Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » snížení B6 - delší kosti?

tara (Člen)
23.01.2011 18:13:32
Offline

snížení B6 - delší kosti?

Prosím poraďte kde sehnat levně delší kosti na B6?
Potřebuju ji snížit, sedlo už mám vybraný, ale pár cm by to ještě chtělo, pořád dosáhnu jen na špičky. Jestli dobře chápu všechno co jsem si tu na fóru přečetla, tak by mi stačily kosti o pár mm delší.
Nevím jestli jde použít třeba kosti z B12, které jsou standardně o 4mm delší? Nebo nevíte kde by byla možnost si je nechat vypálit?
Díky moc za rady

Mour (Člen)
23.01.2011 18:27:03
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Jestli mi budou vod Kubayse dobrý pošlu Ti za 200,- origo z B12 bigsmile

tara (Člen)
23.01.2011 18:37:05
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:

Jestli mi budou vod Kubayse dobrý pošlu Ti za 200,- origo z B12 bigsmile

To by bylo super, kdy to budeš vědět ?

Mour (Člen)
23.01.2011 18:41:42
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

tara psal:
Mour psal:

Jestli mi budou vod Kubayse dobrý pošlu Ti za 200,- origo z B12 bigsmile

To by bylo super, kdy to budeš vědět ?

Říkal, že je v pondělí pošle (origo z B6) no a já už pak nezaseju bigsmilebigsmilebigsmile


....tak do pátku - neděle? ...napíšu bigsmile

tara (Člen)
23.01.2011 18:47:30
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:
tara psal:
Mour psal:

Jestli mi budou vod Kubayse dobrý pošlu Ti za 200,- origo z B12 bigsmile

To by bylo super, kdy to budeš vědět ?

Říkal, že je v pondělí pošle (origo z B6) no a já už pak nezaseju bigsmilebigsmilebigsmile


....tak do pátku - neděle? ...napíšu bigsmile

Tak mi pak písni na e-mail, dala bych ti adresu. Doufám, že ti to vyjde a mě tím pádem taky good

Mour (Člen)
23.01.2011 18:55:27
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

tara psal:
Mour psal:
tara psal:


To by bylo super, kdy to budeš vědět ?

Říkal, že je v pondělí pošle (origo z B6) no a já už pak nezaseju bigsmilebigsmilebigsmile


....tak do pátku - neděle? ...napíšu bigsmile

Tak mi pak písni na e-mail, dala bych ti adresu. Doufám, že ti to vyjde a mě tím pádem taky good

OK

Koldan (Člen)
26.01.2011 19:39:53
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

vem originály, ukož je kamarádovi co umí v autocadu, řekni si délku a pak to zanes do kterékoliv kovoobráběcí dílny, v každým městě nějaký ten lejzr najdešgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
tara (Člen)
27.01.2011 13:07:05
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Koldan psal:

vem originály, ukož je kamarádovi co umí v autocadu, řekni si délku a pak to zanes do kterékoliv kovoobráběcí dílny, v každým městě nějaký ten lejzr najdešgood

Hele, to já samozřejmě vím, ale to bych musela najít kamaráda co umí v CADu a přemluvit ho, případně mu za to něco slíbit, pak bych musela najít tu dílnu a ještě taky si najít čas než tam zajdu a to dokonce 2x. Takhle Mour přesně pochopil co potřebuju good, teda jestli to klapnesmile1. Maximálně napíšu e-mail a jednou zajdu na poštu.bigsmile

Mour (Člen)
27.01.2011 15:08:57
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

tara psal:
Koldan psal:

vem originály, ukož je kamarádovi co umí v autocadu, řekni si délku a pak to zanes do kterékoliv kovoobráběcí dílny, v každým městě nějaký ten lejzr najdešgood

Hele, to já samozřejmě vím, ale to bych musela najít kamaráda co umí v CADu a přemluvit ho, případně mu za to něco slíbit, pak bych musela najít tu dílnu a ještě taky si najít čas než tam zajdu a to dokonce 2x. Takhle Mour přesně pochopil co potřebuju good, teda jestli to klapnesmile1. Maximálně napíšu e-mail a jednou zajdu na poštu.bigsmile

Já už je mám od Kubajze doma a přes víkend je vyměním a pokud bude vše OK, tak posílám origo ze 12

tara (Člen)
29.01.2011 08:03:11
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:

Já už je mám od Kubajze doma a přes víkend je vyměním a pokud bude vše OK, tak posílám origo ze 12

Supergood Posílám ti adresu přes e-mail pro zaslání. smile1

Mour (Člen)
31.01.2011 07:15:33
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Sorry, něco je blbě idontknow ... Ty kosti vod Kubajze nepasujou tak, jak bych si představoval, takže dneska to dám zpět na origo. smile2

tara (Člen)
31.01.2011 10:56:52
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:

Sorry, něco je blbě idontknow ... Ty kosti vod Kubajze nepasujou tak, jak bych si představoval, takže dneska to dám zpět na origo. smile2

To se nedá nic dělat, nastal čas vyzkoušet záložní plán B.
Nakonec dojde na Koldanovu radu smile1

Koldan (Člen)
31.01.2011 12:01:11
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

to Mour: copa parťáku? gde je problém?
to tara: já ti to říkal (sorry, já muselbigsmile) hele dnes už v cadu umí každej trouba (kromě mě:o) takže někoho sehnat nebude problém a pak už je to pohoda. mně to tady kucí taky nakreslili, ale už si nevzpomenu kemu teho pifsona dlužímidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
31.01.2011 13:27:17
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Koldan psal:

to Mour: copa parťáku? gde je problém?
to tara: já ti to říkal (sorry, já muselbigsmile) hele dnes už v cadu umí každej trouba (kromě mě:o) takže někoho sehnat nebude problém a pak už je to pohoda. mně to tady kucí taky nakreslili, ale už si nevzpomenu kemu teho pifsona dlužímidontknow

No, nevím idontknow ...dal jem tam ty origa? z B6 a musel sem šprajcnout a přizdvihnout zadek aby šly namontovat, i při zatížení řetěz jde furt po vodítku a stojan tuká do kyvky. Na předchozí motce to tak nebylo. Já cyp, sem si je před namontováním nezměřil a mám takový pocit, jak jsem je okem porovnával, že jedna díra ( 10 mm) byla skoro překrytá. Tak z toho vyplývá, že by byly kratčí o 8 mm a to už je asi moc.idontknow Uvidíme, kupim se lahvinku a jdu na to bigsmile

Michal_B_B (Člen)
31.01.2011 17:14:24
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Pokud by měl někdo zájem o kosti, tak neni problém je udělat.... bud z černýho, nebo z nerezu.... cena by byla 300,- včetně poštovnýho... mám doma udělaný jedny na zvýšení b12 ( rozteč 174mm - nerez ) ty sou k mámí hned, jinak bych po domluvě mohl vyrobit jakoukoliv rozteč....

Koldan (Člen)
31.01.2011 20:38:47
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Michal_B_B psal:

Pokud by měl někdo zájem o kosti, tak neni problém je udělat.... bud z černýho, nebo z nerezu.... cena by byla 300,- včetně poštovnýho... mám doma udělaný jedny na zvýšení b12 ( rozteč 174mm - nerez ) ty sou k mámí hned, jinak bych po domluvě mohl vyrobit jakoukoliv rozteč....

dobrá cenagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
31.01.2011 20:59:12
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:
Koldan psal:

to Mour: copa parťáku? gde je problém?
to tara: já ti to říkal (sorry, já muselbigsmile) hele dnes už v cadu umí každej trouba (kromě mě:o) takže někoho sehnat nebude problém a pak už je to pohoda. mně to tady kucí taky nakreslili, ale už si nevzpomenu kemu teho pifsona dlužímidontknow

No, nevím idontknow ...dal jem tam ty origa? z B6 a musel sem šprajcnout a přizdvihnout zadek aby šly namontovat, i při zatížení řetěz jde furt po vodítku a stojan tuká do kyvky. Na předchozí motce to tak nebylo. Já cyp, sem si je před namontováním nezměřil a mám takový pocit, jak jsem je okem porovnával, že jedna díra ( 10 mm) byla skoro překrytá. Tak z toho vyplývá, že by byly kratčí o 8 mm a to už je asi moc.idontknow Uvidíme, kupim se lahvinku a jdu na to bigsmile

...tak ty kosti vod Kubajze mají rozteč děr 170 mm smile2 ...to je moc.

Pšán (Člen)
31.01.2011 21:37:03
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:
Mour psal:
Koldan psal:

to Mour: copa parťáku? gde je problém?
to tara: já ti to říkal (sorry, já muselbigsmile) hele dnes už v cadu umí každej trouba (kromě mě:o) takže někoho sehnat nebude problém a pak už je to pohoda. mně to tady kucí taky nakreslili, ale už si nevzpomenu kemu teho pifsona dlužímidontknow

No, nevím idontknow ...dal jem tam ty origa? z B6 a musel sem šprajcnout a přizdvihnout zadek aby šly namontovat, i při zatížení řetěz jde furt po vodítku a stojan tuká do kyvky. Na předchozí motce to tak nebylo. Já cyp, sem si je před namontováním nezměřil a mám takový pocit, jak jsem je okem porovnával, že jedna díra ( 10 mm) byla skoro překrytá. Tak z toho vyplývá, že by byly kratčí o 8 mm a to už je asi moc.idontknow Uvidíme, kupim se lahvinku a jdu na to bigsmile

...tak ty kosti vod Kubajze mají rozteč děr 170 mm smile2 ...to je moc.

..nechával jsem je pálit synkům na béčka a oproti originálům o 4-5 mm. a jsou gut..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
31.01.2011 21:39:32
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Pšán psal:

..nechával jsem je pálit synkům na béčka a oproti originálům o 4-5 mm. a jsou gut..

..origo B12 mají 180 mm a origo B6 176 mm. Tvému kolegovi budu 7.2 volat a ozvu se aji Tobě, hej?

Pšán (Člen)
31.01.2011 21:43:05
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Mour psal:
Pšán psal:

..nechával jsem je pálit synkům na béčka a oproti originálům o 4-5 mm. a jsou gut..

..origo B12 mají 180 mm a origo B6 176 mm. Tvému kolegovi budu 7.2 volat a ozvu se aji Tobě, hej?

..samozřejmně..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
31.01.2011 22:15:14
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Moure,pokud se těch extra krátkejch kostí budeš chtít zbavit,tak bych si je kdyštak vzal. Teda jestli jsou z nerezugood Mám na K6ce ohlinsa co je určenej na starej model,takže je vo 1,5cm kratší než origo tlumič a kdyš sem tam dal kosti na nakopnutí B6ky(proti B12 kratší vo 8mm) tak su na původní výšce sedla,takže s těma tvejma by to ještě vo kousek vyskočilo,tak jak bych si přectavovalsmokin A možná doma najdu jedny kosti v rosteči  B6,takže ideál na nakopnutí B12ky,tak by sme mohli udělat směnucool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
01.02.2011 07:31:33
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

VikecB12 psal:

Moure,pokud se těch extra krátkejch kostí budeš chtít zbavit,tak bych si je kdyštak vzal. Teda jestli jsou z nerezugood Mám na K6ce ohlinsa co je určenej na starej model,takže je vo 1,5cm kratší než origo tlumič a kdyš sem tam dal kosti na nakopnutí B6ky(proti B12 kratší vo 8mm) tak su na původní výšce sedla,takže s těma tvejma by to ještě vo kousek vyskočilo,tak jak bych si přectavovalsmokin A možná doma najdu jedny kosti v rosteči  B6,takže ideál na nakopnutí B12ky,tak by sme mohli udělat směnucool

...z nerezu nejsou, sou z duralu surprised ...nebo nejakého lehkého kovu. Je zajímavé, že je na nich vyraženo i číslo dílu surprised

Filous (Člen)
01.02.2011 08:35:45
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Tara:
...psal sem ti do mejlu, měl bych mít jedny origo B12tkový kosti navíc, tag se dyštag vozvi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tara (Člen)
01.02.2011 09:46:58
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Filous psal:

Tara:
...psal sem ti do mejlu, měl bych mít jedny origo B12tkový kosti navíc, tag se dyštag vozvi...

Super, pokud je můžeš postrádat budu rádagood.

Jinak koukám, že je tu spousta šikulů, takže kdyby to nevyšlo tak je na koho se obrátit smile1.
všem moc děkujigood

Filous (Člen)
01.02.2011 09:48:01
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

tara psal:
Filous psal:

Tara:
...psal sem ti do mejlu, měl bych mít jedny origo B12tkový kosti navíc, tag se dyštag vozvi...

Super, pokud je můžeš postrádat budu rádagood.

Jinak koukám, že je tu spousta šikulů, takže kdyby to nevyšlo tak je na koho se obrátit smile1.
všem moc děkujigood

...večír se po nich podivám a dám ti vjedět...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
02.02.2011 09:20:55
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Tara:
...tag mam origo kosti z B12 K1...esi je chceš, tag mi pošli do mejlu adresu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tara (Člen)
02.02.2011 11:28:49
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

Filous psal:

Tara:
...tag mam origo kosti z B12 K1...esi je chceš, tag mi pošli do mejlu adresu...

perfektní good
adresa poslána

Filous (Člen)
02.02.2011 12:14:17
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

tara psal:
Filous psal:

Tara:
...tag mam origo kosti z B12 K1...esi je chceš, tag mi pošli do mejlu adresu...

perfektní good
adresa poslána

...du hledat ňákou krabičkusurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peka (Člen)
30.05.2013 17:25:34
Offline

Re: snížení B6 - delší kosti?

mam dilema nemuzu se na motorkach domerit, jake jsou opravdu original roztece der kosti pro B6 a B12, protoze mi vychazi ze jsem mel kosti na b12 a myslel ze nemam, a vymenil za B6 original zpet b12 original smile2 su ted zmatenej bigsmile


B12 neni uz je autobus :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr