Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » lozisko alternatoru , tachometr koso

svobodakT (Člen)
31.01.2011 07:48:03
Offline

lozisko alternatoru , tachometr koso

cau nemate nekdo zkusenosti jak casto odchazi lozisko alternatoru ? Nastartoval jsem po delsi dobe motorku predtim jsem mel motor venku a myl jsem ho . Tet kdyz ho necham bezet na volnobeh tak jsou slyset takovy divny zvuky takovy jakoby dreni nebo chroupani jakoby se to prevaluje a je to pravidelny cca kazdych 5 vterin, kdyz polozim ruku na alternator tak vyzdycky zabrni .

a jeste jedna vec koupil jsem budik koso ale nejde mi neutral ,podle navodu mam pripojit na kabel ke kontrolce neutralu kabel od cidla, kde se mi spina pri zarazeni neutralu minus ale vzdy kdyz zaradim neutral a sepne se mi minus od cidla tak kontrolka se nerozsviti, cidlo neutralu mam dobry minus pol se spina a budik mahelpm taky dobre pripojeden vsecky ostatni kontrolky slapou ,zkousel jsem kabel od kontrolky neutralu prilozit na ram jako minusovej pol a to se kontrolka rozsviti,je mozny ze by kostra z cidla byla nejaka slaba nebo cim to muze bejt

Filous (Člen)
31.01.2011 08:29:21
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

...jags myls motor, tags do ložiska naplavil bordel, tagže za chvíli možná přestane chroupat, ale brzo vodejde...a s tym neutrálem nevim, bo nejsem eletrikářheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
31.01.2011 10:06:32
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Filous psal:

...jags myls motor, tags do ložiska naplavil bordel, tagže za chvíli možná přestane chroupat, ale brzo vodejde...a s tym neutrálem nevim, bo nejsem eletrikářheadshake

takže radši nic nemejt ...já to věděl ,že dělám dobře goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
31.01.2011 10:08:38
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Jen tak mimo,ten tvůj bajk se mě líbígood,ten rám ze staré gsxr je furt kurevsky pěknejgood Až to budeš mít komplet dodělaný,tak sem nahoď pár fotekgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svobodakT (Člen)
31.01.2011 10:46:09
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

VikecB12 psal:

Jen tak mimo,ten tvůj bajk se mě líbígood,ten rám ze staré gsxr je furt kurevsky pěknejgood Až to budeš mít komplet dodělaný,tak sem nahoď pár fotekgood

jj stary gsxr to je paradni stroj tady mas fotky konecnyho vzhledu uz aby bylo leto
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=43189

svobodakT (Člen)
31.01.2011 10:49:10
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Filous psal:

...jags myls motor, tags do ložiska naplavil bordel, tagže za chvíli možná přestane chroupat, ale brzo vodejde...a s tym neutrálem nevim, bo nejsem eletrikářheadshake

tak to ho radsi vymenim da se to udelat doma nebo je nato potreba neco spešl abych to rozdelal ?

Filous (Člen)
31.01.2011 10:59:34
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

svobodakT psal:
Filous psal:

...jags myls motor, tags do ložiska naplavil bordel, tagže za chvíli možná přestane chroupat, ale brzo vodejde...a s tym neutrálem nevim, bo nejsem eletrikářheadshake

tak to ho radsi vymenim da se to udelat doma nebo je nato potreba neco spešl abych to rozdelal ?

...nikdy sem ložiska altiku nedělal, tag nevimsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
31.01.2011 11:01:24
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

svobodakT psal:
VikecB12 psal:

Jen tak mimo,ten tvůj bajk se mě líbígood,ten rám ze staré gsxr je furt kurevsky pěknejgood Až to budeš mít komplet dodělaný,tak sem nahoď pár fotekgood

jj stary gsxr to je paradni stroj tady mas fotky konecnyho vzhledu uz aby bylo leto
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=43189

moc pěkná„ leštěnka “goodgoodgood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
31.01.2011 11:13:00
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Taky se mě to líbí good Akorát mi příde, že je ti to celý nějaký malý.. smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
31.01.2011 11:26:05
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Jo,je to krasavecgood Akorát bych se vyprdl na tu bílou,blatník a podsedlovou výplň do černé a pokud bych tam tu bílou mermomoci chtěl,tak bych do ní hodil kolacoolgood No a ty dva vejfucky by tomu asi slušelygood Mezisvod ti udělají v RP,Creptus,Tenax....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
31.01.2011 12:02:48
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

svobodakT psal:
VikecB12 psal:

Jen tak mimo,ten tvůj bajk se mě líbígood,ten rám ze staré gsxr je furt kurevsky pěknejgood Až to budeš mít komplet dodělaný,tak sem nahoď pár fotekgood

jj stary gsxr to je paradni stroj tady mas fotky konecnyho vzhledu uz aby bylo leto
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=43189

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
31.01.2011 12:08:49
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Inženýrek psal:

Taky se mě to líbí good Akorát mi příde, že je ti to celý nějaký malý.. smile1

to jen vypada je to oprotu jinejm motorkam o dost vyssi

svobodakT (Člen)
31.01.2011 12:15:52
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

VikecB12 psal:

Jo,je to krasavecgood Akorát bych se vyprdl na tu bílou,blatník a podsedlovou výplň do černé a pokud bych tam tu bílou mermomoci chtěl,tak bych do ní hodil kolacoolgood No a ty dva vejfucky by tomu asi slušelygood Mezisvod ti udělají v RP,Creptus,Tenax....

bilou jsem tam dal by to nevypadalo takovy jednoduchy ,vetsinou kdyz nekdo dela neco takovyho tak to da do jedny barvy ale to sem mi neliby je to takovy nevyrazny a ty dva laufy uz jsem si rozmyslel necham tam tenhle protoze tam nechci davat zadny zadni stupacky ni drzaky vyfuku budu to mit pro jednoho a misto zadniho sedla dam jen kryt

VikecB12 (Člen)
31.01.2011 13:26:45
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

svobodakT psal:
VikecB12 psal:

Jo,je to krasavecgood Akorát bych se vyprdl na tu bílou,blatník a podsedlovou výplň do černé a pokud bych tam tu bílou mermomoci chtěl,tak bych do ní hodil kolacoolgood No a ty dva vejfucky by tomu asi slušelygood Mezisvod ti udělají v RP,Creptus,Tenax....

bilou jsem tam dal by to nevypadalo takovy jednoduchy ,vetsinou kdyz nekdo dela neco takovyho tak to da do jedny barvy ale to sem mi neliby je to takovy nevyrazny a ty dva laufy uz jsem si rozmyslel necham tam tenhle protoze tam nechci davat zadny zadni stupacky ni drzaky vyfuku budu to mit pro jednoho a misto zadniho sedla dam jen kryt

Taky možnostgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
31.01.2011 19:47:03
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

..pěkně udělaný strojek..good
..za mě ten jeden lauf je tam gut..dva by dělaly ten zadek opticky těžký..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
svobodakT (Člen)
31.01.2011 20:20:45
Offline

Re: lozisko alternatoru , tachometr koso

Pšán psal:

..pěkně udělaný strojek..good
..za mě ten jeden lauf je tam gut..dva by dělaly ten zadek opticky těžký..

souhlasim a nebyl by jen opticky tezsi je to zbytecna vaha uz takle je to tezka kravabigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr