Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Alkoholtestr

Koldan (Člen)
14.01.2011 07:41:17
Offline

Alkoholtestr

jeden sem kdysi měl, eště ho mám v autě, vypadá jak mobil a kupoval sem ho v Elektro Spáčil za litr, už je to tak 5 roků minimálně. Jenže nějak se mi nezdála přesnost. Zkoušel jsem vypit dvě tři piva a přitom za hoďku mi to nic nenaměřilo tak nevím. Každopádně je fakt, že bych byl klidnější mít něco co by mi ráno po pařbě řeklo, že su eště v limbu a že si mám dát kafete a párek v rohlíku  a odjezd posunout vo hoďku. toto se mi líbí, i dyž nebude to jen taká hračka? má s tím někdo zkušenost? :
http://www.alza.cz/elektronika/do-auta/ … 106577.htm


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vOjTaB6 (Člen)
14.01.2011 08:35:40
Offline

Re: Alkoholtestr

Vsechny tyhle hracky budou jen od oka...

Ja jsem zatnul zuby a objednal http://www.alkoholtester.cz/alkohol-tes … _6000.html

Musis to kalibrovat jednou do roka, zkousel jsem to porovnavat s policejnim Drägerem a rozdil byl v setinkach...

Tech malejch hracek jsem taky par mel, ale radsi jistotu, nez premejslet, esli to funguje...


Bandit rulezz!!!
kojaksro (Člen)
14.01.2011 08:42:48
Offline

Re: Alkoholtestr

...není lepší nechlastatsmokinevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
XJelen (Člen)
14.01.2011 09:00:30
Offline

Re: Alkoholtestr

kojaksro psal:

...není lepší nechlastatsmokinevil

to říká kojak? helpsurprisedhelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Honza (Člen)
14.01.2011 09:04:13
Offline

Re: Alkoholtestr

Mám tenhle http://www.altest.cz/al2500.htm a když je zkalibrovanej(doporučují každýho půl roku), tak myslím měří i celkem reálně... Nevýhoda těchto hraček je myslím nejvíc v tom, že je sto a jeden způsob jak do teho funět , takže výsledek se pak podle toho taky rozcházíbad a je pořeba dát víc pokusů. Ve chvíli kdy čidlo dosáhne konce svojí životnosti tak radši zvolím nějakej náustkovej model... No a někdy je lepší nepoužívat žádnej, pokud se člověk nechce nechat vyřadit z cestnej premávky na dva dnyredfacebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
vOjTaB6 (Člen)
14.01.2011 09:36:07
Offline

Re: Alkoholtestr

XJelen psal:
kojaksro psal:

...není lepší nechlastatsmokinevil

to říká kojak? helpsurprisedhelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

to rika ten, kerej se zatim jako jedinej dokazal priblizit maximalni zmeritelnej hodnote... bigsmile

ze Stepane...?evil


Bandit rulezz!!!
Banditatom (Člen)
14.01.2011 09:49:18
Offline

Re: Alkoholtestr

vOjTaB6 psal:
XJelen psal:
kojaksro psal:

...není lepší nechlastatsmokinevil

to říká kojak? helpsurprisedhelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

to rika ten, kerej se zatim jako jedinej dokazal priblizit maximalni zmeritelnej hodnote... bigsmile

ze Stepane...?evil

9.99999999 promilesurprised

To koldanoj: tohle ani nekupu je to ouplně k ničemubad dostal jsem to od táty a nefakčí to vůbecbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
redik27 (Člen)
14.01.2011 09:54:20
Offline

Re: Alkoholtestr

kupte si olizovací papírky v lekárně


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Koldan (Člen)
14.01.2011 10:00:03
Offline

Re: Alkoholtestr

myslel sem si, že to bude šméčko a že to už bude spolehlivěji fungovat, dyž si zajdu do obchodu kůpit žvejky a budu čučet na prodavačku jak moc se ode mě  resp. od výparů z mého dechu odtahuje.bigsmile
jen pro zajímavost, jakým způsobem probíhá ta kalibrace? a kde?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honza (Člen)
14.01.2011 10:04:24
Offline

Re: Alkoholtestr

http://www.altest.cz/kalibrace.htm , pro nás okolobrněnský výhoda, dělají to tam na počkánígood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
redik27 (Člen)
14.01.2011 10:12:41
Offline

Re: Alkoholtestr

http://www.lekarna.cz/alkohol-test-2ks/, hele za šest pětek, ten kdo nechlastá každý den


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Banditatom (Člen)
14.01.2011 10:23:54
Offline

Re: Alkoholtestr

na ty papírky se poptám mojí jak to funguje teda jestli to fungujeidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Inženýrek (Člen)
14.01.2011 10:25:57
Offline

Re: Alkoholtestr

Honza psal:

Mám tenhle http://www.altest.cz/al2500.htm a když je zkalibrovanej(doporučují každýho půl roku), tak myslím měří i celkem reálně... Nevýhoda těchto hraček je myslím nejvíc v tom, že je sto a jeden způsob jak do teho funět , takže výsledek se pak podle toho taky rozcházíbad a je pořeba dát víc pokusů. Ve chvíli kdy čidlo dosáhne konce svojí životnosti tak radši zvolím nějakej náustkovej model... No a někdy je lepší nepoužívat žádnej, pokud se člověk nechce nechat vyřadit z cestnej premávky na dva dnyredfacebigsmile

Ten jsem měl jednou v ruce. Řeknu ti, zjistit na tomhle jestli něco máš, nebo ne je asi fakt um. Foukneš do toho 30x a z toho 28x ti to neřekne ani ň a pořád hlásí že blbě foukáš, 1x ti nahlásí 0.0 a 1x zase že máš v žíle. bad
Taky jsem si chtěl koupit nějakej tester, ale za rozumný prachy cca do 1000 se nedělá nic použitelnýho smile2


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
14.01.2011 10:30:21
Offline

Re: Alkoholtestr

Inženýrek psal:
Honza psal:

Mám tenhle http://www.altest.cz/al2500.htm a když je zkalibrovanej(doporučují každýho půl roku), tak myslím měří i celkem reálně... Nevýhoda těchto hraček je myslím nejvíc v tom, že je sto a jeden způsob jak do teho funět , takže výsledek se pak podle toho taky rozcházíbad a je pořeba dát víc pokusů. Ve chvíli kdy čidlo dosáhne konce svojí životnosti tak radši zvolím nějakej náustkovej model... No a někdy je lepší nepoužívat žádnej, pokud se člověk nechce nechat vyřadit z cestnej premávky na dva dnyredfacebigsmile

Ten jsem měl jednou v ruce. Řeknu ti, zjistit na tomhle jestli něco máš, nebo ne je asi fakt um. Foukneš do toho 30x a z toho 28x ti to neřekne ani ň a pořád hlásí že blbě foukáš, 1x ti nahlásí 0.0 a 1x zase že máš v žíle. bad
Taky jsem si chtěl koupit nějakej tester, ale za rozumný prachy cca do 1000 se nedělá nic použitelnýho smile2

za 270kč se dáj koupit v lékárně trubičky fungujou solidně pokud je nenecháš promrznout v autěidontknowredfacefungujougood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tajnej (Člen)
14.01.2011 10:34:03
Offline

Re: Alkoholtestr

Medvídku, já jich kupoval trochu víc jako firemní péefko a nechtěl jsem jsem úplnej shit, tak jsem se v tom trochu babral a dospěl jsem ke stejnýmu jako Honza.
Akorát tady mi to přijde levnější http://www.v-net.cz/cz/polovodicove-alk … 00-black/, jsou to, myslím, dovozci.

Ta kalibrace je fakt občas potřeba a taky je potřeba s tím nekravit a nefoukat do toho hnedka po panáku, tím to docela spolehlivě odpálíš. Obojí mám osobně vyzkoušený s tím, co na něj ukazuje Vojta smile1

Nevýhoda je, že na mě chudák Bobule teď musel v neděli ráno v Prkenným čekat do pooběda, než mi ten sviňák elektrickej začal ukazovat aspoň trochu jetelný číslo bigsmile

A mimochodem klasický trubičky rovněž nemusej bejt špatná volba.
A nebo si dovolím upravit Kojakův výrok:
...není lepší chlastat a nechat se odvézt?

tajnej (Člen)
14.01.2011 10:39:46
Offline

Re: Alkoholtestr

Inženýrek psal:
Honza psal:

Mám tenhle http://www.altest.cz/al2500.htm a když je zkalibrovanej(doporučují každýho půl roku), tak myslím měří i celkem reálně... Nevýhoda těchto hraček je myslím nejvíc v tom, že je sto a jeden způsob jak do teho funět , takže výsledek se pak podle toho taky rozcházíbad a je pořeba dát víc pokusů. Ve chvíli kdy čidlo dosáhne konce svojí životnosti tak radši zvolím nějakej náustkovej model... No a někdy je lepší nepoužívat žádnej, pokud se člověk nechce nechat vyřadit z cestnej premávky na dva dnyredfacebigsmile

Ten jsem měl jednou v ruce. Řeknu ti, zjistit na tomhle jestli něco máš, nebo ne je asi fakt um. Foukneš do toho 30x a z toho 28x ti to neřekne ani ň a pořád hlásí že blbě foukáš, 1x ti nahlásí 0.0 a 1x zase že máš v žíle. bad
Taky jsem si chtěl koupit nějakej tester, ale za rozumný prachy cca do 1000 se nedělá nic použitelnýho smile2

Jo, přesně takhle se nám choval poté, když jsme na mejdanu zjišťovali vostopéro jeden přes druhýho, kolik už máme a odpálili mu čip.

Inženýrek (Člen)
14.01.2011 10:43:57
Offline

Re: Alkoholtestr

tajnej psal:
Inženýrek psal:
Honza psal:

Mám tenhle http://www.altest.cz/al2500.htm a když je zkalibrovanej(doporučují každýho půl roku), tak myslím měří i celkem reálně... Nevýhoda těchto hraček je myslím nejvíc v tom, že je sto a jeden způsob jak do teho funět , takže výsledek se pak podle toho taky rozcházíbad a je pořeba dát víc pokusů. Ve chvíli kdy čidlo dosáhne konce svojí životnosti tak radši zvolím nějakej náustkovej model... No a někdy je lepší nepoužívat žádnej, pokud se člověk nechce nechat vyřadit z cestnej premávky na dva dnyredfacebigsmile

Ten jsem měl jednou v ruce. Řeknu ti, zjistit na tomhle jestli něco máš, nebo ne je asi fakt um. Foukneš do toho 30x a z toho 28x ti to neřekne ani ň a pořád hlásí že blbě foukáš, 1x ti nahlásí 0.0 a 1x zase že máš v žíle. bad
Taky jsem si chtěl koupit nějakej tester, ale za rozumný prachy cca do 1000 se nedělá nic použitelnýho smile2

Jo, přesně takhle se nám choval poté, když jsme na mejdanu zjišťovali vostopéro jeden přes druhýho, kolik už máme a odpálili mu čip.

Hele tohle měla kamarádka nějak nový sotva zajetý a měřil jsem s tim druhej den. Žádný nesmyslný měření na akci...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
14.01.2011 10:45:49
Offline

Re: Alkoholtestr

Banditatom psal:
Inženýrek psal:
Honza psal:

Mám tenhle http://www.altest.cz/al2500.htm a když je zkalibrovanej(doporučují každýho půl roku), tak myslím měří i celkem reálně... Nevýhoda těchto hraček je myslím nejvíc v tom, že je sto a jeden způsob jak do teho funět , takže výsledek se pak podle toho taky rozcházíbad a je pořeba dát víc pokusů. Ve chvíli kdy čidlo dosáhne konce svojí životnosti tak radši zvolím nějakej náustkovej model... No a někdy je lepší nepoužívat žádnej, pokud se člověk nechce nechat vyřadit z cestnej premávky na dva dnyredfacebigsmile

Ten jsem měl jednou v ruce. Řeknu ti, zjistit na tomhle jestli něco máš, nebo ne je asi fakt um. Foukneš do toho 30x a z toho 28x ti to neřekne ani ň a pořád hlásí že blbě foukáš, 1x ti nahlásí 0.0 a 1x zase že máš v žíle. bad
Taky jsem si chtěl koupit nějakej tester, ale za rozumný prachy cca do 1000 se nedělá nic použitelnýho smile2

za 270kč se dáj koupit v lékárně trubičky fungujou solidně pokud je nenecháš promrznout v autěidontknowredfacefungujougood

jj, vím, je to spolehlivýgood


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Koldan (Člen)
14.01.2011 11:17:26
Offline

Re: Alkoholtestr

to tajnej: tož já ti pošlu naše péefko a ty mi pošleš to tvojesmokin
jináč jak nechlastat a nechat sa odvézt. dyk to bych sa moh nechat vozit furtevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
richie (Člen)
14.01.2011 11:42:26
Offline

Re: Alkoholtestr

nejlepsi je naucit se cist vlastni telo :D :D ... ja mam treba odmereno, ze kdyz se rano po chlastacce probudim a je me dobre tak mam jeste promile pod kuzi... no a jak me zacne bejt blbe tak sem cistej smokin

no a co se tyce rizeni po vypiti alkoholu v ten samy den.... tak k tomuto ucelu sem doma zavedl institut strizlive ridicky good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
kojaksro (Člen)
14.01.2011 14:23:44
Offline

Re: Alkoholtestr

vOjTaB6 psal:
XJelen psal:
kojaksro psal:

...není lepší nechlastatsmokinevil

to říká kojak? helpsurprisedhelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

to rika ten, kerej se zatim jako jedinej dokazal priblizit maximalni zmeritelnej hodnote... bigsmile

ze Stepane...?evil

.....ale do toho Tvého předloni 0% promile....a hned sem si na kulaťáku v Benátkách rozbil hububigsmile .


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
karlos100 (Člen)
14.01.2011 14:29:26
Offline

Re: Alkoholtestr

kojaksro psal:
vOjTaB6 psal:
XJelen psal:


to říká kojak? helpsurprisedhelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

to rika ten, kerej se zatim jako jedinej dokazal priblizit maximalni zmeritelnej hodnote... bigsmile

ze Stepane...?evil

.....ale do toho Tvého předloni 0% promile....a hned sem si na kulaťáku v Benátkách rozbil hububigsmile .

když nula je právě na pussytvuj organismus
je zvyklej na trvalý promilebigsmile
zrovna dneska jsem ukazoval kámošovi to video,jak si
parádně ustál hajsajdra a dvojkou pod kůžíbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Progear 650 (Člen)
14.01.2011 15:10:45
Offline

Re: Alkoholtestr

Hoši nemáte pravdusmile1 Kojak nehraje na promile, ale na PROCENTA volové...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Paladin86 (Člen)
14.01.2011 15:16:22
Offline

Re: Alkoholtestr

vOjTaB6 psal:

Vsechny tyhle hracky budou jen od oka...

Ja jsem zatnul zuby a objednal http://www.alkoholtester.cz/alkohol-tes … _6000.html

Musis to kalibrovat jednou do roka, zkousel jsem to porovnavat s policejnim Drägerem a rozdil byl v setinkach...

Tech malejch hracek jsem taky par mel, ale radsi jistotu, nez premejslet, esli to funguje...

Ten mám taky doma! zatim teda ještě nebyla možnost vyzkoušet... Jsem ted nějak furt střízlivej! bigsmile

karlos100 (Člen)
14.01.2011 15:16:43
Offline

Re: Alkoholtestr

Progear 650 psal:

Hoši nemáte pravdusmile1 Kojak nehraje na promile, ale na PROCENTA volové...bigsmilebigsmilebigsmile

možná i jo,holt jiná ligabigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
redik27 (Člen)
14.01.2011 16:56:19
Offline

Re: Alkoholtestr

Banditatom psal:

na ty papírky se poptám mojí jak to funguje teda jestli to fungujeidontknow

určitě a když tak se to dá vyzkoušet a investice je minimální


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
tajnej (Člen)
14.01.2011 20:05:31
Offline

Re: Alkoholtestr

Koldan psal:

to tajnej: tož já ti pošlu naše péefko a ty mi pošleš to tvojesmokin

betonový fusekle? smile1

WenzelB6 (Člen)
16.01.2011 10:00:28
Offline

Re: Alkoholtestr

karlos100 psal:
Progear 650 psal:

Hoši nemáte pravdusmile1 Kojak nehraje na promile, ale na PROCENTA volové...bigsmilebigsmilebigsmile

možná i jo,holt jiná ligabigsmilebigsmilebigsmile

jiná liga : http://www.youtube.com/watch?feature=pl … q2LpbWWW0U bigsmile

béšestka (Člen)
16.01.2011 12:43:24
Offline

Re: Alkoholtestr

Podle mě by do 0,3 by mělo být OK. Mě tahle hladina zbytkovýho(0,22 stála 15 tis.) je zde nulová tolerance, s tím nic neuděláme.
Na druhý straně-jezdí různí lidé-dezorientovaní, pomalí v rozhodování, ale s 0, takže to vodsereš pokud máš zbytkáč. Neobhajuji jednu ani druhou stranu, ani kdo z nás první skončí na hřbitověsmile1


Prstořeza známej:-)
Banditatom (Člen)
16.01.2011 12:48:26
Offline

Re: Alkoholtestr

béšestka psal:

Podle mě by do 0,3 by mělo být OK. Mě tahle hladina zbytkovýho(0,22 stála 15 tis.) je zde nulová tolerance, s tím nic neuděláme.
Na druhý straně-jezdí různí lidé-dezorientovaní, pomalí v rozhodování, ale s 0, takže to vodsereš pokud máš zbytkáč. Neobhajuji jednu ani druhou stranu, ani kdo z nás první skončí na hřbitověsmile1

0,22 za 15tis? není náhodou do 0.25 neprůkazná hodnota?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
béšestka (Člen)
16.01.2011 13:04:39
Offline

Re: Alkoholtestr

Bylo to nachystaný kvůli funkcím, ktarý si ty špíny chtěli obhájit.


Prstořeza známej:-)
malej Honzík (Člen)
16.01.2011 14:51:47
Offline

Re: Alkoholtestr

vOjTaB6 psal:

Vsechny tyhle hracky budou jen od oka...

Ja jsem zatnul zuby a objednal http://www.alkoholtester.cz/alkohol-tes … _6000.html

Musis to kalibrovat jednou do roka, zkousel jsem to porovnavat s policejnim Drägerem a rozdil byl v setinkach...

Tech malejch hracek jsem taky par mel, ale radsi jistotu, nez premejslet, esli to funguje...

Ten mám už 4 roky ,když ho dáš po 500stech fouknutích zkalibrovat tak ukazuje fakt přesně.

VikecB12 (Člen)
18.01.2011 10:21:06
Offline

Re: Alkoholtestr

Já mám tento http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebi … 5000-bily/
A celkem se mě zdá,že by to mohlo měřit +-reálně. Hlavně to chce mít testr s náůstkem,protože ty do kerejch se fouká z dálky nemůžou měřit moc přesně,kvůli ředění toho foukanýho vopileckýho dechu čistým okolním vzduchem...No a paráda je,kdyš někde přes noc kalíme s Marem,chrápat deme věčinou zarás kdyš zavírá putyka a já su ráno čistej a Mara má 1,5 na žílebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
18.01.2011 10:49:22
Offline

Re: Alkoholtestr

Koldan psal:

jeden sem kdysi měl, eště ho mám v autě, vypadá jak mobil a kupoval sem ho v Elektro Spáčil za litr, už je to tak 5 roků minimálně. Jenže nějak se mi nezdála přesnost. Zkoušel jsem vypit dvě tři piva a přitom za hoďku mi to nic nenaměřilo tak nevím...

bigsmile na ten si vzpomínám velmi dobře ještě kdysi z Jedas...kalili sme do čtyr do rána, kelly visel jak deka přes klandr u chatky a dávil... kolem jedenácty dopoledne sme byli dle toho zázraku všichni čistý, tak se jel měnit řetěz ke kellymu...ale asi to zas tak nekecalo bo stařec blil jen dvakrát a mě s borákem policajti taky nechali jet (naštěstí nám nedávali testovat ten jejich přístrojbigsmile)..asi si mysleli, že se třesem zimoubigsmile

Koldan (Člen)
18.01.2011 19:23:59
Offline

Re: Alkoholtestr

Lihy psal:
Koldan psal:

jeden sem kdysi měl, eště ho mám v autě, vypadá jak mobil a kupoval sem ho v Elektro Spáčil za litr, už je to tak 5 roků minimálně. Jenže nějak se mi nezdála přesnost. Zkoušel jsem vypit dvě tři piva a přitom za hoďku mi to nic nenaměřilo tak nevím...

bigsmile na ten si vzpomínám velmi dobře ještě kdysi z Jedas...kalili sme do čtyr do rána, kelly visel jak deka přes klandr u chatky a dávil... kolem jedenácty dopoledne sme byli dle toho zázraku všichni čistý, tak se jel měnit řetěz ke kellymu...ale asi to zas tak nekecalo bo stařec blil jen dvakrát a mě s borákem policajti taky nechali jet (naštěstí nám nedávali testovat ten jejich přístrojbigsmile)..asi si mysleli, že se třesem zimoubigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Thor5552 (Člen)
19.01.2011 17:33:27
Offline

Re: Alkoholtestr

Koldan psal:

jeden sem kdysi měl, eště ho mám v autě, vypadá jak mobil a kupoval sem ho v Elektro Spáčil za litr, už je to tak 5 roků minimálně. Jenže nějak se mi nezdála přesnost. Zkoušel jsem vypit dvě tři piva a přitom za hoďku mi to nic nenaměřilo tak nevím. Každopádně je fakt, že bych byl klidnější mít něco co by mi ráno po pařbě řeklo, že su eště v limbu a že si mám dát kafete a párek v rohlíku  a odjezd posunout vo hoďku. toto se mi líbí, i dyž nebude to jen taká hračka? má s tím někdo zkušenost? :
http://www.alza.cz/elektronika/do-auta/ … 106577.htm

záleží na co ho chceš já ho mám doma hladinu ukazuje na pussy ale nulu ukáže skolehlivě skoušel sem porovnávat přímo s policejním!!good


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr