Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Kožak (Člen)
29.08.2013 21:50:17
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:
Kožak psal:
kojaksro psal:

....to jsem rád, ať slouží, když už se na něj tak dlouho čekalosmokin

mnó ....škoda že se našinec někerejch věcí nedočká vůbec redface bigsmilebigsmilebigsmile

....estli myslýš SúperSproxe, tak je to normálkasmile1. Kdyby jsi měl B12help tak tu mám skladem pořád, Houska, Lachtan jsou mi svědcismokin

okey...že bych ji tedy vzal a béčko dokoupil pozdějc ? surprisedi to by šlobigsmile


MRDAT!!!
Borák (Člen)
29.08.2013 23:44:54
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Štěpáne přední brzdový destičky
co doporučíš ?
zatim numeru uno je EBS sintro hh
nahod mi do mejlu cenu a estli by bylo možny je přivýzd na nohejbal smokin dík
samo že to beru i snamontováním na místě ...pivo ti k tomu donesu evil


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
30.08.2013 18:13:48
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Borák psal:

Štěpáne přední brzdový destičky
co doporučíš ?
zatim numeru uno je EBS sintro hh
nahod mi do mejlu cenu a estli by bylo možny je přivýzd na nohejbal smokin dík
samo že to beru i snamontováním na místě ...pivo ti k tomu donesu evil

...hele bro, fakt si chceš nechat dělat brzdy vot Štěpy???surprised ...ólalábigsmile ...Štěpán promine, vopchodník je to zdatnej, ale ty brzdy bych rači svěřil Mácoj nebo Lachtanojbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
30.08.2013 18:40:49
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Filous psal:
Borák psal:

Štěpáne přední brzdový destičky
co doporučíš ?
zatim numeru uno je EBS sintro hh
nahod mi do mejlu cenu a estli by bylo možny je přivýzd na nohejbal smokin dík
samo že to beru i snamontováním na místě ...pivo ti k tomu donesu evil

...hele bro, fakt si chceš nechat dělat brzdy vot Štěpy???surprised ...ólalábigsmile ...Štěpán promine, vopchodník je to zdatnej, ale ty brzdy bych rači svěřil Mácoj nebo Lachtanojbigsmilebigsmilebigsmile

To já teda ne...idontknow Lachtan skládá spojku vopačně...idontknowsick
bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
vendous (Člen)
30.08.2013 19:53:01
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Nevim kdo z nich mi dělal vidle  a řídítka na šestce ale práce odvedená perfektně a rychle.good
Já jen aby je taky někdo pochválil bigsmilebigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
Borák (Člen)
31.08.2013 00:19:26
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

tak brašule pokud tam budeš ty ubalim ti cígo a donesu pivo evilbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
barynek (Člen)
01.09.2013 13:44:03
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Štěpáne, v pátek mi přišly ty cajky, takže v pondělí odlétá holub s penězma. Díky!!good


Bandit 4EVER!!!
Lachtan (Člen)
01.09.2013 15:23:48
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Progear 650 psal:
Filous psal:
Borák psal:

Štěpáne přední brzdový destičky
co doporučíš ?
zatim numeru uno je EBS sintro hh
nahod mi do mejlu cenu a estli by bylo možny je přivýzd na nohejbal smokin dík
samo že to beru i snamontováním na místě ...pivo ti k tomu donesu evil

...hele bro, fakt si chceš nechat dělat brzdy vot Štěpy???surprised ...ólalábigsmile ...Štěpán promine, vopchodník je to zdatnej, ale ty brzdy bych rači svěřil Mácoj nebo Lachtanojbigsmilebigsmilebigsmile

To já teda ne...idontknow Lachtan skládá spojku vopačně...idontknowsick
bigsmile

hned jak se potkáme, tak se ti budu věnovat a pořádně mě to naučíševil
holt mi ty víka nejdou jak toběbigsmile


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Progear 650 (Člen)
01.09.2013 21:16:56
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Lachtan psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:


...hele bro, fakt si chceš nechat dělat brzdy vot Štěpy???surprised ...ólalábigsmile ...Štěpán promine, vopchodník je to zdatnej, ale ty brzdy bych rači svěřil Mácoj nebo Lachtanojbigsmilebigsmilebigsmile

To já teda ne...idontknow Lachtan skládá spojku vopačně...idontknowsick
bigsmile

hned jak se potkáme, tak se ti budu věnovat a pořádně mě to naučíševil
holt mi ty víka nejdou jak toběbigsmile

Víka umíš Ty...good A já zas spojky...smokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Daniel (Člen)
09.09.2013 15:59:47
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Štěpáne díky za centrál, to je teď jiný porajtování. good
Jsem spokojenej parchant.

kojaksro (Člen)
09.09.2013 19:11:30
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Daniel psal:

Štěpáne díky za centrál, to je teď jiný porajtování. good
Jsem spokojenej parchant.

....já díkygood.....až na to čekání, to mi u těch Anglánů fakt nasralofucksmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
14.11.2013 07:41:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

....kucí jukněte sem, za 2999,-good(dotované, ale máme rádi na jaře čerstvé) Michelin Pilot Road3, Dodsmart II.

Pneu jsou letos naskladněné. Příští rok budou zasejc dražšíbad.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c52602/d … -ceny.html

...jedná se o poslední kousky.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Vondrejs (Člen)
14.11.2013 10:33:15
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

No já bych jednu zadní zrovna potřeboval, během dneška snad sesmolím nějakou objednávku. smile1

Tom jr. (Člen)
22.11.2013 18:19:51
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

ČAU ŠTEPÁNE (abych zas nebyl v pruseru bigsmile )
nutně potřebuju stupacky, objednám č. zboží st922, ktomu kloubky přední SE31, zadní kloubky sem nasel SE83, ale je u nich psano Bandit 600 ... predpokladam ze na dvandu jsou ty samy. Otazka zni, predpokladam spravne a je tehle setup OK? smile1
Pak potrebuju jeste sehnat ty plastovy krytky gufer na prednich vidlich, ale ty sem nenasel vubec ... ani na partsdepot, ale snad budeme vedet co myslime. No proste jestli sem je na e-shopu neprekouk nekde. help
Kazdopadne dik moc wine

sniper270 (Člen)
26.12.2013 10:45:28
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

zdar kojak ake by si mi odporucil predne dosticky na B 12 rok 2001 smokin pozeram na stare a uz maju doost diik

sniper270 (Člen)
26.12.2013 10:47:05
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

zdaar kojaku ake by si odporucil brzdove dosticky na predok B12 rok 2001 a kolko postovne na slovenskoo? diik help

Filous (Člen)
26.12.2013 11:22:06
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

sniper270 psal:

zdaar kojaku ake by si odporucil brzdove dosticky na predok B12 rok 2001 a kolko postovne na slovenskoo? diik help

...EBC sinter HHcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vendous (Člen)
26.12.2013 12:07:57
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Mám od něj AP a spokojenostgood


Smrt je ze všeho to poslední.
Filous (Člen)
26.12.2013 12:37:32
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

vendous psal:

Mám od něj AP a spokojenostgood

...taky dobrýgood ...vono koneckonců cokolif sintrovanýho vot "renomovanýho" výropce nebude šlápnutí do hovnacool ...EBC, SBS, Brembo, Bendix, AP, Carbon Lorrein, je jich mrťě...ale já se držim tech EBC, prostě sem si je voblíbil...kotouče nežerou, brzděj i přehřátý a na to, že sou poměrně měkký i vydržej, tagže uš neeksperimentujucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
26.12.2013 16:44:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Tom jr. psal:

ČAU ŠTEPÁNE (abych zas nebyl v pruseru bigsmile )
nutně potřebuju stupacky, objednám č. zboží st922, ktomu kloubky přední SE31, zadní kloubky sem nasel SE83, ale je u nich psano Bandit 600 ... predpokladam ze na dvandu jsou ty samy. Otazka zni, predpokladam spravne a je tehle setup OK? smile1
Pak potrebuju jeste sehnat ty plastovy krytky gufer na prednich vidlich, ale ty sem nenasel vubec ... ani na partsdepot, ale snad budeme vedet co myslime. No proste jestli sem je na e-shopu neprekouk nekde. help
Kazdopadne dik moc wine

....Tome nemám na Tebe mejla, tak když budeš cokoliv potřebovat tak to stačí nasypat na mejl abmoto@email.cz smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
26.12.2013 16:55:32
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

sniper270 psal:

zdaar kojaku ake by si odporucil brzdove dosticky na predok B12 rok 2001 a kolko postovne na slovenskoo? diik help

...jak píšou kucí, chybu neudělaš ani z jednima, za mě AP-Racing, protože kvalita je stejná a jsou krapet levnější, ani jedny nežerou kotouče, to je vyzkoušené. Ceny s poštovným v euro.

SBS - 58,-eur
AP Racing - 69,50,-eur
EBC - 74,80,-eur

...smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
sniper270 (Člen)
26.12.2013 18:18:06
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

diik za info objednaavam good

Kožak (Člen)
26.12.2013 19:45:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:
sniper270 psal:

zdaar kojaku ake by si odporucil brzdove dosticky na predok B12 rok 2001 a kolko postovne na slovenskoo? diik help

...jak píšou kucí, chybu neudělaš ani z jednima, za mě AP-Racing, protože kvalita je stejná a jsou krapet levnější, ani jedny nežerou kotouče, to je vyzkoušené. Ceny s poštovným v euro.

SBS - 58,-eur
AP Racing - 69,50,-eur
EBC - 74,80,-eur

...smokin

tak to já je mám asi z tvarohu ...žeroubigsmile heleď máš na skladě eště tu akční sadu PR3 ? že bys mně jí podržel do ledna , když pěkně poprosim samo :)


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
26.12.2013 20:33:32
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Kožak psal:
kojaksro psal:
sniper270 psal:

zdaar kojaku ake by si odporucil brzdove dosticky na predok B12 rok 2001 a kolko postovne na slovenskoo? diik help

...jak píšou kucí, chybu neudělaš ani z jednima, za mě AP-Racing, protože kvalita je stejná a jsou krapet levnější, ani jedny nežerou kotouče, to je vyzkoušené. Ceny s poštovným v euro.

SBS - 58,-eur
AP Racing - 69,50,-eur
EBC - 74,80,-eur

...smokin

tak to já je mám asi z tvarohu ...žeroubigsmile heleď máš na skladě eště tu akční sadu PR3 ? že bys mně jí podržel do ledna , když pěkně poprosim samo :)

....ty máš vždycky všechno jinakheadshake, nic méně všechny kvalitní sintrovaný jsou kousavější a na kotouče, který mají nejlepší za sebou je nedoporučuji. To je lepší dát organickésmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
yebat (Člen)
27.12.2013 02:33:06
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

"To je lepší dát organické"

to jako brzdit nohama?idontknow

Kožak (Člen)
27.12.2013 09:00:25
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:
Kožak psal:
kojaksro psal:


...jak píšou kucí, chybu neudělaš ani z jednima, za mě AP-Racing, protože kvalita je stejná a jsou krapet levnější, ani jedny nežerou kotouče, to je vyzkoušené. Ceny s poštovným v euro.

SBS - 58,-eur
AP Racing - 69,50,-eur
EBC - 74,80,-eur

...smokin

tak to já je mám asi z tvarohu ...žeroubigsmile heleď máš na skladě eště tu akční sadu PR3 ? že bys mně jí podržel do ledna , když pěkně poprosim samo :)

....ty máš vždycky všechno jinakheadshake, nic méně všechny kvalitní sintrovaný jsou kousavější a na kotouče, který mají nejlepší za sebou je nedoporučuji. To je lepší dát organickésmokin

jak to myslíš parde že maj nejlepší za sebou ? jako že sou ty kotouče dvousměsový a teď už jedu ten tvaroh ?bigsmile


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
29.12.2013 10:48:29
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Kožak psal:
kojaksro psal:
Kožak psal:


tak to já je mám asi z tvarohu ...žeroubigsmile heleď máš na skladě eště tu akční sadu PR3 ? že bys mně jí podržel do ledna , když pěkně poprosim samo :)

....ty máš vždycky všechno jinakheadshake, nic méně všechny kvalitní sintrovaný jsou kousavější a na kotouče, který mají nejlepší za sebou je nedoporučuji. To je lepší dát organickésmokin

jak to myslíš parde že maj nejlepší za sebou ? jako že sou ty kotouče dvousměsový a teď už jedu ten tvaroh ?bigsmile

....když jsou na hraně (za limitem), nebo volnější v nýtechsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
tomasNJ (Člen)
29.12.2013 11:43:36
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Filous psal:
vendous psal:

Mám od něj AP a spokojenostgood

...taky dobrýgood ...vono koneckonců cokolif sintrovanýho vot "renomovanýho" výropce nebude šlápnutí do hovnacool ...EBC, SBS, Brembo, Bendix, AP, Carbon Lorrein, je jich mrťě...ale já se držim tech EBC, prostě sem si je voblíbil...kotouče nežerou, brzděj i přehřátý a na to, že sou poměrně měkký i vydržej, tagže uš neeksperimentujucool

já sem si zas oblíbil SBS street excel good a taky nežerou kotouč vydrží dlouho a závody sem s nima jezdil a tam taky nebyl trabl cool


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kožak (Člen)
30.12.2013 12:44:08
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:
Kožak psal:
kojaksro psal:


....ty máš vždycky všechno jinakheadshake, nic méně všechny kvalitní sintrovaný jsou kousavější a na kotouče, který mají nejlepší za sebou je nedoporučuji. To je lepší dát organickésmokin

jak to myslíš parde že maj nejlepší za sebou ? jako že sou ty kotouče dvousměsový a teď už jedu ten tvaroh ?bigsmile

....když jsou na hraně (za limitem), nebo volnější v nýtechsmokin

ntak ani jedno z tohosmokinco tam máš dál ? bigsmile


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
30.12.2013 13:32:55
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Kožak psal:
kojaksro psal:
Kožak psal:


jak to myslíš parde že maj nejlepší za sebou ? jako že sou ty kotouče dvousměsový a teď už jedu ten tvaroh ?bigsmile

....když jsou na hraně (za limitem), nebo volnější v nýtechsmokin

ntak ani jedno z tohosmokinco tam máš dál ? bigsmile

...nic, jsi první kdo mi říká, že AP, žerou kotouče. A jelikož je jezdím a mě nežerou, tak Ti to nevěřím.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kožak (Člen)
30.12.2013 14:52:59
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:
Kožak psal:
kojaksro psal:


....když jsou na hraně (za limitem), nebo volnější v nýtechsmokin

ntak ani jedno z tohosmokinco tam máš dál ? bigsmile

...nic, jsi první kdo mi říká, že AP, žerou kotouče. A jelikož je jezdím a mě nežerou, tak Ti to nevěřím.

...chceš říct ,že lžu ?smile1


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
30.12.2013 15:26:15
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

....ne, lžu já.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
huskyb12 (Administrator)
30.12.2013 17:36:45
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

....ne, lžu já.

Honda je Honda :)))


ale di, Ty brepto ...
Kožak (Člen)
30.12.2013 18:57:41
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

....ne, lžu já.

bigsmile...já to netvrdim ...jinej bajk ,jiná váha ,jiný třmeny ...jezdec...co já vimidontknow Houskoj na to asi káp ...Bandit je Bandit :)


MRDAT!!!
Francouz (Člen)
19.01.2014 13:58:43
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Ahoj Stepane

hele koukam tam u tebe na central Hagon na staryho kulta, snese to srovnani s Ohlinsem?

kojaksro (Člen)
20.01.2014 17:55:53
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Francouz psal:

Ahoj Stepane

hele koukam tam u tebe na central Hagon na staryho kulta, snese to srovnani s Ohlinsem?

....ahoj, pár lidí už ho tu jezdí a myslím, že v pohodě. Prodali jsme jich cca.15ks za 5let a zatím bez reklamace. Jsem přesvědčený že na kultu mezi Ohlinsem a Hagonem rozdíl nepoznáš.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
05.02.2014 13:34:25
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Pokud někoho čeká řetězovka, tak za velmi dobré ceny Japonské řetězy EK-Chain, není problém osadit JT, AFAM, Supersprox.

Stačí napsat na mejla, pošlu obratem nabídku.smokin


.....a vůbec, než začne sezóna, oleje, filtry, svíce, deskycool


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
22.02.2014 00:30:55
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

....čus pussy-čáci, pokud někdo bude mít zájem:

4L Bel-Ray 10W40 Ester Blend + olejový filtr - 890,-Kč, stejné parametry a troufám so říci, že i kvalita jako Motul 5100 10/W40 (i když amíky nemusímfuck).

Baterie od od BS-Batery (kvalita shodná s Nitro, MotoBatt atd:
B6 YTX-9 - 795,-Kč
B12 YTX12-BS - 985,-Kč
B1250 YT12A-BS - 1145,-Kč

Destičky Carbonne-Lorraine vyzkoušené nežerou kotouče a brzdíevil např, sada komplet předek sintrované:
B6 95-99 - 1150,-Kč
B6 00-04 - 1295,-Kč
B650 07-11 - 1245,-Kč
B12 97-00 - 1245,-Kč
B12 01-05 (sixpístek) - 1245,Kč
B12 (06), B1250 07-12 - 1245,-Kč

Progresivní pružiny předních vidlic YSS - sada - 1965,-Kč + olej tlumičový BEL-RAY (viskozita dle moto) 1L - 285,-Kč.

.....objednávky emailem nebo volejtesmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Milouš (Člen)
26.02.2014 13:13:37
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Kožaku,  díky moc good, díly jsou doma a peníze máš na účtu. Fofr jako vždycky. Sory že jsem Ti neodpověděl na pozdrav Bandit Pičo jak si volal, asi by mi to při poradě vedení neprošlo. Tak aspoň teď -  BP Milouš.

morganzd (Člen)
08.04.2014 11:16:18
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Čau Štěpáne, prosimtě jakou plachtu (venkovní) kolem toho pětikila u vás vybrat na starou S 600?
Díky


GSF 600 S '99
morganzd (Člen)
15.06.2014 11:42:48
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Čau Štěpáne, třeba možná budu za hajzla nebo idiota, ale je nějaká banditpičosleva na svíce CR9EK NGK (http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/385213/c … ndard.html)? Anžto musím šetřit, tak se holt dívám na cenu a vidím, že se dá jinde sehnat za 142,- vč. daně. V žádným pádě tě nechci tlačit do ceny, která se ti nevyplatí, jen se ptám. Je možný, že by ty laciný byly nějaký padělky???
Díky za info.


GSF 600 S '99
kojaksro (Člen)
15.06.2014 20:26:19
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

....ahoj, tak jelikož to není ani můj nákup, tak lepší cenu určitě nenabídnu.smokin

...vím, že se řešili i padělky svíček, ale co prodávaj ostatní netuší. 90% produktů bereme od ofiko prodejců nebo zastopení, alespň mám klid co prodám koncovému zákazníkovi. Ceny některých e-shopů mě nechávají v klidusmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Francouz (Člen)
15.06.2014 22:16:07
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Stepane mam taky dotaz. Pac se chystam v lete do Cech, tak me zajima par veci. Tusim, ze asi nemas vse skladem, pochopitelne. Ale u me je pakarna, ze neziju v CR. Nicmene, jedu letos na dovolenou k nasim. A pochopitelne mam hromadu napadu co udelat s mym starym kultem. Bude se to tykat jak nahradnich dilu co hodim do regalu, jako je retezovka, komplet spojka, filtr, olej atd.. Ale potrebuju i veci co nejsou uplne bezny, tlumeni dopredu i hagoon dozadu, padaky od rutana, cirou optiku, pancerky, atd. Kdejaky kraviny co bych rad, a co bych i rad mel od tebe. Dovolena zacina za 5 tydnu a budu se tam flakat maximalne dalsi 2 tydny. Nebude to vic jak 100t. korun - nevim presne. Zkratka jsem chtel vedet jen jak nejdelsi doba kdy mam zarvat - objednej to!

kojaksro (Člen)
17.06.2014 14:34:30
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....ahoj, nejlepší je to napsat na email abmoto@email.cz , a samzřejmě čím dřív Tím lépe.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
18.06.2014 18:32:31
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

...zajímavá novinka, kterou jsem si koupil tak jsem zvědav. Jinak zpracování je opravdu super a kdyby měl někdo zájem zaváděcí cena BP bude taky.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1194170/ … emo-2.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kožak (Člen)
18.06.2014 21:18:29
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

...zajímavá novinka, kterou jsem si koupil tak jsem zvědav. Jinak zpracování je opravdu super a kdyby měl někdo zájem zaváděcí cena BP bude taky.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1194170/ … emo-2.html

podle toho videa ....neni mazanej porát jeden a ten samej článek ? bigsmile


MRDAT!!!
XJelen (Člen)
19.06.2014 09:22:53
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

No hlavně mi to přijde za ty prachy ujetý bad základní scott stojí teď půlku tohodle. Jestli jsem to dobře pochopil maže jenom když otočíš tou nádržkou, scott to dělá sám. Z řídítek až na rozetu? Hadice přes celou mašinu, u scotta u podsedláku na rozteu. OK, ten základní scott možná dizajnově někoho neoslovuje, ale za tydle peníze je i novej scott a ten mi zase přijde vzhledově o parník jinde než todle.
Závěrem, mažu sprejem, čistím petrákem, takže tomu prd rozumim bigsmile


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
19.06.2014 09:56:14
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

XJelen psal:

No hlavně mi to přijde za ty prachy ujetý bad základní scott stojí teď půlku tohodle. Jestli jsem to dobře pochopil maže jenom když otočíš tou nádržkou, scott to dělá sám. Z řídítek až na rozetu? Hadice přes celou mašinu, u scotta u podsedláku na rozteu. OK, ten základní scott možná dizajnově někoho neoslovuje, ale za tydle peníze je i novej scott a ten mi zase přijde vzhledově o parník jinde než todle.
Závěrem, mažu sprejem, čistím petrákem, takže tomu prd rozumim bigsmile

čest, kde je prosím ten Scott za půlku (19 stovek)? Ivča bude mít narozky, že bych jí ho jako koupil good
bigsmile

XJelen (Člen)
19.06.2014 10:21:30
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Mour psal:
XJelen psal:

No hlavně mi to přijde za ty prachy ujetý bad základní scott stojí teď půlku tohodle. Jestli jsem to dobře pochopil maže jenom když otočíš tou nádržkou, scott to dělá sám. Z řídítek až na rozetu? Hadice přes celou mašinu, u scotta u podsedláku na rozteu. OK, ten základní scott možná dizajnově někoho neoslovuje, ale za tydle peníze je i novej scott a ten mi zase přijde vzhledově o parník jinde než todle.
Závěrem, mažu sprejem, čistím petrákem, takže tomu prd rozumim bigsmile

čest, kde je prosím ten Scott za půlku (19 stovek)? Ivča bude mít narozky, že bych jí ho jako koupil good
bigsmile

https://www.louis.de/artikel/scottoiler … st=1182467


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2014 10:41:16
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Mazani beznym prevodakem.. Uz mi tam jen chybi veta. Demontujte retez nechte povarit ve vazeline. Po oschnuti otrete a namontujte zpet.
Nemam rad kdyz musim cistit motorku po spreji a ze jsem jich vyzkousel dost nez jsem zustal u Valvoline kterej z toho fakt necakne a nedokazu si predstavit jak bude vypadat po tomhle.
Ale jen muj nazor smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
19.06.2014 13:44:13
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

hele Kojaku, já meslím, že tam máte chybu ve čtvrtý odrážce, bo bych řek, že životnost motoru to určitě neprodlouží smile1 leda by byla ta hadica vyvedená aj nějak do motoru bigsmile

jináč se mi to moc nepáčí, teda vůbec. ale třeba to nebude špatný.

jinák jako Jelen, petrák a sprej a když jsem línej, (a že se to  stává) tak jen ten sprej bigsmile

kojaksro (Člen)
19.06.2014 14:39:57
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....až s tím něco najedu, dám vědět osobním postřehycool. Jinak pro remcaly:

o zasraný kyvce atd. ScottOiler když je dobře nastavený tak Ti nestříká a s scottoil není taky žádněj zázračnej olej. Kdo má Scotta potvrdí

Cena mi přijde krapet víc, ale když vím za kolik se kupují frézovaný nádobky na brzdovku.
,tady ten systém se Stím samozřejmě nedá srovnávat.

....cena si myslím, že půjde ještě dolů.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
hlemejzd999 (Člen)
19.06.2014 15:36:53
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

K.a.s.y.m. psal:

Nemam rad kdyz musim cistit motorku po spreji a ze jsem jich vyzkousel dost nez jsem zustal u Valvoline kterej z toho fakt necakne
Ale jen muj nazor smile1

goodbigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
19.06.2014 16:02:14
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

.....až s tím něco najedu, dám vědět osobním postřehycool. Jinak pro remcaly:

o zasraný kyvce atd. ScottOiler když je dobře nastavený tak Ti nestříká a s scottoil není taky žádněj zázračnej olej. Kdo má Scotta potvrdí

Cena mi přijde krapet víc, ale když vím za kolik se kupují frézovaný nádobky na brzdovku.
,tady ten systém se Stím samozřejmě nedá srovnávat.

....cena si myslím, že půjde ještě dolů.

já ti jen můžu říct že, ať s tím laboruju jak s tím laboruju, furt mám to bílí kolo jako prasefuckbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
19.06.2014 16:10:21
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Zlatý suchý mazivo.goodsmokin

huskyb12 (Administrator)
19.06.2014 17:25:50
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

tmáři :)


ale di, Ty brepto ...
Pšán (Člen)
19.06.2014 18:46:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Libor nx psal:

Zlatý suchý mazivo.goodsmokin

..tak tak..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jardagsf (Člen)
19.06.2014 20:27:03
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

zlaty kardan.......bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
hlemejzd999 (Člen)
19.06.2014 20:59:22
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

zlaťě  se na to vysrat  a namazat, když si náhodou vzpomenu bigsmile  ... stejně ten řetěz vydrží mraky a při mojem  najezdu je jedno , jestli vo deset víc  smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pican (Člen)
20.06.2014 08:41:17
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

...zajímavá novinka, kterou jsem si koupil tak jsem zvědav. Jinak zpracování je opravdu super a kdyby měl někdo zájem zaváděcí cena BP bude taky.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1194170/ … emo-2.html

headshake premejslim jestli to vyrobce mysli vazne ? jestli na to dobre koukam tak to nema narozdil od scotta zadnou automatiku ? tak hlavne to Stepo nezapomen po zastaveni vypinat jinak ti to pripravi par nezapomenutelnych chvilek bigsmile


......... píčoviny
kojaksro (Člen)
20.06.2014 09:52:34
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....neboj, otestuju to a když tak budou mít práci i kluci na servisu a OSIbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Francouz (Člen)
22.06.2014 11:28:25
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Ja jsem namontoval Tutoro, je to jednoduchy jak facka, levnejsi nez Scott, nehrabes do podtlaku ani elektroniky, a nahradni olej koupis treba ten co se pouziva na motorovy pily. A funguje to dobre.

kojaksro (Člen)
31.07.2014 14:16:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Tak po čase nějaká akcička.

....kdyby měl někdo zájem o centrál (viz. debata nový/repas/srát na to) tak mohu nabídnout stavitelný YSS-Suspension. Za dva roky se jich tu v ČR prodalo cca. 80ks (u nás asi pět) a zatím velká spokojenost bez reklamací. Tlumiče jsou s nastavitelným předpětím a regulací tlumení odskoku.
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1200828/ … lumic.html

B12 - 6300,-Kč, B6 95-99 - 6300,-Kč, B6 00-04 - 6900,-Kč

přední progresibní pružiny YSS + olej tlumičový Bel-Ray - 2290,-Kč

Motorový olej EXP Synthetic Ester Blend 4T 10W-40 - 4Litry - 895,-Kč (stejná specifikace jako Motul 5100 10W/40.
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1111501/ … litry.html

Sada předních a zadní hadic  systém race PP-Tuning (HEL) - 2120,-Kč
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/105487/c … zadni.html

....na dotaz, řetězovky EK-Japan, desky Carbone-Lorraine a pro závodníky baterie  LiFePO4 - Lithium Iron Phosphate.
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c72591/b … fepo4.html

....klasika, emailem, telefonem, osobně na prodejněsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Rum-cajs (Člen)
09.08.2014 09:01:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Tak jsem v ABmoto utratil nejaky drobny, a musim jim to klukum (zase) pochvalit! Poradej, ochotny jsou, trubkovi co si vzpomene na posledni chvili prezujou rychle....
Jinak po nejakejch 60000 na nekolika Roadsmartech me Kojak nasmeroval na Miseliny piloty 4, a moc dobry. Jasne nova sada dycky dobra, ale proti dunlopkam  je to takovy cely zivejsi. Jsem zvedavej na vydrz.
lorrainy desky taky vypadaj dobry, sedly si po par km, tichy sou, vykon slusnej a jsou takovy jak bych rek, prijemny na omak, nekousou...
Tak snad jen kozatou recepcni s kafem by to na Barandove chtelo smile1

huskyb12 (Administrator)
09.08.2014 17:58:59
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Rum-cajs psal:

Jinak po nejakejch 60000 na nekolika Roadsmartech me Kojak nasmeroval na Miseliny piloty 4, a moc dobry. Jasne nova sada dycky dobra, ale proti dunlopkam  je to takovy cely zivejsi. Jsem zvedavej na vydrz

No jo zimáky von prodávat umí :)
Popravdě byl sem z designu tý pryže nesvůj, ALE momentálně mám skoro 3 litry a musím frantíky pochválit ! Grip bez vady, dokonce i na ringu se chovaj perfektně, bohužel sem na nich dal 350 km v extrémním chcanci a ani hadi na Skřetu s nima nic moc nedělaj. Podle mě, za férovou cenu, velmi dobrá pryž good
Jo a ta trojka v těle na nich nejni skoro vidět :)


ale di, Ty brepto ...
Rum-cajs (Člen)
09.08.2014 18:16:51
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

To rad slysim dobry zkusenoste. jak rikas dyzajn hodne zvlastni, hlavne predek, ale co uz, Aspon to vypada jak poradnej cestak. A jak drzi na hadech me prekvapilo taky, vcera jsem omylem ve vinglu trefil mirne oslizlyho, krve by se ve me nedorezal, a jako by tam had nebyl. Roudsmarta by skocila o deset cisel vedle

kojaksro (Člen)
21.08.2014 15:32:06
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....tak na podnět zdejších kmetů, jsem přidal do sortimentu rukavice Sniper od Loockwellu. Klokanky si tu pár již chválilo, tak až je někdo bude chtít jsou pro místní chasu  bandití za 1595,-Kč. Skladem jsou.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1205401/ … lokan.html

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1887_gl-sniper-s-sp-inside2424-hr-large-set.jpg

.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
21.08.2014 16:11:08
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

.....tak na podnět zdejších kmetů, jsem přidal do sortimentu rukavice Sniper od Loockwellu. Klokanky si tu pár již chválilo, tak až je někdo bude chtít jsou pro místní chasu  bandití za 1595,-Kč. Skladem jsou.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1205401/ … lokan.html

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ge-set.jpg

...vole, to je supr prajs, ja je kupoval za 2200surprised...si snat koupim este jednz do forotyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
21.08.2014 16:19:35
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

ja se asi zejtra stavim good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
kojaksro (Člen)
21.08.2014 17:15:52
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Loser psal:

ja se asi zejtra stavim good

....zejtra nejezdi, sem tejden (od zítřka) na dovče. Mušel sem, už toho bylo mocevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Loser (Administrator)
21.08.2014 17:18:57
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:
Loser psal:

ja se asi zejtra stavim good

....zejtra nejezdi, sem tejden (od zítřka) na dovče. Mušel sem, už toho bylo mocevil

to mam jet v sobotu na moravu ve starejch rukavicach? bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
huskyb12 (Administrator)
21.08.2014 17:19:18
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

To je dost ! A za kmeta Ti ublížim :)


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
21.08.2014 17:31:30
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Čéče... Asi si je vezmu... Akorát nevím velikost. Na začátku září se stavím.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
21.08.2014 18:09:44
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

berugoodsuper rukavicegoodsuper prajsgood
ondrasi, na masofce ti je muzu dat ozkusit, bral jsem mensi, ze se vytahnou a ani na konci zivotniho cyklu to neni to co bych potreboval, tentokrat vemu vetsi


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Ondráš (Člen)
21.08.2014 18:29:08
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Já snad budu u Kojaka dřív, ale alespoň můžu porovnat jak se vytáhnou.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
21.08.2014 20:21:17
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Skoda ze jsem koupil loni 4SR z kůzlete. Tyhle nebylo kde zkusit a na netu takovyhle veci nekupuju bo jsem parkrat narazil. Snad ti v nabidce chvili vydrzi az se mi rozpadnou tak koupim tyhle smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
22.08.2014 07:50:19
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Ondráš psal:

Já snad budu u Kojaka dřív, ale alespoň můžu porovnat jak se vytáhnou.good

to sem se prave snazil trochu neobratne rictgoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
22.08.2014 08:17:24
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

koukal jsem na ně, vypadaj dobře, klokan na dlaních je nedocenitelnej, mě můžete věřit bigsmile škoda jen, že to nemá ty protektory na dlani s toho tvrdýho plastu, ty tam musím mít, ty fungujou náramně good


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
22.08.2014 12:14:46
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

ten tvrdej plast se asi pri padu sklouzne co? ja je testoval v docela maly rychlosti a ten polstarek na dlani se napul vyrvalsmile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
kojaksro (Člen)
10.09.2014 19:22:01
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....docela šikovná píčovinka pro pro ty co kvaltujou do plnejchevil

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1887_shift_light_pro_u01-4.jpg



http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1208225/ … tacek.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
26.09.2014 11:55:05
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

......kdyby někdo měl zájem, letošní pneu, poslední kusy

120/70-17 58 W DUNLOP SPORTMAX ROADSMART II - 2550,-Kč
180/55 R 17 PILOT ROAD 4 73W TL - 3980,-Kč
190/50 R 17 PILOT ROAD 4 GT 73W TL - 4060,-Kč
120/70 R 17 PlLOT ROAD 4 GT 58W TL - 2850,-Kč

Sada Pilot Road 4 GT na Bus 120-190 - 6850,-Kč

...není problém poslat.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
26.09.2014 14:47:55
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

......kdyby někdo měl zájem, letošní pneu, poslední kusy

Sada Pilot Road 4 GT na Bus 120-190 - 6850,-Kč

...tak si mě napiš :-)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom jr. (Člen)
10.10.2014 12:56:28
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Kojaku prosimtě Pilot road 3 by nebyla? ( zadek na bandita, 180tku )

Budu jí jakože potřebovat až na jaře, ale bojim se že to už ji neseženu vůbec ...

Dík! beer

Progear 650 (Člen)
13.10.2014 21:22:04
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Tom jr. psal:

Kojaku prosimtě Pilot road 3 by nebyla? ( zadek na bandita, 180tku )

Budu jí jakože potřebovat až na jaře, ale bojim se že to už ji neseženu vůbec ...

Dík! beer

Kup si 4-ku a nevopruzuj bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Tom jr. (Člen)
13.10.2014 22:15:31
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Progear 650 psal:
Tom jr. psal:

Kojaku prosimtě Pilot road 3 by nebyla? ( zadek na bandita, 180tku )

Budu jí jakože potřebovat až na jaře, ale bojim se že to už ji neseženu vůbec ...

Dík! beer

Kup si 4-ku a nevopruzuj bigsmile

fuckbigsmile

Filous (Člen)
14.10.2014 13:52:09
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Tom jr. psal:
Progear 650 psal:
Tom jr. psal:

Kojaku prosimtě Pilot road 3 by nebyla? ( zadek na bandita, 180tku )

Budu jí jakože potřebovat až na jaře, ale bojim se že to už ji neseženu vůbec ...

Dík! beer

Kup si 4-ku a nevopruzuj bigsmile

fuckbigsmile

...a tos řeks pjekněgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
15.10.2014 08:10:57
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Tom jr. psal:

Kojaku prosimtě Pilot road 3 by nebyla? ( zadek na bandita, 180tku )

Budu jí jakože potřebovat až na jaře, ale bojim se že to už ji neseženu vůbec ...

Dík! beer

.....skladem ji nemám, dala by se objednat za 3720,-Kč (bez pošty 119,-Kč). Sehnat by jsi měl bez problému i na jaře, neměla by být určitě dražší, spíše naopak, ale to je jen odhadsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
04.11.2014 12:26:46
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

....kdyby měl někdo zájem, velmi dobrý laufy za dobrou cenu, tak pošlu nabídkusmokin

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1887_mivvakce.jpg

.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
04.11.2014 22:33:18
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

....kdyby měl někdo zájem, velmi dobrý laufy za dobrou cenu

...co by stálo na mopeda?

Yamaha X-Max 250 2009

kojaksro (Člen)
05.11.2014 08:17:40
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

...Petře,

kompletní systém MiVV řada Sport, SteelBlack, homologace - 9800,-Kč

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1887_y040lbsc_b.jpg



kompletní systém MiVV řada Urban Line, Nerez, homologace - 6400,-Kč (bez katu), 7500,-Kč ( verze s katem)

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1887_mivv-yamaha-x-max-250-2006-urban-inox-ref-c-ya-0006-k.jpg



http://www.mivv.it/en/prodotti_apri.asp … ce_marca=8

http://www.mivv.it/en/prodotti_apri.asp … ce_marca=8


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
06.11.2014 08:56:11
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

...Petře,
kompletní systém MiVV ......

...díky, jsem notně nahlodán...idontknow...ještě zvážím...good

kojaksro (Člen)
11.11.2014 16:23:55
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....pokud někoho čekají vyhřívané gripy tak:

Hotgrips Oxford OF691 Premium Touring 22mm - 1395,-Kč
Hotgrips Oxford OF692 Premium Sport 22mm - 1395,-Kč
Hotgrips Oxford OF690 Premium Adventure 22mm - 1395,-Kč

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c20246/v … ojeti.html

...tož taksmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
11.11.2014 16:58:04
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

.....pokud někoho čekají vyhřívané gripy tak: ...

...tak které bys na skůtra poradil? Pořídím pro sebe na mopeda i ženě...

VikecB12 (Člen)
11.11.2014 19:42:15
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

To už máš novou ženusurprised Sis dovezl z maroka johelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.11.2014 00:01:18
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

VikecB12 psal:

To už máš novou ženusurprised Sis dovezl z maroka jo

...okoukal jsem jejich zvyk - mnohoženství...good

I když pokud mnoho soch je sousoší, pak tedy mnoho žen je soužení...a to nevím, jestli vlastně dobře dělám bigsmile

kojaksro (Člen)
13.11.2014 10:28:42
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Petr J. psal:
kojaksro psal:

.....pokud někoho čekají vyhřívané gripy tak: ...

...tak které bys na skůtra poradil? Pořídím pro sebe na mopeda i ženě...

....na X-Maxu je dostačující baterka, takže bych dal tyto Sport, mají příjemné gripy
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/890860/c … -22mm.html

....no a jelikož nevím co má manželkahelp tak Ti neporadímsmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
13.11.2014 10:45:36
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

....no a jelikož nevím co má manželkahelp tak Ti neporadímsmile1

Honda PCX 125 model 2014 cool

Díky

kojaksro (Člen)
13.11.2014 10:57:54
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

Petr J. psal:
kojaksro psal:

....no a jelikož nevím co má manželkahelp tak Ti neporadímsmile1

Honda PCX 125 model 2014 cool

Díky

....tam je také dostačující baterie, takže buď ty samé nebo za 1450,-Kč tyto pro scootery
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/890864/c … -22mm.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
13.11.2014 11:27:59
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

.....novinka od Driftu HD Stealth 2, Poloviční velikost, o 40% lehčí (97g!), precizní FullHD video (1080p/30fps, 720p/60fps), Wi-Fi, výdrž baterie přes 3 hod, voděodolnost bez pouzdra, otočný objektiv.

Cena pro Bandiťáky je 6100,-Kč (6990,-Kč).

...je to fakt prceksmokin
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1219627/ … -2-hd.html

....pokud by měl někdo zájem o modely Ghost, nacenímcool


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
13.11.2014 16:15:14
Offline

Re: ....akcičky od Kojaka ( ABMOTO)

kojaksro psal:

....tam je také dostačující baterie, takže buď ty samé nebo za 1450,-Kč tyto pro scootery
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/890864/c … -22mm.html

...jaký je mezi nimi rozdíl? idontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr