Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Drblý držák kotouče B12

Kreuz87 (Člen)
14.01.2011 21:55:38
Offline

Drblý držák kotouče B12

Zdravíčko. Nechal jsem si v pneuservisu přehodit gumy a při přivežení domů zjištěno, že jim kolo zřejmě spadlo na držák kotouče. Ta zlatá hliníková část je trochu prohnutá dovnitř směrem k náboji kola. Dotaz zní, je nutné vyměnit celý kotouč?Kdyžtak hodím foto. Díky


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Filous (Člen)
14.01.2011 21:58:26
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

...dá se to rovnat, ale záleží jak moc je to hnutý...samotnej kotouč hází??? ...každopádně bych jim poděkoval klackemfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
14.01.2011 22:00:43
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

...a samozřejmě samotnej unašeč nekoupíš, kotouč (obruč) s unašečem je jeden díl...i dyš i to se dá měnit, ofšem přenejtování nigdy nemá kvalitu originálu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kreuz87 (Člen)
14.01.2011 22:59:56
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Hnutý je to asi o 0,5mm...samotnej kotouč možná nehází, jenže prda byla taková, že je vryp i na oceli, byť ne na pracovní ploše. Jeden čep je taky drblej, byť ne moc, ale na to, že je ocelovej je to na něm znát...


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Filous (Člen)
14.01.2011 23:05:28
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

...teško hodnotit a radit bes fyzický kontroly...ale řešil bych to s tym servisem...i dyš to asi bude marný...každopádně bych to skusil...a né s chlapama na dílně, ale rovnou s majitelem...škoda že sis toho nefšim hnet při převzetí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kreuz87 (Člen)
14.01.2011 23:18:36
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Řešit to rozhodně budu. Novej kotouč je drahej jako kravec a dával jsem si to k "profíkům" přesně abych se tohohle vyvaroval.


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Kreuz87 (Člen)
14.01.2011 23:20:18
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
midlas (Člen)
15.01.2011 08:58:10
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Tak to je masakr, to inženýři dali do zouvačky, nebo vyvažovačky a o něco si to štrejchlo, to nemůže bejt po pádu. bad

Pajk (Člen)
15.01.2011 09:29:06
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

midlas psal:

Tak to je masakr, to inženýři dali do zouvačky, nebo vyvažovačky a o něco si to štrejchlo, to nemůže bejt po pádu. bad

Ne ne, zouvačka ani vyvažovačka si myslim, že to nebyla. Může se mu to stát při odrážení gumy z ráfku. Blbě to na druhej straně proti odrážení vypodloží, nedá si pozor a opře se to o unašeč, nebo disk místo o ráfek a je to v pussy.

Libor nx (Člen)
15.01.2011 09:35:47
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kreuz87 psal:

Řešit to rozhodně budu. Novej kotouč je drahej jako kravec a dával jsem si to k "profíkům" přesně abych se tohohle vyvaroval.

Není profík jako profík,dneska si musí kazdý dávat pozor i v autorizovanejch servisech.Taky umí pěkně zkurvit opravu a taky vojebávat.fuck

Filous (Člen)
15.01.2011 11:32:27
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

...troufnu si tvrdit, že todle nebude mít na funkci vlif, ale nasralo by mě to festovně...já dycky dyš něco takovýho vidim, tag sem rát, že si na mašině dělam sám a dyš něco skurvim, tag můžu nadávat jen sám sobje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hanz (Člen)
15.01.2011 11:43:59
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Filous psal:

...troufnu si tvrdit, že todle nebude mít na funkci vlif, ale nasralo by mě to festovně...já dycky dyš něco takovýho vidim, tag sem rát, že si na mašině dělam sám a dyš něco skurvim, tag můžu nadávat jen sám sobje...

...taky záleží jak často si nadáváš.......bigsmile


WD club member...
Libor nx (Člen)
15.01.2011 11:51:57
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Filous psal:

...já dycky dyš něco takovýho vidim, tag sem rát, že si na mašině dělam sám a dyš něco skurvim, tag můžu nadávat jen sám sobje...

Dělám to taky tak,ale sobě nenadávám tolik jako ostatním.bigsmilesmokin

Kreuz87 (Člen)
15.01.2011 12:25:00
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Dělám to úplně stejně, ale přezouvačku doma fakt nemám :D


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Banditatom (Člen)
15.01.2011 12:43:53
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

udělat mě to servisak má na krku (respektive na prdeli) tlupu sfetovanejch negrů...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
15.01.2011 12:58:05
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Banditatom psal:

udělat mě to servisak má na krku (respektive na prdeli) tlupu sfetovanejch negrů...

s ledlampů a jeho prdel pozná středověkbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
15.01.2011 14:04:35
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

mně takhle přezouval v servisu gumu a když ji pak vyvažoval,tak tam nalepil jedno závažíčko a to druhý nacvak doprostřed na ten šev ráfku kladívkem a okrajem toho kladívka otloukl i lak vedle ...přímo před mýma očima ......to je na zabití...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
SO 545 (Člen)
15.01.2011 14:09:00
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

a zaplatil si za taku pracu ?

k tomu kotucu ten je dojebany viac ako dost to si si nevsimol pri preberani kolesa ?

hlemejzd999 (Člen)
15.01.2011 14:17:45
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

SO 545 psal:

a zaplatil si za taku pracu ?

k tomu kotucu ten je dojebany viac ako dost to si si nevsimol pri preberani kolesa ?

zaplatil...zkušeností....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
15.01.2011 14:21:08
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

ted se to bude určitě odlupovat

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dsc00415.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
15.01.2011 14:51:00
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

hlemejzd999 psal:

ted se to bude určitě odlupovat
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00415.jpg

...nebude


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gerrik (Člen)
15.01.2011 16:22:51
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

vliv to mít asi nebude, ale je to prasárna, že se nepřiznali. Vlítnul bych na ně, hajzly. V týdnu jsem byl u Dobiáše v Miskovicích, kluk s diskem zacházel jak s miminem, pěkná práce good

Kim (Člen)
15.01.2011 16:24:09
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

osi koukej

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/66_08012011324.jpg


člověk se s tím piplá,věnuje tomu čas a peníze,další si s tím dá práci aby to dobře vypadalo a tady je výsledek po 15min. v servisu(těch škrábanců je víc,tenhle je největší)badsmile2
na jaře na srazu na to koukneš,znova stříkat se mi to nechceidontknow


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kožak (Člen)
15.01.2011 16:46:59
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kim psal:

osi koukej
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 011324.jpg
člověk se s tím piplá,věnuje tomu čas a peníze,další si s tím dá práci aby to dobře vypadalo a tady je výsledek po 15min. v servisu(těch škrábanců je víc,tenhle je největší)badsmile2
na jaře na srazu na to koukneš,znova stříkat se mi to nechceidontknow

takhle mně to domrdal gumař taky a eště neměl novej ventilek headshake už ale zkrachoval ...dobře mu tak bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
15.01.2011 18:19:05
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kim psal:

osi koukej
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 011324.jpg
člověk se s tím piplá,věnuje tomu čas a peníze,další si s tím dá práci aby to dobře vypadalo a tady je výsledek po 15min. v servisu(těch škrábanců je víc,tenhle je největší)badsmile2
na jaře na srazu na to koukneš,znova stříkat se mi to nechceidontknow

...no pěkný ...taky mi to v pneuservisu furt kurvěj sick, když to nedrbne odrážečkou, tak zouvačkou a když náhodou ani jedním, tak si vezme do ruky montpáku bez plastový chráničky smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
15.01.2011 18:22:24
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

osiris psal:
Kim psal:

osi koukej
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 011324.jpg
člověk se s tím piplá,věnuje tomu čas a peníze,další si s tím dá práci aby to dobře vypadalo a tady je výsledek po 15min. v servisu(těch škrábanců je víc,tenhle je největší)badsmile2
na jaře na srazu na to koukneš,znova stříkat se mi to nechceidontknow

...no pěkný ...taky mi to v pneuservisu furt kurvěj sick, když to nedrbne odrážečkou, tak zouvačkou a když náhodou ani jedním, tak si vezme do ruky montpáku bez plastový chráničky smile2

...přezouvam montajznama s chráničkama a neměl sem nigdy trabl...dyš sem v Mostě viděl zouvačku se železnejma patkama, tag mě jímala hrůza a nechal sem mekánika vot Bričstounu přehodit železo za plast...i tag sem trnulbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
15.01.2011 18:31:08
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

A mě to je s tou mojí "lešťěnkou" letos jedno bigsmilebigsmile  asi tam jebnu stříbrné přoužky co sem měl před 4-mi roky nachystané pro Pšána a teď je naleznul na půdě bigsmile

tomasNJ (Člen)
15.01.2011 19:03:48
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

já ty ráfky mám z CECek taky dojebané...

seru na to...cool


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kreuz87 (Člen)
15.01.2011 21:43:44
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

No, bohužel nevšiml...byla tma jak v pérdeli...maj to tam na reklamaci, tak jsem zvědav, co s tím vymyslí...mě jen sere to, že se s tím člověk piplá a pak to popadne takovéhle enženér a je to v řiti. Jde to nějak přezout doma a odnést to jen na vyvážení? Začínám mít téměř Jawí tendence goodsmile1


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Progear 650 (Člen)
16.01.2011 10:47:41
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

tomasNJ psal:

já ty ráfky mám z CECek taky dojebané...

seru na to...cool

Bo nejsi žádný estét že....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kim (Člen)
16.01.2011 10:54:35
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Filous psal:
osiris psal:
Kim psal:

osi koukej
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 011324.jpg
člověk se s tím piplá,věnuje tomu čas a peníze,další si s tím dá práci aby to dobře vypadalo a tady je výsledek po 15min. v servisu(těch škrábanců je víc,tenhle je největší)badsmile2
na jaře na srazu na to koukneš,znova stříkat se mi to nechceidontknow

...no pěkný ...taky mi to v pneuservisu furt kurvěj sick, když to nedrbne odrážečkou, tak zouvačkou a když náhodou ani jedním, tak si vezme do ruky montpáku bez plastový chráničky smile2

...přezouvam montajznama s chráničkama a neměl sem nigdy trabl...dyš sem v Mostě viděl zouvačku se železnejma patkama, tag mě jímala hrůza a nechal sem mekánika vot Bričstounu přehodit železo za plast...i tag sem trnulbigsmile

mám doma všechny krámy i s vyvažovačkou,nechtěl jsem bejt první kdo zkurví nově nastříkaný kolabigsmile...ted' už se nemám čeho bátbigsmile
Filoušu spínač máš?chran ho jako voko v hlavěbigsmile,až se potkáme na akci tak domluvíme co a jakgood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Progear 650 (Člen)
16.01.2011 11:04:54
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kim: hlavně začni všem tvrdit že to je šestka...goodbigsmile stokrát řečená lež je pak pravda...goodbigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kim (Člen)
16.01.2011 11:09:17
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kreuz87 psal:

No, bohužel nevšiml...byla tma jak v pérdeli...maj to tam na reklamaci, tak jsem zvědav, co s tím vymyslí...mě jen sere to, že se s tím člověk piplá a pak to popadne takovéhle enženér a je to v řiti. Jde to nějak přezout doma a odnést to jen na vyvážení? Začínám mít téměř Jawí tendence goodsmile1

jak píše strejda Filousů,montajzny,odrážečku si vyrobíš sám(pokud máš možnost-svářečka,bruska) a nejseš levej jak turecká šavle,vyvažovačku jakbysmet a nebo rovnou všechno koupit a můžeš přezouvat do halelujásmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
16.01.2011 12:26:18
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Progear 650 psal:

Kim: hlavně začni všem tvrdit že to je šestka...goodbigsmile stokrát řečená lež je pak pravda...goodbigsmile

podvádět se nemásmile1,jedině že bych dostal jako skoro důchodce vyjímkubigsmile...a ve finále je to jedno,stejně dostanu na prdel tady i tambigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Progear 650 (Člen)
16.01.2011 13:02:56
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kim psal:
Progear 650 psal:

Kim: hlavně začni všem tvrdit že to je šestka...goodbigsmile stokrát řečená lež je pak pravda...goodbigsmile

podvádět se nemásmile1,jedině že bych dostal jako skoro důchodce vyjímkubigsmile...a ve finále je to jedno,stejně dostanu na prdel tady i tambigsmile

Tak zrovna na Míšovo endurance je to jedno, tam tu vyjímku dostanem...goodbigsmile
Vid Míšánku?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
redface


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
16.01.2011 17:53:02
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Ja sem byl obdobne nasranej na mistra sveta v prezouvani poprve na B6, zaprve dal gumu na vopak, za druhe rafek domrdanej. Tak sem toho curaka zmrdal ze si to zaplati, nakonec sem se na nej vysral, a nasel kluka cca  7 km od baraku kterej leta jezdi nejaky roadrace horice a takovy, ma k temu vztah a skladaji doma s fotrem na dilne pekny anglicky stroje veterany a pak na tom lita, zrovna nedavno tam staveli nejaky divony mono proste lidi kteri k tomu maji vztah. Ne takova kunda s gramlavejma rukama a velkou hubou. takze za me najit jinyho, kdyz je nekdo prase hold ho neprenaucis.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
16.01.2011 18:26:25
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Pavel Jančik se jmenuje, no ma peknej park ma v sini a par poharu taky smile1
http://img689.imageshack.us/img689/4871/dk7w.jpg ten vlevo v tom modrym triku


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
16.01.2011 18:27:07
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

Kim:
...to víš že mam spínačcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
16.01.2011 19:04:36
Offline

Re: Drblý držák kotouče B12

...co se týček návštěvy pneuservisu, by moch vyprávě FOX, kotouč v pussy, desky v pussy, unašeč rozety v pussy, rozeta v pussy osa v pussy

....zapoměli mu tam dát vymezovací podložku a už bylo.bad


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr