Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » světelná houkačka

Volosov (Člen)
31.12.2010 17:01:19
Offline

světelná houkačka

Ahoj,
koupil jsem GSF 600 S z roku 2001, moto je v pěkném stavu, předchozí majitel se o něj krásně staral, za co mu jsem vděčný. Všechno OK, ale na potkávacím svítí levé světlo, při zapnutí dálkového se rozsvítí (ale do dálky to moc není...) pravé. Nejde světelná houkačka vůbec. Muže někdo poradit jak to ma správně fungovat, a proč nejde ta světelná houkačka? Není to jen žárokou?, nebo jsou tam nějak přehozené dráty? Děkuji za rady!


...chlap musí mít motorku...
Loser (Administrator)
31.12.2010 17:22:39
Offline

Re: světelná houkačka

jediny reseni je: koupit si eNko goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
31.12.2010 17:41:27
Offline

Re: světelná houkačka

Loser psal:

jediny reseni je: koupit si eNko goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

jenže já mám eNko a světelná houkačka mi taky nejde surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Volosov (Člen)
31.12.2010 17:41:30
Offline

Re: světelná houkačka

eSko vypada líp...idontknow


...chlap musí mít motorku...
hlemejzd999 (Člen)
31.12.2010 17:42:22
Offline

Re: světelná houkačka

hlemejzd999 psal:
Loser psal:

jediny reseni je: koupit si eNko goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

jenže já mám eNko a světelná houkačka mi taky nejde surprised

ale to bude asi věkem tý vrány


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
31.12.2010 21:47:49
Offline

Re: světelná houkačka

Volosov psal:

eSko vypada líp...idontknow

Máš rád brouky, jo? smile1
Musíš počkat na někoho s Skem.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jardagsf (Člen)
01.01.2011 13:13:41
Offline

Re: světelná houkačka

u stary vrany se ti zaoxiduje tlacitko bo je vetru desti na rane - rozebrat kontaktolem prostrikat event vice rozebrat a procistit a mas na rok - dva pokoj
varianta b promerit jak ti jde proud do zarovek a postupovat smerem k baterce a pracovat na odhaleni zavady
varianta c vysrat se na to
jardagsf bez svet houkacky jezdici a taky zijici bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
hlemejzd999 (Člen)
01.01.2011 13:33:09
Offline

Re: světelná houkačka

jardagsf psal:

u stary vrany se ti zaoxiduje tlacitko bo je vetru desti na rane - rozebrat kontaktolem prostrikat event vice rozebrat a procistit a mas na rok - dva pokoj
varianta b promerit jak ti jde proud do zarovek a postupovat smerem k baterce a pracovat na odhaleni zavady
varianta c vysrat se na to
jardagsf bez svet houkacky jezdici a taky zijici bigsmile

třeba houkačka -klakson je dost citlivá a funguje mi bezvadně ...jednou jsem u kauflandu na parkovišti čekal až vycouvaj policajti s autem,že tam najedu místo nich  do toho chlífku  a chtěl jsem dát blinkr ,jako že odbočim na to jejich místo ,aby věděli , že se tam chci narvat  a oni at v klidu vycouvaj ...no a místo toho sem zavadil v rukavici  o houkačku  a pěkně je vytroubil bigsmilebigsmilebigsmile...nakonec to gesto vyznělo asi jako :„ táhněte uš do prdele a nezdržujte “bigsmilebigsmilebigsmile...asi čuměli chlapci  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
richie (Člen)
01.01.2011 13:40:58
Offline

Re: světelná houkačka

hlemejzd999 psal:
jardagsf psal:

u stary vrany se ti zaoxiduje tlacitko bo je vetru desti na rane - rozebrat kontaktolem prostrikat event vice rozebrat a procistit a mas na rok - dva pokoj
varianta b promerit jak ti jde proud do zarovek a postupovat smerem k baterce a pracovat na odhaleni zavady
varianta c vysrat se na to
jardagsf bez svet houkacky jezdici a taky zijici bigsmile

třeba houkačka -klakson je dost citlivá a funguje mi bezvadně ...jednou jsem u kauflandu na parkovišti čekal až vycouvaj policajti s autem,že tam najedu místo nich  do toho chlífku  a chtěl jsem dát blinkr ,jako že odbočim na to jejich místo ,aby věděli , že se tam chci narvat  a oni at v klidu vycouvaj ...no a místo toho sem zavadil v rukavici  o houkačku  a pěkně je vytroubil bigsmilebigsmilebigsmile...nakonec to gesto vyznělo asi jako :„ táhněte uš do prdele a nezdržujte “bigsmilebigsmilebigsmile...asi čuměli chlapci  bigsmile

rebel good smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
nicola.foxx (Člen)
01.01.2011 15:14:44
Offline

Re: světelná houkačka

Volosov psal:

Ahoj,
koupil jsem GSF 600 S z roku 2001, moto je v pěkném stavu, předchozí majitel se o něj krásně staral, za co mu jsem vděčný. Všechno OK, ale na potkávacím svítí levé světlo, při zapnutí dálkového se rozsvítí (ale do dálky to moc není...) pravé. Nejde světelná houkačka vůbec. Muže někdo poradit jak to ma správně fungovat, a proč nejde ta světelná houkačka? Není to jen žárokou?, nebo jsou tam nějak přehozené dráty? Děkuji za rady!

Esli si to dobre pamatuju, tak asi nebude spravne fingovat svetelna houkacka, gdyz ti to dalkovy svetlo sviti. Rek bych, ze funguje pouze, kdyz jedes na potkavaci a houkas dalkovym.
Mas tam dve zarovky a obe maj jen jedno vlakno. Takze to jak to popisujes je spravny chovani.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
LukinB6 (Člen)
01.01.2011 20:02:58
Offline

Re: světelná houkačka

nicola.foxx psal:
Volosov psal:

Ahoj,
koupil jsem GSF 600 S z roku 2001, moto je v pěkném stavu, předchozí majitel se o něj krásně staral, za co mu jsem vděčný. Všechno OK, ale na potkávacím svítí levé světlo, při zapnutí dálkového se rozsvítí (ale do dálky to moc není...) pravé. Nejde světelná houkačka vůbec. Muže někdo poradit jak to ma správně fungovat, a proč nejde ta světelná houkačka? Není to jen žárokou?, nebo jsou tam nějak přehozené dráty? Děkuji za rady!

Esli si to dobre pamatuju, tak asi nebude spravne fingovat svetelna houkacka, gdyz ti to dalkovy svetlo sviti. Rek bych, ze funguje pouze, kdyz jedes na potkavaci a houkas dalkovym.
Mas tam dve zarovky a obe maj jen jedno vlakno. Takze to jak to popisujes je spravny chovani.

Takhle je to správně.good


GSX1250FA
Honzik8719 (Člen)
02.01.2011 17:05:04
Offline

Re: světelná houkačka

hlemejzd999 psal:
Loser psal:

jediny reseni je: koupit si eNko goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

jenže já mám eNko a světelná houkačka mi taky nejde surprised

taky s tim mám problém...ale u mě většinou stačí pořádně zmačknout,ale beztak to nepoužívám mám radši gesta :Devil


...relativní kochač...
Volosov (Člen)
02.01.2011 22:01:59
Offline

Re: světelná houkačka

Děkuji za užitečnou informaci, že v každé žárovce jen jedno vlákno (to znamena že dráty mam OK), zkusím jestli není zoksidované to tlačítko.


...chlap musí mít motorku...
Volosov (Člen)
03.01.2011 16:07:20
Offline

Re: světelná houkačka

Díky, rozšrouboval jsem přepinač, nastřílkal silikonem a je funkční. Mam radost, že nejsou popgoodsmile1goodletené dráty.


...chlap musí mít motorku...
nicola.foxx (Člen)
03.01.2011 22:20:48
Offline

Re: světelná houkačka

Volosov psal:

Díky, rozšrouboval jsem přepinač, nastřílkal silikonem a je funkční. Mam radost, že nejsou popgoodsmile1goodletené dráty.

Wogo popis mi jak ti funguje svetelna houkacka, kdyz mas zapnuty dalkovy svetloidontknowidontknowidontknowidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr