Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dusí se ??

FM (Člen)
11.02.2011 19:57:07
Offline

Dusí se ??

Ahoj mám dotaz tak kolem 4000 otáček to přestane zrychlovat a tak po 2 vteřinách se to teprve chytne a táhne dál. i na volnoběh když to vytočim tak to má jakoby pomlku. asi se dusí.a když trochu otevřu sytič tak je to bezproblému.Za studena po satžení sytiče se to nechce ani rozjet takže s nim furt šíbuju.asi to není normální co?surprised

osiris (Člen)
11.02.2011 21:32:19
Offline

Re: Dusí se ??

...musíš dát seřídit karburátory


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
11.02.2011 21:45:21
Offline

Re: Dusí se ??

FM psal:

Ahoj mám dotaz tak kolem 4000 otáček to přestane zrychlovat a tak po 2 vteřinách se to teprve chytne a táhne dál. i na volnoběh když to vytočim tak to má jakoby pomlku. asi se dusí.a když trochu otevřu sytič tak je to bezproblému.Za studena po satžení sytiče se to nechce ani rozjet takže s nim furt šíbuju.asi to není normální co?surprised

...jak píše Osi ....si s z Práglu jestli chceš, dej vědět a doraž http://www.abmoto.cz/cz/page/2614/motos … rkare.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
12.02.2011 09:28:53
Offline

Re: Dusí se ??

Ale nestrašte ho hnedka se seřizováním,jestli je to teďka po zimním spánku,tak to chce jenom pořádně protáhnout,prohřát a max ulil svíce,jestli s tim teda na podzim problém neměl.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Datel (Člen)
12.02.2011 09:34:18
Offline

Re: Dusí se ??

...a taky bych vypustil karburatory.
mel sem neco podobneho a ani po natankovani benzinu u jine benzinky se to nezlepsilo. az kdyz sem vypustil karbece tak bylo secko ok.
ja vim nema to logiku ale me to pomohlogood

osiris (Člen)
12.02.2011 13:02:01
Offline

Re: Dusí se ??

VikecB12 psal:

Ale nestrašte ho hnedka se seřizováním,jestli je to teďka po zimním spánku,tak to chce jenom pořádně protáhnout,prohřát a max ulil svíce,jestli s tim teda na podzim problém neměl.

...no tak svíce buď jde nebo nejde, nemyslíš? a chod motoru na 3 je trošku mimo to co popisuje smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ton@l (Člen)
12.02.2011 13:45:58
Offline

Re: Dusí se ??

Mne dela bandour po zime uplne to samy, staci ho poradne protahnout a je po problemugood


Vzdy muze byt hur :-)
FM (Člen)
12.02.2011 18:23:28
Offline

Re: Dusí se ??

Karbce jsem odkalil a vyčistil a dělá to furt.A bandoura mám měsíc.Protáh jsem ji už dvakrát a když je to zahřátý tak je to v pohodě.svíce nové.

Filous (Člen)
12.02.2011 18:30:40
Offline

Re: Dusí se ??

...eště novej vzduchovej foltr a seřídit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
FM (Člen)
12.02.2011 18:44:35
Offline

Re: Dusí se ??

vzducháč taky novej, takže asi fakt seřídit..kolik to tak je?

VikecB12 (Člen)
12.02.2011 20:19:53
Offline

Re: Dusí se ??

osiris psal:
VikecB12 psal:

Ale nestrašte ho hnedka se seřizováním,jestli je to teďka po zimním spánku,tak to chce jenom pořádně protáhnout,prohřát a max ulil svíce,jestli s tim teda na podzim problém neměl.

...no tak svíce buď jde nebo nejde, nemyslíš? a chod motoru na 3 je trošku mimo to co popisuje smile1

Nepíšu nic vo chodu na 3 válce. Mě to prostě po zimě taky nejede pěkně,nechce se mu držet volnoběh,kolem 4-5tis ot. se dusí a nechce se jakoby přehoupnout a jít do vysokejch. A kdyš se podíváš kousek níž,tak vidíš,že nejsu jedinej. Proto bych nijak nejančil,kdyby mě motorka v 5ti stupních nad nulou nejela stejně jako na konci sezony. Počkal bych až bude 10-15 stupňů,pak bych mu dal za ušiska a pokud by ani pak nejel dobře,přistoupil bych k seřizovánígood
Ale to je jedno,ať si to každej dělá jak chcegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
12.02.2011 20:21:42
Offline

Re: Dusí se ??

taky mi to po zimě dělá, seřídit karbce mám v plánu a tohle mě aspon donutí to někam odvést. pak bych ještě potřeboval přetěsnit vidle, a předchozí majitel je hodně přitvrdil, jsou moc tvrdý, skoro nic netlumí, tak je dát do původního stavu, nebo prostě aby to nebylo tak hrozný. na kolik by to u tebe kojaku vyšlo?? někdy z jara bych ti to tam hodil, možná i ty rukavice bych rovnou vzal když budeš chtít bigsmile


motto "Vem za heft a val"
osiris (Člen)
12.02.2011 22:47:13
Offline

Re: Dusí se ??

VikecB12 psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

Ale nestrašte ho hnedka se seřizováním,jestli je to teďka po zimním spánku,tak to chce jenom pořádně protáhnout,prohřát a max ulil svíce,jestli s tim teda na podzim problém neměl.

...no tak svíce buď jde nebo nejde, nemyslíš? a chod motoru na 3 je trošku mimo to co popisuje smile1

Nepíšu nic vo chodu na 3 válce. Mě to prostě po zimě taky nejede pěkně,nechce se mu držet volnoběh,kolem 4-5tis ot. se dusí a nechce se jakoby přehoupnout a jít do vysokejch. A kdyš se podíváš kousek níž,tak vidíš,že nejsu jedinej. Proto bych nijak nejančil,kdyby mě motorka v 5ti stupních nad nulou nejela stejně jako na konci sezony. Počkal bych až bude 10-15 stupňů,pak bych mu dal za ušiska a pokud by ani pak nejel dobře,přistoupil bych k seřizovánígood
Ale to je jedno,ať si to každej dělá jak chcegood

...já ti reagoval na ulitý svíce o kterejch jsi psal, nebo snad nepsal? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
13.02.2011 01:06:20
Offline

Re: Dusí se ??

jede mi to po zimě normálka, i startuje, hečsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
13.02.2011 06:32:36
Offline

Re: Dusí se ??

normálně jsem nastartoval .....asi napopátý bigsmile...ale pak už šla normálně


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
13.02.2011 08:26:22
Offline

Re: Dusí se ??

na cvrnknutí ....jebka nóó ;)


MRDAT!!!
bery (Člen)
13.02.2011 08:36:33
Offline

Re: Dusí se ??

to už je po zimě surprised u nás sněžíidontknow


momentalně zavostalej
Jaster (Člen)
13.02.2011 09:33:14
Offline

Re: Dusí se ??

hlemejzd999 psal:

normálně jsem nastartoval .....asi napopátý bigsmile...ale pak už šla normálně

mě chytla hned napoprvé, ale kolem těch 4tis se jí nechtělo přes. až pak když se zahřála při jízdě.


motto "Vem za heft a val"
libac22 (Člen)
13.02.2011 09:41:13
Offline

Re: Dusí se ??

bery psal:

to už je po zimě surprised u nás sněžíidontknow

mi tady už lítáme vidíšto good bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
FM (Člen)
17.02.2011 18:38:18
Offline

Re: Dusí se ??

Tak dneska jsem ji zkusil nastartovat, chytla divně až za dlouho a pak chcípla. Nechytla ani náhodou. odešli svíce.i když byli nové.tak jsem dal jiné a v pohodě. i za jízdy zmizela ta díra.Akorát další problém za studena nechce chytit. Sytič a točim a nic,musim přidat plyn tak půlku.pak chytí a vrzostou otáčky.ještě minulej týden to chytalo bez plynu a hned.už jsem z toho fuck . help

osiris (Člen)
17.02.2011 20:53:49
Offline

Re: Dusí se ??

...je jí zima


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
FM (Člen)
18.02.2011 06:45:02
Offline

Re: Dusí se ??

je v teply dilne.

osiris (Člen)
18.02.2011 09:12:56
Offline

Re: Dusí se ??

FM psal:

je v teply dilne.

...ajaj, tak to tím nebude smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
18.02.2011 09:30:33
Offline

Re: Dusí se ??

...vyčistit karburaci a seřídit, jinde problém nehledej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
18.02.2011 10:55:51
Offline

Re: Dusí se ??

Filous psal:

...vyčistit karburaci a seřídit, jinde problém nehledej...

maj pravdu pane óbrmekanikgoodbigsmile to je stejný jak s tou Rohyho bandaskou...
takže seřízení karbců je základ...


...a bude hůř!
Pšán (Člen)
18.02.2011 18:39:47
Offline

Re: Dusí se ??

Filous psal:

...vyčistit karburaci a seřídit, jinde problém nehledej...

..vzhlížím k tobě s převelikou úctou,příteli,ale má loňská zkušenost mi ,s prominutím,davá závan možnosti zapochybovati o možnostech při vyřknutí otázky:Dusíse??
..loni na jaře podtlaky,ventily,karburace,ojlum,filtry,svíce rok předtím na podzim..
..a v létě ouha,dusí se..8 500-9 000 otáček a fajront..začala vynechávat,dusit se a dokud neklesly otáčky,tak ani prd..
..na dílnu,vyčistit filtr v nádrži,byl čistý,druhou pumpu na benál a výsledek nula..
..nové svíce,karbeci vyčistit (po ani né půl roce mi to přišlo jako blbost,zvláště,když byl filtr v nádrži čistý),ale tak praví reglement pro dosažení žádaného efektu..
..po složení a protáhnutí návrat s nasráním,bo efekt nula..fuck
..tak ještě kontrola hadiček,přírub a jak dávám nádrž zpět,tak kukám a nádrž má zaspodu nalepený takový šedý "molitan" a na něm byl slabounce otlačený půlkruh..
..no a ten pasoval na saní do airboxu..
..on ta kurva molitan držel tvar dna nádrže,ale když jsem ho v místě otlaku potáhl,tak byl odlepený od nádrže..
..ano,ano,když koza potřebovala pořádně dýchat,tak se to přisálo na airbox a bylo dusím se..
..provedl jsem ambulantní zákrok a good
..takže to jen tak naokrajsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
19.02.2011 19:30:57
Offline

Re: Dusí se ??

Pšán psal:
Filous psal:

...vyčistit karburaci a seřídit, jinde problém nehledej...

..vzhlížím k tobě s převelikou úctou,příteli,ale má loňská zkušenost mi ,s prominutím,davá závan možnosti zapochybovati o možnostech při vyřknutí otázky:Dusíse??
..loni na jaře podtlaky,ventily,karburace,ojlum,filtry,svíce rok předtím na podzim..
..a v létě ouha,dusí se..8 500-9 000 otáček a fajront..začala vynechávat,dusit se a dokud neklesly otáčky,tak ani prd..
..na dílnu,vyčistit filtr v nádrži,byl čistý,druhou pumpu na benál a výsledek nula..
..nové svíce,karbeci vyčistit (po ani né půl roce mi to přišlo jako blbost,zvláště,když byl filtr v nádrži čistý),ale tak praví reglement pro dosažení žádaného efektu..
..po složení a protáhnutí návrat s nasráním,bo efekt nula..fuck
..tak ještě kontrola hadiček,přírub a jak dávám nádrž zpět,tak kukám a nádrž má zaspodu nalepený takový šedý "molitan" a na něm byl slabounce otlačený půlkruh..
..no a ten pasoval na saní do airboxu..
..on ta kurva molitan držel tvar dna nádrže,ale když jsem ho v místě otlaku potáhl,tak byl odlepený od nádrže..
..ano,ano,když koza potřebovala pořádně dýchat,tak se to přisálo na airbox a bylo dusím se..
..provedl jsem ambulantní zákrok a good
..takže to jen tak naokrajsmile1

...samozřejmě že možnosti sou i jiný, ale třeba u Bandasky je sání do érboksu aš přet zadnim kolem a tam se nemá co přisát, ledaže by tam FMovi spadla fuseklebigsmile ...další možností je blbje vedená přívodní palivová hadice, kdy se při zmenčenym průřezu hadičky nestačej plnit karburátory při vječim vodbjeru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
FM (Člen)
20.02.2011 16:56:28
Offline

Re: Dusí se ??

Tak na sání se mi nic opravdu nemůže přisát. Ani fuseklesmile1 . přívod je sice místo hadičky 8 na 6 ale dělaloto i předtim než jsem to kousek nastavil.Jinak ted jede dobře ale startování za studena se sytičem je takový divokýbigsmile . ale zas je to lepší než minulý týden a to se změnilo samo.smile1 nechápu

Datel (Člen)
21.02.2011 15:26:57
Offline

Re: Dusí se ??

nekdy staci rozborka a sborka a i kdyz nic nezmenis, tak to jede jinak...
..to je proste bandit goodbigsmile

Volosov (Člen)
21.02.2011 16:19:35
Offline

Re: Dusí se ??

Mam Bandita kratce, ale jsem pochopil, že za chladného počasí je velice důlezite aby se ohřáli karburátory. Pokuď motor je teplý a karboše studí-neočekávej výkon. Stači, třeba vypnout, počkat aby teplo od válcu nahřálo karburátory, a potom to jde do otáček.good


...chlap musí mít motorku...
Michal Dk (Člen)
21.02.2011 18:38:31
Offline

Re: Dusí se ??

A když vystydnou musí se tento postup opakovat.evilsmile1

osiris (Člen)
21.02.2011 18:40:55
Offline

Re: Dusí se ??

Michal Dk psal:

A když vystydnou musí se tento postup opakovat.evilsmile1

...já tankuju už teplej benzín smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
FM (Člen)
21.02.2011 18:41:37
Offline

Re: Dusí se ??

Rozborka zborka už asi tisíckrát a nic. dušení zmizelo svíčkama ale to první startování po delší době (stačí den) je na pussy . Točí dlouho a pak teprve chytne.je to divokýsmile1

Banditatom (Člen)
21.02.2011 18:45:35
Offline

Re: Dusí se ??

FM psal:

Rozborka zborka už asi tisíckrát a nic. dušení zmizelo svíčkama ale to první startování po delší době (stačí den) je na pussy . Točí dlouho a pak teprve chytne.je to divokýsmile1

zborko rozborko a co takhle pořádná synchronizaceidontknow. Totok má známej mehanika hrozně rádbigsmilebigsmilebigsmile viď filousevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
FM (Člen)
21.02.2011 19:07:17
Offline

Re: Dusí se ??

No jo já vim jenže už jsem do toho ted nasypal tolik že musim chvíli počkat. A to zku... počasí mi stejne nedovolí jezdit takže mám ještě čas.

Datel (Člen)
24.02.2011 12:10:43
Offline

Re: Dusí se ??

zima s tím nemá nic společného smokin

FM (Člen)
12.03.2011 19:45:34
Offline

Re: Dusí se ??

Ahoj tak jsem to odvezl do abmota na seřízení. podtlaky prý v pohodě a směs rozladěná tak to udělali. Přišel jsem nastartoval chvíli nechal přidal plyn a dusot stále. tak jsem ji nachal běhat oblíknul jsem se a vyrazil domu. cca 10km. Za jízdy škubot při akceleraci ale táhla. přestalo to po 7km. tak nevim co dál.předtim to dělalo pouze studené a tak 3km.(ale jinej škubot).smile2

kojaksro (Člen)
13.03.2011 10:42:21
Offline

Re: Dusí se ??

FM psal:

Ahoj tak jsem to odvezl do abmota na seřízení. podtlaky prý v pohodě a směs rozladěná tak to udělali. Přišel jsem nastartoval chvíli nechal přidal plyn a dusot stále. tak jsem ji nachal běhat oblíknul jsem se a vyrazil domu. cca 10km. Za jízdy škubot při akceleraci ale táhla. přestalo to po 7km. tak nevim co dál.předtim to dělalo pouze studené a tak 3km.(ale jinej škubot).smile2

...tak to přivez znovusmokin ...říkal jsem Ti, že nastavení té směsi ti udělame, ale v tomhle stavu v jakým je na tom jezdit nebudu. Tak jak to má být nastavené to běžělo úplně na pussy.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
FM (Člen)
13.03.2011 12:51:45
Offline

Re: Dusí se ??

Měnit kotouče dokud se to dusí se mi nechce.nejdřív chci vyřešit ten motor aby to běželo dobře.Jinak jsem s tebou spokojenej a chápu že to neni jen tak to seřídit.good

SleiP (Člen)
13.03.2011 13:45:45
Offline

Re: Dusí se ??

FM psal:

Měnit kotouče dokud se to dusí se mi nechce.nejdřív chci vyřešit ten motor aby to běželo dobře.Jinak jsem s tebou spokojenej a chápu že to neni jen tak to seřídit.good

Podtlaky jsem ti udelal ty mas ok. Smes jsem nastavil do zakladu pac jsi ji mel pekne rostelovanou ani na jednom karbyci jsi nemel schodnej pocet otacek. Jinak jsem ti rikal pac jsi automechanik at si stou smesi zkusis jeste pohrat behem jizdy. Jinak zkus vyndat ty karbce cely ne jenom vycka a vycistije cele dukladne pac jsi rikal ze byli pekne zasrany.Mozna bych procistil jeste nadrz  buch vi jak dlouho to stalo.


nemusí kapat, stačí když prší
kojaksro (Člen)
13.03.2011 13:46:42
Offline

Re: Dusí se ??

...jak říkám, přivez to udělame to, že bude šlapat jak má, ale nebude za tři kila, jak za nastavení podtlaků. Teď to neber osobně, ale ono se špatně něco opravuje, když do toho nechceš investovat.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
karlos100 (Člen)
13.03.2011 14:40:43
Offline

Re: Dusí se ??

kojaksro psal:

...jak říkám, přivez to udělame to, že bude šlapat jak má, ale nebude za tři kila, jak za nastavení podtlaků. Teď to neber osobně, ale ono se špatně něco opravuje, když do toho nechceš investovat.

tý woe Kojaku,ty neumíš udělat z vraku leštěnku,snadno a rychle,
nejvejš do pětikilasurprised co seš to za servisheadshake
po nás to chtěj v práci furtbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
13.03.2011 18:10:41
Offline

Re: Dusí se ??

karlos100 psal:
kojaksro psal:

...jak říkám, přivez to udělame to, že bude šlapat jak má, ale nebude za tři kila, jak za nastavení podtlaků. Teď to neber osobně, ale ono se špatně něco opravuje, když do toho nechceš investovat.

tý woe Kojaku,ty neumíš udělat z vraku leštěnku,snadno a rychle,
nejvejš do pětikilasurprised co seš to za servisheadshake
po nás to chtěj v práci furtbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Dobrý vědět goodbigsmilebigsmilebigsmile
Leštěnka už to je, akorát mi jí dejte do kupy evil a s tim pjetikilem to beru goodbigsmile


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr