Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Honzik8719 (Člen)
04.01.2011 19:08:26
Offline

má s tutim někdo nějaký zkušenosti?


...relativní kochač...
Jaster (Člen)
04.01.2011 19:18:58
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

muj kámoš si je asi před rokem koupil. letos je použil 3x na týdení výlety. a prej dobrý za tu cenu. kdybys chtěl, dokážu je sehnat taky a myslim na tu cenu bych se snad taky dostal i s dph. takže pičo sleva by byla, ale nemám je teď skladem. ale hodil bych to do objednávky až budem teď v lednu objednávat.
http://www.dalfos-moto.cz/dalfos-moto/e … asny-valec


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
04.01.2011 19:20:45
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

kakáč má přímo tytogood

To Jaster: headshakeidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
04.01.2011 19:24:31
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

mám je bez toho válce a dobrý....už zažily ledacos a držej...

akorát že já je koupil od vorla za 500,- good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Jaster (Člen)
04.01.2011 19:26:14
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Banditatom psal:

To Jaster: headshakeidontknow

cojé? já jsem si je chtěl koupit taky tehdy, ale vysral sem se na to, stáli víc než teď a nevěděl jsem jestli je využiju...


motto "Vem za heft a val"
sonyk (Člen)
04.01.2011 19:28:30
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

mam ty bocni a musim rict ze radsi kufry. brasny nezamknes. slozity nandavani. cely se to tam mrda a ve dvou to docela prekazi. kdyz jedu sam a nemusim nekde stavet tak ok, ale to sundavani aby ti to nekdo neukrad nic moc


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
huskyb12 (Administrator)
04.01.2011 19:33:46
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

mam ty boční tašky a nemam je rád ...
téměř jistě poškrábeš podsedlovku i když to podlepíš ...
zbytek trefně popsal Sonyk ...


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
04.01.2011 19:38:57
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

mám je, fungl nový, nepoužitý. zistil sem, že sa vlezu do tangbáglu a kufru. estli sceš, pustím ti je za 1500evil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
04.01.2011 19:40:38
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

huskyb12 psal:

mam ty boční tašky a nemam je rád ...
téměř jistě poškrábeš podsedlovku i když to podlepíš ...
zbytek trefně popsal Sonyk ...

jj podsedadlak sem musel nechat polepit pruhlednou folii a ted se bojim ze sni pujde dolu i nalepkasmile2


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
hans (Člen)
04.01.2011 19:54:06
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

huskyb12 psal:

mam ty boční tašky a nemam je rád ...
téměř jistě poškrábeš podsedlovku i když to podlepíš ...
zbytek trefně popsal Sonyk ...

za dva roky používání jsem to ještě nezdrápal.....nepodlepuju...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Honzik8719 (Člen)
04.01.2011 19:55:38
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Jaster: to by bylo fajnes ještě se ozvu ;-)
Koldane a ty máš jen brašny nebo i válec?a kdyžtak který help


...relativní kochač...
Koldan (Člen)
04.01.2011 20:18:48
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Honzik8719 psal:

Jaster: to by bylo fajnes ještě se ozvu ;-)
Koldane a ty máš jen brašny nebo i válec?a kdyžtak který help

i válec. ty samé co jsou na té fotce cos sem dal


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
04.01.2011 20:26:29
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Taky to mám komplet doma a taky je nemám rádbigsmile Je to vopravdu nouzovka,vopruz nasazovaní,v dešti promoknou(ty šprcky nezabrání promočení z vnitřní strany vod motorky) a do válce taky zateče,ten modrej z lujzu je lepší. Podsedlovku sem vždycky přelepil amerikou a pohoda. Ale už mám vyřešeno,3x kufr givismile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
04.01.2011 20:30:31
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

tož jak psal Banditatom já je mám .
Jak pal Sonyk je to trošku výser je sundat a nandat ,ale jen pokud nemáš podpěry brašen.good
Jsem si je nechal udělat na piáno a jsem úúúúplně v pohodě ,nedře to podsedlofku nemotá se ti to do zadního kola a.p. a instalace a demontáž tašky je v pohodě.
Jel jsem v dešťu na duchonku 190 km a když jsem dal plaštěnku co máš u toho tak ani moc nezvlhla.
Největší výser je ta instalace plotny na sedlo co to drží . A pak ten válec ... ten na tej plotýnce moc nedržíbad,chce to nějakej pavouk nebo kurtnu.good.
Ale i to je jen o cviku.
Já si koupil kufr na vrch (top case), ale boční nechcu .
Za prví to vypadá děsně a mít na máni wingrack za strašný love a bez kufrů jezdím daleko víc a mít tam celou dobu takovej harapák sickheadshake
Podle mě je to dobrá věc ale chce to podpěry já jsem spokojenej.good

P.S. Ale bacha takhle to funguje jen na eSka bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Honzik8719 (Člen)
04.01.2011 20:33:19
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Koldan psal:
Honzik8719 psal:

Jaster: to by bylo fajnes ještě se ozvu ;-)
Koldane a ty máš jen brašny nebo i válec?a kdyžtak který help

i válec. ty samé co jsou na té fotce cos sem dal

tak já to teda beru šéfe! good šlo by to poslat počtou,nebo třeba kdyby měl někdo cestu do Prahe...?!?


...relativní kochač...
Koldan (Člen)
04.01.2011 20:48:49
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

no posílat počtů sa ně to moc nesce, je to velký jako kráva. dybys počkal 14 dní, tak spolupracovník je z Havlbrodu, tak by to vzal na betonárku  a pak by sis to tam vyzvedlcool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
04.01.2011 21:13:27
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Koldan psal:

no posílat počtů sa ně to moc nesce, je to velký jako kráva. dybys počkal 14 dní, tak spolupracovník je z Havlbrodu, tak by to vzal na betonárku  a pak by sis to tam vyzvedlcool

poslal sem holuba na mail evil


...relativní kochač...
zdenek 1 (Člen)
04.01.2011 21:44:25
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Kakac psal:

tož jak psal Banditatom já je mám .
Jak pal Sonyk je to trošku výser je sundat a nandat ,ale jen pokud nemáš podpěry brašen.good
Jsem si je nechal udělat na piáno a jsem úúúúplně v pohodě ,nedře to podsedlofku nemotá se ti to do zadního kola a.p. a instalace a demontáž tašky je v pohodě.
Jel jsem v dešťu na duchonku 190 km a když jsem dal plaštěnku co máš u toho tak ani moc nezvlhla.
Největší výser je ta instalace plotny na sedlo co to drží . A pak ten válec ... ten na tej plotýnce moc nedržíbad,chce to nějakej pavouk nebo kurtnu.good.
Ale i to je jen o cviku.
Já si koupil kufr na vrch (top case), ale boční nechcu .
Za prví to vypadá děsně a mít na máni wingrack za strašný love a bez kufrů jezdím daleko víc a mít tam celou dobu takovej harapák sickheadshake
Podle mě je to dobrá věc ale chce to podpěry já jsem spokojenej.good

P.S. Ale bacha takhle to funguje jen na eSka bigsmilebigsmilebigsmile

Plně souhlasím, mám je tři roky vč. válce a podlepená podsedlovka přenášecí fólií která jde lehce pak sundat, do horního válce po nasazení pláštěnky mi teda nikdy nezateklo,a do bočních tašek jen když tu pláštěnku ve spod špatně nasadíš tak tam nastříká voda od kola,která se tam začne dole hromadit jako když napustíš vodu do silonového sáčku a pak to ze spod prostě proteče! ale zase není problém si věci dát do ig.tašek.....když si šikovně upravíš ty popruhy,tak to s tím sundáním těch tašek naní tak hrozné. Jasně kufry asi budou lepší na sundáváni a nepromoknou,navíc do kufru se třeba kurevsky špatně dávají nepoddajné předměty narozdíl od tašek, tam v poctatě narveš jakkoliv cokoliv bigsmile , ale zase za ten poměr ceny kufry a tašky.....je to prostě zase jak kdo co upřednostňuje,a jak kdo na to má nebo chce do toho investovat idontknow ....


když to jede,je to OK
sonyk (Člen)
04.01.2011 22:18:44
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Kakac psal:

tož jak psal Banditatom já je mám .
Jak pal Sonyk je to trošku výser je sundat a nandat ,ale jen pokud nemáš podpěry brašen.good
Jsem si je nechal udělat na piáno a jsem úúúúplně v pohodě ,nedře to podsedlofku nemotá se ti to do zadního kola a.p. a instalace a demontáž tašky je v pohodě.
Jel jsem v dešťu na duchonku 190 km a když jsem dal plaštěnku co máš u toho tak ani moc nezvlhla.
Největší výser je ta instalace plotny na sedlo co to drží . A pak ten válec ... ten na tej plotýnce moc nedržíbad,chce to nějakej pavouk nebo kurtnu.good.
Ale i to je jen o cviku.
Já si koupil kufr na vrch (top case), ale boční nechcu .
Za prví to vypadá děsně a mít na máni wingrack za strašný love a bez kufrů jezdím daleko víc a mít tam celou dobu takovej harapák sickheadshake
Podle mě je to dobrá věc ale chce to podpěry já jsem spokojenej.good

P.S. Ale bacha takhle to funguje jen na eSka bigsmilebigsmilebigsmile

jj s nejakym tim lesenim by to bylo naprosto ok. ale to nemam bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
04.01.2011 22:38:42
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

mám jako jenom brašničky pač s kufru bych se sicksick nikdy jsem nic nepodlepoval a nikdy mě to nelítalosurprised. když to člověk šikovně nasadí je to v pohoděgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
lip (Člen)
05.01.2011 02:12:07
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Mam přesně toto taky. Kupovali jsme to spolu s Kakáčem.
Jenom pokud nespěcháš, tak doporučuju počkat, až je budou mít zase v Louisovi v akci (letos na ně byla akce 2x). Naposledy byla celá sada za nějakých 50e.
Jinak jsem s nimi absolvoval dovolenou a docela bez problému. Dokonce v nich po dešti ani nebylo moc vlhko. Jenom ty krycí slídy jsou na hovno, ani jsem to tam nedával.
Jo a pořádně to přivaž. Mě se podařilo oba ty řemeny překousat zadním kolem, když se uvolnily.

Kakac (Člen)
05.01.2011 08:05:10
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

sonyk psal:
Kakac psal:

tož jak psal Banditatom já je mám .
Jak pal Sonyk je to trošku výser je sundat a nandat ,ale jen pokud nemáš podpěry brašen.good
Jsem si je nechal udělat na piáno a jsem úúúúplně v pohodě ,nedře to podsedlofku nemotá se ti to do zadního kola a.p. a instalace a demontáž tašky je v pohodě.
Jel jsem v dešťu na duchonku 190 km a když jsem dal plaštěnku co máš u toho tak ani moc nezvlhla.
Největší výser je ta instalace plotny na sedlo co to drží . A pak ten válec ... ten na tej plotýnce moc nedržíbad,chce to nějakej pavouk nebo kurtnu.good.
Ale i to je jen o cviku.
Já si koupil kufr na vrch (top case), ale boční nechcu .
Za prví to vypadá děsně a mít na máni wingrack za strašný love a bez kufrů jezdím daleko víc a mít tam celou dobu takovej harapák sickheadshake
Podle mě je to dobrá věc ale chce to podpěry já jsem spokojenej.good

P.S. Ale bacha takhle to funguje jen na eSka bigsmilebigsmilebigsmile

jj s nejakym tim lesenim by to bylo naprosto ok. ale to nemam bigsmile

Svař jak já z nějakej kulatinky ne ?bigsmile
Investice max do 500 kč


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
vorel (Člen)
05.01.2011 13:55:14
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

stály za pyču, tak sem je prodal Hanzojbigsmile
a koupil noumální loďák ve vodáckym krámě


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2011 14:20:14
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

vorel psal:

stály za pyču, tak sem je prodal Hanzojbigsmile
a koupil noumální loďák ve vodáckym krámě

ten supr,ale musíš jezdit solo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
05.01.2011 14:45:17
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

máme je všichni krušnohorci,za sebe,boční jsem nikdy nepoužil,
ale válec vozím furt a je super....


...a bude hůř!
hans (Člen)
05.01.2011 15:15:49
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

vorel psal:

stály za pyču, tak sem je prodal Hanzojbigsmile
a koupil noumální loďák ve vodáckym krámě

hofno za pyču, dobrý jsou.... bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
05.01.2011 15:42:46
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Mam boční brašny. Pokud jedu sám (jako že z 99,99999% jo), tak je nepoužívam.
Všechno se vejde do tankvaku jen na zadní sedadlo dám spacák, plachtu a boty na přezutí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
05.01.2011 16:38:12
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Měl jsem vodotěsný Ortlieby...ale pak jsem zjistil, že se do nich nevejdem...tak abych mohl mít Alu kufry, musel jsem pořídit další motorku bigsmile

Ale teď se vejdeme good

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/018.jpg
huskyb12 (Administrator)
05.01.2011 16:55:32
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Petr J. psal:

Měl jsem vodotěsný Ortlieby...ale pak jsem zjistil, že se do nich nevejdem...tak abych mohl mít Alu kufry, musel jsem pořídit další motorku bigsmile

Ale teď se vejdeme good

Dvořáček závidí, já do bl8 sick :)))


ale di, Ty brepto ...
Tom-DK (Člen)
05.01.2011 17:23:10
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

je to na pussy když jedeš ve dvou už bych to nekoupil smile1smile1

hlemejzd999 (Člen)
05.01.2011 17:29:52
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Petr J. psal:

Měl jsem vodotěsný Ortlieby...ale pak jsem zjistil, že se do nich nevejdem...tak abych mohl mít Alu kufry, musel jsem pořídit další motorku bigsmile

Ale teď se vejdeme good
http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/018.jpg

já bych tak jel někam ...třeba do Hoštic ...i bez kufrů..


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
05.01.2011 17:40:45
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

hlemejzd999 psal:
Petr J. psal:

Měl jsem vodotěsný Ortlieby...ale pak jsem zjistil, že se do nich nevejdem...tak abych mohl mít Alu kufry, musel jsem pořídit další motorku bigsmile

Ale teď se vejdeme good
http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/018.jpg

já bych tak jel někam ...třeba do Hoštic ...i bez kufrů..

goodgoodsmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_pict2356.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
vorel (Člen)
05.01.2011 20:53:17
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

huskyb12 psal:
Petr J. psal:

Měl jsem vodotěsný Ortlieby...ale pak jsem zjistil, že se do nich nevejdem...tak abych mohl mít Alu kufry, musel jsem pořídit další motorku bigsmile

Ale teď se vejdeme good

Dvořáček závidí, já do bl8 sick :)))

Dost humus co?


řikám si hurikán
Malteco (Člen)
07.09.2015 12:27:16
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Sháním něco na Nko na cestu do rakous... tyhle lojzy na to teda sedí dobře? I bez nějakých dalších držáků? Bral bych asi ten set boční + válec

Malteco (Člen)
07.09.2015 12:38:05
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

jo a je mi celkem jedno jestli od českého lojzy nebo německého luise, prostě co je lepší smokin

Ondráš (Člen)
07.09.2015 13:24:49
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Mam Lojza uz nekolik let. Bocni se daj v pohode uchztit bez drzaku. Ma pak trochu problem spolujezdec s nohou (mjalo mista na stupacce), ale staci do toho baglu trochu kopnout a to misto si udelat.
Jinak u toho plati asi obecne rady jako vsude. Jestli je to lepsi nez Louis nevim.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
07.09.2015 14:14:15
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

měl sem oboje,jak Lojza,tak Motodetail z lujzu. Voboje sem prodalgoodbigsmile Je to v podstatě nastejno,nastejno napiču. Pokud jedeš sám,je lepší varianta pořídit z lujze ten velkej lodní pytel,třeba těch 75litrů a do toho se zabalit komplet a kurtem to vrznout na sedadlo spolujezdce. Pokud jedeš vedvou,tak seš v piči a těm kabelám se nevyhneš. Pořídíš je,vodjedeš s tym jednou dovču a prodáš,tak jako fšichni předtebougoodbigsmile Buďto zmokneš a budeš nasranej že je fšechno mokrý,nebo se to na hrbech posune a propálí vo vejfuk,nebo ti to podrápe podsedlofku,no prostě samá pozitivabigsmile Jediný jak to funguje aspoň trochu je,když je pod tym udělanej opěrnej rámeček,ke kerýmu to přichytneš drcpáskama aby to necestovalo. Ale v ten moment nevidím duvod srat se s kabelama,když existujou kufry....
Je to hovadina neskutečná a fšichni sme si to museli pořídit,tak směle dotohogoodbigsmile
Navíc kapacita cca 20litrů je k popukáníbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Malteco (Člen)
07.09.2015 14:34:36
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Díky za info!

Jelikož jezdím sám tak asi zvážím ten loďák velkej. Kdyš si to tak hezky vychválil tak nebudu stát v řadě volů jako další idontknow
To by ta evoluce byla úplně v pussy

VikecB12 (Člen)
07.09.2015 15:00:21
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Ten loďák,klasickej s rolováním ať už navrchu,nebo zboku je dobrej a hlavně vodotěsnej,což je myslím na mašině někde v alpách to nejduležitější. Takže srat na fšecky válce ze "šusťákoviny" se zipama a suchejma zipama přezto a igelitovou šprckou navrch-nesmysl.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
07.09.2015 15:17:32
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Víkec: Ty si pesim jak cyp bigsmile ....já mám s robkou procestováno s brašnama dvoje moře - Jadran i Balt, Čechy a trochu Slovenska a vše OK. Pokud nejsi mrdal a dobře ty brašny upevníš, dáš si na tom záležet, tak se nemůžou svést na sedle a třeba propálit o výfuk good ...takže za mě brašny OK, ale chce si dát tu práci a brašny dobře nastavit a upevnit například i páskama k držákům stupaček a pod....bigsmile


....jo a na ochranu podsedlovky jsem vždy použil klasickou kobercovku 5 cm širokou, po dovolené se páska strhla, lepidlo se umylo bezínem a OK good

K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2015 15:35:11
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

já najezdil s brašnama  spousty dovolenejch a nikdy nebyl problém důležitý věci ještě do igelitek a pohoda i v dešti. Když jezdim solo tak jsem pořídil v army shopu za kilo nějakej zelenej pytel z pogumovaný tkaniny se zavařenejma švama a rolovacim zapínanim a už mi taky spousty let úspěšně slouží,ale já nejsem šamponek mě na vzhledu nesejde bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
07.09.2015 15:45:06
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Mour psal:

Víkec: Ty si pesim jak cyp bigsmile ....já mám s robkou procestováno s brašnama dvoje moře - Jadran i Balt, Čechy a trochu Slovenska a vše OK. Pokud nejsi mrdal a dobře ty brašny upevníš, dáš si na tom záležet, tak se nemůžou svést na sedle a třeba propálit o výfuk good ...takže za mě brašny OK, ale chce si dát tu práci a brašny dobře nastavit a upevnit například i páskama k držákům stupaček a pod....bigsmile


....jo a na ochranu podsedlovky jsem vždy použil klasickou kobercovku 5 cm širokou, po dovolené se páska strhla, lepidlo se umylo bezínem a OK good

Ale parťáku,já si je nikdy nepropálil,jen sem tomu byl svědkem už dvakrát při vyjížďce,kdy to prosmahl někerej jinej parťákbigsmile Dvakrát... Podsedlovku sem si vždycky přelepil šedou amerikou a taky to vydržela,jen ten dešť prostě vychytat nejde a na to,abych se celou dovolenou přehraboval v množství igelitek a pytlíků už su asi starej a pohodlnej. Navíc i sebevětší kabele sou prostě tak akorát na hadry. S těma Lojzama sem jezdil když mě bylo 19 a měl sem CBR a zbalil sem mladou buchtu Šárku a potřebovali sme vypadnout někam na sraz,kdy sem sebou bral jednu mikinu,dvě trička a dvoje trenky a po zmoknutí sem byl za dvě hodky doma,ale alpy sem s tym jel jednou,v dešti a bylo to parádníevil Skončili sme u chorvata,aby sme komplet fšechno usušilibigsmile
Beru ty nepromokavý kabele na nějaký lehký endurko,kam není co jinak namáknout,ale ty jsou uplně jiná liga(i cenovásmile2),ale tyhle šusťáky už fakt nechcu,je to nouzovkasmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2015 20:55:06
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

no jo no a t osi představ,že jsou lidi kterym připadaj kufry na motorce jako něco tak neskutečně hnustnýho a zbytečně drahýho ,že na to aby převezli věci jednou nebo dvakrát ročně na motorce tak se klidně přehrabou i igelitkama v sedlovejch takškách bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
07.09.2015 21:48:17
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Hrozná přectava,brrrsickbigsmile
Proto píšu,že bych volil ten lodní pytel...
Stejně při dnešní ceně kufru někde na hranici dvou tisíc sou ty kabele vyhozený penízeass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
07.09.2015 21:51:47
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

VikecB12 psal:

Hrozná přectava,brrrsickbigsmile
Proto píšu,že bych volil ten lodní pytel...
Stejně při dnešní ceně kufru někde na hranici dvou tisíc sou ty kabele vyhozený penízeass

jo jenže kufr byl je a bude hnusnejgood bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
07.09.2015 22:04:44
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Banditatom psal:

jo jenže kufr byl je a bude hnusnej

...to není pravda, ale musí být vod Tůratechu....bigsmile

Filous (Člen)
07.09.2015 22:14:51
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Hrozná přectava,brrrsickbigsmile
Proto píšu,že bych volil ten lodní pytel...
Stejně při dnešní ceně kufru někde na hranici dvou tisíc sou ty kabele vyhozený penízeass

jo jenže kufr byl je a bude hnusnejgood bigsmile

...good
bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Malteco (Člen)
07.09.2015 22:30:28
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

no v bajkrskrawnu maj 75l i 50l tak uvidím co bude lepčí

ten 75l má prej na dýlku 92cm idontknow to se snad ani nevejdu do jednoho pruhu surprised

Honzik8719 (Člen)
07.09.2015 22:59:31
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

měl jsem na B6 motodetaily vot koldana ale nepoužíval sem ani tu montážní rádoby plotnu s klipsama ale udělal sem si svoje popruhy...bylo to docela dobrý za ty prachy...

když jedu sám stačí mě na jak dlouho chci tenhle bag na zadní sedačku co sem si kupoval onehdá když jsem měl Bulíka jen na RSV laminátech to pořádně nedrželo jak byli špičatý tak to bylo vomotaný kurtou...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_dsc00567.jpg



no a když jedu ve dvou tak je volba pro mě jasná...GIVI good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_4037.jpg

...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
07.09.2015 23:14:40
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Hrozná přectava,brrrsickbigsmile
Proto píšu,že bych volil ten lodní pytel...
Stejně při dnešní ceně kufru někde na hranici dvou tisíc sou ty kabele vyhozený penízeass

jo jenže kufr byl je a bude hnusnejgood bigsmile

A to mě jako chceš tvrdit,že se ti nějak líbí motorka nabalená na dovolenou,s podsedlofkou přelepenou amerikou proti voděrkám a kabelama,kerý sou jak pytle vod brambor a ještě strčený ve šprcce proti dešti? Soráč,ale to ti nežeru ani náhodoubigsmile Nikdo přece netvrdí,že s kuframa je mašina krásná,jen je to prostě a jednoduše nejpraktičtější řešení v přepravě čehokoli kamkoliv a už to pár generací funguje a zatím to nevypadá,že by bylo na vobzoru něco,co by to trumflo.idontknow Jinak na pózování někde na benzínce sou samozřejmě lepší věci a dnes i lepší motorky,co si budeme namlouvatbigsmile
Vořeši jednibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
07.09.2015 23:16:23
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Malteco psal:

no v bajkrskrawnu maj 75l i 50l tak uvidím co bude lepčí

ten 75l má prej na dýlku 92cm idontknow to se snad ani nevejdu do jednoho pruhu surprised

Nezapominej na to,že pokud má plnění vrchem,tak ho kus zaroluješ,tak jak potřebuješ...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2015 06:24:42
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

VikecB12 psal:

Hrozná přectava,brrrsickbigsmile
Proto píšu,že bych volil ten lodní pytel...
Stejně při dnešní ceně kufru někde na hranici dvou tisíc sou ty kabele vyhozený penízeass

tak vošklivos kufrů a cenu jsme probrali a ted je jestě třeba podiskutovat o hnusnosti držáků na kufry který vozíš potom zbytečně celej rok i když kufry nepouzíváš.protože pěkný jsou na hovno a funkčno zase nejsou pěkný bigsmile a abych dál víc jak desítku na tři kufry a nosič kvůli pár dnum v roce na to málo kradu..to ty prachy radši investuju to podvozku


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
08.09.2015 08:25:11
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Hrozná přectava,brrrsickbigsmile
Proto píšu,že bych volil ten lodní pytel...
Stejně při dnešní ceně kufru někde na hranici dvou tisíc sou ty kabele vyhozený penízeass

tak vošklivos kufrů a cenu jsme probrali a ted je jestě třeba podiskutovat o hnusnosti držáků na kufry který vozíš potom zbytečně celej rok i když kufry nepouzíváš.protože pěkný jsou na hovno a funkčno zase nejsou pěkný bigsmile a abych dál víc jak desítku na tři kufry a nosič kvůli pár dnum v roce na to málo kradu..to ty prachy radši investuju to podvozku

...držák bez kufrů nevozím, než ty přivážeš nebo odvážeš brašnu, tak já mám ten držák odmontovanej 5x tam a zpátky smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
08.09.2015 11:35:56
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

VikecB12 psal:
Mour psal:

Víkec: Ty si pesim jak cyp bigsmile ....já mám s robkou procestováno s brašnama dvoje moře - Jadran i Balt, Čechy a trochu Slovenska a vše OK. Pokud nejsi mrdal a dobře ty brašny upevníš, dáš si na tom záležet, tak se nemůžou svést na sedle a třeba propálit o výfuk good ...takže za mě brašny OK, ale chce si dát tu práci a brašny dobře nastavit a upevnit například i páskama k držákům stupaček a pod....bigsmile


....jo a na ochranu podsedlovky jsem vždy použil klasickou kobercovku 5 cm širokou, po dovolené se páska strhla, lepidlo se umylo bezínem a OK good

Ale parťáku,já si je nikdy nepropálil,jen sem tomu byl svědkem už dvakrát při vyjížďce,kdy to prosmahl někerej jinej parťákbigsmile Dvakrát... Podsedlovku sem si vždycky přelepil šedou amerikou a taky to vydržela,jen ten dešť prostě vychytat nejde a na to,abych se celou dovolenou přehraboval v množství igelitek a pytlíků už su asi starej a pohodlnej. Navíc i sebevětší kabele sou prostě tak akorát na hadry. S těma Lojzama sem jezdil když mě bylo 19 a měl sem CBR a zbalil sem mladou buchtu Šárku a potřebovali sme vypadnout někam na sraz,kdy sem sebou bral jednu mikinu,dvě trička a dvoje trenky a po zmoknutí sem byl za dvě hodky doma,ale alpy sem s tym jel jednou,v dešti a bylo to parádníevil Skončili sme u chorvata,aby sme komplet fšechno usušilibigsmile
Beru ty nepromokavý kabele na nějaký lehký endurko,kam není co jinak namáknout,ale ty jsou uplně jiná liga(i cenovásmile2),ale tyhle šusťáky už fakt nechcu,je to nouzovkasmile1

Jednou sem to byl ja na slovaci, propaleno durch a spekly s novym nepromokem za litra bigsmile, a prej kluci musim vam ukazat novej nepromok co sem poridil v Lujzu, a kdyz sem ho pred Vikecem tahal ven  tak byl pripecenej durch, smichu bylo pozehnane, vo kurvu nenarazis, ale smal sem si myslim taky bigsmile. Brasny sem zahodil a poridil kufr, letos sem s tim ale mel nejaky trable, bud byl pretizenej, tak me motorka chtela kolem 160 km vejs litat doleva do prava, byla nejaka nestabilni, ale roky predtim se to nedelo, tak nevim, bez kufru kdyz se jedu rychle povozit tak sem nemel trabl.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Malteco (Člen)
08.09.2015 14:54:36
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Tak sem to byl vomrknout... 75l sem si spletl s plachtou na mašinu tak sem vzal tu 50ku a myslim že si do toho zabalim v klidu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4812_2015-09-08_142053.jpg
Inženýrek (Člen)
09.09.2015 06:55:23
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Taky už jsem přemýšlel, že místo brašen bych pořídil kufry.
Jaký doporučujete držáky třech kufrů na tu moji verzi 00-05 tak aby se to dalo během desíti minut nandat a sundat? Jsou vůbec nějaký varianty?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Billy (Člen)
09.09.2015 07:55:04
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Inženýrek psal:

Taky už jsem přemýšlel, že místo brašen bych pořídil kufry.
Jaký doporučujete držáky třech kufrů na tu moji verzi 00-05 tak aby se to dalo během desíti minut nandat a sundat? Jsou vůbec nějaký varianty?

GIVI monokey system je ta pevnejsi verze good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Francouz (Člen)
15.01.2016 11:56:14
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Hele, mate nekdo zkusenost s timhle? Nejde o kapacitu, spis jestli to dobre drzi na sedle?
http://www.amazon.co.uk/dp/B00JNAEGB2?psc=1

Radek-Ban (Člen)
15.01.2016 12:48:44
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Francouz psal:

Hele, mate nekdo zkusenost s timhle? Nejde o kapacitu, spis jestli to dobre drzi na sedle?
http://www.amazon.co.uk/dp/B00JNAEGB2?psc=1

čekal bych že se to bude hejbat do stran ..je to dost vysoký idontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Francouz (Člen)
15.01.2016 23:38:05
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Jo jasne, to asi jo. Ale bylo by to tak i kdyby tam byla jen ta dolni?

huskyb12 (Administrator)
16.01.2016 13:26:47
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Vozim na sedle válec vod Louise do kterýho se mi všechno vejde a stál do 20€. Upevnim ho gumicukem a nic se nejebe. Čili mě by rozhodně 89£ vodradilo ...


ale di, Ty brepto ...
Francouz (Člen)
16.01.2016 18:06:00
Offline

Re: má s tutim někdo nějaký zkušenosti?

Z kurtovani valce jsem uz asi vyrostl. Tebe to nikdy nesralo ze se v tom delaji kapsy kdyz neni uplne plny, meni to tvar, a sesouva se to?
Tady bych ale koupil jen tu jednu brasnicku na takovy ty mensi par denni vylety, kdy je zbytecny tahat ten cargobag od sw motech. Tak spis me jen zajima, jestli to bude drzet na tom sedle, aby se to nemlelo furt, a nemusel jsem za sebe porat smatrat rukou a rovnat to.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr