Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Maxmoto

kamil (Člen)
11.12.2010 21:28:59
Offline

Maxmoto

Zdary,neznáte někdo fa.Maxmoto Lhenice u Prachatic?Má na prodej Biga 750,brácha ho chce koupit tak abych dopředu trošku věděl,dík za info.beer


škoda každý rány,která padne vedle!!!
hans (Člen)
12.12.2010 10:30:00
Offline

Re: Maxmoto

ten big je nějakýho kámoše toho majitele maxmota....už jsem o něj měl taky zájem....ale byl problém s převodem, suzuki tvrdila, že tuhle motorku tady nepřihlásím (už ani nevím proč, ale asi něco ohledně národního schválení nebo emisního plnění..).  Tak jsem mu zavolal, že jdu od toho pryč... 2 dny na to mi psal maila, že mi poradil nejakej blbec a že už to má na českým čistopise a že už má kupce. Tak jsem koupil jinýho biga. A pár týdnů na to se tenhle objevil na inzercích znovu, za míň a opět jen na italskejch papírech....takže na to bacha a radši od toho ruce pryč, bude v tom nějaká levárna. Případně požadujte, ať vám to postaví na čistopis...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
fido (Člen)
12.12.2010 17:57:23
Offline

Re: Maxmoto

osobní ne, ale známej si chtěl kopit Horneta, ten člověk vybírá zálohu na motorku dle fotky a potom údajně doveze. Podle inzerátu vybral a zavolal že zaplatí=dohodli se. Potom už ho soustavně na mobilu nemohl sehnat a po čtyřech dnech mu to vzal a řekl, že motorku slibil svýmu kámošovi, protože se neozval. Nefér jednání - zlatokop


bla...blabla...!
barynek (Člen)
12.12.2010 18:24:46
Offline

Re: Maxmoto

fido psal:

osobní ne, ale známej si chtěl kopit Horneta, ten člověk vybírá zálohu na motorku dle fotky a potom údajně doveze. Podle inzerátu vybral a zavolal že zaplatí=dohodli se. Potom už ho soustavně na mobilu nemohl sehnat a po čtyřech dnech mu to vzal a řekl, že motorku slibil svýmu kámošovi, protože se neozval. Nefér jednání - zlatokop

teda já nevim, ale dávat zálohu na mašinu kterou vidim jen na obrázku, to je mi divný ... bud to dovez a když to bude cajk, tak to beru, nebo si to strč do ass to je fér, ne vybírat zálohu a dělat mrtvýho brouka. Zaplať (ať už ten dole nebo nahoře) že jsem měl na tohle štěstí a na blba jsem nenarazil.
lidi jsou v tomhle hrozný piče, jak jde o prachysicksicksick


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr