Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

kojaksro (Člen)
26.01.2011 19:09:28
Offline

....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

........ došlo na nejhorší a to na dietufucksmile2.
     Ke konci loňské sezóny už jsem jezdil jak voloupanej banán páč sem kombu, prostě a jednoduše  nedop. Komba je dimenzovaná na cca. 100-105 KG, ale už když sem ji kupoval cca. před rokem a něco jsem byl právě na limitu.

.....no a místo abych shodil 5kg.....sem kua přibral 20kgsurprised ( 125kg celkem ), což bylo Tím, že Ivča byla těhotná a já s nísmile1. Akorát mě to zůstalobigsmile

...na cvičení a fernet (c) kelly) není čas.....takže abych mohl na jaře vůbec vyjet musím shodit 20kgsurprised....což je pro mě kua problém......pač sem papal jako kombajn a to pořád, někdy i nonstop ( to podle toho jak sem kalil smokin)

....takže od pondělí držím dietu. smile2

pussy s vědomým, že od pondělí nežeru sem se v něděli nažral jak Houska v sobotu, a bylo.

PO - snídaně: káva     oběd: 2 vařený vejce+dušený špenát    večeře: kuřecí steak na vodě........to se dalo a jakštakš docela dobrý.

ÚT - snídaně, káva+rohlík     oběd: kuřecí steak na vodě+salát ( jako vole listy ne šopák ), ale jak chutnal.     večeře: 120g šunky (fakt málo).....dalo se taky přežít, ale mám celej den hladbigsmile

ST - snídaně: káva+rohlík    oběd:2vařená vejce+rajče+salát ( jako vole listy ne šopák )     17,00 v práci nacházím čokoládu, kterou můj bejvalý kamarád Máca R6 nechal fuckevilprovokativně na svém stole. 17,30 mám krizi a odjíždím na večeři.     večeře: 120g šunka ( ale tu už sem snědl ) a mám hlad jako hovado v protisměru. Přemýšlím, že sním našeho 6kilového synaredface, ale máme malou troubu a druhé dítě prozatím nechci.

.....Vám sem píšu jen pro to, aby mi utekl večer páč se už teď těším na snídani kerá je taky napussy tuším, že kavá + rohlíkbigsmile

...tak mi držte palce páč to musím dát celkem 14 dní. Jestli neumřu hlady budu referovat.


....fuckfuck....to máte za fotky žrádla, kerý mi sem asi dáte na podporu psychabigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
KOVAL (Člen)
26.01.2011 19:21:21
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ty vole ,neni lepší koupit větší hadry?
jako než se trápit,nésurprised

Ondráš (Člen)
26.01.2011 19:24:00
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Pak jsem napiš za jak dlouho se projevil JoJo efekt.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
26.01.2011 19:24:13
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

já se ještě vejdu bigsmile....doufám teda ....ale taky bez rezervy pussy


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dsc00334.jpg



102 a drží bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.01.2011 19:25:01
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

hlemejzd999 psal:

já se ještě vejdu bigsmile....doufám teda ....ale taky bez rezervy pussy


http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00334.jpg

102 a drží bigsmilebigsmilebigsmile

jako ve švu  vole ....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Wikky (Člen)
26.01.2011 19:28:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Držim pěsti mněl sem stejny problem stahl sem to ze 120kg na asi 90kg Tak hlavne nežrat bigsmile


METAL  FOREVER
kojaksro (Člen)
26.01.2011 19:30:06
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

KOVAL psal:

ty vole ,neni lepší koupit větší hadry?
jako než se trápit,nésurprised

...jako jo, ale už sem si řekl, že to dám tak to zkoušímsmokin. Du vařit mrkev na zejtřejší oběd.bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
zzzmrzlinar (Člen)
26.01.2011 19:34:49
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ty woe, nezávidím už jenom kvůli tomu, že bych taky měl.

mám úplně stejně problém, komba byla veletěsná už na začátku, mám sice jen asi 5 navíc než když jsem ji kupoval, ale stejně, už jsem z ní povytahoval skoro všechny chrániče a furt málo, naštěstí kolem pupku je perforovaná a ty dírky to tak nějak líp vodpružej a natahujou se vo hodně.

deny1234 (Člen)
26.01.2011 19:43:21
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Ty voe , jak to delate , ze ste tak tlusty bigsmile Ja merim 184 , vazim 86 , uz 10 let stejne +- 2 kg , zeru hrozne , akorat nesnidam uz 25 let , kazdej den lemtam pivaky beer Ale jim JENOM maso , na zacatku mesice jsem kupoval 2 selata podle uctenky 70 kg ziva vaha , byl toho plnej mrazak ,dneska mi stara rikala at na patek vobednam dalsi , ze sem je uz sezral , sam ona maso neji , vod ty doby co je musi sama kuchat a stahovat v panelaku bigsmile

bery (Člen)
26.01.2011 19:43:52
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ty woe, to už ten Houska má lepší nápady surprisedbigsmilebigsmilebigsmile
sem už radil Ondrášovi, ale když ty se nechceš hejbat idontknow


momentalně zavostalej
Petr J. (Člen)
26.01.2011 19:47:29
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

to Kojak: tu dietu Ti někdo radil? Káva a rohlík moc dietní není....naopak ráno by jsi měl trocha té energie do sebe dostat...de fakto by jsi měl jíst v průbehu celého dne, pět jídel...ale všechno malé a nízkoenergetické = celozrné, ovoce, zelenina, netučná masa...

Trápit se hlady je blbost, tělo bude mít pocit krize a bude ukládat, místo odbourávat, navíc budeš spalovat i bílkovinu, tedy svalovou hmotu, né jen tuky, které chceš.

Co třeba nekalit, třikrát týdně běhat nebo rotoped a jíst pouze s rozumem, ale jíst?

mates (Člen)
26.01.2011 19:47:57
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

kua Kožak všechno špatně ... snídej jako král obědvej jako princ a večeř jako chuďas .. vážně !

Nejvetší blbost je nesnídat na oběd něco trochu a nacpat se na večeři !

a donuť se zajít si zaběhat a uvidíš jak to poletí dolů ... hubnutí nemusí být o tom že nejíš .. smile1


… voranžová
Meloun (Člen)
26.01.2011 19:55:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Nejlepší dieta je práce nad hlavu i za neschopný zaměstnance a hlavně nervy z existenčních problémů..to nemáš ani chuť žrát..sick


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
26.01.2011 20:01:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

hele důležitá je pevná vůlegood. třeba já pevnou vůli mámevil
akorát ji neumím používatidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
26.01.2011 20:04:34
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

...To Petr, samo že rohlík celozrný a všechno i to málo jím min. na dvakrát. Dieta je ozkoušená, v těch 14 dnech je tam víceméně vše co tělo potřebuje, maso, ovoce, zelenina, bílkoviny, sacharidy.

....byl sem fakt kurewsky rozežranej....a potřeboval jsem to zarazit, nejen kůli kombě.

....prostě přijdu domů třeba v osm poslední jídlo byl oběd ve 12 a naperu se jak hovado. To chci změnit, nakopnu to touhle dietou.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
vOjTaB6 (Člen)
26.01.2011 20:12:00
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Štěpáne, drž se. bigsmile

Ale neboj, já se solidárně přiznám, že v tom jedu taky. 1.1. sem začal a mám teď cca 7 kg dole. Akorát nevim, esli děláš dobře s tim žrádlem, spíš než omezit, to chce jíst to správný a hlavně cvičit. Já sem si pořídil OrbiTrac (či jak se ta věc menuje) + 2x týdně posilování.

A mám ještě jednu berličku, která mi ze začátku pomohla, ale tu ti prozradim max. do founu, páč by se mi tady vostatní smáli...fuck bigsmile


Bandit rulezz!!!
bery (Člen)
26.01.2011 20:16:36
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

kojaksro psal:

...To Petr, samo že rohlík celozrný a všechno i to málo jím min. na dvakrát. Dieta je ozkoušená, v těch 14 dnech je tam víceméně vše co tělo potřebuje, maso, ovoce, zelenina, bílkoviny, sacharidy.

....byl sem fakt kurewsky rozežranej....a potřeboval jsem to zarazit, nejen kůli kombě.

....prostě přijdu domů třeba v osm poslední jídlo byl oběd ve 12 a naperu se jak hovado. To chci změnit, nakopnu to touhle dietou.

největší hovadina na hubnutí je dieta
hejbej se, jez vše, ale často a málo
jím vše včetně sladkého, ale málo, hejbu se a za 8 měsíců 113kg dole


momentalně zavostalej
huskyb12 (Administrator)
26.01.2011 20:17:46
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kožaku, dieta je pičovina jak cyp !

esli chceš jít dolu, tak žádnej chlast, malý porce ale častějš, večer nežrat a aspoň kapku pohybu ...

ale já se na to můžu vysrat, páč bych z toho života hovno měl :)))

pudu zakrojit další kousek Dolíneckýho prográmku :)))


ale di, Ty brepto ...
Jaster (Člen)
26.01.2011 20:21:44
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

já mám kolem 180cm, 71kg +-2kg. ráno nesnídám, až oběd. ten se někdy přežeru že se nemůžu hnout a nebo jen lehce, když neni doma co žrát.. večer se většinou nacpu, abych vydržel až do oběda druhej den bigsmile a pořád mi to deží takhle... ale zas je fakt, že se hejbu docela dost. každej týden florbal minimálně 1h. ted jsem zrovna přijel.

Tak se drž a kila padajgood


motto "Vem za heft a val"
vOjTaB6 (Člen)
26.01.2011 20:24:25
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Jaster psal:

já mám kolem 180cm, 71kg +-2kg. ráno nesnídám, až oběd. ten se někdy přežeru že se nemůžu hnout a nebo jen lehce, když neni doma co žrát.. večer se většinou nacpu, abych vydržel až do oběda druhej den bigsmile a pořád mi to deží takhle... ale zas je fakt, že se hejbu docela dost. každej týden florbal minimálně 1h. ted jsem zrovna přijel.

Tak se drž a kila padajgood

Neboj panáčku vono si tě to najde... bigsmile v jednadvaceti sem s timhletim taky neměl problém... smile1


Bandit rulezz!!!
WenzelB6 (Člen)
26.01.2011 20:24:48
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

20 kilo dá se , pořiď si hafana doporučuju beagla, s tim naběháš km ani vo tom
nebudeš vědět. a každej večír ti bude vděčnej a kila poletí dolu. good

Petula (Člen)
26.01.2011 20:26:37
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

surprised Držím palec, tuhle dietu měl vyzkoušenou kdysi můj ex-ex a když potřebuješ fakt rychle zhubnout, tak to funguje a tělo defakto neobereš o to důležitý, ale pak bych doporučovala něco jak psal mates.. akorát s tím rozdílem, že večeřet můžeš i v 9 večer, pokud chodíš spát až kolem půlnoci, ale nesmí to bejt půlkilovej steak a skýva chlebabigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Jiřina (Člen)
26.01.2011 20:26:51
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Tak já znám tu dietu trochu jinak. Sám ji praktikuu a funguje. Jen bys měl vydržet celkem 2 + 2 týdny s jedním týdnem odpočinku mezi good
P.S.: A´t si říká kdo chce, co chce, já taky neshodím jinka ež dietou...bigsmile


Tož tak:-D
Jaster (Člen)
26.01.2011 20:27:56
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

vOjTaB6 psal:
Jaster psal:

já mám kolem 180cm, 71kg +-2kg. ráno nesnídám, až oběd. ten se někdy přežeru že se nemůžu hnout a nebo jen lehce, když neni doma co žrát.. večer se většinou nacpu, abych vydržel až do oběda druhej den bigsmile a pořád mi to deží takhle... ale zas je fakt, že se hejbu docela dost. každej týden florbal minimálně 1h. ted jsem zrovna přijel.

Tak se drž a kila padajgood

Neboj panáčku vono si tě to najde... bigsmile v jednadvaceti sem s timhletim taky neměl problém... smile1

jj, čekám to. prej se přibírá jakmile se zapleteš s ženskou bigsmile kámoš je s jednou půl roku a má 12kilo navíc bigsmile mě se něco taky snad blíží, tak asi už to poleze taky, když bude dobře vařit.. a jako že ona vaří často doma bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Mour (Člen)
26.01.2011 20:36:02
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

bigsmilebigsmile Já sem v tom taky. Kámoška v práci mi říkala (za 2 měsíce - 15kg) , že zpočátku stačí omezit stravu na polovinu toho co jsem jedl, pravidelně a samo že naposled kolem páté odpol. (skladbu jídla tvořit tak nějak s citem, bílé maso nemusí být vždy gútbigsmile, bez bílého pečiva a kuwa bez alkoholusmile2, prej 1 malá kořalka zlikviduje celodenní úsilí)  a hlavně sport - ona měla doma rotoped, já mám v garage vesla - 1/2 hodky denně. Pokud nepudou kila dolů, tak nastupuje drastičtější dieta.
Akorát mám pocit, že do staré kůže už to nedám smile2bigsmile

kojaksro (Člen)
26.01.2011 20:39:19
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

....kua sem věděl , že v tom nebudu sámbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
KOVAL (Člen)
26.01.2011 20:41:36
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

babička mně dycky řikala- CO PŘED TEBE POSTAVĚJ...TO VYPIJ A SNĚZ...good
a taky- CHLAP,KTEREJ MÁ POD METRÁK,JE NEMOCNEJ A NECHUTNÁ MU JÍST...good

Kožak (Člen)
26.01.2011 20:44:45
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

pravda je hombré že tou dietou si moc nepomůžeš ...bez toho pohybu to asi fakt nepude ...já dal teď dolu 4 kg zhruba za měsíc jim normálně jen se snažim nežrat tučný a míň sladkýho ...ale teda každej večer hoďku na rotopedu a chvilku honim činky ... dá se to ...čumim u toho na SOA bigsmile ..nebo pár km rychlejší chůze... člověk si na to musí udělat holt čas bigsmile


MRDAT!!!
hans (Člen)
26.01.2011 20:44:56
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

jsem jako mladík závodně vzpíral...když bylo potřeba něco shodit, tak bez pohybu to prostě nešlo a doteď to nejde....

žrát maso na vodě je lepší než hranolky, ale pokud se nebudeš hejbat, extra vliv to asi mít nebude...

ale jinak doporučuju pravidelnou stravu, nepřežírat se, po večeři už nežrat....

hodně zdaru smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
26.01.2011 20:50:43
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

hans psal:

po večeři už nežrat....

Jaku už po tý 3. nebo až po tý 4. večeři?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nety (Člen)
26.01.2011 20:53:35
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

sem to taky zkoušel dietu  a na mě to nějak nefunguje bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
redik27 (Člen)
26.01.2011 21:03:19
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

hans psal:

jsem jako mladík závodně vzpíral...když bylo potřeba něco shodit, tak bez pohybu to prostě nešlo a doteď to nejde....

žrát maso na vodě je lepší než hranolky, ale pokud se nebudeš hejbat, extra vliv to asi mít nebude...

ale jinak doporučuju pravidelnou stravu, nepřežírat se, po večeři už nežrat....

hodně zdaru smile1

souhlas, nežrat tři hodiny před spánkem, ale když třeba jabko přad spaním tak tím neuškodíš
Kojaku budeš trpět jako zvíře, ale jestli si pupek na režim zvykne to bude v pohodě.
Hoď tam aspon jednou týdně plavání (né válení ve výřivce) a půjde to rychleji


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
barynek (Člen)
26.01.2011 21:04:35
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

nety psal:

sem to taky zkoušel dietu  a na mě to nějak nefunguje bigsmile

jenže woe dieta neni pět piv, rum, dvě zelený a k tomu tatarák s 6tibigsmilebigsmile a do posilovny se muší chodit, ne o ní jen mluvitbigsmile


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
26.01.2011 21:09:59
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

barynek psal:
nety psal:

sem to taky zkoušel dietu  a na mě to nějak nefunguje bigsmile

jenže woe dieta neni pět piv, rum, dvě zelený a k tomu tatarák s 6tibigsmilebigsmile a do posilovny se muší chodit, ne o ní jen mluvitbigsmile

zejtra už fakt jdu bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
osiris (Člen)
26.01.2011 21:11:40
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

huskyb12 psal:

........ale já se na to můžu vysrat, páč bych z toho života hovno měl :)))........

...myslim, že todle sem zahlíd i ve svatým písmu ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fik-B6S (Člen)
26.01.2011 21:17:53
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kožaku jdu do toho s tebou. předloni jsem zhubnul 25kg letos jsme přes zimu 5kg nabral tak to chci zhodit plus dalších 5 navícgoodgoodgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Honzik8719 (Člen)
26.01.2011 21:18:40
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kojaku držim palce a přeju pevnou vůli!
jinak kámoš měl problém s váhou a shodil 30kilo,přihazuju fotku pro inspiraci...přez týden držel dietu a o víkendu jedl normálně jako fakt normálně ně žádný přežírání..kdybys chtěl vědět podrobnosti stačí napsat vyzjistim good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_fik_poed.jpg

...relativní kochač...
Loser (Administrator)
26.01.2011 21:19:22
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

me to chytlo loni, tak jsem prave zacal po nekolika letech snidat, k vobedu jen asi pulku toho, co sem zraval driv (a pokud mozno, tak nejlip nejakej stejcek na grilu), pak treba kolem pate svacinku v podobe jogurtu. Pak kazdej vecer 19 kilometru na bruslich a pac chodim spavat az kolem pulnoci, tak jsem si dal treba jeste kolem 9 k veceri sacek rejze s malou konzervou tunaka (nic moc, ale staci to).
Ze zacatku jsem mival hlad, ale po tejdnu mi uplne bohate stacilo co jsem sezral pres den a veceri uz jsem kolikrat ani nepotreboval. Chlastani jsem vubec neomezil.
No a slo to dolu. Sice ne tak rychle, ale ze 100 jsem na tech 90 spadnul behem 3 mesicu.
Pak prisla zima a na brusle se uz moc nedalo, tak jsem poridil squashovku a 4xtydne jsem jsem hopsal po kurtu. Nejak se mi ta vaha ale uz nehejbala, ale i tak jsem s tim byl spokojenej.
No a pak me poslali zase pracovat za kopecky, coz ti naboura celej denni rezim a zvyky, takze uz jsem zase zpatky na stovce bigsmile

Tak drzim palce at to vydrzis a prezijes goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
redik27 (Člen)
26.01.2011 21:22:53
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

a co nějakou soutěž o nehodnotné ceny


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Lihy (Člen)
26.01.2011 21:27:19
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................hmmmm, tak nějak nevim co k tomu napsat ...........................................................................................................................................................................................Progi? Nenapadá tě něco?......................................surprised

....no nic tak si du dát zmrzku a asi načnu tu 300g milku co potkám cestou
bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
26.01.2011 21:30:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

...lihu ty seš kokot bigsmilegoodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik8719 (Člen)
26.01.2011 21:42:26
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

jo a k tomu pohybu...bez něj to určo nejde a s vůlí k žrádelníčku mám vlastní zkušenosti jak se dá s váhou hejbat 189cm  za měsíc sem shodil na jaře kickboxu 10kg(na 85kg) za měsíc(mezitim šla váha průběžně zvolna nahoru) a ted před vánocema sem za 3tejdny v posilce 8kilo přibral(na 98kg) a po Vánocích strávených s paralenem v posteli sem zase 4 kila zhubnul...prostě takovej koloběh futr do kola bigsmile


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
26.01.2011 21:57:20
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

....ale vlastně nicsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
26.01.2011 22:05:06
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Nežrat je fakt blbost, to je jenom na chvilku sundat ňáký kilčo dolu abys následně přibral 2x tolik.
Naopak žrát víckrát denně, fakt aspoň 5x menší množství,(3x je málo), to správný jídlo, žádný tzv. rychlý cukry, tučný, knedle, smažený, grilovaný a chlast. Dostatek tekutin, ale ty co myslíš to nejsou, myslim neslazenejch, zeleninka hafo, rejže, brambor, celozrný pečivo a dostatek bílkovin na ochránění svalový hmoty. Množství příloh omezit, hlavně těch který jsem nepsal, k tomu pohyb, makat a makat a hodně pevný vůle. To je takovej základsmile1.

VikecB12 (Člen)
26.01.2011 22:15:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Loni sem celou zimu chodil 2-3x týdně plavat,najaře sem začal jezdit na kole a něco dolů šlo,cejtil sem se mnohem líp. Pak ale začaly bečky,grilovaná selátka,kýty,na kolo bylo horko....samozřejmě fšecko zpět a nějakej bonus ještě přihozenejsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
26.01.2011 22:21:59
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

VikecB12 psal:

Loni sem celou zimu chodil 2-3x týdně plavat,najaře sem začal jezdit na kole a něco dolů šlo,cejtil sem se mnohem líp. Pak ale začaly bečky,grilovaná selátka,kýty,na kolo bylo horko....samozřejmě fšecko zpět a nějakej bonus ještě přihozenejsick

bigsmile začals good

VikecB12 (Člen)
26.01.2011 22:39:34
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

No a nejlíp to udělal kořeň z práce. Byl vyžranej jak já,během roku zhubl 50kg,nějak mu to vlezlo na mozek a jednoho dne jak došel po votpolední dom zakroutil staré krkem a už nějaký 2 roky bručí na Mírově nebo kdebigsmile A ještě ho 10 járů čekácool A to se s nim tak dobře chlastávalosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fox101. (Člen)
26.01.2011 22:46:51
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kuas to je nas tolik? od pondelka v tom jedu taky, pred chvilou jsem dovaril ryžu, namichal do toho na vode udelany kureci prsa, balik zeleniny a udelal jsem krabky na tri dny, zeru to prubezne celej den po troskach, protoze ma strava do ted byla samy kafe a ciga celej den a vecer v deset se nacpat, pak to jeste ve dve rano dorazit smile1 Pristi tejden jedu zase na čočce. To bude ass
Loni jsem sundal 15 kilo, ted pres vanoce dve navrch a do cervna chcu mit jeste aspon deset dolu. Vono to s tim pohybem v urcitym veku a v urcite vaze neni jednoduchy, prvne shodim a pak se bude zpevňovat svalstvo.
Ale vidim, ze koupe bandita byla spravna volba, v sestave nejakejch zdechlejch zavodniku bych se teda vyjimal, tady jsou sami poradni chlapi good

faitík (Člen)
26.01.2011 22:47:30
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

surprisedbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
osiris (Člen)
26.01.2011 22:51:33
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

VikecB12 psal:

........ A to se s nim tak dobře chlastávalosmile2

...kde je problém? běž chlastat na těch 10 let za ním bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
26.01.2011 22:55:09
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

....kurwa co blbnete. Myslíte, že budu bez pohybu, nebo že chci držet 14 dní dietu a pak zpět to samé. headshake .....konec chlastu, klobasék, masíčka....neblbnětebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
26.01.2011 23:03:51
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

osiris psal:
VikecB12 psal:

........ A to se s nim tak dobře chlastávalosmile2

...kde je problém? běž chlastat na těch 10 let za ním bigsmile

No spíš to šacuju tak,že se touhle dobou spíš vohejbá ve sprchách pro mýdlo,než nějaký chlastáníbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
26.01.2011 23:13:46
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

...vy ste se fšichni posrali né???surprisedbigsmile ...ráno nesnídám, nevobjedvám a dyš tag pjetadvacet deka majolkovýho salátu se štyrma rohlikama, ale kolikrát jim první jídlo aš ve štyry-f pjet, dyš dorazim s továrny, f šest du přežranej jag hovado do dílny, přidu v jedenáct a to uš mam zas hlat, tag si dam véču, dřepnu k bedně a neš du v jednu f půl druhý spát, tag si vemu eště něco malýho na spaní...sice mi roste pupek, mam vředy, ale co už??? ...mrdat, holt pupek f plafkách trochen zatáhnu a na vředy si vemu prášek a je tobigsmile ...zato vo víkendech to sem vzornej, to snídam, pag si dám sváču, dva-tři talíře polifky, hromadu žrádla k druhýmu jídlu, vot stolu se vodvalim, že se nemůžu hejbat, ve štyry kafe a něco sladkýho, f šest pořádnou večeři, vokolo desátý druhou a je mi fajn, bo sem za celej den přežranej a to mam rát...já prostě nežeru vůbec a nebo na doraz, bo nemam rát, dyš sem nedojedenejbigsmile ...a navíc mi nedělá dobře pohyb, tagže přectava posilovny nebo bjehání je pro mě uplně nepřijatelnáidontknow ...a nevjeřim nikomu, že může žrát třeba kuřecí uvařený ve vodě nebo samotnou rejži, dyk takový vjeci nemůžou bejt vůbec dobrý, já bych asi zvracelbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
26.01.2011 23:15:52
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

kojaksro psal:

...konec chlastu...

DI TY BREPTO :)))


ale di, Ty brepto ...
Hanz (Člen)
26.01.2011 23:20:47
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Filous psal:

...vy ste se fšichni posrali né???surprisedbigsmile ...ráno nesnídám, nevobjedvám a dyš tag pjetadvacet deka majolkovýho salátu se štyrma rohlikama, ale kolikrát jim první jídlo aš ve štyry-f pjet, dyš dorazim s továrny, f šest du přežranej jag hovado do dílny, přidu v jedenáct a to uš mam zas hlat, tag si dam véču, dřepnu k bedně a neš du v jednu f půl druhý spát, tag si vemu eště něco malýho na spaní...sice mi roste pupek, mam vředy, ale co už??? ...mrdat, holt pupek f plafkách trochen zatáhnu a na vředy si vemu prášek a je tobigsmile ...zato vo víkendech to sem vzornej, to snídam, pag si dám sváču, dva-tři talíře polifky, hromadu žrádla k druhýmu jídlu, vot stolu se vodvalim, že se nemůžu hejbat, ve štyry kafe a něco sladkýho, f šest pořádnou večeři, vokolo desátý druhou a je mi fajn, bo sem za celej den přežranej a to mam rát...já prostě nežeru vůbec a nebo na doraz, bo nemam rát, dyš sem nedojedenejbigsmile ...a navíc mi nedělá dobře pohyb, tagže přectava posilovny nebo bjehání je pro mě uplně nepřijatelnáidontknow ...a nevjeřim nikomu, že může žrát třeba kuřecí uvařený ve vodě nebo samotnou rejži, dyk takový vjeci nemůžou bejt vůbec dobrý, já bych asi zvracelbigsmile

...tak nějak samo to mám taky....goodbigsmile


WD club member...
kojaksro (Člen)
26.01.2011 23:21:32
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

huskyb12 psal:
kojaksro psal:

...konec chlastu...

DI TY BREPTO :)))

...woe čti pořádně......a nerejfuckevil

....to víš sem nenžranej a lehce vytočitelnejbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
killerovka (Člen)
26.01.2011 23:30:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

to ziram...damsky magazin v muzskom vydani bigsmilebigsmilebigsmile ale pekne, ja mam po zime problem s motooblecenim pravidelne bad Killer sa pozera, ako to na seba nevliekam surprised a potom ide kontrolovat tlak v zadnej pneumatike fuck..takze som na tom rovnako.. tak som vlastne chcela povedat, ze mi takto na noc s prazdnym vyhravajucim zaludkom (dieta?) padlo dobre, najst si takto "prijemnu" temu na nasich strankach..bigsmilebigsmile

sa bojim zaspathelp, ze budem mat sladke snysurprised a opat pojde vaha hore bigsmilebigsmile


killerov batoh :-D alias PIČOMAČKA
hlemejzd999 (Člen)
27.01.2011 00:12:35
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

kdo to myslí s dietou a zdravim  fakt vážně ,tak si koupí parní hrnec jako já bigsmilegood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dsc00425.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dsc00426.jpg



dámskej koutek tady ...bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
27.01.2011 00:26:11
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ty vogo tak to ti fandim good, takova brutalita. Já už se pět let držim na 105 a furt si řikám jak to potřebuju dostat dolu. Prostě těžký kosti no, to je vrozený smile1
Žrádla a pití se ale rozhodně nevzdám, koleno v pussy, tak pohyb mě nedělá taky zrovna nejlíp. Až tu najdete nějakej zaručenej recept jak to dostat nenásilně dolu, tak budu jen rád goodsmile1
Vo nějaký kombošky sem se ani nepokoušel když vidim ty pidi velikosti, takže textil a nic takovýho že bych nedopnul neřešim smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
karlos100 (Člen)
27.01.2011 05:27:38
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

sem se probudil a propad panice,že jsem naklik forum "Žena a život"surprisedbigsmile
Kojaku,držím palcegood
sám bych taky potřeboval tak dvacku sundat.. takže jedu na šest malejch jídel,
žádný přežírání večer,jen by to chtělo víc hejbání.... v jídelníčku víc zeleniny,
míň příloh, sem sám zvědavej,jak dlouho to vydržímbigsmilebigsmilebigsmile
prostě všeho trochu míň,ale přesto jídlo,dobrý,chutný,vařený,kořeněný...
PS:jíst kuřecí prsa dělaný na vodě je prasárnasickbigsmile


...a bude hůř!
Kukii (Člen)
27.01.2011 06:49:07
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

karlos100 psal:

sem se probudil a propad panice,že jsem naklik forum "Žena a život"surprisedbigsmile
Kojaku,držím palcegood
sám bych taky potřeboval tak dvacku sundat.. takže jedu na šest malejch jídel,
žádný přežírání večer,jen by to chtělo víc hejbání.... v jídelníčku víc zeleniny,
míň příloh, sem sám zvědavej,jak dlouho to vydržímbigsmilebigsmilebigsmile
prostě všeho trochu míň,ale přesto jídlo,dobrý,chutný,vařený,kořeněný...
PS:jíst kuřecí prsa dělaný na vodě je prasárnasickbigsmile

goodgood


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.01.2011 07:33:14
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kojaku jestli ti to půjde tempem jako mě tak to máš do podzimu co dělat bigsmile já se těch asi 6-7 kilo co jsem přibral v létě na dovolený zbavoval dva měsíce bigsmile a to chodim cvičit a běhat bigsmile..je teda pravda ,že jídelníček jsem moc neomezil spíš jim pravidelnějc a trochu víc zeleniny než jsem byl zvyklej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
27.01.2011 07:34:24
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

A nejlepčí bylo, když sem měl hlad, tak sem si dal cigáro goodbigsmile ... a 85 a 90 v pase good ....a 4 roky bez cigár 102 a 108 sick

Billy (Člen)
27.01.2011 07:45:38
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Petr J. psal:

to Kojak: tu dietu Ti někdo radil? Káva a rohlík moc dietní není....naopak ráno by jsi měl trocha té energie do sebe dostat...de fakto by jsi měl jíst v průbehu celého dne, pět jídel...ale všechno malé a nízkoenergetické = celozrné, ovoce, zelenina, netučná masa...

Trápit se hlady je blbost, tělo bude mít pocit krize a bude ukládat, místo odbourávat, navíc budeš spalovat i bílkovinu, tedy svalovou hmotu, né jen tuky, které chceš.

Co třeba nekalit, třikrát týdně běhat nebo rotoped a jíst pouze s rozumem, ale jíst?

spravne to napsal akorat Petr.J good,
rano si dej neslazenej caj, musli si kup ( ale ne zadny kurva obaleny v cukru takovy praseciny, pekne pravy zrni, sem tam orech, sem tam hrozinka nebo banan nasekanej ) Nasel sem neco rozumknyho v tesku jmenuje se to TROPIC v obalu tesko, je to solidne pojidatelny, flaknu tak 5-7 polivkovejch lzic a do mlika nizkotucnyho nejlip, to jim v 6 rano a pak o pul osme pojez ten tvuj rohlik muzes i kafe ale hodne pij neslazeny caje, nebo vodu, snaz se veci bez bublinek. no a obed ja cca v 11 hodin rejza testoviny, kureci maso, hovezi, ja do toho valim aji nejkdy dost vejce ale to ty nemusis smile1, neprezirat se,. pak jim v 15:30 cca nejaka rejza testoviny zase kureci prsa, nebo nejaka zelenina k temu, ale neni pravidlem ze to tak tedka ve volny dny bez fitka zeru, zrovna vcera sem pozral trosku segedinaku a krajic a pul chleba. no a pak tak do 18 hodiny max uz jenom nejaky ovoce ( banan, nebo ze 3 mandarinky. Piju cca 3-4 litry bezne bez fitka, s ftikem cca do 5,5 litru, ale furt chciju to je fakt smile1.  A idealni jit nekam na step 3x tydner a nebo ja minulej rok behvala cca 100-120 km mesicne po dobu cca 8 mesicu v 3x tydenim intervalu a do toho 1-1,5 fitka na rysovacku. No ale mejval sem pred cca 7 lety 105 kg, tedkon sem na 82 kg a kdyz sem mel zatim pro me nej formu tak 84 kg, ale je to drina jako pica bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
27.01.2011 07:50:36
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

dulezity je s udrzet 5 jidel a s rozmezim od sebe 2,5-3 hodiny, horsi znam stavy kdy nemas najednou moznost se najist dele jak 4 hodiny a zacne te padat cukr v tele, tak to je radost sok pro telo smile1, clovek je z toho pekne nervozni a nekdy se aj klepes smile2.

Jo a jsou ruzny choditka, behat nemusis primo, staci kopec nekde nastavit ve fitku na tech behatkach, hlavne dobry boty na tvou vahu si kup, ja nevim  Mizuna treba mam na sebe a spokojenej. Nejlepsi tepova frekvence je cca 130-145 tepu / min ideal na spalovani, kdyz je to min nema takovej ucinek, kdyz vice zeres si prvne svalovinu a nejde to tak po tukach. Telo je svine jen ho trosku poznat smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
27.01.2011 07:53:16
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

jenom ti jeste reknu nauc se tak jist stale a nedelej vykyvy sileny a nemas problem s nejakejma jojo efektama ci co, sem tam muzes neco pojist nezdraveho smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Luk (Člen)
27.01.2011 07:53:54
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

holkyyy, ja dietu nedrziiiimgoodbigsmilebigsmilebigsmile

kojak: nevim jestli ti to sestavil nakej dietolog nebo sis to naordinoval sam, ale myslim ze to nejni uplne dobreidontknowheadshake

muze to fungovat na par dni, ted mas rychlej metabolizmus jak si rozezranej, takze budes palit rychle a pude to dolu, ale s timhle drastickym ubranim kalorii se ti ten metabolizmus rychle zpomali a budes v pussy zacnes zrat normalne a mas to zpatky.
Chce to min 5 spis 6 jidel denne aby mel zaludek porad co delat a udrzel sis rychly spalovani. Ale jidel mysleno rozumny porce a rozumny potraviny! Vareny kureci je pussyovina (to se neda zrat), klidne ho hod na panev nebo hovezi, klidne i veprovy...libova kejta. Jako priloha ZELENINA, rejze, testoviny, brambory, spis min nez vic. Rano vic sacharidu a smerem k veceru ubirat a prevazovat bilkoviny. Vecer pred spanim si dej klidne vanicku tvarohu, zasyti te, budes usinat spokojenej, ma hodne bilkovin a (skoro) zadny cukry. Muzes ho i necim ochutit (ne kilem cukru). Prez den na svacinku muze bejt dobre syr cottage.

Dulezity je udelat si to tak aby se to dalo zrat, jinak to nevydrzis.
Samozrejme, ze pohyb je ku prospechu.
Cim pomalejs schodis, tim vetsi to bude mit trvanlivost (aj naopak)
gud lakgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Luk (Člen)
27.01.2011 07:58:06
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

billy: sem cekal, ze se k tomu vyjadris, sem to nemusel mezitim smolitgood

akorat vecer bych spis nez to ovoce (cukry) preferoval nakou tu bilkovinu, treba tvaroh, ale tu podstatu si vystihgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Billy (Člen)
27.01.2011 08:05:46
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Luk psal:

billy: sem cekal, ze se k tomu vyjadris, sem to nemusel mezitim smolitgood

akorat vecer bych spis nez to ovoce (cukry) preferoval nakou tu bilkovinu, treba tvaroh, ale tu podstatu si vystihgood

Ser na tvaroh, videls ze by to Coleman nekdy zral ? bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=aDpCb9et … ature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=s4WDlbqME4Y bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
27.01.2011 08:07:54
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ty vole štěpáne, posílám frakturu za výměnu klávesnice a monitorufuckbigsmile
v tobě se to muselo hnout jag sviněbigsmile ale nejsem si jistej jestli je to dobrej postup... asi nejvíc bych souhlasil s kolegou jelenem a tušim mates psal podobně, koupil jsem si předloni mašinku a chodim se tam potit, žeru standardně akorát dávám trochu pozor na poslední večerní gáblík. Na pálení tuků (fakt ne svalový hmoty) je dobrá kombinace pohyb a třeba L-Carnitin, mě to přineslo dvě nový dírky na opasku (směrem dolů samo)good
Já denně jdu přes kuchyň asi padesátkrát a ty kurvy kuchařský tam maj lákadel třiass, takže jsem řešil tenhle problém taky záhybigsmile

a pak taky celkem slušně funguje melounův postupgood když mě visela na věznici hala za tři mega ke konci roku, tak jsem měl taky dvacku dolebigsmile


Strýcfajtr !!!
PFremer (Člen)
27.01.2011 08:17:37
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

bigsmile Tak to štěpáne hodně zdaru.

Jinak dobrá dieta je voda. Když jsem šetřil na motku, pil jsem jí jak na žízeň, tak i na hlad :)


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
huskyb12 (Administrator)
27.01.2011 08:19:54
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Už se těšim, jak bude Kožak psát: to sem ale dobrá, už sem schodila 2,5 kg, ta dieta fakt funguje holky ...
a za tejden: já sem taková kráva, dala sem si basu piv a flašku vodky a je to všecko v píči :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
27.01.2011 08:28:55
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Billy:
...a gdy děláš něco jinýho, neš že chystáš žrádlo, žereš a blbneš f posilovně???idontknow...přes den je žrádlo stráta času, žere se prostě v noci, dyš je klidbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dado (Člen)
27.01.2011 08:29:16
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

deny1234 psal:

Ty voe , jak to delate , ze ste tak tlusty bigsmile Ja merim 184 , vazim 86 , uz 10 let stejne +- 2 kg , zeru hrozne , akorat nesnidam uz 25 let , kazdej den lemtam pivaky beer Ale jim JENOM maso , na zacatku mesice jsem kupoval 2 selata podle uctenky 70 kg ziva vaha , byl toho plnej mrazak ,dneska mi stara rikala at na patek vobednam dalsi , ze sem je uz sezral , sam ona maso neji , vod ty doby co je musi sama kuchat a stahovat v panelaku bigsmile

ty woe ty to máš ze stresubigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Luk (Člen)
27.01.2011 08:35:20
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

XJelen psal:

Na pálení tuků (fakt ne svalový hmoty) je dobrá kombinace pohyb a třeba L-Carnitin

pohybgood
carnitinheadshake
http://www.osvalech.cz/index.php?co=cla … 47&ID=
lepsi projet v benalubigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
27.01.2011 08:39:32
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

...voe, já z vás dostávam hlad, začnu žrát uš vod ránasurprised ...du vedle do bufáče na třicet deka sekaný s hořticej a štyrma rohlikama, to mi vydrží f žaludku aš do votpolednegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
27.01.2011 08:50:00
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kožaku, abys neřek že sem kurva, tak ti teda řeknu jak na to....takovej jídelníček mám já a sám jsem důkazem že žádný kila nahoru neletějbigsmile
Takže ráno vstát - vysrat se - 1/4litru kafe s mlíkem + 3 kostky cukru (dával sem 4, ale něko mi poudal že cukr je jed, tak se držim spátky :) ) - 45min ven se psem včetně cíga na rozdejchání - v práci nějakej jogurt/bagetka se salámem/nebo něco sladkýho + cígo - oběd pizza/hotovka v hospě/atd + cígo - sváča něco sladkýho (2 tatranky/mily/polomáčenky) + cígo - hodinka se psem venku + cígo - něco pořádnýho k véče - pivo/víno/fernet - něco na zub (čokoška/zmrzka/něco pečenýho) - dát vymočit psa + cígo - chrápat
Jo do toho v práci nějaký to kafe + 2kostky a smetana...tak 3-4 a sem tam nějaký to cigáro dle situace.
.
.
toho se drž a nemáš problém negřebigsmile

ps. je teda fakt, že přílohy k jídlu nepřehánim bo maso je lepší akorát rejže si dám klidně víc...takže tak 250g masa, ale třeba jen 5 menších knedlíků...rači proložim zeleninou (ať už vařenou nebo syrovou).

Doufám, že jsem ti pomohl a svůj boj s kily vyhraješ. Pak nám sem na tyhle super stránečky napiš milý příběh se šťastným koncem aby to ani ostatní nevzdávali. Moc držím palečky, pa pa
typussy

mám hlad du si dát tu bagetubigsmile

huskyb12 (Administrator)
27.01.2011 08:51:17
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Filous psal:

...voe, já z vás dostávam hlad, začnu žrát uš vod ránasurprised ...du vedle do bufáče na třicet deka sekaný s hořticej a štyrma rohlikama, to mi vydrží f žaludku aš do votpolednegood

hmmm, dělnická šunka good :)))
ale před tim by to chtělo pusinkovou polívčičku, ale aby v ní plavaly držky jak dětský kapesníky ! :)))


ale di, Ty brepto ...
Kukii (Člen)
27.01.2011 08:59:11
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb good i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Billy (Člen)
27.01.2011 09:11:56
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Filous psal:

Billy:
...a gdy děláš něco jinýho, neš že chystáš žrádlo, žereš a blbneš f posilovně???idontknow...přes den je žrádlo stráta času, žere se prostě v noci, dyš je klidbigsmile

No tak prace s tim nejaka je no smile1, tedkon na to s fitkarenim nemam ani cas, na motorku to letos taky nevypada, jo a propo co s tema karbcema od tebe nebo inkvize ze starej B12, muze to u me  klidu pod posteli lezet, nic se temu nestane, nakonec tam bylo tolik veci jinak oproti K6 ze sem vsechno neschanel a nenasazoval to tudiz vubec. Nevim jestli se na nejakym sraze vubec uvidime tak kdyztak kdyby to nahodou bylo potreba tak vam to nejak poslu do civilizace smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
27.01.2011 09:13:22
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Luk psal:
XJelen psal:

Na pálení tuků (fakt ne svalový hmoty) je dobrá kombinace pohyb a třeba L-Carnitin

pohybgood
carnitinheadshake
http://www.osvalech.cz/index.php?co=cla … 47&ID=
lepsi projet v benalubigsmile

napsalo se toho o tom kvanta, pro mě byly docela dobrý třeba informace od stařičkého doktora Čermáka (kdysi lékař fotbalový repre, dneska diktuje diety Spartě), a na sobě to testuju už delší dobu a tyhle studie mi přijdou stejně účelový jako ty co to chválej.


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
27.01.2011 09:15:44
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

XJelen psal:
Luk psal:
XJelen psal:

Na pálení tuků (fakt ne svalový hmoty) je dobrá kombinace pohyb a třeba L-Carnitin

pohybgood
carnitinheadshake
http://www.osvalech.cz/index.php?co=cla … 47&ID=
lepsi projet v benalubigsmile

napsalo se toho o tom kvanta, pro mě byly docela dobrý třeba informace od stařičkého doktora Čermáka (kdysi lékař fotbalový repre, dneska diktuje diety Spartě), a na sobě to testuju už delší dobu a tyhle studie mi přijdou stejně účelový jako ty co to chválej.

Taky s tim mam dobry zkusenosti... a jakoze jsem v ruznejch akcich vyzkousel dost veci, tak ten carnitin jako jedinej byl k necemu... Ani ne tak, ze by to samo zralo tuky, ale ze ti zvedne telesnou teplotu...


Bandit rulezz!!!
Luk (Člen)
27.01.2011 09:29:03
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ok, chtel sem ti jen usetrit nakou kackusmile1

Ve sparte to mozna pouzivaj protoze:
a) co kdyby to nahodou fungovalo
b) kdyby ne, tak nas to neposere (moznabigsmile)

Ver, a vira tva te uzdravi...


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
redik27 (Člen)
27.01.2011 09:31:28
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

vOjTaB6 psal:
XJelen psal:
Luk psal:


pohybgood
carnitinheadshake
http://www.osvalech.cz/index.php?co=cla … 47&ID=
lepsi projet v benalubigsmile

napsalo se toho o tom kvanta, pro mě byly docela dobrý třeba informace od stařičkého doktora Čermáka (kdysi lékař fotbalový repre, dneska diktuje diety Spartě), a na sobě to testuju už delší dobu a tyhle studie mi přijdou stejně účelový jako ty co to chválej.

Taky s tim mam dobry zkusenosti... a jakoze jsem v ruznejch akcich vyzkousel dost veci, tak ten carnitin jako jedinej byl k necemu... Ani ne tak, ze by to samo zralo tuky, ale ze ti zvedne telesnou teplotu...

a když se u toho bude řádně hýbat, tak to bude mít ten správný účinek smile1smile1smile1


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
XJelen (Člen)
27.01.2011 10:05:27
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Luk psal:

ok, chtel sem ti jen usetrit nakou kackusmile1

Ve sparte to mozna pouzivaj protoze:
a) co kdyby to nahodou fungovalo
b) kdyby ne, tak nas to neposere (moznabigsmile)

Ver, a vira tva te uzdravi...

Lukáši dyby sme byli ot přírody hubený jak ty, tak to zkoušet nebudem. Ti kluci ve spartě (i v kerýmkoliv jiným týmu) spalovat tuky nepotřebujou, takže to nepoužívaj...prostě jen sedumdesátiletej doktor, kterej celej život dělá okolo sportu se mnou rozebral muj stav současnej a předpokládanej a u dvojky červenýho mě takňák nastínil co se s tím dá dělat. Jak psal Vojta, zvýšení teploty třeba samo osobě při tom tréninku pomůže, nemluvě o tom že většina těch mixů má dobrej vliv na cardio.

Vojto jsme oba zblblíredface a Lukáš nám chce ušetřit pjetikilo... dyť bysme ho stejně prožralifuckbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
27.01.2011 10:12:54
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

XJelen psal:
Luk psal:

ok, chtel sem ti jen usetrit nakou kackusmile1

Ve sparte to mozna pouzivaj protoze:
a) co kdyby to nahodou fungovalo
b) kdyby ne, tak nas to neposere (moznabigsmile)

Ver, a vira tva te uzdravi...

Lukáši dyby sme byli ot přírody hubený jak ty, tak to zkoušet nebudem. Ti kluci ve spartě (i v kerýmkoliv jiným týmu) spalovat tuky nepotřebujou, takže to nepoužívaj...prostě jen sedumdesátiletej doktor, kterej celej život dělá okolo sportu se mnou rozebral muj stav současnej a předpokládanej a u dvojky červenýho mě takňák nastínil co se s tím dá dělat. Jak psal Vojta, zvýšení teploty třeba samo osobě při tom tréninku pomůže, nemluvě o tom že většina těch mixů má dobrej vliv na cardio.

Vojto jsme oba zblblíredface a Lukáš nám chce ušetřit pjetikilo... dyť bysme ho stejně prožralifuckbigsmilebigsmilebigsmile

Na petikilo seru, za aaa se chci v breznu narvat do komby a za beee nechci aby se za me mlada stydela az pojedem v lete k mori... bigsmile


Bandit rulezz!!!
Borák (Člen)
27.01.2011 10:19:13
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

ty woe Kojaku copa se děje ??
ty a konec chlastu surprisednevěřím
jinak jak se psalo
chce to fakt ráno snídat jíst aspon 6x denně vyhejbat se vomáčkám knedlíkům a tak rohlík taky stojí za hofno.
já sem maso žrout a mám rád i uzeninu.tak holt ubírám jinde.knedlíky ani vomáčky moc nežeru nemusím smažený ..řízky ani přílohy.. jím teda aspon se snažím hodně krát denně. jinak masa dávám kolik sním bigsmile s jídlem večer záleží f kolik deš spát pokud se naposled nažereš f pět a deš do pelechu vo půlnoci tak to taky nejni dobře
ale naučil sem se si aspon 3x tejdně dojít zablbnout do tělocvičny..
jinak f dobách slávy sem měl 116 ted sem se ustálil na 85 a spokojenost


...nikdo nevojebe Ježíše...
Lajoš (Člen)
27.01.2011 10:39:19
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Já to mám v poho.Doktor mi řek,že ma mých 89kg bych měl měřit minimálně 190cm (mám170).Tak že nejsem tlustý,ale malý.bigsmile bigsmilebigsmilebigsmile


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Luk (Člen)
27.01.2011 10:50:50
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

jelen: nemyslel jsem to nijak zle...koneckoncu uz jenom to vedomi "ted sem si neco dal", tak jdu makat a nebudu to vojebavat ma neco do sebe...good


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
barynek (Člen)
27.01.2011 17:02:14
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kukii psal:

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb good i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama bigsmilebigsmilebigsmile

tak to bych tě chtěl v tý době vidětsmile1
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?evilbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
27.01.2011 17:18:15
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

barynek psal:
Kukii psal:

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb good i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama bigsmilebigsmilebigsmile

tak to bych tě chtěl v tý době vidětsmile1
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?evilbigsmilebigsmile

vona ta žirafa se nezdá co...evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
27.01.2011 17:24:15
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

..Kojakovi a spol držím palce..good
..o svých stravovacích návycích nebudu psát,bo kdyby to přečetl nějaký dietolog,tak neuvěří,že to napsal někdo kdo má pod 200kg a je naživu..
..a Filousovi gratuluju k možnosti nezřízené životospravy,je to tak opravdu gut..smokin..hlavně ty večeřosnídaně..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
karlos100 (Člen)
27.01.2011 17:45:55
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

vOjTaB6 psal:
XJelen psal:
Luk psal:

ok, chtel sem ti jen usetrit nakou kackusmile1

Ve sparte to mozna pouzivaj protoze:
a) co kdyby to nahodou fungovalo
b) kdyby ne, tak nas to neposere (moznabigsmile)

Ver, a vira tva te uzdravi...

Lukáši dyby sme byli ot přírody hubený jak ty, tak to zkoušet nebudem. Ti kluci ve spartě (i v kerýmkoliv jiným týmu) spalovat tuky nepotřebujou, takže to nepoužívaj...prostě jen sedumdesátiletej doktor, kterej celej život dělá okolo sportu se mnou rozebral muj stav současnej a předpokládanej a u dvojky červenýho mě takňák nastínil co se s tím dá dělat. Jak psal Vojta, zvýšení teploty třeba samo osobě při tom tréninku pomůže, nemluvě o tom že většina těch mixů má dobrej vliv na cardio.

Vojto jsme oba zblblíredface a Lukáš nám chce ušetřit pjetikilo... dyť bysme ho stejně prožralifuckbigsmilebigsmilebigsmile

Na petikilo seru, za aaa se chci v breznu narvat do komby a za beee nechci aby se za me mlada stydela az pojedem v lete k mori... bigsmile

esli se za tebe mladá stydí,je načase vyměnit mladousmokin


...a bude hůř!
vOjTaB6 (Člen)
27.01.2011 17:51:46
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

karlos100 psal:
vOjTaB6 psal:
XJelen psal:


Lukáši dyby sme byli ot přírody hubený jak ty, tak to zkoušet nebudem. Ti kluci ve spartě (i v kerýmkoliv jiným týmu) spalovat tuky nepotřebujou, takže to nepoužívaj...prostě jen sedumdesátiletej doktor, kterej celej život dělá okolo sportu se mnou rozebral muj stav současnej a předpokládanej a u dvojky červenýho mě takňák nastínil co se s tím dá dělat. Jak psal Vojta, zvýšení teploty třeba samo osobě při tom tréninku pomůže, nemluvě o tom že většina těch mixů má dobrej vliv na cardio.

Vojto jsme oba zblblíredface a Lukáš nám chce ušetřit pjetikilo... dyť bysme ho stejně prožralifuckbigsmilebigsmilebigsmile

Na petikilo seru, za aaa se chci v breznu narvat do komby a za beee nechci aby se za me mlada stydela az pojedem v lete k mori... bigsmile

esli se za tebe mladá stydí,je načase vyměnit mladousmokin

Člověče, už ti někdo řek, že si rejpal...? bigsmile
To by mi tohle samozřejmě neřekla, to je čistě na mě...

A dyš sme u toho rejpání, už ti přišly to Tojoty???? bigsmile


Bandit rulezz!!!
karlos100 (Člen)
27.01.2011 17:57:47
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

vOjTaB6 psal:
karlos100 psal:
vOjTaB6 psal:


Na petikilo seru, za aaa se chci v breznu narvat do komby a za beee nechci aby se za me mlada stydela az pojedem v lete k mori... bigsmile

esli se za tebe mladá stydí,je načase vyměnit mladousmokin

Člověče, už ti někdo řek, že si rejpal...? bigsmile
To by mi tohle samozřejmě neřekla, to je čistě na mě...

A dyš sme u toho rejpání, už ti přišly to Tojoty???? bigsmile

já a rejpalsurprised,není možnýbigsmile
snad jen trochu abych nevyšel ze cvikubigsmile
tojoty nepřišly,počítač mlčí,volám Stáníkahelpbigsmile


...a bude hůř!
Kukii (Člen)
27.01.2011 18:07:42
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

barynek psal:
Kukii psal:

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb good i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama bigsmilebigsmilebigsmile

tak to bych tě chtěl v tý době vidětsmile1
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?evilbigsmilebigsmile

to bylo zpestření tamních mravů idontknow je to hodně let zpátky smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
barynek (Člen)
27.01.2011 19:02:49
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Banditatom psal:
barynek psal:
Kukii psal:

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb good i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama bigsmilebigsmilebigsmile

tak to bych tě chtěl v tý době vidětsmile1
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?evilbigsmilebigsmile

vona ta žirafa se nezdá co...evil

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
27.01.2011 19:05:08
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

Kukii psal:
barynek psal:
Kukii psal:

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb :good: i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama :-D:-D:-D

tak to bych tě chtěl v tý době vidět:-)
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?:evil::-D:-D

to bylo zpestření tamních mravů :idontknow: je to hodně let zpátky :-)

nechalo to zpestření na tobě nebo ne? že bych si všimnul nějaký odchylky, tak to jsem si nevšiml... teda kromě těch standartních deformací jako je rum a pod. :-D:-D


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
27.01.2011 19:10:21
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

barynek psal:
Kukii psal:
barynek psal:


tak to bych tě chtěl v tý době vidětsmile1
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?evilbigsmilebigsmile

to bylo zpestření tamních mravů idontknow je to hodně let zpátky smile1

nechalo to zpestření na tobě nebo ne? že bych si všimnul nějaký odchylky, tak to jsem si nevšiml... teda kromě těch standartních deformací jako je rum a pod. bigsmilebigsmile

určitě to bylo nezapomenutejnejch 14 dnů bigsmile rum je doplněk... cool


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.01.2011 19:10:36
Offline

Re: ....asi umřu hlady, ale snad budu jezdit

barynek psal:
Kukii psal:

kojaku držim pěstě, chce to pevnou vůli a pohyb good i když moje zatim nejlepší dieta byla ve špindlu, když sem tam makala, to sem dala 10 kil za 14 dní dolu.. jenže je to sebevražedná dietka... snídaně v práci rohlík, kafe, cígo. pak makáš, běháš jak fretka po place až do odpoledne. ve dvě dáš oběd (cokoliv + kafe a 2 cíga) 2 hodky máš volno, jdeš na pívo, rum.. v 5 zpátky do práce, tam makáš běháš stresuješ se do 11, večeři nahradíš 3-4 cíga.. po práci se jde chlastat a pak případně souložit, spánek tak max. 2 hodky denně a v 6 ráno zas v práci... hroznej mazec, ale po 14 dnech je z tebe nevychrápaná vyhublá troska se ztvrdlejma játrama bigsmilebigsmilebigsmile

tak to bych tě chtěl v tý době vidětsmile1
jo a s tím souložením, aspoň nejsi nervózní, že nežereš, ne?evilbigsmilebigsmile

Vypadala moc fajněgoodgood to ostatní komentovat nebudubigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr