Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Molitanové rukojeti

Jimmy (Člen)
22.11.2010 22:16:14
Offline

Molitanové rukojeti

Nazdar máte tady někdo molitanové rukojeti? Já jen, že jsem teď koupil Bandasku (někteří ví) a jsou tam. V garáži mám už po minulé moto zánovní vyhřívané Oxfordy jeté cca 2tkm a pořád se mi je tam nějak nechce moc dávat, protože ty molitany, ať vypadají sebehůř, jsou strašně moc pohodlné jak při brždění, tak samotném držení.

Vaše zkušenosti??

Inženýrek (Člen)
22.11.2010 22:18:41
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Nech si tam co vyhovuje tobě né... smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hlemejzd999 (Člen)
22.11.2010 22:23:59
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Inženýrek psal:

Nech si tam co vyhovuje tobě né... smile1

a mně pošli ty Oxfordy,né ? bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jimmy (Člen)
22.11.2010 22:51:10
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Inženýrek psal:

Nech si tam co vyhovuje tobě né... smile1

Kdyby ty molitany hřály, tak to neřeším smile1

snowflake600 (Člen)
22.11.2010 23:32:14
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Jimmy psal:

Nazdar máte tady někdo molitanové rukojeti? Já jen, že jsem teď koupil Bandasku (někteří ví) a jsou tam. V garáži mám už po minulé moto zánovní vyhřívané Oxfordy jeté cca 2tkm a pořád se mi je tam nějak nechce moc dávat, protože ty molitany, ať vypadají sebehůř, jsou strašně moc pohodlné jak při brždění, tak samotném držení.

Vaše zkušenosti??

jen počkej, až ti je někdo nebo něco (třeba déšť) pochčije bigsmile
zaslechl jsem něco o vyhřívanejch, tak si říkám...jaký to je poježděníčko s nima?surprised

snowflake600 (Člen)
22.11.2010 23:32:45
Offline

Re: Molitanové rukojeti

hlemejzd999 psal:
Inženýrek psal:

Nech si tam co vyhovuje tobě né... smile1

a mně pošli ty Oxfordy,né ? bigsmilebigsmilebigsmile

neměl jsem tu drzost vytasit podobnou super nabídku :D

gerrik (Člen)
23.11.2010 11:40:58
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Molitany říkáš, jo? Tak je fakt že ty větve mi taky tlačí při delší cestě. Jen kdyby to tak blbě nevypadalo bigsmile

Brkos (Člen)
23.11.2010 11:45:22
Offline

Re: Molitanové rukojeti

snowflake600 psal:
Jimmy psal:

Nazdar máte tady někdo molitanové rukojeti? Já jen, že jsem teď koupil Bandasku (někteří ví) a jsou tam. V garáži mám už po minulé moto zánovní vyhřívané Oxfordy jeté cca 2tkm a pořád se mi je tam nějak nechce moc dávat, protože ty molitany, ať vypadají sebehůř, jsou strašně moc pohodlné jak při brždění, tak samotném držení.

Vaše zkušenosti??

jen počkej, až ti je někdo nebo něco (třeba déšť) pochčije bigsmile
zaslechl jsem něco o vyhřívanejch, tak si říkám...jaký to je poježděníčko s nima?surprised

Poježděníčko je s nima super. Měl jsem je na banditovi, mám je i na SV. V létě nejsou potřeba přs den, ale když se pak vracíš pozdě domu tak je dobrý. O dešti ani nemluvim, to je uplnej luxus mít ruce v teple... Já už bych obyčejný nechtěl.bad

snowflake600 (Člen)
23.11.2010 12:42:24
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Brkos psal:
snowflake600 psal:
Jimmy psal:

Nazdar máte tady někdo molitanové rukojeti? Já jen, že jsem teď koupil Bandasku (někteří ví) a jsou tam. V garáži mám už po minulé moto zánovní vyhřívané Oxfordy jeté cca 2tkm a pořád se mi je tam nějak nechce moc dávat, protože ty molitany, ať vypadají sebehůř, jsou strašně moc pohodlné jak při brždění, tak samotném držení.

Vaše zkušenosti??

jen počkej, až ti je někdo nebo něco (třeba déšť) pochčije bigsmile
zaslechl jsem něco o vyhřívanejch, tak si říkám...jaký to je poježděníčko s nima?surprised

Poježděníčko je s nima super. Měl jsem je na banditovi, mám je i na SV. V létě nejsou potřeba přs den, ale když se pak vracíš pozdě domu tak je dobrý. O dešti ani nemluvim, to je uplnej luxus mít ruce v teple... Já už bych obyčejný nechtěl.bad

no, já mu k ježíšku už nadělil sedlo a kalhoty, tak ještě dám řeč s prasátkem, jak by se tvářilo na tenhle kup good

Brkos (Člen)
23.11.2010 13:40:37
Offline

Re: Molitanové rukojeti

snowflake600 psal:
Brkos psal:
snowflake600 psal:


jen počkej, až ti je někdo nebo něco (třeba déšť) pochčije bigsmile
zaslechl jsem něco o vyhřívanejch, tak si říkám...jaký to je poježděníčko s nima?surprised

Poježděníčko je s nima super. Měl jsem je na banditovi, mám je i na SV. V létě nejsou potřeba přs den, ale když se pak vracíš pozdě domu tak je dobrý. O dešti ani nemluvim, to je uplnej luxus mít ruce v teple... Já už bych obyčejný nechtěl.bad

no, já mu k ježíšku už nadělil sedlo a kalhoty, tak ještě dám řeč s prasátkem, jak by se tvářilo na tenhle kup good

e to jedna z nejlepších investic, co jsem kdy do motorky dal...good hlavně oxfordy...

Banditatom (Člen)
23.11.2010 14:55:22
Offline

Re: Molitanové rukojeti

To Jimmy: nech tam ty molitanové sou určitě nejlepčíevilsmile1 a pak bys mohl dát slušnou cenu na ty oxfordyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jimmy (Člen)
23.11.2010 20:39:35
Offline

Re: Molitanové rukojeti

snowflake600: V podstatě už Ti odpověděl Brkos, ale tak přidám taky něco. Mám s těma Oxfordama supr zkušenosti - ALE - má to i své nedostatky. Když máš vyloženě letní rukavice (mám letní Nazrany), tak při maximální teplotě cca 55C se Ti potí dlaně, ale prsty a klouby mrznou (každý má ale bod mrznutí jinde že, navíc většinou jezdím s jedním až dvěma prsty na brzdě), samozřejmě je to lepší než nevyhřívané nic. Další nevýhodu vidím v použém materiálu ruček - přestože je to OXford, což je asi nejlepší zanačka na ručky, tak po těch 2tkm se mi dost ošoupaly - levá mezi palcem a aukazováčkem a pravá u prvního kloubu palce. Jinak plusy napsal Brkos. Osobně bych řekl, že vyhřívané ručky jsou nejlepší do deště a při chladnějších večer - tam to fakt nemá jedinou chybu a v zimě pokud nejsou zimní rukavice, tak je stejně na ty výše zmíněné části ruk zima.

Jimmy (Člen)
23.11.2010 20:40:59
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Banditatom psal:

To Jimmy: nech tam ty molitanové sou určitě nejlepčíevilsmile1 a pak bys mohl dát slušnou cenu na ty oxfordyevil

Kolik bys za ně dal?? smile1

Sice je neprodám, ale jen tak pro zajímavost jak se pohybuje cena...

osiris (Člen)
23.11.2010 21:42:09
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Jimmy psal:

...........nevýhodu vidím v použém materiálu ruček - přestože je to OXford, což je asi nejlepší zanačka na ručky, tak po těch 2tkm se mi dost ošoupaly - levá mezi palcem a aukazováčkem a pravá u prvního kloubu palce...........

...tak já za 20tis. nic, žádný vošoupání surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jimmy (Člen)
23.11.2010 22:11:09
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Já tam mám právě takové dolinky jen na těch dvou místech. Ale jinak jsem s nim abyl spokojený, hlavně jak rychle se zahřejí.

Kožak (Člen)
23.11.2010 22:33:01
Offline

Re: Molitanové rukojeti

osiris psal:
Jimmy psal:

...........nevýhodu vidím v použém materiálu ruček - přestože je to OXford, což je asi nejlepší zanačka na ručky, tak po těch 2tkm se mi dost ošoupaly - levá mezi palcem a aukazováčkem a pravá u prvního kloubu palce...........

...tak já za 20tis. nic, žádný vošoupání surprised

zkus se držet bigsmile


MRDAT!!!
čočkin (Člen)
24.11.2010 00:47:43
Offline

Re: Molitanové rukojeti

za 20 tisíc nic?  ani šoupání?   Tak to tě teda pěkně natáhli bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
24.11.2010 14:21:58
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Jimmy psal:
Banditatom psal:

To Jimmy: nech tam ty molitanové sou určitě nejlepčíevilsmile1 a pak bys mohl dát slušnou cenu na ty oxfordyevil

Kolik bys za ně dal?? smile1

Sice je neprodám, ale jen tak pro zajímavost jak se pohybuje cena...

co bys za ně chtělsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
24.11.2010 20:37:30
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Jimmy psal:

Já tam mám právě takové dolinky jen na těch dvou místech. Ale jinak jsem s nim abyl spokojený, hlavně jak rychle se zahřejí.

Nebuď blbý a neprodávej !!! nic lepšího na řidítkách není !!


když to jede,je to OK
richie (Člen)
24.11.2010 21:55:10
Offline

Re: Molitanové rukojeti

mel sem je, docela to slo... ted je nemam a nemam sebemensi duvod je znova kupovat... holt kdyz je chladno tak vemu teplejsi rukavice... stejne me je pak vic zima na nohy a ruce sou v cajku....

ale asi me je tehdy zavideli kdyz sem jel po okruhu v desti a bylo me teplo na ruce oproti ostatnim na zmrzline smokin bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Jimmy (Člen)
24.11.2010 22:40:32
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Nic prodávat nebudu, tak jak jsem psal. Na cenu jsem se ptal proto, že se dají koupit nové za tisíc kaček, což v množství peněz co se do mota vráží, je nic. Tak mě spíš překvapuje, že tady o nich lidi básní a nemají je....idontknow

zdenek 1 (Člen)
25.11.2010 19:54:41
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Jimmy psal:

Nic prodávat nebudu, tak jak jsem psal. Na cenu jsem se ptal proto, že se dají koupit nové za tisíc kaček, což v množství peněz co se do mota vráží, je nic. Tak mě spíš překvapuje, že tady o nich lidi básní a nemají je....idontknow

Tak to asi ale nemluvíme o OXFORDECH ??! za litr...idontknow


když to jede,je to OK
Jimmy (Člen)
25.11.2010 20:45:24
Offline

Re: Molitanové rukojeti

Ale ano mluvíme o OXFORDech. Nicméně nekupované ČR, protože Čeští prodejci, ať za to můžou nebo ne, tak jsou hrozně drazí. Stačí nahlédnout na zahraniční servery a sežene se všechno o 40-50% levněji. Mně stály 990Kč ale poštovné bylo 200Kč + převod stál 250kč, takže celkové 1450Kč, což samozřejmě už je skoro srovnatelné s českými cenami, ale v momentě, kdy se domluví více lidí a objedná se něco hromadně, tak jsou ty ceny hoodně zajímavé.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr