Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » trkanec

Kožak (Člen)
06.02.2011 16:08:17
Offline

trkanec


MRDAT!!!
Lukas29 (Člen)
06.02.2011 16:20:28
Offline

Re: trkanec

Bch jí asi na místě pussy přizabil

Thor5552 (Člen)
06.02.2011 16:31:40
Offline

Re: trkanec

tak tohle zažít vrvní chvíli bych byl naprosto v prdeli a v tý druhý bych tu bábu zabil a odseděl!!


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
hlemejzd999 (Člen)
06.02.2011 16:36:26
Offline

Re: trkanec

já bych ji zabil bad


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kenny (Člen)
06.02.2011 17:05:22
Offline

Re: trkanec

nou koment idontknowidontknowidontknow

tomsth (Člen)
06.02.2011 17:36:27
Offline

Re: trkanec

hlemejzd999 psal:

já bych ji zabil bad

..zabít ji je málo fuck..no zas na druhou stranu ruku na srdce, asik každej z nás se vobčas dopustí nepozornosti, dyš ladí třebas rádio nebo spolujezdkyni bradavky bigsmile, ale tohle už je trochu moc..aspoň že borec z toho vyváz v pohodě..


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
libac22 (Člen)
06.02.2011 17:56:19
Offline

Re: trkanec

tomsth psal:
hlemejzd999 psal:

já bych ji zabil bad

..zabít ji je málo fuck..no zas na druhou stranu ruku na srdce, asik každej z nás se vobčas dopustí nepozornosti, dyš ladí třebas rádio nebo spolujezdkyni bradavky bigsmile, ale tohle už je trochu moc..aspoň že borec z toho vyváz v pohodě..

no byl z toho pěkně v prdeli !!! no kdo by nebyl ... headshakekráva zasranáheadshake


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
barynek (Člen)
06.02.2011 17:59:41
Offline

Re: trkanec

Oh my god I´m so sorry ... ty wole hlavně, že volá toho nahoře, kdyby radši čuměla na to, co se děje před ní...sick
no comment, pussy


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
06.02.2011 18:27:22
Offline

Re: trkanec

ježišmarjá, vy ste hysterky, bába nečuměla, ale přiběhla, zajímala se o něj, stane se kolikrát horší věc.... dobře to dopadlo, motorku si koupí jinou a je to. zabil bych ty co od nehody ujedou nebo tě schválně napálej. vona evidentně nechtěla. podívejte se do svýho svědomí jestli ste všichni tak dokonalý aby se vám něco takovýhodle nemohlo státsmokin


doba je temná...
Filous (Člen)
06.02.2011 18:34:39
Offline

Re: trkanec

inkvizitorr psal:

ježišmarjá, vy ste hysterky, bába nečuměla, ale přiběhla, zajímala se o něj, stane se kolikrát horší věc.... dobře to dopadlo, motorku si koupí jinou a je to. zabil bych ty co od nehody ujedou nebo tě schválně napálej. vona evidentně nechtěla. podívejte se do svýho svědomí jestli ste všichni tak dokonalý aby se vám něco takovýhodle nemohlo státsmokin

...taky to tag vidimcool...no ale my sme dneska rozumný po tý čerešnigood ...ale kurva je to dobrý, furt to tady popíjim a sem chytřejší a chytřejšígood ...enem se bojim, abych byl takle chytrej i zejtra ránobigsmile ...rádi sme vás vidělicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
06.02.2011 18:43:56
Offline

Re: trkanec

Hlavně že se mu nic nestalo mohlo to dopadnout podstatně hůř,na to že motorka je skoro celá pod autem.Souhlas s Inkvizem,nikdo není neomylnej.Stát se to může komukoliv i těm stoprocentním.bigsmile

midlas (Člen)
06.02.2011 18:58:39
Offline

Re: trkanec

Joo tak to znám, takhle mě sestřelil kámoš z VFRa když za mnou nedobrzdil.
A věřte tomu že z toho byl v ass víc než já, tolik omluv sem v životě neslyšel, nakonec sem ho musel uklidňovat já že se zas tak moc nestalo.
Já opravil z jeho povinného bručení, ale on chudák musel ze svého.

inkvizitorr (Administrator)
06.02.2011 19:37:57
Offline

Re: trkanec

Filous psal:

no ale my sme dneska rozumný po tý čerešnigood

cool mancoolsmokin


doba je temná...
barynek (Člen)
06.02.2011 20:04:54
Offline

Re: trkanec

inkvizitorr psal:

ježišmarjá, vy ste hysterky, bába nečuměla, ale přiběhla, zajímala se o něj, stane se kolikrát horší věc.... dobře to dopadlo, motorku si koupí jinou a je to. zabil bych ty co od nehody ujedou nebo tě schválně napálej. vona evidentně nechtěla. podívejte se do svýho svědomí jestli ste všichni tak dokonalý aby se vám něco takovýhodle nemohlo státsmokin

no já neříkám, že se to nemůže stát, chvályhodná ta omluva je, ale člověk musí počítat s tím, že má holt na mašině a v autě jinou brzdnou dráhu.
jo a do svědomí koukam a říkám, že se to stát může každýmu, ale měl by každej dělat vše tak, aby se to nestalo...


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
06.02.2011 20:12:15
Offline

Re: trkanec

barynek psal:

no já neříkám, že se to nemůže stát, chvályhodná ta omluva je, ale člověk musí počítat s tím, že má holt na mašině a v autě jinou brzdnou dráhu.
jo a do svědomí koukam a říkám, že se to stát může každýmu, ale měl by každej dělat vše tak, aby se to nestalo...

woe barýnku, běž za bábou a vysvětli jí to, myslim s tou brzdnou dráhou.... je to nehoda jako každá druhá, prostě se stalo, všichni vodešli po svejch a zachovali se jak maj. neni o čem mluvit kór na někoho nadávat...smokin


doba je temná...
Drakoxxl (Člen)
06.02.2011 20:15:42
Offline

Re: trkanec

Jaké  z toho plyne ponaučení, že jezdit na biku v kolonách je nebezpečné. Měl jet klasicky mezi bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Thor5552 (Člen)
06.02.2011 20:20:30
Offline

Re: trkanec

Drakoxxl psal:

Jaké  z toho plyne ponaučení, že jezdit na biku v kolonách je nebezpečné. Měl jet klasicky mezi bigsmile

JJ taky zajímavej názor !! a já sem se do teď bál jezdit po čáře tak od teď jedině po čáře !Díky za radu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
Kelly01 (Člen)
06.02.2011 20:39:18
Offline

Re: trkanec

Já bych měl trauma zhruba do smrti(kterékoli strany), a na právníkovi bych vzhledem k tomu že to bylo v USA nešetřilsmile1
Jo, a lehl bych si na zem a nevstal do prvního šekubigsmile
Zbytek kauzy bych řešil z visutého lehátka v karibiku přes právníka onlineass


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
06.02.2011 21:34:49
Offline

Re: trkanec

Kelly01 psal:

Já bych měl trauma zhruba do smrti(kterékoli strany), a na právníkovi bych vzhledem k tomu že to bylo v USA nešetřilsmile1
Jo, a lehl bych si na zem a nevstal do prvního šekubigsmile
Zbytek kauzy bych řešil z visutého lehátka v karibiku přes právníka onlineass

Tipická česká reakce aplikovaná na americký poměry.bigsmilebigsmile

barynek (Člen)
06.02.2011 21:42:19
Offline

Re: trkanec

inkvizitorr psal:
barynek psal:

no já neříkám, že se to nemůže stát, chvályhodná ta omluva je, ale člověk musí počítat s tím, že má holt na mašině a v autě jinou brzdnou dráhu.
jo a do svědomí koukam a říkám, že se to stát může každýmu, ale měl by každej dělat vše tak, aby se to nestalo...

woe barýnku, běž za bábou a vysvětli jí to, myslim s tou brzdnou dráhou.... je to nehoda jako každá druhá, prostě se stalo, všichni vodešli po svejch a zachovali se jak maj. neni o čem mluvit kór na někoho nadávat...smokin

no to jo, spíš jsem reagoval na to, že za vším hledaj toho na hoře... nic víc..smokin


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
06.02.2011 21:44:28
Offline

Re: trkanec

inkvizitorr psal:

.... je to nehoda jako každá druhá, prostě se stalo, všichni vodešli po svejch a zachovali se jak maj. neni o čem mluvit kór na někoho nadávat...

ale přes držku ji trochu dát mohl ...bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
inkvizitorr (Administrator)
06.02.2011 21:54:52
Offline

Re: trkanec

hlemejzd999 psal:

ale přes držku ji trochu dát mohl ...bigsmilebigsmile

tak rozhodně by to celý video dost opepřilo bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
snowflake600 (Člen)
06.02.2011 22:06:37
Offline

Re: trkanec

inkvizitorr psal:
hlemejzd999 psal:

ale přes držku ji trochu dát mohl ...bigsmilebigsmile

tak rozhodně by to celý video dost opepřilo bigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodbigsmilebigsmile

Daniel (Člen)
07.02.2011 00:16:13
Offline

Re: trkanec

Štěstí že neměl baťůžka. A nebo možna kurva měl, ale pod tím autem už nebyl vidět.

nicola.foxx (Člen)
07.02.2011 00:21:44
Offline

Re: trkanec

Stalo se. Ale ze to je dycky takovej fofr bigsmile.
A baba z toho mela mozna vjetsi hlavu nez motorkarbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zdenek 1 (Člen)
07.02.2011 09:30:27
Offline

Re: trkanec

No je to na pussy ,ale ta babka s toho asi měla taky infarkt headshake zabit málo...


když to jede,je to OK
libac22 (Člen)
07.02.2011 11:33:05
Offline

Re: trkanec

inkvizitorr psal:
hlemejzd999 psal:

ale přes držku ji trochu dát mohl ...bigsmilebigsmile

tak rozhodně by to celý video dost opepřilo bigsmilebigsmilebigsmile

já z vás seru ass bigsmilebigsmilebigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr