Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přední pneu uchází

morou (Člen)
23.11.2010 17:06:29
Offline

přední pneu uchází

Zdar.Potřebuji poradit. Ucházi mě přední pneu a nemám páru proč.headshakeUcházela už když sem moto koupil tak sem vyměnil gumu ventilek celej novej.Testnul patku jestli to nejde vokolo a furt nic.Asi to vypadá že budu zase celou sezonu jak pi......pussy dofoukávat.Moto bouraná nebyla na kole nic vidět není.Naperu tam 2,5 a za tejden tam mám 2 za 14 dní 1,5. Moto má 17000 km vodlítáno.Ví někdo co stím. Dik


Suzuki bandit????Nikdy!!!!!Nebo navždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kojaksro (Člen)
23.11.2010 17:09:27
Offline

Re: přední pneu uchází

morou psal:

Zdar.Potřebuji poradit. Ucházi mě přední pneu a nemám páru proč.headshakeUcházela už když sem moto koupil tak sem vyměnil gumu ventilek celej novej.Testnul patku jestli to nejde vokolo a furt nic.Asi to vypadá že budu zase celou sezonu jak pi......pussy dofoukávat.Moto bouraná nebyla na kole nic vidět není.Naperu tam 2,5 a za tejden tam mám 2 za 14 dní 1,5. Moto má 17000 km vodlítáno.Ví někdo co stím. Dik

....pokud to uchází micro kolem ráfku ( což po výměně další gumy, gumou nebude ), tak začistit ráfek a natřít butylovým roztokem, mají v káždem pneuservisu.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
23.11.2010 17:10:41
Offline

Re: přední pneu uchází

...pokud uchází takhle pomalu tak to ani ve vodě vidět bejt moc nemusí.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
morou (Člen)
23.11.2010 17:17:11
Offline

Re: přední pneu uchází

kojaksro psal:
morou psal:

Zdar.Potřebuji poradit. Ucházi mě přední pneu a nemám páru proč.headshakeUcházela už když sem moto koupil tak sem vyměnil gumu ventilek celej novej.Testnul patku jestli to nejde vokolo a furt nic.Asi to vypadá že budu zase celou sezonu jak pi......pussy dofoukávat.Moto bouraná nebyla na kole nic vidět není.Naperu tam 2,5 a za tejden tam mám 2 za 14 dní 1,5. Moto má 17000 km vodlítáno.Ví někdo co stím. Dik

....pokud to uchází micro kolem ráfku ( což po výměně další gumy, gumou nebude ), tak začistit ráfek a natřít butylovým roztokem, mají v káždem pneuservisu.

Hele nejsem odborník takto nechápu idontknow hlavně jak začistit ráfek kde jak?


Suzuki bandit????Nikdy!!!!!Nebo navždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
netopir66 (Člen)
23.11.2010 18:11:58
Offline

Re: přední pneu uchází

První možnost je ta že když tu gumu znova schodíš tak mrkni jestli neni něco na ráfku ,okem to múže bejt patrný minimálně.Když tam nic neuvidíš zkus pohmatem,úže tam bejt cokoliv (šponka,otřep po zouvačce).Druhá možnost je že budto ten kdo to měl před tebou bit i drobně potkal někde hranu (obrubník,okraj díry) a ten ráfe múže mít v límci vlnu.To sou ale jenom doměnky,třeba to nebude tak hrozný jak to vypadá.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
kojaksro (Člen)
23.11.2010 18:25:27
Offline

Re: přední pneu uchází

...zajeď do dobrýho servisu kde dělaj gumařinu, oni už udou vědět. Teď nejezdíš tak si to tam nechaj a můžou zkoušet.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
karlos100 (Člen)
01.12.2010 08:59:02
Offline

Re: přední pneu uchází

Měl jsem trochu nakleplej ráfek,guma taky slaboučce ucházela..
Zkus se podívat jestli taky nemáš šišatý kolobigsmile


...a bude hůř!
PFremer (Člen)
01.12.2010 09:18:58
Offline

Re: přední pneu uchází

Mě takle trošku ubejvaj oboje. Nic nepomohlo, tak prostě jednou za 14dnů  dofounu.smokin


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Jimmy (Člen)
01.12.2010 22:18:59
Offline

Re: přední pneu uchází

Jak píše Kojaksro, stačí zajet do jakéhokoliv lepšího pneuservisu a tam si s tím poradí. Měl jsem to stejné na Xjčku - zadní guma, pak jsem ji vyměnil (bylo plátno) a nová to stejné, tak jsem pak zajel do supr servisu - borec ráfek asi 10min čistil vrtačkou a tím drátěným "šmirglem", pak to natřel takovou sračkou - černá tuším byla - a bylo po problému, dal jsem kilčo a celý zbytek sezóny byl klid. Už sem si připadal jak pussy  pořád dofoukávat.

morou (Člen)
03.12.2010 16:47:22
Offline

Re: přední pneu uchází

Lidi dík za radu.goodDám to odborníkum at si lámou hlavu.Bo zase celou sezonu dofoukávat tak mě mrdne sick a dám na předek liži ze sněžnýho skutra. dík moc všem.


Suzuki bandit????Nikdy!!!!!Nebo navždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr