Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ducati

losmiros (Člen)
16.03.2007 11:56:40
Offline

ducati

Myslíte si, že normální zdravej člověk si může koupit takovou motorku?? když pominu dyzajn
podle mě to jsou spíš srdeční záležitosti, i s tím jejich posraným desmem a zvonící spojkou, ale mě nejvíc na tom zaráží to, že oni (ducatista) bude eště opovrhovat nad banditos. mám totiž v práci jednoho ducatistu a nechápu kde bere tu sebejistotu???
chci utěšit
ne že by se mi nelíbili italové, ale jako no.1 rozhodně nejsou a kór když můj zabržděnej bandit vydrží 3x dýl než D


on the road
Petr J. (Člen)
16.03.2007 12:05:06
Offline

Re: ducati

na B6 jsem v zatáčkách pozávodil frajera s S4R.......je to jen a pouze o image.......nic víc, nic míň.............

inkvizitorr (Administrator)
16.03.2007 12:08:51
Offline

Re: ducati

Petr J. psal:

na B6 jsem v zatáčkách pozávodil frajera s S4R.......je to jen a pouze o image.......nic víc, nic míň.............

vogo ale to musel couvat když tys ho předjel né surprised bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Mour (Člen)
16.03.2007 12:13:18
Offline

Re: ducati

inkvizitorr psal:
Petr J. psal:

na B6 jsem v zatáčkách pozávodil frajera s S4R.......je to jen a pouze o image.......nic víc, nic míň.............

vogo ale to musel couvat když tys ho předjel né surprised bigsmilebigsmilebigsmile

...měl čurpauzu bigsmile

Fresh Man (Člen)
16.03.2007 12:27:04
Offline

Re: ducati

a nejmenovanejm Banditům zase ujel Emiler na      Yuki .....goodbigsmile


Bandit pičo
Borák (Člen)
16.03.2007 12:30:40
Offline

Re: ducati

doplnim Freše ...Yuki obsah 100 bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
miaaow (Člen)
16.03.2007 12:40:13
Offline

Re: ducati

a ja jsem zase pred 3 lety pozavodila na CB1 (400 ccm) banditaka s B6 z tyhle diskuze bigsmilebigsmilebigsmile


Zkusit se má všechno!
hans (Člen)
16.03.2007 12:56:11
Offline

Re: ducati

mě tuhle předjeli do kopce 3 cyklisti.......

ten fichtl už není co bejval....bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
16.03.2007 13:01:56
Offline

Re: ducati

jednou sem zavodil s autem...
na rychlost to nebylosmile2

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/BSE/1.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/BSE/2.jpg

Second Class Citizen
1130 Café Racer
tomasNJ (Člen)
16.03.2007 13:40:28
Offline

Re: ducati

Petr J. psal:

na B6 jsem v zatáčkách pozávodil frajera s S4R.......je to jen a pouze o image.......nic víc, nic míň.............

ten frajer asi moc nejel...
na B6 sem taky pojížděl gsxr...


DUCATI bude moje další motorka...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
16.03.2007 13:40:42
Offline

Re: ducati

losmiros psal:

Myslíte si, že normální zdravej člověk si může koupit takovou motorku?? když pominu dyzajn
podle mě to jsou spíš srdeční záležitosti, i s tím jejich posraným desmem a zvonící spojkou, ale mě nejvíc na tom zaráží to, že oni (ducatista) bude eště opovrhovat nad banditos. mám totiž v práci jednoho ducatistu a nechápu kde bere tu sebejistotu???
chci utěšit
ne že by se mi nelíbili italové, ale jako no.1 rozhodně nejsou a kór když můj zabržděnej bandit vydrží 3x dýl než D

Začínám být přežranej všech japonců a uvažuju o Ducati 900SS.Nemá to žádnej racionální důvod,jenom sem si skusil všechny japonský značky,endůra,silnice a kupodivu aji čopra a nejak me to prestává bavit.Možná bych skusil ještě BMWidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
16.03.2007 13:50:37
Offline

Re: ducati

Jaký je rozdíl mezi japonskou a nejaponskou motorkou, obě mají 2 kola, případně 2 válce, řídítka, někdy i zrcátka ....kromě nespolehlivosti v ND např. u Aprilie (švagr ji měl a čekal na blinkr 6 měs., nevydržel a motku prodal) idontknow

...pzn. stroj!! "duši" nemá bigsmile  ...buď funguje nebo ne

VikecB12 (Člen)
16.03.2007 14:05:56
Offline

Re: ducati

Mour psal:

Jaký je rozdíl mezi japonskou a nejaponskou motorkou, obě mají 2 kola, případně 2 válce, řídítka, někdy i zrcátka ....kromě nespolehlivosti v ND např. u Aprilie (švagr ji měl a čekal na blinkr 6 měs., nevydržel a motku prodal) idontknow

...pzn. stroj!! "duši" nemá bigsmile  ...buď funguje nebo ne

Protoze u japonců uz dneska nepoznas jestli projel vokolo Hornet nebo fazer nebo nedejbože novej bandit.Je to všechno na jedno brdo a prestava se me to líbytbad Ale Ducati neprehlídnešgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
losmiros (Člen)
16.03.2007 14:14:47
Offline

Re: ducati

tůů Vikec: možná nepoznáš rozdíl mezi Banditem a Hornetem, tak protobigsmile je to na jedno brdobigsmile

ale jo, já Vás chápu, že japonec až nakonec, ale jsem psal hned na začátku když neberu v potaz dyzajn, tak nechápu proč ten osel od nás si myslí jako by měl něco much betteridontknow

a já už jsem taky jednou něco předjel, myslím traktor s hnojemsick


on the road
tomasNJ (Člen)
16.03.2007 15:59:00
Offline

Re: ducati

člověk který už nějakou dobu jezdí, tak se z něho stává postupem času fajnšmekr a logicky musí přejít od japonců k evropěgood
proto Ducati... nebo Triumph :o) bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
maňas (Člen)
16.03.2007 16:13:43
Offline

Re: ducati

ale má to jednu výhodu,mít dukati,protože se nemusíš s ostatníma zdravit - důvod - vidíte se každý ráno v servisebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
tomasNJ (Člen)
16.03.2007 17:29:05
Offline

Re: ducati

maňas:
nauč se to psát smile1  DUCATI

servis...hmm
přitom je to úplna kravina...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
16.03.2007 17:32:42
Offline

Re: ducati

tomas: kravina? no tag to skus srovnat se suzu... jak často musíš do servisa?


Bandit pičo
Prase (Člen)
16.03.2007 17:34:15
Offline

Re: ducati

DUKATY? správně Tome


Čau Prase
tomasNJ (Člen)
16.03.2007 17:38:51
Offline

Re: ducati

praseta:
  jo znám jednu dívku ta má DUKÁTY bigsmile


fresh man:
   je to dáno konstrukcí motoru...
   suza nemá desmo, ani rozvodový řemen...
   a ani suchou spojku...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
16.03.2007 17:41:25
Offline

Re: ducati

no ale musíš...

to si můžu koupit Yuki, taky musí každou chvilku do servisa...bigsmile


Bandit pičo
tomasNJ (Člen)
16.03.2007 17:52:25
Offline

Re: ducati

tak si zdechlý...
s juki pojedeš do servisa bo ti nepojede....

s ducati na pravidelnou udržbu...


si kup hondu ta má servisní interval na olej 12000 km... na ventily 24000. to už tam nebudeš jezdit skoro vubec...bigsmileidontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Robi (Nový člen)
16.03.2007 17:53:20
Offline

Re: ducati

Po trech letech na B6 jsem nekonecne projizdel inzeraty a cekal co by me chytlo za srdce, bo zmena je zivot. Pak jsem uvidel krasnou S4 a bylo vymalovano. Po prvni frustraci z ceny velkeho servisu idontknow ktery jsem nechal udelat ted na zacatku sezony zatim jen sama radost z jezdeni. A o tom to je good Prakticka motorka to moc neni, rinci to,kope kdyz nema otacky a mlada na tom nechce jezdit, ze ji boli prdel. Ale ja mam pokazde uz po prvnich metrech jizdy,a pak vlastne furt, v prilbe hubu od ucha k uchu bigsmile (skoro jak Eremi) jak ta ducna jede...

tomasNJ (Člen)
16.03.2007 17:57:32
Offline

Re: ducati

robi:
no to víš... při servisu S4 na ventilech dou hlavy dolů...
jinak ventily 10000km a řemeny 20000km


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Dado (Člen)
16.03.2007 18:02:19
Offline

Re: ducati

Hele fakt krásná. No a co se mně týče až jednou bude moct zvítězit (u nás doma) líbí a chci nad líbí a můzu si dovolit, tak skoučim taky u nějaký italky vymidlenýgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Fresh Man (Člen)
16.03.2007 18:03:06
Offline

Re: ducati

Tomas: jojo podle fkusu každýho soudruhagoodmáš recht


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
16.03.2007 18:27:14
Offline

Re: ducati

idontknow  surprised  surprised

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/ducati.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
16.03.2007 18:59:27
Offline

Re: ducati

To ze sou dukny poruchovy je fáma.Deláš servis jako na čemkoliv jiným a dneska uz ty ceny taky nejsou tak hrozny.Bandit treba proti hondě taky řachtá a nevadí nám to,tak proč by me to melo vadit u dukny.Asi pudu nafotit bandita do bazaru...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
inkvizitorr (Administrator)
16.03.2007 19:57:43
Offline

Re: ducati

tu 999 jak sem dal slugi sem viděl na výstavě a zvedal se mi z toho kýbl, nechutná slátanina bez trochy vkusu, kolotoče houpačky hadr, je to jako vyšperkovanej cikánskej mercedes, supersport má bejt plnej carbonu a hlavně vomlácenej!!!! staviteli, mistru světa a designérovi tohodle skovostu posílámfuckfuckfuck loni s podobnym hnusem vyhrál nějakou tu soutěž přestaveb před tim klukem s tim pěkně překopanym oranžovým autobusemidontknow nechápusurprised


doba je temná...
Eremi (Člen)
16.03.2007 20:03:38
Offline

Re: ducati

inkvizitorr psal:

tu 999 jak sem dal slugi sem viděl na výstavě a zvedal se mi z toho kýbl, nechutná slátanina bez trochy vkusu, kolotoče houpačky hadr, je to jako vyšperkovanej cikánskej mercedes, supersport má bejt plnej carbonu a hlavně vomlácenej!!!! staviteli, mistru světa a designérovi tohodle skovostu posílámfuckfuckfuck loni s podobnym hnusem vyhrál nějakou tu soutěž přestaveb před tim klukem s tim pěkně překopanym oranžovým autobusemidontknow nechápusurprised

pičo by na tom nemělo být napsaný Sargon ale Saigon!bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
MartysN6 (Člen)
16.03.2007 20:18:44
Offline

Re: ducati

tomasNJ psal:

člověk který už nějakou dobu jezdí, tak se z něho stává postupem času fajnšmekr a logicky musí přejít od japonců k evropěgood
proto Ducati... nebo Triumph :o) bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

toho Triumpha podepisuju goodgoodsmile1

inkvizitorr (Administrator)
16.03.2007 20:20:03
Offline

Re: ducati

jináč ještě k tématu... ducati má jednu nevýhodu, musíš na to mít. nebudu kalkulovat nějaký bazarystický výhodný nákupy, ale když si vezmu třeba hochklasse supersport, tak všechny ostatní firmy vyrábějící podobný nářadí sou na 350t. kč a ducati je na 450t. kč a to ještě porovnávám základní model 1098, esko bude určo přes půl mega... z čehož vyplývá, že buďto si koupim duknu páč chci mít hustou image všude kam přijedu a nebo si koupim něco jinýho a za zbylejch 100t. si pořídim krosku a ještě mi zbyde na skůtr na ježdění do krámu pro rohliky... dukny sou nádherný (většinou) ale dle mě je to jenom vo těch penězích a toho kultu "značky" jenž okolo toho žije....


doba je temná...
Řízo (Člen)
16.03.2007 21:46:47
Offline

Re: ducati

inkvizitorr psal:

tu 999 jak sem dal slugi sem viděl na výstavě a zvedal se mi z toho kýbl, nechutná slátanina bez trochy vkusu, kolotoče houpačky hadr, je to jako vyšperkovanej cikánskej mercedes, supersport má bejt plnej carbonu a hlavně vomlácenej!!!! staviteli, mistru světa a designérovi tohodle skovostu posílámfuckfuckfuck loni s podobnym hnusem vyhrál nějakou tu soutěž přestaveb před tim klukem s tim pěkně překopanym oranžovým autobusemidontknow nechápusurprised

ku..a tu mětsmile1,bych nechtel leštit, ty zbytečné p..čoviny všudefucksick


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
inkvizitorr (Administrator)
16.03.2007 23:40:25
Offline

Re: ducati

tak ten chudák to letos kupodivu zase vyhrál, nechápu co je zajímavýho na přestavbě, když tam pouze navěsí tuny doplňků který nakoupí v specializovanejch šopech, (zřejmě mimo toho extrémně nevkusnýho airbrushe) nic z toho nevymyslí neupraví, prostě ten, co umí skládatidontknowidontknowidontknow

dle mě jasnej pokyn pro účastníky dalšího ročníku, že nemá smysl s něčim tak úžasným soupeřit páč místo aby vyhrál někdo, kdo udělá přestavbu, vyhraje skládač puzzlíbad

http://www.motorkari.cz/multimedia/2007031601/00000016575.jpg

doba je temná...
Fresh Man (Člen)
17.03.2007 08:28:05
Offline

Re: ducati

no ten šedivák zrouna vyles z maringótky, né???idontknow


Bandit pičo
mr.BSE (Člen)
17.03.2007 08:56:43
Offline

Re: ducati

a kolik je sleduje lidi,co?bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bobule (Člen)
17.03.2007 09:06:04
Offline

Re: ducati

nádhera to sice nejni ale svez bych sebigsmile


to jebu
SLUGI (Člen)
17.03.2007 09:11:49
Offline

Re: ducati

...ten panáček co dělal tu 999 je pěknej frajírek,dělal v Brně v D-motu (Ducati) mechoša ale ňák se nepohodli s majitelem tak "vodešel" a dělá takový blbiny. Ale některejm se to líbí,páč se vždy najdou ti co nevěděj co roupama (nebo spíš s penězma) a pak to vod něj koupí aby mohli dělat "machry".  idontknow

PS: pokud jde o mě,tu fotku sem tam dal protože byla řeč o Ducati a tato zrovna vyhrála na motocyklu 2007 ... Mě se líbila spíš klasika 916


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Georges (Člen)
17.03.2007 10:00:02
Offline

Re: ducati

SLUGI psal:

...ten panáček co dělal tu 999 je pěknej frajírek,dělal v Brně v D-motu (Ducati) mechoša ale ňák se nepohodli s majitelem tak "vodešel" a dělá takový blbiny. Ale některejm se to líbí,páč se vždy najdou ti co nevěděj co roupama (nebo spíš s penězma) a pak to vod něj koupí aby mohli dělat "machry".  idontknow

PS: pokud jde o mě,tu fotku sem tam dal protože byla řeč o Ducati a tato zrovna vyhrála na motocyklu 2007 ... Mě se líbila spíš klasika 916

Ve stejným stylu má udělanýho Peugeota 206 surprised

Můj názor na ty americko italský jebky je takovej, že si je můžou narvat do špic... Nevím o žádný která by vydržela v kupě 100tis. km.
Pro mě je machr ten, kdo dokáže postavit něco vlastníma rukama (viz koval atd.) a né že donde do obchodu a tam to jednoduše koupí, to umí každej...bad

maňas (Člen)
17.03.2007 10:39:26
Offline

Re: ducati

sem to po sobě nečet,se omlouvám

Fiat : je jedno jak se to píše
       v itálii za to nemůžo,že neuměj nic kloudnýho vyrobit
       napsal sem to proto ,jelikož je to známá hláška


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
17.03.2007 10:41:27
Offline

Re: ducati

jo chybí mi tam u na konci slova nemůžou - jenom aby fiat neremcalbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
17.03.2007 10:43:14
Offline

Re: ducati

Akorát že na tom Peterka nejezdí a má to pořád pod plachtou..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
17.03.2007 10:51:03
Offline

Re: ducati

ať na tom jezdí nebo ne, dle mě je tahle motorka vrchol nevkusu a slátanina šerednýho kýče a typickýho vesnickýho tuningu, tj. natláskej na to všechno co na to kde prodávaj, airbrush nejlépe s kozatou ženskou a vyjícím vlkem za polárním kruhem a pokud možno aby se na tom nedalo jezditbadbadbad


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
17.03.2007 10:53:12
Offline

Re: ducati

To já mám jiný dilema na spadnutísmile2

Tripla nebo Corsarosurprised

S doplňky by vyčel tripl jako Velocefucksick

Co s tímsurprised


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
17.03.2007 10:54:38
Offline

Re: ducati

...ale zas si říkám že kdyby to dovalil na SUZUKI DEN na vokruh a nechal na tom projet KAKINA ... by mu třeba vylepšil dizajn     idontknow  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
17.03.2007 10:54:40
Offline

Re: ducati

to veloce vypadá gutgood myslim, že by mi taky šlo k srstibigsmile


doba je temná...
Eremi (Člen)
17.03.2007 11:00:34
Offline

Re: ducati

inkvizitorr psal:

to veloce vypadá gutgood myslim, že by mi taky šlo k srstibigsmile

k srsti vyjícího polárního vlka za plárním kruhem?bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
huskyb12 (Administrator)
17.03.2007 11:07:01
Offline

Re: ducati

co sem furt taháte chudáka příbuznýho ? :)))


ale di, Ty brepto ...
inkvizitorr (Administrator)
17.03.2007 11:10:26
Offline

Re: ducati

Eremi psal:

k srsti vyjícího polárního vlka za plárním kruhem?bigsmile

né, k srsti kozatý ženský...bigsmile


doba je temná...
Fresh Man (Člen)
17.03.2007 11:12:09
Offline

Re: ducati

Kelly: Moriny nebrat!!! aušus! skoro všechny dou vopakovaně do záručních vopraf. " info vot kámoš co maj to zastoupení " chčije s toho volej jag z friťáku....prej horká jehla a trocha dyzajnubad....


Bandit pičo
ABik (Člen)
17.03.2007 11:28:45
Offline

Re: ducati

FreshMan:
surprised nerob srandu idontknow Chci jet na podzim do talošky pro jeden kousek help

Kelly:
Dělají to Veloce i v černostříbrné nebo jenom v červené? help

Pro ty, kteří nemusí italské motorky, auta atd... Hovno víte bigsmile O kvalitě italských strojů kolují stejné kydy jako o kroutícím se Banditovi bigsmilesmile1

Kelly01 (Člen)
17.03.2007 11:45:27
Offline

Re: ducati

http://www.motomorini.com/news_exp.asp? … ;novita=53

Na Tripla hledám dovozce,zatím vím jen o Dmotu a Olomouci..

Ty nejsou to pravý ořechový k jednánísmile1


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
17.03.2007 11:47:51
Offline

Re: ducati

Abík
U tebe je problém že spekuluješ,vymýšlíš,honíš image a hovno jezdíšsmile1


God Save The Queen!
Fresh Man (Člen)
17.03.2007 12:14:59
Offline

Re: ducati

Abik : jojo. má  cagivu, moriny , augustu, husqarnu , piagio... ale moriny bad


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
17.03.2007 12:59:58
Offline

Re: ducati

...   idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/ducati..jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
huskyb12 (Administrator)
17.03.2007 13:02:18
Offline

Re: ducati

Kelly - tady bys to usmlouval :)))

http://www.mobile.de/SIDFTWEzpLFkCaHGhl … 09193&


ale di, Ty brepto ...
maňas (Člen)
17.03.2007 13:07:22
Offline

Re: ducati

no diť říkam obludný od pohledu - prostě italskýbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Gumish (Člen)
17.03.2007 13:11:14
Offline

Re: ducati

A co italsky MV AGUSTA BRUTALE? To se me libi od prvni chvile co jsem ji nekde videl na obrazku


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
maňas (Člen)
17.03.2007 13:24:37
Offline

Re: ducati

Gumish psal:

A co italsky MV AGUSTA BRUTALE? To se me libi od prvni chvile co jsem ji nekde videl na obrazku

to je relativně pěkný stroj,jsem myslel těma italskýma stroje ducati,potažmo fiat,alfa a podobné hrůzy


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
tomasNJ (Člen)
17.03.2007 13:32:29
Offline

Re: ducati

maňas... nevíš co je pěkné... masa má vkus co??

a passat se ti líbí že? bigsmileidontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
17.03.2007 13:34:48
Offline

Re: ducati

novej Brutale 470 000 Kč ....základbigsmile


Bandit pičo
maňas (Člen)
17.03.2007 13:35:20
Offline

Re: ducati

no každému podle chuti,jinak VW proč ne měl jsem a spokojenost


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Fresh Man (Člen)
17.03.2007 13:35:51
Offline

Re: ducati

ale má zasejc správnej počet válcůgoodgoodgood


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
17.03.2007 16:00:23
Offline

Re: ducati

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/Bart.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kakin (Člen)
17.03.2007 17:39:58
Offline

Re: ducati

SLugi: ty seš vůl! :))) Peterka by na tym v životě nikdy nikoho nenechal svezt - j ási myslím že to možná hrčelo jenom na brzdě nebo něco pač co si pamatuju tak říkal že sou na tym zlacený šroubky, pozlacený zadní péro tlumiče a takový pičoviny za sta tisíce ale nikde nic .......... na ježdění to prostě není i když by to mohlo bejt supr svezení pač dostal dolů velice zajímavě hmotnost asi co si pamatuj uco říkal, ale jinak to je s tím jeho zaměstnáním a vztahama podobně včetně toho Peugeotu jak to tady někdo psal ...... mohl sem býval nastoupit do Dmota místo něho, ale nějak sem to vzdal ......

Jiank sem jezdil S4R a i COrsaro a S4R mě nějak vůbec nezaujalo .... prostě to vůbec nejede a Corsaro jako dobrý, ale má to asi fakt svý výrobní vady a ..... ale to by mě celkem k pleti šlo ... ale fakt ty vady tam sou (občas bliakjí kontrolky nesmyslně a další pičoviny .. :(( ) a jiank jedinej Ital kterej mě fakt dostal je Benelli TnT akoráít sem bohužel neměl možnost se nikdy svezt - jenom posedět na nastartované a byl sem z thoho vedle ..! ;)

Fresh Man: ty vole ty se taky nuč už psat AGUSTA a ne Augusta ... to je hokejovej trenér a ne motorka!!! Mě pak dycky hrozně točí když to někde vidím napsaný v inzerrátech nebo novinách! :)))))))  Jo a jiank - seš schopnej sehnat z fabriky nějaký skalpely??? :)

Fresh Man (Člen)
18.03.2007 07:42:27
Offline

Re: ducati

Kakin: skalpeli na augustu i na Huskqvarnubigsmile

sorry MV Agustubigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
18.03.2007 07:43:22
Offline

Re: ducati

máš numero ? zaolej kdykolifgood


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
19.03.2007 08:19:11
Offline

Re: ducati

Víte, proč se majitlé Ducati při jízdě nezdraví?

Protože se ráno viděli v servisusmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jarken (Člen)
19.03.2007 13:08:37
Offline

Re: ducati

Takže abych to shrnul - stejně z toho všeho vychází nejlépe Zuza, nebo jebka Honda no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Kakin (Člen)
19.03.2007 20:56:22
Offline

Re: ducati

Jarken: Hondu nebrat .... je to nejvíc bezpohlavní věc kterou znám!!! :( Jedině Sjuzn nebo Kwak, no a možná jebka ...! :)))

Fresh: jo kólnu ti !!! good

Jarken (Člen)
20.03.2007 07:07:31
Offline

Re: ducati

Kakinepussyfuckbigsmile

Hondu mám prostě rád už od dob co jsem si od nich koupil prvního Civica a asi mi to i zůstane ať si kdo chce co chce říká no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr