Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ... odstranění katalyzátoru?

SLUGI (Člen)
09.02.2011 20:58:28
Offline

... odstranění katalyzátoru?

... k čemu je to dobrý a co se tím získá? help


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
09.02.2011 21:54:05
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Místo 305 km/h to pojede 306,678372645327 km/h. A to už stojí za to. smile1

Jinak bych řekl, že ti vzrostou emise a spotřeba (pokud tomu nepřizpůsobíš i zbytek). S výkonem bych si nebyl tak jistej.help
Prej se ale dá nahradit nějakým hustokrutým rezonátorem, abys měl hustokrutej zvuk.cool
Ale možná to jsou jen povídačky hustokrutých tunerů.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
09.02.2011 22:03:32
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

... nejde o mě, nechce se mě v tom rejpat, ptal se mě kamoš a já nevím, tudíž se ptám evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
09.02.2011 23:54:43
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

SLUGI psal:

... nejde o mě, nechce se mě v tom rejpat, ptal se mě kamoš a já nevím, tudíž se ptám evil

Ještě řekni, že to chce na filcku a dokrmit to turbem. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
10.02.2011 06:51:39
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

...to že zvýšíš emise je asi jasný každýmu, ale srát na ně...získáš průchodnější výfukový potrubí, tím nepatrně zlepšíš vyplachování a plnění a moooožná nepatrně vo půl vosla a jadnoho králika vzroste výkon...jináč eště ušetříš dost na váze, jakože na hmotnosti, to je asi ten nejhlavnější důvod, proč se kat vyhazuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
10.02.2011 07:26:00
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Filous psal:

...to že zvýšíš emise je asi jasný každýmu, ale srát na ně...získáš průchodnější výfukový potrubí, tím nepatrně zlepšíš vyplachování a plnění a moooožná nepatrně vo půl vosla a jadnoho králika vzroste výkon...jináč eště ušetříš dost na váze, jakože na hmotnosti, to je asi ten nejhlavnější důvod, proč se kat vyhazuje...

no ono to neni tak jednonaznačný bo jsou auta kde když ho vyndáš tak to přestane jet protože se s nim už prostě počítá a počítá se s tim odporem vejfuku co to vytváří a jeho vyndánim se to spíš zhorší.Ale třeba u filcky to fakt nepoznáš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
10.02.2011 07:29:24
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...to že zvýšíš emise je asi jasný každýmu, ale srát na ně...získáš průchodnější výfukový potrubí, tím nepatrně zlepšíš vyplachování a plnění a moooožná nepatrně vo půl vosla a jadnoho králika vzroste výkon...jináč eště ušetříš dost na váze, jakože na hmotnosti, to je asi ten nejhlavnější důvod, proč se kat vyhazuje...

no ono to neni tak jednonaznačný bo jsou auta kde když ho vyndáš tak to přestane jet protože se s nim už prostě počítá a počítá se s tim odporem vejfuku co to vytváří a jeho vyndánim se to spíš zhorší.Ale třeba u filcky to fakt nepoznáš bigsmile

...u fšech jebek, co sem měl na díně a byl u nich vyndanej kat si s tym jednotka poradila bes dalšího ladění, tag nevim...pravda je, že u jednoho BMW se muselo ladit, ale to je ekstrém, tam je elektronikou propojený fšecko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PFremer (Člen)
10.02.2011 07:44:40
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Je tu řeč o mašinách nebo autechidontknow
Jabka, hrušky...bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.02.2011 07:52:28
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

vono je to ve finále jedno ta technika je dost podobná.
to Filous:no právě takový pussy -viny jako je BMW jsem myslel.U aut je to stejný.čim víc elektroniky tim větší problém bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
10.02.2011 09:59:24
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

PFremer psal:

Je tu řeč o mašinách nebo autechidontknow
Jabka, hrušky...bigsmile

Já myslím, že když Filous mluví o jabku a rochání se v jabku na dílně, tak myslí tohle Jabko

http://piarclanky.cz/wp-content/uploads/apple_logo.jpg


smokin
Jináč jedno speciální pro Koldana.evil

http://mywonderlamp.files.wordpress.com/2008/07/computer-choppers-gold-macbook-pro.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
10.02.2011 10:17:00
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

SLUGI psal:

... k čemu je to dobrý a co se tím získá? help

Todle sem zrouna fčera probíral s místním vodborníkem bo sem našel na netu svod k mejm vinckům ale nepátrám po tom jesi to pojede víc ale hlavně jesi to nebude dělat rotyku bo ten kat na origo svodu je hnus fijalovejbadale f tvým případě bych to asi neřešil bo ho asi pod těma plastama nevidíš ale já jo a ten nádor tam nechcigood


Jebat motorky :-)
inkvizitorr (Administrator)
10.02.2011 10:33:29
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Filous psal:

...u fšech jebek, co sem měl na díně a byl u nich vyndanej kat si s tym jednotka poradila bes dalšího ladění, tag nevim...pravda je, že u jednoho BMW se muselo ladit, ale to je ekstrém, tam je elektronikou propojený fšecko...

když tohle udělal kaczer na svým gikseru 1000 k7, tag to nejelo ani za tu pussy teda vlastně jelo, ale na pussy


doba je temná...
gerrik (Člen)
10.02.2011 20:29:03
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

K.a.s.y.m. psal:

Ale třeba u filcky to fakt nepoznáš bigsmile

A to by ses divil, já ho tam nemám, a auto (teda felda)  má lepší odpich a zvuk good

K.a.s.y.m. (Člen)
10.02.2011 20:43:36
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

gerrik psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ale třeba u filcky to fakt nepoznáš bigsmile

A to by ses divil, já ho tam nemám, a auto (teda felda)  má lepší odpich a zvuk good

no jo ale tam právě neni tak složitá elektronika proto je vcelku jedno jestli tam je nebo nenibigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
11.02.2011 06:47:40
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

K.a.s.y.m. psal:
gerrik psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ale třeba u filcky to fakt nepoznáš bigsmile

A to by ses divil, já ho tam nemám, a auto (teda felda)  má lepší odpich a zvuk good

no jo ale tam právě neni tak složitá elektronika proto je vcelku jedno jestli tam je nebo nenibigsmile

...kde?bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SLUGI (Člen)
11.02.2011 10:33:43
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

... kdysi sem to chtěl spáchat kvůli zvuku, aby mě bylo slyšet, bylo mě řečeno že se "zlepší", ale když sem pak zjistil co je s tím za prácu tak sem se na to vykašlal.
... a ve finále vod Kojaka koupil Nautilus evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
11.02.2011 10:41:06
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

SLUGI psal:

... kdysi sem to chtěl spáchat kvůli zvuku, aby mě bylo slyšet, bylo mě řečeno že se "zlepší", ale když sem pak zjistil co je s tím za prácu tak sem se na to vykašlal.
... a ve finále vod Kojaka koupil Nautilus evil

Kojak prodává ponorky?????surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
11.02.2011 11:03:31
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... kdysi sem to chtěl spáchat kvůli zvuku, aby mě bylo slyšet, bylo mě řečeno že se "zlepší", ale když sem pak zjistil co je s tím za prácu tak sem se na to vykašlal.
... a ve finále vod Kojaka koupil Nautilus evil

Kojak prodává ponorky?????surprised

Ne, je to v azylu Kapitán Nemo bigsmile

SLUGI (Člen)
11.02.2011 11:25:48
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
gerrik (Člen)
11.02.2011 11:42:31
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Kurňa, ještě že na tý svý 97 nemusím řešit podobné pussy  bigsmile

SLUGI (Člen)
04.11.2015 16:22:41
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

... tak jsem vo pár let starší a řeším to taky, to víte, zima je dlouhá. Tudíž, jak ho nejlíp odstranit, ten kousek prostě odříznout a nahradit průchozí trubkou? A co na to lambda?
Někdo říká že se s tím Power Commander popere spolu s Gipro Atre, někdo tam lambdu nechal, někdo ne.
A nakonec připomínka, nechci to ani tak kvůli výkonu, spíš jen pro to lepší dejchání.
idontknow
evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
04.11.2015 17:20:36
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

No já to řešil loni na BMW a koupil sem mezisvod,kerej nahrazuje kat,na to přišla votevřená koncovka,do sání molitanovej popercoss filtr a do jednotky čip(dík Direktóre)
Ušetřil sem dobrejch 10-15kg oproti sériovému uspořádání ažere to vo něco míň(spíš je to tym,že mašině se líp dejchá a tudíž to tam může člověk sázet bez nějakýho vytáčení). Ale na normální mašině jako je třeba bandit 1250 atd bych se na to vysral,protože ten kat je proti báwu mrňavej,koní je tam i tak dost,váhově ušetříš prt...
Jak je to na buse? Je to rovnou ve svodech,nebo v mezisvodu,nebo je tam celej systém v kuse,nebo jak? Pokud je to součást svodů,vysral bych se na to.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2015 19:15:57
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Vyndanim katalyzatoru nic neziskas..lambdu bych pryc nedaval ta ti hlida idealni smes..spis zmenit ridici jednotku..to pomuze vic.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SLUGI (Člen)
04.11.2015 20:21:28
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

... jak jsem psal, jde mi o to lepší dejchání

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_svody2.jpg


... prostě to upravit tak jak je to na tom obrázku, myslím jen ten spodek, ne celý svody.


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2015 22:04:41
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

kdyby někdo chtěl motorkovej katalyzator tak se mi doma válí jeden z Aprilie Atlantisbigsmile majitely v tlumiči upad a dělal tam pěknej kravál.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.11.2015 09:48:12
Offline

Re: ... odstranění katalyzátoru?

Slugi,párat origo svody je nesmysl. Kupovat kvuli tomu funglovky vod starýho jošimury taky... Tak mě jediná rozumná věc připadá,povohlídnout se po nějakejch jetejch od renomovanejch ladičů. Já si takhle poskládal na baworáku výfuk,za kterej bych jako novej zaplatil 30tisíc za nějakou šestkusmokin Jo a lambdu tam mám nechanou,ten mezisvod co nahrazuje kat,má na sobě díru se závitem...
Nebo to vodvez do RP ať si poradí jak nejlíp umígoodcool Ale bude to něco "málo" státbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr