Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vzducháč na B6

jelelen (Člen)
18.03.2007 21:37:53
Offline

Vzducháč na B6

Zdar borci, tak jsem si chtěl udělat radost, vlezl jsem Bikers Crownu a koupil jsem svojí Bandasce před sezónou trochu novejch střev. Dostala super svíce a taky bezúdržbovej vzducháč. Teda vlastně je údržbovej,ale je na něj doživotní záruka a je k němu nějakej olejíček a čistič. Prej když se zašpiní tak se má tím blbince vyčistit namazat a jede se vesele dál, tak jsem si řekl,že než dávat 859 peněz zá normální tak dám radši ty necelý 2000 za tohle. Namontoval jsem a ejhle. Nejede. Střílí do vejfvuku když uberu a ani za boha ho nerozjedu na víc než 8000otáček. Když tam fláknu ten starej (jenom jsem ho vzal vysavačem aby byl trochu čistčí) tak to na ty svíce jede jak šílený,ale co s teď s tím vzducháčem? Jak se dá poladit bohatost směsi? Díky za rady good


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Tomas600N (Člen)
18.03.2007 21:42:26
Offline

Re: Vzducháč na B6

"...než dávat 859 peněz zá normální ..." mě stál normální 470idontknow

KOVAL (Člen)
18.03.2007 21:42:52
Offline

Re: Vzducháč na B6

Jo tak terď si přikoupíš ještě pěkně sadu Dynojet trysek za 3500 atd. a dáš to někam pěkně na brzdu vyladit..
A to se vyplatí Bobe..good
Obzvlášť až zjistíš že máš vo 3 koně víc a spotřeba stoupla vo 2-3 litry..good

nety (Člen)
18.03.2007 21:50:14
Offline

Re: Vzducháč na B6

mam tam laďák a přemýšlím o KN filtru. Má to vůbec cenu když to tak slyším???? Nebo mi poraďte jak sundat ty debilní hadičky u nádrže... páč mam origo a nevim jak ho tam narvat.help


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
jelelen (Člen)
18.03.2007 21:54:57
Offline

Re: Vzducháč na B6

Cože? Tenhle filtr funguje jenom s Dynojetem? No to snad ne? A ja mu chtel udelat dobre a  nechat ten motor at dela co umi. Hele kde jsi kupoval ten origo za 470 peněz? Díky


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
nety (Člen)
18.03.2007 21:56:55
Offline

Re: Vzducháč na B6

Já kupovat za 560 v miramoto... No tak teď nevim... chtěl sem tam dát něco lepšího, ale asi tam půjde ten origo.. ty blbý hadičky uříznu a je to.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
osiris (Člen)
18.03.2007 21:59:56
Offline

Re: Vzducháč na B6

nety psal:

mam tam laďák a přemýšlím o KN filtru. Má to vůbec cenu když to tak slyším???? Nebo mi poraďte jak sundat ty debilní hadičky u nádrže... páč mam origo a nevim jak ho tam narvat.help

...nemá
...ustřihnout, nebo odpojit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
18.03.2007 22:02:57
Offline

Re: Vzducháč na B6

ale jak odpojit??? drží jak židovská víra... Jinak mhd nejezdim, ale autobusem bych klidně jel osibigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Tomas600N (Člen)
18.03.2007 22:04:17
Offline

Re: Vzducháč na B6

470 stoji na miramoto.cz

jelelen (Člen)
18.03.2007 22:12:51
Offline

Re: Vzducháč na B6

Díky, tak ja se asi podivam jeste u znamejch v motopikna v praglu, paksick mrknu naproti do inna a kde budou levnejsi tak tam koupim origo. Vyprdnu se na tyhle ,,vychytavky" a budu prumernej seriak. Sakra. Zase prachy v prdeli. Kdyz je cek blbej tak... sicksicksicksicksick


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
osiris (Člen)
18.03.2007 22:13:23
Offline

Re: Vzducháč na B6

nety psal:

ale jak odpojit??? drží jak židovská víra... Jinak mhd nejezdim, ale autobusem bych klidně jel osibigsmile

...zkus s ni pootocit a odlepi se


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
18.03.2007 22:20:11
Offline

Re: Vzducháč na B6

vemu to do kleští a bude... takže k homolog sharku nedávat vzducvháč KN...??? ach jo...


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
KOVAL (Člen)
18.03.2007 22:26:21
Offline

Re: Vzducháč na B6

Budu hodnej...
Třeba mně moderátor pochválí...
Prostě u starejch modelů není problém,po montáži KN filtru nebo jinýho propustnýho filtru stačí dát větší hlavní trysky a seřídit,všechnbo funguje a frčí jak má...
U novejch modelů od 2000-01 je všechno špatně,prostě anidovozce KN-DK auto moto v Podolí nedoporučuje propustnej KN filtr do airboxu ačkoliv ho prodávaj když ho někdo chce,prostě jiný karbce,zasraná ekologie atd.Někomu to funguje po montáži Dynojetu,ale bez něj v prdeli...
Jiná věc je skvělá reklamní kampaň BIKERSCROWNU kde se praví- Naše vysoce propustné filtry nepotřebují další dolaďování motocyklu.smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1
To je daný tím že ty šulini za prvé nic nevědí vo motorkách a za druhý sou to obchodníci a potřebujou ty filtry prodat nějakejm lamám.good
Z čehož vyplývá? Přikoupíš dynojet za 3500 a dáš to někam na brzdu vyladit. Přibide ti tak 3-4 voslové a zvýší se spotřeba. Což v globálu znamená že dvanáctka z toho stejně nikdy nebude ale cenově už tam budeš.

KOVAL (Člen)
18.03.2007 22:30:08
Offline

Re: Vzducháč na B6

Nety: Fakt né.
Ušetříš peníze i starosti-ty víc.
Jo a abysme si to ujasnili,nejni origo vzducháč jako origo vzducháč jo.
Buďto se bavíme vo nějakým origo vopravdu origo vzducháči nebo ve levný replice nebo vo hodně levný replice.
Některý hooodně levný repliky zas mívaj problém ten,že na některý motorce taky nefungujou dobře protože jsou z jinýho papíru,prostě hodně levný a zase propouštěj málo vzduchu a motorka pak nejde dobře. Už to tady v diskuzi taky někdo řešil,přesně tenhle problém.

KOVAL (Člen)
18.03.2007 22:32:35
Offline

Re: Vzducháč na B6

A prdel si nedělám. Prostě na některejch věcech se nevyplatí zas tak moc šetřit,ale raději použít osvědčenou metodu a značku.good

nety (Člen)
18.03.2007 22:33:07
Offline

Re: Vzducháč na B6

tož kurňa, mam ten z miramoto, tak snad to pujde, jen přijít na to jak sunda tu nádrž a je to.. jo a nevíte o někom kdo v okolí Plzně (popř. Tábora) leští ráfky???


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Dajda (Člen)
18.03.2007 22:36:07
Offline

Re: Vzducháč na B6

KOVAL psal:

Budu hodnej...
Třeba mně moderátor pochválí...
Prostě u starejch modelů není problém,po montáži KN filtru nebo jinýho propustnýho filtru stačí dát větší hlavní trysky a seřídit,všechnbo funguje a frčí jak má...
U novejch modelů od 2000-01 je všechno špatně,prostě anidovozce KN-DK auto moto v Podolí nedoporučuje propustnej KN filtr do airboxu ačkoliv ho prodávaj když ho někdo chce,prostě jiný karbce,zasraná ekologie atd.Někomu to funguje po montáži Dynojetu,ale bez něj v prdeli...
Jiná věc je skvělá reklamní kampaň BIKERSCROWNU kde se praví- Naše vysoce propustné filtry nepotřebují další dolaďování motocyklu.smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1
To je daný tím že ty šulini za prvé nic nevědí vo motorkách a za druhý sou to obchodníci a potřebujou ty filtry prodat nějakejm lamám.good
Z čehož vyplývá? Přikoupíš dynojet za 3500 a dáš to někam na brzdu vyladit. Přibide ti tak 3-4 voslové a zvýší se spotřeba. Což v globálu znamená že dvanáctka z toho stejně nikdy nebude ale cenově už tam budeš.

..no kamos ma propustnej filtr vot BMC,poladil bohatost,bez vymeny trysek,jen posunul jehly a ok,koni to moc nepridalo,ale vyhladila se mu krivka tociveho momentu,tudiž mu motka zabira jiz pri nizsich otackach..toz tak

osiris (Člen)
18.03.2007 22:42:12
Offline

Re: Vzducháč na B6

KOVAL psal:

Budu hodnej...
Třeba mně moderátor pochválí...

...jo, za todle joo, kniha hříchů čistá, máš zelenou good bigsmile woe


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
18.03.2007 22:42:26
Offline

Re: Vzducháč na B6

šak sem psal že někomu to funguje...
a koli mu toho kroutícího momentu přiskočilo u té B6ky,jak se mu to vyhladilo...
asi 3Nm a zlepšilo se to vo 1000 votáček níž žejo,takže teď už nemusí tu B6ku vytočit na 10 000 ale jenom na 9000 aby stačil tý B12ce kterou se marně snaží dohonit né...
A to se vyplatí Bobe.smile1
Ale nereju,každej si tím musí projít.

KOVAL (Člen)
18.03.2007 22:45:07
Offline

Re: Vzducháč na B6

Si to nechám někde zapsat,nebo co tu pochvalu...
Nebo skusím nějaké to Print a Screen nebo co to je a vono se něco stane a si to asi vytisknu tim nebo co né  a nechám zarámovat.
Možná že se mně vypne pičítač třeba taky,no to se uvidí.surprised

Dajda (Člen)
18.03.2007 22:50:48
Offline

Re: Vzducháč na B6

KOVAL psal:

šak sem psal že někomu to funguje...
a koli mu toho kroutícího momentu přiskočilo u té B6ky,jak se mu to vyhladilo...
asi 3Nm a zlepšilo se to vo 1000 votáček níž žejo,takže teď už nemusí tu B6ku vytočit na 10 000 ale jenom na 9000 aby stačil tý B12ce kterou se marně snaží dohonit né...
A to se vyplatí Bobe.smile1
Ale nereju,každej si tím musí projít.

..to mas pravdu,ale zas u techto propustnejch filtru je vyhoda,ze vyperes,kdyz je zasranej a jedes dal,kdežto u klasickyho filtru ti nezbyva nic jinyho,nez vyhodit a dat novej..smile1..a to se mozna vyplati(i kdyz zas nevim,kolik vyprání vydrzi..)

martingsx (Člen)
19.03.2007 06:56:01
Offline

Re: Vzducháč na B6

U mý Ianzumy (stejnej motor jako B6) r.v. 2000 KN vůbec nezafungoval ani s DJ sadou, jak psal KOVAL. Proti DJ sadě + klasický filtr ztrácel cca 3 koně na výkonu (měřeno v Dk v Praze) a měl horší křivka v celým průběhu otáček. U Inazum do r.v. 2000 KN funguje spolehlivě. Takže KN u motek po r.v. 2000 nebrat.
Možná by to šlo doladit podstatně většíma tryskama než je např. předepsáno na typ motorky v balení Dyno Jet sadě, ale pokud by se to vůbe podařilo, pak ta spotřeba, au bad

jelelen (Člen)
19.03.2007 09:58:27
Offline

Re: Vzducháč na B6

Tak vám teda pěkně děkuju chlapci nebudu hodit KN filtrem voslíky a vypláznu další pjéťo za normálnísmile2


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Kelly01 (Člen)
19.03.2007 14:10:16
Offline

Re: Vzducháč na B6

A to všechno sis mohl už dávno najít v jiných diskuzích a Koval se nemusel překonávatsmile1


God Save The Queen!
jelelen (Člen)
19.03.2007 16:14:26
Offline

Re: Vzducháč na B6

Tak mam alespon dobrou zpravu. Byl jsem zpatky u tech maniku v tom BikersCrownu a byli ke me mily. Byl tam nekdo jinej nez ten co mi to prodaval a rekl,ze prej je to chyba prodavace,ze mi to mel rict a nejaky dalsi blaboly vratil mi chechtaky a jeste se omluvil. Uz jenom kvuli tomu jednani asi uz nebudu nakupovat jinde. Ani nahodou jsem to necekal. Sel jsem to proste jenom zkusit. smile1smile1


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Kelly01 (Člen)
19.03.2007 16:20:56
Offline

Re: Vzducháč na B6

No to sem z toho jelensurprised

Takový přístupsurprised

A hlavně kup origo a ne kvůli ušetřeným 2kilům na 18000km nějakou pojebanou replikuidontknow


God Save The Queen!
osiris (Člen)
19.03.2007 16:26:06
Offline

Re: Vzducháč na B6

... a vrátili ti i slevu ? surprised to se kelly posere bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jelelen (Člen)
19.03.2007 16:26:21
Offline

Re: Vzducháč na B6

jo jo, už to zkoušet nebudu. Už mám objednanej origo.goodgood


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Honzik1 (Člen)
19.03.2007 18:53:03
Offline

Re: Vzducháč na B6

No a když už jste u těch filtrů, máte někdo zkušenosti s Hiflo na B12??? Je good nebo bad idontknow
Dík za info


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Kelly01 (Člen)
19.03.2007 19:25:46
Offline

Re: Vzducháč na B6

A ptáš se proto že je levnější než origoš,co?smile1


God Save The Queen!
tomasNJ (Člen)
19.03.2007 20:13:43
Offline

Re: Vzducháč na B6

hiflo jezdim furt...
jak vzduch tak i olej...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr