíš jezdit tak kvedlej vařečkou v kuchyni a neser se na cestu ,pokud ,ale vaříš jak jezdíš,tak by tě zachránilo jenom to že vypadáš jako modelka good

tady si někdo koleduje o návštěvu chirurgie surprised


Život je boj-mašina je nej!!!
Luk (Člen)
26.11.2010 07:29:46
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Meloun psal:

Dyk je to lidi proboha eSkař!!surprised Čemu se divíte?surprised
To člověka deptá holt..smile2

PAJA: Ty střelče..přijeď někdy ukázat na okruh, jakej jsi rajdr..evilsmokin

to byla rana pod pas, davat eSko do souvislosti s timhle...smile2

to all:
co mate furt s tim vekem?idontknow
to jako stari je patent na rozum?
blbec muze bejt clovek v kazdym vekusmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
26.11.2010 08:14:26
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Luk psal:
Meloun psal:

Dyk je to lidi proboha eSkař!!surprised Čemu se divíte?surprised
To člověka deptá holt..smile2

PAJA: Ty střelče..přijeď někdy ukázat na okruh, jakej jsi rajdr..evilsmokin

to byla rana pod pas, davat eSko do souvislosti s timhle...smile2

to all:
co mate furt s tim vekem?idontknow
to jako stari je patent na rozum?
blbec muze bejt clovek v kazdym vekusmokin

Luku,myslim,že to bylo míněný stylem věk=zkušenost,
nikoli že by to byl patent na rozum.. a nařážka ne kokotiny typu
"mě se to nemůže stát" protože s věkem víš,že může,kdykoli....
Blbců je dost ve všech věkovejch kategoriíchbigsmilebigsmilebigsmile
Barynek: tý bejku,právě ses dostal na černou listinu
krušnohorskejch lebkounůevilbigsmile Filous s Huskym tady nejsou jediný plešouni...
PAJA: už to ani jako vtip nejni vtipný,měl bys bleskem navštívit nejbližší
psychiatrickou ambulanci.. Vem si sebou zubní kartáček,páč tě nejspíš hned
hospitalizujou..


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
26.11.2010 08:37:20
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

PAJA psal:
kojaksro psal:
PAJA psal:

38

....dík a adresasmokin

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

PAJA psal:

...zítra má být ještě hezky ,ráno v 8 když vyjedeš ,tak v 11 bych ti mohl ukopnou květák kanadou číslo 10 smokin

PAJA - hele ještě mě napadlo... nesloužils v jednadevadesátým v Rokycanech? Mám pocit, že tě znám help


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
26.11.2010 08:46:48
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

XJelen psal:
PAJA psal:
kojaksro psal:


....dík a adresasmokin

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

PAJA psal:

...zítra má být ještě hezky ,ráno v 8 když vyjedeš ,tak v 11 bych ti mohl ukopnou květák kanadou číslo 10 smokin

PAJA - hele ještě mě napadlo... nesloužils v jednadevadesátým v Rokycanech? Mám pocit, že tě znám help

Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

bubák (Člen)
26.11.2010 09:27:54
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Mour psal:

Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

Njn..a bydlí u nádraží....to asi vysvětluje proč má ve vosmatřiceti totálně vyhoukáno..surprised


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2010 09:37:42
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Mour psal:
XJelen psal:
PAJA psal:


Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

PAJA psal:

...zítra má být ještě hezky ,ráno v 8 když vyjedeš ,tak v 11 bych ti mohl ukopnou květák kanadou číslo 10 smokin

PAJA - hele ještě mě napadlo... nesloužils v jednadevadesátým v Rokycanech? Mám pocit, že tě znám help

Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

to by lecos vysvětlovalo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
26.11.2010 10:27:15
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
XJelen psal:
PAJA psal:

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

PAJA - hele ještě mě napadlo... nesloužils v jednadevadesátým v Rokycanech? Mám pocit, že tě znám help

Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

to by lecos vysvětlovalo bigsmile

pičo,cigánskej skinhed,
co je to kurva za světsickbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2010 10:35:28
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

to by lecos vysvětlovalo bigsmile

pičo,cigánskej skinhed,
co je to kurva za světsickbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
26.11.2010 11:08:18
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

to by lecos vysvětlovalo bigsmile

pičo,cigánskej skinhed,
co je to kurva za světsickbigsmilebigsmilebigsmile

To je z uniový dotace na integraci do společnosti.Z extrému do extrému bigsmile

fidoB6 (Člen)
26.11.2010 11:49:44
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

no kdyby to byl cikán, pochybuju že by měl počítač a že by uměl psát...ale kdo ví, třeba to diktuje nějakýmu svýmu kámošovi


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Brkos (Člen)
26.11.2010 15:52:10
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

fidoB6 psal:

no kdyby to byl cikán, pochybuju že by měl počítač a že by uměl psát...ale kdo ví, třeba to diktuje nějakýmu svýmu kámošovi

To jako že by bílej poslouchal černýho? Tak to snad neidontknowbigsmile

mr.BSE (Člen)
26.11.2010 16:21:04
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Brkos psal:
fidoB6 psal:

no kdyby to byl cikán, pochybuju že by měl počítač a že by uměl psát...ale kdo ví, třeba to diktuje nějakýmu svýmu kámošovi

To jako že by bílej poslouchal černýho? Tak to snad neidontknowbigsmile

Amerika smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
26.11.2010 16:38:47
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

Hele ALL:

A nejni von Paja nahodou ten Lacinaidontknow
Esli jo, tak to bude na srazu( jestli se teda odvazi) rikat, jak tech reci lituje bigsmilebigsmile
Ale prvenstvi mu tutove patri.good Jeste nikdo nevyvolal tolik emoci kvuly vlastni arogonci, hlouposti a nevychovanosti.
38 let???? Tomu neverim. Takhle nekdo ve tricetiosmi letech nemluvi a to ani v Ostrave.

A jak tu nekdo psal, at se vrati tam odkad vylezl o pul ctvrte, tak to je prosim pekne chyba. Podle prispevku tam nevylezl o pul ctvrte, ALE ZE ČTVRTÉ a to v patnácti letechevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
26.11.2010 17:41:06
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:

Barynek: tý bejku,právě ses dostal na černou listinu
krušnohorskejch lebkounůevilbigsmile

ty wogo, tak se máš přihlásit hnedka a ne v půlce diskuze bigsmile
a na to, že jsem byl do minulýho měsíce taky krušnohorskej, tak jsi teda tu antipatii vzal hopembigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
27.11.2010 19:04:56
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

No ty voe... Pájo, to je masakr. Hale tebe fakt chci potkat. Na začátku roku bych měl být v Ostravě, tak můžeme zajít někam na jedno. Tohle neni možný. bigsmile

Takovýho... nevím jaký výraz, prostě něco jako ty... už jsem dlouho neviděl. Možná nikdy. smokin

Můžu se s tebou vyfotit? Dostaneš čestný místo.goodbigsmile

Mariáne, prosím udělej mu nějakou plaketku, přišroubujeme mu jí na barák, uděláme slavnostní odhalení se zpěvy, tanci, hudbou, projevy a občerstvním.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
03.01.2011 11:45:56
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

tak pane Lacinuv pripad zrejme nebyl dostatecne poucny...

tak jsem tedy zvedav jak se nase justice vyporada s timhle kousankemevil
http://www.novinky.cz/krimi/221209-agre … firmy.html


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
4Fun.cz (Člen)
03.01.2011 22:31:09
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
XJelen psal:
PAJA psal:

Ostrava-Přívoz ,Palackého 91 .....Kdy tě mám čekat ? Doufám,že jako chlap přijedeš sám cool

PAJA - hele ještě mě napadlo... nesloužils v jednadevadesátým v Rokycanech? Mám pocit, že tě znám help

Podle adresy bydliště kterou udal je to cikán surprised ..pardon ...rom.

to by lecos vysvětlovalo bigsmile

Piča ste už viděli českého cigána, aby měl net??


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
sonyk (Člen)
04.01.2011 15:30:12
Offline

Re: ...ze by bozi mlejny

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jak se tomu říká..exemplární přiklad???by mě zajímalo kolik dostal vypořádání s poškozenouidontknow ,ale zatim neni rozsudek pravomocný takže neni důvod k radosti

je to sice jantar a ta nanynka s mazdou měla naštěstí kliku,
ale myslím,že se to přehnaně medializuje a podle toho se pak
i rozhodujou soudciidontknow
takže se skutečností,spravedlností a účelností trestu to má pramálo společnýho...

ja bych mu dal dozivotni zakaz rizeni a 20 let prospesnejch praci a 10 let zalare. pokus o vrazdu proste dle meho nazoru


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr