Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » MK MOTO

Fulltank (Člen)
03.01.2011 13:42:17
Offline

MK MOTO

Zdravim
Chtel bych se optat jestli nekdo neznate firmu MK MOTO idontknow Koukal sem na jejich stranky a moc se mi libej jejich nabizeny motky.
Jenomze jsme v cechach bigsmile , tak se chci nejdrive zeptat na nejaky reference, nebo jestli jste se tam nekdo nebyl mrknout co nabizej za hajtry, urcite dobre vite jak to v takovejch bazarech chodi sick

Moc diky.

www : http://www.mk-moto.cz/index.php?t=ofirme evil

Geograf (Člen)
03.01.2011 20:12:26
Offline

Re: MK MOTO

Mno a co potřebuješ??? Mám z tama Bandita, denně jezdím kolem do práce a zpráce bigsmile


Kam nevidím, tam nepospíchám
kojaksro (Člen)
03.01.2011 20:28:15
Offline

Re: MK MOTO

Fulltank psal:

Zdravim
Chtel bych se optat jestli nekdo neznate firmu MK MOTO idontknow Koukal sem na jejich stranky a moc se mi libej jejich nabizeny motky.
Jenomze jsme v cechach bigsmile , tak se chci nejdrive zeptat na nejaky reference, nebo jestli jste se tam nekdo nebyl mrknout co nabizej za hajtry, urcite dobre vite jak to v takovejch bazarech chodi sick

Moc diky.

www : http://www.mk-moto.cz/index.php?t=ofirme evil

...co sháníš Kubo, budu teď mít možnost zajímavý motorky ze zabavovaných leasingů.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
nety (Člen)
03.01.2011 20:53:16
Offline

Re: MK MOTO

kojaksro psal:
Fulltank psal:

Zdravim
Chtel bych se optat jestli nekdo neznate firmu MK MOTO idontknow Koukal sem na jejich stranky a moc se mi libej jejich nabizeny motky.
Jenomze jsme v cechach bigsmile , tak se chci nejdrive zeptat na nejaky reference, nebo jestli jste se tam nekdo nebyl mrknout co nabizej za hajtry, urcite dobre vite jak to v takovejch bazarech chodi sick

Moc diky.

www : http://www.mk-moto.cz/index.php?t=ofirme evil

...co sháníš Kubo, budu teď mít možnost zajímavý motorky ze zabavovaných leasingů.

no ty vole, že bych sladil ... bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fulltank (Člen)
03.01.2011 22:53:31
Offline

Re: MK MOTO

Geograf psal:

Mno a co potřebuješ??? Mám z tama Bandita, denně jezdím kolem do práce a zpráce bigsmile

Chtel sem slyset neco o firme :) jak sem psal vyse, dneska chce kazdej jen toho druhyho ojebat smile2 a najit bazar kde se chovaji solidne je celkem nemozny.

Kdyz si vzpomenu jak sem kamaradovi pomahal vybirat GSXro a objel par bazarniku chce se mi sick predevsim kdyz si vzpomenu na slavny BikersCrown to se mi chce sick hned dvakrat bigsmile

Fulltank (Člen)
03.01.2011 23:01:16
Offline

Re: MK MOTO

kojaksro psal:
Fulltank psal:

Zdravim
Chtel bych se optat jestli nekdo neznate firmu MK MOTO idontknow Koukal sem na jejich stranky a moc se mi libej jejich nabizeny motky.
Jenomze jsme v cechach bigsmile , tak se chci nejdrive zeptat na nejaky reference, nebo jestli jste se tam nekdo nebyl mrknout co nabizej za hajtry, urcite dobre vite jak to v takovejch bazarech chodi sick

Moc diky.

www : http://www.mk-moto.cz/index.php?t=ofirme evil

...co sháníš Kubo, budu teď mít možnost zajímavý motorky ze zabavovaných leasingů.

Moc diky good
No na B6 sem toho najezdil uz dost, ta sla letos do sveta. Na B12 sem zkousel jezdil chvili, ale nejak mi to nepadlo do ruky headshake , mam postavu jako Progíír a ta vaha neni nic moc pro me ..chapes bigsmile ..

Prave sem cirou nahodou narazil na to MK moto a moc se mi tam libilo to oranž GSRoo good . Co sem na tom zlehka zkousel pojezdim, tak celkem fajnova motorka, takova pro holky bigsmile takze ideal pro nekoho, jako sem ja.

Jestli mas moznost neco dohodit, urco dej vedet evil Ale zatim zadnej spech jen hazim site bigsmile abych pak v lete necumel..

kojaksro (Člen)
03.01.2011 23:25:56
Offline

Re: MK MOTO

...Kubo nejlépe mi nalož do emailu co krom gsr,esli třeba FZ, Z a tydlejc do jaký cenový atd, kupříklad teď byla k mání Z1000 r.v.08 najeto kolem 10tis. a vyšla by kolem 130 tis.

...občas sou tam zajímavý kousky...good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
inkvizitorr (Administrator)
03.01.2011 23:26:48
Offline

Re: MK MOTO

Fulltank psal:

Chtel sem slyset neco o firme :) jak sem psal vyse, dneska chce kazdej jen toho druhyho ojebat smile2 a najit bazar kde se chovaji solidne je celkem nemozny.

jestli chceš solidní bazar, vyber odsaď: www.free-moto.cz good


doba je temná...
Fulltank (Člen)
03.01.2011 23:37:37
Offline

Re: MK MOTO

kojaksro psal:

...Kubo nejlépe mi nalož do emailu co krom gsr,esli třeba FZ, Z a tydlejc do jaký cenový atd, kupříklad teď byla k mání Z1000 r.v.08 najeto kolem 10tis. a vyšla by kolem 130 tis.

...občas sou tam zajímavý kousky...good

Tak dikes good Zatim je jeste cas, uvidim kolik se uvolni penezku a urco se ozvu.

Fulltank (Člen)
03.01.2011 23:39:03
Offline

Re: MK MOTO

inkvizitorr psal:
Fulltank psal:

Chtel sem slyset neco o firme :) jak sem psal vyse, dneska chce kazdej jen toho druhyho ojebat smile2 a najit bazar kde se chovaji solidne je celkem nemozny.

jestli chceš solidní bazar, vyber odsaď: www.free-moto.cz good

takhle sem to chtel bigsmile napsat, tohle je solidni bazos tady se ty kluku  koukej a vybirej evil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr