Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Sedlo B12 starej model

Timerobber (Člen)
14.03.2007 16:50:28
Offline

Sedlo B12 starej model

Čus lidi, jen se chcu zeptat, je za použitý, ale nepoškozený sedlo na B12 adekvátní cena 2.500 Ká? idontknow
Nějak to nedovedu posoudit. Jinak kdyby ho někdo z vás měl navíc a nabídl za lepčí cenu, tak nabídky sem. Ani nepotřebuju echt stav, budu ho nechávat komplet předělat. Dííkas.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
KOVAL (Člen)
14.03.2007 21:35:58
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

za 2500 sem prodal moje luxusní Giuliari sedlo...

anton (Člen)
14.03.2007 21:47:40
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

mam,na B12 r.v.01

Timerobber (Člen)
14.03.2007 23:05:08
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Anton:
Potřebuju na starej model, 96.

Koval:
Takže myslíš že je to přehnaný? Kolik bys odhadoval, že je rozumná cena? Za nezničený, ale jetý? Rozhoduju se, zda ho koupit, protože kvalitní přečalounění bude stát ještě k němu tak 3.500,- a peněz určitě nemám nazbyt...


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Kelly01 (Člen)
15.03.2007 08:08:14
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

3500surprised

Klokan nebo hadí kůžesurprised


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
15.03.2007 08:12:05
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

já jsem si nechával z myších ocásků a bylo to za pár šušňů z nosa
akorát nevím jestli je zasejc nepromokavý atd.

klokan je asi dražší


on the road
Timerobber (Člen)
15.03.2007 08:13:52
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Kelly:
Normál kvalitní koženka, plus přepolstrování pod tím na požadovanej tvar. Ten čalouník tam dá několik různejch vrstev podloží, aby prdeli bylo dobře, plus přetah, trošku obšitější než jednoduchej flák koženky, ale žádný pičičandičky. Je to moc?surprised


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Kelly01 (Člen)
15.03.2007 08:19:28
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Mně to dělal čalouník pro kohosi i s matrošem za 500,teď by to možná stálo do litru..
Nejkvalitnější koženka co maj v Chropyni na sedla stojí kolem 2kil metr..


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
15.03.2007 08:23:03
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

3500 je normální cena perfektní profesionální práce v Praze ...


ale di, Ty brepto ...
losmiros (Člen)
15.03.2007 08:28:54
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

holt v Asii je vše levnější
3500 je podle mě dostbad


on the road
Timerobber (Člen)
15.03.2007 09:07:29
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Napsal jsem mu, že chci ze starýho jebkovýho sedla udělat naprosto přesně tohle a chci nejvyšší prdelní komfort..

http://img80.imageshack.us/img80/755/banditfd2.jpg

Jinak říkal, že mají koženky i za 700-800 za metr a tahle kvalitní vroubkovaná patří mezi ty dražší.. Pak že tam dá několik vrstev spešl podkladů a brousí se to na tvar. Pak se ušije potah a nastřílí se...idontknow
Není to asi vůbec málo, ale kdybych se s tím měl jebat já a dát do toho ještě nějakej polyuretan a obšívat a dělat koženku, za 3 až 3,5 bych se na to vyprd.. Já nevím, když to udělá profi a krásně jako je to na obrázku a bude se na tom supr sedět, je to vážně moc??


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Kelly01 (Člen)
15.03.2007 09:20:49
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Aha..
Tak to mně na mých 25000km ročně stačí potah za 2 kila kerej si natáhnu sám...
No ale kdybych nalítal víc tak bych asi o takovém spešl taky přemýšlel...


God Save The Queen!
Timerobber (Člen)
15.03.2007 09:38:31
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Kelly:
Zapomínáš, že kvůli zanedbání prdelního luxusu máš místo prdele ztvrdlou placku, do který už nejde krev. Já se učím od starších a chci si vercajk od začátku vozit na měkkým..good
Né, vážně, nevím jak ty, Kelly, ale mě na origo sedle po sto kilákách odumíraj nohy od prdele dolu a holka na mě sjíždí a taky to má tvrdý. Halt když chceš používat Bandasku jako Goldwinga, musíš pro to něco udělat.. Asi...
Nový modely maj samo sedlo kapku někde jinde... Ale mám tenhle a nechci ho měnit.. To radši přikoupím sedlo a udělám pyčotunynk..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
osiris (Člen)
15.03.2007 09:42:22
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Kelly01 psal:

Aha..
Tak to mně na mých 25000km ročně stačí potah za 2 kila kerej si natáhnu sám...
No ale kdybych nalítal víc tak bych asi o takovém spešl taky přemýšlel...

...ty rozpočet mnohonásobně překročíš na jinejch pussyovinách bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
15.03.2007 09:43:53
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Timerobber psal:

Napsal jsem mu, že chci ze starýho jebkovýho sedla udělat naprosto přesně tohle a chci nejvyšší prdelní komfort..

http://img80.imageshack.us/img80/755/banditfd2.jpg

Jinak říkal, že mají koženky i za 700-800 za metr a tahle kvalitní vroubkovaná patří mezi ty dražší.. Pak že tam dá několik vrstev spešl podkladů a brousí se to na tvar. Pak se ušije potah a nastřílí se...idontknow
Není to asi vůbec málo, ale kdybych se s tím měl jebat já a dát do toho ještě nějakej polyuretan a obšívat a dělat koženku, za 3 až 3,5 bych se na to vyprd.. Já nevím, když to udělá profi a krásně jako je to na obrázku a bude se na tom supr sedět, je to vážně moc??

první tvarované sedlo co sa ně líbí a o kerým bych aj uvažoval,páč ty čoprácký sice co tady byly ukazovány dříve byly otřesnýsick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
15.03.2007 09:46:20
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Taky se mi líbígood


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
15.03.2007 20:15:25
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Já bych teda řek že když se podivám na tu fotku,tak místo toho speciálního materiálu uvnitře aby ti bylo dobře na prdel,tak vidim tak akorát brutálně vybranou přední část toho sedadla. Zamysli se kolik je tam normálně materiálu,tam kde sedíš a podivej se ještě jednou na tu fotku,koliktam toho vidíš.idontknow
Nemůže bejt řeč vo tom že je pohodlnější než originál,krom toho že tohle líp vypadá a sedíš níž,což mně se líbí.good
Ale 3500 za potažení koženkou,když vnitřek můžu takhle vyřezat sám.idontknow
A ještě k tomu koupit sedlo za 2500 ze kterýho to nechám udělat?idontknow
To je nějaká srandička ,né?

inkvizitorr (Administrator)
15.03.2007 20:29:07
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

vy mi připadnete všicí jak tataři a to koval má ještě do ázije dalekosurprised třiapůltisícečeskejchkačeksurprised no to neni možný pani, slyšela ste tosurprised to si z vás někdo vystřelilbad dyk je to jenom sedlosurprised pochopte, že jsou i lidi který si chtěj normálně udělat něčim radost a né běhat celej den po hypermarketech a koukat do prospektů kde maj co levnýhoidontknow

nehledě na to, že pražci si to můžou dovolitbigsmilebigsmilebigsmile ježiš pani, ty ale musej mít platysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
15.03.2007 20:34:02
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Vyžírky z Práglubad

Republika trpí pod jejich bičemsmile2


God Save The Queen!
Timerobber (Člen)
15.03.2007 23:23:46
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Inkvizitor, Kelly:
fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
Tak proč s náma vy Indiáni furt kšeftujete? bigsmile
Hele já si prdel nedělám. Chci si ponechat origo sedlo. Stojí ale za pussy , takže potřebuju úpravu. K tomu musím koupit jiný sedlo a předělat ho. Takovej vojeb něco stojí. Možná tam u vás to čalouník udělá vo litr míň, ale já k vám přeci kvůli tomu jezdit nebudu. To sedlo se zdá bejt vybraný, ale tak to úplně není. Je tam podobně masa, neni tam tak tuhej matroš, je z víc vrstev a na předělu a vzádu je masa víc, takže to vypadá tak vybraný..
Má jako někdo lepší nápad, jak to udělat takhle pořádně a pěkně za míň než řádově šest litrů? idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Kelly01 (Člen)
16.03.2007 07:29:07
Offline

Re: Sedlo B12 starej model

Pořádný sedlo od Pitrmana...


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr